Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi lányok a drukkokat! Ma ET+9 és pozitív. :lol: Most néztem Hanna ET+9-es tesztjét, hát nem olyan erős, de látszódik, és az előző napokhoz viszonyítva lassan, de erősödik. Viszont hajnalban úgy begörcsöltem, hogy azt hittem most tuti megjön, és elég sokáig tartott.

Rani,
örülök, hogy jobban van Milán

Hanna,
minden rendben van nálad, nyugi! Szerintem nem is egy baba van nálad. :wink: Nem mész el előtte dokihoz, hogy megnyugodj? Nekem már a csütörtök is olyan messzinek tűnik. :roll:

Keny,
költözés szuper!!!!!! Jöhet Nóri!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lilikém!
Ennél jobb hírre nem is ébredhettem volna!!!!!!Csak így tovább, kell az utánpótlás, mert én 2 hét múlva szülök :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: köszi!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

 
 

Lili, gratulálok!Tudtam én!:))Ügyes vagy!

Hanna+++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna,
Egy jól irányzott fenékbe rúgást küldtem feléd, micsoda lökött gondolataid vannak. A megérzés nevű gondolatnak üzenem, térjen vissza oda ahonnan eredt, és dekkolj ott vagy 8 hónapig még, azátn majd felhasználod. Ha ennyire para vagy ment el egy UH-ra valahová, és kész.

Lili,
Rókafarmot akkor standby-ra állítottam, szóval bármikor innentől :)

Amina,
2 privit is kaptam és én balga nem a Tiéddel kezdtem, és most megint nem enged hozzáférni, de egyszer csak sikerül elolvasnom. Okés legyen a rendes email. Válaszolok a leveledre majd oda.

Mi lassan pakolódunk, csütörtök reggel nyakunba vesszük Madridot és megindulunk Budapest felé. Szombat délután érkezünk, na nem ilyen lassan megy a repülő és nem, nem megyünk közben világkörüli útra, hanem autóval megyünk. Érdekes túra, csak annyit kérek, hogy az idő legyen jó, ne legyen seholsem fagy, köd, jég. Vicces volt októberben az itteni 34 fokban téli gumikkal megérkezni, de most már jók lesznek.

Puszkó mindannyiotoknak.

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok!

Lili:

Halk gratula a zebrához.

Hanna:

hess negatív gondolatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keny:

Költözés szuper, azta 2 hét is itt az tesó. :-)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Köszi Lányok a drukkokat, ja itt malmozok már... le is fekszem aludni akkor gyorsabban megy az idő :roll:

Lili!

Jujujjjj, ez nagyon biztató :lol: :lol: :lol:

Nekem semmi gondom a privikkel, nálam üzembiztosan működik minden :roll:

FarkasJé!
Huhh, jó kis út :shock: :shock:
El Classico nálunk is ment :wink: Mondjuk én kimenős voltam, a fiúk kettesben nézték, Zétény már nagyon királyul hajrázik :roll:

Ranikám!
Részemről továbbra is ámuldozás a tempót illetően :shock: :)
Gátmetszés volt, vagy gátvédelemmel szültél?? Bár ennél a tempónál meglepne :roll:

Keny!
Lakásnak nagyon örülés :lol: :lol: :lol:

Másra nem emlékszem az előző oldalról :oops: :arrow: Szundi

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili drága, de jó ilyen hirre jönni!!!!
Halk gratula!!

Köszönjük a gyógypuszikat Milán már jól van.

Keny láttam a képedet nagyon cépek vagytok!!! :wink:

Annyi mindent akartam még, de mindíg elfelejtem mit. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Megfelelő helyen szép szabályos petezsák, benne helyes kis szikhólyag :roll: Itt tartunk most :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi lányok!! :lol:

Lois,
ez szuper!!! :lol: Gratulálok!!! róka koma kerülget, vagy Téged Zéténnyel is elkerült. Én ma elég klasszul émelyegtem. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


sziasztok,

hogy itt mennyi baba érkezik jövőre, csak lesek!

lois, jajjde jóó!

Lili, szép hcg-t kívánok!

Hanna, ilyen csodás kezdéssel csakis jó lesz minden!

Keny!+++++++++++++++++++++ gyere Nóri!

Nikó, hogy vagy? kérsz még léleksimit, vagy már erős vagy?!

Dorkaanya,gyógyulás!

Nálunk is belázasodott Izike, de csak max 38-ig megy, máskülönben kutyabaja, csak meleg a testecskéje. Eszik,iszik jól, nem tüsszög, nem köhög, szerintem jönnek az uj fogak. Vagy fenetudja.
jóccakát!
nani72
 
 


Lois:

Ezek nagyon jó hírek.

Nani:

jaj de aranyos vagy köszike.
Nagyon jót tett, hogy apa szabin volt 2 napot. Próbálok előre és csakis előre nézni. Nem megy mindig de igyekszem, Gréti nagyon sokat segít ebben. Igazából sokkal jobban lennék már ha nem lenne tesóméknál ez a hülye válás és cirkusz. De majd ez is megoldódik és ez nem kell, hogy 100%-ba az én gondom legyen. Bár nehéz elvonatkoztatni tőle de ügyes leszek mert lehet jövő ilyenkor már dolgozok és Grétivel ezt ki akarom használni.
Na és nagy hír az utóbbi 8 napba 2 naponta kakil. Nem sír kell, hogy segítsek neki. Fogom a kezét és közbe beszélgetünk . :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,
de jó, hogy megoldódott Grétike problémája és már te is jobban vagy. Tavasszal pedig jöhet a tesó! :wink:

Nani,
lehet a foga, nálunk is volt ilyen. Egy-két napig tartott, kicsit álmoskás volt, utána mintha nem is történt volna semmi.

Teszt: A mai már sokkal erősebb mint a tegnapi volt. Nagyon várom a holnapot. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lois,
Talán most még nem alszol megint! Jó helyen, szabályos és benne ami kell! BILLENTSELEK Téged is fenékbe? Meg sem várom a választ, billentelek!!! Mikor mész újra, tudom Te simán látogatsz többször is kedvedre, nem is te lennél, szóval várom, hogy mikor írod : lányok voltam egy sutyi UH-án, és minden okés velünk!
ui.: mi nem is tudom kinek szurkoltunk, de Madrid kész volt a focis vereségtől,

Lili,
Hajrá zebra , így kell paciból zebrát gyártani!

Nikó,
Gratula a kakikhoz, esetleg bevetettél valami kakicsalogatót vagy megoldódott "magától", ha ez utóbbi akkor szerintem pszicés, tudatalatti lehetett Grétinél. Lényeg, hogy megy a kaki és nem szenved a lánykád.

Keny,
Minden okés?

Kép
farkasok
 
 


Farkasok:

Eszembe jutott, hogy csecsemőnek is volt kaki gondunk akkor azt mondták a HA-s tápi miatt van. Vettem akkor a Grippwater nevezetű angol vizet és onnan lett 2-3 naponta kaki. Na meg vettem micimackós dobozos joghurtot és az most menő. Végre megeszi.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois!Szuper!!!!Gratulálok mégegyszer!

Nikó, na vééégre!

Nani, jobbulást Izának. F. nak is 3 v. 4 foga jön megint egyszerre, xar volt az éjszakánk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Lányok, édesek vagytok :roll:

FarkasJé!
Na most biztos én vagyok agyrágta, de frankón nem vágom, hogy ezt a virtuális leszidást miért kaptam :oops: :oops: :oops:

Nikó!
Jajdejó hogy kakifronton oldódik a helyzet :roll:
Ne is mondd, emlékszem hányszor ültem az unokahugimmal a klotyón kézenfogva tárgyalva az élet nagy dolgairól :roll:

Tegnap este visszakerestem a 3 évvel ezelőtti eseményeket itt fórumban (na már csak erre is jó, hogy ide azért minden leírok, mert emlékezni már nem emlékszem) egy az egyben ugyanígy álltunk, állapotomban is, na meg a pocakbeli babácskámat illetően is :roll:

Ja, kövi UH dec. 27 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél zajlik az élet!
Lois de jó szupi lehetett az UH!! :wink:

Nikó örülök, hogy kakigondok rendeződtek!!
Sajnálom tesódékat, de ezt tényleg ne a te gondod legyen!!!!
Vigyázz magadra!

Nani Milánnak ugye 3-om napig 38 fokos láza volt.
Semmi tünet!
Most annyi van hogy egy két lázpötty jött ki rajta azt nuku.
Persze simán lehet fogacska is.

Farkasok tényleg miért kapta Lois a leszidást??
Épp írta, hogy jó helyen elhelyeszkedő petezsák szép szikhólyaggal!!!

Lili lesz ez még így se!! :lol: :lol: :wink:

Mi jól vagyunk csajos szupi aranyos!
Tegnap akkorát fo..t hogy csak na.
Apa nyerte meg pont és ahogy félreált kilövelt!! :lol:
Az ágy a szőnyeg és még nem sorolom mit kellet sikálni. :lol: :lol:
Van benne szufla alul felül!! :lol: :lol: :lol:

Remélem senki fontossat nem hagytam ki annyira figyeltem! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Lili: nagy gratula! ++++++++

Lois: gratula itt is! :)

Kis betegeknek jobbulast.

Eltűnésének oka, Olivér hétfőn kezdte az ovit. Beszokunk. ;)

Farkasok: írtam privit.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Drága Baba! Sehogy. Azaz, semmi tünetek nincs, csak almossag és szédülés. Ezen nem csodálkozom, amennyi progit kapok.
Amúgy jól, mert Olivernek bejön az ovi. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


szupi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt !

Baba: nem alszik Fanni?

Lili : muti a csíkokat. :) ++++++++

Betegek hogy vannak ?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Baba, Hanna : de korán keltetek.

Fanni baba még alszik?

Hanna: hogy vagy? Olivér várja az ovit?

Gréti tegnap megint édi volt, sétáltunk és kiszúrtam egy szép formás fenyőfát, elrakattam és este el is mentünk érte 3-asba. Mondtam neki kirakjuk az erkélyre és majd a jézuska megtalálja ott. Jövünk fel a liftel és mondja Gréti: tele a lift.
Mondom én : igen
Gréti: mert itt van: anya, apa és Gréti
Rákérdeztem : még mi van itt?
Gréti: hát fenyőfa mi más lenne, télapó vagy mi?
Szerintetek? nem korai ez így 2 évesen :D
Kapott kézfestéket , nagyon tetszik neki már van egy csomó tenyérlenyomatunk.
Ma még ki kéne találnom vmi. kis ajándékot a nagyszülőknek és tesómnak , hűtőmágnes vagy ilyesmi Gréti képével. Apa itthon hagyta az autót ma így könnyebben fogunk mászkálni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Csajok!

Bejelentkezek :lol: még 2in 1, már voltam CTG-n minden oks!Hétfőn megyek ismét, Nórikám éjjel eléggé feszengett, keményedett a hasam fájt iszonyatosan a derekam, remélem kihúzom még ezt a 12 napot :wink:

Lois!
petezsák :D :D :D :D

Lili!Hanna!
Várjuk a Ti petezsákotokat is :P

Nikó!
Ügyesen viseled.....
Gréti nagyon okos kislány:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Nikó cuki lehetett Gréti! :lol:
Tegnap Milán is utánam mondott egy nem túl szép szót, még soha nem tette, sőt még cumi is volt a szájába és úgy is kivehető volt. :roll:
Olyan édes volt hogy apával nem bírtuk és elnevettük magunkat. :roll:
Most már úgy néz ki vigyázni kell nagyon mit mondunk. :oops:

Csajos szépen eszik.
90-120ml is lecsúszik.
Nagyon jó kis csajos most épp szundikál a karomba.

Keny most tényleg vegyél kicsit vissza a tempóval nehogy baj legyen! :!: :!:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam még nem tudom az eredményt, doki csak délután lesz, majd telefonál. Amint tudok valamit jövök.
Ma reggel nem készítettem tesztet már nem volt időm, most meg nincs bátorságom hozzá. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Most csak Lilinek:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

:arrow: Szundi

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili mennek a +++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili: mennek a drukkjaink! +++++++++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi lányok! :lol:
Hívott a doki hcg:184 progi szint megfelelő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
29-én megyünk uh-ra. :lol: :lol: naggggyon boldog vagyok!! :lol:

Bepróbálkozom én is a rózsaszínnel, hátha nekünk is bejön. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili: nagy gratula!!!!!!!! Éljen-éljen! :D :D :D

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bocs, Olivér válaszolt az üzenetedre Lili. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
:lol: :lol: :lol: :lol: Köszönöm Nektek! :lol: hogy döntöttél? Mentek babanézőbe 20.-a előtt?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili hatalmas gratula!!!!!!
Nagyon szép eredmény!!! :wink:
Lányok olyan jóóó ilyeneket olvasni!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili!

Aztamindenit de örülök!!!!!!!Olyan jó, hogy ennyien babások lettetek :lol: :lol: :lol: Újra babavárós lett a fórum!!!Éljen!!!!

Lois!
Te meg csak alszol??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rani!
Nem nagyon tudok lassítani, annyi dolog van és mindent be akarok fejezni, tudod fészekrakó ösztön, és annak nem lehet parancsolni, de baj már semmiképp nem lehet.Még mindig nem tudom elképzelni, hogy lesz még egy gyerekem :D pedig már csak alig 2 hét.

KépKép

Kép
keny
 
 


Várom a hugit, az Ő kiságya sokkal izgisebb:)

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Lili!
Dejóóóóóóóóóó, gratulálok!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny!
Baszki ez van, ki sem látok ált a fejemből :oops: Pedig ma is aludtam 2.5 órát napközben :oops: Tegnap mondjuk 2.5 hét után nem aludtam, hiányzott is....gáááz vagyok :oops:
Kornél csudiszép nagyfiú. Simán többnek nézném 17 hónaposnál :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, szép nagyfiú!

Lili, nagyon örülök és szívből gratulálok!

Kenym, vigyázz magadra!++++


Lois, nem gáz, pihenj csak, a szervezeted tudja jól, mire van szükséged!Szépfiúnak pusszantás!

Nani, Iza hogy van? Jobb már?

Nikó!Hol így alszik, hol úgy!Napirend nálunk nincs:))Este bajok vannak az elalvással..nagyon gáz!HELP!Valakiiiiiiiiii.Semmi nem jün be..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Álomkór nagyon kemény :lol: Még szerencse, hogy Zé is alszik nagyokat és így Te is pihenhetsz!(((emlékszem amikor Nórival terhes lettem volt olyan, hogy Kornél nem akart du. aludni, én meg sírtam, hogy nem fogom kibírni ébren:):):))))

Rani!
Kiscsajszi hányszor szopizik éjszaka?120 ml elég sok nagyon ügyes :lol: és persze gyönyörüüüüüüüség!!!!!!!

Baba!
Mi történt Fannival?Ő jó alvó volt úgy emlékszem.

Nana!
Izácska meggyógyult?

Kornél megkapta kedden a 15 hós oltást, remélem nem lesz lázas a karácsonyfa alatt!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba:
Mikor kel fel du? Grétit se tudjuk lelőni 22:00- óránál előbb de akkor meg eldől és alszik. Arra rájöttem ha nem álmos felesleges erőltetnem mert nem fog elaludni és csak rosszabb olyankor az egész éjszaka.
A fürdést kéne előbbre venni nekünk mert úgy látom utána pörög fel de folyton csúszásba vagyunk sajna. Na majd jövőre. Ja és ennyi idősen nekünk se volt napirendünk és nem is érdekelt, most is annyi a napirend, hogy 12 és 13-óra között elalszik amúgy meg alakul ahogy alakul. Fanniról képet????????????????????????????????????????????

Keni: Csuda édes kis pasid van!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Este 6-kor esett-kelt, olyan fárdat volt. 7-1/28 körül fürdettük, nem emléksz.pontosan, sztem 7 körül, este 10-kor még üvöltött, h. ő nem akar aludni. Se a szobájában, se mellettem, se köztünk, se ha mesélünk, se ha játszunk, se ha nézhet tv-ben mesét. Az sem indok, ha nem elég fáradt, az se, ha nagyon fáradt, az se, ha korán van, az se, ha későn van, az se, ha 1*, az se ha 2*, vagy egysz.sem alszik, semmi nem segít!!!

RAknék képet, csak az a nagy helyzet, h. nem lehet soha lefotózni. Van egy rakás homályos kép és egy rakás, amin épp elfordul, lehajol, stb..iszonyat milyen mozgékony.

KENY, MI sem KAPTUK MÉG MEG AZ OLTÁST A TEJ-, TOJÁSALL. VIZSG. MIATT. Nov.2-án voltunk, azt mondták 1 hón. múlva tel.jak, azóta meg hetente...jövő héten ism.tel.ni kell.... Aug.ban kértünk időpontot. Volt, ahol most dec.12-re lett volna, ez egy kisírt korábbi időpont volt, de iszonyat, milyen sokáig tart.....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok! Remélem minden rendben lesz.

Keny,
hű milyen nagy legény Kornél. :lol: :lol: Várja már Nórit?

Lois,
álomkór nálam is van rendesen, de dec. 22-ig sajnos nem lehet. Addig még vizsgáim lesznek. Ma is ott voltam :twisted: utána már csak januárban. Neked mikor kezdődik?

Alvási gondokhoz sajnos nem tudok hozzászólni. Lekopogom, de Domi elég jó alvó.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


sziasztok!

Keny drukk az utsó napokhoz! Fiad sztem is nagyobbnak néz ki a koránál, szép kisfiú. :)

Lili ,örülök :)

Hannának+++++++++++++!

Nikó, eszes ez a kiscsaj!

Baba, fogalmam sincs, hogy mit tegyetek alvás ügyben. Nehézügy.

Izámnak kibújt a 7. foga ( jobbfelső2), és jön a 8. is szimmetriában. A lázasság ettől volt. Néha nyervog miatta, de jól tűri. Picit kevesebbet eszik, de annyit iszik, mint 1 gödény. :)
Kapott babajoghurtot, kiütéses lett tőle, így a dokinénik "tejmentességre" ítélte, új tápszert kapott, szerencsére megissza.
(már régóta kap tejes dolgot, de most 3 napon át kapott ,így valszeg "besokallt " tőle, doki szerint (talán) nem lesz allergiás, csak most ez betett neki. Később próbálkozhatunk tejes cuccokkal, reméljük nem lesz baja.)

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Sziasztok!!!

Keny éjjel attól függ mennyit eszik meddig tudom ébren tartani cicin! :lol: :roll:
A legrosszabb az az volt mikor 2 és fél óránként kelt.
Most pl 11 körül szuszizott be és kelt egyszer fél 4 körül aztánmeg fél 7 körül.
Aztán 10 kor kezdődött a reggel. :D
Keny én még most se hiszem el hogy 2 gyerkőcöm van és rádásul lányunk lett, pedig itt alszik az ágyikóba. :D

Lois álomkór ismerős, és ez az idő se segít túl sokat.

Banások nagyon gratulálok mindenkinek, és ahogy Keny is írta szupi, hogy megint tele a fórum. :D


Nani gratulálok az 7. fogacskához.

Most csak ennyi voltam és is alszom picit!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Akkor elég ügyes a kiscsajod:)Egy hetesen már tud 5 órát cici nélkül lenni éjjel :wink:
Milán meggyógyult teljesen?

Baba!
Mizu Fannival mivel altatod?

Kismamák??????

Nani!
Nem semmi Izácska roham tempóban fogzik, mindent olyan hamar csinál kis ügyes!!!!Kornélnál is voltak pöttyök ennyi idősen aztán nem is a tejterméktől de ez csak később derült ki.

Nálunk minden oks, Kornél kicsit szipog, és tegnap hőemelkedése volt, de tuti a 15 hós oltástól, ma már nincs neki.Reggel voltam ctg-n minden oks Nórikám tepert mint a gép

:lol:
Szombaton esküvőn voltunk, nagyon jól éreztem magam, még táncoltam is :P Utolsó buli a szülés elött.Jajj már csak egy hét és kibújcizik az én kis Drágám kezd izgalmas lenni!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Keny,
jelenkezem. :lol: ma már egész nap émelygés van. Korábban jött mint Domival.
De jó már csak 8 nap!!!! Tényleg nagyon izgalmas. :lol: :lol:

Rani,
nagyon ügyes a Kiscsajod! Ha ilyen ügyesen szopizik, sokáig lesz tejcsid.

Nani,
gratula a 7. fogacskához!!

Most csak ennyi voltam, gyomrom liftezik, megyek próbálok enni egy kicsit. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? ET+11. napon negatív a tesztem. Szerintetek van még valami esély a terhességre?

Előre is köszi!
sz zsuzska
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok.
Olivér megkezdte a 2. hetet az oviban én melózok.

Keny: nagypasis Kornél. :)

Betegeknek jobbulást!

Fogacskákhoz gratula!

Baba: alvás... hát igen. Mi is küzdöttünk. Majd rádcsörgök már, de a számodat elvarázsolta a Iphonom, mikor megfőtt.
Dobd már át.

Zsuzska: a 11. nap még nem jelent semmit.
Ha tudnád, nekem milyen halvány volt a tesztem a 14. napon Olivérrel... ;)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna

Köszi szépen a választ! Az a helyzet, a férjemmel ahogy nézegetjük nagyon halványan mintha látszódna valami, de annyira halvány, hogy lehet hogy már beképzeljük! :-)
Akkor reménykedünk tovább!
sz zsuzska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: