Új privát üzeneted érkezett!

na ma elkezdtem szedni a magne b6-ot mert nem birom már ezt az egész napos hányingert,szédülést,álmosságot.Remélem napokon belül javul a helyzet,mert a lakás szalad,főzni nincs undorom,bágyadt vagyok ideges és türelmetlen.
remélem ti jobban vagytok.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon: Nagyon sajnálom :( Remélem nemsokára jobban leszel :) Tudom mit érzel ezen mentem át én is, de hirtelen elmúlt. Nálad is el fog kitartás :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Képecske :)
Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Szia Trundike!

De jó neked, már van képed!!! :D Tegnap a közös orvosunknál voltál? Ha legközelebb megyek én is kérek képet!

Iszonyú fáradt vagyok ma, nem tudom ez a babótól vagy vagy az időtől. :?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Trundike!

Irigyellek! :) Jó, hogy van képed!

Sarmon: Sajnálom, hogy rosszul vagy! Én abszolút szerencsés vagyok, nem volt semmi panaszom. Egy két szag kikészít, de ettől eltekintve minden ok. :)
Kitartás, simogasd a pocót a gondolataiddal, nekem szokott segíteni!:)
ZsuLa
zsula
 
 


Szosz. Ki is a köszös orvosunk? :) BE?
Szerintem tegnap nem nála voltam, jövő héten megyek hozzá. Onnan is kérni fogok képet :)
Mindkettőtől :) Többektől hallom hogy nyomik, lustik meg ilyenek... Időtől, plusz a babó is. Pihizz amennyit tudsz! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike! :D Igen BE. Én is a jövő héten megyek hozzá.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Tényleg? Hétfőn? Akkor rendel magánba? Hánykor?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Zsula: Neked is lesz majd kép róla! :) De tény hogy jó látni :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike! Ha jól emlékszem 18.15, bár most nem tudom megnézni, otthon van felírva. Te mikorra?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lányok úgy örülök mindenkinek, aki egy cipőben jár velem! Olyan jó érzés egy csöppséget várni! :) Igazán szerencsések vagyunk. :P
Én holnap megyek teljes vérképre, éhgyomorra.. :(
Attól kicsit félek, mert reggel muszáj ennem, rosszul szoktam lenni, ha nem eszem.
Hétfőn meg megyek védőnénihez. :)
Jók legyetek!
ZsuLa
zsula
 
 


trundike!NAGYON JÓ A KÉP!

kÖSZI MINDENKINEK AZ EGYÜTTÉRZÉST,MAJD CSAK TÚLLESZEK RAJTA,HA ELŐBB NEM ,MAJD DECEMBERRE... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


nincs is olyan messze december! :P
Hipp-hopp és itt is lesz! Kitartás!
Én szeptemberi leszek és izgulok nagyon, első csöppség. :roll:
ZsuLa
zsula
 
 


zsula,előző két gyerekem is szeptemberi.na az tényleg mindjá itt van. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


sarmon: :lol: Köszi a bíztatást! Én is érzem, hogy közeleg szeptember!
Mi karácsonykor már hármasban leszünk!
zsula
 
 


Augusztus meg még inkább itt lesz. Az én kislányom júliusi volt. Megint jó lesz a melegben nagy pocakkal. :?

Zsula!

Szeptember hányadikára vagy kíirva?

Üdv mindenkinek
Tünde
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Szosz: Én hétfőn 18:30-ra :)

Olvasom hogy mindenki jól van :) Remek :)

Zsula: Remélem nem leszel rosszul. Párod nem tud elkísérni? Elég sokan vannak vérvételen és sokat kell állni.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tunde!

Párom eddig mindegyik vérvételre elkísért, még be is jött velem és fogta a kezem. :) Erre nem lehet panaszom!
Szeptember 11. elvileg a szülés időpontja. Aztán majd törpi eldönti. :P
ZsuLa
zsula
 
 


Zsula: Akkor ne aggódj! Ha mégis rosszul lennél lesz ki segítsen :) Jaj! Jól gondolom hogy ma volt a vérvétel? Hogy ment? Remélem nem volt semmi gond :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


:shock:
Hááát.. az igazság az, hogy reggel kinyomtam az ébresztőt és olyan jó ízűen visszaaludtam, hogy a munkahelyemre alig értem be. :oops:
Szóval holnap reggelre csúszott a program. Sosem fordult még elő velem. :)
Hétfőn meg megyek védőnénihez. Utána nem tudom doki ultrahangozna-e, mivel múlt héten voltam és jövő héten vissza kell vinnem a vérvétel eredményét.. És képet akarok szerezni! :)
ZsuLa
zsula
 
 


Zsula: Szólj a dokinek és kérd meg! Abból baj nem lesz. Mond neki hogy már mindenki a képet mutogatja a babájáról neked meg nincs, és szontyolodj el, hátha :) Ha nem kérdezel nem kapsz! :)
Majd szorítok! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sarmon:
Hogy vagy? Rosszulléteid enyhültek? Remélem nincs komoly baj!
Tünde!
Köszi, hogy gondoltál rám!
Aranyos vagy!
ZsuLa
zsula
 
 


zsula!

Akkor még előfordulhat hogy együtt szülünk. Én augusztus 26-ra vagyok kiírva, de lehet hogy ráhúzok egy hetet. Ha pedig te esetleg előbb szülsz egy héttel. :)))

Tünde
tucsinke
 
 


:lol:
Ki tudja mit akarnak apróságaink..
Bár ha mensitől számolom a szülés időpontját, akkor szept.3.
De tudom a pontos fogantatás dátumát.. Pont a szülinapomon. :wink: Az alapján szept. 11.
ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok kismamik! Nem tudja véletlenül valaki közületek a Sandl doktorúr telcsiszámát?Ha valaki tudja,elküldhetné nekem privibe!Látom minden kismami jól van,kicsit irigykedem,de nekem itt fekszik már a babó a kiságyba :lol: Üdv mindenkinek:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!
Minden ok, vérvétel megvolt, gond nélkül! :)
Üdv mindenkinek, szép napot!
ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok!

Zsula: :) Szuper! Távirdán voltatok? Sokan voltak?

Kriszti: Én sajna nem tudom, de eremélem valaki megtudta küldeni. Hogy vagytok?

Kivel mi történik mostanság? Nem nagyon mesél senki :(

Nekem ma a napsütésnek hála egész jól indult a napom. Kisfiamat ketten apával vittük át az oviba alig akart elszakadni tőlünk a kis drága :)
Babuci a pociba szépen nő, kedden még így volt :) Azt álmodtam hogy kislány, de utána mint egy kisördög az álmomat elrontandó valami nem tudom mi volt a végére kukit IS odatett neki :( .
Nem is egyet. Tiszta morbid álom :( Elrontotta nagyon. Ti is szoktatok ilyen butaságokat álmodni? Pedig milyen szépen indult

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundi
Még szerencse, hogy csak álom volt! Egyébként elképeztő, hogy én is miket tudok összekombinálni álmomban..
Nem a Távirdán voltam, a kórházba kellett mennem. Elég sokan voltunk, több, mint fél órát vártam. De túl vagyok rajta. :)
Párom bent volt velem és vigyázott rám.
ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok!

Ma megyek megint a doki bácsihoz. Végre újra látthatom a babót. Remélem még mindig ott van a lába között az a kis lifegő. :)

Nagyon szép idő van, aki teheti menjen ki.

Tünde
tucsinke
 
 


Séta, séta... Én is akarok! :?
Csak nem tudok, dolgozom..
Tünde!
Mikor mész dokihoz? Örülök, hogy látod törpédet! Olyan jó érzés!
Mikor tudja megmondani a doki, hogy van fityegő vagy nincs? :)
Kíváncsi lennék rá én is.
ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok!

De jó hogy van mozgás. Az idő tényleg gyönyörű éljen a munkaidő :( Majd délután! :)
Tünde : Hányra mész dokihoz? Ha még mindig ott van akkor ezek szerint már megmondták hogy kisfiú? És tudjátok már mi lesz majd a neve?
Én teljesen tancástalan vagyok ez ügyben, még jó hogy van rá bőven időm :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Este megyek 6-ra Dr. Rubliczky Leventéhez.
Már a 18. héten megmondták hogy kisfiú lesz mert akár hova fordul lóg neki ott valami. Remélem nem véletlenül a köldökzsinór volt. :) Annyira még nem élem bele magam mert a lányomnál csak a 28-30 hét körül derült ki hogy van ott két félhold. :) Meg is lepödtem mikor ilyen hamar megállapították.

A párom nagyon örülne a kislányunk mellé egy kisfiúnak. Nekem mindegy.

A név megvan, mert elsőre azt hittük hogy fiú lesz és lány nevünk nem volt. Úgyhogy az lesz amit akkor választottunk. Márton lesz. Ha esetleg mégis kislány akkor pedig Panna, mert a kislányom ezt választotta.

Bocsi, teljesen elfelejtettem, hogy ti dolgoztok. Én megyek egy kicsit most délelőtt sétálni a kiscsajommal. :)

Tünde
tucsinke
 
 


Tunde: Ha kisfiú azt hamarabb meg lehet mondani szerintem ha kislány :)
Jó sétát!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Én törpén múltkori uh-n hanyatt feküdt,oldalról lehetett látni és kis keze a fején volt, úgy aludt. :) Olyan kis drága volt! És nem mutatta, hogy van e lógója. :P
Kellemes sétát!
ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok lányok!
Voltam dokinál és azt mondta,hogy nem kell sehova mennem ezzel a cukorértékkel,még belül van a határon,csak figyeljek oda,hogy ne sok édességet egyek és nem lesz semmi gond!Remélem igaza van!Kiderült,hogy kisfiúnk lesz(2 éves kislányunk mellé),nagy volt az öröm!
Mindenkinek jó hétvégét kívánok!
Mokika
mokika80
 
 


Tünde, és Flacsikriszti, küldtem nektek privit!

Kriszit, remélem még az elküldött szám a Dr. S.K-é, és nem változott tavaly óta neki.

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok Lányok!:)
Szép napsütéses hétvégét kívánok Mindenkinek!:)
Van jó hírem is Nektek! :D
Bibii és Edina is megszült a héten!:)))
Nagyon szép babácskájuk született,mind a négyen jól vannak!:)))
Nagyon ügyesek voltak!:)
Üdv.: Gólyanéni :D
szuleszno1
 
 


Sziasztok!

Most látom utolsó hozzászólásom teljesen magyarosra sikeredett. Mintha szócska kimaradt :)

Mokika: Gratulálok!!! :) Tudjátok mi lesz a neve? Mostanában nagyon sok a kisfiú, remélem azért az én pocimban kislányvan, bár elsősorban egészséges baba :)

Bibinek és Edinának hatalmas gratula !!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap este nagy esemény volt! Végre párocskám is érezte a picúr mozgását! :) Úgy örültönk! Erre vártunk, párom már halálra izgulta magát. Tegnap este viszont fülig ért a szája, miután megtapizta a picit.
Én is úgy örültem!
És ma voltam védőnéninél. Cukrom, vérnyomásom is rendben. Veletek mi újság?
ZsuLa
zsula
 
 


Zsula! Annyira jó olvasni amit írtál, ide érződik hogy fel vagy dobódva teljesen és ez szuper! :)

Mi ma megyünk családostól - viszük a kisfiamat is - dokihoz UH-ra. Gondoltam hátha látja a manócska a tesókát :) Majd megkérdezem a dokibácsit hogy bejöhetnek-e de szerintem igen :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szia Tündi!
A kisfiúnkat Benedeknek fogjuk hívni,eddig is csak Beni babaként emlegettük a kis pocaklakónkat!
Mi is mindig családostól járunk dokihoz,2 éves Lilikénk is nagyon élvezi,hogy láthatja a kistesót,mindig ezernyi kérdése van róla!Szóval remélem nektek is hasonló élményben lesz részetek az uh-nál!Mi mostanában szeretnénk 4d-re menni,ami remélhetőleg még látványosabb lesz egy kétéves számára!
üdv.mindenkinek:
Mokika
mokika80
 
 


Tundi!

Az lenne a baj, ha nem lennék feldobódva! Nem? :)
Szerintem a doki gond nélkül megengedi, nem szoktak problémát csinálni belőle, hogy családtag is bent legyen.
Jó mozizást!
ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok,egy kis kihagyás után ismét jelentkezem:Jelentem kicsit jobban vagyok...A hányinger alig-alig,a fáradtság javulóban.Szerintem a magne B 6 nak köszömhetem ezért szedem is szorgalmasan. :)

GRATULA a két anyukának akiknek megvan másr a babójuk.Jajj nekem hol van az még... :lol:

Holnap anyáknapi műsor oviban,aztán indulás fehérvárra Ultrahangra, fél 5 re.Majd utána jelentkezem sziasztok,jóéjt mindenkinek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációt. Már mind a ketten jól vagyunk :lol:

Jó hírem van lányok :!: A fehérvári kórházban nagyon jó az ellátás. Nagyon odafigyelnek az emberre. Gólyanéninek igaza volt. Tényleg mindenki kedves, és nagyon igyekszik :D
Féltem az egésztől, de kellemesen csalódtam :lol:

Edina
edinanak
 
 


Sziasztok!Edina hatalmas nagy gratula nektek,és sok boldogságot,és nagyon jó egészséget kívánok!Üdv:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Tegnap érdekes napunk volt. Nem volt UH, bár nem is volt indokolt. Azt hittem ő is meg akarja nézni de nem, mivel minden OK. Úgyhogy kis családom potyára jött. De ciki, bevonultunk hozzá családostól, sőt a kisfiam még inni is kért tőle ...
Ja! Meg simán leléptünk a végén. Sétálunk haza erre a párom megkérdi: Te, nem kellett volna fizetni? Mondom: bakter, de. Felhívtam sorry sorry sorry, azt mondta úgyis megyek még, majd akkor rendezzük. Nagyon ciki :(

Sarmon: Szia! nem is tudom nálunk mikor lesz anyák napja. Juj... Még nem szóltak hogy vigyek ünnepi ruhácskát, de majd délután megkérdezem. Ki is ment a fejemből. UH után várunk, képet kérj! :) Hova mész UH-ra?

Edina: Szia! Kép a babócáról? GRATULA! De jó!!! Milyen volt? Szüléstörténet? Elregéled? Hogy vagytok? Fáradt vagy még? Máris haza engedtek?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Hát, maga a szülés nagyon nehéz volt. Sajnos aznap kegyetlenül rosszul voltam már reggeltől. Az egész délutánt végighánytam, így estére már teljesen kész voltam. A fájások nekem elviselhetetlennek tűntek, de szerencsére túléltem :lol:
Utána viszont minden jó volt, és szépen gyógyulok. Most már teljesen jól vagyok. Babócám is jól van. Most volt itt a gyerekorvos, azt mondta, szép, fejlett, egészséges csecsemő :lol:

Sajnos a kép feltöltése nem sikerül. Le kéne csökkentenem a kép méretét, de béna vagyok hozzá. Ezt még meg kell tudakolnom hogyan kell :oops:

Mindenkinek jó babavárást kívánok :!:

Edina
edinanak
 
 


Edina!

Gratulálok! És várjuk a képet!!!!
bende
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de sajna az egyik közeli rokonom meghalt. És nem nagyon értem rá megnézni titeke.
Remélem mindenki jól van.

Edina 1000x gratulálok.:)

Tündi!

A pénteki vizsgálaton is azt mondta a doki, hogy még mindig lát valami kis pöcköt. Úgyhogy még mindig fiú, de lassan úgyis bejelelntkezem 4D-re és kiderül.

Mokika!

Nem is tudtam, hogy nektek is van egy Lilitek és hogy 2 éves. :)

Üdv mindenkinek
Tünde
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Köszönöm én is a gratulációt. Mi is jól vagyunk :D
Hát én kellemeset csalódtam a kórházban :D , nagyon aranyosak voltak a csecsemősők,és mindenki akivel találkoztam. Nem bántam meg hogy itt született meg az én törpöm :D
Gólyanéni is nagyon leliismeretes volt és köszönöm neki mégegyszer. :wink:
bibii
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: