Új privát üzeneted érkezett!

Dorka:

Nagyon cuki Dorka , nem félt a mikulástól? Nem tudom Gréti mit fog szólni ha találkozik vele. Nálunk ma jött meg a télapó míg vásárolni voltunk. Hát mit mondjak a sláger a csoki és a gumicukor volt, Boribon nem lényeges pedig az hajtogatta már vagy 2 hete: olyan macit szeretnék ami sima mint a Boribon. Szegény télapó mire beszerezte :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Tyűűűha, micsoda történések!!!!!!!!

Lois,
hatalmas gratula!!!!! :D :D :D
Szívből örülök a Kistesónak!!!!! :)))))))))))

Lili
++++++++++++++++++++++++++

Nikó,
óriási ölelést küldök!!!!!!!!!!!!!!!

Farkasok, Mó, Lafead,
jó Titeket is "látni" :)))))) És persze Mindenkit!!!! :)))))

Ígérem, jövök szerda után bővebben és mesélek is - most tanulnom köll, szerdán vizsga...
Pusz!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Lili:++++++++++++++++

Lois: :)

Dorka édes lehet.

Amina: mesélj itt is. ;)

Niko: hogy vagy? Muti a macit.

Katica: túl a félidőn. De jó. Élvezd minden pillanatát.

Till: drukk szerdára .

Rani? Keny?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Jó reggelt!

Dorka én próbálok türelmes lenni! :roll:

Boldog Mikulást mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Boldog Mikulást!

Kép

Rani: :)

Éljen a porcelánkamion.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Csajok!

Lois!
Itt a bizonyíték, hogy nem kamuzok :lol: :lol: :lol: :
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi lányok, olyan jól esik.

Hanna: minden nap jobban.
Kép

Keny:

De csini pocak!!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny cuki a pocak!!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Dorka,
de cuki lehet Dorka. :lol: Nekem már el kellett dugni az összes csokit, mert Domi nagyon rácuppant. :? Amúgy ő sem félt a Mikulástól még puszit is adott neki mikor megérkezett. :lol:

Keny,
nagyon csini pocakod van. :wink:

Rani,
már nem is csodálkozom, hogy még mindig otthon vagy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nálam ET+2 és éjszaka görcsöltem. :? Remélem ügyeskednek a Drágáim.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Keny:szép poci

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nikó 2011.12.09 23:16-kor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó nagyon cuki Gréti!!

Lili hát igen még mindíg itt! :oops:
(már nem is írok, hisz már magam is unom :lol: )
Nagyon mennek a drukkok!!!!!++++++++++++++++++++

Kép

Kép
raniko
 
 


szépjóreggelt!

Hírhozóként üzemelek, most jött hajnalban az sms :

Megszületett Nadin Jázmin, 3400 gr, és 54 cm. Baba és mama jól vannak.

Isten hozott kicsilány!
nani72
 
 


Isten hozta Nadint !!

Micsoda szép pocakod van keny!

Lois, jó kis hobbid van ;)


Nos lányok, nálunk is betoppant a gólya, szó szerint. Ugyanis szeptemberben megszületett az örökbebaba kisfiúnk. :)
Óriási a boldogság, a picur egy tündér, meseszép és nagyon vidám :). Imádjuk!

puszilok mindenkit!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Jó reggelt!

Rani: szívből gratulálunk Nadinhoz!
Jó egészséget!

Később jövök és írok mindenkinek.

Lili: +++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


NADIN ISTEN HOZOTT DRÁGA KICSILÁNY!!!!!GYÖNYÖRÜ MÉRETEK!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Isten hozott Nadin!! Szívből gratulálok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Várjuk a képeket és a beszámolót. :wink: ahogy számolom ez a szülés szerencsére gyorsabb volt mint Milánnal. :wink: De jó, hogy Rani már babázik. :lol:

Amina,
gratulálok a Kisfiatokhoz!!! :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Keny: nagyon szép pocid van.

Nikó: szuper a maci. Gréti nagyon édes. :) Örült a macinak?

Amina: itt is nagy gratula. Álomszép a kisfiatok!

Lois?

Nálam, nagyon-nagyon korán, de megérkezett a rókakoma tegnap óta.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rani,
Ez ám a gyorsaság!

Gratula a Kisasszonyhoz, formás méretek !
Rendes gyerek, gondolt a jövőre, külön mikulás és külön szülinap! Kicsit sem rafkós:)

Amina,
Gratula a fiatalemberhez, a nevét elárulod?


Hanna,
remélem azért időben elérted a klotyót :)

Kép
farkasok
 
 


Hanna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amina: szuper! Hogy hívják? Képet is láthatunk róla?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna!
Olyan apró betükkel írod, hogy rókázol alig láttam elolvasni :lol: de ezt akartad :lol: :lol: :lol: de legalább jelzi a kis drágád, hogy ott van.Hányadikán mész UH-ra???

Lili!
Ragtapacsok, enyvek, csirizek mennek!!!!!!!!

Nikó!
Gréti nagyon édiiiiiiiiii :P

Amina!
Szívből gratulálok a kisfiadhoz!!!!Csodálatos hír :lol:

Nálunk úgy néz ki, hogy 7 végén beköltözünk, persze sok mindent kell még csinálni de a létfontosságú dolgok elkészültek :lol:

Lois!
Kismami, hogy vagy???

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani: Gratula Nadin érkezéséhez. Kíváncsiak vagyunk, mi volt, majd mesélj. HIrtelen jött a csajos, mert délután 16 órakor még nem volt semmi jele, ahogy írtad. Szép méretei vannak, sok tejcsit és jó egészséget kívánok nektek!

Keny, nagyon szép a pocakod. Akkor bő két hét és te is (újra) babázhatsz.

Nikó: Gréti nagyon jó fej, imádom, nagyon jó fej:)

Lili: Ezek jó jelek+++++++++++

Lois: minden okés, jól vagy, jól bírod?

A bölcsibe holnap jön a Miki, de már hétfőn is volt. Már én is dugdosom a csokikat, mert Dorci kerek perec kijelentette, hogy TÉAPÓ CSOCSI-t kér:) Közben pedig ugye, laktózérzékeny és tiszta kiütés szegénykém a csokitól. (Vagyis csak gondolom, hogy laktózérzékeny, terheléses teszten még nem voltunk.)
Dorci elkezdett nagyon dumálni, néha egész mondatokat is mond. És tegnap apa dudált a kocsiban, mert egy hülye nő elénk vágott. Dorcinak nagyon tetszett a dolog, totálisan megragadta ez a dudálás. Hűűűű, Apa dudált, apa dudált, anya kocsija, apa dudált, apa dudált. És 10 percig ezt mondogatta, totál odavolt apáért, hogy ekkora hős volt:)))
Vendég
 


Rani, gratula! Ügyesek voltatok! :D Sok boldogságot és jó egészséget a 4 tagú családnak!!!

Keny, szép pocak! Végre költözés!

Hanna, még nem gratuláltam... Szép értékek, lehet, h tényleg többen laknak a pocakban?!

Lois kismami???

Till, jó, h írtál! :wink:

Amina, ez szuper! Legyetek nagyon boldogok továbbra is!

Lili, ragacsok és ++++++++++++!!!

Nikó, Gréti nagyon éééédes!

Dorka, Dorcinak igazi hős-dudálós apája van! :P

Babaimi, nagyon eltűntél!

Nani, mint jó hírt hozó köszi! Iza nagyon ügyes nagy csajszi!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!


Lili: +++++++++++++++++++++ Nagyon drukkolok!

Keny: hogy vagy?
20.-án megyek uh-ra.

Dorka: :)

Till: vizsga?

Farkasok, Baba: köszi, időben elértem. ;)

Gyerekek hogy bírják ezt a bolond időjárást?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: milyen izgalmas... karácsonyra a legszebb ajándék lesz az uhu kép :) továbbra is drukkhegyek!

Lois: tényleg, rókakoma meglátogatott már?

Köszönöm a gratulációt! :)
Szívesen megírom a kisfiúnk nevét és küldök képet is priviben, ha valakit érdekelne. A nagy nyilvánosságtól még kicsit félek... A lényeg, hogy nagyon jó baba, már a kezdetektől végigaludta az éjszakákat, és a hasfájóság is kezd elmúlni. Nagyon nagyon örülünk a kis tündérünknek, egy igazi csoda! :).

pussz mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Kérem a privit Amina

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Amina,
én is kérem a privit! :lol:

Hanna,
nekem tegnap egész nap fájt a fejem. Már alig vártam, hogy elmúljon ez a szél. Most egy kicsit jobb, de éjszaka alig aludtam és már korán kukorékoltam. Engem teljesen megbolondítanak ezek a frontok. Te hogy vagy?

Lois,
hogy vagy??

Keny,
már csak 18 nap. :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Hanna,
küld azt a rókát nekem is. Szívesen megosztozom veled rajta. Egyik nap nálad másik nap nálam lesz. :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Amina,
Légyszi nekem is dobj privit, részletekkel, képpel, és kérlek írd le nekem a félelmedet, talán tudok segíteni, hiszen mi ugyanezen mentünk keresztül. Én alig fogtam fel mi történt mikor aláírtuk a papírokat, aztán vártuk a következő aláírási dátumot, .......
Írtam privit.

Lilikém,
Egy egész rókafarmot küldök neked!

pápá Jé

Kép
farkasok
 
 


Itt vagyok ám lányok, de sokszor csak telefonon olvasom a fórumot, és onnan írni meg gáz. De igazából ez nem mentség :oops: :oops:

Én jól vagyok, nagyon is, full fáradékony már most, minden nap alszom délben a Zéténnyel, de olyan igazi nagyokat ...és ugyanúgy csodálkozom mint a kisfiam, hogy jéééémárssötétvan mire felébredek :oops: :oops: De muszáj, különben használhatatlan vagyok :oops: De anno mikor Zéténnyel voltam terhes is ez volt, szóval gondolom a második trimeszterre energikusabb leszek :roll:

Ranikám!
természetesen itt is gratula (sms-ben már gratuláltam Raniéknak mindannyiunk nevében :wink: ) Epedve várom a részleteket, na meg egy fotográfiát a kiscsajról :)

Amina!
Engem őszintén érdekel minden veletek kapcsolatos dolog, de természetesen azt is megértem, ha nem osztod meg velem. Nincs harag :wink:

Kenykém!
Le a kalappal, hogy még mindig 2in1, őszintén szólva (most már bevallom) az elejétől kezdve nagyon aggódtam értetek, a Kornéllel való terhességedre emlékezve, meg a kevés köztes idő miatt. De ezennel a méhszájadat megkövetem, és ünnepélyesen bocsánatot kérek tőle :roll:
Csini a pocakod nagyon is.
Jájj, tegnap már én is kismamarucikat nézegettem :roll:

Lili!
Na mizu?? Bírod cérnával?? :lol:

:arrow: Edéb (Zétény szerint így hívják :roll: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


elküldtem a priviket, remélem, mindenki megapta! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok csajok!

Végre itthon!!
Köszönöm a sok gratulációt és gérem ahogy lesz egy kis időm mindent elmesélek.
Most csak gyorsba annyit, hogy éjfél környékén kezdődött némi nemű fájás kb. negyed négyre értünk a kórházba és 04:15 kor megszülettünk.
Igen gyorsan ment minden!
Bocsi most csak ennyi voltam itt egy két kép!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, gyönyörű a kislányotok!:) Milyen kis szöszike, hasonlít a tesójára:)
Biztos tetszik neki a szépséges kislány szoba.
Vendég
 


Ranikám!
Kisleánykád édespofi nagyon :lol: :lol: :lol:
Ezért a tempóért meg frankón utállak :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: Egy óra??????????

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a jó szókat és a virtuális öleléseket. Na és kicsi lányom dicséretét is. Talán mondhatom, hogy kezdünk picit jobban lenni, még néha fájogat a hasam a lelkem is kezd jobban lenni.
A hogyan tovább nem tudjuk hogy lesz, tesó ügyben de majd biztos ez is kialakul.
Próbálom pótolni Grétivel az elvesztegetett időt bepótolni és a kaki ügye helyre hozni. Lassan de úgy érzem haladunk.

Rani: Gratulálok és Amina nektek is! Na meg Hannának is milyen csuda sok kis manónak lehet drukkolni és örülni, nagyon szuper.

Amina: én is kaphatok privit? :oops:

Ma voltuk vásárolni és elmentünk a Köki bevásárló centrumba a Kackac játszóházba. Grétinek tetszett nagyon és nekem is. Volt az áruházba felállítva egy kis fenyőfa és körülötte állatok: őzike, nyuszi, róka, borz, szarvas szinte mint az igaziak és mozogtak is. Nagyon jó kis napunk volt, nem is tudom mikor volt ez így mostanában.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Csajok!

Ranikám!
Kislányod csodálatos kiskirálylány!!!!!Nagyon ügyesen, és gyorsan megszültél, ezért külön dicséret :lol: Tejed beindult?

Nikó!
Idővel kicsit jobb lesz a lelked. :?

Lili!
A fejfájás az jóóóó is lehet remélem a babától fáj a fejed mennek fel a hormonok :lol: :lol: :lol:

Lois!
Na végre előkerültél, huuuu az álomkór emlékszem én is majd elájultam délben .Zétény cuki:)

Hanna!
Akkor UH képet is akaszthattok a karácsonyfára :P

Nálunk alakulnak a dolgok a lakásban de estére hulla fáradt vagyok, tegnap elkészült Kornél ágya is.Olyan jó lenne csak nézni a kész lakást 37-ik hétben elég lassan haladok a pakolgatással.
Tegnap voltam a klinikán vérvétel, CTG, megbeszéltük a dokimmal pontosan a császár, szülés részleteit.És már csak 17 nap....
Nórikám sokat mocorog de már nagyon kicsi lehet a helye, a derekam majd leszakad, szóval elég terhes vagyok :P
Kornél remekül van, igaz kicsit hisztis a kórház óta.Jönnek a fogai sorra 15-nél tartunk.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Rani,
gratulálok gyönyörű kislányotok van!!! Igazi kis Tündér!! Ha lesz időd gyere a részletekkel. 1 óra nem semmi. :shock:

Keny,
kitartás már tényleg nincs sok idő, csak erre a költözködésre ne ilyen sokára került volna sor. :roll:

Lois,
álomkór :lol: :lol: :lol: nehezen bírom cérnával az tuti. :? Eddig legalább éreztem szurkálást, görcsöket stb, de már elmúlt. :roll: ET+6-nál járok és nagyon várom a jövő hét csütörtököt!!!! Ja és addig hétfőn büntetőjog vizsga. :shock:

Nikó
örülök, hogy már jobban vagy! :lol:

Farkasok,
köszi szépen, elfogadom a rókafarmot. Küldheted. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


amina,
nem megy át a privi. :( még próbálkozom.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Amina,
Privid jött, én meg nem bírom elküldeni, először azt hittem az itteni net gondolta meg magát, de most hogy Lili is írja, akkor leszögezhetjük, hogy nem az én készülékemben van a hiba :)
Szóval a levél kész, és már azon sem lepődnék meg ha átment volna az üzim, esetleg többször is. Na de most jön akihívás, kicsinyítse le a képet :), hát imádom hogy ez az oldal nem ajánl fel ilyet, az ember lökött telója bezzeg igen. Szóval többen is rajtad vagyunk :wink:

Rani,
Akkor ez tényleg gyors volt, még jó hogy 1/4 4-kor úgy döntöttetek bementek :)
Nadin, édes formás hölgy, látom a "Princess" párna be van készítve! Érzitek Ti, hogy rendesen beigazít majd ahogy te szoktad mondani a "csajos".
Jó pihenést két szopi között. Milán bírja a kiképzést?

Lili,
Rókafarm feléd irányítva!

Lois,
csucsu látom rendesen befigyel, de legalább megy az idő, és mindjárt kukucska lesz :)

Hanna,
20-a még egész messze van, jó sokat kell még addig aludni, hogy bírod?

Keny,
Azért próbálj inci-fincit pihenni, Kornél szobácskája és Babóca kecója készüljön el, a többi majd csak meglesz apránként. Még 27-e egész messze van! Csak óvatosan.

Na pá, mert itt a nagy El Clasico meccs van : Real Madrid-Barcelona, és esik az eső, igaz ez a lakásban nem vészes, de a stadionban is esik, még jó hogy nincs jegyünk :) .

csőváz Farkasok Jé

Kép
farkasok
 
 


Puszi Csajok,
elolvastam mindenkit, nagyon örülök a híreknek. :)
Ne haragudjatok , de alkalmatlan vagyok reagálni, dögrovás van, torokgyulla és nátha elkapott.
drukk a leendő babásoknak!
Nadin szépséges. ( UM- drnőnél gyors szülések vannak) :)
nani72
 
 


Sziasztok!

Tegnap már írtam, de ahogy befejeztem Milán egy laza mozdulattal kikapcsolta a gépet. :roll:
Szóval a szülés rövid kis története:

Minden tök normális volt egész nap és este is.
Nem volt fájásom és semmi keményedésem.
Úgy éjfél lehetett mikor kimentem pipilni.
Ahogy vissza feküdtem azt hittem elfolyt egy kis víz, de mint utóbb kiderült Nadin szivem nyomta a hólyagom. :roll:
Eltelt egy kis idő és éreztem egy enyhe hasi fájdalmat.
Kb a harmadik ilyen enyhe fájdalomnál szóltam apának ez úgy negyed 2 körül lehetett, hogy lehet, hogy van valami.
Kezdtük mérni a fájások közti időt és a hosszukat.
Aztán megint azt hittem a vízem maradéka ment el szóval szaladtam a WC-re.
Akkor mondtam Csabinak hogy hívja anyum jöjjön Milánhoz.
Anyum kb fél 3-om körül ért ide.
Össze szedtük magunkat és elindultunk.
A korház főbejárata természetessen zárva volt így körbe kellet menni és egy emeletet le majd fel lépcsőzni.
Csengetés a szülészetre majd mikor beengedtek mondták öltözzek át.
Gondoltam ez vicces lesz és a fájások már igen sűrűn jöttek.
Apa addig ki volt zárva.
Szülésznőm mondta mennyek is a szülőszobába.
Megvizsgált és bő 2 ujnyi voltam.
Próbált némi infót kiszedni de nem sok sikerrel.
Apának ekkor szólt hogy jöhet be.
Jött a dokinéni és megvizsgált már 3-om ujnyi voltam.
Mondta epidurált kérek, erre azt kaptam, hogy mire megcsinájla meg is szülök.
A szülésznő 10 perc múlva megint megvizsgált és akkor folyt el a vizem.(még jó hogy azt hittem az ment el ki tudja mikor indultunk volna a korházba.)
HÁromnegyed 4-kor mondta a szülésznő ha érzem a nyomást akkor nyomjak és 4-re meg lesz a baba.
Nagy küzdés volt mert menekülésre fogtam a dolgot mikor kicsit rásegített a szülésznő. :oops: :roll:
Hát kicsit hosszabb ideig tartott, de végül 4:15-re születtünk meg. :D :D :D
Kicsilány nagyon édes volt kis nyikorgós.
Csodálkoztunk, hogy nagyobb lett mint Milán.
Hát kb ennyi történt ami a lényeg hogy nagyon gyors volt és van egy szép egészséges kicsi lányom! :D :D :D
Tejci most indulgat be kb 70-80ml eszik.
Milán nagyon édes simogatja és hondja juuuujíí(hugi) és nem Nadin hanem Nini! :lol: :lol:
Sajnos ahogy haza jöttünk Milán azóta beteg 38 a láza és nincs valami jól.
Tünet nincs holnap jön a gyerekorvos remélem ő tud valamit mondani.

Mindenkinek köszönöm a gratulációt és ígérem ha több időm lesz vissza is olvasok.

Keny drága rajtad a világ szeme!
Ne erőltezsd agyon magad tessék azért pihenni a pakolások közt.

Puszi mindenkinek.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Huuuu de ügyesek voltatok :lol: nem semmi gyorsaság :roll: , tényleg jó, hogy mentetek, és nem a kocsiba pottyant ki Nadin :P Tejci is szépen alakul!Milánkának láz hesssssss!Kis Drága milyen cuki lehet, ahogy hugiját simogatja :D

Nani!
Ne legyetek betegek!!!!!!!Gyógypuszik !

Lili!
Kitartás van ott valaki a pociban :wink: Még nem tesztelsz titokban?

Farkasok!
Az jóóóó meccs :P

A lényeg:BEKÖLTÖZTÜNK!!!!!!!!!!!még sok minden össze-vissza de a gyerekszoba szinte kész :lol: És ma itt alszunk :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, szuper! CSak óvatosan, puszillak! (Ki lesz a hírhozód?)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


TE:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny,
Hurrá új kecó, babitok kivárta a költözést, tényleg pihenj egy kicsit ha van rá egy kicsi lehetőséged.

Rani,
Mizu van Milánnal? Doki volt? Most akkor egy vizittel lemeózza a két gyerkőcöt, bár jobb lett volna ha Milánnak csak gratulál a kistesóhoz!

ui. eddig írni alig lehetett privit, most konkrétan elolvasni nem tudom őket, mert hibát ír az oldal, igyekszem türelmes lenni és kivárni míg elolvashatom.

Tilli,
nem írtál azóta mi volt a vizsgán és lánykád vizsgálatán, kérlek írj.

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok!

Rani,
Tejcsi nagyon jó!! Milán meggyógyult már? Nem lehet, hogy az izgalomtól van láz és semmi más tünet. Azért te sem voltál otthon itt a Hugicája és a megszokott rutin most felborult.

Till,
vizsga??

Keny,
:lol: remélem igazad van. Amúgy őrült tesztelő vagyok. Esküszöm nem normális. :? :? :shock:

Nani,
jobbulást nektek!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Rani: szuper ez a gyorsaság:) Ügyesek voltatok a kislánykáddal együtt.
Dorcikám is lázas különben, péntek óta folyamatosan. 38,5 alá sosem megy. Éjjel kétszer keltünk hozzá, mert felsírt és kiabált, hogy Apa, anya, Dorka sír! és bementünk hozzá és szegény "sütött" a láztól.
Ma itthon is maradtam vele és voltunk dokinál. Minden gyereknek ezek a tünetei, illetve ki jobban, ki kevésbé köhögött.
Nektek mit mondott a gyerekdoki?

Keny, gratula a költözéshez, végre túlvagytok rajta és új, szép helyetek van:)

Lili a görcsöcskék jó tünetek, történt bent valami. Mutat már valamit a teszt, vagy még nagyon korai? Én nem bírtam magammal annak idején. Aszem ET+8. napon már halványan látszott a kiscsajom. (Nosztalgiáztam is egy kicsit, amikor végignéztem a tesztjeim fotóit :wink: )
Vendég
 


Sziasztok!

Rani: gyönyörű a kiscsaj! Nagy gratula.

Nani: jobbulást!

Keny: szuper, hogy sikerült átköltözni.

Farkasok: nagyon messze van... Jelenleg semmit nem érezek és nincs jó megérzésem.

Lili: tesztelgetsz? :) Mennek a drukkjaim!!!!!

Dorkának jobbulást!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Köszönjük Milán jobban van hála.
Tegnap este óta nincs láza se.
Dokinéni mindenkit megnézett és mindent rendbe talált.
Bocsi most csak ennyire futotta.

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko: gyógyipuszi Milánnak!

Lois, akkor ma este minden kiderül :)

Lili: nagyon nagyon drukkolok!

Farkasok: ha nem sikerül, újból átküldöm, meg amúgy is megírtam az e-mail címemet, inkább azon levelezzünk :)pusza

Mindenkinek válaszoltam, ha valaki mégsem kapta meg a levelet, szóljon :)

pussz

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: