Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Segitenétek nekem,most költöztünk Zuglóba és keresnék egy jó de nem nagyon drága orvost.Olvasgattalak benneteket és jó pár orvos nevét is,csak nem tudok dönteni.Megkérhetlek benneteket hogy irjatok nekem:név,tarifa,rendelő...stb karpule.tunde@tvnetwork.hu KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!!
Tünde37
 


Sziasztok

De klasszul porog ez a topic...maskor ha beneztem csak 1-2 hozzaszolas volt csakKép
Nagyon jo lesz full extras szobakban atveszelni a napokat nektek..Kép
Remelem azert majd en is megyek meg odaKép
Hajra a pocakosoknak.

Mondtam en hogy a pch.csajszi aki tartja az eloadast nagyon aranyosKép)
Ki volt a szuleszno aki az eloadason resztvett?
monique
 
 


Sziasztok !

Csirkesz:
Azért félek egy kicsit ,mert eddig nem láttam a szülőszobát és most hogy megnéztem,így tudatosult bennem,hogy mostmár akármikor szülhetek.Persze jó lenne ha június közepére befejeznék a felújítást,de ennek nem sok esélye van.Ma voltam dokinál,szerinte kibírjuk egymást a manócskával a kiírt időpontig Kép

Kép

Kép
anita23
 
 

 
 

Monique!
A szülésznő vmilyen Magdi volt. Egy vékony, nem túl magas, kedves, szőkés, rövid hajú nő.

AnitaKép
Most már értem. De azért megnyugtató, hogy modern, szép és igényes helyre kerülsz majd, ha eljön az ideje, nem? Mikorra várod a babádat?

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok csajok!
De felpörögtetek:-)))csak olvastam és olvastam az élménybeszámolótokat!Szóval csúcs lesz az egész szülészet mire odakerülünk.Én még nem voltam egy előadáson sem, de mostmár nagyom gondolkodom rajta.A szülőszobát meg a szobákat milyen napokon lehet megnézni?

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Timcsusz, úgy tudom, a szülőszobát a szerdai előadások után - ha nem foglalt Kép a szobákat meg most ugye felújítják, azt gondolom nem lehet...
tikobaba
 
 


Sziasztok! Segitenétek nekem,most költöztünk Zuglóba és keresnék egy jó de nem nagyon drága orvost.Olvasgattalak benneteket és jó pár orvos nevét is,csak nem tudok dönteni.Megkérhetlek benneteket hogy irjatok nekem:név,tarifa,rendelő...stb karpule.tunde@tvnetwork.hu KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!!
Tünde37
 


Kedves Tünde!

Szerintemnem olyan egyszerű, amit kérsz. Mindenki a maga orvosával elégedett. Neked is tudnod kell, hogy mik az elvárásaid egy orvossal szemben: pl. nő legyen, vagy férfi, inkább pátyolgatós, vagy sem, rendszeresen visszahív, vagy akkor mész ha karsz, stb...

A tarifa pedig szerintem kényes kérdés, főleg így net-en keresztül. Azon kívül ha sikerül is begyűjtened a kért adatokat nem hiszem, hogy az a legjobb, ha a tarifa ismeretében választasz. Olvasgass itt a fórumon újra, alakítsd ki a véleményed egy-egy dokiról. Ha gondolod kérdezz bátran bárkiről. És ha már körvonalazódik, hogy ki lenne neked szimpatikus, akkor szerintem bárki szívesen ad neked további infót, de így mindenkiről mindent begyűjteni egy kicsit furcsa...

Bocs, ha nem erre számítottál, de ha van kérdésed szívesen válaszolok (már ha tudok).

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


SziasztoK!

Én is az Uzsokiban fogok szülni, szeptember 28-ra vagyok kiírva, Csapó dokihoz járok. Én is csak jót tudok mondani róla, mindig nagyon figyelmes és meghallgatja a problémát, nagyon segítőkész!
Második kisbabámat várom, az első fiú, ő 5,5 éves, úgy tűnik, most is kisfiú lesz!:-))
Szülésznőm Kassai Magdi volt, úgy látom, ő tartotta az előadást. Nagyon-nagyon kedves és türelmes volt velem a szülésnél, és segített a légzéstechnikában is, ne veszítsem el a fonalat.
Remélem, megint őt fogom ki. Lehet már az Uzsokiban szülésznőt választani??
Úgy hallottam, még nem lehet.

Csirkesz: nem tudod, több rooming szoba is lesz majd?? 6 éve még csak 1 volt, 6 ágyas, és állandóan várólistás volt. Az nagyon jó lenne, ha több is lenne!:-))
Már kíváncsi vagyok nagyon, szeptemberben én is el fogok menni előadásra, ahol a szülőszobákat mutatják meg, most nem tudtam szerdán, nem voltam túl jól:-(

Lau
20+3
lau
 
 


Kedves Csirkesz!
Nem vagyok nagy igényü,csak emberséges legyen és azért értse a dolgát.Könnyü lenne ha otthon lennék ott volt jó dokim!A tarifa egy"kicsit fontos"DE NEM AZ ALAPJÁN DÖNTENÉK,de mivel albérletbe lakunk ami nem kevés és már van 2 gyerköm is,hát ezért nem könnyü DE NEM ELSÖDLEGES!!!!!Már nem is vagyok abba a zsenge korban(37)ezért vagyok tanácstalan,kicsit elveszett vagyok egy kicsit.Köszi hogy irtál.
Tünde37
 


Persze azért azt tudom hogy mindenhol fizetni kell!!!
Tünde37
 


Lau!

Sajnálom, hogy nem voltál jól, az előadás szuper volt. Ha jól tudom, még nem lehet szülésznőt választani. Volt aki megkérdezte, hogy mi van akkor, ha a szülés közben van a műszakváltás a szülésznők számára. Magdi erre azt válaszolta, hogy ha megkérjük a szülésznőt, akkor biztosan marad, ha nincs más halaszthatatlan programja. De választani nem lehet.
Nem tudom mennyi rooming in szobát alakítanak ki, de ha jól értettem, akkor lesz 1 és 2 ágyas is (de tényleg nem tudom melyikből mennyiKép), és lesznek nagyobbak is.

Az együttszüléses előadásra nem jössz el? Szeptemberben fog indulni újra az előadássorozat, de ha ugyanezt a felépítést követik, akkor mi már lecsúszunk ezekről a témákról. Ha nekem nem jön közbe más, én elmegyek.

Csirkesz
20+6

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Tünde!
Ne haragudj, nem akartalak én megbántani. Tudom, hogy nem könnyű új helyen új dokit keresni-találni.
Inkább írok az én dokimról egy kicsit, és ha mellette döntesz, akkor majd az e-mail címedre elküldöm a számát, és a rendelője címét - ott biztosan adnak felvilágosítást a tarifákról is.

Szóval a doktornőmet Járányi Beátának hívják. Korábban férfi dokijaim voltak, de most, hogy hozzá járok, most értem/érzem csak igazán a különbséget. Vizsgálatkokkor nagyon óvatos és tapintatos - szerintem pont azért, mert tudja mit érez egy nő a vizsgálószékben.
Eddig bármilyen problémával mentem hozzá mindig sikeresen megoldotta. Nem az a babusgatós fajta, de kedves. Minidg hihetetlen türelemmel magyarázza el a dolgokat.
Mióta hozzá járok sosem fog el rossz érzés a vizsgálatok előtt, vagy alatt. Vele olyan természetesnek élem meg a nőgyógyászatot. Szóval nem cserélném őt el, az biztos.

Remélem a kis ismertető segít a dokik közötti választásodban.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Csirkesz: köszi az infot!! Kár, hogy nem lehet szülésznőt választani, nagyon sok kórházban már megoldható.
Az együttszüléses előadásra el szeretnék menni, mert a párom azt mondta, a vajúdásnál ott lenne velem, de a szülést nem biztos, hogy kibírja.:-)) Nem is neki kell kibírni, hanem nekem:-))
Mikor lesz ez az együttszüléses előadás? Jövő héten "Félelem és fájdalom" című előadás lesz, úgy tudom. Vagy rosszul?

Lau
20+3
lau
 
 


Lau!
Ide másolom Anitától ellopva a maradék két hét programját, mert a tervekhez képest változás állt be:

Május 19. Fogorvos fog előadást tartani

Május 26. Együttszülés lesz a téma

Én mindkettőre megyek, mert állítólag a fogorvos által tartott előadás is nagyon érdekes.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Csirkesz: faházban lesz, ugye? Mert akkor apával mindenképpen elmegyünk! Köszi!:-)

Tünde: Én Csapó dokihoz járok, meg vagyok vele elégedve, persze, mindenkinek más a fontos. A szülési tarifa szerintem nem túl magas nála, én első babánál nem kérdeztem meg, annyit adtam, amennyit gondoltam, de úgy vettem észre, meg volt vele elégedve. A magánrendelésére járok, ott havonta 6000 Ft-ot kér, de ebben benne van az esetleges ultrahang is.
Nagyon odafigyel az emberre szerintem, olyan még nem volt, hogy valamilyen problémámra legyintett volna. Nem egy kolleganőm, barátnőm, ismerősöm hozzá jár már, eddig senki sem panaszkodott.
Ha gondolod, a kórházban felkeresheted és meggyőződhetsz magad is, véleményt alkotsz, az alapján döntesz!

Munkakedvem ma is a nullával egyenlő:-(
De nemsokára hétvége:-)
lau
 
 


Lau!
A faházban lesz. Én persze nem találtam volna meg a megfelelő helységet, mert nem égett a lámpa és a függönyöket behúzták, de szerencsém volt, és egy helyszínen jártas kismamához csatlakoztam.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Csirkesz: ez az együttszülés engem is érdekelne, de ígérni már semmit nem merek... Pedig jó lenne apát is elvinni rá, hadd szokja a gondolatot... Bár a szülőszoba látványa szerintem így üresen is megviselné Kép Szóval, ha láttok két hét múlva egy ájult kispapát a szülőszobán, azok mi leszünk Kép

Tünde: én Sztakó dokihoz járok, nagyon meg vagyok vele elégedve, bár igazi "vészhelyzetben" még nem voltunk Kép Ő kicsit olyan atyáskodó doki bácsi, aki nem szereti ezt a stílust, annak nem jön be, nekem szimpatikus. Alapos, de lényegretörő. Türelmes, és mindig van rám ideje, bármit meg tudok tőle kérdezni. Én a magánrendelésére járok, ez szombatonként van, időpontot ad, soha nem kell várnom. 6000 ft/alkalom, az ultrahang mindig a kórházban van, általában a vérvétel is.
tikobaba
 
 


Bea!
Az együttszülésre egyedül megyek, mert a férjemnek még idegen egy kicsit a helyzet. Erőltetni meg nem szeretném. Vizsont tudom, hogy otthon mindent alaposan kikérdez majdKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Ez jó, együttszülésre egyedül Kép Egyébként lehet, hogy én is, csak szeretném, ha eljönne a férjem. De nem fogom erőltetni, tudom, hogy ez még komoly dilemma neki... tegnap este pl azt próbálgatta, hogy kell majd helyezkednie, hogy úgy ájuljon el, hogy senkit ne zavarjon Kép Annyira nevettem rajta, teljesen gyagya Kép Bár tudom, hogy tényleg tart az élménytől, de végülis még van ideje felkészülni. És ha a szülésnél nem lesz ott, "csak" a vajúdásnál, én annak is nagyon fogok örülni Kép
tikobaba
 
 


Na, az én férjem kb. hasonló lehet. Abban biztos, hogy bejön nekem segíteni, de fél attól, hogy rosszul lesz, és próbál majd nem odanézni, ahol az események zajlanak.
Már ez is nagy előrelépés, mert megismerkedésünkkor még irtózott a gondolattól is, hogy bejöjjön. Egykis időre van még szüksége, hogy felkészüljön a nagy eseményre. Én meg nem akarom kedvét szegni holmi erőltetésse, így ténylegegyedül megyekKép
De majd beszámolok neki. (bár szerintem aggódik is egyben, hogy lemarad valamiről, mert már a szerdai előadásról hazaérve is azt kérdezte, hogy hány apuka volt jelent)

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!
Csirkesz: Június 12.-ére várjuk a babát.

Ezt el kell hogy meséljem,mi történt velem tegnap Kép

Kiöntöttem egy pohár vizet és olyan lett a nadrágon szára /amit nem vettem észre/ és a föld is vizes lett.Na persze lusta voltam egyből feltörölni és elfelejtettem ezt az egészet.Pár perc múlva éreztem hogy vizes a nadrágom,szép óvatosan odanéztem,vajon mi lehet az,erre látom hogy a föld is vizes.Egy pillanatra az ütő is megállt bennem " Úristen elfolyt a vizem " Aztán eszembe jutott a nagy ijedség után,hogy csak a vizet öntöttem ki.Úgylátszik lestrapálodott az agyam is Kép


Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Anita!
Jót vigyorogtam a sztoridon, bár gondolom neked ez kevésbé volt vicces. Kitartás júni 12-ig. Addig már ne játsz vizespoharakkal, nehogy ez adja meg az ingertKép

Jövő héten jössz a faházba?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Lányok, én is félig a Kassai Magdinál szültem, a másik "felét" pedig az Elek Veránál. Mindketten tüneményesek voltak, reggel 7-este 9-ig voltam a szülőszobán, de úgy éreztem, mintha a barátnőim lennének.
Csirkesz, szerintem nagyon intelligensen leírtad az orvosválasztás szempontjait.
A szülőszobalátogatásról annyit, hogy bármikor be lehet ám menni, ha nincs szülés, csak beszélni kell valamelyik szülésznővel, hogy vezessen körbe. Én négyszer kerestem fela szülőszobát, mire megnyugodtam. Ha a kórházban vagytok vizsgálaton, kérdezzétek meg az osztályos nővért, hogy van-e épp szülés, és ha nincs, akkor lehet időpontot egyeztetni a szülésznővel.
Az ingadozó apukákat pedig győzzétek meg,szuper dolog az apás szülés. Utólag majd ők lesznek a legbüszkébbek magukra, hogy mennyit "segítettek".
Jó hétvégét kismamik!
tigris
 
 


Anita: ez nagyon aranyos sztori, de ne ijesztgesd magad, ha nem muszáj! Kép
tikobaba
 
 


Nagyon szépen köszönöm hogy,ilyen segitőkészek vagytok(Csirkesz,Lau,Tikobaba)már nem is érzem magam olyan egyedül!csirkesz akkor ha megkérhetlek irj nekem dr-nő-röl köszi,különben egyálltalán nem bántodtam meg.További szép napot nektek Tünde
Tünde37
 


Anita: így mókásan hangzik, de el tudom képzelni, hogy megijedhettél!!

A szülésznők közül ismerem én is a Verát, nagyon aranyos lány, első babát pedig ugye Magdinál szültem.
lau
 
 


Csirkesz, Bea: mintha az én férjemről beszéltetek volnaKépKépKép
Ugyanígy viszonyul a dologhoz, már akkor rosszul van, ha megvágja a kezét.
Tünde: szívesen, remélem, találsz jó orvost!!!

Lau
20+3
lau
 
 


Csirkesz, Bea: mintha az én férjemről beszéltetek volnaKépKépKép
Ugyanígy viszonyul a dologhoz, már akkor rosszul van, ha megvágja a kezét.
Tünde: szívesen, remélem, találsz jó orvost!!!

Lau
20+3
lau
 
 


Hopp, véletlenül kétszer ment el, sorry!!!
lau
 
 


Hello lányok,hihetetlen hogy összesen 4 napra mentem el és azóta mennyi üzenet van.
Tigris,köszi a segítséget a fogakkal kapcsolatban,de képzeljétek már kint is van az első fogunk fele.Ráadásul Márk már négykézláb mászkál és mindenáron fel akar állni.Normális ez így???Most múlt 6 hónapos...
Tünde,én a Tiba doktornál szültem és vele is 1000%ig elégedett vagyok.A lényeg hogy szerintem is a Járányi doktornő szuper aranyos és nagyon lelkiismeretes,bár engem csak egyszer vizsgált,de próbáld meg.
Kismamák ti pedig:szerintem beszéljétek rá a férjeiteket arra hogy a vajúdásnál veletek legyenek,és azután úgysem akarnak már kimenni...ez tuti.
Az én férjem mindenképpen bent akart lenni és végig a fejemnél állt,amikor varrtak még akkor is. De különben bárkit beengednek, barátnőt, tesót, anyukát,a lényeg,hogy mindenképpen jó ha ott van veletek valaki.Sőt ha akartok vihettek saját zenét is, az is sokat segít.
kismuki
 
 


Sziasztok!

Csirkesz: Igen,szeretnék menni az előadásra,remélem nem jön semmi közbe.Még egész jól bírom a strapát.Ma íjászversenyen voltunk egész nap és még csak most érzem,hogy kezdek fáradni.Igaz az arcom egy kicsit piros lett a naptól,de ennyi kell Kép

Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Olvasgatom leveleiteket és gondoltam megosztom a tapasztalataimat, hátha érdekel valakit. Én (34. hetes kismama vagyok) mindenkinek csak ajánlani tudom az Uzsokis tanfolyamot. Szerintem sehol máshol nincs ilyen jól felépített kismama "továbbképzés".
Szigeti Mariannak hívják a pszich., aki szervezi és tőle bármikor, bármit lehet kérdezni, sőt munkaidőben akár négyszemközt is lehet hozzá menni, ha esetleg van bármi gondod (ingyen).
Mariann hipnózist is tart, ami egy nagyon kellemes dolog (oda is járok), ez minden szerdán 16-órától 17-ig van. (Most egy alkalom elmarad.)
Januártól áprilisig tartó tanfolyam minden előadására elmentem és rengeteget tanultam. Jövő héten tényleg a fogorvosnő lesz, aki nagyon hasznos dolgokat mond (nem csak azt, hogy "minden étkezés után fogat kell mosni"... :-)), hanem pl. a csecsemő fogak ápolásáról is.
Húú, elnézést, hogy egy kicsit hosszú lett a levél, de remélem tudtam hasznos infókat adni.
Ha szeretnétek még többet megtudni akár a tanfolyamról, a hipnózisról, vagy az Uzsokis (szintén ingyenes!) intim tornáról, akkor szívesen megírom a tapasztalataimat.

Jó babavárást/babázást mindenkinek!

Gabi
galmadi
 
 


Gabi Kép Engem érdekelne ez a hipnózis dolog, ha írnál róla részletesen, azt megköszönném (akár emailben is: beata.benes@vipmail.hu) Ez olyasmi, mint a Raffai kapcsolatanalízise???

Bea
22+1
tikobaba
 
 


Szia Bea!

Más a hipnózis és más a Raffai kapcsolatanalízise. (Oda is járok :-)
Szóval a hipnózis úgy néz ki, hogy Mariann irányítja, egy félkörben ülünk és tulajdonképpen a képzeletünkkel dolgozunk. Azt tudni kell, hogy nem mindenki hipnotizálható. Én is határeset vagyok, bár már egyre jobban el tudom magam engedni. Van azonban akinél nagyon jól működik a dolog és nagyon mélyre tud menni. Mariann vállalja azt is, hogy bemegy veled szülni, azaz szülhetsz hipnózisban. Ezt persze úgy kell elképzelni, hogy teljesen magadnál vagy, mindenről tudsz, csak a fájdalomcsillapítást segíti. Véleményem szerint érdemes egyszer kipróbálni, aztán eldöntheted, hogy tetszik-e. Bármikor tudsz csatlakozni, minden szerdán a tanfolyam előtt van a faházban 16 órától. (Most 19-én nem lesz hipnózis, csak tanfolyam!)
A Raffaihoz jársz?

Gabi
galmadi
 
 


Köszönöm a választ! De végülis mi ennek a lényege? Mire gondoltok, mire dolgoztok ilyenkor??
Raffaihoz nem járok, csak a barátnőim, de nekem nem igazán szimpatikus így elmondás alapján - pláne a pénzhez való hozzáállása...
tikobaba
 
 


A lényege, hogy ellazít, mintha relaxálnál. Nagyon kellemes érzés. Természetesen elsősorban a terhességgel, szüléssel kapcsolatos dolgokkal foglalkozunk. Persze mindezt a képzeletedben, Mariann irányításával. Nehéz ezt leírni, szerintem tényleg érdemes eljönni megnézni, mert akkor tudod meg, hogy milyen. (Nincs benne semmi boszorkányos dolog, mint ahogy azt néhányan gondolják.)
Raffai: Én járok hozzá, mi tagadás tényleg fura egy ember, de már erre a pár hétre nem hagyom abba. A pénz nagyon húzós, de eldöntöttem, hogy végigcsinálom, mert kiváncsi vagyok az "eredményre". Nekem egyébként nagyon kellemes élvényeim vannak a kapcsolatanalízisről. De hogy tényleg a baba gondolatait érzem, vagy a saját érzéseimet, ezt nem igazán tudom eldönteni. (Egyébként Mariann is rosszul van a Raffaitól...)

Gabi
galmadi
 
 


Szia Gabi!

ENgem az intimtorna érdekelne elsősorban. Tudnál rni majd erről pár szót, ha nem gond?

Csak tanfolyamon voltál, vagy kismamatornán is esetleg?

Köszi a választ előre is!

Lau
20+6
lau
 
 


Helló Lányok!

Megy ma valaki a faházba az előadásra?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Csirkesz én most nem Kép de a jövő hetire nagyon-nagyon szeretnék! Ha akkor jössz, odaadom a CD-t is..

Bea
tikobaba
 
 


Csirkesz: ma én sem megyek, jövő héten szeretnék.

Bea: mizujs, régen láttalak a fórumon!! Minden oké, ugye??

Lau
21+1
lau
 
 


Sziasztok!

Nektek is fél a szüléstől a férjetek? Nem is gondoltam volna,hogy a páromat ennyire foglalkoztatja,hogy mi hogy lesz.Azt hittem félvállról veszi ezt az egész szülés dolgot,és mostanában egyre többet emlegeti.De azért sosem hallgat végig,hogy mit kell csinálnia majd neki.Kezdem úgy érezni,hogy ő sokkal jobban fél mint én.Nálatok ez hogy van?

Anita
36+5

Kép

Kép
anita23
 
 


Anita, miután a férjem velem együtt hajlandó volt megtekinteni a szülőszobát, elszállt minden aggodalma. Látta, hogy milyen kis kedélyes vajúdó helység van, ahová bármikor kijöhet, ha úgy érzi, hogy túl sok esemény zúdult a nyakába.
És prímán végigasszisztálta a 12 órás vajúdást, sőt még a köldökzsinórt is elvágta és utána ő volt a nap hőse. ráadásul megnézte, hogy jön ki a baba feje, amit én biztos nem tettem volna meg...
De addig, amíg az ismeretlentől aggódott, ő sem tudott mit kezdeni az egésszel és szorongott egy kicsit.
tigris
 
 


Anita!
Az én férjem is tart a szüléstől. Nem nagyon szeretne semmilyen véres jelenetet látni. Bejönni is csak azért szeretne, mert segíteni akar nekem, nem akarja, hogy egyedül legyek egy idegen helyzetben, egy egyszer látott helyen. Az, hogy esetleg egy hihetetlenül szép élményben lesz része, még nem motiválja. Azóta, hogy azt hajtogatja, hogy csak miattam akar bejönni lelkiismeret furdalásom van, mert nem szeretném, ha kényszernek tekintetné az apás szülést. Amikor ezt monodm neki, meg minidg megsértődik, mert azt állítja, hogy senki sem tudná beküldeni a szülőszobára, ha nem akarna bemenni.
Szóval igyekszik, de tudom, hogy fél.
Mindenesetre nagyon jól esik, hogy le akarja győzni saját érzéseit, csak azért, hogy segítségemre legyenKép

Csirkesz
(na és pont a fenti okok miatt megyek jövő héten egyedül az "együtt szülés" előadásra)

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Lanyok: az "egyuttszules" eloadasra szerintem erdemes a ferjeket elcsabitani....
Enyim parom nem akart bent lenni a szulesnel es ez volt az elso alkalom,- mikor kijottunk az eloadasrol- hogy elbizonytalanodottKép))
Aztan persze ott volt....
monique
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap voltam UH-on és kiderült, hogy kukszisom lesz:-)))Tehát eldöntött tény: a pocaklakóm neve Bencus.
Apát megpróbáltam egy kicsit húzni, hogy sajna még nem látni a lényeget, de az arcomra volt írva a boldogság.Nem beszélve utána az övéről:-)))Perceken belül leadtuk a drótot a családnak, ismerősöknek.Csodálatos ez a tudat, hogy tudom kisfiam lesz.Ugyan ezt érezném,ha kislányom lett volna mert szerintem ezek a dolgok még több pluszt adnak egy anyának.Jövőhéten megyek 4D-re.Már alig várom, hogy láthassam az én Bencusomat!!

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Sziasztok!
Gratulálok Timcsusz Bencéhez. Tényleg így éreznél akkor is ha lány lenne,de amint megtudod a nemét szerintem már sokkal jobban el tudod képzelni milyen is lesz ha veletek lesz.
Lányok,tényleg ne erőltessétek a férjeiteket,de azért tudassátok velük,hogy milyen jó lenne nektek ha nem egyedül kellene végigszenvednetek a vajúdást.
kismuki
 
 


Sziasztok!

Lau, az intimtorna egy 4 alkalomból álló tanfolyam, heti egy alkalommal (csütörtökönként) van 14 órától 16 óráig. A fizikoterápián tartja egy aranyos lány (Veszelszky Csilla). 4 hetente indul mindig új tanfolyam, Csillánál lehet bejelentkezni. Teljesen ingyenes bárkinek, függetlenül attól, hogy az Uzsokiban szül vagy sem. Annyit kér, hogy hozzál egy egyszerű beutalót a nőgyógyásztól, vagy a háziorvosodtól. (Gondolom ez adminisztrálás szempontjából kell neki.) Én nagyon ajánlanám mindenkinek (nem csak kismamák mehetnek!), mert szerintem egy nőnek fontos lenne, hogy tudja miként működik a gátrendszere.(Anyukámat is most akarom elküldeni, hogy csináljon végig egy tanfolyamot.)
A tanfolyam végén pedig a kismamáknak külön javasolnak gyakorlatokat, amiket rögtön a szülés után tud végezni, és így gyorsabban regenerálódik a hüvely és a gátizom.

Lányok!
Vegyétek rá férjeiteket, hogy menjen el veletek az együttszülés előadásra, mert nagyon jó szokott lenni és a kispapák minden kérdésére válaszolnak, nincs tabu téma. Amin én voltam, azon is rengeteg kispapa volt és nagyon élvezték, hogy végre nekik/értük is szól egy előadás. :-)

Gabi
(36)
galmadi
 
 


Kismuki!
Úgy van ahogy mondod!Mi is rengetegszer elképzeltük, hogy adott pillanatban, hogyan is visekedne a mi kisfiúnk vagy kislányunk.De így,hogy már tudjuk kisfiú még több a fantáziálás vele.Föleg apának!! ö már néha a focit rugdossa neki:-)))Mellesleg ö sem akart bejönni velem a szülésnél....eddig:-))Teljesen fel lett spanolva. Talán a tudattól, hogy tényleg Apa lesz.A lényeg, hogy barátkozik a gondolattal, aminek én borzasztóan örülök!!

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Timcsusz,hát igen..... ezek az apukák már csak ilyenek.Biztos vagyok benne hogy mire oda juttok addigra már tuti be akar majd menni,hogy ő lássa meg először a kisfiát:-))de melyik apuka az aki kihagyna egy ilyen élményt ami nem minden nap történik meg az emberrel.Általában már a terhesség alatt is büszkék,de amikor a doki kimondja hogy gratulálunk apuka...na akkor aztán teljesen végük lesz.
kismuki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?