Új privát üzeneted érkezett!

Zoriannak gratula, végre valaki elkezdte a sort! :)

Remélem, még találkozunk velük! :)

A mi Babcinkat nem hozta ki a földrengés sem, pedig nagyon nyugtalan volt akkor, szerintem érezte... anyuéknál voltunk Tarcsán éppen, akkor mentünk be a házba, abban a pillanatban lehetett a rengés, mert anyu hallotta az edényeket csörömpölni, meg valami morajlást... Mi az udvaron nem éreztük. Aztán elment az áram, úgyhogy jó fél órán át nem is tudtuk, mi történt, unokatesóm hívott Gödöllőről, hogy mi éreztük-e...

Éjszaka voltunk szolid házibuliban, csak ilyen ücsörgős, beszélgetős... a többiek táncoltak is, én akkor sem vagyok nagy táncos, ha épp nem a 40. hétben vagyok, szóval csak ücsörögtem. :) Pici bort is ittam, de attól sem indult meg a szülés... de legalább nem toltunk ki Surányival! :)

Egy biztos: idén már szülünk! :)
Vendég
 


Zoriann gratulálok, akkor még tavalyi lett a bébi :lol: :lol:

thenus
 
 


Sziasztok!

Zoriann!
Gratulalok!Sok egeszseget kivanok!!

Lanyok!
Tegnap este elszokott otthonrol egy magyar vizsla!A gazdija nagyon aggodik erte!Akik itt laktok Kistarcsa kornyeken,es latnatok ot szoljatok nekem legyetek szivesek!
Elore is koszonom!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

sziasztok,

boldog új évet mindenkinek.

Itt kerepesen is megéreztem a földrengést, ugy éreztem mintha a ház alapjai kilengtek volna és vissza. tökre beijedtem én is :roll:

Zoriann gratula nektek :lol:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Sziasztok!

Zoriann
Nagyon-nagyon gratulálok!!!

Földrengést mi is éreztük, de szerencsére nem lett belőle nagy baj. Marcika észre sem vette, itt volt épp a karomban, szerintem azt hitte, ez is egy ringatózás, amit nagyon szeret.

Zoriann után már remélem, a többiek is folytatják a sort! Drukkolok!
nircee
 
 


Sziasztok!

Én mint új "hozzászólási becsatlakozó" nagyon boldog új évet kívánok minden anyukának és minden babócának!

Nircree! Örülök, hogy végre találtam valakit, aki Fábián doktorhoz jár :D Én már kb.8 éve ismerem és nagyon rendes, alapos nőgyógyásznak tartottam, de nem tudtam, hogy milyen lesz nála szülni, viszont amit Te is írtál róla (ha jól emlékszem), hogy milyen volt veled a szülésnél, úgy látom, hogy nem fogunk benne csalódni akkor sem. Az tény, hogy "súlyfóbiás". Én most tartok a 6. hónap után +4 kilónál. Meddig mehetek el ???

Kép
dettike
 
 


Sziasztok!

Zoriann,
GRATULÁLOK NEKTEK!!! :lol:
Kép

Verna,Pimpoka,
Ti hogy vagytok?

Dettike,
Üdv köztünk! Kép
Szerintem a 6.hónapnál a +6 kg az nagyon jó!
Elvileg mindenki azt mondja,hogy 12kg lehet a max.hízás,de ezt úgy sem lehet szabályozni!
Én híztam 30-at! :oops: :wink:

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog Újévet kívánunk!!

Zoriann GRATULÁLUNK!!!!!!!!!
Sok egészséget és boldogságot.

Kép
tami2900
 
 


Szia Dettike, üdv a fórumon!

Végre én is találtam valakit, aki a Fábián dr-hoz jár! :D :D :D Annyira "egyedül" éreztem magam eddig! :)

Küldök privit, csak mert a többieket nem szeretném ezzel fárasztani, már ismerik a történetemet.
nircee
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodom hozzátok, de mivel én is Flórban szeretnék szülni szoktalak Benneteket olvasni!

Tulajdonképpen a cumis dologhoz szeretnék hozzászólni illetve leírni az én személyes tapasztalatomat!
De mielőtt belekezdenék, szeretnék MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNNI!!!!!

Szóval én nem vagyok cumiellenes, és így a kisfiamnak a születésétől kezdve odaadtam. Nagyon nagy hasznát vettük, mert sokszor csak ezzel tudtuk megvigasztalni, és így nem csak a cicin tudott elaludni. Nem használtuk sokáig, mert kb a 4. hónaptól, amikor elkezdtek jönni a fogai, már csak "rágókaként" használta, aztán végül már csak játszott vele. Úgyhogy én nem tiltottam, saját maga döntött úgy, hogy nem kell neki. Egyébként van egy ismerősöm, aki nagyon cumiellenes volt, és a kislánya most 6 éves, és még mindig mindenhová viszi magával, a ma már ütött-kopott kispárnáját, és annak a csücskét szopogatja!
Szerintem minden babának kell valami, ami akkor is megnyugvást nyújt neki, ha az anya nincs ott. És ha ez nem cumi, akkor talál valami mást erre a célra!
Mindenki maga dönti el, hogy használ e cumit vagy nem, de mi semmi hátrányát nem tapasztaltuk annak, hogy egy darabig használtuk. Persze az nekem se tetszik, amikor egy 2-3 éves kisgyerek mindenhová cumival a szájába megy, és ezt én se hagytam volna!
Hát csak ennyit akartam. Tulajdonképpen csak azokat szerettem volna "megnyugtatni", akik cumit szeretnének használni a babánál!

Végül szeretnék minden mostanában szült fórumtagnak nagyon sok boldogságot, és sok örömet kívánni az új kis jövevényekhez, és a most szülni készülőknek pedig kitartást, és nagyon szép szülést!


Little
Vendég
 


Majdnem elfelejtettem! Én még Erdélyi és Szentágotai dokik között vacilálok! Tudna esetleg nekem valaki segíteni, hogy melyiket válasszam??

Köszike
Vendég
 


Majdnem elfelejtettem! Én még Erdélyi és Szentágotai dokik között vacilálok! Tudna esetleg nekem valaki segíteni, hogy melyiket válasszam??

Köszike
Vendég
 


Sziasztok

Zoriann gratula megvan a fórum 2007-es első babája :lol:

Little: én Szentágotainál szültem és nagyon meg voltam vele elégedve. Az egész terhesség alatt egy panasz sem volt rá.Én tudom neked ajánlani :)
Van magánrendelője Gödöllőn is mi is oda jártunk és nem kellett órákat várakozni.


Boldog Új évet mindenkinek

Kép
picurk
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!


Gratulálok Zoriann a kis babádhoz, a legszeb ajándékot kaptad idén! Kép Kép

Tami!
Végül is választotál szülésznöt? Mert én is azon gondolkodtam mivel a férjem bent lesz velem lehet hogy nem fogok szülésznöt választani.Kép
pipacs80
 
 


Sziasztok!

Pipacs: Nem választottam, mert úgy döntöttem, hogy a férjem és a sógornőm is bent lesz úgyhogy valahogy csak megleszünk.
Azt a 15.000-et amit ezen megspórolok inkább a babára költöm.

Csak abba reménykedem, hogy nem február 03-04-én szülök, mert akkor a sógornőm el utazik. (Ő egyébként a kórházban dolgozik, altatós nővér)

Kép
tami2900
 
 


Sziasztok!

Little üdv köztünk!
Én Erdélyi dokinál szültem és nagyon meg voltam vele elégedve. Egy nyugodt, kiegyensúlyozott orvost ismertem meg benne. A szülésnél nagyon sokat segített és utána is szinte minden nap bejött hozzánk a szobába és érdeklődött, hogy minden rendben van -e. Remélem még nagyon sokáig ő marad az orvosom.

Pilla
Vendég
 


Sziasztok!

Cumis téma:
én sem vagyok cumi ellenes!Úgy vagyok vele,hogy ha az megnyugtatja,akkor csak cumikázzon nyugodtan.
Amúgy Levi mindíg kiköpte a cumit,nem kellett neki,de kb.2 hete
megmarad a szájában,attól megnyugszik!

Még mindíg nem pihetnem ki a szilvesztert,de ez már mindegy,mert beletörődtem,hogy kis Levitől nem lehet aludni! :evil:

Csakegy,
kb. 1 hete hívtam Toldi dokit utoljára,de nem jártam sikerrel;bekapcsolt a hangpostája.
A héten újra megpróbálom,hátha sikerrel járok!
Tényleg nincs szabin? :roll:

Kép
mano83
 
 


Pimpoka, helyzet?! Egyben vagy még?

Nekem most épp semmi, éjjel nagyon vacakul voltam, ment a hasam, de sajna nem lett belőle szülés... napok óta van amúgy hasmenésem, nem jelent semmit. :(

Állítólag estére jön a hidegfront, hátha segít...

A védőnő meg már hívott, hogy egyben vagyunk-e még... hát sajna még igen. Holnap ctg, ha addigra sem jön meg Babci...
Vendég
 


sziasztok!

pipacs: én sem választottam szülésznőt, kérdeztem a dokit, h gáz-e azt mondta nem. de ha akarok még mindig választhatok. én is filóztam rajta elég sokat, de így, h Giga is azt mondta, h nem volt belőle hátránya úgy döntöttem én sem választok. mert tényleg mi van akkor, h pont ügyeletes mikor szülök és összevissza kell rohangálnia?
na mindegy, majd kiderül, h mi lesz. majd beszámolok, ha meg lesz Lili :)

murphyke

Kép
murphyke
 
 


Sziasztok,

Verna, még mi is egyben vagyunk, most értünk haza a kórházból.
Már kilenc előtt ott voltunk, de iszonyat mennyiségű kismama volt már akkor ott és várakozott nst-re. 11 előtt kicsivel végeztünk, majd át az ambulanciára Surányihoz. Teljesen zárt minden, Lellével minden rendben odabent, megvizsgált és volt flowmetria is, meg uh is. De azt mondta, hogy még holnap menjek be nst-re és hozzá, aztán ha nem történik csütörtök reggelig semmi, akkor viszont már csomagostól érkezzek, mert már ott kell maradnom és kapok méhszáj érlelőt. Hát, reménykedünk, hogy azért magától indul majd el, dehát nem sok esély van rá. Viszont én annyira írtózom a kórháztól, hogy már most rosszul vagyok emiatt, hogy ott kell maradnom.
Ja, és javasolta Surányi, hogy reggel korán menjünk, akár 7-re is mehetünk, mert akkor nem kell ennyit várni és délig sem kell bent maradnunk... ha neked sincs fix időpontod, akkor lehet jobban járnál, ha te is korán, vagy korábban jönnél, mondjuk nem tudom, te hányra szoktál járni.

Úgyhogy nálunk ezek vannak, a férjem kicsit csalódott, hogy szerinte sem fog magától megindulni a szülés és nem lesz nagy kórházba rohanási élménye amikor elindul a szülés. Hanem csak egyszer én hívom fel, hogy induljon.

De az nagyon jó, hogy még mindig jól érzi bent magát és nincs semmi baja. Hátha, valamilyen front segít rajtunk.

Szép napot kívánok Minkdenkinek!

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Sziasztok

Csajok lenne egy kérdésem ti miben szoktátok magatokkal hurcolni a picurt pl. mikor főztök stb,mert kenguruba nem tudsz főzni. Én eddig az ebédlő asztalra raktam. Raktam egy nagyon vékony párnát alá hogy ne a kemény asztalon legyen és mivel nagy az asztal be a közepére igy nem tudott leesni de mostmár hogy kezd forgolódni nem merem ezért gondoltam hogy van ez a pihenő szék vagy minek mondják hogy abba talán jó lenne.

Mi a véleményetek? :roll:
Mano: Levi még nem fordul oldalra? Nóri egyre jobban probálkozik de még kevés sikerrel mindig vissza borul :lol:


Kép
picurk
 
 


pimpoka: erre a hétre nagyon változékony időt mondanak hátha majd segit :wink: . A korháztól ne félj én is igy voltam és most már olyan jó érzéssel tölt el ha arra gondolok hogy milyen volt bent. Nagyon gyorsan eltelik az a 4 nap az utolsó vagyis nekem a 3. nap ment nagyon lassan. :
Kitartás, mindennek eljön 1x az ideje :wink:

Kép
picurk
 
 


Köszönöm a válaszokat!Nem fogadok szülésznöt ,mert ugylátom felesleges!
Tami:te mikora vagy pontosan ki irva :?:
Verna ,drukolok , na meg hogy legyen hatással rád a front :D :D

PIMPOKA,drukolok hogy magátol elinduljon a kisbabád ki a karjaidba :D :D


Kép
pipacs80
 
 


Picurk!

A sogornöm az ö babáját bébihordozoba vitte magával minden hova ,stabil és könyen mozdithato, és lehet benne etetni is :!: Neki bevált :D
pipacs80
 
 


Pimpoka: én holnap megyek a magánrendelőbe, ha addig nem történik semmi... utána nem tudom, elvileg péntekre vagyok kiírva hivatalosan, tehát nekem onnantól kellene egy-két naponta járni, de nagyon nem akarok. :( Befeküdni meg végképp... pont mondtam anyukámnak, hogy annyit járok mostanában vécére, hogy ezt a kórházban tuti nem tudnám nyugodtan intézni... :oops: Sokkal kellemetlenebb lenne...
Jó lenne, ha szépen kibújna Babci ma vagy holnap... én ennek szurkolok...

Meg persze Nektek is, hiszen bármikor bármi lehet, attól, hogy zárt még minden! :) Max. együtt szülünk! :)
Vendég
 


Picurk,
én is hordozóba viszem Levit minden felé a lakásban.
Forgolódni forgolódik,de egyenlőre még csak oldalra tud fordulni!
Amúgy még mindíg fel akar ülni,és ha dőlt helyzetben van lerakva,már fel is húzza magát még úgyis,hogy nem fogja a kezem,csak akkor elborul! :wink:

Kép
mano83
 
 


Zoriann, Giga, szuper, hogy megvannak a babók! Sok örömöt és egészséget!!!
Ja, kicsit lemaradva, plusz egy szavazat a cumielleneseknek! :D
Elcsó az ujját se szopja (hála istennek, kopp-kopp). viszont az egész ökle a szájában van, szerintem egyszerre fog kibújni 32 fogacska. :lol: úgy hallom, felébredtünk... Boldog Új Évet!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Pipacs:Én február 18-ra vagyok kiírva. Te????
Lehet hogy egyszerre fogunk szülni?
Te fent vagy az iwiwen????

Kép
tami2900
 
 


Tami:Én február 24re vagyok ki irva :D
Fent vagyok az iwiwen!
Hát lehet hogy egyszere szülünk, és a Surányi el lesz foglalva azokban a napokban :D :D
pipacs80
 
 


picurk, a pihenőszék is nagyon jó, mi rendszeresen használjuk Szonja nagyon szereti. A konyhába viszont inkább a bébihordóba viszem, mert azt könnyebb felrakni a pultra, a pihenőszéknek nagyobb hely kell.

thenus
 
 


Zoriann!
Gratulálunk! Remélem mihamarabb közöttünk leszel megint!


Pimpoka!
Ne aggódj én is így voltam vele, de a jó társaság mindenért kárpótolt! Igaz Ichtus! Merre vagy??? Hogy van a hajasbaba Sárika?
Én is csalódott voltam, hogy nem volt rohanás a kórházba, mint a filmeken, de aztán másnap magától beindult a szülés. Sokat sétálgattam a parkban, leskelődtem a boltban stb. Csak vizitekre mentem vissza, míg egyben voltunk. Igaz nehezen telt, mert néha eltörött a mécses :cry: .

Cumi!
Na nekünk sehogy sem kell, olyan erővel köpjük ki, hogy csak úgy repül. Pedig mindenfélét kipróbáltunk már. Néha tényleg jó lenne. Mostanában annyira régja az öklét, hogy meg is hánytatja magát vele néha. A dokinéni szerint már jönnek a fogcsírák és ez zavarja annyira. Egyik este csak úgy tudott elaludni, hogy a szájában volt az ökle.

Czakocza30!
Nekünk már nem kell táp, csak 3-4 naponta esetleg. Sokkal nyugodtabb is vagyok, mint régen. Nem szedek semmit és nem iszom a teákat sem. Igaz nem mindig bírjuk ki a 3 órás etetési időt, mert előbb megéhezik, de nem baj, mert így is legalább anyatejet kap. Szóval ne add fel! Magam sem tudom, hogy mi segített, talán a gyakori szopi.

Alexa sajnos nagyon kevés időt hajlandó a hordozóban tölteni, jobban bejön neki a karom. Szerencsére a nagyi kéznél van, így egy kis szabadidőt is kaphatok.
A fordulás nálunk elég érdekes, mert azt olvastam, hogy először hasról kellene oldalra fordulnia. Alexa viszont pont fordítva hátáról fordul az oldalára vagy a hasára. :lol: Néha nagyon jókat szórakozik így szopizás közben, aztán van, hogy elfelejti elengedni a bimbót :o

Kép
klmaria
 
 


Ki szült meg???
becsi
Iklad
 
 


Én nem. :(
Vendég
 


Sziasztok,

mi nem :( .

De holnap reggel bent kell már maradnom a kórházban. Hát ezt nagyon nem várom...

De az vigasztal, hogy a héten lesz már babukánk!!!
Azért eléggé kezdek berezelni ettől az indítgatós szüléstől, persze sokan túlestek már rajta és mindenkinek sikerült, de biztos mindenki félt előtte egy kicsit.

A mai nst is nagyon jó volt, mocorgott rendesen, ahogy kellett, dehát kifelé nem akar mocorogni...


Verna, ti hogy vagytok?
Ha nálad beindul a szülés, és még ott leszek én is, keressük meg egymásat azért!

Mindenkinek szép napot kívánok!!!

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Nálunk is nagy mocorgás van. Szívem szerint már az esti ctg-t sem várnám meg, ha véletlenül miattunk maradna el Surányi mai rendelése, akkor előre is elnézést kérek... ;)
De én nagyon szülnék már. :) Görcsölgetek, de sajnos nem rendszeres... azért még reménykedem, hogy Babci ismeri a naptárat. :)

Pimpoka: szerintem találkozunk, legalábbis remélem... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Először is BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

Alig voltunk itthon, a karácsonyt és a szilvesztert is anyuéknál töltöttük!

Giga, Zoriann, gratulálok!!!! Sok boldogságot és egészséget a babócákhoz!

Mali, én 2 féle pisitasit láttam már, az egyik, amit a kórházban használtak a lyuk körül vastagabb anyagból volt, a másik, amit itt lehet kapni Aszódon, az csak ragacsos körülötte. Hát nem tudom, nekem csak 1x folyt ki, de akkor is valószínűleg azért, mert szorosabban sikerült becsomagolnom. Azt mondták, a lehető leglazábban legyen, + minél több a ruha, annál több az esély a kifolyásra.

Klmaria, örülök, hogy több a tejed. Ennek a fő titka szerintem az igény szerinti szoptatás, nem pedig az, hogy minél tovább kihúzzuk, úgyhogy tuti, hogy az segített, hogy gyakrabban ráteszed. Nekünk is voltak olyan időszakok, hogy 2 óránként, vagy még óránként is kellett, de általában nem volt benne rendszeresség, volt hogy 1,5 óra múlva éhezett meg, de olyan is, hogy 5 órát kihúzott... (ez volt a ritkább) :lol: De szerintem pont ezért is van még mindig... Csanád 2 hónaposan kezdte az öklét rágni, már azt hittük, hogy korán lesznek fogai, de ehhez képest elmúlt 7 hónapos, mikor kijött az első. Azt mondta a védőnő és a doktornő is, hogy a csírák mozgolódása elég korán elkezdődik, de nem lesz belőle sokáig fogacska.

Cumi: én sem rajongok érte, de nem is zárkózom el, még mielőtt Csanád megszületett, vettem, hátha kell. Eleinte nem adtam oda, aztán amikor kezdtem besokallni, hogy a cicin cumikázik, előszedtem, de olyan sebességgel lőtte ki, hogy 2-3 méterrel az ágy mellett landolt... Utána ordított, akárhányszor próbáltam odaadni, majd feladtam... De ő az ujját sem szopizza, csak rágja, mikor jön a foga... Egyébként szerintem is borzasztó csúnya, mikor cumi lóg a szájában, mikor beszél a kicsi, addigra biztosan valahogy eltüntetném...

Pimpoka, verna, drukkolok, hogy ne kelljen indítani, bár azt is túl lehet élni, lényeg, hogy minden rendben legyen!

Csanád már elég sok szót dumál, most jött az "alapszókincshez" a hinta, hoppá, vaú, tik-tak, stb.

Szép napot mindenkinek!

Kép
csanómanó
 
 


Sziasztok!

Alig maradt ki egy-két nap, hogy nem voltam és rengeteg minden történt!

Zoriann gratulálok!!!!

Little! Én a Szentágotainál szültem és teljesen meg voltam vele elégedve a szülésnél és a terhesség alatt is.

Petrának kicsit későn, de tegnap végre kibújt az első foga! Nagy volt az öröm!

Hajni

Kép
khajni
 
 


Sziasztok!

Zoriann! Gratulálok! Kérünk majd képeket és történetet! :wink:

A vizeletes zacsit sajna már nekünk is kellett használni, 1-et akartam venni, a gyógyszertáros tök bunkón odalökött 2-öt ezzel a szöveggel: elsőre ugyse fog sikerülni. Pedig sikerült. :lol: Én úgy csináltam hogy ráragasztottam és nem adtam rá pelust, ruhát, hanem csupaszon odavittem a kádhoz és elkezdtem engedni a vizet. A vízcsorgásra mindig bepisil. :twisted:

Csanómanó! Viki is most kezdett el nagyon dumálni, és olyan szépen ejti ki a szavakat hogy majd elájulunk tőle. :D Persze ha meg akarjuk mutatni másoknak akkor meg se mukkan...

Verna, Pimpoka! Nagyon drukkolok!

Katica! A naptár nagyon tetszett a páromnak és anyósoméknak, tökre meglepődtek. Sikerült összeválogatnom a lapokat.
Képzeld 29-én voltam a kórházban vérvételen és az előző dokink pont akkor szült, reggel elfojt a magzatvize. Szóval már ő is babázik. :D

Szép napot mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Petrának nagy gratula az első fogacskájához!!! :wink:

Anita
Kép
Kép
wikyanya
 
 


Sziasztok!
Zoriann: gratula!
Picurk: nekem nem vált be se a pihenőszék, se a hordozó, a kisasszony ugyanis túlságosan mozgékony volt, így a járókát küldtem harcba, és bejött. Szépen behúztam a konyhába, amennyire csak befért (kicsi konyha + 120x120-as járóka, képzelheted!), így Bogi szépen elgurgulázott a "kaptárban" ahogy a férjem nevezi, és az ebéd is megfőtt. A kiscicám így látott engem is, meg azt is amit csinálok, így nem balhézott amiatt, hogy talán kimarad valamiből, és én is nyugodt voltam, hogy szemmel tarthattam és beszélhettem hozzá. A 3 hónapos babát már nyugodtan tedd a járókába, hamar meg fogja szokni, csak tegyél alá valami puha plédet.
Nircee! küldenél priviben infót Fábián dokiról? (szigorúsági fok, anyagiak, stb., ugyanis terhességgel kapcsolatosan még nincs vele tapasztalatom :lol: ) Holnap délután megyek hozzá, szeretnék egy kicsit felkészülni előre. Köszi!
Pisivétel-problémakörben nekünk anno azt ajánlotta a dokinéni, hogy reggel állítsam bele Bogit a kádba, ugyanis 1-2 percen belül minden baba csurrantani kezd ilyen módon, és legyen kéznél a sterilizált pohár, vagy bármi, amibe tudsz középsugaras pisit venni. Nálunk bevált, igaz először ketten kellettünk hozzá, de mióta tud álldigálni a baba, egész könnyen megy! érdemes megpróbálni szerintem!
Üdv mindenkinek: Andi

Kép

Kép
andibab
 
 


Sziasztok!

Nekünk a járóka sem elég, sőt az egész szoba sem. hamar körbejárjuk... :lol:
anya csak egy van.... :lol:
Egy szavazat Erdélyi doktorra!

K.
Kép
klauszka
 
 


Pipacs, milyen néven talállak meg az iwiwen???
Vagy már megjelöltelek?
Ha igen bocs, de a rendes nevek alapján nem mindig tudom hogy kiről van szó.

Kép
tami2900
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk!

Zoriann sok boldogságot és gratulálunk!

Andibab, te kértél infot Fábián dokiról, aki ismeri nekem is elküldené? Nem tudom kit is válasszak.
Paraméterek: a kórházi rendelésre szeretnék járni, ott adni annyit amennyit tudok, és legyen korrekt. Ha van javaslatotok szivesen fogadom. előre is köszönöm :)

Nálunk szépen süt a nap, remélem tudtok a babócákkal sétálni!
szép napot ZSó
kispraga77
 
 


Andibab
küldtem privit!
remélem, elment!
nircee
 
 


kispraga
ha kórházi rendelésre akarsz járni, nem ajánlom Fábián dokit, mert ő nem ottani alkalmazott, külsős, aki csak használja a kórház infrastruktúráját. Egyébként csütörtökönként van bent, de nem tudom, hogy vállal-e a magánrendelésen kívül állandó beteget.

Egyébként minden tekintetben csak ajánlani tudom jó szívvel! Korrekt, jó szakember, kedves és mindig nyugodt.

Üdv!
nircee
nircee
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy közétek pofátlankodok, de már régóta olvasgatom a fórumotokat! :roll:

Én tavaly decemberben szültem a Flórban és FÁbián doki volt az orvosom.
Kispraganak üzenem, hogy Fábián doktor nagyon rendes, lekiismertes orvos, de sajna csak magánrendelése van.
Én nagyon meg voltam vele elégedve és azóta is hozzá járok.

Üdv Mindenkinek és BOLDOG ÚJ ÉVET !!!

Gratula az újdonsült anyukáknak, már nagyon várom, hogy nálunk is legyen új pocaklakó ugyanis 4 hónapja rajta vagyunk a témán, de még semmi. Bezzeg a kisfiam tervezés nélkül jött, aminek nagyon örültünk. Lehet, hogy most is így kellen csinálni?! :D :roll:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Andibab! Kispraga!

Ahogy írtam, én már 8 éve járok Fábián doktorhoz és most a terhesgondozást is ő végzi. Egyszerűen imádom őt, mint orvost :) . Csak szuperlativuszokban lehet róla beszélni, nagyon kedves, óvatosan - de alaposan - vizsgál. Az tény, hogy a terhesség alatti súlygyarapodásra oda kell figyelni.
Csak röviden, hogy milyen ő:
Karácsony előtt vesegörcsöt kaptam és reggel 7-re már a kórházban voltunk, ahol szó szerint csak "szarakodtak" velünk. Közölték, hogy az urológián és a UH-on kívül nőgyógyra is mennünk kell majd vizsgálatra. 8-kor hívtuk Fábián doktort - aki épp indult volna haza a kórházból - hogy baj van. Megvárt, ő soronkívül megcsinálta a teljes nőgyógy vizsgálatot, majd még az urológussal és végigegyeztették a gyógyszerezési lehetőségeket és, hogy hogyan oldják meg azt, hogy ne tartson bent a sürgősségi osztály a kórházban. Miután délután hazaértünk, folyamatosan telefonon beszéltek a férjemmel, hogy hol tartok, állandó helyzetjelentést várt tőlünk. 26 órás "vajúdás" után jött csak ki a vesekő. Úgy örült neki, mintha a saját hozzátartozója szenvedett volna tőle.
A történet ennyi. Szerintem ebből jól látszik, hogy mennyire emberséges.

Kép
dettike
 
 


sziasztok,
köszi a gyors infokat, hol van a rendelése ( ker.utca), és priviben tudnátok tarifát írni, hátha még beleférünk :o
köszi és szép estét
Krisztinka: szorítunk, hogy minél hamarabb jöjjön a testvérke! :D
kispraga77
 
 


Fábián doki rendelése:
16. ker. Prodám u. 18.

www.matyasfoldklinika.hu

Kispraga küldtem privit az árakról, remélem megkaptad


Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?