Új privát üzeneted érkezett!

Adri, te javítottad? Ha igen köszi, ha nem akkor nem értem mi történik. :?
Mert miközben csináltam észrevettem, hogy egy helyen elírtam, de már jól szerepel.

Judit

Kép
jud77
 
 


sziasztok!

Judit34 gratulalunk nagyon, jo babazast!:)
Jud: nagyon jok a kepek, koszi, hogy csinaltal es feltoltotted!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


(Egyik) Judit: nagyon sok boldogságot a kis Somához, ha van időd, jelentkezz majd és meséld el, milyen másik kórházban szülni. Fényképet is kérünk :lol:

(Másik) Judit: nem én javítottam, lehet, h Frusi?! :? De pl.Méri mappája is üres volt, amikor én láttam.

Adri és

Kép
adri29
 
 

 
 

Halihó! :-)

Nem mertünk elugrani a talira, mert már nem volt senki onlány, aki be tudta volna írni, hova kell menni, merre van ez a faház:(( Búfelejtőnek lakótelepi mamitársakkal mentünk krémesezni egyet, de úgy mentem volna veletek, irtó édesek a porontyok!!!:-)))) Fáj a szívem érte, de lesz még tali - ahova remélhetőleg vidéki momcik, hajrá Persela, is be tudnak nézni, és Erik is nagyobb lesz:-))))))

Sominak tegnap lőttem a neten egy babatornáztatót szőnyeggel, nagyon klassz, már meg is kaptuk, fel is avattuk:-))))

Persela, a mindenit, szép termetű hercegnőt hordozol a szíved alatt!!!:-) Mindjárt benézek a blogodba, lelköm!

További kellemetes estét!

Másik Somának és Anyukájának nagy-nagy gratula és sok boldogságot kívánok!!! :D :D :D :D

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok Csajszik! :lol:

Adri, Judit: én sem írtam bele a galériákba! :lol: :lol:

Soma-mamája Judit: GRATULÁLOK NEKTEK!!! :D :D :D Nagyon sok boldogságot kívánok! :D :D :D

Persela, beleolvastam tegnap a blogodba, az álmod... JUJJ. :shock: Remélem, mostmár hamarosan tényleg meglesz a kishugi, és nem álmodsz ilyeneket. :? :lol:

Nem tudom, írtam-e már, de én is blogolok, október óta:
http://szokeanyu.freeblog.hu

Akinek van kedve, olvasgassa. :lol: :roll: :lol:

Kép
frusi
 
 


eltunt a keptarrol amit meg csutortokon feltoltottem. :shock: :shock: :shock:
Miert???????? Pedig meg utanna egyszer beléptem es megvolt. Ühmühmmmmmmmm :cry: :cry: :cry:

KépKép
lmarie
 
 


Sziasztok !!

Csak gyors mert még olvasgatlak vissza titeket , de mostmár
idegesít, mi ez a bolog meg ez az iwiw ???? Köszike ha valaki elmagyarázza .

Puszka , jövök még

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Na , végre a végére értem !!

Nem semmi mennyiséget írkéltatok !!

De lányok, nagyon jók ezek a humoros írások !!! Már régen nevettem ennyit !!! Köszi , Nikike, Tündi !! (ha jól emlékszem)

A nappali alvás nálunk is kezd csökkenni ! És általában elhúzza az utolsó alvását a 21- 22 - óráig , apa azt mondja ilyenkor már ne fürdessük , (ő már nem jön át ) de én meg szoktam fürdetni, hogy meglegyen a szokásos ritmusunk. És felkelteni tényleg nem jó , egyszer kipróbáltam .

Ti , hogy csináljátok ????


A pelus ! Nekem a pampers jobban bevált , kényelmesebb jobb a ragaszókája ! De nekünk is voltak átázásaink , hozzáteszem a liberóval is . Én viszont tudom mitől , hogy nem húztam meg elég szorosra , de olyan kényelmetlennek tűnik nekem így elszorítani a kis hasát !! ( mindíg megnézem belefér az újjam , de akkor is !!)

Kicsit rólunk , már túl vagyunk egy szájpenészen és van hasfájásunk is ami sajna a tápszertől van (állítólag ) ,az infacol-t nem tudom eldönteni, hogy segít -e szerintem ugyan úgy görcsöl a hasa mintha nem adnám viszont talán a szeleknek jó ! ???
Próbálunk sokat tornázni Már amikor fentvan ugye , általában kajcsi előtt de sztem az kevés , de a héten egészen jók voltunk infacol nélkül csak tornával (tegnapig).

Tejcsim sajna elég kevés , igazából csak a 2. hétig volt elég, utána már potolni kellett és mostanra sajna több a tápszer mint az anyatej .

Gyors ennyi jutott az eszembe .

Bébiörzője van valakinek ?? Hol tudok ilyet venni ???

Tündi !! Nagyon jól teszitek , csak sétálgassatok !!!
Mondtam, hogy rádumcsiztuk apát a fülbevalóra , nem engedte mondván fáj neki !!!!!

puszi, jövök még csak felébredtünk !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


nem is 13:21 van !!!! hanem 12:21 !!!! :shock:

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, a blog egy online napló, az én blogom itt található: http://anyasag.blogter.hu , a http://blogter.hu oldalon tudsz regisztrálni, ha akarsz írni valami hasonlót, de létezik rengeteg egyéb ingyenes blog oldal, csak nekem ez jött be. Az Iwiw pedig egy "keressünk-régi-és-új-ismerősöket" oldal (kapcsolatépítőnek is hívják), meghívásos rendszerű, ha van valakinek a fórumunkon meghívója, az tud neked küldeni egyet az e-mailedre, akkor be tudsz regisztrálni, és tudsz keresni ismerősöket. Innen már elég sokan bent vagyunk egymás listáján. Ja, Tündinek írom, én AndicS becenéven vagyok az Iwiw-en, velencei lakhellyel, asszem, te kérdezted, hogy ki van fent!

Adri, elkezdtem olvasni a blogodat, csak épp nem otthon vagyok, majd nyugiban végignézem, de elsőre nagyon tetszik a stílusod:-)))

Kati, nekünk van bébiőrünk, kertes házban kötelező, én azóta merek nyugodtan kimenni a teraszra, kertbe, ha a gyerek alszik, mi a Media Marktban vettük, Tefal és nagyon jó! De van ott több féle is, a miénk asszem 23.000.- volt, de megérte, ez a legtöbbet használt műszaki cuccunk a gyerekkel.

Lányok, most már tényleg szülnék, éjjel azt álmodtam abban a kevés időben, amit egyáltalán alvással töltöttem, hogy a Lukács doki megcsászároz, szerencsére a műtét előtt felébredtem, de már a műtőágyon feküdtem álmomban... Komolyan mondom, hülyülök megfelé, ennek szülés lesz a vége!:-)

Pelle, hogy van a kismanó, túl van az oltási nyűgökön???

Pussz mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Persela, nem én blogolok, de továbbíthatjuk a dícséretet Frusinak :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Kati, küldök meghívót iwiwre, ha megadod priviben az e-mail címed

Adri és

Kép
adri29
 
 


Jó, én meg nem figyelek csak írok, hülye liba:-)))))) Bocs, frusi, akkor az a hozzászólás neked szól (remélem! :lol: )

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Köszönöm, köszönöm, örülök, hogy tetszik! :lol: :lol:

Kép
frusi
 
 


Sziasztok !!!

Adri ! Ment privi ! (remélem)

judit34 !! Nagyon sok gratula nektek !!!!!!!!

Persela !! Köszi a bébiőrt !!! Tehát akkor műszaki áruházakban keressem !
Hány méterig jók ezek ???
Hát én is sokkal nyugodtabb lennék ha lenne már , mert tényleg nem mer az ember lánya kimenni az udvarra sem ha alszik !!!!

Mindíg amikor vissza olvasgattam gondoltam rád !!! Hamarosan ti jöttök !!!!!!! :lol: Már szinte csak napok kérdése !! Ügyesek és gyorsak lesztek !!!!!

Neked még van időd a blogodba is irkálni ????

Meg csajok , ti hogyan csináljátok ,hogy mindenhol ott vagytok írkáltok ??
Irígykedem !!! Nagyon ügyik vagytok !! Így kell ezt !!! :lol:

Tündi !! Itt vagyok !! puszka !! Itt vagy ??

Gabi !! Remélem ti is jól vagytok !! Örülök, hogy túl vagytok már az izgi szülésen !!! Amikor megszületett Erikem utánna érezted a többi dolgot (a rendberakást) ???

Én azt mondtam Gabinak , hogy az elsőnél nem éreztem fájdalmat , kiváncsi vagyok , ti akik elösszőr szültetek ,éreztétek amikor rendberaktak szülés után ????


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!

Frusi, tenyleg jo a blogod!
Kepzeljetek, elindultunk ma az Arkadba, de csak a parkoloig jutottunk, mert ami ott volt, vegul meg sem alltunk azzal a lendulettel, amivel bementunk jottunk is ki! Vegul a matyifoldi repteren kotottunk ki, de csak par percig mert irto hideg volt! Jud: tokre varom mar a nyarat, szerintem en sokszor kint leszek, foleg, ha apa is raer majd! Gondolom Te is!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Tündi !! feltettem a képeket ! pocsék lett , jó sötét az egész,de talán haloványan látszik valami !!!

Puszka !

Kép


Kép
kati16
 
 


Méri!

Az elobb toltottem fel kepeket a keptarba, es mikozben ugykodtem, talaltam 2-3 kepet, azt hisye a Tied volt, igy bekuldtem a MEri konyvtarba, ha nem jol tettem elnezest!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Kati, majd este küldök meghívót.

Én azért tudok ide sokszor benézni, mert kifejlesztettünk Kamival egy ülős-ringatós pozitúrát és így egy kézzel tudok gépelni is. :lol: :lol: :lol:
Blogolni már nem lenne időm, de Frusiékat majd igyekszem elolvasni.

Meg a képeket is megnézem, csak előtte még kajálok és felújítom az adventi koszorút.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Kati, neharagudj, nincs is már meghívóm :( :( rosszul emlékeztem :shock:

Hátha másnak még van...

A képek tök jók, mindenki nagyon aranyos, helyes. De akkor nem kellene levédeni némi jelszóval?!
Nehogy a babák képei valami társkereső oldalon landoljanak :lol: :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok !!

Adri ! Ok. Köszi !!
Megnéztem a képeket a tar.hu-n !! Kamillám egy tündér még mindíg és jól láttam az utsó képen a fülbevalót ??

Nikike !!! Zsombi tök édi!! Jó husiban van !! És bogyókám , de ari !!!

Frusi !! Ezeket a képeket már láttuk , na jó nem mindet !!! :lol:
Lillácskám is egy szépség !!

Méri!! kicsik maradtak a képek !! ???

Judit !! A talis képek tök jók lettek !!

Puszi, jó ét !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Adri !

Semmi baj !!

Puszika !

Kép


Kép
kati16
 
 


Adri, ezeket a képeket bejelentkezés nélkül is lehet látni? Én azt hittem, hogy csak a felhasználói névvel / jelszóval belépve lehet ezeket látni... :? A "közös" jelszót lecserélhetnénk, e-mailben elküldeni mindenki címére...

Vagy védjük egyesével a galériákat is jelszóval, akkor kéne csinálni valami jelszavas táblázatot, és egymásnak elküldeni e-mailban...

Na meg is nézem, hogy van ez a tár.hu-n.

Kép
frusi
 
 


Frusi: hozzászóltam Brian-hez :-)

Jelentem:adventi koszorúnk is kész. Még csinálok Kamillának egy mikulást is, nagyon fogja értékelni :lol: :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Szerintem elég jelszót cserélni.
Mert ugye amikor létrehoztad ezt a tárhelyet, ezen a fórumon leírtad a jelszót is. Tehát ha vki illetéktelen olvas minket, az felfedezi a jelszót. :? Szerintem priviben küldjük szét az újat.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Kati, mostanában sajnos nem tudok új képeket csinálni, mert folyton lemerülnek a telepek... :cry: :cry: :cry: De mostmár mondtam férjuramnak, hogy vegyünk újakat, mert a régieket már hiába töltögetjük újra... :shock:

Azért megpróbálok feltenni majd pár frissebbet. :lol:

Sajnos nincs most nekem se iwiw-meghívóm, de ha lesz megint, szólok! 8)



Adri, lehet, hogy igazad van, és külön kell jelszavazni a galériákat...

Nikike, tetszenek a képcímek! Főleg a fürcsizős! :lol: :lol: :lol:

Kép
frusi
 
 


Jó, akkor mindjárt kitalálok vmi új jelszót, és szétküldöm. :D

Kép
frusi
 
 


Elküldözgettem az új jelszót akik mostanában írtak, ha bárki kimaradt, visítsatok, és küldöm!!! :D :D

Kép
frusi
 
 


Hé, Frusi, miért nem alszol már?! :lol: :lol: :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Frusi: koszi az allhatatos munkat a kepekkel meg jelszavakkal!:)

Asszem ma megcsinaltam eletem biznicet! Gyereket lepasszoltam es elindultam vasarolni! Gondoltam beugrom a minimanoba, mert megdumaltam telefonon hogy van labzsak babakocsiba, mert a mien kicsit nyarias, Adri es KAtya tudja! Talaltam is, tok jo, mostmar nem fog megfagyni Bocikam! Erre nezegetem az etetoszekeket, az is kellene, az lenne a karacsonyi ajandek ferjemek szuleitol. Hat nezegettem, ami tetszett 30 korul volt, de gondoltam annyit nem kene kiadni, ugyis hamar kinovik, stb... VEgul oda jutottam hogy megveszem az IKEA-s egyszerut, 5-6 ezerert.
Nos ahogy nezelodom, egyszercsak kiszurom az egyik 33 ezres kategoriaju etetoszeken, hogy 11 ezer! Kerdezem az eladot, ez vicc, elirtak??? Azt mondja akcios, ok mondom neki, mutass hogy mukodik es csomagolja is mert en ezt itt helyben fogyasztom! Ugy megorultem, hogy el sem tudom mondani!!! De csak a kocsiban mertem, mert folyamatosan azt hittem hogy utanam szolnak, hogy megis tevedtek.... stb.. Merthogy ez Magyar-Agyarorszag! De most az egyszer pozitiv dolog tortent! Kedvesek voltak, segitokeszek es ezek szerint tenyleg ennyi volt! A lenyeg, hogy ugy orulok neki!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!
De reg nem voltam itt :shock: Most probalok gyorsan visszaolvasni amiket irtatok itt.

Nagyon jol ereztem magam a talin, csak sajnos nagyon gyorsan repult az ido :(

judit(34)!
GRATULA!!! :D :D :D Sok boldogsagot!

Gabi!
:lol: Egyebkent a Laktoherb dobozan ra van irva, hogy naponta 4-6 filtert kellene inni :)

Frusi!
Megkaptad a fenykepeket, amiket elkuldtem neked? (szerdan elfelejtettem megkerdezni)
Kerem szepen en is a jelszot a privimbe! :)

Nikike!
Gratulalok az uj etetoszekhez! :) Es ne aggodj a Zsombi sulya miatt, szerintem ez nagyon jo, hogy o egy ilyen husika :D
Mikor talalkozunk a varosligetben?

Meri!
Hihetetlen, hogy mar ilyen nagy lett Balazs! :D Meg emlekszem milyen picike volt, amikor talalkoztunk az Uzsokiban. Hogy repul az ido! :shock:

Kati!
Meg nem kaptunk Anna TAJ szamat sajnos :( Mint mindig varjuk a papirokat, amiket elvileg mar reg elkuldtek szamunkra postan :?

Persela! Sziszike!
Drukkolok nektek! Legyetek ugyesek! :wink:

Kép
katya
 
 


Katya kedd del kornyeket celoztuk meg Adrival egy setara!
Remelem ez Nektek is jo, en persze szivesen alkalmazkodom, mert azert mar lazabban vesszuk a dolgot!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok !!

Remélem mindenki jól van !

Éppen azon gondolkodtam , hogy etetés közben nálatok is szokott lenni huzavona az üveggel ??
Nálunk előfordul, én adnám, Dia meg mivel éhes az öklét részesíti előnyben mivel marhára kéznél van, ezáltal konfliktus helyzet alakul ki ami hisztivé válik , és mire megérti miért venném el az öklét jól elfárad . Hát most "durván" írtam , de írtó muris tud lenni !! :lol:

frusi! Köszi, ha majd lesz meghívót !! :lol:

Tündi ! Holnap remélem látlak ! Puszi


és puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


A legfontosabbat elfelejtettem mondani !!!

Már kommunikálunk !! Gagyorászik ide oda csavargatja a nyelvét próbál hangokat utánozni !! :lol:
Hát , tündéri , zabálnivaló !!!


Puszi mégegyszer !

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Hahó Lányok!

Nálunk majdnem mindig van egy kis nyügi, amikor Erik órákon át ordítozik. Sajnos ez részben Nekem köszönhető. Mindkét mellbimbómon kráter szerű seb van (hiába Garmastan kenőcsözöm a legelejétől), bimbóvédőben szegény meg tök bénán szopik, sem a Nedele, sem az Avent nem igazán vált be. Tejci szerencséra úgy néz ki, hogy lenne elég. Szopi közben látszólag mindig jól lakik, állandóan elalszik a cicin, szegény totál kóma, aztán mikor meg alvásidő lenne, akkor meg elkezd ordítozni, szemmel láthatólag éhezik (én korábban mindig azt hajtogattam, hogy nem éhes, mert már nem akart cicizni), de most már meggyőzött a férjem.
Amióta adok neki rendesen enni, sokkal kedvesebb is velem = kevesebbet visít.
Most úgy csináljuk, hogy bénázik egy sort a bimbóvédővel a cicimen, utána pedig megetetem az előző etetés után lefejt tejcivel, így egészen elégedettnek tűnik. Sajnos minden szopi után így fejnem kell... hát ez legyen a legnagyobb gondom.

A mellbimbón lévő sebek milyen gyorsan/lassan gyógyulnak? Sajnos ez egy ördögi kör szerintem. Szoptatni, fejni kell, de ez nagy mértékben hátráltatja a gyógyulást. Valakinek csodareceptje van rá?

IWIW: A mi poronytyunk is fenn van már, aki meg kívánja tekinteni, az rákereshet a papperik@freemail.hu-s email cím alapján a keresőben. Én sajna nem tudok ide képet feltenni, a férjem meg egyelőre még csak ígérgeti, hogy segít....ami késik azért nem múlik.

Katya: a Laktoherb dobozára tényleg rá van írva, hogy 4-6 filter ajánlott naponta, de sajna én azt gondoltam, hogy az alatt nem hat, én meg jó anya akartam lenni, ezért megittam kb. 14-et. Sajnos túladagolásról a dobozon nem írtak.

Egyébként szegény elsőszülött fiamnál hibát hibára halmozok. Küözvetlenül a seg.e lyukát úgy látszik nem kentem elég alaposan, úgyhogy az most pirosabb egy kicsit. Lassan az állatkísérleteket már betiltják...na de mi lesz az emberekkel való kísérletezéssel?...remélem Erik megbocsátja majd a bénázásaimat...amikor rám néz a kis boci szemével, azért ez utóbbit sejteti.

Mindenkit puszilunk

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Gabi!

Jó téged olvasni, hogy ilyen viccesen tudod felfogni az adódó kicsi problémákat.

Én csak azt nem értem, h tudtál annyi laktoherbet leönteni a torkodon?! Elviselhető az íze, de azért nem annyira, h a jó anyaság reményében folyamatosan ezzel kínozzam a nyelőcsövem :lol: Az ízlelőbimbókat sem tudom becsapni :lol:

A piros lyuk, sőt még a komplett piros fenék is előjön majd később is, nekünk a Neogranormon plusz Canesten gyorsan elmúlasztotta.

Bepanten nem jó a bimbósebre? Csak találgatok...

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Judit34:lol: :lol: ha rá érsz mesélj... :wink:

Persela, Sziszi. megy a ddddrrrruuuukkkk :lol: :lol: :lol: :lol:
Gabi: megkukkantottam Eriket, nagyon édes kis pasi :lol: :lol:
Kati: Én is várlak... :lol: :wink:
Adri és Frusi: Milyen kis éjjeli "baglyok"vagytok... :wink:
Nikike: Etetőszék :wink: :wink: ügyes vagy :lol: :lol:

Mi párszor tömegközlekedtünk babakocsival.. hát óóóó borzalom volt :oops: :cry:/troli, lépcső, járda, emberek...ilyenkor jön rá az ember h. micsoda akadályok vannak.. :evil: :evil: / Persze ez csak apával megy, egyedül reménytelen :x csajom az végig aludta, de én.....tiszta züm-züm lettem :roll: Hogy fogok én karácsonyra vásárolni? áááá nem kap senki semmit.. :wink: :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Csajok, én már holt para vagyok, ráadásul reggel óta meg nem áll a csajszi, már teljesen szétgyötörte a belsőmet... Kíváncsi vagyok, mi lesz a holnapi NST-n... Most épp Kis Márk Kalauzt írok apának a kettesben töltendő napokra:-)... De már nagyon szülnék... A nagyim ma azzal hívott fel, hogy azt álmodta az éjjel, hogy megszültem, és nem-e, mondtam neki, hogy én már napok óta minden éjjel megszülök álmomban:-))))))
A helyi kocsmában meg, ahova ma beugrottam egy üveg kávéért, megkérdezte az egyik okos szomszédom, hogy: Na, kistesó még nem született meg? Én végignéztem magamon (sztreccsfarmer, szűk póló, hatalmas has) és visszakérdeztem, hogy Szerinted??? És jelentem, hétvégén megkaptam az első "Még egyben?" kérdést is, brrrrrrr:-(((((((
Annyira félek, hogy nem fogom észrevenni, ha elkezdődik. Evvel a terhességgel elég sokat fáj a hasam, honnan fogom tudni, hogy ez most nem sima hasfájás, hanem FÁJÁS??? Magzatvízcsorgást akarok, az legalább egyértelmű, meg haza se küldenek vele a kórházból:-))))
Na parajolán el, még le kell írnom a kiskrapek napirendjét is, aztán mindjárt ébred! Ja, és persze mikor fázzon meg a gyerek, és köhögjön két napja, ha nem most???:.((((((( Holnap meg akkor van itt gyerekorvos, amikor én Pesten NST-n... Ehhhhh....

Sziszike, talizzunk hét végén a kórházban!!!:-)

Pussz mindenkinek!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


[quote="persela"]
írta:
perselaAnnyira félek, hogy nem fogom észrevenni, ha elkezdődik. Evvel a terhességgel elég sokat fáj a hasam, honnan fogom tudni, hogy ez most nem sima hasfájás, hanem FÁJÁS??? Magzatvízcsorgást akarok, az legalább egyértelmű, meg haza se küldenek vele a kórházból:-)))


Pont ezeken a dolgokon és így paráztam én is :wink: :lol: :wink: :lol: még a kórházba sem akartam elhinni h akkor "most itt az időm"?? :roll: :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Hú Csajok, láttátok? Nyílt már 2007-es topik is. :lol:

Azért az nekem egyelőre nem aktuális (szerencsére). :lol: :lol:

Kép
frusi
 
 


[quote="persela"]A írta:perselannyira félek, hogy nem fogom észrevenni, ha elkezdődik. Evvel a terhességgel elég sokat fáj a hasam, honnan fogom tudni, hogy ez most nem sima hasfájás, hanem FÁJÁS??? Magzatvízcsorgást akarok, az legalább egyértelmű, meg haza se küldenek vele a kórházból:-))))


Persela, én pont ugyanígy voltam, ráadásul esetemben első babáról volt szó, tehát halvány lila segédfogalmam sem volt róla, hogy mit kellene érezni, arról már nem is beszélve, hogy mindenki mondta, hogy mensis görcshöz hasonló érzés, na de nekem mensis görcseim sose voltak, "akkor most mit csináljak?" :lol:

Aztán egyik nap éreztem, hogy fáj a medencém, és hol elmúlik, hol újra előjön, elkezdtem időt mérni, nem volt teljesen szabályos, mégis valahogy gyanút keltő volt, de nem volt olyan nagyon fájdalmas. Én, aki sose voltam az a minden-aprósággal-szaladjunk-a-dokihoz típus, mondtam a férjemnek, hogy szerintem vigyen el a rendelőbe, úgyis délutános a dokim. Vittem a kis papírkámat, amire írogattam, hogy mikor fáj a medencém. A terhesgondozós nénik bárgyún vigyorogtak rám, és közölték, hogy húúúúúúha. A dokibácsim meg mondta, hogy ááá, szerinte ez nem szülés, de azért nézzünk ctg-t, persze az se mutatott semmit. Éjjel 3-kor elfolyt a magzatvízem, úgyhogy aztán már az Uzsokiban a szülőágyon kívántam jóreggelt a doktorúrnak. :lol: :lol:

Egyébként nálam is az lehetett, mint amit Nikike írt, hogy tulajdonképpen nagyobbrészt otthon vajúdtam.

Kép
frusi
 
 


Hát ez az, csajok...
Nekem folyamatosan fájdogál a medencém már hetek óta, a doki szerint most is lumbágóm van a terhességtől, mint a Márknál, ráadásul az emésztésem is horror, emlékeztek még a múltkori átparázott éjszakámra, ami tulajdonképpen egy nagy zabálás utóhatása volt???:-) Úgyhogy mostanában a jól bevált módszerrel élve, ha már nagyon KO vagyok a has és hátfájástól, jön a kád meleg víz, ha abban elmúlik, még nem szülünk... :lol: De persze a legjobb akkor is a burokrepedés lenne, az legalább tuti:-) Frusi, a másodiknál ugyanolyan bizonytalan leszel, legalábbis innen nagyon úgy néz ki, ahonnan én nézem:-) Tündi, te meg aztán utána produkáltál egy villámszülést:-)
Egyébként ne tudjátok meg, a múlt heti CTG-n a szülésznő meg a Járányi doktornő épp az én görbémet nézegette, és közben azt mondták egymásnak: na, ez is mehet a szülőszobára. Mint fél perccel később kiderült, valaki másról beszéltek, de belém úgy belémállt a görcs, hogy "na ne már, én még nem akarok", hogy 1 másodperc alatt izzadtam le :lol: :lol: :lol:
Haj, de szeretnék már egy-két héttel idősebb lenni!!! :-)

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok!

Persela holnap énis megyek CTG-re. te mikor mész??

Adri: Kamilla nagyon szép baba! Olyan tündéri volt a mosolya.:)
Örülök, hogy megismertelek titeket személyesen is!

Szeretnék már énis szülni, párom viccesen el is tervezte, hogy pénteken jön a babó...stb.:)

Megcsináltattuk a kocsinkat, nem érte volna meg eladni..este már én vezettem haza! :)

Most ennyi,Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike, 11.15-re megyek.
Te?
Az én párom is belőtte ezt a hetet, mondta, nem várunk jövő hétfőig. Nem tiltakoztam... :lol:

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Persela, Sziszike, úgy legyen...ha már az apukák is ezt akarják! :)

Sziszike: én is nagyon örülök, h találkoztunk, és nem győzöm mondani, h Anna milyen helyes kislány. (most akkor a többieknek mondom.) Az volt a legaranyosabb, amikor fel akarta emelni Kamillát a földről :lol:

A wiwen megnéztem Eriket, helyes kissrác, kár, h csak egy kép van fenn róla. Be akartam az anyukáját jelölni ismerősnek, de mivel nem találtam, így Eriket jelöltem be. És képzeljétek, Erik bejelölt, h ismer :lol: :lol: :lol:

Tündi, gyakoroljátok a babakocsis közlekedést, majd belejössz. Én már egész sok boltba azzal megyek, amit veszek, berakom a kocsiba Kami mellé...na jó, csak viccelek. A lábzsákjára teszem :)

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek - írtam, hogy majd beszámolok róla - tegnap megvolt a fél órás éjszakai etetés. Vettem nagyobb Liberót, az első nyöszörgésre átrongyoltam a szobájába, kikaptam a kiságyból, megszagoltam a popiját (rendben volt), gyorsan cicire, szopi, elalvás még a cicin, halk büfi, vissza az ágyba és alvás. Mindez fél óra alatt. Remélem meg tudom majd ismételni többször is. :) Az ágyban elalvás előtt az volt az utolsó gondolatom, hogy milyen jó lesz majd megírni a történetet. :)

Nikike már én is nagyon várom a nyarat, biztosan mi is megyünk majd sokat a reptérre. Kár hogy nagyon sokszor orkán erejű kint a szél.
Mi is etetőszéket kapunk majd Áron szüleitől, lehet hogy felhívom rá a figyelmüket. Ügyi voltál!

Gabi, én a köldökét bénáztam el, mert a kórházban úgy mutatták, hogy csak a csonkot kell leápolni, alatta nem, de lehet hogy én értettem rosszul. Még szerencse, hogy első itthoni napunkon kijött a gyerekorvos, és gyorsan helyrehoztuk a dolgot. A gyerkőc nem orrolt meg és egy hét alatt rendbejött. Szóval nem vagy egyedül. :) Az első gyerkőcnél vanna ilyen izgalmak. 8)

Most pl. levél zöld volt a pelus tartalma, pedig nem ettem salátát. :) Nem tetszik úgyhogy holnap megkérdezem a dokibácsit.

Megyek aludni.

Judit

Kép
jud77
 
 


sziasztok!

Gabi: nekem arra a kis időre amig szoptattam a Csöpi nevü magyar mellbimbóvédő jött be, kb 800 ft, patikában kaptam, azt az egyet elfogadta a kiskrapek, és a bimbóm is túl élte. A chicco és az avent a kukában végezte, pedig aventből még kisebb méretet is vettem. Én is neogrammonnal illetve a sudocream (kaptunk mini mintát a kórházi csomagban) azzal kentem, és az segített. Meg hagyd levegözni amig lehet. Én még a pólót is nehezen türtem. :(
És sajna nem gyógyult gyorsan, főleg mivel én is fejtem. Fel a fejjel előbb-utóbb begyógyul.

KépKép
lmarie
 
 


Sziasztok!

Jud: Buszke vagyok Rad, szupi ugyes voltal! Jol kijatszottad az urget:)))
Igen, most hetvegen is iszonyat hideg volt, pedig a varosbol zakoban indultam el. Azert nyaron nem baj ha fuj a szel!

GAbi! NEm benazol! Mindenkivel tortenik valami malor, de ez nem benasag kerdese, csak nem ismerjuk a gyerekeinket kapcsibol, szoval ez szerintem olyan, mint megismerkedni ugy emberrel, uj arccal! Fel kell fedezni a masikat, mas szokasok, mas elvarasok! Aztan egyszercsak rutin lesz belole es akkor mar nem is emlekszik az ember ezekre a benazasnak nevezett idokre!

KORKERDES! Mit szolnatok hozza, ha meg most a karacsonyi rohanas elott szerveznek en egy talit itt nalunk, csak a forumosoknak???? Mondjuk jovoheten! Amennyiben erdekes, akkor rogton irjatok, hogy kinek melyik nap lenne jo es hanytol, nekem teljesen mindegy! A meddig az teljesen mindegy, vagyis a gyerekeketol fugg, mert mi kb 7-8 ig egyedul vagyunk!
Mi Zugloban lakunk, a pontos cimet csak priviben kuldom, ha megdumaltuk a dolgokat!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztook!!!
Frusi, köszi a tár jelszavát:-)))

Perselám, én annyira izgulok!!!! (Többieknek: vasárnap írtam neki sms-t, mert annyira úgy éreztem, hogy az utolsó pocakos vasárnapját tölti a jóasszony:-) Nagy örömmel mennénk már be Somival megkukkantani a kislyányt és Téged!

Somim a változatosság kedvéért épp az anyukája türelmével játszik, lehet, hogy azért, mert érzi, hogy nagy szervezkedéssel sikerült egy rokont bepalizni, hogy jöjjön már fel babázni a mai szent napon, hogy apa és anya el tudjon menni karácsonyi bevásárlásra, autókárügyintézésre egyéb dolgok intézésére:-))) Előbb folyton kilökte a cicit a szájából, nekem meg annyira nincs cérnám most fejegetni, hogy nagyon, úgyhogy leraktam az ágy közepére és megmondtam neki a véleményemet:-))))) na nézett is rám olyan megszeppent arccal, egy kicsit bőgicsélt,a ztán újrapróba, most ezt játszuk....*sóhaj*

Bébiőr: nekünk AngelCare van, 120 méter a hatótávolsága, meg vagyunk vele elégedve, de mondjuk én benyeltem azt, hogy a dobozon ötmillió magyar kórház fel van sorolva, mint ajánló, de utólag belegondolok, azt nem írták oda, hogy kb. 5 vagy akár 8 éve ajánlották, nekem valahogy modernebb masináknak tűnik néhány más modell, mind formára, mind hatékonyságra pl. 240 m-es hatótávolság, szóval valami nem 100 a sztoriban:-)))) Az AngelCare-t ráadásul sík felületre kell állítani, szerintem viszont kényelmesebb, ha olyan a gép, amelynek a "vezérlő" részét a kiságyra lehet rögzíteni kívülre, mert a miénk így a pelenkázón túli polcon álldogál és folyton elfelejtem kikapcsolni meg lépni is kell négyet oda meg négyet vissza a gyerekhez:-)))
(Minden bababoltban lehet venni bébiőröket, MiniManó, Brendon, Gólya:-)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Nikike, nekünk elvileg bármelyik nap jó! Mi is zuglóiak vagyunk:-)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?