Új privát üzeneted érkezett!

csajok!
vanda szerint megvesztegethető vagyok:-)
1szálpasi
 
 


Pasi!
Ha te is raksz pocifotót, én is! :wink:

Kép
ani0227
 
 


Anikám!
Ha bírod a horrort, én rábeszélem a pocakfotóra... :P
vovanda
 
 

 
 

Sziasztok

Marejke drukk, írj hogy mit mondott a doki.

Timi megint eltüntél :roll: gyógyulj meg mihamarabb, a dokinő a magas IR-t nem tartja gondnak a terhességhez???

Móni, Mazsi jelentkezzetek

Pasi eszedbe ne jusson ijesztgetni!!!!!!!! :twisted: :lol:

A kezdőoldalon találtam egy érdekes cikket:http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre/index.php?id=0809101

Vanda ahogy mondtam Én sem árulom el tippem, mégha kidobtok a topikról sem :lol: :wink: de megvesztegethető vagyok Én is. :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


timi! javulast es azert ne zard ki a spontan babat, ha aszt mondtak hogy lehet, akor el jon majd a te babod is

vanda! edik a babak, nekem nem csinaltak 4D-st uh, ez nem fer, nekem nincsenek ilyen edi kepek a babucikrol, a nemukel kapcsolatban nem vagyok bizti, azert nem latszik olyan jol... es a kilokal meg ne foglalkoz, valaki mindig aszt mondta nekem, vajon ki? :roll: , persze hogy 2 babaval tobb lesz mint Manoval, de a fontos az hogy mindegyik baba ugy fejlodjon mintha egy lenne

arnika! nem voltam 2 nap gep korul mert szombaton be vasaroltunk 1750 pelust (jo arban) es tegnap pedig elveztem hogy apa itthon volt, nem soka nem nagyon fogunk ketesben lenni

ani! igen eleg lassan telnek napjaim, most nincs mivel le kosem magam, szinte mindent el rendeztem, legalabis aszt hiszem, alig varom mar hogy puszancsak a babakra es hogy szeretgesem oket :lol: de persze te nagyon meg tudsz erteni ebben, legyszi dobjal valami uj kepeket

szmet! reg nem voltal, mi van veled?

pasit vajon mivel lehet megvenni? valami edesegel?

mazsi! meg varsz a szulesel? ha nem is nagy kulombseg nem lesz a babak koszt, a fontos az hogy mar a 37-ik hetben vagy es most mar minden rendben van

nem tud senki kjajarol? vajon meg mindig 3 baba van?

itt minden ok, szombat ota esik, ma mar kezdek nem anyira dagadni, dobok par fotot

Kép normal lab+elefant lab Kép 34+1 plusz 18 kg Kép a 4 fantasztikus M Kép agyiko M&M-nek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Vagyok én csak néha csak olvasni tudok.Mostanában rengeteg a meló és most vizsgánom is kell legalább 1 tantárgyból amíg a második lomikot el nem kezdjük.
A láb fotó nagy ari, jó nagy ám a lábad, nem semmi nem lehet kellemes.
Nekem még mindig nincs mensi ma a 35. napban vagyok.Nem tudom hogy sírjak vagy örűljek.

szmet
 
 


szmet! minden benne van a pakliban, ki tudja? lehet spontan babo :roll:
sok sikert a vizsgadhoz :!:
a labam mikor igy be van dagadva nagyon faj, csak vizes torolkozobe tekerve es fel dobva kezd picit le menni ... :( majd meg tudod te is :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Nyugi, a lábaidat szülés után szinte azonnal visszakapod, normális méretükben. Azt elhiszem, hogy fáj, nekem a kezemen fájtak az ízületek amikor már vizesedtem.
A 4D-s ultrahang magánrendelőben volt, kemény pémzekért, de Manóval is voltam, az ikreket sem akartam kihagyni a mókából.
Szép nagy pocid van, lélekben készülök, hogy nekem is lesz ekkora.
Pasinak a házilag készült süti a gyengéje, esetleg ezzel lehet próbálkozni. A munkahelyen a kollégák tippversenyt tartottak, eredményhirdetés szülés után. :lol:
vovanda
 
 


Móni húúúúúúú nem kellene borotválkoznod ????:shock: :lol:
Komolyra fordítva , sajnálom a dagadást, azt nem irigylem, de a szép nagy pocidat igen. De úgy látom a lakkozást csak megoldod.
sok-sok pocaksimit küldök
A falfestést Apa csinálta vagy szakember??

Szmet szerintem csak el kellene menned egy terhelésesre.
Drukk a vizsgához.

Kjajáról Én sem tudok semmit, otthon nincs gépe.
(De sztem már nincs három babója)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Addig nem megyek amíg a második lombikot le nem tudom. Még normális a ciklusom. NOrmál esetben is van hogy 36.napra jön meg. A cukrom rendeződött.

szmet
 
 


lányok: lehet próbálkozni, várom a felajánl(koz)ásokat :-)

a házi készítésű süti jó tipp, kezdje mondjuk vanda, ha már felhozta :-)

ani: várom a képeket a te pocidról, az enyémről mellékelem :-)

Kép Kép

írtok ti is mindenféle számokat, hát írok én is: 30+7
de én meg is magyarázom: 30 éves és 7 napos:P
1szálpasi
 
 


1szálpasi: nem csalódtam benned a humorod nagyon a helyén van.
az én férjem is ilyen humorágyú. :lol: :lol: :lol:

szmet
 
 


vanda! en minden uh-ot maganrendeloben csinaltam es nem volt 4D :( , hat most le vagyok maradva, a te pocid is szep nagy lesz, de igy kel lenie :wink: de latom pasi is egy par honapos :roll: igy legalab nem erzed magad egyedul a pocicipelesben :lol:

arnika! igazad van, picit szoros vagyok :D de csak picit :D valahogy sikerult ki lakkozni a kormom, de jo nagy munka volt 8) a festest apa csinalta, nagyon ugyes a dragam :D :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

A tegnapi ellenőrző vizsgálatok rendben voltak, úgyhogy még nem szülök..

Tök jó képeket raktatok erre az oldalra:
Móni, hát igen... Ezek az "elefántlábak" valahonnan ismerősek...
Ja, és a párod nagyon ügyi, a festés szuper!

Pasi :lol: :lol: :lol: Én is csináltam pocifotót a férjemről vagy 3 hete, gondoltam úgy hátha szembetűnőbb, hogy a sütievést mérsékelni kellene. Erre ő nem csupán mérsékelte, hanem fel is függesztette a nassolást. Kemény fél órára! :) :?

Kép
mazsi02
 
 


mazsi: remélem, méltányoltad kellőképpen....tudod, milyen hosszú tud lenni fél óra???????
1szálpasi
 
 


Pasi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
ani0227
 
 


Bbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrr olyat képet láttam kicsit fentebb, hogy valószinű rémálmaim lesznek :lol: :lol: :lol:
A méretből ítélve ikrek lesznek.


Móni ügyes Apa, és Móni is. :)

Mazsi lökjél te is pocifotót, az szerintem esztétikusabb lesz, és nem ilyen szőrös.

Vanda bekeverve narancssárga lett.(mármint az új szín)
És nem mondtad, hogy egyik eredmény sem számít???-vagy ez hogy van??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ja és Én már letudtam a sütit, úgyhogy jöhet az info!!!!!! :!: :D :D

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


ani: nem menekülsz.....várjuk a pocifotót:P

árnika: lehet, hogy ezzel most újdonságot mondok: MÓNINAK TÉNYLEG IKREI LESZNEK! de azt nem értem, miért lesznek rémálmaid a vizesedő lábának látványától, nem annyira csúnya:D
1szálpasi
 
 


mazsi, arnika! koszi a dicsit, at adtam apanak :D :D :D

pasi! nagyon vicces vagy, mindig birom a humorod :lol: :lol: :lol: de azert johetnel gyakraban frissiteni a topikot

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


móni: vagyogatok én, és írogatok is, különösen olyankor, ha megszólítva érzem magam:-)
1szálpasi
 
 


Haliho mindenkinek.
Én vagyogatok, most elég idegesen mert mensi sehol és már a 37.napot tapsom. Na mos tudom mi van.

MOni, mazsi: MIndjárt szűltök :D :D

szmet
 
 


Pasi!
Próbálgattam a pocakomat fotózni,de még jobban elkeseredtem a látványtól,és ettől tényleg rémálmaitok lennétek....én kb.28 hetesnek felelek meg.

de valahogy így néz ki a dolog:
Kép

Neked a régi msn képed sem rossz!ott látszik mennyire kigyúrt is vagy! :wink:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Ani ne csináld!! Láttunk névadós képeket és nádszálkirálykisasszonyvagy!!!!!
Napjaitok?

Pasi feldobtad a topikot! :lol:

Vanda babócák csodaszépek már most! Tippelni nem tudok a képek alapján,viszont a döntéseteket megértem! :wink:
(én is akarok pocakot és ilyen szép uh képeket)

Árnika puszillak!
Melózol??

Móni Mazsi pocakotok kerekek babák nőnek..lassan itt a nagy nap!!
Drukk!

Többiekről is jó lenne hallani!

Itt minden rendicsek.
Vendég
 


kincs: Vagyok én is most elég idegesen. Holnap csinálok tesztet mert ma már a 37.napban vagyok és mensi sehol. Csoda lenne ha természetesen úton teherbe esnék.

szmet
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk a dokimnál. Mindent rendben talált, de kérte, hogy kedden még menjünk be a kórházba. Köldökzsinór áramlást akar nézni, meg szívultrahang lesz a babáknak. Méhszáj zárt, azt mondta, ha nem viszek túlzásba semmit, gyakorlatilag csinálhatók, amit akarok.
20. héttől heti egy szurit fogok kapni, Pre Depot nevű szert (progeszteron meg még valami). Azt mondja, egyedül ők használják az országban, Ausztriából kell megrendelni, de sokat javít azon, hogy meddig hordom ki az ikreket.
Ja a két buksi: "A" baba 47. "B" baba 45 mm.
vovanda
 
 


ani: amikor elkezdtél kötekedni, azt hittem, van benned elég kurázsi, nem csak volumen (voluwomen?) vagy...de ezek szerint mégiscsak hangember lettél....kár...idézek:

"ani0227
Középhaladó felhasználó


Csatlakozott: 2007.06.02.
Üzenetek: 355

Elküldve: 2008 Szeptember 13 Szombat - 21:55

--------------------------------------------------------------------------------

Pasi!
Ha te is raksz pocifotót, én is!
--------------------------------------------------------------------------------


http://szabijazminbaba.blog.babaszoba.hu

Vissza az elejére"


Kincs: igyekszem.....dobhatsz te is pocifotót, ha gondolod:-)

meg bárki más is:D
1szálpasi
 
 


Kincs!
Nem a kövérségem,hanem a hasam néz ki fertelmesem.Nagy,megereszkedett,ráncos/megnyúlt a bőr/.De mindegy,ezzel jár.A nagysága még változhat,de a megnyúlt bőr már nem.

Pasi!
De én azt hittem viccelsz!!!!!!!!!!! :P
Na tessék: Kép

Kép
ani0227
 
 


ani: nem látszik a pocakod, csak a ruha, ami rajta van:P
de tény, hogy nem volt szó arról, hogy meztelen pocakot fotózunk, csak én vagyok ennyire perverz magamutogatós szatír:-)
1szálpasi
 
 


Lányok gáz van ma vagyok a 38.napban és még pirike sehol. Csináltam tesztet és az nega lett.
Na ilyenkor mi a helyzet?

szmet
 
 


Ani hááát ez nem a te pocid :) (én is úgy nézek ki mint 14hetes kismamiként

Szmet DOKI!!!Kivizsgálás..én nem lombikoznék
Vendég
 


kincs: Eddig nem volt ilyen mindig megjött. Tuti a gonaltól lesz.
De majd hétfőn hívom a csajokat.

szmet
 
 


ani, kincs! ti sirtok a poci miatt, en ma ki kaptam a diabetologustol hogy tul nagy a sulyom es most a csazsarig meg jobban kel dietazni, tehat az en pocakom olyan lesz mint egy legalab 20 hetes kismaminak, na majd akor lesznek itt remalmok a topikon ha majd en dobok kepet, de szerintem nem fogtok ra venni :oops:

szmet! hat tenyleg kel beszelni a dokival...

vanda! szepen nonek a picik! :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


móni: ne foglalkozz senkivel, és azzal se, hogy mit mondanak. a legfontosabb, hogy a babák mindent megkapjanak, szerintem ikrekkel egyáltalán nem sokat híztál. aki mást mond, küldd hozzám, majd megmagyarázom neki:P
és kérünk pocifotót tőled is:-)
1szálpasi
 
 


és nehogy most kezdjél el diétázni!
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Móni szerintem sem kell annyira diétáznod, nem híztál Te olyan sokat.
Már akartam kérdezni: nem várják meg amíg beindul a szülés, hogy akkor császározzanak?? Állítólag akkor könnyebben beindul a tejcsi és hamarabb gyógyulsz.

Mazsi??????

Kincs puszi, köszönöm, még nem hívtam.

Vanda puszi neked is, örülök hogy minden rendben az ikrekkel. Néztelek iwiwen, megint nőtt sokat pocid :) na de a Leveles csárda?? :wink: :)

Ani úgy látom felvetted a kesztyűt. :wink: A has regenerálódik a legnehezebben. Ha van energiád próbálj rá tornázni.

Lányok ne parázzatok már a pocak miatt, hiszen ott nevetnek rátok az eredmény/ek. Értem Én hogy rossz, de akkor is.
Nem tudom írtam-e, hogy a nyáron a buszon átakarták adni a helyet, mert azt hitték babát várok, na Ez ciki.

Marejke eltüntél??? helyzet??


Ági, Timi???

pusz mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: már megint egyet értesz velem????? ejjjjjejjj...még akkor is, ha ezt így, ebben a formában nem mondtad ki :P
mi bajod van a leveles csárdával?
1szálpasi
 
 


Árnika, nem tűntem el, itt vagyok csak ritkábban. Nagyon rosszul viselem a stimut, fejfájás, hányinger, rossz közérzet stb. Voltam tegnap D-be, emelték a szuri adagot, + adtak Menopurt, nem sok tüszőm van, jobb oldal 4-5, bal oldalt még semmi :(( azt mondta a doki nem túl jó. Hát ennyi rólam.
marejke
 
 


Sziasztok!!Én mindig szoktalak olvasni titeket!Marejke én hál istenek nem panaszkodom nekem nincs semmi bajom a stimutol. :) Melyik orvohoz jársz?
maci30
 
 


Kismamik!
Kitartást!

Akciózóknak hatalmas drukk!

A klinikán megcsinálták a cukor+inzulin-vizsgálatot. Az eredményem siralmas :evil:
Megint szednem kell majd a met-et :cry:
El kell mennem endokrinológushoz.
Vendég
 


Szia Poppi!!

sajna ez van ha normális ciklust akarunk és tesókat kell a met meg diéta..de legalább van segítség pár éve reményünk sem volt spontán babára és mensire..
hogy vagytok??
(debibe nem akarsz dokihoz jönni??diab)

Árnika ha lesz infód írj!!
Vendég
 


[quote="7kincs"]S írta:7kincszia Poppi!!

sajna ez van ha normális ciklust akarunk és tesókat kell a met meg diéta..de legalább van segítség pár éve reményünk sem volt spontán babára és mensire..
hogy vagytok??
(debibe nem akarsz dokihoz jönni??diab)

Árnika ha lesz infód írj!!


Kincs
Diéta megy, csak a "szopi" miatt maradt ki még a met (Ádám még napi kb. 900 ml anyatejet megiszik).
Debrecenbe akarok majd doktorhoz menni, a pesti doki most kissé messze van, gyerekkel nem olyan egyszerű az utazgatás
Vendég
 


sziasztok!

pasi! nem vettem anyira szivemre amit mondot a doki, szerintuk minel keveseb anal jobb, a babaknak ugyis van mit enni :roll:

arnika! nem akarjak meg varni hogy be induljon magatol a szules, mert az lehet akar mikor es ne legyen az hogy veletlenul nincs inkubator (kb nem is kel, de azert biztosak akarnak lenni) vagy 2 db ugyszulot orvos, alitolag a tejcsi a lepeny eltavolitasa utan jon, akar normal szules, akar csaszar, vagyis valami elotej/kolostrum. A ferjemnek van egy kolegaja akinek szuletet 2 kis iker babaja februarban, eleg koraszuletek es hirtelen be ment ebbe a korhazba ahol szulok en is, es el kuldtek masik korhazba, mert nem volt helyuk mind a 2 babonak a koraszult osztajon :(

marejke! kitartas :!:

vanda! mi van veletek? vagy csak faradt vagy? furi hogy most pasi tobbet ir mint te :roll:

mondtam mar hogy a gyerkoceim olyanokat rugnak lent hogy neha aszt hiszem hogy ki ugrik a szemem es sokat egymas utan, utana meg fent kezdik, de ott nem faj anyira, biztos nem erintenek valami belso szervet... :roll:
ma apaval be koltoztetyuk a kisagyat a haloba, olyan jo lesz :D es tegnap elot a ferjem haza jott egy csomo rucival a babaknak, att paszolta az ikres kolegaja, olyan edik, most mosom oket es talan holnap vasalok, ugy birom az ilyeneket csinalni :D :D :D
hetfon megyek meg csinalni a csaszar eloti vizsgalatokat, alig varom mar hogy szeretgesem oket es alig varom hogy lasam hogy csungnek a ferjemen :P

na puszika mindenkinek, talan holnap nem jovok, de hetfon bizti, szep hetveget nektek :!:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Közkívánatra: itt vagyok. Elég vacak a közérzetem, sokat fáj a derekam meg hiperérzékeny lettem. Piszokul fel tudom húzni magam mindenen. Szóval nem vesztem el, csak olyan nemistudommilyen vagyok.

Móni!
Megindul a tej, nem azzal van a gond. Csak jobb neked is meg a babáknak is, ha jelzik, hogy ki akarnak bújni.
Ami a súlyodat illeti: fel kéne világosítani a népet, hogy két baba van a pocakodban... :P
vovanda
 
 


Ja, Árnika!
Ami az iwiwes képet illeti: még a vizsgám előtt készült. Azóta csak dagadtam...
És most olvasom vissza, hogy neked ÁT AKARTÁK ADNI A HELYET... Na ezt hagyjuk. Nekem rendre jól megnézik a hasamat és mintha ott se lennék.
Bár a múltkor az oviban volt egy aranyos sztori: Balu egyik csoporttársának az anyukája akarta ráadni a cipőt a fiamra, hogy ne én görnyedjek.

Ani!
Nem annyira vészes az a pocak. Császár után amúgy is nehezebben megy vissza, mert mindent átvágnak. Kicsit próbálj gyúrni rá, sokat segít.
vovanda
 
 


Bárcsak lenne még energiám gyúrni! :( De a 0-án vagyok.Amikor végre elalszanak a picik,úgy érzem magam,mint amikor a Hal a tortán műsort nézem a tv-ben:a vendégek mennek el és a házigazda becsukja az ajtót(azt a megkönnyebbülést),aki szokta nézni.Én is csak azért látom,mert akkor van vacsi nekik.
Azért elfogadok néhány hasizom erősítő ötletet! :wink: A felülés nem megy! :shock:

poppilau!
Ennyi tejcsid van még???????Hogy csinálod???Nagyon irígy vagyok ám.Én már a végét járom!

Móni!
Ezek szerint nálatok sem külömb a helyzet a kórházakban,mint nálunk!Inkubátor hiány......

Vanda!
Csak nyugi!

Pasi!
Neked meg kitartás! 8)

Kép
ani0227
 
 


Képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Megeszem a manóidat. Cukorfalatok!
Ami a hasadat illeti: fél-felülést meg lábemelést javaslok. De ha jót akarsz, akkor suerezd be (reklám) Rubint Réka baba-mama tornáját.
vovanda
 
 


Sziasztok

Ani törpök olyan gyönyörűek, Szabi már kész férfi lassan, Jázmin pedig igazi csajszis. :)
Nem csodálom hogy elfáradsz mellettük, nekem barátnőm csinálta a Réka féle baba-mama tornát-azt mondta hogy jó, csak elég durva a baba fölött átemelgetni a lábát. :?

Vanda kitartás!!! Jövőhéten tényleg elmegyek pocakot simizni, és sínpályát építeni szőke hercegnek. :lol:
Csalódtam hogy a levelesbe mentetek. Sokszor tapasztalom hogy nem foglalkoznak a kismamákkal, de a buszos sztorit átélni így, nem volt egy nagy élmény

Pasi Levelesben a kiszolgálás és a kaja szar(bocsi) viszont az árak az egekben-szerintem .

Poppi, kincs összezavartatok. Én a mettel úgy vagyok hogy , vszinű egész életemben-kivétel terhesség és szoptatás- hiszen mitől jönne helyre, NEM???????????? :roll:
Gondolom ti a szoptatás miatt nem szeditek???

Mazsi lehet már babázol????? :lol:

Móni akkor szept. 30-ra kell koncentrálni??? :)

Marejke drukk, és a 4-5 tüszi nem kevés, elsőre elég lesz egy bébi is, nem??? Sajnálom hogy rosszul reagálsz a gyógyikra, ez nemigazán szokványos, mondtad dokinak??

Maci te hol tartassz??

Én egész hétvégén pörögtem, mint búgócsiga , és mostmár igazán ráállok a hőmérőzésre mert, odabenn vmi tuti hogy van :roll:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Valószínűleg jobb pincért fogtunk ki, mint ti és a kaja se volt rossz. Amikor meghallották, hogy ikreket várunk, még majdnem kaptunk desszertet ajándékba, csak már nem bírtuk volna megenni.
Szőke herceg rendetlen, de azért nagyon édes is tud lenni. Gyere bátran, kedd kivételével itthon vagyok.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?