Új privát üzeneted érkezett!

No, csak azért jöttem vissza, hogy megnézzem, milyen a ma esti hangulat. Látom, jó. Helyes. Kép

Almodo, itt is nagy szeretettel ölellek keblemre. A kép alapján már akár másnap, azaz ma is beindulhatott a szívecske (mert már elég differenciált a képletecske), úgyhogy no para! Kép

Na, közben meg két dolgot akartam mondani.
1. Énnekem is egyfolytában a madártej jár az eszembe! Unique, ezért még meglakolsz! Kép
2. A reggeli WC-zést kifelejtettétek a méredzkedős témából, az is számít ám. Kép

Na eldugulok mára. Kép
s_norka
 
 


Sziasztok!

Anyóst nem azért írtam, meg már régen is volt, még novemberben. Aztán karácsonykor PEti megemlítette 2* is, de anyós a füle botját sem mozdította.

Farkasok Juditja,
nem azt mondtad, hogy átköltözöl ide? Hol vagy?

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lányok, nagyon köszönöm a biztatást, rámfért... KépKépKép

Zsebi, nagyon aranyos vagy. Kép Nagyon szorítok nektek, hogy több csalódás már ne érjen titeket, és láthassátok a kis maszatkátokat ti is mihamarabb Kép Kép Kép

Kép
almodo
 
 

 
 

NorkaKép
Madártejmadártejmadártejmadártejmadártejmadártejmadártejmadártej Kép Kép Kép Kép Kép Biiiiiiiiiii Kép Kép
Fíííííííííííínommmmmmmm Kép Kép Na jó, elég ebből Kép legalább tudod, mit egyél Kép

FarkasokJ
Igen, hol vagy? Kép Várunk szeretettel!

AlmodoKép
Kezded már elhinni a dolgot? Kriszti azt csinálta anno, hogy többször tesztelt a vérvétel után is egy ideig, mert nem tudta elhinni, hogy + lett Kép

Lányok, alszotok???

Puszi

Unique
30+6

KépKép
unique
 
 


Nem alszunk Kép Nemrég értem haza, túléltem a hét legnehezebb napjátKép Remélem ezt a főnökömet soha többé nem látom...pedig végül is szerencsére egész nap csak egy órát kellett vele bájolognom, de az pont elég volt. A végén megkérdezte, hogy február 1-én nem szeretnék e kirepülni Londonba, mert ott lesz az új team-meeting, csak a vacsoraprogramra....nem normális...szerencsére már úgysem repülhenék, és a hátam közepére sem kívánok vele egy búcsúvacsit... holnaptól igyekszem még az emlékét is kitörölni.... na ennyit erről...

Orsi, Nori,
Természetesen reggeli pisi után Kép bár én csak hetente egyszer mérem magam...sajnos megint majdnem megvan a havi adagom, pedig még csak 2 hét telt el...holnap majd jól letornázom Kép

Unique,
Most még nekem is egy hónapra kell mennem, ami nálam is kb. feb közepe lesz (és 31. hét) de nekem azt mondák utána már 2 hetente kell járni, az utolsó hónapban meg hetente (legalábbis CTG-re biztos hogy hetente) de lehet hogy ez orvosfüggő...

Nagy szerencse hogy nem szeretem a madártejetKépKépKépKép
Érdekes, nekem a pisilés, álmatlanság egyelőre nem jelent problémát, előbbit hajnalig tudom tartogatni, olyan 6-7 óráig, aztán meg simán tudok tovább aludniKépKépKép remélem még egy darabig igy fog maradni Kép

Almodo,
Igen, ahogy Unique is mondja, én még 3 + tesztet csináltam a vérvétel után, bár azt hiszem ezt a 6. hétre már befejeztem KépKépKép hamar el fog telni ez a következő 2 hét, a 8. héten pedig szépen fog dobogni a szívecske, meglátod Kép

Zsebi,Judit,
Reméljük a legközelebb már veletek is bővül itt a csapat !! Gyertek minél többször, ha van kedvetek olvasgatni a babás dolgokról !

Lara,
Na jól 'átvertél' minket a névnappal Kép Én különben is szörnyű vagyok ebben a témábanKép
Anyós viszont egy szívtelen dög !! Bocs, Peti....

Kriszta
28+4

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


szerintem ez a pisilés téma teljesen egyéni... én még 34 hetes pocakkal sem jártam éjjel pisitúrára max. 1szer, de az is ritkán.
enni is tudtam végig Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok!

Sportolni mikortól lehet? Én korábban futottam (na jó, inkább kocogtam Kép), azt gondolom, most elfelejthetem egy jó időre. De olyan jó lenne egy kicsit lépegetni (gépen), vagy szobabiciklizni. Azt szerintetek most is nyugodtan csinálhatom, vagy várjam meg a 12. hetet? Félek, hgoy a kilók nagyon gyorsan elindulnak felfele, mostanában sokkal többet vagyok éhes, mint korábban... Kép

Almodo

Kép
almodo
 
 


Almodo Kép
kérdezd meg a dokid ebben a témában.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Almodo,

Én azért várnék a 12. hétig, de a doki véleménye döntő...a kilóktól pedig ráérsz később félni...mert ugye ha valami baj történne, akkor nem hiszem hogy tudnál örülni annak, hogy legalább nem híztál Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Jó estét!

Unique, a fene egye meg, nyertél. Kép Holnap madártejet csinálok. Kép

Kriszta mély együttérzésem, de már tényleg visszafele ketyeg az óra. Az együttérzésem annál is mélyebb, mint hogy gondolnád. A suliban annyira felcukkolom magam a már nyugdíjas, de bent még aktívan kavaró főnökasszonyon (aki átadta nekem az osztályfőnökséget szept.elején), hogy alig tudom magam lenyugtatni. Kép Ma is egész nap rágódtam rajta. Képes volt vizsga kellős közepén (!!) berobogni és a diákok előtt közölni, hogy úgy gondolta, hogy elveszi tőlem az ofőséget és odaadja másnak, mert csak. Ez másfél hete történt, azóta a kollégáim is rosszul vannak, mert nem lehet leállítani másban sem a vénlányt. Hogy mi a fenének nem megy haza és élvezi inkább a nyugdíjat... Kép

Lara, nem lehet, hogy anyós még mindig azon gondolkozik néha, hogy a kisfiad akkor most Andor vagy Arnold? Kép Bocsi, ez nem volt jó vicc... dehát sajnos valóban nagyon érzéketlenek tudnak lenni. Az enyém is... már hetek óta Boginak hívjuk a kislányt (mikor még nem voltunk biztosak a punciban, már akkor is kicsúszott a szánkon), tényleg mindenki így hívja, így emlegetjük, és akkor erre megkérdezi, hogy nem lehetne Tímea? Hogy honnan a csudából vette a nevet, nem tudom... De volt egy másik finomsága, ha már ilyen panaszkodós kedvemben vagyok. Párom egyszem fia neki, és kamaszkorában erősen elhanyagolta, mert válás után újra párt keresett, aztán mikor a párom épphogy 19 lett, ő ki is költözött végleg Ausztriába. Most persze kompenzálja agyba-főbe a fiacskáját, amit lélektanilag meg is értek és elfogadom. De néha már vérciki... Kép Nyáron mikor depis voltam, és egyszer előtte elbőgtem magam, hogy szarul vagyok, mi volt a válasza? Hogy titkoljam el, a fia nem tűri jól az ilyesmit. Nem volt erőm vele akkor vitatkozni. De most terhesen nyilván könnyebben megsértődöm stb, és megkérdezett annyit az anyós, hogy hogy vagyok? Én meg mondtam, hogy jól, néha feszültebben, ingerlékenyebben, de amúgy jól. Erre elkezdi, hogy ne éljek vissza a terhességgel, ne rontsam el a kisfia kedvét, uralkodjak magamon. Hát, most nagyon ronda leszek, de gondoltam, hogy "az anyád, te vigyáztál volna fiad lelki békéjére, amikor le se szartad!"

Hú, most gondolom, teremtettem egy kis alaphangulatot! Kép

Almodo, ne rizikózz a 12.hétig. Én is 8-9 km-ket futottam már nyáron (Hajnesznak meg osztogattam a tanácsokat futásügyben Kép ), aztán hopp, azonnal leálltam a terhességgel, maradt a séta. Fel is jött egyből 3 kg. De utána azért fokozatosan lehet ám járni terhestornára, meg vissza csökkentett ellenállású cardiora, és ilyenkor már jelez az esetleges keményedés, ha sok lenne. De szerintem most egyelőre ülj meg a fenekeden, és egyél, ha jól esik. Kép

Renó, mi lehet? Gondoltam ma rád, és már talán otthon vagy! Jelentkezz!

Norka (19+4)
s_norka
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok, de csak kukkantásra van időm, mert elutazunk hosszú hétvégézniKép
Szóval, jól állok a cukorral a diétának köszönhetően, egyszer felment 7,0-ra de különben 3,5-5,6 között volt egész nap. A diétát folytatnom kell, de nem ennyire szigorúan, néha nasizhatokKép

Almodo, nagyon örülök nektek! Kép

hétfőn jövök, vigyázzatok magatokra
reno
26+6
renoka
 
 


Renoka,
Tök jó KépKépKép Vigyázz magatokra és élvezd a hosszú hétvégét KépKép

Norka,
Nem mintha örülnék hogy máshol sem jobb, de azért egy kicsit megnyugtattal hogy nem en vagyok total szerencsétlen Kép
Anyóst kimondottan nem irigylem tőled KépKépDe az egyetlen öröm az ürömben, hogy legalább nem a szomszédban lakik KépKép
Na nekem ebben az egyben tényleg szerencsém van Kép Nálunk anyósom nekem is ugyanolyan anyukám mint a páromnak, sokszor jobban a sajátomnál Kép

Hú, ma milyen jó nyugis napom van, tiszta üdülés Kép

Kriszta
28+5

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Almodó!
Ez természtese szerntem mindenki örül a másik sikerének ez ad erőt a nehéz napokba.

Kriszta!
Jönnék én szívesen sűrűn, de mostanában mindig későn érek haza és magam sem érem utol, de igyekszem. Kép

Nóri!
Azért akkor a Te anyósod is megéríri a pénztét, az enyémet sem kell félteni. Kép

Renó!
Örülök, hogy rendben van a cukrod érezzétek jól magatokat bárhova is menetek.

És akkor a kedvenc képem (Nórit ezzel már egyszer megőrvendeztettem) Gondoltam illik a mostani témához. Kép

Kép

Akiknél már készül vagy kész a babaszoba, nem lehetne kapni róla képet??? Olyan szívesen megnézném.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ja és pocakképet is jó lenne már látni, hogy akarjátok, hogy megfertőződjek a babavírusotokkal, ha képet nem mutattok?????????????????????

ZsebiKép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jaj, szegény Zsebi!!!

Akkor kapsz egy múlt vasárnapi pocakfotót, jó?
Kép

Így nem is tünik nagynak, úgyhogy legközelebb szemből fotózzuk, mert szerintem úgy az igazán megabrutál.

Babaszoba, már készül. Amint befejeztük teszek fel képet!
Pusza

Kép
stella9
 
 


Stella!
Gyönyörű. Kép Köszönöm egy szép estét okoztál nekem ezzel a képpel. Hihetetlen milyen kis vékonyka vagy és ekkora a poci, bár kettőnek el kell valahol férnie. Kép Kép Kép

Várom a babaszobás képeket!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,

Holnap én is csinálok egy friss pocakfotot, jó ??
A szobáról még tényleg nem érdemes feltenni, mert a tapétán és a komódon kívül még semmi nem utal Máté-ra...

Stella,

Szuper a kép KépKépKép Tényleg jó nagyok vagytok, bár én sem járok messze ettől KépKép

Kriszta
28+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!
Már holnap van tülkön ülve várom a pociképet. Kép Kép Kép
Jó akkor a szobára még kapcsz haladékot, de már max. 5-6 hetet. Kép Kép Kép

Renó, Nóri!
Pocikép?????????????????

Mindenkinek szép hétvégét. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella,
hatalmas pocód van KépKépKép

Úúúúúúúúgy akarok én is megint!!!

Bár néha inkább 5 nyugis percet szeretnék Kép

Kriszta,
nagyon kíváncsi vagyok ám a te pocidra is.

Végülis most mi legyen a talival? Ha elmúlik ez a nagy hideg, nekünk bármikor jó. De így a nagy mínuszokban nem vinném ki Andort. Odaát már nagyon elvesztettem a fonalat, nem hiszem, hogy be tudnám hozni az elmaradásomat, ráadásul nagyon-nagyon sok új lakó is lett hirtelen. Szóval maradok itt, mert a másik topikot lehetetlenség követni.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!
Hogy izlik Andornak az új fajta hamikák????
A másik topikon nekem is sokszor nagyon sok időm elmegy a visszaolvasással, főleg, hogy csak este tudok hétköznap netezni. Általában már csak azt olvasom amit nekem írnak. Kép
Külödk Andornak egy kis banánt.Kép
Hogy van?

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Halihó!

A másik topikra már nem tudok mit írni, így beleolvasgattam irományaitokba. Ugye nem baj?


Unique!
Gyönyörűek a babaruhák.

Stella!

Csini a pocakod. Várom a babaszoba fotót.

Timi
latimi
 
 


Zsebi,
alma-banán rizspehellyel keverve: ezt eszi most. Jövő héten megpróbálok mirelit őszibarackot szerezni, mert a kapható bébipapik mind cukrosak. Tetszik neki a kajálás, de csak alvás után lehet vele kanalazni, amikor kipihent. Köszi a kérdést, jól van, napi 3* adok neki gyógyszert, már egész megszokta.

Latimi,
miért lenne baj, én örülök, hogy itt vagy Kép Képzeld belenőtt Andor a csíkos pólóba, tegnap az volt rajta. Le is akartam fotózni neked, de mire előkotortam a gépet, már össze-vissza köpködte magát Kép

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!

Látod, nem is vettünk túl nagy pólót. A babák nőnek, mint a gomba.

Örülök, hogy jól vagytok.

A tali meg tényleg jó lesz akkor, amikor már jobb idő lesz. A végén odafagynánk a székhez.

Timi
latimi
 
 


Lara!
Ez izgalmasan hangzik, milyen mennyei finomságokat kap ez a kislegény. Kép
Remélem a gyógyik is hamar elfogynak, mert azért csak jó lenne már ha minden rendben lenne. Kép
Hát igen nem is értem hogy lehet a bébikajákat mindet cukrosan készíteni ez valami borzasztó. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Igazság szerint én már nem is nagyon olvasok bele a sima Kaális fórumba Kép, de nagyon sok az új név, nem bírom követni, meg mindig csak a lombikozás a téma, és azt sem bírom már követni... szóval jó, hogy mégiscsak van ez a babás topik is, és örülök, hogy egyre több régi tag átnéz ide is. Kép

Stella, azt a mindenit. Kép És tényleg nem híztál máshova semmit! Mit érzel, meddig lesznek még bent a fiúk? Mennyire vagytok készen a fogadásukra, úgy lelkileg, ha előbb jönnének?

Kriszta, és azt mondod, te is hasonlóan nagy pocakkal rendelkezel? Hát igazán kíváncsi vagyok, elő a képpel! Kép

Én még várnék egy picit azzal a pocakfotóval, ha nem bánjátok. Nem igazán növök, a köldököm táján van már a középpont, kerekedik fölfelé, de méretben nem látványos még. Annál nagyobb lesz majd a meglepi. Kép Egyébként máshova tényleg nem híztam, sokan mondják, érdekes..., akkor hova a csudába ment a 6 kilócska, na mindegy.

Timi, még jó, hogy előbb beálltatok a sorba! Ez, hogy már 300-an vannak... nem is akarom elhinni. Kép Ez hogy lehetséges? Így, pár hónap alatt? Hát... mondogattuk a párommal ezt az áprilisi-májusi hátrasoroltatást, de belegondoltam, lehet, hogy visszaesünk majd a 350. helyre vagy mittomén hanyadikra, és Bogi után 3 évet is várni kell majd tesóra? Vagy hogy? El se tudom képzelni... persze, én ne szóljak csak semmit, de csak úgy általában vagyok ledöbbenve a helyzeten.

Renó, remélem jól érzed magad Bécsben! Kép

Norka (20+0)

ui: a legpesszimistább számítás szerint is belépek holnaptól a második félidőbe!! Kép
s_norka
 
 


Nóri!
Én meg nem bírnám ki nélkületetk, valahogy tényleg az ember azokkal akikkel a legküzdelmesebb napjait megélte hozzánőt és teljesen más mint az újakkal. De olvasok ott mert szeretem, csak nehéz követni. Kép

És muszáj kilépni a lisából és a végére kerülni? Nem lehet csak egy kicsit hátrébb, hogy ne kelljen majd annyit várni a tesóra? Bár lehet ő is spontán szeretne hozzátok költözni. Kép Amúgy ti már lombikozni szerinted nem is fogtok?

Zsebi (na jó msotmár tényleg mentem takarítani )

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


NóriKép

Üdv a felezőn túl!
Mostantól bele kell ám húzni a babkelengye összeállításába!
Mi is a 20. héten kezdtük és még mindig nem vagyunk készen - lelkileg sem.
Bízunk benne, hogy még 6-8 hétig egyben maradok!

Bár, ez olyan felemás érzés, mert már nagyon szeretném a karomban tartani őket, ugyanakkor tudom, hogy most nagyon jó helyen vannak és az Nekik a legjobb, ha bennt maradnak.

Ez a 300-as lista tényleg döbbenetes.
Ha ennyien szeretnének örökbefogadni, akkor hogy lehetnek tele az intézetek is?
Oda a nagyobbakat adják, vagy akik nem kellettek senkinek? Ez azért elég igazságtalan, nem?
És nagyon szomorú is!
Nem is tudom, hogy mit mondjak!
Szeretném, ha minél előbb egymásra találnának az öri-szülők és a gyerekek, de ezzel azt is kívánom, hogy legyen gyorsan sok olyan nő, akinek nem kell a gyereke!
Hú, de nehéz ez!
De azért drukkolok, hogy fogyjon az a sor, mert tudom, hogy jó így tuti jó helyre kerülnek a Csöppségek!

KrisztaKép
Várjuk a fotót!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsebi, igen, érzem én, hogy azért a régi brancs tagjainak azért jobban egymáshoz húz a szíve... és ez így van rendjén!
Hát amit kérdeztél, nem tudom, át köll gondolni... mármint mennyire menjen ez a hátrasoroltatás, meg azért a Gólyahíres Nikinozsónak (aki vezeti) is lesz ehhez egy-két szava, gondolom... meg pofátlan sem akarok lenni azért a többi várakozóval szemben.
Lombikozni mi már biztosan nem fogunk... max. Krizsához beugrunk majd a babával mutogatóba, mégis ő adta hozzá a Serophene-t! Kép

Stella, már a 20.héten elkezdtétek?? Hm... én olyan kis türelmetlen vagyok amúgy, meg babonás sem vagyok, de valahogy még nem tört ki rajtam a kelengyézés mánia, ez érdekes. Olvasgatlak titeket, nézegetem a babaruha-fotókat, prospektusokat, de még nem érzem, hogy kéne. Talán még fel sem fogtam az egészet... Kép Ma is voltam a futógépen, persze már rég nem futok rajta, csak pár %-os szögben gyorsgyaloglok vagy 25 percet, és odajött egy pasi, hogy "hé, maga itt nagy pocakkal, mit csinál?" Én meg ijedten néztem magam a tükörben, hogy én, meg nagy pocak...? Szóval nagyon fura ám az ember! Kép

Különben sajnos igen, az intézetekben azok a csöppségek rekednek meg, akik elmúltak 1-2 évesek, és egyre kisebb az esélyük, hogy "elvigyék őket"... Kép Nem alakul bennük olyan szintű kötődés már, hospitalizálódtak a csecsemőotthonban, stb. emiatt sok ember nem vállalja már be őket, arról nem is beszélve, hogy sok esetben műveletlen, tájékozatlan és hát roma szülők gyermekei, akik félévente azért érdeklődnek róluk ezért nem örökbeadhatók... igen, nagyon szomorú szitu az egész.

Norka
s_norka
 
 


Stella, Nóri!
Én véleményem erről az örökbeadom a gyerekem témához a következő.
Anyósommal egyszer beszélgettünk, akkor még nem tuduk, hogy nekünk is lombikozni kell, vagy esetleg öröibabában gondolodni. Mikor anyosom mondja ő mindenkit elitél aki elhagyja eldobja a gyermekét. Én erre már akkor is azt mondtam ami azóta csak erősödött bennem, ha nem lennének ilyen emberek akkor mennyi csalás kénytelen lenne elélni gyermek nélkül az életét. Szóval ha valaki szívvel adja (mert mondjuk becsúszott és nem tudná már x gyerek mellett felnevelni) szerintem az nagyon erős emberre val, mert biztos szereti, de mégis erősebb az az érzés benne, hogy segít egy másik családon, hogy család legyen. Én megmondom őszintén erre képtelen lennék.

De van közvetlen kollégám aki a Gólyahírtől pont így kapott babát, hogy a nőnek már a 6. babája lett volna el akarta vetetni, de mondták a kórházban van örökbeadási lehetőség is tiltakozott, aztán mondták nyílt kvázi ő választhat szülőket és végül belement mert rájött mekkora ajándékot ad két embernek.

Az én testvérem akinek van most egy 10 hónapos tünédri kicsi lánya azt mondta ha nekünk sehogy nem jön össze ő szül nekünk egyet amit nekünk ad, hát a szívem összeszorul a mehatodottságtól, mert függetlenülhogy a testvére vagyok nagyon nagy erő kellene ahhoz, hogy én ilyet még csak kimondani is tudjak és tényleg aki szívvel adja azokat az embereket nagyonnagyon nagoyn becsülök és tudom a szívük mélyénnagyon fáj nekik, de tudják hogy a gyermeknek így jobb. Kép

Köszi hogy én is leírhattam a véleményem.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Norka!

Nekünk úgy szólt egy tanfolyamtársunk, hogy határozat nélkül is be lehet adni a jelentkezési lapot. (Így jelentkezhettek be a töbiiek is, gondolom én)
Ezt gyorsan meg is tettük. Szerencsére most már ezzel is rendelkezünk, így már nekünk is fel tudnak ajánlani egy babát, egy lehetőséget, hogy mi is egy boldog család lehessünk.

Szerintem a baba születésétől számítva kell majd kivárnotok a két évet, de lehet, hogy nem. Sajna ezt nem tudom.
És ha pont ti lesztek a szimpik az életadónak?(Így nevezik a gólyahírnél)
Akkor biztosan ti kapjátok a babát.

Szurkolunk, hogy mielőbb legyen tesója a picurkátoknak.


Néha szégyellem magam, hogy azt kívánom, minél többen mondjanak le a babájukról.
De hát ez van, hogy a fene vinné el.

Már elkezdtük kipakolni a cuccainkat a kisszobából. Remélem, érzi vhol egy baba, hogy már nagyon várjuk.

Timi
latimi
 
 


Hát igen, elég felemás érzéseket kavar az emberben az örökbefogadás kérdése. Én sose voltam ellene, Peti először hallani sem akart róla. Persze úgy könnyű, hogy neki már volt egy fia. Aztán érzte, hogy nagyon igazságtalan lenne velem szemben, de jött a lombik és Andor Kép Tesóért augusztusban megyünk vissza, ha nem sikerül a fagyibabás projekt, van még lehetőségünk, de szerintem 1, max 2 próbálkozásnál többre zsozsink nem lesz. Úgyhogy már most beszélgettünk róla és láss csodát, egy szava sem volt ellene Kép Ő is tudja, tesó mindenképp kell Kép Igazából nem is az a rossz érzés, hogy valaki lemond a babájáról és más örömmel fogadja a családjába, hanem az, hogy rengeteg gyerkőc marad az intézetekben. És az ő életük már a kezdetekben tönkre lett téve, pedig ők az egyetlenek, akik nem tehetnek semmiről.

Zsebi,
sajna a gyógyszerek majd csak 1 éves korában fogynak el, ha a végső izotópos vizsgálat szerint rendbejött odabenn minden. De ez már a legkevesebb, beadom neki a gyógyit és nagyon ari, mert segít közben. Injekciós fiolával (vagy hogy hívják) adom be neki és ő fogja közben, beteszi a szájába, én belenyomom a gyógyszert és mindig meglepődik, hogy jé, mi került a számba?

Bocsi, nincs türelmem kijavítani, a sok összevisszaság Õ betűt takar.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok,

Bocs, de tegnap dolgozott a párom, próbálkoztam a tükör módszerrel, de úgy nem lett az igazi...szóval ime a fotó Kép
Kép

és most vagyok +10 kilónál....de nem bánomKép
Bár hozzá kell tennem hogy ma éjszaka megint pocsékul aludtam, Máté bokszmeccsezett, én meg forgolódtam és egy ponton nagyon érzékeny a köldököm mellett...az a gyanúm hogy ki fog fordulni hamarosan Kép Ez most ám nem panaszkodás Kép Már csak 2 napot kell dolgozni...hurrááááááKép

Lara,
Tök jó hogy Andor már ennyi mindent kóstolgat, meddig tervezed még a szoptatását ? Ameddig lesz tejed, és/vagy ameddig Andor kívánja, vagy van valamilyen határozott elképzelésed ?
Hamarosan kérhetünk tőled recepteketKép

Timi,Zsebi,
Meg kell vallanom, hogy bár nagyon becsülöm mind a fogadó, mind a nyílt örökbeadó szülőket, bennem valahogy eddig még sosem merült fel igazán komolyan ez a téma...mindig úgy éreztem, legbelül biztos voltam benne hogy lesz saját babám...
Ennek ellenére nagyon drukkolok, hogy Timiékhez mielőbb elérkezzen a kis manócska, Zsebi, neked pedig Krizsa doki legyen a gólya Kép

Norka,
Gratulálunk a félidőhözKép Ne izgulj, nem vagy lekésve még semmiről kelengye ügybenKép Én is megesküdtem hogy az új évig nem veszünk semmit, aztán itt van január vége, és még alig jutottunk előrébb....szerintem nyugodtan megvárhatod a tavaszt...márciustól lesz mindenhol új kollekció, ami a nyári babának kell KépKépKép

Stella,
Hát mi is bízunk benne hogy még 6-8 hétig egyben maradtok Kép Én még 9-10-et tervezekKép

Kriszta
29+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!
A pocakod gyönyörű. Kép
Köszönöm. Kép Ezzel a mondattal könnyet csaltál a szemembe. Tudod eddig én is azt mondtam én nem lennék képes örökbe fogadni, de azért hogy a lehetőségek fogynak máshogy látom a dolgokat.

Larával telejsen egyetértek a legszomorúbb, hogy így hogy ennyi ember fogad örökbe még így is rengeteg marad intéztetben, mert nem mondanak le róluk és nem lehet őket elhozni, szomorú hogy ők aztán semmiről nem tehetnek. Kép

Azért hihetetlen hogy már így elment a ti időtök és már mindjárt mindannnyian babázhattok. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kriszta, tényleg hatalmas a poci... Kép És milyen kiegyensúlyozott kismaminak tűnsz! A kg-k nem is vészesek szerintem, szerintem feljön még vagy 5, és jól van. Az még benne van a tűréshatárban. Bár a végén már kezd kiszámíthatatlan lenni, a vizesedés miatt, ez is tökre változó.
Egyébként nekem is meg kell dumálnom Bogival néha, hogy alszunk, csituljon el, most nem alkalmas rugdolózásra stb. Van, amikor szót fogad, van amikor nem azonnal. Kép

Mondtam is anyósnak, aki most megint a szokásos floridai töltekezésére indul, hogy eszébe ne jusson rózsaszín habos-babos cuccokkal hazatérni márciusban, mert Bogit nem ilyennek érzem a karaktere alapján... Kép

Zsebi, Te sem fogod megúszni az anyaságot, eljön a Ti időtök is, remélem, minél hamarabb! Az egyik lánynak (Krizsás) most a 4. ET sikerült, úgy, hogy holnap mennek az Ágacska tanfolyamra öribaba ügyében, úgy látszik, lelkileg már arra volt félig-meddig ráhangolva... és 1300 a HCG-je. Kép Eddig soha nem indult el semmi.

Egyébként nem tudom, megrendelted-e végül a Gólyamesék-et, csak jelzem, az általad felvetett dilemma: "hogyan mondhatunk le a gyermekről", ez ott megvilágítódik, mert bizony van olyan életet adó lány, aki megírta a történetet... én úgy vagyok vele, sokkal nagyobb bátorság kell megszülni egy babát úgy, hogy közben gondoskodik azért róla, hogy egyből nyíltan szülőkhöz kerüljön, elmenni a gyámhivatalba, hivatalosan lemondani róla stb, mint megszülni és lesz ahogy lesz alapon beadni az intézetbe, azzal hitegetve mindenkit, hogy "most nem tudom nevelni, de majd kihozom"! Kép

Norka (20+1)
s_norka
 
 


Nagyon szép az összes poci Kép

Zsebi Kép
az enyémre is kiváncsi vagy?? Kép Kép anyósom szerint olyan szép a pocim, mintha terhes lennék..... (szó szerint ezt mondta... grrrrrrrrrrrrr)

puszi Nektek,

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok,

De jó újra itt köztetek! Majdcsak elfogy a munka egyszer Kép Mondom mindig ezt magamnak Kép Mindegy, amíg élvezem, nincs baj Kép

NorkaKép
Üdv a felezőntúliaktáborában! Kép Még abszolúte nem vagy lekésve a kelengye-beszerzésről. Meg aztán tényleg "csak" pénz kérdése az egész. Ha meglesz az elhatáérozás, megy minden magától. Listát írj, az nagyon sokat segít. Tudok benne segíteni, ha elakadsz Kép

KrisztaKép
De szép a pocid! Kép Tényleg olyan kiegyensúlyozott kismami vagy! És a +10 kg egyáltalán nem sok Kép
Én most jutottam el arra a pontora, hogy már nem érdekel. Ugyanis az elmúlt héten igyekeztem visszafogni magam, megvontam az édességet meg minden. +1 kg. Pfuj. Kép Szóval nem releváns. Jövő héten megkezdem a 8. hónapot. Még vagy 6-7 hétig jó lenne, ha kitartana a drágám odabenn Kép

StellaKép
Gyönyörűséges a pocid! Milyen más érzés lehet, amikor ketten vívnak boxmeccset odabenn Kép Neked tudi, hogy császár lesz, ugye?

LatimiKép
Ne viccelj, örülünk, hogy itt vagy velünk. Én is szeretem a "régi arcokat" Kép
Köszi a babaruha dícséretet! Kép

ZsebiKép
Öribaba témához sajna nem tudok hozzászólni, de totálisan egyetértek Veled. És szerintem annál nincs rosszabb, mint gyerek nélkül megöregedni, tehát ha más mód nem lett volna, végül mi is beadtuk volna a derekunk...

LaraKép
Írd majd meg, hol lehet fagyis barackot kapni, érdekel Kép

RenoKép
Várunk vissza Bécsből! Mesélj!

Lányok, előbb utóbb én is eljutok odáig, hogy pocis képet csináljak, elöljáróban csak annyit, hogy ma elértük a bűvös 110 cm-es határt... Kép Sokan már kérdezik, mikor szülök Kép

Puszi

Unique
31+3

KépKép
unique
 
 


Szia OrsiKép

Kedves az anyóspajtásod Kép

KépKép
unique
 
 


Kriszta!

Hatalmasat nőtt a pocakod. Még mindig csini kismama vagy.

Orsi!

Azért így nem kéne bókolni, inkább ne mondjon semmit.

Timi
latimi
 
 


Orsi, cseréljünk. Tegnap én meg azt kaptam meg anyóspajtástól az uszodában, hogy alig van pocakom.

Jó lesz már, ha elmegy az USA-ba.
(Ja. Õ 28 kg-t hízott mikor terhes volt, ezt azért még megjegyzem.)
s_norka
 
 


Norka Kép
tied sem rossz Kép

jah, enyim csupa jószándékból mondta Kép
egyébként most valamitől tényleg nagyobb a hasam, nem tudom miért, pedig már egész "lapos" is volt. (már amennyire ikrek után lapos lehet az ember hasa).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nóri!
Köszönöm, hát remélem a Mágus nekünk is segít a varázslásnál és mostmár össze hoz valamit, ha nem is ikreket, de legalább egy igazán rosszcsont srácot, vagy kiscsajt. Kép

Orsi!
Hát most megmondom az őszintét ma amikor vasaltam valahogy eszembe jutott az az idő amikor a topikra kapcsolódtam és az elején szinte csak Te válaszoltál nekem és nem emlékszem hogy raktál volna-e fel akkortájt pocakképet, de ha lehetne ennyi idő távlatából egy közel szülés előttit meg lehetne lesni????? Olllllllllllllllyan kíváncsi vagyok. Kép
Anyóst meg üdvözlöm. Kép Én nem modnommagamra hogy vékony vagyok, 162 cm és 50 kg. de engem is anyóséknál valaki mindig megkörnyékez, nem vagy terhes véletlen? Erre mókásan szoktam válaszolni hogy kirekt szeretnék így nem sikerül véletlen. Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
TE VÉKONY VAGY!!! én 163 cm vagyok, és 55 kg a versenysúlyom, az már vékony nekem (most meg 62 kg vagyok... szóval lenne mit leadni - terhességet 58 kgval kezdtem).
húúúúúúúúúúú és én nagyon rendetlen kismama vagyok.... nekem 1 db pocakos képem nincs Kép igen, most már én is marhára sajnálom, mert kellett volna... de majd a tesókkal Kép Kép Kép Kép
olyan kis aranyos vagy Kép jól esett, amit írtál Kép köszi Kép

meg egyébként én nem voltam rettentő nagy pocis, mert én 105 cm-rel szültem Kép nem volt tipikus ikres pocak.

puszi Neked, aludj jól!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


KrisztaKép
Nagyon szép a pocakod!
-nekem is nagyon érzékeny egy ideje a köldököm környéke, denekem már a 20. hét környékén kifordult a galád Kép!

UniqueKép
Szerintem hiába fogod vissza magad, ami akar, az úgyis raktárba megy és növeli a kilókat.
Én + 15-nél tartok (56-ról indultam); 110 cm-s pocakméret egy 158 cm-s magassághoz.
De most pont akkora a derékbőségem, mint a páromnak Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Kb. én is pont így kezdem érezni a súly-kérdést Kép Én 61-ről indultam. Atyaég, 158 cm magas vagy! Kép Akkor még terebélyesebbnek tűnik gondolom a pocód Kép A galádnak pedig nálam kb. mostanság akaródzik kifordulni Kép Érzem, hogy érzékeny a környéke (és ezen semmilyen extra krém sem segít Kép ) és már kandikál kifele Kép Szólj hozzá... Kép Még ez is...
Jaj, még két hónap... Már számolom vissza. Éjszaka már többször felkelek hogy fáj a derekam. Nincs rá jó ellenszer, kismamatornát csinálgatom. Meg nagyon érzem, hogy a medence csontjaim mozognak a helyükről elfele. Na ez nem valami kellemetes érzés Kép Mindent a babóért Kép

ZsebiKép
Hűűű... nem is tudtam, hogy ilyen sovi vagy! Kép

Orsi, NorkaKép
Nem semmi anyóspajtások! Egyiknek ez a baja, másiknak az... Momentán az enyémnek nincs baja, de sosem lehet tudni... Kép Nálunk anyumnak szokott lenni, de mióta terhes vagyok és megtudta, kesztyűs kézzel bánik velem Kép
Van előnye is Kép Kép

OrsiKép
Tuttira nem vagy terhes, ugye? Kép

NorkaKép
Merre vagy? Nem láttam, mikor jössz vissza??

Puszi

Unique
31+4

KépKép
unique
 
 


Unique, itt vagyok, ne aggódj Kép Nem is mentem sehova, max. a suliba órát tartani. Kép

Majd írok bővebben este.

Norka (20+2)
s_norka
 
 


tuti Kép
(vagyis hát semmi sem tuti, de én 1% esélyt sem adnék annak, hogy most egy biokémiai után a ciklus elején van peteérésem, amikor pont összejön... nagyon rendes a ciklusom)

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na, itt vagyok, kicsit zsúfolt volt a mai napom, de mindenképpen be akartam ugrani, hogy mi újság veletek. Szépek a pocak fotók, szerintem nekem egyáltalán nincs nagy hasam, pénteken lefotózom és felteszem (akkor leszek 28 hetesKép)!!!

Sikeres volt a bevásárló körút, sok mindent megvettünk, de a lényeg, hogy a bútort is megrendeltük, ha találok róla képet, felteszem. Kb. március közepén fog megjönni, a babakocsival együtt.

Jó nagy balhét csaptam a Lutzban, mert nem lehetett mastercard-dal fizetni, csak maestro-val. Ilyet most hallottam először. Így aztán át a SCS-be, automatához és kp. fizettünk. Van hordozónk, kádunk, baldachinunk, utazóágyunk és még sok-sok minden apróságok. Remélema bébi megvárja, amíg szépen berendezzük a lakosztályátKép

Kicsit aggódom, mert én sem bánnám, ha többet mozogna, ő olyan kis finom, tündéri moccanásokat csinál, nekem egyáltalán nem tűnik kellemetlennek, olvasom máshol, hogy milyen bokszmeccseket rendeznek a babák... Lehet, hogy ilyen nyugodt baba lesz?
Bejelentkeztem a Praxisba, febr. közepére kaptam időpontot, akkor lezsek a 30.hétben, alig fogom kibírni addig.

Most mennem kell, jövök, amint tudok.
Puszi nektek
reno
27+3
renoka
 
 


Reno Kép
a mozgáson ne aggódj. Máté nálunk szó szerint naponta 2szer rúgott, csak bejelentkezett, hogy ő is jól van. Levi ezzel szemben állandóan ha fenn volt, akkor tudatta, hogy ő ott bent most társaságra vágyik, és foglalkozzak vele.
Biztos ilyen lesz kint is, legalábbis nálunk nagyon olyanok kint, amilyenek a pocakban voltak. Levi kis örökmozgó, Máté a nyugodtabb.

puszi. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Remélem a Máték tényleg nyugodtak KépKép Bár nekem idebenn azért elég aktívnak tűnik, egyre jobban Kép már akkor is ha nem küldök neki kajátKépKépKép de továbbra is arra gondolok, hogy mindkét szülője nyugodt fajta....tehát neki is muszály lesz jófiúnak lennie KépKépKép
Anyós pajtás igen kedves hozzád Kép Nem tudom hogy érdemes-e a versenysúlyra gyúrni, bár próbálkozni mindig kell KépKép

Zsebi drága,

Te az ötven kilóddal KépKépKép nem vagy vékony fajta, mondod ezt nekünk, akik plusz 5-10-15 kilókat cipelünk Kép Ha emlékszel, mi egy magasak vagyunk kb, én is 162 cm vagyok...52 kg volt a versenysúlyom mondjuk 18 évesen, majd 25 éves koromban az 55 kg-t igyekeztem tartani. 30 évesen örültem ha mindig visszatornáztam magam 57 kg-ra, a lombikot pedig 60-al kezdtem....szóval már azt sem tudom mire is szeretnék visszafogyniKépKép Úgyhogy maradjunk annál hogy te vékony vagyKép

Reno,
Szuper hogy mennyi mindent sikerült vásárolnotok Kép Sajnos meg kell erősítenem, hogy minden németajkú (osztrák, német, svájci) országban erősebb a cirrus-maestro(EC) kártya használata mint a masterard-é...nem kell rájuk haragudni, valahogy igy alakult ki náluk...
azért persze egy nagyáruházban elfogadhatnának többfélét...

Stella, Unique

Mivel lehet a köldököt kenegetni, én a hasamat csak sima testápolóval kenem, szerencsére egyelőre nem jelentkeztek striák sehol....a striás krémet lehet kenni a köldökre is ? Valahogy nagyon nem szeretném hogy kiforduljon...ma már nem fájt annyira...

Hú Unique, milyen az amikor a medencecsontok mozognak ? Nekem még nincs semmi ilyen kellemetlen érzésem, de a levegőt marha nehezen veszem, nem győzök hátrafelé dőlni Kép

Szerencsére holnap utántól jól hátradőlhetek KépKépKépKép El sem tudom mondani mennyire örülök hogy ez lesz az utolsó napom !!!!!
Holnap este már megyek a Jánosban az első szülésfelkészítő tanfolyamra Kép kíváncsi leszek mit tudok meg...
Na eldugulok, mert holnapra kellene valamit sütnöm a kolleganőimnek, azt hiszem muffin lesz belőle, az hamar megvan és elrontani sem lehet....

Kriszta
29+3

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Renó!
KÉÉÉÉÉÉÉPEKET Akarok az új szerzeményekről!!!!!!!

Orsi!
Akkor nincs mese a következőknek is ikreknek kell lenni, hogy lássuk is milyen voltá ikerterhesen.Kép Kép Kép Kép

Kriszta!
Jó nem vagyok köér, mondjuk ezt nem is gondoltam, de mindenesetre én a a lombikot 48 kg-al kezdtem és most ez van, de se le se fel ha eszek ha nem ennyi és kész. Na, de ez legyen a legnagyobb bajom. Kép

Unique!
Tőled is várjuk ám a pociképet. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: