Új privát üzeneted érkezett!

kedves újdönsült apuka!
kívánok nagyon nagyon sok boldogságot, jó egészséget, sok örömet az új családnak! nagyon szépséges a kisangyalotok, büszke lehetsz mind babára, mind mamára. szerintem tiszta anyja, deréktól lefelé biztos. ez nagy szerelem lesz, szinte kibírhatatlan erejű, de csodálatos. már alig várom, hogy ti se aludjatok! bár rékus biztos jó baba lesz, olyan nyugodt volt, hogy alig akart kijönni. fogadd e kis versikét sok szeretettel:

"azért mert szerettek jöttem -e világra, lettem új fény, csillag szülők boldogsága, szeressetek mindig igaz szeretettel,
A KINCSETEK VAGYOK, KICSI KINCS, DE EMBER"

csók az egész hegedűs családnak!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Kedves Noki és Apuka!

Fogadjátok gratulációnkat!!!!!!!! Gyönyörű Réka baba!!!!!!!! Vigyázzatok magatokra, és sok-sok boldogságot az új kis családnak! Mindhármotokat milliószor puszillak!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Noki és Réka Apuka!

Kép

Gratulálok csodaszép kislányotok megérkezéséhez!

Sok boldogságot, jó egészséget kívánok az egész családnak!
Remélem sok-sok tejcsitek lesz!

Kép

Kép

Kép
tinkyb
 
 

 
 

tinkyb!
56 cm és 3350 g Rékus!

én is kérek kék cumit! nagyon jópofa!

pusza

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna, köszi a hiányzó infókat! Természetesen a cumi Neked is jár! :lol: Éppen erre gondoltam, hogy felrakom Neked az alternatívákat, amiket annak idején a többieknek készítettem!

Kép

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Noki és Párja!

Gratulálok itt is, csoda szép lett Réka baba, nagyon szorítottam nektek. Most már végre ti is élvezhetitek a szülői lét boldogságát. Szívből gratulálunk :) VIgyázzatok egymásra :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Noki: nagyon szorítottam nektek szívből gratulálok Réka baba gyönyörű nagyon sok örömet és jó egészséget kívánok !
Apuka joggal lehetsz büszke mind mamára és babára egyaránt megérdemlik. :D
rája baby
 
 


Noki

Szívből gratulálok a kis Rékához nektek! Egy kicsit meg is könnyeztem. Nagyon sok bologságot kívánok!

Puszi

Kép
bobcsike
 
 


Nokikám :)
Sok szeretettel Gratulálok Rékához! Nagyon sok boldogságot Kivánok és természetesen sok-sok tejcsit :)

Áááááá Etna, az enyim se nagyon akart kigyünni azt mégse alszik :lol: (40+6) a kórházban tökjófej volt, meg se nyekkent, de az csak a kampány volt, gondolom, h nehogy ott hagyjam :lol: De imádom ezt a nemalvóbömbölőgépet :wink:

Mindenkinek minden jót kivánok :)
M.

KépKép
hugic
 
 


Lányok: én tegnap annyira éreztem ezt az időt úgy fájt a hasam, hogy 3 magne B6-ot kellett bevennem és elég soká enyhült a fájás nem csodálom, hogy Nokinak beindult a szülés.

Detko te hogy viselted?

Olyan jó nézni a táblázatot ahogy gyűlnek a piros szivecskék reméljük egyre több lesz. :D
rája baby
 
 


Noki!

Nagyon gratulálok, sok boldogságot a csodaszép kislányotokhoz.

Reni!

Én jól vagyok. Már nagyon várom a jövő szerdát, hogy tudjam minden rendben van-e?

Ha te is korai időpontot kapsz, akkor tudunk persze találkozni és beszélgetni, bár eléggé rohanni fogunk, mert Apa visz és neki menni kell vissza dolgozni.

Tinkyb!

Köszönöm a szívecskét.

puszi mindenkinek
detko79
 
 


Etna!

bejelöltelek az iwiw-en, de nem tudtam üzit írni, mert szarakodik a gép.

Reni, te fent vagy az iwiw-en??
detko79
 
 


Sziasztok!
Noki és kedves apuka!
Nagyon sok boldogságot kívánok a gyönyörű babához!

Mindenkinek nagyon drukkolok a háttérből, ha nem is írok minden nap.

A babáim szépen nőnek, de sajnos közeleg a döntés pillanata.
Tudjátok, hogy márciusban nagy mioma műtétem volt, ezért a méhem semmi képpen nem bírná a három babát kihordani.
Ezért V. csodadoki bácsi és persze az én agyam is redukciót javasol.
De ezt el sem tudjátok képzelni, hogy milyen fájdalmas, lelkileg nagyon megterhelő döntés. Azt hittem, hogy ennyi küzdelem után, ha majd végre babás leszek a föld felett járok, a szám a füleimet éri egész nap a boldogságtól, de sajnos nem így van.
Senki nem tudja körülöttem, hogy babás vagyok, nem merem mondani sem, mert szembe tudnám köpni magam, hogy mire készülök. Persze tudom, hogy ahhoz, hogy kettő meg tudjon születni egészségesen, a harmadiknak muszáj menni.
Még így is veszélyes, fekvős terhesség lesz, mert a varratok bármikor annyira elvékonyodhatnak, hogy nem bírja tovább a méhem. Szóval kicsit kivagyok. Lehet, hogy a terhességi hormonok tesznek ilyen érzékennyé, de óránként ezen kattog az agyam.
Nagyon kegyetlen a sors. Nekem 3-at adott, mások 1-ért küzdenek.

Remélem, hogy nem haragszotok, hogy leírtam és elszomorítottam mindenkit. Ugye nem itéltek el ezért.

Mindenkinek mielöbbi babásodást kívánok, küldöm a babaragacsot!!!

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!

Noki és családja!Nagyon sok boldogságot kívánok és jó egészséget!Réka tényleg gyönyörű!

Baba!
Tudom milyen nehéz döntés és beavatkozás előtt állsz,hisz pont így jártam én is.Végre sikerült a 6. lombik és mind a 3 baba megmaradt.Én sem mertem bevállalni,szörnyű volt az a pár hét a red-ig.De csak biztatni akarlak és gondolj inkább a 2 babára,akik majd egészségesek lesznek!A redukció kockázata kisebb,mint kihordani a 3 babát....főleg olyan előzményekkel ami Neked van/volt!Minden rendben lesz!!!
A redukciót mindenképp Hajdú Krisztina csinálja!!!Ne engedd másnak!!!!!

Kockáspléd!
Gratula a spontán babóhoz! :D
A mensi elmaradása után kb. 2 héttel,tehát kb. a 6. terhességi héten érdemes elmenni nődokihoz uh-ra.Akkor már szívhang is van. :wink: Drukk!

Üdv. mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


KEDVES NOKI ÉS NOKI APUKA!!!! :P :lol: :D :) :wink:

NAGYON_NAGYON GRATULÁLOK A LÁNYOKHOZ! A Nokinak a kitartásért és a kis Rékának a szépségért és az egészségért!!! Borzasztó sokat gondoltam Rátok, igaz csak ma, mert én úgy tudtam,hogy csak ma lesz megindítva a szülés! A kislány megérezte, és ezért úgy döntött, hogy ő inkább maga kibújik egy kis segítséggel!

Látjátok lányok! Itt az élő példa, hogy érdemes kűzdeni, nem szabad feladni!!!

Baba drága!!
Tudod, megbeszéltük!! Ne gondolj arra,hogy Te vagy a hibás a döntésed miatt. Ezt muszály meghozni a saját, és a másik 2 baba egészsége miatt. Igaza Pálginak!!! Biztos vagyok benne, hogy senki nem fog rád ezért a döntésedért haragudni! Fel a fejjel!!! Veled vagyunk lelkileg!


Mindenkinek pussz!!! HUgi.

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Kedves Noki és Zoli!

Tiszta szívből gratulálok Rékushoz,jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!!
Noki!Büszke lehetsz magadra,nagyon ügyes voltál!!!


Baba!

Lécci,lécci ne vádold magad!!Hidd el,fontosabb most a Te és a két baba egészsége,mint hogy bármilyen baj legyen ne adj isten!!
Vigyázz magadra!!

Pussz mindenkinek!!!

Szép estét!!

Andy
bandy27
 
 


Tiszta szívből gratulálok az újdonsült Anyukának és Apukának!!!!!!!!!!!!!!!! Réka baba gyönyörű szép, nehéz dolga lesz az Apukájának a sok udvarló miatt 8)

Sok átaludt éjszakát és boldog perceket kívánok a kiscsaládnak :-)

Bibus
bibus
 
 


Detko: Edina ismerősei között megtalálsz az iwiwen (Gaálné Sári Renáta).
rája baby
 
 


Pálgi!
Hol rendel a doktornő?
Neked mennyi időt kellett utána kórházba töltened és mit éreztél?
Utána görcsöltél?-véreztél?
Hogyan zajlik a redukció?

Kép
baba1973
 
 


jó reggelt lányok!

baba!
hajdú krisztinát megtalálod az istenhegyi klinikán és a beavatkozásokat a volt máv kórházban végzi, nagyon jól felszerelt kórház. most valami állami egészségügyi központ a neve. most nem tudok neked semmit mondani, mert ilyenkor nem lehetünk okosak, ez egy borzalmas döntés, de sajnos meg kell tenni. lehet, hogy pár héten belül a természet is megtenné, mert mondjuk a két lurkó elszív előle minden tápanyagot. sok borzalmat hallottam, azokról akik megtartották mind a 3 babát, tényleg, ha lehet ilyet mondani ez a "leghumánusabb" döntés. ha a doktornő ajánl valakit, mert ő nem tudja megcsinálni valami miatt, akkor inkább keress mást, mert nem tudom, hogy mi alapján válassza ki az orvosokat, de azok nem olyan jók, mint ő. az egyik ismerősömnek genetikai okok miatt kellett idő előtt megszülnie a babáját, a hajdú kriszta vette észre a bajt, ő nem tudott szülést vállalni, ajánlott valaikit és az borzalmas volt, méhlepényt benthagyta, rohant haza a munkaideje végeztével, szülésnek éppen csak vége volt. de a hajdú drnő nagyon profi. de biztos v doki is ajánl valakit, ha neked ő nem szimpi.

detko!
visszajelöltelek! nagyon édik vagytok az uraddal. tökre összeilletek! szép lesz a kölök!

kockáspléd!
ahogy ági is írta kb 6-7. héten van már szívhang, de szerintem nyugodtan menjél most is, mert látják már a petezsákot.

reni!
azt elfelejtettem mondani, hogy nézzenek hüvelykenetet is, ha lehet, mert nekem akkor görcsölt többet a hasam, ha valami baci meglátogatott. biztos, ami biztos alapon.

tengap az én jó kisfiam leesett az ágyról mellőlem, esélyem nem volt elkpani, most már megvan az első puklis élménye is. 4 foga jön egyszerre :roll: , úgyhogy megint csak úgy leszek, mint a mesében. hol volt, hol nem volt alapon.

most mennem kell, mert lerántott valamit az előszobában. többieknek is szép napot. :lol:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Baba!
Jól írta Etna,az Istenhegyin rendel,oda menj először konzira.Most azonnal kérj ip-t,mert először megnéz és utána ad a redre beutalót!Én is a 9. héten voltam először nála és a 11. héten kell elvégezni a beavatkozást!Nehogy kicsússz az időből!!!Van 1 ismim,Ő kicsúszott az ip-ből,a 13. héten tudta volna elvégezni neki,de akkor meg már nem lehetett.Mondjuk a lánynak szerencséje volt,mind a 3 baba szép súllyal született és egészségesek!

Magát a beavatkozás menetét inkább pü-ben írom le.Utána én saját kérésre,biztonságból befektettem magam a klinikára 1 hétre,de amúgy otthon fekvést javasolnak és kímélő életmódot.A rizikós időszak a másik 2 babára nézve 2-3 nap.A red után görcsöltem,előtte érdemes Mg-ot bevenni,meg fájdalomcsillapítót is lehet utána.

Na,írom a pü-t....

Ági

pálgi
 
 


Kép
detko79
 
 


Készítettem én is egy vonalzót, ha nem bánjátok. Puszi
detko79
 
 


Lányok!

Azt, hogy tudom beállítani, hogy amikor írok mindig látszódjon??
detko79
 
 


Sziasztok

További pár kép Réka babáról :)
Csodaszép ez a leány !!!:)))
Mindketten jól vannak és úgy néz ki, hogy péntek délelőtt hazajöhetnek. Kép Kép Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Detko, így tudod beállítani, hogy aláírásként mindig látszódjon a vonalzód:
A "Profil"-odban található egy "Aláírás" mező, amibe be kell másolni a beillesztendő PHPBB kód szövegét: Kép
A végén ne felejts az "Elküld" gombra rákattintani! :lol:

Baba, szorítok Neked, és sok erőt kívánok! Nagyon megértem, hogy így kell döntened. Arra gondolj, hogy milyen állapodban van a méhed, és sajnos nincs más választásod, ha kisbabá(ka)t szeretnél. Fogadd meg a Lányok tanácsát, és keresd meg Hajdú Krisztinát. Mióta megírtad, hogy milyen nehéz helyzetbe kerültél, naponta ezen rágódom, mert valószínű, hogy én is ilyen cipőben járnék, hasonló körülmények között, hiszen a két nagy kioperált miómám miatt, én is ilyen varratokkal büszkélkedhetem. Meglátod minden rendben lesz! :lol: :lol: :lol:

Noki Apuka, köszi az újabb sztár fotókat! Édes baba Réka! A boldog Anyukáját üdvözlöm! :lol:

Etna, látom, zajlik nálatok az élet, Boti nem hagyja unatkozni Anyát! :lol:

Megérkeztek az ovu tesztek, kezdem a vizsgálódást. :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Kép
detko79
 
 


Kedves Tinkyb!

Köszönöm szépen az infót.

Szorítok Neked, hogy spontán összejöjjön a baba.
detko79
 
 


na látom nem sikerült, megint beillesztenem, nekem a profil oldalon nincs olyan, hogy aláírás.

Lányok! Nem lehetek ilyen béna :(
detko79
 
 


Detko,

Kép

Ide írd be! :lol:

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

Eddig csak olvasgattalak Benneteket, most kérdeznék is.
Régóta lombikozunk, tavasszal váltottunk intézetet, és mentünk a Cirisbe Vereczkey doktorhoz....jól időzítettünk, mi??
Szóval tudom, hogy hamarosan új intézetet fog nyitni, nekem azt mondta, amikor legutóbb beszéltem vele, hogy vmikor ősszel, de semmi konkrétat nem mondott. Ti tudtok esetleg valami pontosabbat? Hol, mikor? Esetleg ha mégse jön össze neki az új intézet, akkor elmegy valami meglévőbe?
Nekünk november környékén lenne esedékes a következő lombik és jó lenne látni, hogy mire számítsunk. Nekünk eddigi találkozásaink alapján szakmailag és emberileg is korrektnek tűnt, de nem tudom, h mindenáron ragaszkodjunk-e hozzá. Azt hiszem, ti erre azt fogjátok mondani, hogy egyértelműen igen, olvastam már korábban, hogy nagyon dícséritek mindannyian - nem tudom, viszont, hogy ha egy új intézetet nyit, még nem összeszokott stábbal, hellyel, azt érdemes-e bevállalni.
Nagyon érdekelne a véleményetek, különösen azokéi, akik hasonló cipőben járnak, vagyis a közeljövőben terveznének lombikot, lehetőleg Vereczkey dokinál - ki mit tervez?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!
És ismeretlenül is nagy-nagy gratula Nokiéknak gyönyörű kislányukhoz!!

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Sziasztok Lányok!

De gyönyörű lányka ez a Rékus :D :D
Ugye Noki jól van??Sokszor puszilom!!

Bocsika,h így eltüntem,de az az igazság,most éppen kilogok egy kicsit közületek és nem akarok senkit terhelni a problémámmal!!!
A lényeg,a kreszt is el kell bizonyos okok miatt halasztanom novemberre...még jó hogy ingyen van :))) Képzeljétek elmúlt héten kedden leadtam vizeletet,ha emlékeztek,erre most hétfőn kideül,h MINDENKI AKITŐL VV VETTEK ÉS ADOTT LE VIZELETET,ELTŰNT AZ EREDMÉNYE!!!Szóval jövőhéten hétfőn megtudom,ha van vmi bajom,már mint ha van.

Mindenkire sokat gondolok és veletek vagyok!!!

Kép









Kép








Pussz mindenkinek és jövök még!!!

Andy
bandy27
 
 


Tinkyb!

Nagyon köszi!!!!

Kép
detko79
 
 


Nokikám!
Gyönyörű a kislányotok. Gratulálok Hozzá és a Férjecskédhez is! Aki ilyen gyönyörűen ír a feleségéről az szuper apuci lesz.

A többi régi és új ismerősnek is nagyon szorítok. Látom szépen gyűlnek a szívecskék. Istenem de jó nézni ezt a táblázatot :D

Millió puszi Mindenkinek,
Roni
roni34
 
 


Szép jó reggelt lányok!! :D

Noki!! :wink:
Ma már biztosan Te is tudod olvasni a fórumot, mert mentek haza! Nagyon gratulálok a kicsitekhez, gyönörű hamvas kislány!!! Sok-sok erőt, egészséget és bpldogságot kívánok Nektek!!! Meg sok anyatejet!!!

Kockásfülü!!
Nyugodjál meg, én úgy tudom, hogy max. okt-ben nyit az új hely, és a gárda egy jól működő, összeszokott társaság lesz!!! Sok sikert!!!!

Pussz!!! Hugi.


Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


sziasztok lányok!
tegnap végre tudtunk beszélni nokival. szóval a szülést még nem nagyon mesélte, csak annyit, hogy mindenképp erőltették a természetes szülést neki, holott látták, hogy nincs beilleszkedve réka feje a szülőcsatornában. nagy nehezen császározták csak meg. nem a szokásos időt töltötte a intenzíven, hanem ráhúzott még egy napot, mivel vészesen alacsony volt a kálium szintje. saját szobában van, mert nagy a zsúfoltság. ma mennek haza, elérhető lesz a régi számán, de nem tudom, hogy mennyire fogja bírni. tejci van, réka az első méréssel ellentétben nem 33.. g, hanem 3800g-mal született, elromlott a digi mérleg. tehát szép nagy baba. ha még lesznek hírek és a fogtündér fiam engedi jövök.

kockásfülü!
írtam priviben, mert néha illetéktelenek is olvasnak minket, aztán, nehogy megint idejöjjenek észt osztani!

ovlastam a cirises fórumot, állítólag vass dr megy a dévayból oda. nagyon jó doinak mondják, gondolom van olyan jó mint a dévay :wink: , igaz reni?

nem irsz renikém, csak nem róka rudi látogat?

detko, nálad tünet már van?

most már azt várom, hogy milyen nemüek az új babák, másnál olyan gyorsan megy az idő, bezzeg mikor én itthon feküdtem leállt :roll: noki akkor lett ksimami, mikor én szültem kb. és most itt van rékus.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lányok!

Lassan haza tudunk költözni, és többet tudom a fórumunkat olvasgatni. Készül a babaszoba, és minden holmi onnan a nappaliba van beömlesztve. Majd rakok fel képeket, hogy lássátok min dolgozik ennyire a párom és a barátja.
Kicsit késve, de szeretnék én is gratulálni az új kismamiknak! Vigyázzatok nagyon magatokra, és még most egyetek sokat és jókat, mert hamarosan jön a róka koma. :D

Drága Tinkyb nagyon sajnálom, hogy most nem jött össze. Én is ajánlani tudom a lombikot. Bár az inszemhez annyira én nem értek (igaz kettő volt nekem, de semmi szurit nem kaptam, csak spontán betették a cuccost). Veled és a Hugival álmodtam az éjszaka. Azt álmodtam, hogy együtt mentetek a következő lombikra, és mindkettőtöknek sikerült. :D :D :D :D
Furamód be szoktak jönni az álmaim, így is legyen most is!!!!!!!
Noki!!!!!!!Réka baba egyszerűen gyönyörű. Botinak tökéletes menyasszony lesz. :D :D Remélem jól viselted a császárt, majd mondd el, hogy milyen volt. Vagy, ha gondolod, és nem vagyok nagyon pofátlan, elküldenék a mobilszámodat priviben, és amikor alkalmas Neked, felhívnálak. Naponta kétszer megyek el a II. sz klinika mellett. Mindig akkora késztetést érzek, hogy megálljak, és beugorjak megnézni benneteket. :D
Etna képzeld el cukros lettem. Nem lett jó a cukor eredményem, éhgyomri 4.8 a terheléses 9-es lett. 180 g-os szénhidrát diétára fogtak, kicsit szenvedek is tőle. Nincs süti, nincs csoki, nincs túró rudi..... :( De hát mindent a gyerekért....... Hamarosan visszaellenőrzik az eredményemet, hogy jól csinálom-e a diétát, és a cukrom visszament-e. Tulajdonképpen nagyon kimerültem, érzem, hogy nincs annyi energiám, és sokkal sírosabb lettem. A mindennapos injekciózást már nem tudom beadni magamnak, a férjem szurkál hátba, és pokolian fáj..... :( Szülés után használtál vmi hasleszorítót?

Most rohannom kell, vásárolgatni fogok ma is. Öltöztetem a lakást és szobákat.
Millió puszi mindenkinek, akiknek most nem írtam, rájuk is sokat gondolok!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Etna!

Tünetek nagyon nincsenek, a melleim még mindig fájnak, és szerintem már a pocimon is látszik, hogy növöget. Milyen tünetekre gondoltál még?? Szerintem, ha eddig nem volt hányingerem már nem is lesz.

Reni!

Nagyon eltűntél!!

Andy!
Miért kellett elhalasztani a KRESZ-t??

Zsiby!

Hamarosan megszületik a te kis babád is. Milyen szurit szúrsz?? Miért nem adjátok combba??

nekem a clexane-t végig szúrnom kell majd.

Mindenkit puszilok

Kép
detko79
 
 


Noki: Réka baba gyönyörű annyira édi :D

Edina: mindig olvaslak benneteket néha írok amikor olyan téma van de nálam olyan különösebb újság eddig nem volt illetve, hányingere az van + szerintem a Zoli hazahozott valamit mert tegnap óta hasmenésem van (neki is volt 3 napig)úgyhogy ma diétázok kicsit gyengének érzem magam terhesen milyen hasfogót lehet bevenni? A közérzetem sem happy ezért néha nem tudom, hogy a terhességtől van hányingere vagy ettől a nyavajától.
rája baby
 
 


Detko: ne reménykedj eddig énis azt hittem mert nekem sem volt :D de úgy legyen. Ezek a tünetek nekem is megvannak mell 3 a pocim is növöget estére néha olyan nagy és bekeménedik. Egyébként mióta iszom a magnézium pezsi tablettát azóta nem fáj a hasam +3x1 magne B6 ez bevált de szerintem múltkor a front is nagyba közbejátszott lehet, hogy én leszek az időjós :D ?!

Alig várom a jövőhetet!! :D :D :D
Edina csak neked telik gyorsan az idő nekem annyira nem, bár némely napok igen. Szombaton lesz az öcsém eljegyzése oda megyünk jövőhéten a Zoli szabin van ha van kedvetek gyertek le.
rája baby
 
 


reni!
szerintem szenet szedhetsz ilyenkor is! zolit fertőtleníteni, mielőtt hazajön, de ha valami kérdésed van bármikor hívhatod a cirises lányokat ők azért jobban tudják vagy a háziorvost. diéta? :?: magadtól azért ne csinálj szerintem ilyeneket, mindent kérdezz meg hozzáértőtől. kis vékonyságod mellé nehogy jobban lefogyj nekem. :lol:

zsiby!
sajnálom a cukrodat :( sajnos lombiknál és inszemnél sok esetben lép fel cukor. 33. hétben vagy, már nincs sok a végéig, lányok előbb jönnek, lsd noki :lol: de tényleg olyan 38. hét környékén sokan megszületnek. 36. héttől lesz program a ctg és társaival, akkor már könnyebb lesz. nem a kaját nincs erőd, én zabáltam, de a 30. héttől alig éltem. már nyomott, nehéz volt, gyomrom kiégett a helyéről, de nem írok többet, mert vannak még előtte állnak, majd megtudjátok :lol: ja, ahogy tudod tartsd be a diétát, mert nehogy utána is megmaradjon. neked miért is kell szúrni magad?

detko!
nincsenek tünetek és nem is lesznek, kis naív :lol: nekem a 10. héttől lettek és a 21. hétig tartottak. de nagyon keményen hányinger. én is ezt hittem, hogy nekem nincsenek tüneteim, nem is lesznek! azt jó volt, mert nem tudtam enni :lol: de utána már igen sajna. azért drukkolok, hogy ne is legyenek. de hát úgy szép a várandóság, ha zajlik. igaz?

megyek, mert boti jelez.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok lányok!

Szeretném kérdezni tőletek Kósa Dr Dolgozik még a Cirisben?

Mindenkinek mindenhez kitartást és sok sikert kívánok!
icipici
 
 


Detko, Etna nekem is a Clexanet kell szurnom. Addig nem is volt gond, amíg a hasba kellett beadnom. De a 32. héttől a hátamba kell adni. Ezt már én nem tudom, és a férjem eddig tök jól adogatta, de két napja elviselhetetlen. Rettegek már az egésztől. Van egy enyhe trombozis hajlamom, azért kell szurnom, és majd szülés után hat hétig kell még. Én arra gondoltam, hogy mivel diétáznom kell, és azért elkezdtem fogyni is, lehet, hogy már nincs annyi zsírszövet hátul, és folyton ideget talál el. Már én is gondoltam rá, hogy beadom combba, hátha ott kibirom. Csak nem tudom, hogy a comb melyik felébe kell adni. Majd elolvasom a leírásban hátha van erre vonatkozólag vmi. Meg gondoltam, hogy felhívom a dokit, aki ezeket felírta nekem, de hát elkolbászoltam ma az időt......
Újdonsült kismamik!!!!!!! A magzati szívhang hallgató készülék most ebben a hónapban le van árazva 10-ről 8-ra. Infó a www.gyermeklanc.hu oldalon van. Láttam a Kismama újságban.
Andy velem folyton megtörténik, hogy a levett vérminta és vizeletminta elveszik. Volt hogy egy orvos úgy csinált meg nálam egy beavatkozást (kartonzóban még megvolt a vv eredménye, de az orvoshoz már nem került fel, ja és ez a II. szülészeti klinikán volt), hogy megkérdezte, úgye nem volt rajta semmi sem becsillagozva...... Pech, és marha bosszantó.
Lépek, mert vendégek jöttek hozzánk. Társasozni fogunk, bár a hátam közepére sem kívánom az egészet. Fürdölepedőt hímzek a kis Lili Veronikának. Inkább azzal foglalkoznék.

Szép estét mindenkinek.

Puszi:

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Kedves Mindenki,
a ma reggeli pozitív teszt ellenére az ultrahang eredménye 0. Vastag méhnyálkahártya látszik 17 mm, petezsák nincs, életjel nincs. Az orvos azt mondta 40. ciklusnapon látnia kellett volna hüvelyi ultrahangon és közölte, hogy ne aggódjunk, nem kell kaparás, megjön a mensim és kész.
Hát ennyi. A jelek szerint az égiek megint csak másokra tekintettek le..... mi pedig abban a kegyben részesülhetünk, hogy ölbe tett kézzel várhatjuk a 6. spontán vetélésünket.
Köszönöm a sok szorítást mindenkinek.
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Szép csendben olvasgatlak benneteket a Cirises fórum után most itt is. Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült, és kitartást, mindenkinek, aki lombik vagy más beavatkozás előtt áll.
Mi is lombikozunk, 2 sikertelen után bukkantunk rá a Cirisre. Szinte minden vizsgálat megvolt, viszont a vérvételem eredményét csak most kaptam meg. Én is a felfordulások közepette kerültem Vereczkey dr-hoz,és nem tudom hogyan tovább.
A 3. napos vérvételem eredményéhez szeretnék tőletek kérdezni:
LH: 2.72 IU/l
FSH: 5.68 IU/l
Prolactin: 415,73 mIU/l
Anti-Müllerian hormon: 1,9 pmol/l
TSH: 2,0469 mIU/l

Tud vki segíteni ezek értelmezésében? Azt olvastam, hogy az AMH hormon ha alacsony kevés petesejtem lesz és a lombik nem biztos, hogy "megéri". Volt már valamelyikőtöknek hasonló? Segítsetek!

Most nem tudok visszamenni V. dokihoz elemzésért, de nagyon hálás lennék a tanácsaitokért!

Előre is köszönöm!
csiga805
 
 


Szép napot mindenkinek!! :wink:

Kockáspléd! :cry:
Nagyon sajnálom ami történt Veletek, hidd el át tudom érezni a helyzetet! Tudod,nálunk is hasonló volt, csak mi hallottuk az erős szívhangot, a következő uhu.n meg már semmi!! Érthetettlen, hogy ez miért van? Mit mondtak Neked?? Fel a fejjel! Ne felejtsd el,hogy minden hónapban ott lehet neked a remény!!!
Kitartás!!!

Csiga!
Sajnos én nem tudok ebben Neked segíteni, de biztos van itt olyan lány aki igen. Én azt sem tudom,hogy nekem mennyi lett az eredmény. Nekem csak azt mondták, hogy minden ok. Talán próbáld a neten beütni a hormon neveket, hátha ott írják a tól-ig eredményeket. Azt viszont ne felejtsd el, hogy bármi baj van, azon tudnak segíteni szintén hormonokkal.

Noki! :lol: :P
Hogy vagytok? Már otthon? Biztosan nincsen most időd írni. Azért várjuk a fejleményeket!!!

Baba! :wink:

Helyzet? Van valami változás?? Írjál!

Mindenkinek szép hétvégét!!! Puszi! Hugi.
Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Detko, örülök, hogy tudtam segíteni! Szép lett a vonalzód! :lol:

Kockásfülű, szerintem nagyon szuper csapata lesz V. dokinak az új helyén! :lol:

Andy, biztos minden rendben lesz hétfőn az eredményed szerint! :lol:

Roni, én is szorítok Neked! :lol:

Zsiby, nagyon jól esett, hogy ilyen kedveseket írtál nekem! Köszi. Én szívesen lombikoznék egy sikereset egyszerre Hugival! Remélem, tényleg bejön az álmod! :lol: Sajnálom a szurizásokat és a cukor problémád! Már nem sok van hátra, most már Te következel, legközelebb Liliért fogunk drukkolni! :lol:

Kockáspléd, én még bízom benne, hogy van odabenn valaki! :lol:

Noki, haza értetek? Remélem, jól van az egész család! Ha egyszer lesz időd, írjál nekünk! :lol:

Lányok, nem bírtam magammal, és kibővítettem a táblázatot. :lol:
Remélem, nem bánjátok!
A vonalzókból írtam be az információkat, így elnézést, ha valakinél
elírtam valamit. Szóljatok, és javítom!
Reni, nem felejtettelek ki, csak még nálad nem láttam vonalzót,
ezért nem akartam túl korán kitölteni a sorodat. Megy a drukk szerdára! :lol:

További szép hétvégét Mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok
Most van egy cseppnyi időm és írok is nektek!
Nagyon köszönöm a gratulációkat és a jókívánságokat!

Fantasztikus dolog szülőnek lenni!
Nagyon kívánom mindenkinek ,hogy olyan szerencsés legyen mint amilyenek mi lettünk és vagyunk és ilyen gyönyörűséget kaptunk ajándékba!

Majd mindent leírok ,hogy mi és hogyan történt ,de most a napi teendőm.....etetés, pelenkázás,szeretgetés,altatás, fejés....

Az aranyerem miatt nagyon szenvedek , no meg a nem alvástól,de ez is olyan jó tud lenni :D
Minden egyes pillanatát Imádom az anyaságnak!
És a Párom......csajok mindenkinek ilyen Férjet kívánok!

Majd teszek fel képeket ,de most rohannom kell!

Sok puszi mindenkinek!
És még egyszer , köszönünk minden jókívánságot!

Kép
noki&potyi
 
 


Hugi, Tinkyb, Etna,
köszi az infokat és biztatást az új hellyel kapcsolatban!

Kockaspled,
Nagyon sajnálom! Azt hiszem, mindannyian együtt tudunk érezni veled, h milyen ez ilyenkor. Nem rég óta olvasgatlak még titeket, ezért nem tudom a történetedet - találtak nálad vmi okot a spontán vetélésekre ill. van, h beágyazódás sem történik? Mert van egy doki, aki kifejezetten korai spontán vetélésekkel foglalkozik, immunológiai kivizsgálást csinál, hátha tudna neked vmi okosat mondani - ha gondolod, írj pü-t ez ügyben és szívesen leírok minden infot erről.

"Druszád",
Kockásfülű

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Sziasztok,
nagyon köszönöm a sok kedves sort a priviket is. A helyzet változatlan, mensi sehol, teszteken erős csík, melleim elviselhetetlenül fájnak.
Szóval , ha nem vagyok terhes el nem tudom képzelni, hogy lehetnek ezek a dolgok.... Várunk és ítélnek majd felettünk.
Mindenkinek sok örömöt és jelenkezem, ha van valami.
kockaspled
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: