Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
na milyen az új lakás Kia?
8-án kezdem a szurikat, most leszívástól a baba 12 hetes koráig a progeszteront injekcióban fogom kapni. Ez jó macera, mert azt nem tudom magamnak beadni, mint a többit, így minden nap majd be kell mennem valahova.Jajj, de nem egyszerű semmi.
BÚÉK!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.01.02 13:11-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Kia, milyen a lakás?

Babaimádó, és mikor lesz beültetés?

Boldog Új Évet mindenkinek utólag, az én szilveszterem nagyon szar volt, párom elment bulizni, én pedig itthon egyedül Vivibabával. Tudta jól, hogy nem szeretném a szilveszter éjszakát egyedül tölteni, de ő elment, fontosabb volt neki a pia és a buli.
Reggel megmondtam neki, hogy nagyot csalódtam benne, de szerintem azt hiszi, hogy haragszom egy kicsit és majd megbékélek, de sajnos már nem tudok...
Bocs, hogy terhellek titeket a problémámmal, de már szeretnék véget venni ennek a kapcsolatnak és most olyan szomorú vagyok... :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Hogy jót is írjak, Vivien már nagyon gyorsan halad négykézláb és a kiságyat is lejjebb kellett tenni, mert húzza fel magát, de szerintem az állás még odébb van, szerintem ahhoz még nem elég erős.

KépKép
b_judyt
 
 

 
 

Judit, a leszívás után van a megtermékenyítés, majd ha sok és szép babák vannak, akkor 5 naposan van a beültetés. Még 2-3 hét is eltelik addig.

(((((((((((((((((((Judit)))))))))))))))))nagyon szomorú, amit írsz. Nehéz lenne erre bármit is reagálni, de kívánom neked, hogy minél előbb találd meg a jó megoldást. Tudom, min mész keresztül. Ha kellek keress priviben, vagy msn-en (ha kell, megadom a címet).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.01.04 10:29-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!!!

Babaimádó,
én csak csodállak, hogy milyen áldozatokra vagy képes és mit el nem viselsz, hogy sikerüljön a bébi. Ehhez képest mindig feldühít, ha valaki "kidobja" a gyerekét meg hasonlók...ehhh, nem is idegesítem magam, én hiszek benne hogy a jók elnyerik a jutalmukat, szorítok nagyon.

Judyt,
sajnálom, hogy ilyen problémák gyötörnek, de én is csak hasonlóan tudok nyilatkozni, mint Babaimádó, hogy találd meg a legjobb megoldást Vivinek és neked.

Kia,
Levi hogy viselte a költözést?

Nálunk minden rendben, voltunk 4D-s uh-n kiderült, hogy fiú lesz a kicsi is, úgyhogy most agyalhatunk a nevén. :shock: :) A terheléses vércukor vizsgálaton kicsit alacsony lett a glükoz után a határértéknél a vércukrom, ezt nem tudom mit jelent, hétfőn majd felhívom a dokibácsit és megkérdezem tőle. Mi szilveszterkor itthon voltunk kettesben a férjemmel, de én már 11-től aludtam. :oops: De azért éjfélkor lementem koccintani a férjemmel. Gergő nem jó alvó, többször felkel még éjszaka, úgyhogy estére mindig nagyon álmos vagyok, igyekszem a lehető leghamarabb lefeküdni....főleg, hogy mióta megkapta az új ágyát, azóta ha felébred egyszerűen átjön hozzánk és bebújik mellém az ágyba, de annyira forgolódik, hogy nem lehet nyugodtan aludni mellette. :(

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy, köszönöm, aranyos vagy. Mindig azt szoktam mondani, hogy valamiért a Sors sok nehézséget állít elénk, de akkor is le fogjuk győzni, mert nekem a baba maga az Élet! Nélküle nincs értelme semminek. Ha rögös is az út, de akkor is végigmegyek rajta, mert az út végén ott vár a kisbamám!!

Gratulálok az Uh-hoz, a kisfiúhoz! Szerintem, ha alacsony a cukor, az nem gond, az lenne baj, ha magas lenne, de majd a doki megmondja.

Judit, hasonló helyzetben éltem évekig és TUDOM, hogy mindig van megoldás. Azt hittem én is, hogy nincs kiút, de volt!!!SOk erőt kívánok neked!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Judyt
Sajnálom, hogy ilyen a kapcsolat a pároddal...
Kitartást!! Nagyon nehéz lehet így... :(

Babai.
Neked pedig Mennek a DRUKKOK!!!! ++++++++++++++++++

Chessy
...szóval a fiúk lesznek többségben :P ...ez már biztos :lol:

...nagyon fura, hogy már nem megyünk "haza"...
...ez az együttélés... egy kicsit... :roll:
Apa ma szerel fel - jó volt ez a pár nap együtt... bár egy kicsit idegeskedett...
...nem volt túl kedves (de mindenkivel)... Remélem most megnyugszik.
Manó már rengeteget beszél...
PL: ka-ka-ka=óra, nyanya, ana=anya, pusza (és közben megfogja :lol: ),
nyam-nyam=eszünk :D , szi-szi=cici (és közben keresi a póló alatt :lol: ) ...stb
Még most is van napi 3x cici... és most jön a 8. fogunk... (1 bő hónapig pihent)

Itt voltak a sógornőmék Karácsonykor (köhögős , náthás gyerekkel ) és persze megvártak minket,
csak aztán mentek haza :evil: , Így Manó is és mi is betegek vagyunk (de már lassan meggyógyulunk)...
A következő alkalommal - ha jönnek - mi megyünk Anyuékhoz :oops: :lol:

Komoly vevő még nem volt a lakásra.... így addig keresgélünk... na és persze várjuk a tavaszt
( a válság hatását), amikor kicsit lemennek a házárak ...már 1-2 házat láttunk a neten,
amit érdemes megnézni... :P
...bár Anyós nem nagyon örül, hogy itt karjuk hagyni...
Szerinte jó lenne nekünk egy kicsi lakás a városban, mint egy faluban (néhány km-re )
egy családi ház :roll: :shock:
Mondta is, hogy akkor messze leszünk... szerintem nem, mert kocsival csak 15-20 perc :wink:

Egyre többet, többször agyalok egy tesón :lol:
...már csak Apát kell rávennem - így ráérnék beadni az áthelyezésit
és nem kellene még helyet keresni itt :P

Gyerek becsomagolva:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judyt, mizu? Rendeződött a helyzet valahogy?

Kia, hogy álltok? Van még doboz? :lol:
Ja egyébként nekem postázhatod a dobozos babát.

Nekem még pár nap és meglesz a petesejtleszívás. Még nem tudom pontosan mikor. Most valahogy nem izgulok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam már..., Babaimádó, én nagyon-nagyon izgulok értetek és sokat gondolok rád, az élet úgyis megajándékoz egy babával!!
A jók mindig megkapják a jutalmukat..., én mindig ebben reménykedem :lol:
Nem írnád le nekem priviben, hogy Te min mentél keresztül? Mert én annyira tanácstalan vagyok... :cry:

Kia, ezek szerint nálatok is lassan beindul a projekt? DE jó!!
Először Chessy, majd Babaimádó és te fogsz szülni, én pedig pár év múlva... :lol:

Chessy, de jó lenne pocakfotót látni :D

Vivibaba már szépen üldögél, és szeretne felállni, térdelve húzódzkodik (rem jól írtam), csak nehéz a popsi, nem megy fejjebb:)
MIndjárt keresek képet!

KépKép
b_judyt
 
 


Üldögélünk!!

Kép Vivi
Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem... :oops:

Babai. DRUKK !! ++++++++++++++
Postázhatom Manót? :lol:
Doboz van még sok, de lent a pincében.. :P
Nem pakoltunk ki mindent, csak azt, ami fontos... rengeteg dolog van még becsomagolva...
Pár hónap múlva úgyis költözünk :lol:

Judyt
Édes Vivi! Szépen ül!!
Levi sem bírta a popót, de lassan sikerülni fog :wink:

A tesó project még nem megy... nem akarom, hogy most sikerüljön...
Majd ősztől... ha nem jön össze, akkor marad az eredeti terv :roll:

Levi jól van, élvezi a nagy teret.. rengeteget beszél (már azt is mondja, hogy anya :lol: ),
fújja az orrát is... Nagyon ügyes! :P
Imádja a takarító eszközöket... - csak akkor lehet pl. felmosni is , ha alszik :lol:
Apa csak melózik... (mint most is)
Ma voltunk kint a friss hóban :P nagyon élvezte...
Lassan kint a 8. fogunk (2 hónap szünet után)..

Egy - két kép:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, Manó jöhet.
Nehezen nőnek a tüszőim, így tolódik a leszívás. :cry:
Szinte ugyanilyen szőnyegem van a nappaliban, mint nálad a képen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai.
DRUKKK A TÜSZŐKNEK!!!!!! +++++++++++

A szőnyeg... Anyósé :wink: ...ez a szobánk jelenleg.

...egy friss kép:
Ma is hullott a hó, így ismét voltunk kint.
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Aztaaaa, mekkora hó van nálatok! :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


...van - Após néha 2x hányja 1 nap alatt :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Évek óta nem láttam ekkora havat.Persze ez vidéken nagy gondot tud okozni (saját tapasztalat). De Levimanó legalább tud szánkózni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

A hó már majdnem teljesen elolvadt :?

Tegnap meglátogatott minket az új védőnő :) ....aki jobb, mint Bp-en :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, tök jó, hogy jobb védőnőtök lett.
Ma de. lesz a petesejtleszívásom. Izgulok. (Hiába már a többedik, mégis izgul az ember minden egyes alkalommal.)
Puszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Kicsit rég írtam már, de olvasni azért szoktalak titeket. :oops:

Kia,
tényleg jó nagy hó volt nálatok, nálunk inkább csak sár meg mocsár volt a jellemző. :(
Milyen az anyósékkal való együttélés? Én biztos nem vállaltam volna be, az én anyósomból 2 nap is elég ha lemegyünk hétvégére, nemhogy együtt lakjak vele?! :shock: Már most előre közöltem, hogy februárban még hajlandó vagyok leutazni (Sárváron laknak, 4 óra autóval) és utána őszig biztos nem megyek, jöjjenek ők ha látni akarják az unokákat. (De ehhez tudni kell, hogy Gergő nem nagyon szeret hosszabb ideig autózni, úgyhogy kínszenvedés vele ilyenkor.)

Csütörtökön voltam dokinál, még mindig ugyan olyan aranyos, kedves és megbízható, mint volt. :) Egyébként ő is megerősítette, hogy fiú lesz a kicsi és képzeljétek befordult a drágám. Gergő farfekvéses volt és idáig azon paráztam, hogy a kicsi sem akar megfordulni, de végre megtette....remélem így is marad, mert így van esélyem természetes úton szülni. :D

Babaimádó,
drukkolok, remélem most végre sikerül.

Judyt,
még nem sikerült megoldani a magánéleti problémát? Persze, nem megy egyik napról a másikra, de jó lenne ha jó lenne nektek. Majd megkérem apát csináljon képet és felrakom majd.

Gergő januártól minden délelőtt bölcsizik, sokkal jobban szeret járni, mint amikor heti kétszer ment csak. Egyébként tanulgatok és járok szorgalmasan vizsgázni,, le akarom zárni a második évet mire megérkezik a kistesó. :roll: :)

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Én is elég rég voltam :oops:
Még nincs minden rendben velünk, majd meglátjuk.

Babaimádó, megvolt a leszívás és most mi következik? Naggggyon remélem, hogy most sikerül. Csodállak a kitartásért é lehet rég feladtam volna.

Kia, jó nagy kert tartozik a házhoz, Levimanó nyáron nagyokat tud majd játszani. Nekünk is egy kertes ház lenne a legjobb, de nem is álmodom róla... Beérném a mostani helyzetben egy panellal is...

Chessy, gratula a forduláshoz! Vivi is ilyenkor fordult be és úgy is maradt:) Mikorra vagy kiírva pontosan?

Vivi megint a fogaival szenved, alig várom, hogy a többi 15 is kint legyen. Voltunk a héten tanácsadáson, és fogyott a lelkem :cry:

Mondtam a dokinak, hogy nagyon sokat bukik, órákkal később is. Kapott sűrítőt, és ha nem gyarapszik egy hónap alatt, akkor ki kell vizsgálni.

Amúgy meg nem áll, folyamatosan pörög, nem is értem, egy ilyen kis babában hol van ennyi energia? Én már rég kidőltem, ő pedig vigyorogva gázol át rajtam :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, leszívás után megtermékenyítik őket és eldöntik, melyikek a legéletképesek és beültetik őket . A beültetés ideje változó.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babai.
DRUKK, hogy most végre sikerüljön...

Úgy néz ki Apa is belemegy abba, hogy adjunk egy esélyt a tesónak :lol:
...elmagyaráztam, hogy most majdnem 3 év esett ki a munkában, ami alatt sokminden változott -
ha most visszamegyek sokmindent kell tanulnom... de ha a tesó jön, akkor majd csak 3-4 év
múlva kell hozzászoknom az új dolgokhoz :roll: :wink:
Így (ha minden jól megy) októbertől (okt. - jan.-ig van nagy esély lányra) indul a project :P

Chessy
Remélem már ígymarad a tesóka!
Levi hamar befordult és úgy is maradt :D

Az együttélés.... is-is.
Van jó és rossz oldala is.
Remélem max. nyárig kell...

Neked a vizsgához DRUKK!!! :wink:

Én most kérdezgetem a Szabolcsi anyukákat doki ügyben.. sajnálom, hogy új dokim lesz :(

Judit
...igen, van egy kis kert...
Jó lesz majd a fűben sátorozni, sétálni, szalonnát sütni :P
Kiváncsi vagyok mit fog szólni hozzá Levi. :D

Remélem megoldódik a gond a pároddal.
...Neked ehhez DRUKK!!!

Manó is pörög - állandóan! :roll: :shock:

Szorítok mindenkinek!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok lányok!

Hol vagyok?
Velünk minden ok, Vivi szokásához híven pörög. Most új ágyat keresek, mert a régi leszakadt :lol: Jó nagyot akarok venni, ahol végre elférünk rendesen 3-an is.

Kia, én már alig várom, hogy visszamenjek dolgozni. Szeretek itthon lenni Vivivel, de unatkozom is. Én mindenképp szeretnék dolgozni a köv. gyerek előtt.
Nekem azt mondta egy ismerősöm, hogy még a gyed alatt meg kell születnie a következő babának, mert különben a gyes-t veszik figyelembe és az alapján kapod majd a gyed-et. Nem így van?

Babimádó, Chessy, mi van veletek??

KépKép
b_judyt
 
 


Én bevallom, szívesen laknék anyóssal, vagy vkivel, mert nem tudom hogy fogom megoldani a gyereket, ha visszamegyek dolgozni, ki viszi-hozza bölcsiből? Már előre félek... :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Sajnos nem sikerült.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaimádó
Nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
+++++++++++++++++++++++++

..nem jelentkeztem pár napja...
3 napja beteg vagyok (szédülés, nátha, köhögés, fejfájás, láz is volt..)
...de már gyógyulgatok!

Levi jól van, 10,3 kg és 77 cm és már 10 fogunk van. ( a két új fog sem viselte meg :P )
Rengeteget beszél és még most is csak rohangál egész nap..
Már azt is mondja, hogy kettő (= tetn)..
Szerencsére Ő még nem beteg - remélem nem is lesz az.
3-án megkapta a 2. Pneumo szurit. Másnap lázas volt. :?

Judyt
Én úgy tervezem (persze, ha összejön) , hogy gyed után papíron visszamegyek melózni
- ekkor kiadják a bentmaradt szabikat, aztán megyek betegre (az én "munkahelyemen/ben" ez a jó, hogy
rögtön mehetek betegre, ha már ott a pocaklakó - veszélyeztetett :P )...vagy gyed után rögtön beteg, ha hamarabb sikerül - így a beteg olyan, mintha melóznék.

Az együttélés nekem már egy kicsit kezd terhes lenni :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, tudod, anyukám jelszava az együttélésre, hogy "jobb távolról szeretni,mint közelről gyűlölni". Most ez nem azt jelenti, hogy nálunk bármelyikünk együttlakott volna velük és gond lett volna, mert mindannyian külön voltunk, de igaz a mondás. Az anyukák és az anyósok jobb, ha picit távolabb vannak. Akaratlanul is viták alakulhatnak ki, vagy sértődések. Nem egyszerű helyzet. Persze vannak, akik könnyen megoldják, ismerek sok olyat, de én mindig inkább albérletben laktam, minthogy otthon vagy anyóséknák.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Judyt,
én úgy csináltam a két gyerek között, hogy a gyed lejárta után kivettem az elmaradt szabikat, utána - miután már tudtam, hogy babát várok - elmentem táppénzre. Így járok a legjobban, mert miután visszavettek állományba kötelező megadniuk az elmaradt béremeléseket, így a bérem is magasabb lett. :lol: Most januárban megszakítottam a táppénzt és 3 hétig bejárok dolgozni, utána megint kiveszem a 2009-ben járó összes szabimat és ha ez lejár, akkor újra visszamegyek táppénzre. Így meglesz a két gyerek között a 180 nap biztosítási jogviszonyom (szabik+betegszabi+munka), tehát a tgyást a kicsi után már a megemelt fizetésem alapján fogom megkapni. De ehhez természetesen kell a főnököm - aki egyébként férfi - lojalitása és rugalmassága, szerencsére családcentrikus apa ő is, így támogatott hogy minél jobban járjak anyagilag.

Kia,
én Babaimádó "távolról szeretni" idézetének részletével értek egyet, kell közöttünk az a cirka 240-250 km távolság. :lol:

Babaimádó,
én is nagyon sajnálom!!! :cry:

Most én is itthon vagyok, mert Gergő sajnos beteg....középfül-gyulladása van, meg most már náthás és köhög is. Ez a fülfájás kegyetlen, csütörtökre virradó éjjel egyszer csak sírva kelt fel, hogy fáj a füle, másnap reggel kijött a doktornő megnézni és a jobb füle tiszta genny volt, de szerencsére hamar elkezdte kapni az antibiotikumot, így lehúzta a gyulladást és nem szakadt fel a dobhártyája. A füle már rendbe jött, de most köhög és nagyon folyik az orra....remélem hamar túl lesz rajta. Ilyenkor még jobban anyás, gyakorlatilag semmit nem tudok csinálni mellette, folyton rajtam csüng. :roll: A pici egyébként jól van, mozgolódik rengeteget, jövő héten megyek megint dokihoz....most már nincs sok hátra. :)

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy, Úristen, hogy szalad az idő!!!!!!!!!!++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jobbulást Gergőnek!

Talán kibírjuk együtt... jó lenne, ah végre jönne vevő a lakásra...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Lassan egy napja hull:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Lányok!

Babaimádó, nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem sikerült :cry: :cry: :cry:
Pedig annyit gondoltam rád...

Kia, úgy irigyellek a hó miatt, itt sosem esik. Éjjel esett egy kicsi, de csak a háztetőkön maradt meg.

Chessy, tényleg elszaladt az idő, nemsokára itt a babuci :D Megvan már minden?

Vivibaba végre fölállt, azóta csak áll, egyre ügyesebb, kint van a 6.fog, bár nem az jött, amelyiket vártam:)

KépKép
b_judyt
 
 


Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Judit
Nagyon ügyes Vivi!! Gratula!
Lassan lépeget... :P
...szépen nő a haja.
A pároddal rendeződnek a dolgok?

...a hó tegnap óta még több lett :lol:

Chessy
...egy kis izgalom van már???
Várod már a nagy napot?

Levi:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...de rég írtatok - Hogy vagytok?

Mi jól.... Nem beteg senki... szerencsére....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én vagyok! Hála Vivinek, mostanában nagyon korán kelek :lol:

Kia, LeviManó babakádban fürdik? Vagy ez nagyobb? Hogy fér bele? Vivi már nagyon rég óta nagykádban fürdik, vettem neki csúszásgátlót, így egyhelyen marad a popó:)
Kia, nektek van nenedent tanulófogkefétek? Vettem Vivinek, de alig merem használni, félek, hogy felsérti az ínyét, bár 6 hótól ajánlják.

Többiek merre jártok???????

KépKép
b_judyt
 
 


Szia Judyt!

Manó 1-2 alkalommal volt a nagykádban - de ott kevés volt a víz neki... (túl nagy a sarokkád)
...így ismét elővettük a kicsi kádat - ebben csak ül, de így legalább sok vízben :P :wink:
Bp-en csak a nagyban fürösztöttük... az nem volt ekkora.

A Nenedentes fogkefe szilikon - szerintem nem kemény..
(Apa is azt mondta, hogy kemény... de Manónak mégsem fáj... hiába mutattam, hogy
nem műanyag :roll: )
Levi szereti... tegnap vettünk Gabi fogkrémet, ha elfogy a Nenedent, akkor azt próbáljuk ki.
Van neki 2 db fogkeféje is... kiváncsi vagyok, hogy mit fog hozzá szólni.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok, szia Kia!

Igazis, a sarokkád :lol: Ott tényleg nem lenne egyszerű:)
Vivinek tetszik a fogkefe, szereti lenyalogatni róla a krémet. Mert ha gézlappal közelítek, szájzárat kap.
LeviManó mikor indult el kapaszkodás nélkül? Vivi már egész ügyesen sasszézik oldalra, persze még kapaszkodik.

Többiekkel miújság? Chessy, Babaimádó??
Lanyané is elég rég írt..., bár szoktam olvasgatni az ikres topicban.

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Néha eltűnök, de azért olvasgatni szoktalak titeket. :oops:

Gergő szerencsére meggyógyult, lelkesen jár bölcsibe, szerencsére nagyon szereti. Most már minden nap megy és ott is alszik, így sokkal könnyebb nekem is. Múlt héten voltam dokinál, akkor 1.8 kg volt a picur és hát visszafordult, úgyhogy ismét farfekvéses. Most már egyre kevesebb az esélye, hogy meg tudjon fordulni, így valószínűleg ismét császár lesz. :cry: :( Most hogy itthon vagyok igyekszem mindent elintézni és mindent beszerezni pl. házassági ak. másolat, Gergő óvodai beiratása stb. Most járok orvosokhoz is, tudjátok amik kellenek a terhes kiskönyvbe...ja, és persze lassan összepakolom a kórházi táskám és a kicsinek is lehozom a padlásról a ruhákat, kimosom, kivasalom őket stb. Óóó, jut eszembe még a kiságyat is össze kell raknia apának...szóval van még teendőnk.

Kia,
nem jött még vevő a lakásra? Izgulni nem izgulok, inkább kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a kicsi, hogy fog kinézni stb.

Judyt,
Vivike nagyon ügyes, hamarosan már futhatsz utána. :lol:

Ti is várjátok már a jó időt? Én már nagyon utálom a kabát-kesztyű-sál-overál kompozíciót, minden reggel kb. 20 perccel megnöveli az elindulási időnket az öltözés. Tavaszt akarok!!! :P

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Judit
Levi novemben 11-én tette meg első lépéseit (11 hós 1 hetes volt).
Lassan Vivi is elindul és akkor vége a nyugalomnak :lol:

Chessy
Az jó, ha Gergő szereti a bölcsit... így egy kicsit pihizel az újabb 24 órás anyaság előtt :roll:
Ha nekünk összejönne a tesó - nem tudom, hogy menne e bölcsibe Manó... de ezen még
ráérek gondolkodni.

A napjaink mozgalmasan telnek...
Levi állandóan megy és pakol valamit.
Szereti kiszedni - vagyis kidobálni az apja gatyáit, pólóit... én pedig csak pakolok visszafelé :?

Van (jelenleg 3 db) motorja (az első a keresztlányunké volt- ez nagy még,
a másodikat Anyós kérte kölcsön a szomszédból, a harmadikat pedig tegnap vette )
már szépe felül - leszáll egyedül és motorozik.
...a bébitaxival is közlekedik néha, de az már nem olyan nagy újság.
...arra néhányszor fordítva sikerül felülnie :lol:

Ma kapta volna a 15 hós oltást, de délelőtt folyt az orra.. :(

Már kint van a 10. fogunk is, így könnyebb rágni... de egy kicsit szenved vele.
Hasmenés... 1-2 alkalommal - hajnalban szinte sírt álmában - annyira fájt neki..
de bekenem és alszik tovább..

Sajnos a lakásra még nincs vevő...
Mindenki tart a válságtól :(

A tavasz már jön - Chessy.
Már nappal néha 10 fok is van :P

Ahogy látom már csak 6 hét a nagy találkozásig.... :shock: :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia,
Gergő szerintem azért szereti a "bölcsit" (ami igazából családi napközi), mert 8-an vannak egy csoportban és a gondozójuk nagyon jól foglalkozik velük. Rengeteget festenek, rajzolnak, énekelnek dalokat, táncolnak és mondókáznak és azért ezeket itthon ilyen mennyiségben nem tudom neki megadni. Arról nem is szólva, hogy már nagyon kellett neki a gyerektársaság, egyszerűen láttam rajta, hogy néha unatkozott itthon velem, hiába próbáltam mindenfélét kitalálni. Most már az óvodát is nagyon várja, remélem még a szülés előtt el tudom intézni a beiratását, mert pont áprilisban kéne, de akkor valószínűleg nem fog menni, úgyhogy most próbálom intézni, hogy előtte be tudjam iratni.

Hááát, igen már csak 6 hét....már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Fog-e hasonlítani külsőre Gergőre vagy teljesen más lesz, vele se lesz probléma a szoptatásnál stb., ilyen gondolatok járnak a fejemben. :D

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Chessy
..hűűűhaaa, már csak egy bő hónap :lol:
Biztos minden jól fog alakulni a picivel... szopi, stb.
A másodiknál talán már egy kicsit könnyebb :roll:

A bölcsi..
Levi is szereti a gyerekeket - szépen el tud játszani 1-2 ismerősünk gyerekével..
Biztos ő is szeretni fogja a bölcsit, az ovit (ha jönne a tesó lehet, hogy nem menne bölcsibe :roll: )

Babaimádó
Hogy vagy-tok?

Judit?

Manó lassan meggyógyul.
Azt mondta a dokinő, hogy egy vírus találta meg...
Már csak egy kicsit köhög...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, köszi. Talán kifelé a depresszióból, de még nagyon mélyen. Sok rossz összejött és már nagyon megkeseredett vagyok.
Puszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak ritkán :D
Mi jól vagyunk, Vivinek be nem áll a szája, egész nap halandzsázik:)

Babaimádó, olyan jó lenne már jó híreket hallani felőletek, gyere sűrűbben (bár ezt pont én mondom :lol: )

Chessy, már nagyon a vége felé jársz, hogy viseled? Mikorra vagy kiírva?

Kia, nálatok még nem jön kistesó?? :D

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Babaimádó
Nem adjuk fel!
A sok rossz után csak jó jöhet! :wink:
DRUKK Nektek!!!
...most hogy áll a babaproject?
Mi következik?

Reggel Manó mondott egy új szót (kakaó) :lol:
A NEM-et nagyon aranyosan mondja :D

Vivi lassan 1 éves :shock:
Judit - nem jön még a tesó :lol:
..majd ősztől - ha Ő is jönni akar :P

Mi nem vagyunk túl jól.
Levi lassan 2 hete beteg, de 2 napja köhög is...
Kicsit elhúzódik ez a betegség... ha nem javul hétfőig, akkor ismét doki.

Chessy
Már csak 1 hónap - Hogy vagytok?

Rohanok anyához
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hahó Mindenki! :)

Judyt,
elvileg április 15-re vagyok kiírva, remélem addig ki is húzzuk egyben és nem szándékozik az úrficska előbb jönni. Úristen Vivi mindjárt egy éves lesz, hogy elrepült ez az év....nemrég szültél.

Még egyben vagyunk, de már egyre fáradtabbnak érzem magam. Pár napja le kellett állnom a magneB6-tal, na azóta minden csontom fáj deréktól lefelé, úgyhogy holnaptól újra jöhet a magneB6. :lol: Jövő vasárnap van még egy vizsgám, arra is készülnöm kell, de elég macerás ülni.....jó lenne már túl lenni rajta. Ma délelőtt apa és Gergő összeszerelték a kiságyat, most mehetek majd lemosni, aztán lehet majd lehozni a ruhákat a padlásról, kimosni-kivasalni stb. Már mindent megvettem ami még kellett, a kórházi táskám is összepakoltam.....az ismerősök és a szomszédok jóslatai szerint nem fog bent maradni Peti (mert, hogy így fogják hívni a picit) a kiírt időpontig, hanem előbb fog jönni. Majd meglátjuk....

Kia,
már korábban is akartam kérdezni, hogy szoktál adni valamilyen vitamint Levinek?

Babaimádó,
próbálj meg újra hinni benne, hogy sikerülni fog és akkor sikerülni is fog. Persze könnyen beszélek, biztos nagyon nehéz lehet a kudarcokat feldolgozni, de sikerülni fog! Drukkolok és szorítok!

Kép
Kép
chessy
 
 


Aranyosak vagytok!
Cuki Levimanó.

Most várólistán vagyunk. 1/2 éves a lista. Közben még elmegyünk egy másik orvossal konzultálni.
(Közben más problémák is akadtak.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Sajnos Levi még most is beteg, tegnap voltunk a dokihoz...
Azt mondta ez már nem vírus... írt fel 2 gyógyszert...
Egy hét múlva ismét megyünk.. addigra talán meggyógyul és megkapja végre a 15 hós szurit.
Levi új szava most a kakaó. :P
Mindenhová felmászik, rohangál egész nap... :shock:

Babai.
Szorítok én is!!!
Hátha megtörténik a csoda (mint nekünk)..
Most, amíg vártok... ne gondolj a babára... mondogasd magadnak, hogy nem kell neked baba...
...és talán 2-3 hónap múlva már + tetszet fogsz felrakni ide...
(Nekünk bejött - próbáld ki!! - nem veszítesz semmit)
DRUKK!!!!! +++++

Chessy
Akkor neked DRUKK, hogy bírja ki Peti ápr. közepéig :wink:

Vitamin...
Adok neki.
1. nap C, D, Ca , 2. nap Cecion Multi, Ca, C ... és az így váltakozik
(a Ca-ot a dokinő 2 hete mondta... bíztos azért mert Manó tejet (szinte csak) tőlem kap)

Judit
Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a dokinál, minden rendben van Petivel. Még zárt a méhszáj, most fejjel lefelé van fordulva és kb. 2,5 kg. Most már hetente kell mennem ctg-re, úgyhogy ez már tényleg a finish. :lol: Szerencsére már minden készen van, még vasárnap van egy vizsgám, aztán a sulit is "befejezem" egy időre. Jaj, már olyan kíváncsi vagyok milyen lesz. :oops: :)

Kia,
C vitamint miért adsz Levinek? (Én is adok Gergőnek, csak kíváncsi vagyok, hogy te milyen meggondolásból.)

Kia, Judyt
ti mit gondoltok a bárányhimlő elleni oltásról. Beadatnátok vagy esetleg már beadattátok a gyerekeknek? Én most gondolkozom rajta és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Chessy, szüljél légyszíves 10-én és akkor együtt ünnepel Petibaba Vivivel :lol:
Én mindent beadatok Vivinek, amit csak lehet és meg tudok fizetni.

Úristen, már a CTG-k jönnek, én nagyon szerettem járni :lol: Olyan jó volt mindig hallgatni a szívét.

Keresek egy képet, ma csak ennyire jutott, Pemetém nem hagy nekem egy kis nyugtot :lol:

Pancsi Kép

KépKép
b_judyt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: