Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok .hát igen inkább koraszülötteknek kell ajánlani ezt a légzésfigyelőt,de mondom szerintem nem szükséges,ennek a háta mögött is az üzlet van,ezt csak így köztünk írom ,de mindenből pénzt akarnak csinálni.nekem a 6 gyerekem közül egyik sem volt koraszülött,csak a nagylányom született kicsit hamarabb a 37.héten,de nem volt gond,nem kellett légzésf.,habár lehet,hogy akkor még nem is volt. sziasztok
Vendég
 


Szeditek a terhesvitamint????? Azt mondta a Védőnő, hogy Ő úgy tanulta, hogyha lehet a terhesség elött kellene szedni és a terhesség első 3 hónapjába. Szerintetek???? Végülis abban maradtam vele, hogy 3 naponta egy szem Elevit vagy Gravida vagy akármit. Még azt mondta, hogy azért nem jó tovább szedni, mert a kismama étvágya is nő tőle és ez elhízáshoz vezet, meg a baba is nagy lehet tőle. Neketek mit mondtak????

Kép
kira76
 
 


Kira,
Az-az igazság, hogy én elfelejtettem a dokimtól múltkor megkérdezni, de én még szedem a genetikai ultrahangig a magne b6-tal együtt. Ami ugyancsak étvágyat csinál. Nem tudom, lehet, hogy felhívom a dokim :)

többiek nektek mit mondtak?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 

 
 

A Magne B6-ot azt még az Orvosom is mondta, hogy mindenképpen szedjem. De én nem szedtem egy darabíg és már nagyon kezdtem unni, hogy folyton fáj a hasam. Úgyhogy mostmár egy hete szedem és sokkal jobb.

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Magzatvédőtől nagyobb az étvágy? Nekem néha az is gond hogy egy nap 3x egyek mert nem kívánom, bár nem mondom van néha olyan hogy egésznap eszek, de többnyire gyümit...
Egy tündér védőnőm van, de nem szabad mindenben rájuk hallgatni, nekem ő mondta, hogy mindent az orvossal beszéljek meg, pedig nem egy mai tapasztalatlan csirke, az öcsém (24 éves) védőnője is ő volt...
A magneB6-ot végig kell szedni, meg calciumot sem árt, a magzatvédőt pedig az orvos mondja meg, hogy mennyit, és meddig, ha úgy látja nagy a baba, akkor szól hogy csökkentsd. Volt akivel 5. hónap után majdnem teljesen abba hagyatták, de heti egy azért maradt.
Én ezt hallottam :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!
Nem vagy éhes? De jó!! Akkor Te nem is híztál túl sokat eddíg! :)
A kálciumot azt iszom pezsgőtablettába. Van sima tabletta is??? Vagy hogy jó szedni?
Majd megyek a genetikai uh.-ra és akkor megkérdezem a Dokit is mi legyen ezzel a magzatvédővel...
Akkor a Védőnénid nem ma kezdte a szakmát!! :) De tényleg azért érdemes a Dokitól tanácsotkérni ilyenbe.

Kép
kira76
 
 


Elvileg azért híztam, de nem sokat. Sajnos 90 kg körül vagyok, mert 20 kg jött rám az inzulinproblémám miatt, mire észrevették...
A többi hormon meg a terhesség. 60 kg voltam régen... Van tablettéba is a calcium, de sztem mindegy melyiket szedjük. Én jobb szeretem a tablettát, kényelmesebb...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekem sincs nagyobb étvágyam a vitaminoktól.
Igaz még tartom is a súlyomat.

Képzeljétek, úgy tűnik, hogy már nem okoznak hasmenést tejtermékek. :)
Tegnap ettem sajtot, ma pedig ittam tejet és nem volt tőlük semmi bajom. :)
Annyira örülök neki!:)

Kép
nika28
 
 


sziasztok Én a 6.héttől szedtem egy doboz elevitet amíg elnem fogyott,az elevitet minden orvos ajánlja.én is féltem,hogy hízok tőle ezért is nem szedtem többet,de tényleg nagy lett a fiam 3,85kg. a 38.hétre.de a hízással kapcsolatban csak annyit írnék,hogy ha valaki nem szed magzatvédőt az nem jelenti azt,hogy kevesebbet hízik.
Vendég
 


sziasztok az evéssel kapcsolatban szeretném írni,hogy ilyenkor annyi gyümölcs van az is nagyon jó!én pl febr-ba szültem és így augusztusba voltam a 3.hónapban rengeteg gyümölcsöt ettem,barack,alma,stb.szerintem nagyon egészséges.
Vendég
 


Nika!

Egy két hete én is eszem tejes dolgokat, és nekem sincs már bajom tőle :). Csak a savam sok néha... :cry:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

A másik BMC-s topikba szoktam néha írogatni, mert mi is oda jártunk már egy éve a párommal, volt is 2 sikertelen lombikunk, és most az a hatalmas öröm ért bennünket, hogy spontán összejött a Picurka!!!

7 hetes vagyok, ma voltam szívhangon, ahol minden rendben volt, 30 mm-es a petezsák és 8,7 mm-es az embrió!

Annyira de annyira boldog vagyok!!

Csatlakozhatnék esetleg én is hozzátok?

Olyan jó olvasni benneteket, meg látni a képeket.

Maggie
maggie75
 
 


Szia Maggie!!!
Hatalmas gratula Nektek! Vannak még csodák!! :) :) :) Vagyis nem csodák ezek... A természet viccelődik néha velünk. Jópofa, mi?? Megkínoz ezzel a lombik dologgal és utána hopp. összejön magától! Nagyon jó!! :D Biztos alig akartad elhinni! Gyere ebbe a topicba nyugodtan. Örülünk az újaknak! :D
És, hogy vagy? Még nincs hányinger, álmosság...? Dolgozol? Vagy maradtál inkább otthon beksibe??
Többiek??? Hogy vagytok? Mi ez a csend megint?? Nincs téma? :lol: :lol: :lol: Dobok fel ha kell... :lol:
Holnap meglesz a babakocsink! Ez a második dolog amit megvettünk a babának. Az elsőt tegnap vettem. De az csak egy pelenkáskuka. :lol: Tigrincses!
És most először álmodtam a babáról. megszületett és éppen szoptattam meg nézegettem a babát. Hát ha az álmok nem csalnak, biztos tiszta apja lesz. A nemét nem láttam, de hasonlított a férjemre babakorába! :lol:

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Maggie,
Üdv köztünk, nagyon-nagyon örülök! Kellemes babavárást kívánunk! Legyen sok örömben részed a pindur érkezéséig :)
A táblázatba beletehetlek Téged is? Ha van képed akkor tedd fel nyugodtan :)

Velem nem sok minden történt a hétvégén otthon voltam és pihentem ebbe a melegbe semmi kedvem nem volt kimenni. Meg én úgy elfáradok a hétköznapi munkába, hogy hétvégén pihenem ki.

Én is álmodtam már a babával többször is, de hétvégén nem olyan jó álmom volt, mármitn kétszer ugyanazt álmondtam, de mind a kétszer más kimenetelű volt a vége.

Mi még nem vettünk semmit a babának, és a szobáját is augusztus végén fogjuk elkezdeni csinálni, és majd novemberre tervezzük a vásárlást. De azért ha valamit meglátok ami nagyon megtetszik és szükséges is, akkor azt megveszem :)

Kira,
Az a fajta pelenkáskuka, ami ahogy beledugod becsomagolja a pelust? Hol vettétek?

Írjatok! sok puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Maggie!

Gratulálok, nagoyn örülök hogy így sikerült :)!

Kriszta, Kira!

Én is álmodtam a hétvégén, de nekem nagyon rosz volt, meghalt a hasamba a baba álmomba, iszonyatosan megviselt, már alig várom a csütörtököt, akkor megyek a dokihoz...
A nagybevásárlást én is október vége november eleje környékére tartogatom, de anya már vett egy rugit, és régebben én is vettem egy két dolgot :oops:
Hol lehet olyan kukát kapni? engem is érdekelne, és kb. mennyi?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nem olyan kuka az a kuka! :lol: Csak olyan kis alacsony és billenős a teteje ami egy tigrisfej! Úgyhogy semmi extra! :lol:
Witch sajnálom, hogy ilyen rosszat álmodtál. Még szép, hogy megviselt!!!
Én is csak olyanokat veszek meg, amiket látok véletlenül és olcsó! Nem baba bevásárló körútra kell gondolni! :) Csak azt sem akarom, hogy sokat kelljen költenem egyszerre egy hónapba. Most folyton bújom a Netet és keresem az olcsó akciós cuccokat. Most pl a Diego-ba fogok elmenni, mert olcsó a függöny, szőnyeg... Úgyis meg kell vennem elöbb utóbb. Még nem tudjuk csinálni mi sem a babaszobát, mert még elötte lesz egy nagyobb munka a lakásba és addíg nem állok ilyeneknek neki!

Kép
kira76
 
 


Kira!

Nekem csak baba sarok lesz, de kövi héten kezdjük a szobacserét, és akkor lesz itt kavarodás... Mókás lesz, parkettázás (újra, mert apa szerint a picinek új és masszívabb kell :)), tapétázás, festés, és mindehhez vagyunk hárman. Apa térdei vannak tönkre, anya gerincsérves, én meg nem ugrabugrálhatok, mókás lesz, de volt ennél rosszabb is :lol: Már alig várom, de ágyat meg babkocsit csak okt vége felé szeretnék venni, ellenben gondolkoztam azon, hogy pelust, babakenőcsöket, meg ilyeneket előre megveszek, illetve egy két rucit, ha látok akciósan :).
Novemberben lesz egy nagy bababörze, én arra megyek ki... De van egy-két hely, amit már találtunk a neten, babakocsi, és kiságy ügyben... Ha kellenek linkek írjatok :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Lányok, nagyon aranyosak vagytok!

Kira,

Nekem még nincs hányingerem, álmosabb sem vagyok a szokásosnál, annyi, hogy ha itthon vagyok, és csak akkor(!) nagyon feszül a mellem, majd leszakad, meg hirtelen annyira éhes tudok lenni, hogy attól kezdek el émelyegni, de egy pár falat kajától el is múlik. Múlt héten egyik éjjel már a hűtőt is meglátogattam :lol:
Egyelőre dolgozom, de szeptembertől nagy változások lesznek a munkahelyemen, úgy döntöttem, hogy azoknak már nem akarok a részese lenni, főleg mert ügyfélszolgálatos vagyok, és elég stresszes tud lenni egy ilyen új rendszer indítása, amikor ott állnak sorba a türelmetlen emberek. Remélem, a dokim kiír táppénzre...

Kriszta,

Milyen adatok is kellenek a táblázatba? 33 éves vagyok, 2 lombik után spontán fogant a Kicsike, 7 hetes vagyok, internetes kalkulátorok számításai szerint 2009. március 19. a szülés várható időpontja.
Holnap beszkennelem a mai UH-t, kíváncsi vagyok Ti mit láttok rajta :)

Witch, köszi, aranyos vagy :)

Ja, amin meglepődtem, hogy a szívhangot nekem hasi UH-al csinálták...

Maggie
maggie75
 
 


maggie!

Az első szívhang nekem sem hasi volt, ja és 03.19.-én születtem én is :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Witch,
Felejtsd el gyorsan az álmod, én is gyorsan elmondtam mindenkinek, mert bízok abban, ha elmondod,akkor az nem vállik valóra :) én egyszer azt álmodtam, hogy azt mondják az szűrésnél hogy nincs rendben semmi és utána meg azt,, hogy rendben van minden.
jó lesz nektek is az átalakítás! Anyudék olyan aranyosak, hogy ennyit segítenek, és még úgy is, hogy azért nekik is van egészségileg kisebb bajuk. Kitartást, szépen lassan megcsináljátok a lakást amire a picur megérkezik.

Amúgy ha valami jót találtok, akkor írjátok meg a linket! Witch, nyugodtan adhatsz tanácsokat!

Kira,
Én olyan kukára gondoltam, amit így be kell dugni a száján és az bezacskózza és így a szagokat sem ereszti ki. Ha látok valahol ilyet, akkor szóljatok, mert én sok helyen néztem a neten, de nem láttam.
Nekem van egy rokonom,aki mondta, hogy ugye nem veszel még meg semmit a babának előre....nem is vagyok nagyon babonás, de mondjuk én sem szeretnék előre vásárolni, de ha valami megtetszik, akkor megveszem, de ő olyan hangsúllyal mondta, hogy majdnem szóltam neki, hogy de...:)

Maggie,
nekem az első két szívhangot hüvelyi ultrahanggal csinálták és csak a 12 hetesnél csinálták hasi ultrahangon. Mikor mész dokihoz legközelebb? Utrogestánt mondtak neked hogy használd még?

Nika,Nemone, Bessy,

Ti hogy vagytok! Írjatok majd!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Kriszta!
Ha látok ilyen csodakukát, szólni fogok. :D
Nekem már mondták, hogy semmit ne vegyek a születés elött. :lol: Én meg jól megmondtam, hogy egy cseppet sem vagyok babonás és veszek és venni is fogok. Szerintem ezt meg lehet mondani szépen... De én azt is megértem ha valaki babonás! De ez az Ő dolga! :)
Maggie!
Mi újság?? Jól vagy??
Nika? Bessy? Többiek?? Miért nem ír jóformán senki??? :) Nincs miről??? Ne máááááá

Kép
kira76
 
 


Kriszta!

Boldog névnapot:) Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Kriszta, nagyon boldog névnapot kívánok!

Köszi, hogy beraktál a táblázatba!

Hogy mikor megyek legközelebb UH-ra, jó kérdés, lányos zavaromban el is felejtettem megkérdezni :oops: , azt mondta a dokim, hogy menjek el a védőnőhöz, majd ő mondja a továbbiakat.
A védőnőhöz hétfőn délelőtt megyek, majd meglátom, mit mond :oops:
(Annyi mindent mondott a doki, meg magyarázta, hogy hol van a védőnő, mert én ugye még azt sem tudtam, teljesen megfeledkeztem a lényegről, és elrohantam :lol: )
Igen, azért lepődtem meg a hasi UH-n, mert én is úgy tudtam, hogy ilyenkor még hüvelyi van... Nem baj, remélem így is látott mindent, amit kellett.
Az Utrogestant még Szűcs doki írta fel, amikor megállapította a terhességet az 5. héten, azt mondta, hogy a 9. hétig 3X1-et kell raknom.
A Bromocriptint viszont rövid úton abbahagyatta velem, úgyhogy azt már nem szedem.

Kira,

Köszi jól vagyok, lassan indulok haza (1 óra busszal :evil: )

Witch,

Ez tök jó, lehet, hogy a szülinapodon fogok szülni? :D

Otthonról megpróbálom feltenni a tegnapi UH képet, remélem sikerül :D

Puszi

Maggie
maggie75
 
 


Witch, Maggie,
Nagyon szépen köszönöm a köszöntést, aranyosak vagytok :)

Maggie,
Egy jó tanács, szerintem, ha teheted, akkor ne hagyd még abba a 12. hétig az utrogestant, engem amikor a bmc-ből elbocsájtottak akkor a saját nődokim azt mondta, hogy emeljünk is az adagon, így 2*3-at kellett feltennem és nem bántam meg, nehogy ezen múljon már valami.
Szűcs dokihoz fogsz járni vagy van választott orvosod? Ha a bmc-be láttak utoljára és nem oda fogsz járni amúgy, akkor szerintem minél előbb keresd fel a saját nőgyógyászod.

Kira,
köszönöm, ha addig én is találok, akkor majd szólok igaz nem tudom, hogy mennyibe kerülhet.
Igazad van, én is úgy vagyok vele, ha van valami amit meglátok akkor én is megveszem, mostanában a kisruhákra vagyok nagyon rákattanva, csak az a baj, hogy eddig 80%-ban mondták meg a baba nemét, így még nem szeretnék vásárolni :)
Jövőhéten mész genetikai uh-ra?

Majd írjatok!
puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Nagyon boldog névnapot kívánok!!!


Witch!

Ilyenekről inkább ne is álmodjál :lol: De azt mondják, ha elmondod, akkor nem teljesül. Hát nagyon kívánom, hogy ez csak egy rossz álom maradjon és a valósághoz köze se legyen. Jobban vagy már? Tudsz járkálni vagy még mindig csak feküdni lehet?

Kíra!

Mintha egy kicsit pörgősebb lennél mióta babás vagy. Vagy csak én látom így? :lol: Tele vagy energiával, nem semmi. :lol:

Maggie!

Nagyon gratulálok a babóhoz! Micsoda meglepi lehetett!! Gondolom
madarat lehetett fogatni Veled aznap mikor kiderült. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rony77 2008.08.05 15:08-kor.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Tényleg! Ma Krisztina nap van! :) Boldog Névnapot Kriszta!!!!!!!!!
Igen jövőhéten megyek a genetikai uh-ra. Már nagyon várom!!!! Annyira remélem, hogy meg tudják majd mondani, hogy fiú-e vagy lányzó! És persze azért is izgulok, hogy az AFP eredményem jó legyen nagyjából. Ha nem félnék ettől a Toxoplazma fertőzéstől, nem izgulnék az AFP miatt sem. De ott kimutatják ha gáz van. Mert ugye én nem voltam Toxoplazma szűrésen. :? Pont én, akinek annyi állata van... Plussz a macsek is bent lakik... Ez van!!!
Nika, mi van már? Az egész lakást most újítjátok, azért nem jelentkezel???? :lol: :lol: :lol:
Adri! Bessy! Ti is jelentkezzetek kötelező jelleggel! :lol: :lol: :lol:

Kép
kira76
 
 


Szia Rony!!! :lol: :lol:
Pörgetem a topicot, erre gondolsz???? :lol: :lol: :lol:
Nem is az, hogy tele vagyok energiával, de itt a faluba körülöttem nem nagyon vannak "értelmes" emberek! Veletek meg lehet dumálni, néha vitatkozni, tanácsokat kérni... Tök jó! :) Komolyan mondom azt sajnálom csak, hogy a másik topicba nem nagyon irhatok. Nem szeretnék még egy olyan vitát... Ott is tök jó fej csajok vannak: Vucuska,Madrin....... de sorolhatnám még!

Kép
kira76
 
 


Kira, Rony,
Nektek is köszönöm a köszöntést :)

én sem voltam toxoplazma szűrésen, de én kicsi koromban kaptam a macskától egy nagyon ronda betegséget, amit nem tudom, hogy akkor átestem-e rajta, ki akartam kérni a betegpapíraimat kiskorom óta, de nem tudták előhalászni a felnőtt orvosi rendelőbe, mert fent van a padláson....

Rony,
Veled mi a helyzet? minden renben van!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok kismamák!

Gondoltam most talán már eljött az ideje, hogy én is csatlakozzam hozzátok, bár én igen- babonás vagyok:-)
Nem tudom talán emlékszik rám valaki közületek, elég régi "versenyző" voltam a másik topicon. Hál istennek talán most már jóra fordult minden.
Szóval a lényeg most vagyok 14. hetes és 2 napos, túl vagyunk a genetikai uh-n az Istenhegyin és minden rendben volt.
Szoktam olvasgatni a fórumot, most már gyakrabban csak ezt a fórumot. Azért gondoltam, hogy most már csatlakoznék, hátha lesz szükségem segítségre, vagy talán majd én tudok segíteni nektek és itthon vagyok, és előfordul egy kis unatkozás is és ilyenkor jó lenne dumálni szintén kismamikkal. Röviden ennyi, mindenkinek jó pocakosodást:-) És ne izguljatok nagyon a vizsgálatok miatt, "ja ezt pont én mondom:)"
Üdv
Baby
baby.81
 
 


TubiKriszta drága!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!
Kép

Puszi
Ors
orsiborsi
 
 


Kira!

Nekem 15 éve van macsekom, és mivel bent lakik megkérdeztem a dokit (állat és ember dokit is)és mind azt mondták,hogy ennyi idő alatt már van védettségem, ne parázzak...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!
jaja! Én is ezt mondogatom magamnak. Ha ennyi állat között nem kaptam még el, akkor az csoda lenne!!! :) És a védőnő is azt mondta, hogy ezt inkáb kismacskáktól lehet elkapni és az én macsekom 10 éves. Ráadásul nincs is bent alom neki mert kijár intézni a dolgát. Úgyhogy azért annyira nem parázok, csak kicsit. :lol:

Szia Baby!
Én emlékszem rád, de inkább csak a nevedre és a történetedre már nem. :? De üdv itt és írkálj nekünk légyszi. A tanácsok mindíg jól jönnek!!! :) Írd le légyszi, hogy sikerült a baba! Ugye lombikos vagy?? Biztos benne vagy a másik topik táblázatába, de nem keresném vissza, mert ahogy néztem nem nagyon vezeti már senki.
Pussz mindenkinek!!!!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Kira! :)

Milyen kis türelmetlen vagy! :) :)
Ne aggódj, nem szabadultok tőlem. :)
Írtam múlthéten, hogy elutazunk......tegnap jöttünk haza.

Most csak gyors bekukk volt, de majd még jövök!

Kriszta!

nagyon sok boldog névnapot kívánok! :) Kép

Maggie!

Tiszta szívemből gratulálok!!! :) Kép

Kép
nika28
 
 


Jó reggelt!

Kriszta,

Szívhangon már az itteni fehérvári dokimnál voltam, majd megkérdezem tőle, hogy mi a véleménye az Utrogestanról, tényleg nehogy már ezen múljon...
Amúgy nagyon sokat gondolkodtunk rajta, hogy Szűcsnél maradunk, de végül úgy döntöttünk (főleg én), hogy jobb lesz itt helyben járni terhesgondozásra, Budapest azért mégiscsak 60 km-re van, a szülésről meg nem is beszélve.

Szia Baby,

Gratulálok!
Neked hogy jött össze a babó, inszem, lombik v. esetleg spontán? :)

Nika, köszi, nagyon aranyos vagy, remélem, minden rendben lesz a továbbiakban is, ha már ennyire spontán akart jönni ez a picur :)

Ja, azt mondta a férjem, hogy az UH képet nem jó formátumban szkenneltem be, így csúnya lenne, ha felraknám, de majd ma újra beszkennelem és este megpróbálom felrakni :)

Hú, de hányingerem lett egy pillanatra az előbb :) De már el is múlt :).

Puszi

Maggie
maggie75
 
 


Baby,
Nem tudom emlékszel-e rám, egyszer Sünivel együtt Szűcs dokihoz vártunk, és akkor beszélgettünk is.
Örömmel olvasom, hogy sikerült, nagyon gratulálok! :D

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Ja ez előbb elfelejtettem 2 dolgot :wink:

Kriszta,
A Brendonban van ilyen kuka, nekünk is ilyen van:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=43
Sőt másfajta is van itt!
Boldog névnapot!

Kira,
A toxoplazma fertőzést a BMC-ben mindenkinek nézik, már az elején is, a hármas vérvételkor! Amikor a doki elbocsátott, adott egy laborleletet, azon meg is találod!

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Szia Rony!

Képzelheted, mivel már előző hónapban is késett 5 napot, meg voltam róla győződve, hogy valami nagy gáz van...

Madarat lehetett volna fogatni velem a pozitív teszt után, pont szombat volt, délelőtt dolgoztam, de magamon azt vettem észre, hogy feltűnően kedves vagyok mindenkihez :)
Legjobban mégis a férjemen lepődtem meg, amikor délután az egyik, általa "nagyon utált" szomszédnál lenyírta a füvet, sőt még egy sörre is meghívta :D
Szegény anyósomék nem győztek csodálkozni, hogy mi történhetett az ő fiacskájukkal :lol: (Akkor ők még nem tudták, csak az UH után mertük megmondani a jó hírt)

Ti szeptemberben kezdtek? Van már időpont a biopsziára?
Nagyon drukkolok ám Nektek!
maggie75
 
 


Szia Rebe!
Nem találom rajta. :( :( :( Így oda van írva, hogy toxoplazma???? Sehol nem látom a papíron. Kettő papírt is adtak, de nincs rajta. :(

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Most jutott időm hosszabb bejelentkezésre.

A férjem szabin van, és egész héten csavargunk. :)
Most elment kicsit horgászni. :)

Köszönjük mi nagyon jól vagyunk!
Lehet, hogy képzelődtem, de tegnap mintha éreztem volna vmi kis mozgást.
Olyasmi volt, mint amikor mocorognak az ember belei, csak sokkal finomabb. :)
Azóta mondjuk nem éreztem, lehet hogy csak hallucináltam. :oops:

baby!

Én is emlékszem Rád! :)

nagyon örülök, hogy sikerült! :)

Mi tegnap voltunk a Brendonban kiságyat nézni.
Van választék rendesen. :)

Kép
nika28
 
 


Kira,
Igen, az én papíromon így rajta van, hogy toxoplazma!

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Ja, és amikor volt nagyrutin a terhesség alatt, akkor is mindig rajta volt a leletemen. Elvileg nektek is kell hogy nézzék mindig! :wink:

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Szia Maggie!

Mosolyogva olvastam írásodat :lol: Nem semmi hogy egy ilyen dolog mit vált ki az emberből. Még az útált szomszéd is a legtüneményesebb emberré válik :lol: :lol:

Szept 10 nálunk az időpont. Kérdezték tőlünk h majd fagyasszák-e én mondtam persze, persze, valójában fogalmam sincs hogy hogy megy ez az egész. Lehet valamikor benézek a BMC-be és megkérdezem. Jó lenne ha nem csúsznánk le semmiről.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Orsi,Rebe, Nika,
Nagyon szépen köszönöm a köszöntést!

Baby,
Nagy gratula! és nagyon jó, hogy csatlakozol hozzánk! Gyere egyre sűrűbben!!!! :)
Szeretnél a táblázatba bekerülni? Megadod az adatokat és beleírlak!


Nika,
Milyen volt a nyaralás, merre felé voltatok?

Rebe,
Köszönöm a linket! illetve a tanácsot a toxoplazmával kapcsolatban, hazamegyek és megnézem a leletemen én is.
Gondolom, ha akkor nem estünk volna túl rajta, akkor szóltak volna a dokik?

Rony,
Szorítunk Neked is!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Valójában nem igazi nyaralás volt.
A rokonoknál voltunk Kecskeméten, de ez a kis kikapcsolódás is jó volt.
Nagyon szeretek ott lenni!
Egész más az emberek mentalitása, mint itt.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok kismamák!

Sajna már igazán ritkán van időm Fórumra írni, viszont örömmel láttam hogy indult egy új BMC-s topic. Annak idején inkább a babás topicra írtam.

Rendezgettem a hétvégén a dolgainkat és elpakoltam a légzésfigyelőinket. Az egyiknek a bébiőr funkcióját még használjuk, meg majdan egyszer talán még szeretnénk egy babát, de a másikat eladnánk, egy Angelcare, két érzékelőpados,
külön érzékelő és külön szülői egységgel, eredeti csomagolásban, még fél év garanciával, légzésfigyelővel és bébiőrfunkcióval együtt. Állítólag az Angelcare a legbiztonságosabb, nekünk beváltak, gond egyikkel sem volt, csak leszokni volt róla nehéz. Ha valakit érdekel, írjon.

Jó babavárást mindenkinek!!!

Lucia

Kép
lucia1
 
 


Sziasztok!!! :D
Itt vagyok ám én is, csak mindig van valami... :oops:
Köszönöm a hiányolást!

Kriszta :)
Nagyon-nagyon Boldog Névnapot Neked! Szép neved van!!!
adri1983
 
 


Szeretnék bekerülni a táblába, ha még lehetséges!
Ez a 19. hét 3. nap, december 27-re vagyok kiírva, az I. Női Klinikán szülnék! És kislányunk lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tegnap voltunk genetikai uh-on, minden rendben vele, már 280 g!
Férjem belement a Hanna névbe, annyira örülök neki! :D
Úgyhogy Hidvégi Hanna lesz a babó!

Egy kis üröm az örömben, hogy az afp-m 0.8 lett, ami miatt sírva rohantam ki a kórház folyosójára! Elvileg 0.9-től fogadják el, de a szülésznőm és az uh-os doki szerint ez teljesen normális eredmény, főleg hogy a tegnapi uh-on minden rendben volt!
adri1983
 
 


Szóval állítólag az afp csak tájékoztató jellegű, nem kell megijedni tőle, főleg, hogy már idejétmúlt vizsgálat, a szülésznőm szerint!
De amit én idegeskedtem emiatt tegnap az nem fehér embernek való!

Nika :)
Örülök, hogy kikapcsolódtatok egy kicsit!
Biztos a picit érezted, nekem is ilyen volt! Lassan két hete pedig olyan, mintha buborékok pattannának a hasamban alul, már egyértelműen érzem! Te is fogod 1-2 hét múlva!
Én is szeretnék eljutni a Brendonba már! :)

Kriszta :)
Nekem is rajta van a leletemen a toxoplazma vizsgálat eredménye, sajnos én veszélyeztetett vagyok!
adri1983
 
 


Maggie :)
Én is gratulálok Szeretettel! Vigyázz Magatokra!

Kira :)
Örülök, hogy viszed a topic-ot, ügyi vagy!!!
Érzel már valami mocorgásfélét?
Mindjárt mehetsz uh-ra, de izgi! Remélem megtudod a baba nemét!
Én sem vagyok babonás, anyukámék ki is akadtak, mikor közöltük,hogy szeptemberben szeretnénk mindent megvenni a leányzónak, hogy ne a végére maradjon!

Witch :)
Hogy vagy drága?
Lakás átrendezés hogy áll? Kell még feküdnöd?
adri1983
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: