Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Már jobban vagyunk,bár még nem tökéletes!!!
Mi is kivánunk nektek BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
ANDI és MÍRON
Kép
Vendég
 


Hello!!!
Látom nem nagyon jársz erre,ugyhogy gyorsan csak két képet rakok be a legkedvesebb karácsonyí ajándékukrol a lurkoknak!!!Nagyon őrültek neki,mindketten!!
Puszi ANDI

KépKép
Vendég
 


Szia!!!
Hát fogjuk rá már egészen jol vagyunk egy kis náthát leszámitva!!!Eddíg nyolc fogunk van de a 9-dik már olyan régota készülödik,és nem akar kibujni,pedig nagyon nyálzik!!
Nem szoptatok már augusztus ota,fokozatosan szoktattam le mert egyszerüen semmit nem tudtam enni mert mindentől gőrcsölt a hasa,bármilyen füszertöl,de még a minimális mennyíségtöl is!!Ezért abba hagytam,mert már nagyon éhes voltam egy normális kajára!!Dehát ez legalább 8 honap volt,ugyanis Kírát csak 3 honapig tudtam mert ott magátol elapadt,mert heti 2-szer suliba jártam,és sok szoptatás kimaradt!!
Te mikorra ís voltál kiirva???
Én január 23-ra és 14-én szültem!!Értem is agodtak már ilyenkor,és a páromnak azota ís megmaradt az a szokása hogy napjába százszor haza telefonál!!Ez néha már bosszanto,föleg ha éppen valamí olyat csínálok és megzavar,pedig nem is akar semmit!!Na de ínkább ilyen legyen!!
Megyek mert Miron alszik és még teregetnem kell mert ha fölkell megyünk csavarogni!!
Puszi AndiKép
Vendég
 

 
 

Nem hiszem el hogy nem ismerlek,pedig ott voltam mert én 13-án egésznap lépcsöztem meg a folyoson voltam,ráadásul este 11-ig voltam ott a folyoson mert a barátnőm éppen akkor szült,és rá pár orára már én is ott feküdtem a szülőszobán mert 1/2 3-kor hajnalba folyt el a vizem!!
most a másik b.nőm fog szülni ő is 23-ra van kiirva mint én voltam csak ő Margitos!!
Most megyek mert kezdödik a filmem!!
Rakjál még magadrol képet hátha beugrik ki vagy!!!
Szép estét!!
AndiKép
Vendég
 


Szia!!
Egyszerüen nem ugrik be az arcod,de még egy kicsít se!!Azért ez elég vícces,nem???Lehet hogy azért nem figyeltem rád mert utcaí ruhába voltál,mert egyébként annyíra elöttem van a csajok arca akik ott lézengtek a folyoson!!
Képzeld milyen hülyeséget csínáltam,tegnap elfogyott a tápszerünk(azt hittem van még egy zacsko)Erre gondoltam adok neki kakaot,ez mind szép és jó mert ha én reggelire azt íszom akkor szoktam neki adni egy-két kortyot,igen ám de egy üvegre valo az sok volt főleg ugy hogy nem forraltam fel a tejet,csak higitottam vizzel!!Nem tudom miért felejtettem el pedig Kírának is sokáig csak forralt tejet adtam!!Na szoval hajnali 3-tol 5-ig görcsölt szegény!!!És még hasmenése ís volt napkőzbe!!!Tiszta gáz vagyok!!!
Ja egyébként te kaptad a GYEDED-ből a 9000 ft.adójováirást???Mert én nem és ha nem szolnak akkor észre se veszem,meg nem is gondoltam rá!!Azért havi 9000 jol jőtt volna nem baj majd most egybe megkapom!!!Figyelj oda te ís!!!
Jó éjt!!
Andi
Vendég
 


Sziasztok.Szabad beszállni a beszélgetésbe?Még új vagyok.Tegnap írtam ide elöszőr erre az oldalra.Nyitottam egy topikot a Rókusról és utánna vettem észre hogy itt van már egy.

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok.Pont most kukucskáltam be,van egy kis szabadidőm.Két kisfiam van.A nagyobbik Dani(1998.02.07)a kisebbik Dominik(2004.12.21).Mindkét gyermekem a Rókusban szültem.Az orvosom Bíró Lothár v meg remélem még lesz.Te is a Rókusban szültél?Csak azért kérdezem ,mert ahogy itt olvasgattam a topikokban mindenki megy jobbra balra.

Kovács Roland
roli
 
 


Jó lenne ha jönne.Majd 2-3év múlva szeretnék.Kinél szültél és mikor?Hol laksz?Mi pesten.

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!Ítt vagyok ám én is!!
Üdv.a csapatban Roli!!!Gratula ,hogy vállalod a harmadikat,nekem néha kettő is sok!!Ja igen szoval nekem kettő van.Kíra lányom hat éves,idén megy suliba,Miron fiam pedig szombaton lesz egy éves (ÚÚÚRISTEN)hogy öregszem,szinte most született!!!Én a Mihályí dr.-nál szültem Míront tavaly januárba nagyon supi volt!!!Mármint nem a korház!Kép az orvos!!!!A te orvosodat is ísmerem nagyon jó benyomást tett rám,figyelmes és kedves volt amikor beszéltem vele!!Kírát a Margit korházba szültem,csak onnan elment az orvosom és ezért váltottam!!Pilisvörösváron lakunk!! Nagy vonalakba ennyí,most te jösz!!
Roxmort!!!
Parmalat tejet adtam neki,már régota íszik az enyémböl reggelente,de ez a mennyíség sok lehetett!!!De majd ujra probálom,mostmár felforralva,és higitva!!Kíra ís ilyenkor már azon élt!!!Elvégre egy évesek!!!NEm????Mitől félsz???Na jó megyek fürdeni,mert fáradt vagyok ma egész nap takaritottam!!
Szép estét nektek!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok.
Azért szeretném a harmadikat kb3év múlva,mert addigra talán kipihenem magam.Hát igen a kórház.Az hagy némi kivetni valót.8évvel ezelött se volttökéletes azóta csak romlott.Sajnos.Tényleg jó fej a Lothár,csak egy kicsit drága.
Dani fiam(nagyobbik)szeptemberbe kezdte a sulit.Egy évet még ráhúztunk az ovira,nagyon jót tett.Szeret suliba járni.Már tud olvasni.Nagyon furi.2hónapja még a betűket sem ismerte most meg...Dominik december elején elindult(hozzátok képest későn)11hónapos kora óta nem eszi meg a bébihamit.13kg,77cm.Ja és végre eleludt.Hirtelen ennyi

Kovács Roland
roli
 
 


Az előbb elfelejtettem megkérdezni.Ezeket a mosolygos,szomorú...arcokat hogy lehet odavarázsolni?Elég kezdő vagyok még.Amúgy a txt chateltem egy darabig.

Kovács Roland
roli
 
 


szisztok!

az egyik barátnőm a rókusban fog szülni. nagyon fél, mert nem ismeri. tudnátok írni nekem róla, nagyon örülne. van külön szoba, mennyiért? mit adnak és mit kell vinni? milyenek a nővérek, a hangulat, veletek van a baba, stb. nagyon köszi ha írtok.
bveronic@freemail.hu

Kép
Kép
akinorev
 
 


Szia Csillag!
Most olvastam az üzidet, én is a Csemniczkynél fogok szülni, most vagyok a huszadik héten, eddig jó a tapasztalatom a dokival, szakmailag és emberileg is jó. Remélem később is az lesz, cserélhetünk néha tapasztalatot. OK:? Tudsz valamit a korházról, én sajna semmit, majd én is kérdezősködöm, ha te is meg tudsz valamit írsz nekem. ? Andi

sziasztok!!
Májusban fogok szülni, a Rókusban, tudtok valamit a korházról, (szülőszoba, nővérek, meg minden egyéb)Segítetek nekem? Puszi Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!
Akinorevnek már emaileztem,de azért itt ís leirom mégegyszer,persze csak amit Roxmort kihagyott!!Kezdem azzal hogy 8000 ft/éjszaka a különszoba,de nem ajánlom senkinek mert el van szigetelve mindenkitöl aki ott fekszik,meg egyébként is nem jó ott benn egyedül és semmi értelmét nem látom felesleges pénz kidobás!!!Egyébként 4 ágyas szobák vannak külőn fürdővel wc-vel,igaz,hogy nálunk a korterembe a hidegviz nem folyt,ugyhogy ugy ugráltunk el a zuhany alol nehogy leforrázzuk magunkat!!A növérek és a szülésznők is változoak,ki lehet fogni aranyos szülésznőt,nekem nem síkerültKép Aki biztos nagyon aranyos azt Víkinek hivják!!Az orvosokkal akikel találkoztam mind rendesek voltak!!!Én a Mihályí dr.-nál szültem,ő fogadott volt de alapjáraton kedves ember!!!Mindenkinek ajánlom őt!!A csecsemösök is aranyosak!!A gyerek veled lehet szinte egésznap csak éjszakára víszik el,na meg vízsgálatra,fürdésre!!De éjszaka ís be lehet menni a csecsemő osztályra etetni!! Hát ennyí,ha van kérdés szivesen válaszolok!!
Roxmort!!
Ja az más ha van allergiás a családba,nálunk semmi,honap ujra probálunk kakaozni de most majd a reggeli tápi helyett!!
De jó hogy mi már tul vagyunk a Rókus korházon ugye???Nem szivesen mennék víssza oda!!
mennem kell mert vár a lányom,Miron már alszik mert ma vendégségbe voltunk és kimaradt a délutáni alvás!!!És jo nagyot sétáltunk is két lábon,ugyhogy kellö képpen elfáradt!!!KépKépKép
Üdv mindenkinek!!!
ANDIKép
Vendég
 


mikor én szültem akkor is baromira hideg volt.A babákat sapkába és kesztyűbe(zokniba)hoztuk ki,és egész nap a takaróm alatt tartottam.Így is megfázott,mert a folyoson északiszél fújt.Amúgy jó volt.Ti melyik kórterembe voltatok?Én(énnel nemkezdünk mondatot)Mind a kétszer a107be voltam.
Szerintemis jó hogy többen vagyunk,mert jókat lehet dumcsizni.

Roxmort
Köszi a smileykat.Megpróbálom
Dominikkal Január16ra voltam kiírva.Ha még marad egy darabig lehet hogy ismernénk egymást.

SZIASZTOK



Köszi smileykat.Megpróbálom

Kovács Roland
roli
 
 


Bocsi valamit megnyomtam és eltünt az üzi eleje.
Még csak tanulgatom a gép használatát.Látszik is.
Szóval az eleje csak anny volt,hogy
Sziasztok
Egész délután nem volt net,nagyon szomi voltam.Most kivételesen Dodó is egy óránál tovább aludt,tehát rá
értem volna irogatni.
Na most megyek altatni.Nem tudom leszoktatni arról,hogy ne cicin aludjon el:-(.Csak délután alszik el magatól,de akkor se mindig.

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!

Hol vagytok?Már többször benéztem,de sehol senkiKép
Mi van veletek?
Dani suliba,Apa most ment érte.Dodó alszik nem bírt tovább várni.
Nekem meg úgy látom mennem kell a szomszédba(másik topik)ha dumcsizni akarokKép
na mindegy majd később benézekKép

Szép napot nektek meg a babóknak!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Én itt vagyok,de délelött csavarognunk kellett egy kicsít a friss levegön mert éjszaka fél háromkor felébredt Míron és őtig hisztizett,gondoltam jol kiszellőztetem a fejecskéjét,hátha jót tesz,bár tegnap is voltunk egy másfél órás sétán,lehet,hogy az volt a baj???KépBár inkább a rágofogra gyanakodnék mert iszonyatosan be van dagadva az inye felül hátul!!Szegény Kíra ís felébredt és nehezen tudott víssza aludni,otthon is akartam tartani,de ma suli előkészitöje van és azt nem hagyhatjuk ki,csak ha nagyon muszáj!
Roli!
Nekem is a legelső időpontom 16-a volt aztán 23-ra átirták,végül 14-én szültem!Császáros voltál?
Na megérkezett a család mennem kell kaját osztani!!
Este még remélem tudok jönni!!
Puszi ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy szerintetek a 38. hétben (37 hét és 5 nap) milyen méretű az átlagos, normális BPD (fejátmérő)?
Ma voltam ultrahangon, és nekem 98 mm-t mértek.
Január 25.-én, azaz 2,5 hét múlva fogok szülni, az orvos szerint.
A tankönyv azt írja, hogy 100 mm felett nem fér ki a baba, ebben az esetben császárral jön a világra.
2,5 hét alatt, ha így növöget lazán átlépi a 100 mm-t. Hogy lesz erőm megszűlni?
Tudtok valamit a fent leírtakkal kapcsolatban?

zsupolice@freemail.hu

ZSUZSA
38.hét
veletek
 
 


Szasztok

Most értünkhaza edzésről.

Andi Roxmort!
Hány fogatok van?Nekünk még csak 9,de rendesen meg szenvedünk veleKép
Andi teljesen megértelek.Nekünk is van olyan,hogy Dó végigsírja az éjszakát és szegény Dani másnap tök fáradtan megy suliba.KépKép
Egy szobába vannak a gyerekek?

Roxmort
Az a 107es.Melyik ágyon feküdtél?Én voltam elöször az1en majd másodszora 4est választottam mert lehetett.Nemlett rozsdás a hállóinged a fürdőbe.Nekem szinte mindegyikKép
Dodó egyszerűen kinötte a pocakomatKépSpontán indult a szülés meg is lepödtem rendesen.Simán szültem.
Tettem fel a profilomba képet a fiúkról.Igaz ott DOdó még csak 4hónapos.MAjd igyekszem és megpróbálok ujabbat is ide nektekKép
MEgyünk fürdeni,este ha csucsuznak még megpróbálok benézni.

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Roli!!
8 fogunk van és kettö éppen kijővőbe amivel iszonyu sokat szenvedünk mostanába!!Külőn szobájuk van a gyerekeknek csak éppen nincs beltéri ajtonk a szobákra,valahogy arra nem jutott pénz épitkezés végén és azota 3 éve meg már ugy megszoktuk hogy nincs hogy el se tudom képzelni hogy ajto legyen!!De lesz pont ezért a szituért,meg mert Míron elöszeretettel nyálazza a barbi babákat és rágcsálja Kira ceruzáit meg mindent amit elér!!
Én azt hiszem a 104-es szobába voltam,a nővérpulttol a második ajtó balra!!
Most megyek mert még nem fürődtem és igy rosszul érzem magam!!
Szép estét mindenkinek!!
ANDIKépMár vísszaszámolunk,mindjárt szombat és akkor eljön a nagy nap!!Egyébként ez lesz a tortáján!!!Mármint ez a születési képe!!
Vendég
 


De édesKépKár,hogy olyan hamar megnőnekKép
Hogyan csináljátok ezeket a tök jó képeket.Annyira szeretnék mindent megtanulniKép
Andi akkor látom egy .Nekünk is még egy csomó mindent kéne beszercipőben járunkezni a lakásba.De no pénzKép
Dani meg nem akar a szobájában aludni,ott alszik köztünk.Így ugyanúgy felkel éjszaka.Ha nagy a gáz akkor Dodóval átvonulok a kisszobába,hogy tudjanak aludniKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok.Szép napot

Roxmort
Nem semmi a fiad(fog ügyben) nagyon siet.Biztos hamar túl akar lenni rajtaKépKép
Az egy éves státuszon mondtam a dr néninek,hogy 8és fél fogunk van.Erre ő:Mit akar a gyereknek többet!!!! Na ti meg se szólalhattokKépKép
Igen az az ágy volt az egyes.
25-én mentünk haza.Egy óra múlva hozták anyuék Dancit haza,meg jött az egész család.Dodót betettük a fa alá az ajándékok közé.Nagyon jó volt és megható.De nem szeretnék mégegyszer Karácsony körül szülni.Dani nagyon szomi volt egyedül.Õ ezt a kórházasdit nem Úgy fogta fel.KépKépKép
Roli se kcsinek született.Minden elismerésemKép
Az éjszaka nálunk kivételesen jó volt.MOst csak egyszer kelt felKép
A képre már rájöttem,hogy hogy kell feltenni.De ilyen jó kis kereteket,hogy csináltok neki.
Na megyek,mert szétveri a lakást DodóKép
Sziasztok
Pussssz a manóknakKép

Kovács Roland
roli
 
 


Képkereteket lehet letölteni,de sajna hiába probálkozom nem tudom nektek ide belinkelni a címet,majd este ha jön az uram ő segit!!!Tők jok vannak,én már egy csomót kinyomtattam!!!Letöltés után 15 napig él a program,és íngyenes!!Akkor este berakom!!!
Szarul aludtunk éjjel,mármint hajnalba fél négykor megint felkellt,és enni kért egy orát harcoltam vele!!Nem ehez vagyok szokva tisztára kibukok amikor hallom sírni!!!Szégénynek iszonyatosan be van dagadva az inye!!!
Most ennyí fért bele mert rohanok Kíráért az oviba!!!
Puszi
ANDI
Vendég
 


Roxmort

Már bepakoltam a kórházi cuccokat.
Még 2 hét.
Már nagyon izgulok.
Szép nagy babád volt, nem semmi, ügyes vagy, irigyellek.

Zsuzsa
veletek
 
 


Andi

Köszönöm szépen.Nagyon ari vagy ha elküldöd,Olyan jól néznek ki.

Veletek

Kinél fogsz szűlni?
Nagyon a finisbe vagy.Ez a két hét lassabban tellik mint a többi 38.Nem?KépKépKép
Ügyes légy!!!!!!!Kép

Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort
Milyen oltásra mentek????Roli nem most lesz egy éves?vagy valamilyen kötelezőn kívülit kap?
A pakolászás még csak most kezdődött,odébb van a végeKép
Nekünk is mosolyog,közben mondja magáét,minket figyel de a keze ott van ahol nem szabad.A tv nálunk alacsonyo szekrényen van.Egész nap azt kapcsolgatja.na a számítógépről nembeszélve meg még estig folytathatnámKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmoet
Látom nektek is jó kiságyatok van.Lehet hogy ugyanott vettétek ahol mi?Az egyikoldala teljesen szét van rág.Egy darabig textil pelust tekertem rá.Mondanom se kell hasztalanMost meg van fordítva azóta nem esziÚgy látszik az már nem finom:0
A mi dokinénink minden ilyennek ellene van.Pl.,nyáron is lebeszélt a kullancs elleniről,csak Dani kapta meg.Nem is tudom talán jobb is így.
Nem nagyon emlékszem meddig tartanak ezek az időszakok.Talán azért nem mert Danininál nem volt ilyen.Nála mindent ott lehetett hagyni.Megnézte igaz,de vissza is tette.Dodó meg egy igazi Rontó PálKép
Nekünk a ceruzahegy,meg a szalvéta a favorit.
Csináltok nagy szülinapi bulit? Milyen torta lesz?Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Ídegesit,hogy nem tudom belinkelni a címet,megprobálom mégegyszer,apa még sehol lehet,hogy ott is alszik???KépMár 15-ször telefonált,szétveti az ideg jobb is lenne ha nem jönne haza???KépMinden januárba ez van ha leltároznak!!
Na megprobálom!!
Roxmort!!
Ha nem ugyanez a címed volt akkor küld már el mert nekünk is lejár ez 5 nap mulva és szeretnék most már mindig keretes képeket kinyomtatni!!Ezt nem lehet ujra letölteni,és csak 15 napig él!!!
Na szoval hajrá!!!
www.frameshow.com

Hát sajna csak igy ment de be tudjátok pőtyögni picíny kis ujjatokkal!!!Angolul van de nem egy nagy was íst das!!
Puszi ANDIKép
Vendég
 


SIKERÜLT!!!BELINKELTEM!!!

Várom a keretes képeket!!!HAJRÁ!!!Kép
Vendég
 


De ügyik vagytok.Én egy számítógépes analfabéta vagyok.De igyekszem.Sajna venni kell új töltőt a fényképezőgéphez mert bemomdta az unalmast.Már elég rég hagyománnyossal fotózunkKép
Tényleg nem tudjátok,hogy telefonról lehet menteni CDre,mert azon tök jó képek és videók vannakKép
Lehet,hogy nekem a műszaki topikba kellene mennemKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Roli!!
Infraportal szoktuk a gépbe tölteni a telefon képeket és onnan kiirjuk cd-re!!!Mondjuk nekünk nagyon rossz képeket csínál a telefon!!
Egyébként nálunk a párom a nagy számitogép guru,és ő szokta nekem magyarázni a dolgokat!!Mondjuk jó is mert idén még leakarok rakni egy tanfolyamot,amig otthon vagyok mert aztán munka mellett még ennyí ídöm se lesz!!Aztán nem sok kedvem van a kereskedelembe víssza menni dolgozni mert 2 müszak két gyerek elég gáz lenne!!És minden irodai munkánál már kérnek valami papirt,nem elég a gyakorlat!!Neked mi volt a bőcsületes foglalkozásod??
Roxmort!!
Ezek a képkeretek biztos nem erröl az oldalrol van mert én itt nem láttam ilyen kereteket!!
De Gábor pont tegnap nézte és elég sok ilyen oldalt talált,csak sajna nagy részt fizetösek!! Mironnak délután bekentem a fogát dentinoxal és aludt 3 orát!!Most ís bekentem neki este és hang nélkül elaludt!!Remélem segit neki!!
Néztétek ezt az uj korházas filmet??Egész jó volt!!Ti is nézitek a barátok köztet??Én ki nem hagynék egy részt se!!Függő vagyok!!
Nézetek be ebbe a forumba ís,jo ha tudtok bizonyos dolgokat,nekem tetszik!!
forum.index.hu
Van itt egy Szakbarbár nevű jogász aki hihetetlen ugyan de íngyen nagyon sokat segit a kismamáknak!!!
Jó csemegézést!!
ANDIKépBerakok rolunk is egy képet elvégre nem a gyerekek körül forog csak a világ!!!
Vendég
 


Andi
Amit írtál az nekem kínai volt.:o
Az erdeti foglalkozásom.Háááát azt soha nem használtam.Egészségügybe jártam,de dolgozni már nem mentem oda.Egy ismerősöm csinált egy ruhabizományit oda mentem dolgozni.2 évet voltam ott.Danival terhes lettem az utolsó hónapba jöttem el.Azóta nem dolgoztamKép
Ti mit dolgoztok/tatok?A férjed mit csinál,hogy lehet,hogy nem megy haza éjszaka,
?
Na megyek penci,mert Dominik már egyszer felkeltKépKépKép

Ébredés mentes jó éjszakátKép

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt!
Már félhat óta küszködök.Bezzeg most,hogy én már nem tudok visszaaludni őkegyelelme bevágta a szunyátKépNa mejd 7kor amikor keltem akkor ő lesz megsértődveKép
Éjszaka csak kétszer keltünkKép

Még egy kérdés:Ezeket a mozgó smileyket,meg jópofa mozgókat is úgy kell letőlteni.Ha igen honnan?Légyszí légyszi köszike:o

Roxmort
Mit csináltál a zenekarban?
Andi
Te milyen suliba akarod vinni a lányod?
Mi német kéttannyelvűbe járunkKép
Na megyek keltegetni.

Szép napot!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok.

Roxmort
Köszike a címeket.Tök jók,de nem megy.Valamit vagy nem jól csinálok,vagy valamit csinálok amit nem kéne.Passssssz,mára feladomKép

Sziasztok

Kovács Roland
roli
 
 


Csak gyorsan mert álmos vagyok!!Most néztem meg a smileket,nagyon jok egy csomot kimásoltam!!
Roli!!Mi csínáltunk egy mappát amibe elmentjük őket,ugy mint a képeket!!
Szal,rákatintasz jobb egér gombal a kiválasztott példányra és mentés másként arra rákatintasz és akkor betudod menteni a mappába!!
Felül látod a föcimeket és bal oldalt az alcimeket,amelyíkre akarsz arra kattints rá!!
Hát nem tudom érthető e,de nálunk igy mükődik!!
Aztán ugyanugy a melléklet feltöltésénél tallozással rakom be mint a képeket!!
Puszi ANDIKépEz is onnan van!!
Vendég
 


Kép
Sziasztok.Azt hiszem sikerült.De miért nem mozogKép

Kovács Roland
roli
 
 


Köszi!Jók a tanáraimKépKépKép
<!--attachment: tan_r-332992.html*mime_html.gif*text/html*0.7**tan%e1r%2ehtm --><center><pre>
Kép
tanár.htm (0.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kovács Roland
roli
 
 


megint elrontottamKép

Kovács Roland
roli
 
 


Na most meg jó.Ne röhögjetek kiKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort
Akkor te is jól elfáradtál.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Csak gyorsan mert rohanunk szülinapozni a barátnőmékhez akivel egy nap egy korházba és egy orvosnál szültünk!!Ja és egy utcába lakunk!!
Szal tavaly ílyenkor már én is benn feküdtem és majd holnap lépcsöztem egész nap és szombat reggel 9-kor leszünk egy évesek!!
Várom már mit fog szolni,hogy ő lesz a középpontban!!
Roli!!
Látom végül is síkerült smiliket letöltened!!
Csak belejösz,kitartás!!
Most rohanok majd este remélem még jövök!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok
Roxmort
Nem semmi az a 22óra.Nekem Dani 10óra alatt meg lett.Nagyon könnyű szülés volt.Szinte˝kipottyant˝.Kép
Dodó az egy kicsit húzósabb volt.16óra vajúdás meg1óra tolófájás után tisztelegve jött napvilágra.Mondta is adoki,hogy elég lett volna akkor kezetfogni hamár megszületett.Képna a 12őltésemről már nem is beszélve.Kép
De tényleg az a lényeg,hogy itt vannak és ők a legnagyobb boldogság az életünkbe.KépKépKép
Andi
Tök jó nektek,hogy van ilyenkorú ismerős baba akivel még találkozni is lehet.
Már írtam,hogy egy darabig chateltem a txten.Ott megismerkedtem egy anyukával(5nappal fiatalabb a kislánya)Vele nagyon sok mindent megtudok beszélni.Több mint fél éve ismerjük egymást,de még nem találkoztunk.sajna messze lakik,és nagyon nehéz egyeztetni.KépKép
Tényleg ti hol laktok?Lehet,hogy már írtátok,de akkor nem figyeltem.
Roxmort
Holnap nagy nap leszKép

Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Szép jó reggelt!

RolinakKép

Kovács Roland
roli
 
 


Kedves Judit!

Bencikének nagyon sok boldog szülinapot kivánok!
Jó egészséget és hosszú életet!

Kép


Kép

És a büszke anyukának is minden jót kivánunk!
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!
Én is csatlakozom!!
Hosszu szép,egészséges életet kívánok BENCÍNEK!!!
Na meg a mamának is és sok türelmet és kitartást!!Jó bulizást és várjuk a képeket!!

Kép

Kép



Roli!!!
Mi Pilisvörösváron lakunk Budapestöl kb 20 km.
Kinnt vannak végre azok a rusnya rágofogak,de megszenvedtünk érte!!Most már 10 van!!!Kép
Szép napot mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!
KépMironnak
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort!
Tgnap magamnak küldtem a tortátKépBocsikaKép
Jó nagyot buliztatok?
Kép

További szép napot!!!!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Tudom,hogy nemértek rá,mert buliztok.De azért írok.Egyszer úgyis idejöttök.
Nem tudom mi lehet Dodóval,vagyis gondolom,hogy a foga jön.Már második éjszaka nem alszunk.Szinte rángatozik a fájdalomtól és ordít.Hiába minden csak cicin nyugszik meg,de ha kiveszem a szájából kezdődik elörről.Kép
Napközben meg rá se lehet nézni olyan nyügi.Október óta szenvedünk ezzel a fogával.Remélem,hogy most már hamar kibújik,mert már teljessen kivagyokKép
Na megyek csak kiírtam magamból.
További szép napot!!!!!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Csak próba:Kép
de azért ügyi vagyok.Lehet a vállam veregetniKép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?