Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Ez a vízsérv dolog engem is érdekelne...(nekem is fiam van, bár ő már 14 hónapos, de van ismerős, akinek mondták a felszívódást)
Honnan lehet észrevenni?

Üdv,
Judit
angel068
 
 


Sziasztok!

Ed, remélem Barangó már jobban van!

Kriszti, engem kihagytál a felsorolásból :( ..jelentem én is iwiwn vagyok...a becenevem mzille, ha vki ismerkedni akar :wink: !
Szegény Marci, nem jó hír a műtét :(

Iza, de jó hallani felőletek!Doki bácsinknál voltál mostanában?Nekem kéne már mennem, igazságszerint már tavaly ősszel kellett volna...ilyen trehány még sosem voltam!!

Hétvégén nem voltunk itthon, apa Bayern München meccsen volt, nekem meg általános iskolai öregdiák találkozóm volt, szuper volt!!

Szép napot!

M/Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Ildiii,

Bocsánat véletlen volt!!! Ildi is rajta VAN!!!!! :)

Jelentem Marci is jelen van! Birócsák Marcell néven.

Noémi,

Megvagy az iwiwen :)
Én a KUSZÁba (Btétényi Műv Ház) hordtam Marcit néptáncra. Van úszás és baba dúdoló/zenebölcsi is. Szuper minden!!!
Camponában két játszóház is van, Sárkányvár 1 éves kor alatt ingyenes.

VÍZSÉRV avagy hydrokele

A herezacsiban a golyó alatt vízzel/folyadékkal telt "golyó" Kisfiúknál gyakori :( Ált. az egyik oldalon jön elő, ott a zacsi nagyobb tehát jól észrevehető az elváltozás. Főleg apukák veszik észre hogy ott vmi. nem stimmel. Altatásban, lágyéknál műtik :((( 1 éves korig van esély a felszívódásra én még nem hallottam de ezt mondják.

pusz,
Kriszti
cuiccolo
 
 

 
 

Szió Mindenki!

Jelölgettem az iwiwen. Csakhogy senkinek ne legyen meglepi.
Hála az áldott nagyszerű technikának megismerhetem azokat akikkel levelezek. (titeket)

Heinrich Málna is rajta van. :)

Szép (szeles) napot.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Van egy jó hírem vízsérv ügyben! (Persze ez igazán csak nekünk volt jó) Az én legnagyobb fiamnak is volt, de FELSZÍVÓDOTT. :)

Angel!

Pont úgy nézett ki, ahogy Cui leírta. Egyik napról a másikra vettem észre, annyi előzménnyel, hogy éppen lázas is volt szegény gyerek. (Nem tudom volt-e összefüggés a kettő között.) Nem mondom, hogy nem ilyedtem meg, szaladtunk a dokihoz. De aztán szépen lassan elmúlt. Ja, 10hós korában történt és nem emlékszem mikor tűnt el.

i
iloly
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Megvagy az iwiwn, hogy csinálod, hogy 22 évesen két nagy lányod is van, ha nem titok?? :)

Nálunk a három fiúnál senkinél nem volt vízsérv, nincs tapasztalatom, hál istennek!


Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szióka Mindenki!

Nemcsak 2 nagylányom, van még egy nagylány és egy nagy fiam:D
de ők már mondhatni kirepültek.

Ha nem gond gyorsan elmondom: Ők középiskolai osztálytársaim, mármint a 4nagy gyerekem:) és mivel én egy kicsit korán érő típus voltam, én lettem a tapasztalt pótanyuka. Így lettem a 4leegjobb barátom fogadott anyukája, ami azóta már csak a két lányomnál tart(Ági és Rita) Ami ciki mind a 4gyerekem idősebb, kivéve Rita (ő 1hónappal későbbi) Ja és a Málna az igazi ő 21évvel fiatalabb:)

És esetleg hemangióma, tűzfoltról tud valaki? A vízsérvet nem tudom, mármint tudom mi de nem találkoztam vele, vagy olyannal akinek lett volna.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Tud valaki olyan dokit mondani itt, aki nagyon jó a csasziban és nagyon rendes és kedves????

Priviben írjátok meg légyszi, ha igen!

Nagyon várom a válaszokat!

Elizabeth

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Elizabeth!

Ajánlani nem akarok, mert én az ügyeleteshez estem be sürgösség miatt bár végig rendes volt amíg bent voltam. De én igazából rosszat nem is hallottam a schöpfiről a nőgyógyikról, csak legfeljebb nem szimpatikus egyik másik, a modorral van a gond, de tényleg hibát nem is hallottam még...?!

De ennyire biztos a császár?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Na jó.... beírtam az adatlapomba a "kisbora" nevet is az iwiw-n.... pedig mily' jó volt így "pofátlanul" okoskodni :wink:


ED
Mi újság Barangóval???


Sziasztok
A.
kisbora
 
 


Elizabeth,

Én progr. császárral szültem Marcit Dr. Várady Zoltánnál. Gyönyörű a vágás, nem nagy és nem lett "kötényes" azaz nem lifeg ráhajló bőr. Napközben a MÁV rendelőjében rendel, (nem a kórházban hanem mellette a rendelőben) az onkológiai bizottság elnöke (így sokat műt nem csak szüléseket vezet le), magánrendelője a Keleti pu. -nál van. Ha érdekel küldök számot.
Ja az életkora: nyugdíj előtt vhol. de meghatározhatatlan mert magas és nagyon fiatalos. A húga is orvos :) Nem pénzéhes (egyáltalán) és EMBER minden értelemben :d

Kriszti
cuiccolo
 
 


Noémi,

Ez jó story :)

Kirszti
cuiccolo
 
 


Sziasztok!
Már nagyon régen nem írtam, de mindig olvasom a történteket.

Noémi
A tűzfoltról csak annyit tudok, hogy nekünk a kislánynál volt és ahogy a dokinénink mondta, úgy el is tűnt teljesen három éves korára. Igaz, ez 2,5 cm átmérőjű volt. Viszont a barátnőméknek a kislányukon egy kisbaba tenyérni volt és nekik műtétileg kell eltávolítatni, a dokinéni tanácsára. (Egy a dokinénink.)

Bocsi a kérdésért, lehet hogy buta vagyok, de mi azaz "iwiw"?
Köszi!

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szép estét!

Nekünk elég nagy van 3cm legalább a jobb combi belsején. Járunk kezelésre de lassan hat, fagyasztásra, nekünk eleinte 2évet mondtak a schöpfibe, most meg ájulnak amikor azt mondom hogy a Heim Pálban a kezelő orvos azt mondja 4-5 év. És nem műti mert nem esztétikus lányoknál.

Nektek hol volt és hogyan nézett ki az elmúlási folyamat? Mármint mit csinált a "pötty"?

Az iwiw, olyan oldal, ahol ha kapsz valakitől egy meghívót regisztrálsz az oldalra és régi vagy újabb ismerősőkre, barátokra, rokonokra lelhetsz. Amúgy hivatalosan nem tudom mi a neve az oldalnak, vagyis hogy hívják az ilyet, de szerintem nagyon jó.

Jó éjt!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Noémi!

Grétinek a pocakja közepén volt és már majdnem három volt és még mindig ott volt neki. Csak egy kicsit halványodott. Azután már nem emlékszem pontosan, de olyan 2-3 hónap alatt rettenetesen elhalványult és igaz három már elmúlt mikor már kerestem és nem találtam meg a helyét.

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!

Banyanszki,
látom Noémi már megelőzött csak kiegészíteném az iwiw-es infókat: ez egy szuper ismerős kereső oldal, amin már több mint 1 millióan vannak :!: , és régi ovis,iskolás,egyetemista,stb barátokra lelhetsz, no meg rokonokra, szomszédokra..stb, szóval szuper, én is nagyon élvezem!! :D

Elizabeth,
Nekem ugyan nem volt császárom, de az orvos akit ajánlok nagyon kedves,aranyos: Herzcegh Szabolcs. Ha kell elküldöm az elérhetőségeit priviben.


Mindenkinek szép napot: Süt a nap,de foga van! :)

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szia Mzille!

Köszi szépen. Még egy hülye kerdés csak beírom a keresőbe az iwiw-t?
Amúgy én is Herczegh-hez járok! Szerintem is szuper doki!

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Hello!

Sajnos nem tudsz belépni, :( mert csak meghívóval tudsz regisztrálni, amit már egy iwiwn lévő baráttól , ismerőstől kell kérned!
Igen,emlékeztem Rád, hogy Te is "Herczeghes" vagy :)

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta itthon vagyunk, vége lett a nyaralásnak. Sajna. :? Viszont minden nagyon szép és jó volt :lol: :lol: :lol: , itt a bizonyíték:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=21296
és
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=21298

A gyerekek is jól vannak, Barangónak kicsit folyik még az orra, de már nem vészes. Nem volt semmi gond vele azóta, kezdek megnyugodni.
Nekem rengeteg dolgom támadt, jó, hogy bejelentkezni jutott időm. Remélem most már gyakrabban tudok jönni.

Kriszta, szegény ti. :cry: Remélem hamar túl lesztek rajta és minden ok lesz Marcival.

Noémi, mi általában a lakótelepen vagyunk vagy a kastélyparki játszón. 2 gyerekkel már nem annyira szeretek buszozni.
Programlehetőség: említettem feljebb a művházat a fehérvári úton, állítólag nagyon jó. A kondorosinál és a leányka utcánál van bölcsi, ahova el lehet hordani a gyerkőcöt napközben néhányszáz forintért, ha jól tudom.
Ha megbeszéljük, lemehetünk Budafokra, találkozhatunk a Camponánál vagy bárhol a környéken.

November közepe felé lemehetnénk a Fehérvári úti művházba. Kedd-csüt 9-12ig van foglalkozás. :lol: Legyen ott a TALI!
http://www.fmhnet.hu/index.php?option=c ... &Itemid=61
Zsebibaba délelőtti játszóháza

Jó éjt!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Szia EEEED,

No de mi lett a neurológiai vizsgálat eredménye ??? Kiváncsi vagyok ugye elvitted?

A tali lehet az FMHban az jó hely :)

pusz,
K.
cuiccolo
 
 


Kriszta, csak 16án megyünk, pont emiatt vagyok kiakadva a magyar eüre, hogy 3 hetet kell várni a vizsgálatra. Utána majd meglátjuk, remélem nem kell sehova máshova mennünk. A dokik címeit, amit küldtetek, elmentettem. Remélem feleslegesen.

No lépünk a játszóra, legyen szép napotok!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Jó reggelt!

Nagyon jók a képek Ed! Ez az ausztriai dinopark ugye? Pont tegnap nézegettem a neten. Én is el szeretnék menni, nagyon tetszik.

Hát igen 2gyerekkel nem könnyű az biztos. Én még eggyel is utálok minden tömegközlekedést.

Nem vagyok egy nagycsas asszony de fél kezemen megszámolom hányszor bkvztam a gyerekkel. Utálom, nem lehet elférni, meg azok az egyáltalán nem segítőkész emberek, nem kell segíteni a babakocsit felrakni, lerakni, de legalább álljon mán odébb..pffuujj.
Mondjuk mi anyukák erről szerintem regényt írhatnánk.
De azért talit összehozhatunk.
Van valaki aki a környéken lakik még? Vagy talizzunk olyan helyen ahol más is jönne. Szép magyar mondat :) Valaki tán Manó mondta utál javítani, na én is :oops: de elméletileg tudok helyesen írni.
Bár ilyen chaten vagy fórumon, nem szoktam kis-nagybetűzni, vesszőket tenni...de van amikor igen.

Zsebi alszik azért vagyok ilyen sokat most :)

Mi ez a neur.? Mi baj van? Remélem csak rutin? Ugye?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ed,

Bassszus!!!! (ja és én is utálok javítani :)))
16-án???!!!

Noémi,

Amiket írtam Neked korábbi hozzászólásban nem nézted meg? Műv. ház programok...., uszi stb?

Bölcsi (bár ezt a másikban kérdezted) Marci 2 éves és 3 hónapos volt amikor kezdte én áldom az eszem, hogy így döntöttem. Az Ő ovijukban nincs kisebb, mint 18 hónapos de Ők is szuper ügyesek. Látják a nagyobbaktól, többiektől a bilizést, önállóan evést, öltözést, játékot, beszédet és rohamosan fejlődnek.
1 évesen sztem. korai a bölcsi de 2 éves kor után szuper. Sokat tudnék erről írni de most nincs időm .(

pusz,
Kriszti
cuiccolo
 
 


De azokat megnéztem, az uszin voltunk is, csk nézelődőbe, nagyon tetszik, de Zsebinek elmult a buvárreflexe majd utánajárnak hogy most vagy inkább később írassam be, meg félek a téltől is(megfázás). Akartam én májusba íratni, de akkortájt lett vége az uszásnak (nyáriszünet).

Egy lusta d.g vagyok a műv progikkal, de a mama-baba klubba szeretnék menni, eléggé begyepesedtem.

Na megyek, levegő.

Pusz

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,

nálunk a gyerkőcük jól vannak, csak nekünk van torokgyuszink apával, remélem a törpék nem kapják el.

Vízsérv: mi kaprunk homeosbogyót, amit 1 alkalommal kapott már Dávid, és mi úgy látjuk, hogy egy kicsit kissebb, úgyhogy remélem valóban el fog múlni.

Dávidnak a fején van egy borsó szemnyi tűzdolt, amit 3 hét múlva a doki le akar fagyasztani, amit most már nem értek, mivel ha nálatok 1-év fölött foglalkoznak a dologgal,akkor az én 3 hónaposomnál miért akarják lefagyasztani???

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Most mennem kell.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Szerintem örülhetsz hogy már most foglalkoznak a folttal. Mert minél előbb kezdik fagyasztani annál hamarabb múlik. Majd várom az eredményt, hol fagyasztják?

Nekünk azt mondták Heim Pálba hogy 5-6éves lesz mire elmúlik, s a fagyasztást én kezdeményeztem. Nem ajánlotta egy orvos sem.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Judit!

Gyönyörűek a gyerekek!
Én azért megírtam ám a múltkori "találkánkat" :) ,gondolom nem volt időd visszaolvasni...


Kriszti,Andi.Ed,
Nekünk is jó az FMH ha összehozunk végre valamit... :D

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most jövök köszönöm mindenkinek a gratulációkat! :lol:
Már megint rossz a gépem. :oops:

A szülés hála Szvitek Áginak jó élmény maradt!Mindenkinek csak ajánani tudom szuper ember és szülésznő!!!!

Nem kellett gátmetszés szerencsére és így semmi bajom altájon. :lol

Teszek fel képet Zétény babáról sajnos csak régit tudok itt 2 napos a bébi! Ed, Kriszti tudom hogy már láttátok a képet bocsi az ismétlésért!
Holnap lesz egyébként 2 hetes és ár 4 kiló fölött van! :lol:

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbi!

Nagy-nagy gratula!

Kép

Szülés történet lesz? :shock:
Nagyon imádom olvasgatni, örömkönnyeket hullatni...! :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Judit de helyesek!!!! Nagyon hasonlítanak egymásra sztem. :)

Szia Barbiiiiii,

Tegyél is képet erről a kis szépségről!!!

Ildi,

Nem akarod megszervezni :o?

pusz,
Kriszti
cuiccolo
 
 


Hahó!

Nov. 16 jövő csütörtök FMH?
(fél9re megyünk neurológiára a szomszédba, remélem hamar végzünk és megyünk.)

Barbi, képet kérünk! Olyan ciki, de úgy elrepül a napom, hogy mindig este jut eszembe, hogy nem hívtalak fel. Bence hogy van? Hogy tetszik neki Zétény baba?

Judit, nagyon helyesek a gyerekek és tényleg nagyon hasonlítanak egymásra.

Noémi, kivizsgálás... :cry: Remélem ilyan arccal jövünk majd ki: :lol: :lol:

Kriszta, én is kiakadtam a 16-án.

Jó éjt, megyek.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

TALI
FMH szuper, mi 11-ig max taliképesek vagyunk... akár kedden is...
most akkor szervezzem? :) ... ha FMH akkor nem kell az előző-előző-előző üzenetemben lévő kódszámokat-betűet használnod :lol:

ED
Örülök h nagyjából rendben vagytok, várjuk a neur eredményt. 1/2 9 az tuti időpont? nem akarlak elkeseríteni... egyébként pedig megértelek az időponttal kapcsolatban... nekünk hihetetlen mennyiségű "követ" kellett megmozgatnunk, család, barátok hogy ne kelljen heteket várni 1-1 vizsgálatra. Így az első tünettől a műtétig össz 6 hét telt el. Hálás vagyok és azokra a gyerekekre gondolok és imádkozom értük, akiknek nincs erre lehetőségük.....

JUDIT
Gyönyörűek a gyerekek!!! Ezek a fekete huncutszemek,őrjítőek!

Cuicc/Kriszti
Marcival miújs?


... mit is akartam még???

Talizzunk, hát! :lol: ( uygan mi csütörtökön ringatóznánk a fonóban.... :) )

Pusz,A.
kisbora
 
 


No, legyen csüt tali.
Andikáááám no ringatózás tessék jönni az FMHba :)
Amúgy dec 2-án Gryllus koncert az IBS-ban úgyhogy mi ott is fellelhetők leszünk apucistól :)

Marci taknyos de ez így marad sztem. úgyhogy majd nem csókolóznak :o

Tegnap volt szülő és basszus 3 (!) anyukát érdekelt, hogy mi van gyerekével élete első munkahelyén ugyanis a többiek nem jöttek el. Nekem ez döbbbbbbbenet.

pusz,
K.
cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Nekünk jó a 16.csütörtök,FMH!!
Hánykor találkozunk?
Ovis koromba sokszor megfordultam itt, majd nosztalgiázom is! :)
Na, remélem ez most már tuti lesz. várom...

Kriszti, ez valóban megdöbbentő :shock: , olyat már hallottam, hogy fölsőbe már csak pár szülő jár , de,hogy már bölcsibe is ilyen közöny van, ez durva..
A dec.2.koncert hánykor lesz?

Mi ma moziba megyünk a nagyokkal, nektek is szép napot!!

Üdv Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szia Ildi :)

Mi ott leszünk!!! Én is jártam oda néptáncra 4 évesen :)
Időpont reggel vagy 15 körül?

Gryllus 9:30-kor kezdődik Nótás Mikulás címmel. Gondolom nem csak a zt a lemezt játsza mert ugye azon kb. 5 szám található de minden évben szuper hangulatú szokott lenni álítólag :)

Szülői :?

Kriszti
cuiccolo
 
 


Szaisztok!

Kriszti
dec 2. IBS megyünk!!!! majd megpróbálom apukát is elrángatni :lol:

Ildi
TALI ha jól emlékszem játszóház délelőtt van... leellenőrzöm... de egyébként tali lehet du 3-tól is...csak akkor hol is ? no utánajárok....

Szülői
már nem is mondok semmit, ugyan mi még nem tartunk ott, de már most kissé furcsén néznek rám/ránk az emberek, hogy ha tudom h neki mi jó és nem engedem, vagy ot vagyok vele, vagy nem godnoltam még bedugni sehá... és hogy még mindig szopizik :lol:

JóÉjt!
A.
kisbora
 
 


Andi, na talán itt érlek...
Sztem,reggel időpont lenne jobb, gyerkők is frissebbek, meg láttam a többieknek is inkább ez jó. Igazából nekem du nagyok jönnek haza a suliból itthon szeretek már akkor lenni.

Kriszti, talán mi is megyünk Gryllusra, apa nem tom mit szól :?:
táncolni is szoktak a gyerekek?/felnőttek?

Jóéjt! Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Ildi,
szerintem is reggel...

MINDENKI - TALI
Leellenőriztem:

FMH - Zsebibaba délelőtti játszóháza
kedden, és csütörtökön 9.00 - 12.00 - ig.
A részvétel előzetes telefonos jelentkezés után lehetséges.
Részvételi díj: 1 200 Ft / fő / alkalom
testvér belépődíja: 800 Ft / fő / alkalom

Hétfőn hívom őket, kb. hány főt mondjak vagy bejelentkeztek?

bejelntkezni Siklósi Nóra 115 m (Tel.: 203-3868)

Jóéjt
A.
kisbora
 
 


Jó reggelt! Nálunk ömlik az eső... :(

Andi, nekem jó ha bejelentesz minket! :)

I

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok,


Tali ok, Andi jelents be minket is lsz. Marci + azanyja :)

puszka,
K
cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Látom tali készül, sajnos nekünk ez még korai. :oops: De csináljatok ám mindenképp képeket!!!!

ED, megnéztem a képeket, annyira nagy Barangó! Kincsi nem változott sokat gyönyörű mint mindig de Barangón ledöbbentem. És annyira sajnálom, hogy nem tudtunk talizni veletek és Krisztáékkal ezer éve. :oops: De majd bepótoljuk!

Kriszta, kicsit későn de köszi, hogy tudósítottál, Zétényről! :lol: Minden ok veletek, ugye?

Andi, képzeld végül nem kezdtem el inni a málna teát. Utólag sajnálom kíváncsi lettem volna hogyan hat.

Noémi,tömegközlekedést írtad, én se szívesen vállaltam be egy gyerekkel sem.

Judit, nagyon édik a tesós képek, tényleg nagyon hasonlítanak egymásra!

Ildi, már múltkor írnii akartam mennyire tetszenek a kisfiaid nevei! :lol:

Ma nem volt jó napunk Bence ledukszlizta Zétényt. Szoptatás után az ölemben volt a pici Bence meg odajött és váratlanul történt az egész nem direkt csinálta, de gondolhatjátok frászt kaptam. Azóta nézem a picit, de nem látok rajta semmi furcsát és a helye se látszik.
Szüléstörivel még jövök!!!

Képeket tettem fel egy albumba itt találhatók!

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=21263

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok,

Ildi,
olvastam, tényelg jó, hogy ennyi idő után elmondhatom, hogy valakivel már személyesen is találkoztam.

Nszöke,
hát kicsit más a véleményünk a hemangiomáról, én egyáltalán nem örülök neki, hogy feleslegesen fájdalmat okoznak neki, és mivel nincs létfontosságú szerv közelében max szépséghibát jelent (a haja úgyis takarná) ezért egyáltalán nem értek egyet a dologgal, és a gyerekorvos ismerős is így látja. Úgyhogy még elmegyek más sebészhez is és kikérem a véleményét.
Egyébként a Madarászban csinálnák.
Te miért akarod, ha nem is ajánlották nektek?

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

TALI friss info:
ma voltunk az FMH-ban és találkoztam a Zsebibaba csoportvezetővel,
- kb. 5-6 gyereket jeleztem neki csütörtökre részünkről
- valamint enni-, innivalót és váltócipőt kell vinni.

Tehát akkor gyerkőcök:
- Cuicc Marci
- Mzille Ildi - hányat hozol? :) csak a kisebbiket?


Barbic
ugyan lásd málnalevél nélkül is gátvédelem volt. várjuk a születéstörténetet!

Judit
én is kikérném más sebész véleményét, ugyan ezzel egy kicsit úgy vagyok, hogy én nem vagyok szaki és ha mást mond hogy döntöm el, melyik a jó? Csakis érzelmi meg meggyőződéses alapon... na de ....
Ti jönnétek csütörtökön? (lehet kicsit hülye kérdés, ily apró mésodikkal, de sosem lehet tudni...)

Más
képzeljétek pénteken voltunk kontrollon és kértem egy ellenörző uh-t vesére Daninak, mindegy hosszú...szóval pont ott volt egy apuka és a kisfia, akinek pont vízsérvvel uh-ztak, nekik azt mondták majd felszívódik...

JóÉjt, A.
kisbora
 
 


BRBic,

nagyon szépek vagytok, Gratulálunk +1* !!

A+D+A(puka)
kisbora
 
 


Sziasztok!

Barbi csodaszép kisbaba! Tényleg nagyon édesek és szépek vagytok. Sok tejcsit, és egészséget kívánunk nektek.

Ytong
Az esztétikai része nem is érdekel csak ugye a jobb belső combján van és állandóan tépegeti magának, na meg dörzsöli amikor a két lába összeér(járásnál). A gyerekorvosunk az egyetlen aki kérte gyorsítsuk meg az eltűntetést, de hát majd januárba megyünk újra fagyasztani a Heim Pálba.
Már gyönyörű ahhoz képest amilyen volt. Megy ki belőle a vér már sápad, de még ugyanolyan nagy. :(
A fejnél valóban más mert ugye a haj ahogy mondtad, meg azt nem igazán látja a bébi,nem fogja macerálni magának, de Málna amint meglátja egyből ismerkedik vele.

No jó éjt mindenkinek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


EEEED,

Nem jöttök a talira?

Noémi,

Ti??

Ildi, Andi és mi ott leszünk :)

BArbi,

Mi jól vagyunk :) Marci mindig köhög és folyik az orra bölcsiszindróma :o
Szemébe pupillatágítót kell cseppentenem a héten úgyhogy lehet, hogy nem megy majd a tájékozódás a talin és nyűgös is lesz tőle de majd meglátjuk.....
Ha majd belerázódtok a kétgyermekes létbe megnézlek Titeket :)

Képzeld a barátnőm kislánya imádta/ja a hugit aki már 5 hónapos viszont az elmúlt hét szombaton amig apuka kiment pisilni egy párnával szakszerűen majdnem megfojtotta. Még soha nem csinált a puszilgatáson, simogatáson kivül mást a kicsivel....
Mire visszaért apa már lila volt a kicsi :(

pusz,
Kriszti
cuiccolo
 
 


Ildi,

Háát egy idő után nem tudnak ülni úgyhogy megindul a futkosunk táncolunk effektus :)
Én az IBS-en még nem voltam csak egy másik helyen ahol előre párnákat tettek mögé pedig padokat majd székeket és ezen lehetett ülni.

Kriszti

p.s. jegyet még lehet kapni vagy próbáljak szerezni Nektek?
cuiccolo
 
 


sziasztok!

Remélem megyünk a talira, 9re nem leszünk ott, de szerintem 10ig befutunk.

Barbi, nagyon szépek vagytok! Ha egy kicsit nagyobb lesz Zétény, meglátogatunk!

Megyek, csak bekukkantottam. Barangó lassan ébred, mennünk kell a játszóra.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó lenne a tali, de szerdán oltás lesz, amit nehezen viselünk így nem biztos. Ezért nem akarok ígérgetni. :(

No megyek mert Zsebi nyugtalan, már érezné, hogy 2nap múlve szuri?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Barbi, megnéztem, gyönyörű a picike is, minden jót kívánok nektek! :)
Te fiaidnak is szép neve van!

Andi, egy gyerekkel megyek! :)
Viszünk mindent amit írtál, alig várjuk!!

Kriszti,Ed,..és aki még jön,csütörtökön találkozunk :D :D

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?