Új privát üzeneted érkezett!

Ikky, Apánk nemcsak a Jánosban vállal szülést?
Nem csodálom, ha az ilyen megjegyzések melengetik az anyai szívedet! Azt a nőcit meg megértem...teljesen igaza van! Én bármelyikőtök babáját elfogadnám, akár mindet is egyszerre! De úgy sem adjátok...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok,
megjöttünk, szuper volt!!!!! annyit gondolkodtam rajta, hogy mennyire izgi, hogy most már "mindjárt" itt van Domcsi.... :D persze még van majd 3 hónap, de már a nagyján túl vagyunk....
Melcsike, te is várod már vagy inkább az izgalom vagy egy kicsit a félelem van benned?
Lehet szülni a Telkiben, de az nagyon horror áron van.... szerintem a helyettesítő dokinak kell pénzt adni ha nála szülsz, mert a terhesgondozásért már fizettél....ja meg a szülésznőnek.....ti nem így gondoljátok????
Ikky,
teljesen megértelek, én már attól elolvadok, amikor az uh-os képen megdicsérik Dimokát, pedig ott még nem sok látszik!!! :wink:

Kép
rencsi79
 
 


Szia Rencsike!!!

Örvendezem neked szerfelett!!! Hát persze, hogy szuper volt, még az időjárás is nyárira sikerült a héten. Direkt neked! Én intéztem, rendes vagyok?
Részletezhetnéd ezt a szülés ügyet priviben, vagy e-mailban még, ha lesz egy-két ráérő perced.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Kicsit átnéztem ide:)
Írtatok a Telkiről. Sógórnőmnek ott van nőgyogyija. Nyár elején volt egy méhenkívüli terhessége, a műtét nem tudom mennyi lett volna, de a sógórnőm szerette volna, ha ott marad vele anyósom éjszakára, na ez az éjszaka 50.000 Ft-ba került volna ,így mama hazament.
Dévisz mondta nekem is hétfőn, hogy ott egy nap alatt kapok időpontot cici uh-ra. :roll:
miciona
 
 


Moncsikám,

annyira szuper időt intéztél!!! örök hála! :wink: persze vagy írok vagy hívlak, csak most még elmegyünk ebédelni meg be kell mennem a volt cégemhez egy két papírt elintézni, de 6 körül már vagyok.
puszi Drága!

ja és szuperek a könyvek, már mondtam Domiapunak, hogy nyomtasson, mert olvasni akarok!!!!! ja és holnap hajnalban megyek vérvételre, mert megnézik a pajzsmirigyemet..... :oops:
puszka mégegyszer

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikém, ma olyan zombinyuszi voltam, mint te szoktál! Szédültem össze-vissza. Amikor lefeküdtem, akkor a legjobban! (ismerős volt az érzés egy-egy erős buli utánról... :shock: :shock: )

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsika,

Drága, nekem is a 16 hét körül kezdődött a szédelgésem, akkor volt 50 a vérnyomim..... nekem erre azt mondta Apánk hogy kávé+tea...én 2-3litert is megittam a teából, hogy ne vágódjak el.....

A szülésről amit tudok......
kell választani magadnak egy pótdokit.....apánk nem mond neveket, de érezni fogod hogy jól döntöttél-e, aztán majd bemutat neki. Ha nem "jókor" jön a babuci akkor a másik doki beugrik. És lehet szülésznőt is választani és őt fel tudod hívn mobilon ha beindul a dolog. Ja mert Apánkat a kórház értesíti, őt nem hívhatjuk, aztán gondolom ha ő nem tud jönni ,akkor jön a pót....
Lehet a Jánosban (ahol a hála pénz van) vagy a Telki, ahol horror árak vannak.....Ha jól emlékszem, hogy Bodzus ott szült, de ebben már nem vagyok biztos....
holnap délután majd írok élménybeszámolót neked, meg küldök képeket!

péntekre lesz eredmény ugye??

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

miciona: A cicidet 10.000ftért nézik meg a Telkiben! A vizsgálatok nem olyan drágák, "csak" a szülés! Nekem is ott nézték meg, sos, mert apánk diónyi csomót tapogatott ki, nagyon alaposan megvizsgáltak és kedvesek voltak! Hála Isten, csak izom csomó volt! :lol:
emerenc
 
 


És mi történik ha nem adunk hálapénzt a János kórházban? Ezt sosem tudtam , hogy kezelni. Gondolom ha Apánk vezeti le a szülést, neki a Dévai Intézetben fizetünk? Hogy van ez Lányok? Bár még messze van, nekem, de mit csináljak, kiváncsi vagyok és előre látó nagyon. :wink:
emerenc
 
 


Emerenc: írtam privit.

Kép
rencsi79
 
 


sziasztok csajszikák
na jó kis kérdést dobtam fel, mi?-mármint ezzel a szüléssel- :lol:
Én egyenlőre ezt az egészet nem látom át, miért, ha a telkibe szül valaki ott megmondják a konkrét árat, apánknak meg annyit ad mindenki amennyit gondol? Nála nincs "tarifa"hogy mennyiért vezet le egy szülést? :roll:
Jó lenne, ha valaki konkrét árakról tudna mesélni-mégha privibe is küldi, nekem mindenképp küldjétek át, lécci :lol: - nem mintha mostanában aktuális lenne a kérdés, ráérek még, de jobb előre tudni ezeket a dolgokat. :wink:

rencsike
Gondolom cukika volt Domika, amikor én meglátom az enyémeket az uh-n én is mindig elájulok, hogy milyen szépek, és ez már akkor is igy volt, amikor még olyan kis ebihal formájuak voltak :lol: :lol:
mostmeg, hogy már lehet látni belőlük egy-két konkrét dolgot, háááát igy meg el is olvadok :lol: . Én már látom, hogy az egyiknek tiszta olyan formájú a pocakja, mint az apukájának, a másiknak meg az orra olyan, mint az enyém :lol: :lol:

emerenc
egyszer egy barátnőmet elküldte apánk vérvételre -hormonokat néztek- a telkibe, sűrgős lett volna, mert kezdte volna a lombikot és 75.000 fájt neki a szimpla vérvétel, ráadásul 2 hét alatt lett kész, amire ugye már rég késő volt :roll: , Én nem tudom, nem ismerem a telkit, csak hallottam róla, például azt, hogy 500ezer körül van a szülés-de hogy ebbe benne van-e az orvos, meg az ellátás, meg minden azt nem tudom-

moncsikám
van neked saját babád, minek lejmolod a másikét??? :lol: :lol:
Jó lesz, ha majd mindannyian megszülünk, összehozhatnánk egy baba-mama találkozót, nem?
Te koffeines kávét iszol? Én azt próbálok, de nem mondhatnám, hogy ébren vagyok tőle :lol: . Koffeineset meg nem merek azt olvastam a babákba 100 órát marad meg a koffein :roll:
Teából is csak zöld teát iszom.
Hogy vagy egyébként? Rögtön irj, ha érzel valamit.. :lol: Nekem kicsit nyomogat a hasam, neked is szokott?
chilike1
 
 


rencsike
ha emerencnek erről a szülés témáról irtál privit, küld már át nekem is légyszike, köszi :wink:
chilike1
 
 


moncsika
úgy akartam irni, hogy koffeinmenteset iszom-csak mindent összekeverek,elfelejtek :lol:
chilike1
 
 


Kismamik! A vicces pólókat megkaptátok?
Julcsika jelzett csak vissza, azért kérdezem.

A szülés-ár-stb. kapcsán írtam Nektek mailt Csajok.
Chilike, nekem is küldjétek el, amit Rencsi küld Neked, jó? :lol:
Köszi!

Ikky! Megírnád nekem priviben, amit beszéltetek? Köszönöm szépen előre is!

Kép
bodza2005
 
 


Èn is voltam Telkiben vèrvètelen ès 2e Ft volt,amit a baràtnôd mondott,az egy komplett mûtèt àra,szobàval,szemèlyzettel,orvosokkal.Emerenc is ìrta, koràbban Szimba is,h meglepôen baràtsàgos àrak vannak.A szülès persze nem ez a kategòria.

Kép
bodza2005
 
 


A szülèsz-nôgyògyàsz vizsgàlata ès tanàcsadàsa/gondozàsa pl.10e volt. A dietetikus gratisz adott segìtsèget+azokat a GLI ès diètàs anyagokat,amik közül Nektek is küldtem, 1òràn keresztül konzultàlt velem,h megelôzzem a terhességi cukkkerbajt.

Kép
bodza2005
 
 


A CTG+ labor/viz./ 5e Ft volt alkalmankènt. Most ezek jutottak eszembe,de Szimba is tud infòt adni, Ô is pozitìv benyomàsokat szerzett a tèmàban.

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok.

Azt hiszem most már jöhetek ide HIVATALOSAN IS!!! :lol: :lol: :lol:
Ugye befogadtok? :oops:
Hálapénzes dolgok engem is érdekelnek még ha nem is vagyok Pesti!

moncsi:holnap kiderül,hogy minden rendbe veletek!!!!!Szédelegsz még????

chilike:hogy vagytok????
Rencsi:gondoltam rád tegnap mikor a mérlegre álltam.Alig mertem ráállni.Még mondtam is hogy na én aztán nem vagyok könnyű+ még a több mint 180cm-el.Te is ilyen magas vagy mint én? Jól emlékszem?

bodzi:ha tudsz valamit a redukálásról akkor az jól jönne most! :roll:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!
Olvaslak ám titeket,csak írni nem nagyon van érkezésem.Apa hála a jó égnek a múltheti zombihét után sokat van itthon,így sokat csavargunk ebben a csodajó időben.Így most Petinek is jobban telik a nap,mert menni,azt nagyon szeret.(meg így legalább a kocsiban alszik kicsit napközben :D ) Délután meg mindig megyünk a játszótérre,na az is egy jó program.. :D
Hogy vagytok?
Rencsi,megnyugodtál már?Domibébi izeg-mozog gondolom..H tudsz aludni?
Ikky,édik voltak a képek!Nálunk a babakocsi nem nagyon jön be,egy idő után sztrájkol benne,mert nem lát ki a mózesből,hiába emelem meg a fejrészt.Meg már hosszában elsem fér rendesen.Ugyh pont azon gondolkodom,h lassan átszerelem a sportrészt,hátha..Meg ha több cuccot kell felvenni,akkor beleis szorulna a mózesbe. :D
Voltunk méreckedni 70 cm,és 7610 g a"törpe". :oops:
Melcsi,mindjárt a finisben..Izgulsz már?
Moncsi,nagyon jó,h raktál fel dolgokat,érdekelne engem is,ha valaki dobna egy jelszót,címet,és belenézhetnék azt megköszönném.Ti hogy vagytok?
Chili,rajtad mindig jókat mosolygok,olyan aranyos vagy..Megnyugtatásul közlöm,ez a szétszórtság a szülés után is megmarad.. :lol:
Melikém,neked nagy gratula,reméljük nem lesz szükség redukálásra,maradjon csak a kettő bébi,ha jól érzem te ezt szeretnéd inkább,nem?Azért 4 baba..nem semmi..megijedtél,vagy mit gondoltál amikor Apánk mondta?Én tutti leestem volna az ágyról
Julcsi,pihengetsz?Sz.r lehetett a kórházban,reméljük már csak szüléskor kell bemenned!
Bodzi,hogy vagytok?
Puszi mindenkinek.
Andi

Kép
cs.andi
 
 


cs.andi:Fel sem fogtam.És persze hogy bevagyok tojva.4 babát ki is kell hordani,egészségesen meg is kell szülni,meg fel is kell nevelni.Az biztos hogy sajna 4-et nem tudunk felnevelni.Mindig is kettőt szerettünk volna.
És ráadásul nem is érzem magam így jó embernek hogy ilyenen kell gondolkodni meg itélkezni felettük de hátha az élet megoldja és ketten vannak.

Kép
Kép
melánia
 
 


Jaj Meli,attól te még jó mber vagy!!!!Reméljük az élet megoldja,és nem kell dönteni,hogy mi legyen,de most örülni kell!!!

Kép
cs.andi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
cs.andi
 
 


Dobtam pár képet Petiről.Remélem nem baj!
Puszi

Kép
cs.andi
 
 


Édes Melikém!
Te csak bízz abban, h minden rendben lesz, most ne gondolkozz semmi máson, merj önfeledten örülni!!!
Itt is gratula!!!!!!! Írtam méééééélt is.
Amit kérdeztél, ha gondolod, beszéljünk, elmondom, amit tudok erről Ágicától.

Andikám!
Csodás kispasid van!!! Gyönyörű és szép, fejlett, 6 hónaposnak gondolnám, ha nem tudnám, h 4. Gratula a hófordulóhoz!!!!!!
Nekünk kedden volt. pont 2x akkorák vagyunk hónapilag és hasonló méretekkel, mármint, mi sem vagyunk egy alulfejlett társaság. :lol:

Kép
bodza2005
 
 


sziasztok,

Melikém, jól emlékszel én is magas vagyok 180cm körül....és már annyi kg mint a férjem, ami a maga módján vicces....mindig én voltam a kicsi, de mondtam Domiapunak hogy nem sokára már én leszek a nagy a családban :wink: a kgkal ne foglalkozz még, az nem számít mennyi vagy most ez az állapot számít majd 0-nak. tegnap meséltem Domiapunak, hogy nagyon hasonló volt az álmomban, de 4 lett a 3 helyett és azon gondolkodtunk, hogy ezt hogy lehet ott felfogni, amikor ott fekszel az uh-nál és akkor csak azt mondja Apánk hogy 2 ja és még 2.....sokkoló lehetett.....az ember elkezdene zokogni örömében, aztán sokkot kap, hogy mi is lesz....az én álmomban 2 maradt és Te jó ember!!!!!más meg se forduljon a fejedben, az a fontos , hogy egészségesek legyenek!!!! akárhányan maradnak.....család mit szólt???
mennyire hihetetlen, hogy már donort akartak neked ajánlani, most meg az összes megtapadt....

Andi,
olyan cuki ez a gyerek és sokkal fejlettebb a koránál! :D hát nagyjából túl vagyok a Apánk féle randi kiheverésén, bízom benne, hogy többször nem lesz ilyen szörnyű....a következő alkalommal beszélek vele és aztán meglátjuk hogyan tovább.....
Domi rengeteget ficánkol, hullámzik a pocak rendesen!!!!

írok majd még, csak most vendégek jöttek puszi

Kép
rencsi79
 
 


bocsi, egyik másik része kicsit értelmetlen lett....azért remélem a lényeg átment :oops:

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok lányok!

Melikém, itt is hadd gratuláljak neked! Szerintem az élet meg fogja oldani ezt a helyzetet, azét 4 babára nincs felkészülve a szervezet... Drukkolok neked, hogy ne kelljen nehéz döntést hoznotok. De bármi is lesz, attól még nem leszel rossz ember!

Andi,
Annyira csodaszép Petike! Mondjuk a Petikkel elfogult is vagyok, merthogy a férjemet is így hívják, de ha nem lennék, akkor is tényleg gyönyörű baba.

Ikky,
Gratulálod Fannidhoz, elhiszem, milyen jó érzés lehet, amikor így megdícsérik. Nekem már akkor nagyon-nagyon jó érzésem van, amikor a nagyszülők megnézik az Istenhegyin készült DVD-t (még sosem láttak UH-t), és el vannak olvadva az én kicsikémtől. :)

Moncsika,
Köszi a privit, ma lesz a napja, hogy rávetem magam a szakirodalomra! :)
Elfelejtettem, mikor és mész vérvételre? Ne haragudj, de iszonyat lukas az agyam....

Chilike,
Majd számolj be te is a genetikai UH-ról, meg persze te is Moncsika!

Rencsikém,
Én bent voltam ugye a kórházban, de még így is nehéz lenne orvos nevet mondani, hogy találkoztam sokukkal. Egyikről jót hallottam, de nekem nem volt szimpi (pl. Szatmári), másik szimpi volt, de rosszakat is hallottam róla (pl. Zsolnai). Nekem a legszimpibb egyébként a borzas hajú főrorvos volt, azt hiszem Latner, vagy ilyesmi neve van. (ugye nem baj, hogy neveket írok ide????)

Mi tegnap voltunk Apánknál: sajnos eleve rossz kedve volt, és pont amikor bementünk hozzá, és elkezdtünk beszélgetni, akkor volt egy nagyon szomorúő telefonja: valakinek a rossz amnio eredmény miatt el kellett venni a babáját. Ez nyilván rá is nyomta a bélyegét Dévisz hangulatára, mert egyrészt nagyon pesszimista lett az én terhességemmel kapcsolatban, másrészt pedig visszatért az amnio témára annak ellenére, hogy már 2 hete aláírtuk, hogy nem megyünk. Most is mondtuk, hogy továbbra is így gondolkuk, ennek ellenére azt írta a kiskönyvbe, hogy még gondolkodunk rajta. Mondta, ha nem megyünk, akkor menjünk el külön szívUH-ra Hajdú Júliához. Közben utánanéztem, itt Zuglóban van, el is fogunk rá menni, 15eFt..

Megvizsgálat mindekét UH-val, állítólag nagyon jól volt a baba (a férjem látta megint, én csak kb. 10 mp-re), már nem tudta lemérni a hosszát, csak a fejátmérőt (3,2cm), meg a combcsontot. Fejjel lefelé van a kis pocok. Sajnos a méhlepény helyzete egyáltalán nem változott, így mostantól még sokkal szigorúbb pihenésre vagyok itélve: 2 óra fekvés, majd 1 órát egy picit felkelhetek, de csak lájtosan, és így tovább egész nap. A mozgás napi 2x fél óra séta lehet, edzőcipőben, nyugisan.
Persze nem ő lenne Dévisz, ha nem tette volna hozzá, hogy 'de nehogy elhízzon a fekvés közben' :) (eddig még nem híztam semmit).
Az kicsit rossz volt, hogy búcsúzáskor mondtuk, hogy akkor a következő időpontra, 13-án jövünk, erre ő hozzátette, hogy feltéve, ha addig minden rendben lesz, és nem kell hogy korábban jöjjünk :( persze minden rendben lesz, mert nagyon vigyázok magamra.

Bocsánat, hogy megint ilyen sokat írtam, nem tudom rövidebben leírni, de ha sok vagyok, nyugodtan szóljatok nem sértődöm meg :) (csak picit :) )
vjulcsi
 
 


Melánia
Szívből gratulálok neked a babákhoz.
Ne izgulj minden rendben lesz hétfőn.
Az én történetemet elmesélem neked, lehet, hogy egy kicsit megnyugszol.
Amikor másodszor voltam uh-n, akkor Dévai azt mondta, hogy 3 babát lát, nem értettem, hogy hogy lehet 3, amikor csak kettőt kaptam vissza. Erre mondta, hogy az egyikből még egypetéjű ikrek is lehettek. Elég hihetetlen volt, aztán a következő uh-n már csak 1 babát látott. A két kicsi eltűnt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Nekem is küldene valaki jelszót és címet?
Köszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


rencsike
tök jó lehet érezni, ahogy Domi bébi izeg-mozog :lol: , már én is úgy várom... Vannak olyan esték amikor kifejezetten azt érzem, hogy nyom a hasam, mondtam is a páromnak, hogy olyan vagyok, mint egy kengurú, és a "zseb" súlya húz lefelé :lol: :lol:
Viszont ma éjjel nem éreztem semmit, hasam se nyom , még a cicim is kicsit puhább, mint szokott, most egy kicsit betojtam... de csak jövő héten megyek genetikai uh-ra, addig ki kell birnom, aggódás nélkül. :roll: Bizom benne, hogy mostmár nem lehet semmi zikszer, csak a szokásos kismamis aggódás van rajtam :lol:

bodzi
Hát akkor nem értem, mit mesélt a barátnőm :roll: , ezek tényleg elég baráti árak.Na mindegy. Megyek megnézem a mailt.
Esetleg átküldhetnéd nekem , ha meg van, azt a diétát amit javasoltak cukorbetegség ellen. Habár nálunk senkinek nincs ilyen jellegű gondja a családba-szerencsére-, de úgy tudom a terhességi cukorbetegség az más, ott a hormonok miatt alakulhat ki.de nem biztos... :roll: , na mindegy, megelőzés képpen elolvasgatám. :wink:
Jó leet, hogy esztike igy növöget, igy már nagyobb a szabadság, tudsz vele menni, erre-arra :lol:

cs.andi
nagyon cukika a bébike :lol: . Kire hasonlit? Kisfiú akkor gondolom inkább rád, nem? :wink:
Habár úgy emlékszem-de tudod mostanában nem emlékszem kristály tisztán :lol: -szóval, hogy raktál fel képet amin apukájával volt fényképezve, és ott nagyon hasonlitottak egymásra.
De hogy lehet ez? A kisfiúk nem az anyukájukra a kislányok meg az apukájukra hasonlitanak inkább?

moncsikám merre vagy kis szivem? Szédelegsz valahol? :lol:

melánia
áááá, ne aggódj, te tuti jó ember vagy :wink:
viszont én úgy gondolom, hogy a JóIsten(vagy a sors-ki miben hisz) nem ad olyan feladatot , amit az mber ne tudna megoldani, és az sem véletlen, hogy ezt kaptad,biztos van vele valami cél.
De sztem megoldódik hétfőig... :wink:
chilike1
 
 


Itt vagyok!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Andi
Nem semmi méretekkel rendelkezik Peti, Fanni kb. most ennyi 9 hónaposan. És nagyon gyönyörű kisfiú.
Julcsi
Miért lennél sok? Szerintem mindenki szívesen olvassa, amit írsz, tudni szeretnénk, hogy mi van veled.
Szegénykém, nem irigyellek a fekvés miatt, főleg, hogy még enned sem szabad. Az a lényeg, hogy te lásd pozitívan a dolgokat, függetlenül attól, hogy Dévai mit mond.
Ő csak szeretné 100%-ra bebiztosítani magát.
Ha én annak idején hallgattam volna rá, akkor ma nem lenne Fanni, mert nagyon leakarta állítani a stimut, mert nem egyenletesen nőttek a tüszőim. Viszont én éreztem, hogy
ennek sikerülnie kell, nem érdekes, hogy hogy alakulnak a
dolgok. Állandóan riogatott mindennel a rémtörténeteit is
előadta, de tudtam, hogy nem lesz semmi baj.
Szegény párom már nem mert bejönni velem a
terhesgondozásra, mert már neki is ciki volt, hogy engem
állandóan lecsesz a hízásom miatt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Voltam házidokinál a tp-papírért, meg csavarogtam kicsit.

Chilike, én folxton rinyálok, hogx szúr-nyom a hasam, tudod! Bár mostanában már nem annyira erősen...(kopp-kopp-kopp)

Julcsi, örülök, hogy jól a babád! Nem látta Dévisz, hogy mi van neki a lábacskái között ? Sajnálom, hogy fetrengőznöd kell egész nap, reméljük, fölkúszik az a lepény, és nem sokáig.

Jaj, olyan rossz az ilyenekről hallani! Mindig elbizonytalanodom, ha egy rossz hírt hallok. Már görcsben van a gyomrom, ha a holnap délután eszembe jut. Légyszike nagyon-nagyon gondoljatok majd ránk!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Andi! Elküldtem a gmail-be való bejutáshoz az adatokat priviben!

Van még sok mondókás, meg mindenféle cuccom, csak nem minden "fér" át, nem tudom,mi a limit a méretben.

Annyira cuki Petike! Julcsihoz hasonlóan én is Peti-párti vagyok! Sőt, a kispasink lesz mégis, akkor Petike lesz. De ezt már írtam... :oops:

Chilike! Most nézem, hogy ma épp azon aggódsz, hogy nem szúr! Nekem sem! A cicim is hol kemény, "majd szét pattan", hol meg fölpuhul. Már nem nagyon foglalkozom vele, kezdem megszokni, hogy egy napon belül is változnak ezek a dolgok.
Minden esetre nagy könnyebbség lenne, ha már érezném ficerkélni ezt kis Tündérbogarat itt a hasamban.

Ikky, küldöm neked is a jelszót!

Olyan a figyelmem, mint a szita! van, amit utólag veszek észre, pedig már rég átolvastam...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


julcsika
ááááááááááááááááááááááá, irtam neked olyan szépeket, egy oldalnyi erre elszállt... :roll: a francba
na mindegy, csak meg akartalak nyugtatni, tuti minden oké lesz a lepénnyel. Ezeket meg sajnos tényleg nem szabad meghallani, úgy ahogy Ikky is irja, apánk "szeret" ijeszgetni, olyan, mint Stephan King, állandóan a horror történeteit meséli :lol: , én mindig mondom is neki, hogy Köszi doki , ez már elég... :lol: :lol: , akkor általában abba is hagyja, de látom, hogy marad a tarsalyába még 1-2 sztori a következő alkalomra :lol:
szóval te csak magaddal foglalkozz, pihengess, érezd jól magad :wink:
chilike1
 
 


moncsika
Mostanában nem mesélsz ezekről, igy én meg lemaradok :roll: , na ha ezt tudom, hogy neked is puha a cicid, akkor nem idegeskedtem volna egész éjjel :lol: :lol:
a hasikám azért alul a köldökömnél néha kemény, meg púpos, de van amikor kifejezetten nyomogat, mostmeg semmi.
Én azt szeretem, ha nyomogat, mert akkor mindig úgy gondolom, hogy ott mocorognak és az fáj egy kicsit ahogy helyezkednek bennem. Ma már csomószor próbáltam őket keltegetni, lehet, hogy még alszanak? -azért van ilyen nyugi odabennt? :lol:
Ja nagyon jó lenne már érezni, én is alig várom, de tuti, hogy akkor meg azon parázik majd az ember(vagy legalábbis te meg én :lol: ), hogy nem állandóan fogjuk érezni csak alkalomadtán...
Én tegnap csavarogtam egész nap, de hiába, akkor is carul alszom, ha tök fáradt vagyok este.Te tudsz aludni?
Biztos jó lesz az eredményed, ne idegeskedj :wink: (habár ezt pont én mondom, aki ugyanúgy aggódik mindenen, max. kevésbé mutatom ki :lol: ).
Nekem csak jövő héten lesz kész az AFP-m, csütin megyek genetikai uh-ra, pénteken meg apánkhoz.
Pont gondolkoztam, hogy már alig birom kivárni, hogy újra láthassam a bébikéimet, erre most jövő héten 2 egymást követő napon is megyek uh-ra.
Szerinted, ha viszem az Istenhegyire anyumat is meg a páromat is beengednek mindenkit?Vagy inkább menjünk moziba? :lol: :lol:
chilike1
 
 


Beengedik az egész családot! Én amikor a 12.hetin voltam, épp láttam egy ilyen esetet. (voltak vagy öten a kismamán kívül)
Mi is elgondolkodtunk ezen, de úgy döntöttünk Petimmel, hogy ez az élmény maradjon csak a miénk, majd otthon mindenki megkuksolhatja a DVD-t.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Áh, én tök jól alszom! Ha hajnalban fölébredek valamiért (pl elköszönni szegény, dolgozni induló Uramtól, akkor nem nagyon bírok visszaaludni, de olvasok pár oldalt, és már ragad is vissza a szemem.)

Melike! Nem szabad lelkiismereti kérdést csinálnod a redukcióból, ha mégis úgy lakul, hogy szükség lenne rá. Komolyan, higgadtan, ésszel kell mérlegelned. Magadat semmiért sem okolhatod! Ennél többet nem tehetnél a babáidért, mint amit eddig tettél és ezután tenni fogsz!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


itt vagyok újra, már elmentek a vendégek...reggel voltam vérvételen, rengeteget kellett várni, itt ebben a rendelőben sehol nem veszik előre a kismamikat :cry: és mivel éhgyomorra kellett mennem, már szarul voltam az éhségtől mire sorrakerültem, na mindegy 5 csővel lecsapoltak....

Olvastátok amiket Albi írt, az a légzésfigyelős sztori meg a szoptatásos, kicsit félek, hogy fog ez nekem menni, láttunk a Tiszánál egy 2 hónapos babucit (már elhozták nyaralni......) és annyira kicsi volt, nézegettük Domiapuval, hogy Domi is ilyen csöppség lesz....mindenki azt mondja hogy majd belejövünk és biztos így is lesz, de azért olyan furi....mamikák milyen érzés volt az első nap otthon a bébivel???

Tényleg baromi jó a mozgás, még azt sem bánom ha hajnalban nem hagy aludni, már sok mindent kitapasztaltam, pl kaja vagy pia után max 10 perccel felébred vagy a kocsiban mindig alszik :D

Bodzus,
még nem tudtam megnézni az emailt amit írtál, valamiért nem működik ,bár lehet hogy nekem nem is küldted el.....?

Szóval szerintem nem titok amit írtam, a lényeg, hogy szerintem, ha Apánk nem tud jönni a szülésre, akkor szerintem a pótdokinak kell adni a pénzt, mert már a terhesgondozásért fizettünk. És még azt írtam, hogy elvileg Apánk céloz majd rá mennyi az annyi....már ha értitek mire gondolok...

Kép
rencsi79
 
 


Szia Rencsi! Igen, olvastam az Albi levelét. Köszi Albi! Nagyon sok fontos infót írtál le! Próbálok nem megijedni. Majd csak lesz valahogy... Persze, hogy parázik az ember! Én vigyáztam Bogikára mikor 2 hónapos volt egy egész éjszakán át, egyedül. Sejthetitek, hogy egy szemernyit sem aludtam. :lol: :lol: Folyton hallgattam, hogy szuszog-e. Saját babával sem lehet könnyebb!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


hát igen, biztos nem lesz könnyű.....
visszatérve a pótdokira, nekem már meg van, de ezt már talán írtam, lehet hogy nem is csak pótdoki lesz :? , szóval bár én még nem talákoztam vele a családból járnak hozzá+ szültek is nála, állítólag nem olyan mint Apánk, inkább olyan kis tündibündi....mondjuk ez az én lelkemhez közelebb áll, mégis félek az újtól....

Hol vannak a pocakfotók????

Kép
rencsi79
 
 


Rencsi:igen olvastalak.Hát igen sokkolt a hír.Még kint a váróban azon imátkoztam,hogy jaj csak legalább egy egészséges legyen és jó helyen legyen.Aztán apánk közölte,hogy kettőt lát.Na akkor örültem.Utánna bejött Gyöngyi és meginvitálta őt is uh képet nézni.Aztán még amikor még kettőt kicsit is láttak akkor már sírhatnékom volt.Ágika is nézte aztán már uh-ot.És ráadásul jött Maja is a megfigyelőből,hogy ő is látni akarja.
Na akkor már kész voltam.Páromat is odahívtuk természetesen.Na akkor már nagyon néztünk egymásra,hogy na most mi lesz? :shock: :lol:
Merre voltatok a Tiszánál? Felénk voltatok?

Ikky:jó lenne ha mi is úgy járnánk.Kettőnek nagyon örülnénk!! Nálunk már kistesóra úgy sem lenne sok esély.Csak egy tb támogatott lombik.
meg én el is fáradtam már a 8 lombikba.Egy kisfiút és egy kiscsajt szeretnénk nagyon!!! :lol:

cs.andi:tündéri Petikéd van!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melikém,
durva lehetett, ahogy ott körbeálltak, te meg próbáltad felfogni a hírt.....
A tisza-tónál voltunk :D

A rövid élménybeszámoló, inkább ide írom mert többen is kértétek:
Igazi nyugalom szigeteként lehetne jellemezni szeptember közepén a tájat, fantasztikus volt a szállásunk, közvetlenül a tó parton. Rengetegeket kirándultunk, csónakáztunk a csoda szép időben. Mivel már holt szezon van, sehol senki nem volt csak mi meg a természet, így igazán romantikusra sikeredett....

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
[img]

Kép
Kép
Kép

Kép
rencsi79
 
 


rencsi:tényleg nagyon szép volt!!! Helyes pocak. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Ja, a másik kettó pici az nem biztos.Azt mondtam ugye? apánk közölte velünk hogy kettő a tuti.

Kép
Kép
melánia
 
 


1.Ikky!Puszikàllak!!!
2.Hol van Albika levele???
3.Rencsike,termèszetesen Neked is küldtem mailt. Senki nem reagàlt sem arra,sem a vicces kismamipòlòkra...:-(( Minden kismaminak elküldtem az àrakròl is,megkapta valaki??? A kèt ùjabb Maminak is ment.

Kép
bodza2005
 
 


Szuper poci, hely ès fotòk!!!!:D

Kép
bodza2005
 
 


Bodzuska,

igen köszi megkaptam, jópofák a pólók!!! :D jól értettem, hogy a Telkiben kifizeted a horror árat+a hálapénzt....???? ez fura, mert itt az intézetben sincs hálapénz, meg van a tarifa aztán annyi....vagy csak nekem furi ez? :D

Kép
rencsi79
 
 


na még nem volt időm megnézni amit küldtetek e-mailt, mindjárt megnézem :wink:
én nem tudok albi leveléről, hogy lehet megnézni? :roll:

moncsi
köszi a jelszót, igen még az elején feltettem az első képeket a bébikéimről, de azóta nem rakok fel, hogy valaki megsértődőtt emiatt :lol: :lol:
te moncsika, az oké, hogy a kis agyad lassan olyan, mint az enyém(a szőke nőnek, pedig te fekete vagy :lol: ), de azért néha visszaolvashatnál , ha már a memoriád nem funkcionál, mert mindig kérdezek csomó mindent és soha nem válaszolsz :roll:

rencsike
szép a pocid :wink:
az enyém is majdnem ekkora :lol: :lol:
van egy könyvem az ikrekről szól, pont ma olvastam, hogy az ikres kismamiknak a pocija kb 2 hónappaé néz ki többnek. Háát igen, van benne valami :lol:
Majd csinálunk képet, feldobom ide.
chilike1
 
 


Chilikém, de nem csak ígérgetni a képet, hanem rakd is fel lszi!!!!!!
hát igen kicsit több mint 10 héttel vagyok előtted, az majdnem két hónap....
vajon a többeik merre járnak??? te mit csináltál ma?

Kép
rencsi79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: