Új privát üzeneted érkezett!

luna
Megnéztem az oldalt és elolvastam egy cikket,amikor is
a férj elvesztette a feleségét.Ez szörnyű.A nyirokmirigy
rák a sok hormontól lehetett szerinted?
Most már megint paráztatom magam.Jaj,olyan szörnyű
ez az élet.Nem?
krisztike54
 
 


Csajok!
Én úgy bealudtam délután,szinte észre sem vettem.
Most meg olyan hányingerem van meg fáj a fejem.
Lehet az injekciótól nem?Vagy elkaptam volna valamit?
krisztike54
 
 


Krisztike nem tudom mitől lehetett... :(

Sok olyan van, amit nem értek, mi miért történik. Miért így, vagy miért épp azzal, akivel. Nem tudom, hogy ezek sorsszerű dolgok, vagy vallásilag Isten akarata, de mindenesetre ezek itt a földön elég borzasztó dolgok.

Nem tudom, lehet csak a rossz időtől, az okozhatja a fejfájást, a fej meg a hányingert.

Mindenkinek ilyen szépséget kívánok minél előbb!!! :)

Kép
Vendég
 

 
 

bocsi, nem mutatja a képet... :SSSSSSSSSSSSSS
Vendég
 


Nem akarom szétoffolni a fórumot, de - most mégis megteszem :) - egy kicsi szín a szürke mindennapokban, amit ez a kis csapat művelt... :)

Ez a video Belgiumban, 2009. március 23-án. reggel 8 órakor az Antwerpeni Központi Pályaudvaron készült...
Az utastájékoztató hangosbeszélőn keresztül elkezdték lejátszani Julie Andrews dalát a "Do Ré Mi" (a Muzsika hangja című musicalből).


http://www.youtube.com/watch?v=7EYAUazL ... r_embedded
Vendég
 


Luna én múltkor keresgéltem valamit a neten és akkor akadtam rá egy hasonlóra, ott viszont napjaink slágerei voltak össze mixelve. :D
Az is nagyon jó volt!

Most néztem meg amit feltettél, eszméletlen és csodálatos ahogy az emberek együtt ritmusra, vidáman mozognak! :D Olyan jó lenne itt is egy ilyet csinálni!

Ja, míg el nem felejtem ma nem tudtam aztán elmenni a klinikára mert váratlanul mindenki mára jelentkezett be, jött el, így holnap reggel megyek majd el! :D
Vendég
 


Röpcsi küldtem privit :)
Vendég
 


Csajok van itt még valaki?Párom netezett,most adta vissza
a gépet.
krisztike54
 
 


én itt vagyok... :)
Vendég
 


ok luna.
Kérdezhetek még tőled?
krisztike54
 
 


Igen. :)
Vendég
 


Az lenne a kérdésem,hogy szerinted ezeknek a hormonoknak
amiket kapunk nincsenek mellékhatásai?
Nincs ismerősöd aki lombik programba vett részt?
Érdekelnének a tapsztalatok.Csak mert a proftól ilyeneket
nem lehet kérdezni.Mert amúgyis alig akar válaszolni.
Az asszisztens meg szerintem azért sem mondja mert
nem akar ijesztgeni.Nem?
Bocsi hogy ilyenekkel fárasztalak,de egyfolytában ezen kattog
az agyam.
krisztike54
 
 


Jó a kérdés, sajnos a választ nem tudom. Annyit tudok a hormonokról, hogy aki hízásra hajlamos, annál valószínűleg előjön a dolog.

Rágugliztam, találtam egy ilyet:
Kép

De nem tudom, azok a hormonok, milyen hormonok? Könnyen meglehet, azok nem ezek...
Vendég
 


De majd megkérdem a nőgyógyomat, Ő nem csinál gondot abból, ha kérdezek. Simán válaszol, minden grimasz, vagy bármi nélkül.

Nagyon rendes orvos. Megbízom benne, és ez jó. Viszont nagggggyon zavarban vagyok nála mindig. :oops:
Vendég
 


jaj te jézus.Ennyi mellékhatás :!: :!:
Remélem nálam nem jelentkeznek ilyenek.
Abba kéne hagynom szerintem ezt az aggódásomat,
mert már tiszta gáz vagyok.
krisztike54
 
 


ok köszi luna.Kérdezd meg kíváncsi vagyok,hogy mi a
véleménye a lombikról?
krisztike54
 
 


De amiket kapsz, vagy kapnál azok ezek között vannak?

Sajnos mindennek van mellékhatása...

Ne aggódj!!! Minden rendben lesz!

Most mennem kell, lejárt végre a munkaidőm, indulok haza. Holnap jövök!

Puszi, és jó éjt!!
és Ne aggódj!!! :)
Vendég
 


Talán nincs ezek között.Legalábbis én nem látom.
De azért köszi.

puszi
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Először is gratula Adrinak,ő a nap nyertese,bármennyit is várt,jó hírt kapott :lol: !Szuper,Adri,hogy terminált lesz!Jól "helyrepofoztak"! :wink:

Ami engem illet,voltam Murbernél,aki ismét nagyon kedves volt.Azt mondta,kérjek hétfőre időpontot Urbancsektől és beszéljem meg vele a továbbiakat (lombik).Hát imádkozom,hogy vállaljon el.
Azt mondta Murber,hogy kb.januárban kezdődhet a lombik,mire én rögtön megkérdeztem,hogy addig még csinálhatunk-e egy inszemet,és azt mondta,igen,menjek csak Urbancsekhez,és elindítjuk.Gondolom,ezt is ő fogja csinálni(mármint Murber).

De azért persze még reménykedem,hátha...köszi a kérdésed,Twist,feszülget a hasam,mintha készülne megjönni,de ez ilyenkor még nem terhestünet,szóval inkább arra készülök,hogy NEM,nehogy nagyot csalódjak,így is nehéz lesz.Tesztelni legkorábban pénteken érdemes,aznapra várom a mensit.De ha bírom idegekkel,nem tesztelek,csak szombaton,ha nem jön meg.

Lányok,olvastam a félelmeitekről,hadd biztassalak kicsit Titeket!
Tudjátok,én átestem egy ennél sokkal durvább kezelésen,a kemoterápián,mikor mellrákom volt.Ilynkor kihullik az ember haja,és a kezelés után pár napig iszonyatos,semmihez nem hasonlítható rosszullét,hányinger,hányás kínozza az embert,a köztes időben is fáradékonyabb,levertebb vagy.
Én nagyon féltem,de elhatároztam,hogy "márpedig én nem leszek rosszul"-ez persze nem sikerült,mert nem csak elhatározás dolga,ezek nagyon erős gyógyszerek,de azt elmondhatom,hogy amikor nem hagytam magam,mert például látogatóim voltak és szerettem volna élvezni a társaságukat,akkor sokkal jobban viseltem a roszullétet,fel tudtam kelni,picit ettem is,szóval magam is meglepődtem.
Ezt azért írtam le,hogy lássátok,mennyire sok múlik a hozzáálláson és azon,hogy nem keressük magunkon folyton a mellékhatásokat.Minden gyógyszernek van mellékhatása,és kockázata is,de ezzel nem kell,nem szabad foglalkozni!
Csak arra gondoljatok,hogy nagyon profik,akik foglalkoznak velünk,segíteni akarnak és mindent a babákért!
Krisztike,ezt főleg neked szántam,mert látom,nagyon elmerültél a parázásban.Nyugi,minden rendben lesz!Egyébként a hüvelyi UH sajnos ilyen,hogy forgatják az emberben,mert a petefészkek kicsit oldalt vannak,és azokat figyelik.Nekem is kellemetlen szokott lenni picit:De bezzeg majd nem lesz kellemetlen,ha a Kisbabádat fixírozzák vele! :wink:

Jó éjszakát Mindnyájatoknak!
Vendég
 


Sziasztok :)

Mmzsó drukkolok, hogy ne a mensi miatt fájjon a pocakod! :)
Micsoda erőd van! Tudom, másként nem ment volna... De csodálom hogy ennyi erőd volt végig csinálni, most pedig a babáért is küzdeni kell! Nagyon erős vagy!! Drukkolok nagyon Nektek!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem a "rákszűrésről"! :evil: :(
Vendég
 


Ajjjajjj!

Röpcsike mi a baj???
Nem vagy túl vidám...
Vendég
 


Hétfőn azért nem mentem el, a klinikára mert délelőtt máshova kellett mennem és ott a vártnál jobban elhúzódtak a dolgok........sokat kellett várnom! :? Plusz nem is voltam jól, rosszul éreztem magamat, örültem, hogy kora délután hazaértem. :oops:
Kedden, a hétfői nap munkáját hoztam be, meg a keddi nap munkáját végeztem le. :( :?
Szerdán reggel, ahogy elment a férjem, egyből indultam volna tusolni, készülődni és már féllábbal a kádban is voltam, amikor teljesen váratlanul felcsöngetett a barátnőm, hogy szeretne feljönni, mert teljesen ki van borulva. Mit tehettem volna, nem volt szívem azt mondani, hogy most nem jó, hallottam a hangján is, hogy tök ki van, ezért hát mondtam neki, hogy jöjjön fel. Kb. másfél órát volt itt, nagyon ki volt akadva, egyfolytában sírt, nem mondhattam neki, hogy fogd rövidre mert nekem dolgom van. Közbe Anya telefonált, hogy 11 óra fele ügyfél jön, Ő meg valami iratért ment, nem biztos, hogy visszaér. :( Na, másfél óra múlva a barátnőm elment én meg neki álltam ismét készülődni a dokihoz. Letusoltam, felöltöztem, ettem egy szendvicset és már készültem is, hogy 10, 15 percen belül el is indulok, amikor Anya férje hívott, hogy valamit el kéne hozni valahonnan, de aztán a beszélgetés végére kiderült, hogy nekem is nekem kell érte mennem, mert valami barátja aki a telefonbeszélgetés közben érkezett meg hozzá, majd elmegy érte. :? Jól van mondtam, akkor én már megyek is, mennem kell orvoshoz. Már az előszobába vettem volna a cipőmet, amikor csöngettek. Anya régi kolleganője volt, akivel előző nap megbeszéltünk, hogyhogy ha megy a hivatalba, ugorjon be, mert már régen láttuk. Na, vissza minden levettem a cipőt, fogadtam, dumáltunk, kb. 10 perc után megérkezett Anya is, majd 20 perc múlva az ügyfél is, rá 30 percre pedig egy másik ügyfél is, aki csak egy dokumentumért jött. Ja és közbe szóltak a telefonok! Így aztán tegnap nem mentem el. :(
Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy na, másnap, azaz ma, ha törik ha szakad, én elmegyek a vizsgálatra :!: :!: :!: Emiatt ugye 2 napja nincs akció! :? Lefekvés előtt eszembe jutott, hogy vajon hol lehet a kis könyvem?! :roll: Félórát kerestem, aztán végül a táskámba meg is találtam. Mondtam is, nem is tudom, hogyan akartam elindulni, amikor ez nem volt kéznél!? Örültem, hogy megvan és hogy másnap reggelre, délelőttre nincs olyan dolgom, elintézni valóm ami miatt nem tudnék a klinikára elmenni. :D
Ma tusolás, öltözés, evés, és kezembe a kis könyvvel irány a klinika! :D 5 percet ha vártam amikor kijött egy kis csaj, aki bekopogott a nővérszobánál, ki is jött az a csaj, aki mindig ki jön. Mondtam, hogy rákszűrésre jöttem, azt mondta ma nem lehet jönni, nincs kenet levétel :evil: , hétfőn délelőtt próbáljam :shock: :?: :!: :?: :!: majd meg :!: :evil: :evil: :evil: Hát ennyit a rákszűrésről! :( :?
Vendég
 


Bocsika, egy, két helyen zavaros a szöveg, de olyan pipa vagyok! :evil:
Vendég
 


röpcsi
Jaj nagyon sajnálom a történteket. :cry:
És akkor most mi lesz?Mikor mész megint?Vagy akkor most
hogy lesz?
mmzsó
Köszönöm a biztatást,és csodállak a nagy erődért ami
benned van.Ha valaki akkor te meg :cry: érdemled a kisbabát.
Ilyenkor mindig eszembe jut a történeted után,hogy én
sajnáltatom magam miközben vannak sokkal nagyobb
dolgok is az életben.Na csak mindig az a nagy amiben éppen
benne vagyunk.Hétfőn úgy adtam be az injekciót magamnak
hogy nehogymár ne tudjam beadni megcsinálom és kész.
És ténleg sokat számít a hozzáállás.Mert azóta leküzdöttem
az injekció fóbiámat.kívánok neked nagyon nagy kitartást a
tovvábiakhoz!!!
krisztike54
 
 


Csajok!
Képzeljétek nekem meg kiújult az ínhüvelygyulladásom.
Ma reggel felkeltem és hát fáj rendesen meg nyillal.
Most veszek be fájdalomcsillapítót.Azt lehet nem?
Mindig van valami basszus.Látod röpcsi nekem is van
mindig valami.
krisztike54
 
 


Röpcsi! Ne szomorkodj, ez most valamiért így jött össze. Besűrűsödött a heted nagyon! Ma viszont azért kapd el az urad, mert hétfőig még van egy pár nap ;)

Krisztike! Nagyon ügyes vagy, hogy már ilyen jól megy a szúrás!! :)
Vendég
 


Ma végre úgy alakítottam a délelőttömet, hogy megcsináltam az Aviva gyakorlatokat. Rendesen megizzaszt, pedig nem olyan vészes gyakorlatokból áll. A végén van egy kb 45 perces pihenés, amit bebugyalálva, takaró alatt egy bögre forró teával kell eltölteni. Megfelelő egy kis elmélkedéshez, bár én most ezt az időt az olvasásra szántam.

Nem tudom, olvastátok e Stepheni Meyer Alkonyat című könyvét, könyveit. Most ennek a sorozatnak a 3. kötetét olvasom. Nagyon elragadó történet. Nekem nagyon tetszik. Annyira jól leír mindent, hogy szinte olyan, mintha ott lennék, ott töltenék napokat. Nagyon jól kikapcsol, kizökkent a napi kis dolgokból.

De vissza az Avivához. Az oktató mondta, hogy volt egy csaj, aki semmit nem változtatott az életén, nem váltott életmódot, az étkezési szokásain se változtatott, csak annyit csinált, hogy heti 2 alkalommal megcsinálta a gyakorlatokat és két hónap múlva megfogant a babája. Elivleg ezzel a tornával az átjárhatóságot is lehet fokozni, meg a hormonszintet is kordában lehet tartani. Ovura is jó, meg ha vki mensizni szeretne, arra is. :)
Vendég
 


Kriszti
Na látod ez jó kérdés :!: :roll: Nem tudom, hogy hogyan lesz tovább!
Többféle lehetőség is van, de mielőtt ezeket felsorolnám, elmondom, hogy az utolsó nőgyógyász doki, akihez állandó jelleggel jártam, utalt be ide a SOTE ARO-ra és azóta én csak ide járok. Vérvizsgálatra, vizeletvizsgálat, ultrahangvizsgálat és rákszűrésre is stb...
A klinikára kerülésünkkor betudtam mutatni egy friss rákszűréses papírt, így akkor nem kellett megcsináltatnom, de utána minden év lejártával, mivel Murber dokihoz jártam, az asszisztensek azt mondták, hogy Ő hozzá kell kérnem rákszűrésre időpontot. Murber dr. csinálta nálunk végig az összes kezelést így érthető volt, hogy hozzá küldtek és nem az ambulanciára. A régi nőgyógyászomhoz visszamenni egy rákszűrés erejéig nem akartam, mert úgy voltam Murber már ismer, így maradok nála. Egyébként a régi nőgyógyim magánrendelős a házunkba és sajna nem valami olcsó! :(
A lényeg, hogy a terminált kezelések és az inszemek alatt mindig Murber csinálta a rákszűrést. Most, hogy átkerültünk Urbancsekhez és szeptemberben kérni akartam, mert lejárt az 1 év, időpontot Murber dokihoz, az asszisztens azt mondta, az ambulanciára kell mennem.
(Megjegyzés: az utolsó rákszűréskor, tehát 1 évvel ezelőtt amikor mentem Murberhez, megkérdeztem tőle, hogy el e végzi nálam a rákszűrést, mert eddig mindig Ő csinálta, de ha esetleg nem csinálja meg, akkor lemegyek az ambulanciára, ahol igaz nem választottam még orvost, de akkor lent megcsináltatom. Azt mondta ne mennyek le, megcsinálja Ő csak jelentkezzek majd be, mert most nem jó. Nagyon rendi volt akkor).
Na, most ugye Urbancsekhez kezdtünk el járni és szerintem Murber nem fogja klinikai alapon megcsinálni a rákszűrést, ahhoz választott nőgyógyász doki kellene. A régi nőgyógyim vagy valaki valahonnan.
Tehát visszatérve a lehetőségekre:
1. Hétfőn elmegyek az ambulanciára, ahol lehet, hogy megcsinálják, de az is lehet, hogy nem a vizsgálatot.
2. Elmegyek a körzeti SZTK-ba, ahol hagyjuk milyen orvos, ellátás és körülmény van. Nem vagyok finnyás, de ahogy annó tapasztaltam és ahogy az ismerőseimtől hallottam nem változott nagyon semmi. A várakozás körülményei, hogy nap barnított emberek piszkos ruhába lévő gyerekeiket, meg nem mosott mellükkel szoptatnak és ha mellé megy a tej, mellé megy nem töröljük meg a gyerek orrát és száját, folytatjuk tovább egymással a kiabálást, nekem nem tetszik. A rendelőbe az orvosnak hiába mondja az ember, hogy miért szed gyógyszert és hogy hova jár, minden érdekli, pedig semmiköze nincs hozzá és olyan vizsgálatokra is elküld ahova nem kellene. A vizsgáló széken olyan pici kis steril papírka van, hogy csak egy babyt lehetne ott tisztába rakni. A lavórról nem is beszélve, ami a szék alatt van, olyan rozsdás volt, hogy csak néztem. :shock: És amikor annó elmentem, a kézi vizsgálat közben szóltam, hogy fáj bal oldalon amikor megnyomta, pedig nem voltam középidőben. Erre azt mondja, érzi, hogy most érik egy tüsző, azért van. Na mondtam, ez fantasztikus mi ez látnok?! A rákszűréses leletemen aztán rajta volt, hogy gyulladás van. Pár nap múlva egy másik nőgyógyimnál kiderült petefészekgyulladásom van! :oops: Szóval ennyit az SZTK-s dokiról.
3. Bejelentkezek Bokor dokihoz v. Murber dokihoz magánrendelésre és a továbbiakban akármi van oda fogok járni.
4. Keresek egy dokit.
5. Legvégső esetben, van itthon hurkapálcikánk, meg vattánk, megkérem a páromat, hogy vegye le! :lol:
Vendég
 


Luna
Tök jó lehet ez az Aviva torna, olvastam róla és láttam is gyakorlatokat, amik első látásra nagyon egyszerűnek tűnnek, de valójában nem azok! Én is csináltam annó egy darabig, persze nem úgy, hogy elmentem csoportos tornára, hanem otthon egy szál magam. A torna utáni lazításról olvastam és hallottam is, de nem erről a teás, takarós pihenésről, pedig szerintem ez tök jóóó! :D 8)

Nekem nagyon megtetszett ez a cikk az Aviváról:

"Aviva Steiner

Aviva Gabriella Steiner 1930-ban született Budapesten, Fazekas Gabriella néven. Szülei vegetáriánus élsportolók voltak, így Avivának a torna gyakorlása tulajdonképpen már a születése előtt elkezdődött, hiszen édesanyja - állapotos kismamaként is - rendszeresen tornázott és úszott.
5 éves korában a kislány magas lázzal járó rejtélyes betegséget kapott, amelyre akkoriban nemigen volt gyógymód. Szülei - szemben a mai lázcsökkentési módszerekkel - nem hagyták feküdni, nem tekerték priznicbe és nem kímélték - hanem épp ellenkezőleg: tornáztatni kezdték a gyereket, aki csodák csodája felgyógyult, és talán ekkor kezdett hinni a mozgás gyógyító erejében.
A kislányra nagyon nagy hatással voltak az egészséges életmódot élő sportoló szülei, akik fiatalon haltak meg a koncentrációs táborban. Aviva egyedül maradt.
1946-ban az alig 16 éves árvát - más árván maradt zsidó gyerekkel együtt - Palesztinába vitték, ahol a Ben Semen bentlakós iskolába került. A világhírű Gertrud Krausnak, az Izraeli Opera tánctanárnőjének a tanítványa volt, majd a Kibucok Szemináriumán és a Testnevelési Főiskolán szerzett diplomát. A Tel-Aviv-i Operaházban táncosnőként számtalan szerepet táncolt el.
Sikeres karriert hagyott a háta mögött, amikor úgy döntött, hogy a továbbiakban gyógyítóként és tornászként folytatja az életét, miközben az orvosi egyetemre járt szabad hallgatóként. A paralízis járvány idején a Hádásszáh egyetemi kórházban Adler professzor mellett dolgozott, aki mellett rájött, hogyan segíthet a lebénult gyerekeken. Először egy-egy izmot, majd komplett izomcsoportokat tudott megmozgatni, ezzel a beteg kisgyerekek százain segített. Ugyanakkor felismerte, hogy a gyógyulás eléréséhez a beteg maximális akarata és együttműködése szükséges.
Felfedezésének története egy tornaórára nyúlik vissza, ahol idősebb (50-70 éves) nőket próbált oly módon megmozgatni, hogy ne terheljék meg túlságosan megkopott ízületeiket és csontjaikat. Az óra jó hangulatban telt, ám mégis, egy héttel később, a következő órán csak két (70 éves) tanítványa jelent meg. Aviva csodálkozva kérdezte tőlük, hol vannak a többiek. Menstruálnak, hangzott a meglepő válasz.
Aviva nem eszmélt rá felfedezésének nagyszerűségére, így tovább folytatta a tornaórát. A jelenség azonban megismétlődött, és olyan nőknek is megjött a menstruációjuk, akik azt hitték, hogy ez a folyamat náluk már réges-rég befejeződött.
Aviva leállította a tornát, és megkezdte kidolgozni és áttanulmányozni a tornagyakorlatait. Figyelte a mozdulatok hatásait, és rájött, hogy segítségükkel a nők szinte minden problémájukon segíteni tudnak magukon.
Azóta évtizedek teltek el, és Aviva meddő nők ezreit segítette kisbabához szerte a világon."
Kép

Olyan ismerős nekem ez a könyv, miről is szól luna?
Vendég
 


Röpcsi,
szegény milyen peched volt,ráadásul csak azért,mert ilyen jó szíved van!Szerintem ha olcsón akarod,megúszni,bírd ki egyszer az SZTK-t,hányadik kerületben laksz?Én a IX.-ben,hát az sem valami csodapalota,de ki lehet bírni.

Kriszti,
becsszó nem azért írtam ezeket,hogy magamat fényezzem,csak biztatásnak,hogy ahogy te is tapasztaltad szuri-ügyben,a hozzáállás rengeteget számít.
Egyébként a Decapeptyl a Luna-féle táblázat legfelső csoportjába tartozik,utánanéztem,Triptorelin a hatóanyaga.tehát hőhullámaid lehetnek tőle,bár még rövid ideje kapod.

Luna,
én is nagyon drukkolok neked,és mindenkinek itt a fórumon! :wink
Vendég
 


Csajok ha nem írok csak egy keveset.az azért van,mert
fáj eléggé a kezem,és pihentetem hátha jobb lesz.
Egy fél éve volt kb ínyhüvelyem és mindig visszajön.
Most is sajna.Legjobbkor.Szóval bocsi.
röpcsi
szerintem a legjobb az lenne ha Murberhez mennél
és ott is maradnál.De ez a te döntésed lesz.
ha olyan gáz az sztk én oda nem mennék.Nehogy valamit
össze szedjél.Ráadásul pont most.
Nemsokára lombikprogram kezdés :D
Vigyázz magadra.
krisztike54
 
 


luna
Nagyon jó lehet ez az aviva torna.
krisztike54
 
 


mmzsó
Persze értem én miért írtad.Köszönöm az infót.
Nem gondoltam amúgy hogy fényezni akarod magad.
Tudom hogy nagyon sokat számít a hozzállás.

Puszi
krisztike54
 
 


Krisztike,
nekem is volt már ínhüvelygyulladásom,rémes!
Vigyázz magadra,tényleg ne is írogass,csak pihentesd!Gyógyulj meg hamar!
Vendég
 


mmzsó írok majd a dokilátogatással kapcsolatban! :D De most nem annyit..... :lol:

Kriszit jobbulást kívánok! :( Nekem is volt! :oops:
Egy csaj megadta Murber számát, de nem tudom, hogy mobilon hívjam-e fel (mert akkor honnan van a telcsi száma?) vagy a klinikán? :roll:

luna megkaptam a reggeli postát, köszike! :) Írok! :wink:
Vendég
 


röpcsi
szerintem nyugodtan hívd fel Murbert.Mondjad neki hogy
egyik ismerős adta meg a telószámát.Nincs abba semmi.
És nektek amikor volt ínyhüvelyetek mit csináltatok hogy
elmúlt?Mert az az igazság nekem fél éve kezdődött és
azóta nem jön rendbe akármit csinálok.Egy-két napra hétre
elmúlik utána visszajön.Mit lehet tenni ez ellen?
Aki tud adjon tanácsot.Pont most jön elő ez is amikor nem kéne.
krisztike54
 
 


Sziasztok Csajok!
Nem maradok sokáig, mert nyomi egy napom van, az időtől nagyon fáj a fejem, szédülök, ebül vagyok egész nap. Nem tudtam a terhespatológiára elmenni, ez van.
Mmzsó, nagyon örülök, hogy Murber doki támogat téged, nagyon édi tőle!:)
Röpcsi, sajnálom a történteket.
Krisz: nekem azt mondta a dokim, hogy a hormonkezeléstől (IVF) lehet valszeg a cukorbajom és magas vérnyomim is. Ne aggódjak, a szülés után igen hamar helyrejön. De nekem így is megérte, újra odaaadnék mindent ezért a babáért! :wink:
Több időm most nincs csajok, puszilok mindenkit!
Vendég
 


Krisz, nekem is volt, amikor gépíró suliba jártam két évig. Hozzá kellett szoknom a megerőltetéshez.
Jók az izomlazító krémek és ha befáslizod és kíméled. Jó nehezen múlik el.
Vendég
 


köszi twist
Reméljük szülés után elmúlik a cukorbaj.Ezek a hormon
kezelések nem múlnak el nyomtalanul akkor.
krisztike54
 
 


Pihengessél,és vigyázz a babára

Puszi
krisztike54
 
 


Szia Twist!
Vigyázz magadra, pihengessél! :D Tiszta hülye idő van, hol meleg, hol hideg és mindjárt itt a december! :shock: :oops:

Én azthiszem beoltatom magamat! :roll:
Vendég
 


Twist! Vigyázz magatokra! Pihenj sokat!!

Krisztike! Nekem anno a richtofit sportkrém használt!

Röpcsi: hogy - hogy erre jutottál? Nem akarlak se le, se rábeszélni. Csak érdekel.
Vendég
 


Röpcsi! Az Alkonyatból forgattak filmet is, az már kapható dvd-n is. A második kötet pedig jövőhéten kerül mozikba.

Alkonyat
Forks fölött mindig felhős az ég. Bella Swan, az érzékeny, zárkózott lány afféle önkéntes száműzetésre ítéli magát, amikor ideköltözik apjához. Bella alapjáraton is mágnesként vonzza a bajt, ezúttal azonban nem csak a mindennapi" csetlések-botlások fenyegetik. Hanem Ő... Ő, akinek aranyszín szeme van, titokzatos, szeszélyes, kiszámíthatatlan, félelmet keltő és biztonságot sugárzó. Ő, akit Edwardnak hívnak, mint valami ódivatú regény hősét. Ő, aki megmenti az életét. Ő, aki mégis a legnagyobb veszélyt jelenti Bella számára. Az indián rezervátumban furcsa, félelmetes mesék keringenek. És egy nap a legenda megelevenedik... A szerzőről: Stephenie Meyernek már nálunk is kultusza van, noha ez az első magyarul megjelenő könyve. Alkonyat (Twilight) című regényével üstökösként robbant be az amerikai irodalmi elitbe úgy, hogy közben tinédzserek és felnőttek millióit hódította meg. Twilight - A földkerekségen mostantól az Alkonyat a szerelem napszaka!

Film előzetes:
http://www.youtube.com/watch?v=WqbazQa2 ... r_embedded

Új Hold
"Szilaj gyönyörnek vége is szilaj, lázába pusztul el, mint tűz s a lőpor, mely csókolódzva hal meg: lásd, a méz is csömörletes, mihelyt túlontúl-édes." (Shakespeare - Rómeo és Júlia) Elérkezik Bella 18. születésnapja, ami borzalmas esemény számára, hiszen máris egy évvel "öregebb lesz" mint Edward. Túl borzalmas, ahhoz, hogy még meg is ünnepelje. Alice mégis szervez neki egy születésnapi bulit, ami balul sül el, mikor az ajándékbontásra kerül sor... A szerzőről: Hivatalosan még egy szó sem jelent meg tőle magyarul, de már nálunk is kultusza van, ahogy néhány éve a világ minden táján. A neten szaporodnak a Stephenie Meyer rajongói oldalak. Az amerikai írónő népszerűsége hollywoodi sztárokéval vetekszik. És nem méltánytalanul. Meyer minden kétséget kizáróan egy eredeti hangú író, friss, briliáns stílusú író, aki Twilight (Alkonyat) című regényével üstökösként robbant be az amerikai irodalmi elitbe úgy, hogy közben tinédzserek és felnőttek millióit hódította meg. A sikerszéria folytatódott, az Alkonyatot hamarosan követte a második rész, a New Moon, majd az Eclipse címet viselő harmadik kötet. A könyvsorozat negyedik része - Breaking Dawn - 2008 augusztusában jelent meg Amerikában. Főhősei Bella Swan, az érzékeny, zárkózott 17 éves középiskolás lány, és osztálytársa, a csöppet sem hétköznapi Edward Cullen. Súlyos, sötét titkok veszik körül a fiút, melyeknek árnyéka eléri a lányt is, amikor egymásba szeretnek, az örökösen esőben ázó kisvárosban. Egy csipetnyi a Hegylakóból, némi Rooswell-i melankólia, kaland, romantika, fantasy elemekkel spékelve, remek karakterek, árnyalt viszonyok, sok-sok eredetiséggel és humorral fűszerezve.

Filmelőzetes:
http://www.youtube.com/watch?v=RnyDdfVgqnQ

Eclipse
Őrizd a percet! Mert ami eljön, az el is múlik, ezt a halandók tudják csak igazán. Elmúlt az alkonyat, elmúlt az újhold. De eltűnhet-e a Nap az életedből? Elzárhat-e melegétől a hűvös Hold, amely minden álmod és vágyad tudója? Jacob napsugaras mosolya, vagy Edward holdfényragyogása? Bella mindent elveszíthet: barátot, szerelmet. Két tűz közé kerül. Körülötte felizzik az ősi gyűlölet, miközben régi vérszomjas ellensége még mindig rá vadászik. Ismét választania kell élet és halál között... A nagy kérdés: mit érdemes túlélni? A Twilight saga folytatódik... A Hold megbűvöl. A Nap talán sosem hűl ki. Merj álmodozni! Az álmok nem fogynak el...
Vendég
 


Csajok
Nézem a tv-t minden a h1n1-ről szól.Már azon kezdek
paráznii,hogy leállítják a lombikomat.Merthogy sulik zárnak
be.Az nem lehet hogy kórházak is be fognak és emiatt le
kell majd állítani az egészet?Mi a véleményetek?
Én már ezen idegesítem magam
krisztike54
 
 


Krisztike ne idegeskedj előre! Majd mondja a doki, addig amíg nem mondja, addig nyugi!!
Vendég
 


Na, megjöttünk a körzeti dokitól! :D

Luna
Azért jutottam erre, mert mindenhol azt hallani és olvasni, hogy ez az H1N1 vírus magas lázzal (is) jár és míg egyes betegségek, vírusok másnak 38 fokos lázzal kezdődik és az is marad, nekem egyből 39,9-re megy fel, amit 2 napig antibiotikummal + prizniccel megpróbálunk levinni, de ha nem sikerül ügyelet és aztán irány a kórház, ahol szintén elég nehezen vitték eddig is le.:( Senkinek nincs ilyen problémája a családban, csak nekem, állítólag a papámnak volt ilyen magas láza. :oops:
Hát ezért is és a környező hírek miatt is gondoltam most, hogy beoltatom magamat. Halni nem halt meg senki tőle (szerencsére), ezért veszteni végülis nem vesztek vele.

A körzeti orvosomnak elmondtuk, hogy jövő héten lombikprogram kezdésre megyünk és nem tudjuk, hogy most előtte vagy utána oltassam be magamat? Mondtuk, hogy lehet, hogy el se kapom ezt a vírust, de mi van akkor ha igen, akkor ha szerencsém van, egyedül valahogy átmehetek rajta, de ha beültetett picikkel leszek vagy a megfogant babával a hasamba és úgy kapom el, a magas láz miatt könnyen lehet akármilyen bajuk nekik is, meg persze nekem is! :(
A körzeti doki azt mondta, hogy a kollégáktól az jön vissza, hogy mostanában sokan beoltatják magukat, de inkább a fiatalabb korosztály ..................... a veszélyezettebbek. Azt mondta kinyomtatja a beleegyező nyilatkozatot és a receptet is, de mielőtt beadná kérdezzem meg a nőgyógyászomtól, hogy Ő mit javasol, hogy lombikprogram előtt adassam be magamnak és akkor vagy kell várni a programmal vagy nem vagy a program után?
Azt mondta, hogy hogyha az orvosom (Prof. v. Murber) azt mondja, hogy ezt a program előtt nyugodtan beadathatom, mert a kezelést ettől függetlenül elindítani el lehet, akkor mennyek el, kijön az asszisztense, átkísérnek egy másik szobába és ott beadják.:D Úgy, hogy holnap reggel megyek megint a klinikára!
Vendég
 


Röpcsi! Értem! Tényleg nem lenne jó így elkapnod! Én is gondolkodtam rajta, hogy mi legyen. Én is arra jutottam, hogy majd a nőgyógyommal beszélek erről, hogy mi legyen. Lekopogom (le is kopogtam bal és jobb kézzel is) az utóbbi időkben nem nagyon kaptam el inflenzát. Remélem most se fogok. Férjemnek is felhoztam a témát, de nem jutottunk dűlőre. Illetve csak annyira, hogy mindketten nyomatjuk magunkba a vitaminokat. Aztán majd kiderül mi lesz...

Aviva torna könyveket elektronikusan megtaláltam a neten, ha érdekel valakit, itt elérhető!

http://data.hu/get/1743841/Aviva-I.pdf.html
http://data.hu/get/1743870/Aviva-II.pdf.html
Vendég
 


Mi is szedjük a vitaminokat meg persze sok-sok gyümit eszünk! :D
Kíváncsi vagyok holnap mit mondanak a klinikán! :roll:

Köszi Luna, megnézem a Aviva torna könyveket! :wink:
Vendég
 


Röpcsi,én is kíváncsi vagyok,mit mondanak nektek.Mi egyébként nem adatjuk be.

Krisztike,
először is jól ki kell pihentetni a kezedet.Énnekem többször is volt,de hál'Istennek 9 éve nem...volt,hogy szedtem Voltarent,az jó volt,de persze csak orvosi ellenőrzés mellett.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?