Új privát üzeneted érkezett!

Nszoke!

Ha még olvasod, én is ajánlanék dokit.

Nekem van egy 7 éves kisfiam, akit toxémiásan szültem császárral a Nyírőben.

Most júliusban pedig megszületett a kislányom a Shöpfiben FERENCZI doktor úrnál. Aki nem mellesleg az ország legjobb 4 ultrahangosában benne van.

3 éve cukorbeteg vagyok, plussz az előző toxémiám miatt fokozottan odafigyelt ránk, HÁLA NEKI egészséges kislányom lett.

Nagyon körültekintő volt, borzasztóan odafigyelt, ha hívtam telefonon, mindig tudta ki vagyok. Bár nagyon sokat kell rá várni a kórházban, de megéri. A magánrendelője nagyon közel van a kórházhoz , a Váci utca vége, ami a Vámház körúthoz esik. A Kálvin tértől a híd felé.

Na nem szaporítom itt a szót, én a saját tapasztalataimból kiindulva nyugodt szívvel ajánlom őt neked, mindig megemlítette a toxémiámat, mint előzményt. Tényleg nagyon figyel. Kedden szültem, még vasárnap is megnézett a kórházban!!! (A másik 4 szobatársamhoz nem jött a doki hétvégén.)

Sok sikert neked, és egy újabb egészséges babát kívánok neked!!!

Meg persze mindenkinek!

Kati, A "Babaproject előtt állók"-ból
Vendég
 


Noémi!

Nyéky doktort inkább élőben nézd meg (hétfőn úgyis mindig benn van), mert a tablókon ritka rossz képei vannak, még csak nem is hasonlít rá, az utolsón meg nincs is rajta!

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Noémi,

Én tavaly augusztusban szültem Kósa doktornál (én is Kósa fun vagyok, de most nem ezért írok)
Kérdezted, hogy volt e gond valakinél a babával.
Nos, nekem sajnos volt.
Nem koraszülött volt a kisfiam, mert a 38. hét végére született, azonban a köldökzsinór csúnyán rátekeredett a nyakára, mellkasára, lábára, és majdnem megfojtotta saját magát.
A Schöpf-Mérei PIC (intenzív) orvosainak köszönhetően azonban sikerült újraéleszteni, 2 percig volt oxigén nélkül. Ezt nem is tudom eléggé megköszönni nekik.
A 6 hetes kontrollon azonban közölték velünk, hogy nagy gond van a babával, rosszul mozog, merevek az izmai, mozgássérült lesz és nem fog tudni fogni a kezével. Sürgősen kezdjük el a tornáztatást. Ez abból állt, hogy 5 másik üvöltő babával körülvéve a főorvos asszony 5 percben elmutogatta, hogy otthon hogyan tornáztassuk a babát naponta 4x20 percet (a későbbiekben növelte az adagot 6x30 percre)!!!! Közölte továbbá, hogy ne forduljunk szakemberhez, mert teljesen felesleges pénzkidobás, én is el tudom végezni otthon a tornát.
Gondold el, hogy fér bele ez egy 6 hetes csecsemő életébe.....
Elkezdtük a tornát, szegény kicsim végigüvöltötte mindig, de csináltuk. Két hét tornáztatás után úgy döntöttünk, hogy mégis megpróbálnánk szakemberhez fordulni, mert ugye én mégsem vagyok gyógytornász, lehet, hogy csak rosszabbat teszek a babának a "kontárkodásommal".
Így kerültünk a Dévény Anna Alapítványhoz.
Nem ragozom tovább a történetet, mert már így is túl hosszúra sikeredett.
Azt szerettem volna kihozni belőle, hogy a Schöpf-Méreis gyerekorvosok abszolút ellenük vannak, pedig mi 8 hónapig jártunk Dévény Annáékhoz kezelésre (otthoni torna ezalatt már nem volt), amit a kórházi kontrollnál persze eltitkoltam.
Ma a kisfiam 13 hónapos, örökmozgó, 2 hete kezdett önállóan járni, szó sincs mozgássérülésről és gyönyörűen használja a kezét is. Ezt több neurológus is megerősítette. Sőt, gyógypedagógussal is megnézettem, az értelmi fejlődése miatt. Ma már itt is mindent rendben találtak. Ezt véleményem szerint Dévény Annáéknak köszönhetjük. Az utolsó kórházi kontrollon bevallottam, hogy hová jártunk, de persze nem akarták ezt elismerni.

Bocs, a hosszúra sikeredett történetemért.
Kívánok a kislányodnak sok egészséget.

Egyébként Kósa doktor a Váci utcában rendel (a Vámház körút felé eső részen)

Üdv,
Judit
angel068
 
 

 
 

Dévényéket én is nagyon pártolom!!! Marci kicsit laza izomzatú volt úgyhogy én is hordtam tornázni néhány hónapig, megelőzés céljából. Láttam sok csodát :)

A következő babánkat is mindenképp elviszem majd egy konzultációra ártani nem árt :)

Amúgy nem csak a schöpfiben hanem általában az orvosok nem igazán ismerik el a Dévény módszert.

Viszont sztem. a legjobb terápia a Dévény+ szenzo motoros korai fejlesztő Baross utca+ hydroterápia Lakatos Katival.
Ahol "problémás" baba van én ezt a triot ajánlom :)

Kriszti
cuiccolo
 
 


****OFFFFF*****
Alapítottunk egy Tüzijátékkal foglalkozó céget :)
Nézzétek meg a honlapunkat :
www.pyroverzum.hu

Kriszti
cuiccolo
 
 


Noémi!

Ezek után mostmár igazán elárulhatnád ki lett a befutó!

:shock:
iloly
 
 


Szio Mindenkinek!

Bocs hogy ilyen soká, de utazás meg minden volt az elmúlt napokba. Sajnos nem tudom még hogy kit választok, mert végülis nem voltunk a Schöpfibe, így nem "láttam" a dokikákat. De lehet hogy Kósa doktornál probálkozom legelőször.

No mennem kell, vagyis mennünk kell sétálni.

Vigyázzatok magatokra.

Ezt a vonalzót hogy kell felrakni rendesen?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 




Sziasztok!

Jó rég nem írtam ide de olvasni azért be-be ugrok!

nszoke
Orvost én is ajánlanék ha még nem döntöttél, Herczegh az orvosom 11 éve. Mindig megnyugatató, figyelmes,jó szakember!

Gyönyörűek a kicsi és a nagyobb gyerkőcök is, örülök, hogy egyikőtökkel személyesen is találkozhattam pár napja az Árkádban!! Egyébként először a kislányát ismertem fel az ide feltett képek alapján!
Kicsit csigázlak benneteket, hogy ki lehetett az?? :wink:
(Feltéve ha az illető felfedi Magát! :D )

Üdv Mindenkinek: Mzille
[/img]

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szép Jó Estét itt 23:23 ( az én gépem szerint;) de azt hiszem Jó Reggelt lesz belőle :o)

Szóval végre sikerült idejutnom, közben elmentünk Korfura, nagyon jó volt, Dani minden nap 2 órát lubickolt a tengerben. Mindjárt rakom a képet...

Aztán:

Ytong/Judit
GRATULÁLUNK kicsi fiadhoz, Dávid Bencéhez és JÓ EGÉSZSÉGET kívánunk szeretettel!!!!
(Azért 1 óra vajúdás kérem szépen le a kalappal !!!)

Zita
Szép nagyok a gyermekek!! Régen láttunk itten, mondom én... hogy megy a suli és mi leszel ha nagyobb leszel?

Cuicc/Kriszti
Horvátország - valahol megértem a viszolygásod, nálunk Apuka is lemondta végérvényesen azt a partvidéket, így maradt;) Korfu...

Barbic
Málnalevél tea - neház megmondani hogy nálam melyik használt igazán, de biztos hogy szerepet játszott. (én közben Kriston intim tornát is, meg gátmasszázst is csináltam...)
Te most hol tartasz, hanyadik héten?

Üdv Mindenkinek, Andi

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 388.45.jpg
[/img]

Kép
kisbora
 
 


+ még 1 fotó, mert azt nem töltötte be direktbe...illetve kódolt, ha nem vagy lustácska kattints, érdemes;)

A.
kisbora
 
 


Andi .)

De jó hogy írtál, mindig örömmel olvasok Rólatok! Dana gyönyörű és milyen klassz szine van!!!!!
Minden rendben Vele?

pusz,
K.

Mzille,

Szabad a gazda :) Azért egy tipp: Ytong Judit ?

Kriszti
cuiccolo
 
 


TIMIIIIILI,

MÁRKOLIVERes fotót szeretnék!!!!!!

pusz,
K.
cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Érdekelne, hogy szülés után alakult-e ki valakinek hasfali- és köldöksérve?
8 hónapja szültem, a hasam nem ment vissza, a mai napig 5-6 hónapos kismamának néznek. :(

Köszi
tücsi72
 
 


Sziasztok!

Én most 9 hetes terhes vagyok, már van egy két éves kisfiam. Őt a Schöpf-ben szültem, Ferenczi dokinál, és most is hozzá fogok menni. Igaz, hogy nem valami bőbeszédű, de nekem nem is beszélgetőpartner kell, hanem egy jó doki. Amúgy még így is mindig úgy váltunk el egymástól, hogy azt mondta "vigyázzanak magukra". Szerintem ez éppen elég egy orvos-páciens kapcsolatban. A szüléskor is odafigyelt rám, és mivel hétvégén voltam benn, szombaton is és vasárnap is csak miattam jött be a kórházba, hogy megnézze a gátsebet. Aztán meg amikor mentünk haza, még behívott és beszélgetett velem. Nem voltam magammal megelégedve a szülésemmel, egyáltalán nem így képzeltem, hogy nem tudom kontrollálni magam stb, és ezt látta rajtam, és megbeszélte velem, hogy szerinte nagyon jól csináltam mindent, ne aggódjak emiatt. Ez nagyon jól esett nekem. És amikor fél év múlva vissza kellett mennem hozzá egy másik ügy miatt, arra is emlékezett, hogy mikor szültem, meg, hogy "sima szülés volt". (Persze neki. De ezt csak viccből írom, tényleg nem volt semmi extra.)
Az ultrahangon is mindig meg tudott nyugtatni, mert a kisfiam mindenét elmagyarázta, hogy rendben van minden, ez ez lenne, az az lenne. És 20 hetesen alkatra megmondta, hogy fiú lesz, pedig igazából csak a 36-ik héten látszott az a plusz pár centi, aminek látszania kellett.
Az utolsó hónapban a kezét a hasamra téve "megfogta" a babát, és mondta, hogy jó hosszú, sovány baba lesz. Így is lett: 58 cm-hez csak 3300 g.
Szóval engem nagyon meggyőzött a szaktudása, és a maga módján kedves is.
Viszont szülésznőt nem választottam, amit megbántam, úgyhogy most fogok választani. Sajnos nem tudom, ki volt velem az elsőnél, egy csinos szőke rövidhajú csaj volt, és nagyon talpraesett. Tudja esetleg valaki, hogy hogy hívják?
Az elején azt hiszem a Béres Éva volt benn, amikor benn volt, de őt nem naqyon csíptem. Ő csinálta a ctg-ket is, és akkor sem volt valami kedves, és úgy böködte a hasam, hogy mozogjon szegény baba. Ez nagyon nem tetszett benne. A szüléskor meg nem hitte el nekem, hogy enyhe fájásaim vannak, de pont 5 percenként, mert a gép nem mutatta ki. Aztán bementem a dokimhoz, és megkérdezte, hogy mit érzek, én elmondtam, és mondta, hogy nyugi, ezek tényleg fájások már.
Ja, a szülésznőnek mennyit kell adni kb?
mol77
 
 


Cuicc;)

Jól vagyunk, köszönjük. Most már 2 hónaposak vagyunk... vagyis nem havonta hanem 2havonta kell kontrollra járnunk ! Hallelujja! ... (és nem 2hónapos terhesek, ahogy azt egyik barátunk hitte :lol: )
Szóval ép most voltunk, szerdán és jövö héten lesz eredmény, új labor gyors eredmény!

Jó lenne már talizni... mondom én :oops: ... Veletek is meg a többiekkel végre...

bár a topikban most egy kicsit eltűnt Mindenki....

Szóval mit szólnátok egy október végi talihoz, mondjuk - az elköv 2 hetünk már foglalt;) - Marci szabit vehetne ki a bölcsibe, illetve hogy van? Telljes napos már?

Többiek? Tali?

Üdv, Andi
kisbora
 
 


Sziasztok!

Andi!
De jó rólatok hallani:)
Dana gyönyörű,és már nagyon sokat nőtt!
Szívdöglesztően jó színe van! :lol:
Csajozik már?? :lol: :lol: :lol:

mol77!
Én egyetlen szőke csinos,talpraesett szülésznőt ismerek a Scöpf-ben!
Nála szültem! :lol:
A neve:Horinkáné Fekete Ildikó!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Andi,

Szabit el tudom intézni harci Marcinak!
Új produkcióval állt elő, vár és templomimádó lett úgyhogy nem győzünk kirándulni :)
Hangosan kiáltja Dobó Tapitány (nem megy a K betű:o) megvédi a várat, törötöt menjetek hazaaaa!

pusz,
K.

Mol,

Ferenczinek hiresen jó röntgenszeme van úgyhogy nem csoda hogy jól saccolta a babát :)

Kriszti
cuiccolo
 
 


Cristi,

...simán megfordul ill kifordul az ölemből a jó csajok után :lol: ...de tényleg :lol:

Cuicc
no nekünk is kezd most már menőkénk lenni, tegnapelőtt pld modnom neki: kísérjük ki Orsit, erre Ő nekilódult, így hazáig kísértük (itt laknak nekem;) 5 percre) aztán alig bírtam lerángatni egy kutyáról, annyira imádja őket. Plána hogy megtanítottuk neki hogyan engedje megszagoltatni magát, a kezét. Hát azt a gyönyörűséget amikor a kutya megnyalja az ujjait látni kellene, aztán folyamatosan dugdossa a kutyák szájához az ujjait, annyira élvezi :lol: ... majd pedig a saját szájába :shock:

Szókincseink bővültek
PÁH : háp háp a kacsákra
PÁN: tulipán
Ák: rák
sajnos a mi szókincsünk az Ő nyelvéhez semmit nem gyarapodott :)


Mol
én is úgy halottam , sőt csak úgy halottam hogy : "Röntgenszemű Ferenczy dr"

üdv Mki, A;o) + egy saját kiságyban alvó kismackó;) !!!! sztori később no meg kép is;)
kisbora
 
 


Sziasztok!

Köszi cristi, akkor biztos ő lesz az. Sajnos nem voltam már magamnál, amikor szerintem váltás volt, mert 4-től indult be rendesen a szülés, és 6-kor jöhetett a váltás, mert már nagyon a végét jártam, amikor jött a csaj, és be is mutatkozott nekem, de hát tudod, hova kívántam én már akkor a bemutatkozást. 7-kor meg már meg is volt a kisfiam. :-)
Aztán nem is láttam többet.

Mennyit kell adni nekik kb?

Ja, és mikor kell őket "lefoglalózni? " :lol:

Röntgenszemű dokimhoz jövő héten már el kell mennem, mert a végén még megkapom a magamét, hogy miért nem mentem előbb.
Mondjuk az első babával is csak a 9-ik héten sétáltam el hozzá.
De most elég későn tudtuk meg, hogy babánk lesz, azóta meg kissé körülményes megszervezni, hogy el is tudjak jutni a dokihoz.

Nem tudja valaki, hogy Ferenczi most mennyit kér? 2004-ben még "csak" 7000 volt, de az még a Váci úton volt.
mol77
 
 


Andi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jah.és meglestem a titkosított fotót is! :lol:
Nem semmi kismackó!:)
Bencét se kell félteni,ő is csajozik 1000-el! :lol:

mol77!

Nekem sem volt fogadott szülésznőm,de ha még egy babát vállalnánk,az tuti hogy az Ildit választanám!
Rengeteget segített,kedves,és tényleg talpraesett csajszi!
NAGYON KAPÓS!
Tehát jó előre lefoglalni,fél évekre be van táblázva... sajnos nem tudom az elérhetőségét/telefon/
de ha megkérdezel valakit a szülőszobán,biztos megmondják,és akkor megtudsz vele beszélni egy találkátés személyesen tudtok beszélni a dolgokról.Az anyagiakra is nyugodtan előre rákérdezhetsz.../nem fog konkrét összeget mondani/
Ha mégsem ő lenne az akire te gondolsz,akkor se fogsz benne csalódni! VÉR PROFI!!!!!!!!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Talált !!Jól tippelsz... :)


Ha lesz találkozó, engem is érdekel!


Üdv: Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Hoppá,

Mzille is kiugrott az incognitoból és Ildi lett :))) Szia :)))
Talit Andi remélem megszervezi és ott leszünk :o

Kriszti
cuiccolo
 
 


Jó Estét!
no mily' sebes ma este a babanet, talán sikerül ideírnom:)

Szóval vettem a lapot, megszervezem :D
tehát:

Időpont: október vége??? november eleje???? *

1./ Közterület:
1/a. XI.ker. Feneketlen Tónál (Ed van ott játszótér)
1/b. XI. ker. Kilátó téren (kedves domb és rajta kedves játszótér -bocs h minden szentnek maga felé hajlik a keze :D )
1/c. margitszigeti "hűs :? " piknik (Hmm?!)

... esetleg más javaslat???

2./ Magánterület
2/a. nálunk (lakás és társasházi kutya/macsmentes kert)

3. Nap:
3/a. hétfő, 3/b kedd, 3/c szerda, 3/d csütörtök, 3/e péntek, 3/f szombat, 3/g vasárnap

4. Óra:
4/a délelőtt 9-11h
4/b délután 15h-tól

5. Étel Ital igény
5/a normál
5/b vegetáriánus
5/c spec diéta, allergia, etc (pld. lisztérzékenység, anticandida)

Hirtelen ennyi jutott eszembe, várom a további javaslatokat, helyszínre. És a számodra kedves szám/betűkombinációkat :lol:

*Pontos dátum: lehet hogy belefutottunk a szomszéd kisfiú bárányhimlőjébe... bízom benne, hogy Danit védi az anyatej, meg a márciusban anyjába nyomott oltás :lol: valamint a tegnapi saját oltása, hmmm... de hát lappangási idő is van, így most a bécsi kirándulást is napolom :( , tehát kissé zűrösek vagyunk :lol:

DE azért rajta ne bátortalanodjunk el!!!!
Várom a jelentkezéseteket!

Pusz, A.
+ egy alvó kismackó, akinek a ma esti alvómacija a porszívó kisebbik takarítófeje :shock:
kisbora
 
 


Szia Noémi!

Most már tudom a neved. Elolvastam a történetedet, vagyis Málnáét...borzasztó! A praktizálás lehetőségét venném el a mosom kezeimet dokiktól!!!Felháborító, hogy ilyenek kezei közé is kerülhetünk.
Ahogy angel068 mondta én is Kósa fun vagyok, nem csak azért , mert neki köszönhetem a gyermekemet, hanem, mert a közel hét év alatt, amióta ismerem soha nem volt olyan helyzet, hogy ne próbált volna segíteni. Határozott abban, amit javasol, vagy tesz, és szerintem ez megnyugtatja az embert, mert érzi, hogy jó kezek között van. Nem örülnék, ha valaki remegő kézzel vacilálva nyúlna hozzám, pláne terhesen...játszon a saját életével, ne máséval.
Van aki látta Kósát szülni, én nem tudom megítélni, hogy miért érzi szörnyűnek, mert az én szülésemről csak jó tapasztalataim vannak. Szerintem nagyon sok múlik azon, hogy a kismama hogy áll hozzá...én is leordítottam a mennyezetről a festéket, de amikor mondták mit csináljak igyekeztem azt tenni...ha nem is mindig sikerült. Nehéz dolog orvost keresni, mert a nőgyógyász nem tartozik a ránézek tetszik nem tetszik típusok közé. Én a szakértelmét maximálisnak tartom, és azt gondolom, hogy nála tuti a legjobb kezekben lennél. Nem tudom, hogy állsz az orvoskereséssel, de azt gondoltam, most, hogy elolvastam mi történt veletek leírom az én érveimet is.
Bocsi, ha már döntöttél.

Üdv Anett

Kép
manó-v-29
 
 


Kisbora!

Nem akarok kontárkodni csak mivel én a 22kerben lakom szeretném megkérdezni hol van a kilátó tér, mert nem tudok sok jó helyet a környéken. 11, 22 ker, budaörs. Ezek érdekelnek.

Anett!
Köszönöm a véleményed, szívesen olvasom bárkiét. Még nem döntöttem. Hirtelen annyi jót hallottam egy pár dokikáról, de legnagyobb "hírnek" Kósa doktorbácsi örvend. Azt hiszem ő lesz akihez legközelebb megyek. Őt mondtátok a legtöbben és volt szülésem-kor egy "sorstársam" akivel nagyon összebarátkoztunk akkoriban, ő is Kósa fun volt már 10-en éve.

Már csak egy kérdés, hívjam a magánrendelést s jelentkezzek be vagy hogy? Nem baj hogy a semmiből odacsöppenek? Valami előzmény nem kell?

További szép napot mindenkinek ebbe a csúnya időbe. :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


No Andikám,

A TOTO tippjeim :d

Időpont: okt vége, reményteli jó idő
1a, 2a, 3a 4a és meglepően 5a

puszka,
K.
cuiccolo
 
 


Noémi,

Kilátó tér a 11.ker. Pannonhalmi út vezet oda, de a Sasadi útról is megközeíthető ( a Háromszék u. magasságában)

Cuicc;)
okés, szuper vagy!

Lányok, és Ti ?!

Egyébként pedig kéne egy kis drukk, hogy barátnőm Orsó Botondja kibújjon, mert ha jól értelmezem okt 24ig kaptak haladékot, aztán kórház és 2naponta oxytocin. Na szóval ez nem a gyöngéd szülés kategória. (okt 18. az eredeti kiírás)
Szóval ha valaki ki tudná csalogatni a kisfickót még előtte.... az nagy megkönnyebbülés lenne. KÖSZÖNJÜK a DRUKK-ot!!!!

Szép álmokat!
Andi
kisbora
 
 


Noémi!

Próbálkoztam válasz pü-vel, nem tudom mi sül ki belőle.
Úgy látom Manóval ugyanazt gondoljuk, feltételezem azért mert ugyanazok a tapasztalataink Kósa ügyben. Pedig a történetek teljesen különbözőek. Ez talán jelent vmit.

További jó keresgélést!

i
iloly
 
 


Sziasztok!

Andi ,Kriszti!

Az én kombinációm: 1/a (javaslat: Millenáris, rossz idő esetén
vannak fedett helyek is + Mammut
kölyökpark)
2/-
3/a nekünk is jó a hétfő(Ez okt.30.lenne?)
4/a
5/a

Remélem sikerül összehozni! :)

Többiek :?:

Egyébként nálunk a múltkor az alvómaci egy fúrógép volt.. :shock:

Üdv: Ildi ( és igen, no incognito :D )

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


*****MEGSZÜLETETT Melovics Renáta Réka ******
Janiko második kislánya ma reggel 5.40 -kor 3410grammal és 53 centivel :d
cuiccolo
 
 


Akkor elsőként gratulálok Janikónak!
Nagyon sok boldogságot és sok erőt kívánok, mint kétgyerekes anyucinak!!


MzilleIldi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!!!

Anikó, sok szeretettel gratulálok, hosszú boldog életet a picinek! :lol: Ha tudsz jönni várjuk a képeket! :lol:

Én még 2in1. :lol:

Andi, Dana annyira édi! :lol:
Málnalevél teát nem kezdtem még el, most töltöttem a 37. hetet éredemes ilyenkor?

Kriszta, akkor Tűzijáték lett? Szuper az oldal megkuksiztam. :lol:

Jövő héten végig nem lesz a dokim a Ferenczi a helyettese.
Remélem megvárom azért a sajátom, benne 100%megbízom,meg ismer, meg egyébként is nála szeretnék szülni. :lol:
Azért jó volt olvasni a sok pozítívumot Ferenci Dr-ról is! :lol:
Szerintetek a helyettes orvos bejön szülni ha hívják?

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Szia Barbiiiii!!!

De jó hallani Rólatok. Nem jutottunk el Hozzátok :oops:
Marci megint beteg, antibiotikumkúrán van :((( Nati is :((((

Tudod, tüzijáték az Attila hobbija. (úri passzió :))) mármint az egyik.
Én visszamentem dolgozni és 1000-el keresek mást, most van kettő is kilátásban.
2008-ban ha addig megjön a bátorságom jöhet nálunk is a tesó utána elkezdhetjük a közös businesst :d

Írsz Bencusról? Kép esetleg???

Málnalevél teát a 37. héttől kell inni úgyhogy hajrá!!!! Mi lesz a Manó neve?

puszi,
Kriszti
cuiccolo
 
 


Ildi,

Köszi a gratulációt!! Én gyűjtöm be, Anikó még a schöpfiben van, császáros volt a kicsi úgyhogy marad is még néhány napig.
Ha hazajönnek akkor meg ugye ott lesz a kis beteg Nati is úgyhogy nem tudom mikor jár majd erre :(((

pusz,
Kriszti
cuiccolo
 
 


Sziasztok!

En meg nem jartam erre! Segitseget kernek Toletek! Tudtok ajanlani egy nagyon jo dokit a Schöpf-Mérei kórházban? Hallottam Szonyi doktorrol (fiatalabbikrol) hogy O nagyon jo, mit tudtok rola?

Elore is koszonom! Udv

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Anikó!!

Gratulálok, és sok boldogságot kívánok!!

Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Csak néhány gondolat...

Anikó, gratulálunk, sok boldogságot kívánunk!

Kriszta, Marcinak és Natinak is jobbulást!

Látom, tali szerveződik. Sajna én most em merek bevállalni semmit, mert gyógyulóban vannak a gyerkőcök, a jövő héten pedig lelépünk kikapcsolódni, jó lenne nem összeszedni semmi bacit.

Sajnos a családnak sikerült bekapnia egy hányos-hasmenéses vírust, Kincső kezdte, Barangó folytatta. Rajtunk is átment. Sajna Bari nehezen viselte, így szombat este bevittük az ügyeletre, de már nem engedtek minket haza, csak kedden. Ma voltunk ellenőrzésen, semmi baj, csak továbbra is diétáztatni kell a gyerkőcöket.

Barangó visít, Kincső alszik, megyek...

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Jó estét!!!!

ANIKÓnak
GRATULÁLUNK és jó egészséget kívánunk!!!

Ildi-Mzille
Millenáris-Mammut - tök jó ötlet (szerintem)... :wink:
Alvómaci-Fúrógép :lol: :lol: :lol: ez azért jobb, valld be :lol:

Barbic
Hajrá málnalevél, még időben vagy! :) Egyébként még szokták ajánlani a palástfű teát is, kinek a pap kinek a papné alapon, vagy fele-fele arányban keverni a kettőt.
Helyettes orvos bejön-e - a dokid biztos szól neki, de te is odaszólhatsz, hogy ha netán-tán... talán így kicsit kedvesebb a dolog:)

Cirkuszka
Szőnyinél (ifj) szültünk. Nekünk bejött :) és sok nőnek is :lol: . Emlékszem, amikor apukával a 18 heti uh-ra mentünk közösen, Ő akkor látta Szőnyit először. Miután végeztünk megjegyezte, most már érti miért van olyan hosszú várakozás Szőnyinél. Megjegyzem soha nem egyezett az ízlésünk :lol: , akit ő férfiként jóképű férfinak tartott, az nálam nem jött be :lol: ezt meg is beszéltük a kórházi szomszédasszonnyal, Zsuzsival (aki Sz.dr baráti köréből való).
... arra is emlékszem úgy középtájon kicsit elbizonytalanodtam , úgy általában, ...aztán egy hideg téli napon bent a kórházban volt az uh, Szőnyi rövidujjúban, kissé mackósan-gömbölyűen. Mikor megláttam az erős karjait, megnyugodtam :wink: gondoltam bármi lesz, ha tán kipottyanna ez a gyermek lesz aki biztonsággal elkapja, így hát maradtam :lol: :lol: :lol:

Summa summarum jó kezekben leszel, ah őt választod, deez is kicsit olyan hogy mindenkinek meg kell találnia azt az embert, vagy azokat akikkel megérti egymást. Én ismerek olyan lányt, akivel annyira nem értették meg egymást... legalább is a lány mindig így érezte...

üdv, A.
kisbora
 
 


Ed,

megértelek, jó pihenést!
Aztán meg meglehet, hogy mire ezt a talit összehozzuk,addigra már ti is elérhetőek lesztek :lol:

Andi
kisbora
 
 


Hali,

Megint énnnnn vagyok a jó hír hozó :d

Barbi kisfia Zétény a mai napon megszületett!!! Mindketten jól vannak!

Éljen, éljen!!!!!

Nagy Gratula BARBI!

Kriszti
cuiccolo
 
 


És megint én vagyok az első garatuláló!

Sok-sok boldogságot, minden jót Nektek Barbi! :D


Cirkuszka,
Én a saját orvosomat ajánlom, Herczeghet, figyelmes ,megnyugtató, jó szakember, 11 éve járok hozzá.
Jaa, és izmos karban és "szépségben" is felveszi a versenyt, akár Szőnyivel is! :lol: :lol:

Többiek, találkozóra nem jelentkeztek? Most, hogy mennék nem tolongtok.. :(

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!

Kriszta, megelőztél a jó hírrel... :lol: A kicsifiú 3720g!
Jajj, most jut eszembe, hogy nem válaszoltam a cipős leveledre. Remélem ráér még. Szombaton utazunk, utána megnézem az itthoni darabokat, aztán válaszolok.

Sajna nálunk nem alakulnak valami jól a dolgok. :cry: Szombaton Barangó rosszul lett, elvesztette az eszméletét, rongybaba kinézete volt néhány másodpercig. :cry: :cry: :cry: 16-án megyünk neurológiára. 5 orvossal beszéltem eddig, mindenki azt mondta, várjuk meg a neurológiai eredményt. Rengeteg oka lehet a dolognak. 1 hetes hasmenés után történt a baj.
Ráadásul Kincsőnek ma elkezdett folyni az orra.
Barangó amúgy nagyon jól van, igazi kis csibész lett. :lol:

Jó hétvégét mindenkinek, novemberi tali érdekel.
Tipp: a Fehérvári úti művházban minden kedden és csütörtökön játszóház van, nagyoknak foglalkozások, torna, kicsiknek játszószőnyeg. 9-12-ig 1200Ft, nem tudom, hogy hány éves kortól kell fizetni, de Barangónak még nem.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Juj ED :(((((

Nagyon jó neurológust tud KisborAndi ajánlani azt hiszem. Ha nem akkor küldök én címet, idegsebészből pedig ugye a lehető legjobbat tudom!!!!!!
Emilen is lehet Vele kontaktálni küldöm priviben. Nehogy ennyiben hagyd, szegény kicsi drága Barangó!!!

puszi,
Kriszti
cuiccolo
 
 


Sziasztok,

már nagyon régen jártam erre.
Először is nagyon sok gratula az új jövevényeknek, sok boldogságot az anyukáknak.

Örülök, hogy mindenki jól van. A talit most még nem vállalnám be, talán 2 hónap múlva már igen.

Mi jól vagyun , Dávid 2 kilót hízott az első hónapban (behozta a 3 héttel korábbani születést), jövő héten lesz 2 hónapos és most 6 és fél kg. Dorka nagyon szereti egyáltalán nem féltékeny sőt nem tudom lerakni Dávidot, csak a kiságyába, mert mindenhol veszélyben van, Dorci állandóan ott van körülötte, puszilgatja, takargatja, nyomja a szájába a cumit, fel akarja venni, ő akarja büfiztetni, ha szoptatok ő fogja a cicimet... Szóval állandóan figyelni kell rájuk.
Dávidnak van egy kis vízsérve (bal heréjében) azt mondják, ha 1 éves koráig nem szívódik fel műteni fogják. Egyébként nagyon erős kissrác, a fejét gyönyörűen tartja kezdettől fogva, és mosolyog.

Most ennyi, mert a fiam értem kiált.Képet legközelebb.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


JAJ Ed !!! Kis Borongó! Szorítunk! Pü-ben pedig küldöm a neurológus nevét, elérhetőségét...

Kriszti,
Meggyógyultatok már?

Barbi és Zétény :D
Jó egészséget kívánunk!
(jól meghajtott ez a málnatea :wink: )

Ytong
várjuk a képeket!!!

TALI
hát megmondom a tutit :wink: már kezdem elbizonytalanodni... most vagy azért nem jelentkeztek, mert én szervezem :wink: vagy tényleg ennyire elfoglalt mindenki :cry: ...
bezzeg a szt imrés ikea szoba topik pörög, mint állat, itt meg kipurcanóban vagyunk :cry:

Fehérvári Művház - tök jó ötlet- gyűjtöm a helyszíneket, aztán most már úgy nézem novemberi lesz belőle és hideg :cry:

iwiw-en vagyok :D megismerkedjünk???
Te Kriszti, küldtem neked sms-t, megkaptad? v megváltozott a telszámod?

Jóccakát ill. Szép reggelt és mindenkinek napsugarat!
A.
kisbora
 
 


Ed, Barangó, nagyon szorítok értetek!!
Remélem, nem komoly a baj. (Ed, nem lehet, hogy Barangó tulzottan kiszáradt? Én nagyon laikus vagyok, de szerintem egy hetes hasmenés produkálhat ilyet, pláne kicsiknél.)
Nekem is mind a kettő elkapta a hasmenéses-hányós vírust, mi is kb egy-egy hétig küzdöttünk, mire jobban lettek (de fel éve pl Kaidi igy került kórházba kiszáradással, ahol az egyébként 14 kg-os lányom kapott 4(!) liter infúziót).

Barbi, nagy nagy gratula, sok boldogságot kívánok!

Judit, biztos szépek vagytok együtt, én is szeretnék képet látni!

Kriszti, Marci hogy van? Remélem, meggyógyult, és már nem szed gyógyszert. És Te hogy vagy?
masodik
 
 


Judit,

Vízsérv Marcinak is van jövő héten egyeztetjük a műtét időpontját :( A felszívódás mesét mindenkinél bedobják de a környezetünkben mindenkinek műtőasztal lett a vége :(( Nem tesz boldoggá :(

Andi,
TEEEE voltál????? No akkor keress meg Pető Krisztina néven futok és csak Marcusról meg anyósomról van kép :)

Iza,

Hááááát, 2 hét itthonlét után jobban, most meg Tiszaújvárosban őszöl apával mert itt áll a bál azaz a festés.
Én jól vagyok elkerülöm az orvosokat és így nincs tudomásom semmiről :o
Abbahagytam a synumart, magamtól mert senki nem vállalta a felelősséget, hogy leállítson róla. (kb. fél éve)
Ti hogy vagytok??? Gyerkőcök?

pusz,
Kriszti
cuiccolo
 
 


Kriszti,
no szép vagy mondhatom... ! :wink: .. a Zén telefonomban néked mentett helyed van... no mindjárt utánadjárok az iwiw-n...

Iza
jó "látni" téged újra :D

Lányok, mi az a vízsérv?

A.
kisbora
 
 


Júúúj Andi,

Igen elvileg NEKED is az enyémben. Csak az enyém (mármint telefon) mindig leamortizálódik vhogy. és évente többször is cserére szorul így vesznek az adatok :((((

Közben megismerkedtünk :)

Csajok,

Ki van még az iwiwen? Ed, Barbi, Timi már megvan :)

p,
K.
cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre,mert ugy látom itt egy elég jól összeszokott csapat van, vagy rosszul látom? Összejártok, telefonon tartjátok a kapcsolatot és naprakészek vagytok egymásról. Mindig vannak új nevek de csak rövid ideig, utána pedig visszatérnek a régiek.

Ja nem tudom nekem mennyire szántátok a kérdést de én is vagyok iwiwn (ha valakit érdekel): Heinrich Noémi (nyonyo) én vagyok az egyetlen.
A kislányom is rajta van: Heinrich Málna(zsebi) ebből is csak ő van ha jól tudom, ha mégis tévednék bocsi.

További szép napot ebbe a hideg-ridegbe.

Ed!
Ti milyen programokat szoktatok csinálni a környéken, esetleg tudsz jó kis helyeket? Vagy akár messzebb is. Minden érdekel ami gyerkőcnek is jó.

És ha van valakinek ötlete még azt megköszönném.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: