Új privát üzeneted érkezett!

Köszi csajok a válaszokat!

Ma megyek a dokimhoz,aki akkor fog beszélni B.B.-vel,neki állunk a dolgoknak.ICSI lesz.Tudtok erről egy kicsit többet?Volt valakinek ez a változat?

Kép
breni
 
 


Anniyra aranyosak vagytok, hogy mindig válaszoltok minden buta kérdésemre :oops:
Breni!
Én nem tudom mi az, a kaáli holnapon nincs?

A 225 szerintem is lóadag, mondjuk így ma 4 szurit kapok: Eyg fél decapeptilt, meg 3X75 dózis GonaF-t így tudták felírni:)
Nem baj, a lyukas has is szép lehet :lol:
nem?
Holnap meg megyek megint vérvételre, ez lesz már a 8. napon
ebba
 
 


napom bocsi :)
ebba
 
 

 
 

Sziasztok!

Megérkeztem!Van egy 12 mm-es petezsákom!!!!!!!! :D :D :D Rákérdeztem hogy nincs e véletlenül kettő,de úgy kimeredt a szeme B.-nek,hogy majdnem vissza kellett rakni.Biztos úgy volt vele,hogy jó elégedetlen egy nő.Szerencsém volt,mert tele volt a Kaáli,és mégis engem hívtak be előszőr. :D Éppen kijöttem a WC-ről!11-re mentem,de már 11-kor a kocsiban ültünk.

Breni!Amennyiben a spermiumok száma tú alacsony,vagy mozgásuk,alakjuk nem megfelelő,akkor a szakemberek egy vékony pipetta segítségével segítenek.Előszőr megtisztítják a petesejtet a granulóza sejtektől,majd kiválasztanak egy megfelelő spermiumot. A pipetta segítségével leszorítják a spermium farkát,és tű segítségével a sejt belsejébe fecskendezik.A külömbség a hagyományos lombikeljárással szembeb,hogy nincs mód a természetes kiválasztódásra.

Kép
ani0227
 
 


Ani: ez szuper! Tényleg elégedetlen vagy! :D Kettő?! Kis telhetetlen. Bezzeg tegnap azon görcsöltél, hogy már kezded nem érezni a tüneteket. Hogy tud örülni az ember egy kis hasfájásnak! :lol: Vigyázz magatokra! Milyen szerencséd volt. Mi még soha nem jártunk így, hogy egyből behívjanak. Már mondtam is a férjemnek, hogy majd a vérvétel után megkérdezzük, hogy mennyi csúszásban vannak, hogy ne üljünk ott feleslegesen 11-től. A vérvétel eredményét nem mondják meg egy fél óra múlva? Csak bennt a doki közli, hogy sikerült-e vagy sem? Szerintem az a legszörnyűbb 3 órám lesz. Szorítsatok nagyon!!

Ebba: én utálom a decapeptylt. Az nekem csíp. Mennyibe került támogatás nélkül a Gonal? Ja, és nézd a dolgok jó oldalát, mennyivel egyszerűbb egy testékszert beraknod! :lol: Vagy akár 4-5 db-t is! :wink:

Puszi
kabócabobár
 
 


Igaz én vagyok a következő kismami? :roll:
kabócabobár
 
 


Kincs, Ani
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kabóca
Meg ne szakítsd a sikersorozatot!

Breni
www.lombikbaba.com

Holnap megint labor és beugrom egy UH-ra is...
Vendég
 


Katóca! :lol:
Figyusztok!
Sürgős kérdésem : reggel mikor is kell debrecenbe vérvételre menni? ill. meddig lehet, mert vérvétel után ott kell maradnom, és minél kevesebb időt karok ott tölteni (párom miatt :)
És éhgyomorra csinálják az E2 nézését?
ebba
 
 


Ebba!
8-fél 9 közt kell beérjél!Ez kötelező!Utána nem vesznek vért,vagy haragudnak,hogy nem jöttél időben!A 3 órát ki kell várd,nekem 4-et kellett!Addig feküdtem a kocsiba,és vásároltunk egyet.
Nem kell éhgyomorra menni!a GYÓGYSZERT IS VEDD BE!

Kép
ani0227
 
 


Köszi Ani!
Kabóca :lol:
Holnnap mesélek, mi volt
jó éjt!
ebba
 
 


Jó reggelt!

Ani tegnap nem tudtam jönni, de a férjemmel megnézettem a topikot és felolvasta a tegnapi termést. :P
GRATULÁLOK! (tök egyszerre haladunk! :D , mikor fogsz uh-ra menni?)

Ebba Gigi várjuk az eredményeket és persze++++++++++++++!!

Kabóca nagyon jó széria van a topikon és B.B-nél is :wink: :wink: (minden ismim B.B.-hez járt és mind babás) DRUKKKKKKKKK

Ma dolgozgatós napom lesz :( bár két óra pihit beiktattam.

Legyen szép napotok. (itt esik az eső)
Vendég
 


Szia Kincs!

17-én megyek 11-re!Azt mondta B.,hogy jövőhéten nem igazán lesz.
Nálunk már elállt az eső!
Nem ártanak neked a szerek amikkel dolgozol?Szőkítés...stb?
Mikor mész előszőr védőnőhöz?
Többiek!Mikor kell felkeresni?Mert azt olvastam,hogy a kezdet kezdetén.

Kép
ani0227
 
 


Gigi, Ebba
Várjuk a híreket!

Védőnő
Én a 11. hét után mentem hozzá, mikor "kidobtak" a Kaáliból....
Vendég
 


Szióó!

Csak gyorsan..
Ani én 10.hét után gondoltam védőnőhöz menni.addig nem fogja tudni legalabb mindenki.
Nem nagyon vegyszerezek, valahogy nincs türelmem dolgozni, és álmos és nyűgös vagyok ez inkább a bibi :lol:
Ma van az utolsó "húzósabb" napom, aztán max heti 3-4 órát dolgozok, vagyis megpróbálom így alakítani..
Az uh után nem érzel semmit? Nekem kicsit fájt mikor jobban benyomta az izét,meg azóta néha szurkál, lehet kihagyhatnám a hétfői uh-t főleg ha nem is B.B. lesz :shock:

Szia Poppi, hogy vagytok érzel már mocorgást?
Vendég
 


Kincs!
Én nem érzek semmi fájdalmat az uh után,nagyon óvatos volt.
Azt nem tudom biztosra,hogy hétfőn sem lesz,csak annyit mondott,hogy a hét nagy részében nem lesz.

Kép
ani0227
 
 


Helló!
Én egy nagy csődtömeg vagyok!
A múltkori szurikúrát abba kellett hagynom,mert két cisztátá termeltem...nem baj, kicsi pihi, feltöltődés, majd mégegy nakifutás..
Ma meg a vérvételből kiderült, hogy a 1080 egység GonalF ellenére az E2-m csak 30,8. Ez annyira kevés, mint a férjemé, mondta B.B.
Úgyhogy ismét abbahagyjuk :(
De már fogytán a kszzánk, és főleg az türemlmem, még egyre vagyok hajlanó, utána hagyom az egészet:(
ezt is csak a párom kedvéért:(
ennyi
sokáig nem leszek
puszi mindenkinek, ügyesek legyetek
ebba
 
 


Sajnálom....

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok lányok. Én már elég régóta olvaslak benneteket, és v
eletek örültem (és sírtam) Ani, Kincs , Ebba, Gigaboszi........Bocsi de nem akarok most mindenkit felsorolni néha már olyan volt mintha személyesen ismernélek benneteket.

Én most mégis neked szeretnék írni Ebba. Sajnálom ami veled történt nagyon, én is nagyon sok mindenen keresztül mentem már (egyszer ha akarjátok íírok róla)

Most próbálom a kis gyenge lelkem apró darabjait összeszedni.

De neked Ebba szeretnék ajánlani valakit. Én egyszer olvastam az akupunktúra jótékony hatásáról a lombikosoknak, gondoltam már úgyis annyi mindent kipróbáltam , miért ne.

Találtam egy tündéri doktornőt. Nekem akinek eddig semmi nem használt, ez igen. Nekem a prolaktin szintem mindig a plafonon van. Minden program során gyogyszerekkel lehetett csak beállitani. Az akupunktúrás kezelések után egy kis idővel már normál szinten van. Sem B.B. sem én alig hittünk a szemünknek.

Tudom hogy, mit érzel de nekünk ez jutott.

Hasonló cipöben vagyok mindenféle téren, úgy anyagilag, érzelmileg, és férjileg.......no ez jó magyaros volt..


Ezért is szeretném ajánlani neked a dokinöt, Hátha neked is segíthet, sok lombikos jár hozzá.
Persze bárkinek megadom a számát szivesen.


Ahhoz képest hogy előszőr írok jó bö lére eresztettem. Bár igazság szerint még sok mindent tudnék irni nektek.


Legyetek jók
árnika
 
 


Kincs!!! Ani!!!
Óriási gratula nektek!Óvjátok védjétek és szépen nevelgessétek azokat a kis petezsákokat!!! Olyan csodálatos dolog!!! Tiszta szívből gratula!!!Nagyon jó egészséget és csupa jó dolgot nektek!!!Ilyenkor olyan izgalmas,én anno el sem hittem,olyan hihetetlen még a mai napig.

Védőnő: Én 10.héten mentem,amikor "elzavartak" a Kaáliból. A hüvelyUh valóban nem egy kellemes érzés, de óvatosan csinálják,így tuti nem okoz semmi gondot.Utána a kaálin kívül ,majd ugyis csak hasit kaptok majd.Úgy örülök nektek!!! :)

Ebba!:(
Sajnálom, hogy így alakult,de hidd el egyszer úgyis sikerül mégha most távolinak is tűnik!mindenkire ott vár a babókája és csak a legjobb pillanatra vár.Pihenj egy kicsit,hátha meglep valaki spontán.... :)

Árnika!:)
gyere és írj nekünk minden tapasztalatra szükség van.Írj nekünk sokat!!! :)

Poppilau!:)
Hogy vagytok?terhességi tünetek téged is kerülnek?Na majd itt a lányok átélik helyettünk!:) Mikorra vagy kiírva? Uh??? Írj magatokról pár sort!!! :)

Kabóca!:) Gigaboszi!:)
gólyák átirányítva felétek! :)

Breni!:)
neked is sok sikert! a lányok már mindent elmondtak amit kellett. :)

Mindenkinek minden jót! Kellemes szép éjszakát mindenkinek!
Nekem még 9 éjszakát kell nélkülöznöm a páromat...utána itt fog nekem szuszogni..jajj alig várom már.
Vendég
 


Aranyos vagy Viki,hogy velünk örülsz! :D

Árnika!Szivesen várunk!Mesélj-mesélj-mesélj!!!
Remélem azért Ebba még betekint hozánk,hátha látná a hozzászólásodat!

Hazajött a férjem!!!!Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok!

Kép

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ebba kimondhatatlanul :cry:
Remélem sikerül kicsit kikapcsolódnod, feltöltődnöd és a siker hamar megtalál titeket is!
Próbáld magadat nem hibáztatni, tudom nem egyszerű de azzal csak rosszabb.
Esetleg a következő lombik előtt egy alapos endokrin kivizsgálás??
Minden hormon minden tökéletes, valami bibi lehet van amit eddig nem vettek észre,kívánom hogy rendeződj! pusssz!

Ani!
Ez a két maci óriási! :D
Azt meghiszem,hogy jobb a kedved!
Hogy érzed magad?

Vikimi már neked sem sokat kell várnod a párod szuszogására! :)
Aranyos vagy!!!!

Szia Árnika!
Ti most hol tartotok?

Többiek, mi hír?????

Ma pihizős napom van, élvezem :P
Vendég
 


Kincs!:)
így fogom várni a férjecskémet:
Kép
Vendég
 


Szia Kincs!

A közérzetem egyre rosszabb!De nem bánom,csak minden renben legyen!(szagok,hányinger,farkasétvágy-csak az a baj hogy nem férnek össze)Te hogy vagy?

Viki!Úgy látom szerelmes csapat vagyunk mi!!!! :roll:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ez a babanet egész délelőtt szórakozott :evil: még a topikunk is elveszett egy időre :shock: :shock:

Hogy vagytok??

Kabóca tegnap voltál vérvételen???

Ani én szagokat nem érzek, étvágyam van, de nem tudom mi esne jól,hányinger nincs néha furi a gyomrom, pocakom időnként enyhén érzem, cickóimat csak minimálisan mostanság.

Napsütéses vidám délutánt!
Vendég
 


Ebba
Sajnálom... :cry:

Kabóca?

Árnika
Üdv... gyere, mesélj...

Kismamik
Kitartást!

Mi szépen haladunk... jövő hét közepén lesz a punkció... :lol:
Vendég
 


Kincs!
Én egyre gyengébb vagyok.Hányingerem is egyre erősebb,és még az öblítő szaga is idegesít.De valahogy mégis olyan jó! :D :oops:

Gigaboszi!
Szurkolok!Eddig hányan vannak?

Viki!
Mizu? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Ani!:)
Édes rosszullétek!Olyan jó nem?igza engem nem nagyon talált meg rókakoma,de azért az az 5 alkalom mikor elcsíptem olyan boldog voltam... :)
Köszi jól vagyok...de hiányzik a párom...meg elkezdtük a tetőtér felújítását,és kezd elegem lenni,a tetőablak még nincs berekava,csak egy nagy lyuk van a tetőn...holnap jön a burkoló addig kész kéne hogy legyen... utána fal javítása..és jöhet a festő.De ha ma nem lesz tetőablak akkor tolódik minden....anyira idegesít! de a burkoló akkor is jön és kész,de akkor meg a szép csempén fognak kínlódni létrákkal atetőablak miatt... szóval most van mit intézni és gondolkodni! :)

Giga!:)
hajrá!Jövőhét közepe már hamar ittvan! :)

Kincs!:)
Hol vagy????és hogy vagy???
Vendég
 


sziasztok lányok!

ani!gratulálok nektek teljes szívből!vigyázz magatokra és pihenj sokat!

kincs?mi újság van veled?remélem jól vagytok!

ebba nagyon sajnálom.kitartás és szurkolok érted!

kabóca!veled-veletek mi a helyzet?remélem minden ok!írj!

gigaboszi!nagy-nagy drukk nektek!a lehető legjobbakat kívánom!

árnika!jó,hogy közöttünk vagy!üdvözöllek és várom a mesélnivalóidat!még én is kezdő vagyok és még most kezdtük a lombik programot ami sajnos nehézkesen halad,de nem baj,mert remélem,hogy sikerrel járunk!

vikimi!kitartás nemsoká otthon lesz veled a párod!remélem jól vagytok?!

breni!sok sikert neked is!

legyetek jók!üdv:timi
timé&tati
 
 


sziasztok!ismét én vagyok!

gondoltam,hogy megírom,hogy szept.3-án megszületett a keresztlányom!(a bátyám kislánya)
gyönyörűszép!!!3800gramm és 56 cm.sűrű fekete haja van és édesen pufók arcocskája!nagyon imádom!

amikor megszületett már aznap este bementünk megnézni.(a Kenézibe) olyan jó volt látni a sok ennivalóan tündér kisbabát.kicsit rossz is volt,félre ne értsetek nem voltam írígy más boldogságára csak olyan rossz érzés volt az a tudat,hogy akár már nekünk is lehetne olyan édes kisbabócánk.na de nekünk ez adatott,hogy küzdenünk kell érte!mi mindent meg is teszünk.így vagyunk ezzel mindnyájan!ugye?!
örülök,mert babázhatok és imádhatom a kis Dórikát!ma este megyünk át hozzájuk és mondta a sógórnőm,hogy majd segítek neki füriztetni meg ilyesmi!

csak el akartam mondani a számomra jó hírt!(de azért remélem hamarosan én is átélhetem az anyai szerepet)

üdv:Timi
timé&tati
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Ez a második ébredésem és második reggelim..persze itt a gép előtt

Köszönöm jól vagyunk, pihengetek, nagy történések nincsenek.. Tünetem sem, (a férjem reggel mondta,hogy megnézne azért egyszer egy hányást, ugye a filmekben azt látni,hogy az anyuka rókázik minden reggel..mondtam neki,hogy én nem bánom ha nem lesz mert az az egyetlen dolog amit úúútálok) a pocakomat picit feszülősen érzem, bár tegnap volt pár pincurka görcs, de ezen felül semmi..Már várom az uh-t, néha ha olvasgatok itt topikok közt 1-2 történetbe botlok amibe nem kellene

Viki sztem nincs olyan kismami akitől a felújítási munkálatokról ne hallottam volna a 20.hét után :lol: .már mi is megbeszéltük :)
Jó szépítkezést!

Timi az orvosi ügyekkel,hogy haladsz??
Dórihoz gratulálok!

Mindenkinek drukk és remélem hamarosan jelentkeznek..
Vendég
 


köszi szépen kincs!

az orvosi ügyekről csak annyit,hogy stagnál.
igaz már beszedtem a norculutot,hogy megjöjjön,de képzeld kedden vettem be az itolsó adagot és még mindig nem jött meg.nem tudom,hogy mi van már!?pedig szokott görcsölni a hasam is meg fáj a mellem is esténként(mert nekem az mindig fáj mielőtt megjönne)szóval lehet,hogy hamarosan megjön.jó lenne,mert akkor el lehetne kezdeni a szurizást.egy kérdésem lenne:tudom,hogy változó mindenkinél az adag,de nem tudod véletlenül,hogy kb mennyi lesz az első csapat szuri amit felírnak?csak,hogy fel legyünk rá készülve!csak kb.értéket!köszike!

(sok kismami nem is hányik az egész 9 hónap alatt)reméljük neked sem lesznek kellemetlen gondjaid!de ha a férjed erre vágyik akkor csak egy enyhe rókát kívánok,amit könnyü elviselni!lehet,hogy hülyén hangzik!bocsi,de ez nem sértésként volt!remélem nem baj,hogy ezt írtam!

puszi:timi
timé&tati
 
 


Sza Viki!
Nem semmi!Jó nagy munkálatok!Nem irígyellek egy cseppet sem!

Timi!
Nekem az első adag 225egység Gonal volt!
A norculut-tól nekem 5 napra jött meg!

Kincs!
Jó neked!Hétfőn újra láthatod!Eldöntötted merre tovább?

Kép
ani0227
 
 


timi!
Hasonló érzéseim nekem is vannak(voltak)amikor valakimnek babája született.Tudom milyen "trauma".Engem jobban az viselt meg ha megtudtam ,hogy babaát vár az illető.Legutóbb barátnőmnél éreztem,hogy már nem birom tovább.Szinte fájt!De nem irígy voltam,valami teljsen más...

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

A csütörtöki hcg 128!!!!! Sajnos a pocakom nagyon fel van puffadva, tehát átvettem a gombóc artúr szerepet. :wink: Csütörtökön és pénteken infúziót kaptam, és ezzel szinte az egész nap elment. Kedden megyek megint egy adagra. Csütörtökön pedig UH, mert szerdán B.B. nincs.
Megyek feküdni, mert a hasam szurkálózik. Mindenkinek sok puszi!
kabócabobár
 
 


Hurrá Kabóca!!! :D :D :D Gratulálok!!!!!
Pihenj sokat!!!!!

Kép
ani0227
 
 


Kabóca!!!:)
csak vigyorgok és örülök... Kép
Vendég
 


Hali!!

Kabóca óriási gratula!!! Kép Én mondtam hogy jó széria van!! :D :D :D :D :D :D
Pihizz,és üdv a gombóc artúrok táborában :lol:
Bár nekem most nem volt vészes mert nem feszített és most sem érzem, pedig B.B. azt mondta terhességnél rosszabbodhat,lehet hétfőn megkérem hogy a fészkeimet is nézze meg..

Minden jót mindenkinek!!!! :wink: :P
Vendég
 


Sziasztok lányok, üdv mindenkinek.
Ahogy olvastalak benneteket szinte én is úgy éreztem, hogy jó lenne ismét programba lenni. Olyan jó, hogy a gólyák erre röpködnek.

Én most pihenő álláson vagyok. Eddig voltam kettő inszemen, és négy programon, ebből eggyet le kellett állítani, mert nem termékenyült meg egy sem. A párom szervezetében volt valamilyen gyulladás, és a katonák tele voltak bacival, valószinü azért nem sikerült akkor. A többinél pedig valamiért nem tapadnak meg, erre még B.B. sem tud választ.

Koratavasszal voltam utoljára, fagyibabóim voltak, a hormonjaimmal is minden rendbe volt, és még sem.
Akkor azt mondtam,hogy soha többet nem megyek. Szerintem nem kell taglalnom nektek, hogy miért.

Most úgy érzem kezdem összeszedni magam lelkileg, bár azt hiszem ha most sem sikerülne.........
Másrészről a lehetőséget nem szabad kihagyni.

Sajnálom,hogy Ebba nem jött. :cry:

A pocakosoknak jó pocak növesztést, és kis Vukkot ha úgy szeretnétek.

A stimosoknaksok pihit, és sok petesejt érlelést. Timi neked jó babázást, és ez még amúgy is jó lehet neked.
A gyógyszerek max. 40-50 ezer körül lehetnek, attól függően hány napra írja fel, és milyenek a hormonjaid.

Mindenkinek minden jót, puszi
árnika
 
 


Kabóca!

Nagy nagy gratula, igyál sok folyadékot, és pihizz sokat. :D :D :D :D :D
árnika
 
 


Kabóca
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Már alig várom,hogy Kincs jelentkezzen! :D :D

Képzeljétek!Ma reggel egyet trüszentettem.Igyekeztem befogni az orrom,de csak tovább ingerelt.Amikor sikerült,akkorát belehasított a hasamba,hogy nagyon megrémültünk a férjemmel.Még most is félek egy kicsit,nem e lett valami baj.Még a hányingerem elmult déleőtt,de mostmár kezdem érezni újra.Sajnos ezt nem lehet kivédeni,bármennyire is akarja az ember,de bízom benne nem csináltam semmit,amitől baj lenne.Túlagódóm magam? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Ani!:)
Igen túlaggódod magad,de szerintem itt nincs olyan ember aki ne ezt tenné.Én is.:) a tüsszentéstől én is mindig félek, pedig ennyitől nem szabad semmi bajnak történnie,hiszen ha belegondolunk akkor egy kismama sem lenne.:) nekem az erős nevetéstől szúródott be egyszer nagyon. Tüsszentéskor nevetéskor nem a méhünké a főszerepe hanem a rekesz és hasizmunké!Vagyis a babók a legnagyobb biztonságban vannak odabent!!! :)
Vendég
 


szisztok!

kabóca!gratulálok nektek! :D
pihenj sokat és vigyázz magatokra!

ani köszi szépen az együttérzést,és igazad van ez nem írígység,hanem egészen más.egyébként hogy vagytok? írj magatokról!ja és ne aggódj annyit !bár az igazság az,hogy én is ezt tenném a helyedben,mert mi nem spontán teherbeeső nők vagyunk,hanem nekünk meg kell érte küzdenünk,és érthető,hogy így reagálunk.bár én még nem vagyok kismama,de biztosan én is így leszek ezzel majd.puszi

árnika köszi az infót!örülök,hogy köztünk vagy!ne add fel és kitartás! :wink:

kincs!köszi szépen a privit!majd írok én is!

puszi mindenkinek!
timé&tati
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Ani a köhögéssel és a hapcival én is így vagyok,alig merek :lol: tudom,hogy hülyeség,van aki két hónapig észre sem veszi,hogy kismami és éli a megszokott életét és nem árt semmit a babának!.De érthető az is, hogy mi mindenre vigyázni akarunk...de nem lesz gond!

Tegnap voltam uh-n, petezsák nagyot nőtt, CRL:5mm, és láttam a gyorsan dobogó szívecskét. Azt hiszem most fogtam fel igazán :D és!! a kaáliból sem "raktak" ki :lol: két hét múlva ismét uh. A doki nem tudott képet adni de a férjem telójával megengedte,hogy csináljunk képet a monitorról..egész jól sikerült, aztán előhivattuk és a képpel közöltük a szülőknek..hát mindenki megkönnyezte.

Ani te mikor fogsz dokizni?

Viki hogy halad a lakásban a munka?

Legyen szép napotok! Páá
Vendég
 


sziasztok!ismét én vagyok.

kihagytam a legfontosabb hírt!
vasárnap hajnalban megjött.ezért hétfőn reggel már mentem is vérvételre!reggel 9-kor vették le a vért és majd csak du.3-ra kellet visszamennem B.-hez megbeszélésre.a véreredményre csak annyit mondott,hogy elfogadható.gondolom,hogy se nem jó,se nem rossz.írt ki:gonal-f 450-et,meg decapeptilt.már tegnap kellet szúrni decapeptilt ami kicsit csípett de elviselhető.ma már mind a kettőt kell adni.plussz magneb6-ot,meg aspirin protectet,meg e-vitamint is szednem kell.mondtam neki,hogy már szedem az elevitet és azt mondta,hogy az nagyon jó.pénteken kell mennem E2-re vérvételre.de B.Bnem lesz ezért 12-30ra írtak be Tándorhoz.de reggel már megyek a vért leadni.remélem minden rendben lesz!szurkoljatok nekem légyszi!(most akkor gondolom már vizsgálnak is nem?)

legyetek jók!puszi!
timé&tati
 
 


Timi!Minden jót neked akkor!Keresztbe rakom az újjam!Biztos lesz vizsgálat!(tuti)
Nem mondanám,hogy jól vagyok!Tegnap óta megérkezett a róka-koma!Nagyon gyenge vagyok,és rossz a közérzetem.Biztos nem tudnék már dolgozni járni,ha kéne menjek!Olyan jó lett volna ha elkerül!Tegnap az első vuknál,miután végeztem a férjem az ajtóban állt,és olyan elégedett arcot vágott,szinte büszkeség töltötte el!Mondtam neki,hogy gyogyós! :oops:

Kincs!Hétfőn megyek!11-re!Gratula a nagy mérethez! :D
A férjeddel együtt mentetek be,vagy utólag hívtad be?

puszi mindenkinekí!

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Ez a babanet :evil: most tiszta csiga.

Ani a férfiak már csak ilyenek... :lol:
Nekem vasárnap volt elég erős hányingerem, és a férjem olyan örömmel és vigyorral nézte,hogy csuda :shock: :lol: :lol:
Uh-n a múlt hétfőn benn volt a férjem, tegnap mikor hívott be B.B. mondta hogy én balra férj egyenesen :roll: ...mikor végeztünk akkor mondta,hogy ha fényképezős a telefon a férjem csinálhat képet a monitorról..

Kicsit fáj a torkom :( kamilla tea ugye mehet nyugodtan?

Timi írtam privit!
Vendég
 


Holnap punkció... reggel 8-ra megyek...

Sza... ul vagyok... fejem fáj, hányingerem van... :evil:
Vendég
 


Sziasztok.

Gigi neked kitartás, ügyes légy. Gyorsan gyógyulj meg, mire a babócák mennek.

Kincs, Ani. Bocsi, de én csak mosolyogni tudok rókakomán.Hiszen ez így helyes. ( a franc se bánná, ha engem kerülgetne ezért)
No jó azért kicsit eggyütt érzek. A barátnőm megkérdezte, B6 vitamint lehet bevenni, ha nagyon rossz. de az elevitben is van ilyen hatóanyag.

Timi B.B. csak a 7.naptól, Tándor viszont már az 5.-től mindenképp vizsgál.

Viki mi újság a felújítással? Igaz, minden kismama most csinálja. Akiről írtam barátnőm, októberre várják a babát, és ők is gyorsan felújitanak.

Kabóca?????

Legyetek jók, puszi
árnika
 
 


Hahóóó!Merre vagytok??? :roll:

Melyik a jobb magzatvédő vitamin szerintetek? :roll:

Kép
ani0227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: