Új privát üzeneted érkezett!

Manda
A szurizás megy, habár még csak 10 van benn, de néha olyan nehéz.Már csak úgy pszihikailag, hogy a tű bent legyen, onnan már semmi gond.De nagyon remélem, hogy az eredménye meg lesz.

Minyuu
Mi reggel megyünk, úgy 8 körül, és csak délután fogunk eljönni, mert meg kell várni az eredményt ami 12körül lesz meg, úgy hogy biztosan ott leszünk jó sokáig.
Nekem még most nem vánszorog lassan az idő, de ha majd én is a hcg-és vérvételre fogok várni, meg fogok őrűlni a bizonytalanságba.De csak kitartást tudok kivánni, már nem olyan sok az az idő!És azt, hogy sikerüljön!Kép

Picpac
Neked is azt kívánom, hogy sikerüljön és minden a legnagyobb rendben legyen!Kép
dedina
 
 


EdinaKép
Te adod be magadnak az inekciót, akkor le a kalappal nagyon ügyes vagy!!!
Mi a férjemmel csak a Puregont tudtuk együtt beadni, a többit, mindig kuncsorognom kellett, hogy valahol beadják. Hol körzeti, hol ügyelet, hol növédelmi.
Kiváncsi leszek az eredményeidre!!!
Minden jót neked!!!!

Manda

manda
 
 


sziasztok

mi is kb akkor megyünk, de mi nem várunk ott hanem elmegyünk csavizni,mamut vagy margit sziget.
köszi, viszont!!!

üdv. minyuu
minyuu
 
 

 
 

MinyuuKép
Mi is mindig a mamutba megyünk, megvoltunk már fent a várban is, amikor végeztünk a BMC-ben.
Margitszigeten még nem gondolkodtunk, gyalog messze lenne, nem?
Sok sikert hétfőre!!!

manda
 
 


Minyuu,Manda,Picpac!
Mennek a drukkok!!!!!!!!!
Várjuk a HÍREKET!!!!
Ügyesek legyetek!!!!!

Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!!
Sajna nem sikerült. Majd a következő reméljük.
Nov.végén vagy dec.elején lesz.

MinyuuKép
Mennek a drukkok!!!!

Manda

manda
 
 


Nekem sem sikerült, újra a padlószint alatt vagyunk mind a ketten a Párommal. Lelkileg borzalmas ez, sokadszor (ez volt a 4.) felállni és hittel,reménnyel folytatni. Nem tudom, másnak hogy megy ez, mi kezdünk leengedni. Január végén, február elején jöhet a következő, ha összedobjuk addig azt a laza félmilliót. Nem rontom tovább a levegőt, nincs jó hatással a most akciózókra az ilyen gyászbeszéd, ne is figyeljenek Õk. Kitartást Mindenkinek: Picur
picpac
 
 


Manda,Picpac
Sajnálom, de talán a következő....

Picpac,
Nekem még "csak" kettő volt, de tök gáz már az egész.
Megértem, hogy a béka segge alatt vagytok.
Félmillió Ft-ba kerül az injekció? Az fasza!
Azért írj, majd ha jobban leszel.
KITARTÁS NEKTEK!!! EGYSZER CSAK VÉGE LESZ...

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


PicpacKép
Bp-en voltatok vagy otthon nézték meg?
Miért ilyen sok, nekem kb.160.000,- Ft eddig, igaz ez a második volt, de fagyibabás.

VikiKép
Köszi a biztatást!!!

manda
 
 


Muszáj volt felautózni a BMC-be, Mártika "nyomatékosan" hangsúlyozta, hogy KELL! Ehhez képest nem volt a Fő Isten sem, úgyhogy Z. doki közölte a hírt. A pénzről: 220.000 volt a szuri összesen, az autózgatások 150.000, hálánk jele K.-nak 25.000 + a punkciónál egy 31.000 Ft-os szobor, szálloda költség 72.000, így jött össze. Ebből legközelebb már tudjuk mi fog kimaradni, például a szobor-féle akármi, ezen kívül nem nagyon lehet kispórolni semmit. Vonattal nem tudunk közlekedni (220 km-re lakunk Bp.-től), mert az első vonattal 9.15-re lennénk fent, mire kiérnénk már 10 óra, és mint tudjátok, ez nem éppen jó időpont, tehát marad az autó. A magánrendelésen való kb. 2-szeri megjelenés szinte kötelező. A szálloda azért muszáj, mert elvileg úgy volt, hogy biopszia lesz a Férjemnek, így vezetés képtelenek lettünk volna mindketten, de erre hála nem került sor, jók lettek a fagyis spermák, de ez sajnos bármikor benne van a pakliban. Mellesleg már csak 1 ampulla fagyi spermánk van. Kiszámoltuk, hogy ha megfordítjuk magunkat a punkció után, hazajövünk, 1 nap itthon, 2. napon beültetés (hajnal 3 órai indulással), kis híján többe kerülne a benzinpénz, mint a szállás, nem beszélve a fittségünkről a sorozatos hajnali indulások miatt. Hát ennyi! Az előbb átnéztünk néhány örökbefogadós oldalt, de gyorsan be is csuktuk, korai még. Nem tudunk és hála, még nem is akarunk lemondani a saját bébiről. Egyébként kezdek jobban lenni, már a következő kezdésen agyalok, mint minden eddigi alkalommal. A 2. beültetésünk "sikerült", 8 hetesen elhalt a baba. Most az vigasztal, hogy ez még mindig a "szerencsésebb" változat. Valamibe muszáj kapaszkodni!
Sziasztok!
picpac
 
 


PicpacKép
Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok rossz dolgon kellett már végig mennetek. Ne haragudj a kérdésért!!!
Mi még nem adtunk a dokinak semmit, mi Sz.ügynökhöz járunk, úgy gondoltuk, majd ha sikerül, akkor honoráljuk.
Még van két fagyibabánk egy szalmán, ha úgy alakul, akkor még a köv.hónapban meglesz a transzfer.
Mikor tudtátok meg az eredményt? Mi kb. fél tizenkettő felé.
Na, befejezem!!!

Vigyázzatok magatokra!!!!

Üdv.
Manda

manda
 
 


Picpac
Mi "csak" 180 km-re lakunk BP-től.Tényleg ruhadt drága a benzin, de a tb kifizeti.Én mindig viszem a kis utiktg-es papíromat és pecsételtetem lefele a recepción.Így kb. 1000Ft-ba kerül nekünk az út, mert a többit mindig visszakapjuk.Ti ezzel a lehetőséggel nem éltek?

Nem tudom már ki kérdezte, de igen a szurit magamnak adom be, nem túl vészes, de azért nem ez volt az álmom, hogy nap mint nap szúrjam magamat.De ezen nem fog múlni ha kell a sikerhez!Kár, hogy ennyi nem elég!

Lányok, akiknek nem sikerült!Nagyon szomorú!KépNem is írok semmit, mert nekem sem használna!

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Én kérdeztelek a szurit illetően, mert mi csak a Puregont tudtuk együtt beadni, a többit nem!
Nagyon ügyes vagy, hogy képes vagy rá!!!

Mikor lesz a punkció és a transzfer?

Üdv. Manda

manda
 
 


Szia Manda,
Leírnád nekem, hogy mi volt a fagyi menete?
Hányadik napon volt a beültetés? Kaptál-e bogyókat? Vérvétel beü. után 2 hétre?
Meg ilyenek....
Köszi előre is.
Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia Viki!Kép
12.napon kell menni UH-ra, megnézi a doki a méhnyálkahártyát és hogy van-e tüszőérés.
Én még egyszer voltam két nappal később ugyanígy UH-n. Mivel látott egy tüszőt kaptam vényt inekcióra és este be kellett adatnom egy repesztőt. Nekem a 20.napon csinálták a transzfert, de úgy tudom 16-18.nap körül csinálják. Biztos egyénenként változó.
Neked mikor lesz a fagyibabás beültetés?
Ne izgulj, gyorsabban megy, mint amikor szuriztad magad.

Manda

manda
 
 


Manda,
Köszi a gyors választ.
Nekem azt mondta a doki, hogy a ciklus 8-10.naján menjek be UH-ra, ez kb. dec.10-e körülre esik, asszem.
Nem izgulok most annyira, mint máskor, csak már nagyon várom.
HCG szint nézés a mikortól a hányadik napon?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


VikiKép
HCG-t nekem eddig, mindig transzfert követő 11-12.napon néztek. A papírodra majd ráírják, hogy mikor kell visszamenned.
Úgy néz ki, én is kezdhetem a köv-ő beültetést, nov.végén, mert megjött Pirike.
Most éppen azon meditálok, hogy a 12.nap szombatra esik, elmenjek-e akkor pénteken.

manda
 
 


Manda,
Megint fagyit kapsz vissza vagy a szurik kezdődnek nov. végén?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


VikiKép
Megint fagyis transzfer lesz. Ha nem sikerül ez sem, akkor már újra szurik lesznek, de azt majd kb. febr-márc.felé tervezem. Könyvelő vagyok és jön az évvégi zárás, úgyhogy eltolom a következő lombikot.

manda
 
 


sziasztok

nem sikerült

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Manda!
Akkor hajrá a télifagyiknak!!!!

Minyuu
Sajnálom......

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


MinyuuKép
Sajnálom. Lesz újabb lehetőségetek?

manda
 
 


VikiKép
Neked is és remélem együtt leszünk babások és zebrások!!!Kép

manda
 
 


Minyuu
Nagyon sajnálom!Olyan rossz ezt olvasni!

Manda
Punkció, transzfer még nem tudom mikor lesz, de úgy néz ki,hogy még ebben a hónapban megtörténik mindkettő.
A szurik nem vészesek,én is azt hittem, hogy nemfogom tudni beadni magamnak.Mától már hármat adok, a decapeptylt a menopurt és a puregont.De jól bírom.Szerencsére!

Edina
dedina
 
 


Szia Edina,
Ügyes vagy, hogy magad szúrod!
Majd írj, ha tudsz vmi időpontot?
UH-n mit mond a doki, mekkorák, hány db?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia Viki
Legközelebb pénteken kell mennünk.Kicsit sok lett, 9 és 11 db, 5mm-sek.De remélem ettől még szépen fog minden alakulni.

Rá kellett jönnöm, ha magamnak adom a szurikat az feleannyira sem fáj, mintha más adja.Gyorsan szúrom,lassan engedemés így nem fáj, és csak néha marad kék folt utána.
A fagyibabával mi újság?Tudtok már konkrét dolgokat?

Edina
dedina
 
 


Szia EdinaKép
Nagyon ügyi vagy szuri ügyben!
Én jövő héten pénteken 25-én megyek UH-ra az lesz a 12.napom, lehet, még összefutunk.

Manda

manda
 
 


Edina,
A fagyiról még csak annyit tudok, hogy a
8-10. cn.-on kell bemenjen UH-ra, s akkor megmondja a doki, hogy mikor lesz a transzfer. /kb.dec.közepe/
Ja, meg majd utrot kell dugdosni. Bár, azt olvastam valamelyik topikon, hogy van aki az utrot szájon át veszi be és nem "alulról közelítve". Nekem nem mondta a doki, hogy így is lehet. Hát, ez van.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
Bocsi hogy ide kotyogok, de azt az utrot amit alulól kell dugdosni be ne vedd a szádon át, van szájon át szedhető verzió is esetleg beszélj a dokival. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi Zsebi,
Naon vicces vagy,
Nem akartam bevenni, csak olvastam, hogy valaki beveszi, csak azt nem írta, hogy az másfajta.
Hali-gali

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Én már nagyon régen jártam itt,mert időközben meg szültem a kislányomat,amit sikeresen meg "csinált" a Zeke doktor,sőt nála is szültem, ugy hogy csak azért irok,hogy mindenkinek kitartás nekünk is a harmadik lombik sikerült.
fancsy
 
 


Szia Fancsy,
Gratulálok a kislányhoz!
A kitartás az tényleg nem árt! Köszi
Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!Kép

FancsyKép
Én is gratulálok a bébihez. Akkor semmi sincs veszve, nekünk most lesz a 3.beültetés igaz, hogy fagyiból. Nem írtad, hogy sima lombik volt a 3. vagy fagyis.

VikiKép
Én is hallottam már a szájon átszedhető utroról, de azt külön írják fel, de a BMC-ben még nem hallottam, hogy azt adták volna.
Amúgy én pár napig az 1.-nél szedtem szájon át a másikat. Elég szar érzés volt, a tudat is meg az ize is.

Manda

manda
 
 


Manda
Nekem 25-e körül már punkció lesz.Lehet, hogy pár nappal később,de valahogy a körül.Könnyen előfordulhat, hogy már talán láttuk is egymást, csak nem tudunk róla.Kép
Sok sikert!Kép


Viki
Remélem minden rendben fog majd menni,és szépen flis ébred a kisdrága.Dec. közepe fele fogjuk mi megtudni, hogy sikerült e a lombik.

Fancsy
Nagyon gratulálok a kislányotokhoz!Sok örömet, és egészséget kívánok nektek!

Edina
dedina
 
 


HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratuláciokat,nem fagyis baba volt ha nem sima.9 petesejtett szivtak le abból az 5.napra 3 maradt meg azt ülteték vissza,de az egyikben már ideg kezdemények voltak,valószinű,hogy az maradt meg legalább is a Kanyó Katalin szerint.
10 napra mentünk eredmény hirdetésre,hát az egy idegölő várakozás volt.Mindenki ott volt (Koncz,Zeke,Kanyó)és közölték,hogy terhes is vagyok meg nem is,mert 17,8 volt a HCG szint,és 20-tól tuti a terhesség,de folytatjuk a támogatást (injekció,kúp)és egy hét múlva menjek UH-ra.Akkor meg volt a petezsák,következő héten volt már benne valaki,igy minden héten jártam szinte 3 hónapig.De meg érte meg lett az eredmény.
Úgy hogy megint csak azt tudom mondani hogy kitartás,ja és a beültetés után lehetőleg feküdjetek,mert szerintem az is számit hiába mondják,mozoghatsz.A másik kettőnél 2-3 napot feküdtem csak és nem is maradt meg.Lehet hogy semmi köze hozzá,de szerintem megéri.
Ha van még kérdésetek irjatok.
fancsy
 
 


Szia Fancsy,
Az eddigi 2 lombikom után 2 hétig otthon voltam, pihentem, feküdtem, de most úgy gondolom, hogy nem ezen múlik. Úgy tervezem, hogy a dec-.i fagyi után otthon maradok 3-4 napot és megyek dolgozni.
Úgyis ülő munkát végzek, nem emelek meg ilyesmi és még le is foglalom a gondolataimat.
Lehet, hogy nem jól gondolom, de most így érzek.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


SziasztokKép

FancsyKép
Nekem is az első lombiknál 20 volt a HCG szintem, de UH-ra már nem volt semmi.
Mostani lombiknál csak 2 körül volt,
nem értem ,mikor hogyan alakul?

Manda

manda
 
 


VikiKép
Én is arra gondoltam. hogy max. 1 hétig fekszem, de dolgozni menni még nem gondoltam. Azt tudom, hogy nem fogom annyira akarni, mint most.

Manda

manda
 
 


Manda,
Az az igazság, hogy a kollégáimat sem nagyon akarom már szívatni a táppénzemmel, mert ebben az évben már 5 hetet voltam + még a bejárogatások a vérvétel és UH miatt. Úgyhogy elég sokat voltam távol. Szerintem fogom bírni, no persze, ha megint nem sikerül akkor majd azt fogom gondolni, hogy azért mert bejöttem.
Azért akarjad, mert anélkül nem nagyon megy.
Tényleg bevetted szájon át az utrót???!!! Hi-hi-hi

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


VikiKép
Igen, elég rossz íze volt.Kép
Én azért megyek most az utolsó fagyisra, mert januártól kezdődik az évzárás és sok lesz a munkám.
Még most decemberben jobban meg tudom engedni magamnak, hogy távol legyek két hétig.

Manda

manda
 
 


Aha, sejtem a sok munkát. Én is könyvelésen dolgozom.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


VikiKép
Hát igen ilyenkor év vége felé elég zűrős a könyvelők élete. Ezért döntöttem a dec.-i transzfer mellett.

Miénk a december!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Manda

manda
 
 


Manda, Viki
Nagyon szurkolok nektek!!!!!!
Na meg persze magamnak is!Kép

Én úgy tervezem, hogy itthon maradok végig, viszont a fekvést az első 5 napban fogom előtérbe helyezni!Remélem beválik!Kép

Edina
dedina
 
 


Bizony,bizony az első 5 napban tessék vizszintesben elhelyezkedni és úgy maradni a tapadás érdekében.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


EdinaKép
Van már valami közelebbi időpontod, hogy kb. mikor lesz punkció és transzfer?
Mióta is szurizod magad? Short vagy long protokollon veszel részt?

Manda

manda
 
 


sziasztok!
Most irok ide elöször,volt már 3 lombikom "sikertelenül"az elsönél 31-es hcg volt 6 héten kiderült üres petezsákom van,most volt a harmadik 150 hcg, fellegekben jártam azt mondták már 100hcg-nél 100% kihordott tehesség lesz,150-es nél már többen lehetnek. igy is volt 2 petezsákom volt de a 8 héten megint kiderült hogy üres petezsák van.kedden megyek müszeres befejezésre! elöfordult már valakinél ilyen?? nagyon ki vagyok már!!!
bibike00
 
 


Szia BibikeKép
Én még ilyet nem hallottam. Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok rossz dolog történt veled.
Nekem csak 20 hcg szintem volt, de nem lett belőle terhesség. Most jön majd a 3. lombik (fagyis lesz).
Kihez jársz?
Én Sz. ügynökhöz, így hívjuk a dokikat.

manda
 
 


Sziasztok!
Én is most irok először,én már csak örömökről tudok beszámolni.Azért irom le az én esetemet mert lehet hogy soknak segit.Idén májusba belevágtam utolsó lombik lehetőségembe becsületből és nem akaratból nekem 10 év után megérte,most 28.hetes terhes vagyok és boldog mindent megért.Nektek is kitartást és sok energiát kivánok. tündi
tende
 
 


Kedves TündiKép
Nagyon nagy gratula a babódhoz!!!
Kívánom teljen benne nagyon sok örömöd és boldogságod!!!!!!!!!!!!!!

Köszi, reméljük a kitartás is és az energia is meglesz.

manda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: