Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Fruzsáék nem jönnek. úghogy hozzánk is befér még egy fél család :) Mátyásföld közelében nem is tudom, hogy lakik-e vki...

Dia! mi van veletek? sajnálom hogy nem tudtok jönni :(

Hunor 10-11 között alszik, bizonytalan mennyit, és utána megyünk. kb délre odaérünk.

Sül a süti :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok csajok!

Mindegy mikor jöttök, csak gyertek!!!!!

Délelőtt 11-től- kora estig(vagy amíg bírjátok)szívesen látunk mindenkit!!! (baba! Nyugodtan jöhet a szomszédasszony is!)
Hozzatok fürdőrucit is, ha van kedvetek pancsolni! Nem nagy a medence, de arra jó, hogy derékig beleüljünk és lehűtsük magunkat!
Reggel töltünk bele vizet, így kora délután már pancsolhatunk!(3 után már talán nem olyan erős a nap)
Lányok! Ha valakinek akad felesleges úszópelusa tudna hozni egyet?
De meztelenkedhetnek is a babók, ha úgy gondoljuk!
Homokozós cuccokat is hozhattok, némi homok azért akad a félig kész homokozóban.

Megint kirakok néhány lufit a kapura, hogy ide találjatok!

Dia!
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni! Remélem legközelebb már itt lesztek ti is!

Sok szeretettel várunk mindenkit!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Hello,

MEGYÜNK!!!! Csak mi nem érünk oda 2 előtt, de sietünk!!!!
Viszont tudunk maradni akár kora estig is, remélem mindenki sokáig marad (bocs Marcsi :lol: ) és tudunk találkozni!

Én viszek úszópelust, több darabot is, van itthon pár darab!

R.

Kép
szolnoki rita
 
 

 
 

Sziasztok!

Sajna, mi nem tudunk menni a talira. :(

Emma iszonyú nyűgi volt egész reggel, most sikerült végre elaltatni, nem tudom, meddig alszik, de mindegy is, mert a sógorom már elindult, hogy folytassák a munkát, úgyhogy mire felébred a férjem már nem tud átvinni. :?

Nagyon sajnálom, mert már úgy rákészültem egy jó kis "babatalis pancsolásra". :(

Remélem, lesz még a nyáron tali!!!!! :)

Mindenkit puszilunk :)

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Rita, bocsi, hogy nem válaszolok sms-ben, de lefogyott a kártyámról a pénz. Még ez is! :roll: :lol:

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok!
Köszönjük Marcsi, nagyon jól éreztük magunkat. Hunor apjával bandázik, be nem áll a szája :)
Már várjuk a kövi pancsolást! :)

Küldöm a képeket!
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
nikilány
 
 


Jó estét csajok!

(Most végeztem a főzéssel. :?)

Nagyon örülünk, hogy végül ennyien el tudtatok jönni! Bogi is és én is nagyon jól éreztük magunkat! Remélem Ti is!
Akik nem voltak itt remélem legközelebb eljönnek!

Baba!
Kár, hogy nem jöttetek vissza, hatalmas pancsolást csaptunk!
Nikilány!
Nagyon klasszak a képek!

Hamarosan megismételjük a kerti parti-t! Ok? ;)

Jó éjszakát!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Tündi, Niki!

Megkaptam a képeket, köszönöm! :)
Én csak telefonnal csináltam párat, de ha van benne használható, elküldöm nektek!

puszi mindenkinek

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Hali!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat tegnap,de hanna még ennyi játék után sem aludt éjjel,úgy látszik nem lehet kifárasztani.de aztán kiderült mi az ok.jön a 10, fog alul.remélem hamar kijönnek és megszűnik a nem alvás-

minden manó tündéri,nem győztem betelni velünk,rájöttem gyerek függő vagyok.szóval hamarosan remélem folyt köv.
nekem még nem ment a tömörítés,de küldtem pár képet.rita maicímét nem találtam,pedig már írt nekem,át dobnád.

szép napot mindenkinek!

Aki nem volt talin,remélem a következőn már részt vesz,nagyon ó egy kicsit kikapcsolódni és szerintem nagyon jó a társaság-

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Nézegettem a képeket a taliról...nagyon tuti lehetett az biztos, ennyi gyerek... Szuper szervezés!!! :)

Már a múltkor is pedzegettem, hogy majd kérek tanácsot tőletek, de most aztán kimondottan kérlek titeket, meséljétek el, ti hogyan kezdtétek a hozzátáplálást. Az oké, hogy a mindig egyet elv érvényesüljön...De tízóraira pl vegyesen szopi és gyümi vagy hogy? Manka benyomna egy egész almát vagy barackot, és akkor meg már nem kell más...a védőnő szerint ez gáz. De ha felét adom sem kell utána szopi...Ha előtte szupi utána gyümi úgy már jó...Szóval minden infó érdekelne, ki mit gondol a tízóraira "csak" gyümölcsről...És arról is, kinél mikror "váltódott" ki egy-egy szopi étkezésre.
Nagyon köszi!
Ja és még valami. MAnka 6,5 hónapos cumisüveg még nem volt a szájában, mindig csak szopizott. szerintetek a csodapohárral kezdjem az itatását vagy a cumisüveggel?
Köszi előre is a válaszokat!!!!!

Lajtalány
lajtalány
 
 


Hello,

sztem Manka majd eldönti h miből hajlandó inni. Te hiába adod neki oda a "csodapoharat", ha nem tetszik neki, akkor úgyse fog inni belőle. Akkor marad a cumisüveg. De pohárral is próbálkozhatsz.
Sztem az AVENTES varázsitató, meg a többi is azért "sok" egy 6.5 hós gyereknek, mert azokból általában ezerrel dől a folyadék, és eddig nem ezt szokták meg.
Viszont ha cumival kezdesz, érdemes már a 2-es lyukút használni a vízhez is, abból elegendő mennyiség jön neki, az 1-es lyuk nagyon kevéske egy ekkora gyereknek.
Sajna Luca se hajlandó inni a csőrős poharakból, már annyit elértünk h próbálkozik vele, de nagyon sok viz jön ki belőle, és köhög tőle, meg zavarja őt, így maradunk a sima 3 lyukú cuminál.

De ez csak a mi tapasztalatunk, lehet Manka azonnal elfogadja a 6 hós kortól való csőrös poharat. DM-ben érdemes venni, ha vannak pontjaid, váltsad be, és 25%-kal olcsóbban megveheted.

Hozzátáplálásban meg annyit, hogy Luca csak 3 hós koráig szopizott, mi 4.5 hósan kezdtük el az almát-barackot, stb, de ő kb. 2. alkalommal betolta az egész adagot, utána tápszert kapott, és vegyesen ette a kettőt.
Ha betolna egy egész barit vagy almát, akkor egye. Ő tudja mi a jó neki, és ezzel nem ártasz, mert reggel meg este úgyis csak szopizik. Ezek szerint neki igénye van más ízekre, és nyitott a gyümikre, örülj neki. Más meg azzal szenved h semmit nem eszik a gyerek.
De majd biztos nyilatkoznak más anyukák is, akik ebben gyakorlottabbak.

R.

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!
Hogy bírjátok ezt a nagy meleget??

Elég hosszú napok elé nézünk...vasárnap tartjuk a Roli keresztelőjét,25-én szülinap.És még sehol nem tartok.Se ajándék neki se semmi....

FP hipp hopp zebráról mi a véleményetek??Azt szeretnénk neki venni,max.10000 forintért használtat.Az sem baj ha nem csillog-villog,kicsit kopott.A lényeg,hogy működjön.Esetleg nem tudtok eladót?

Kép
baba0727
 
 


baba: babaszobán,vaterán,teszveszen,zsibvásáron,expresszen néz körül szerintem tuti találsz valamelyiken.

iszonyat ez a meleg,nem sokat mozdulunk ki mi se.
erkélyen pancsizik hanna is.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok! a meleget mi sem bírjuk... Hunor csüt óra lázas

Ma reggel elmentünk vele a HeimPálba és ott egy belgyógyász doktornő azt mondta, hogy a hőháztartásuk még nem műkködik, és ha kint tartósan meleg van, akkor átveszik a kinti hőmérsékletet, mert nem is tudnak lehűlni. Hunornak az ötödik foga jött ki és emiatt is jött ki a láz rajta. Annak ellenére, hogy egyik fogával sem volt lázas.
Szóval nagyon vigyázzatok! és hűtsétek ahogy tudjátok a babákat.
Én nagyon aggódtam. Nem normális, hogy ilyen kánikulában még lázas is legyen napokig! Napi 3 nurofen kúp közte meg Viburcol kúpot adhatok neki. Hűtsem és igyon sokat. Ennyit tudok tenni. Ja, és pár falatnál többet nem eszik. Csak a tejcimen akar lógni, de abból már alig jön vmi :( remélem ismét termelődik, mert különben éhen fog halni :roll:
Alig várom a vasárnapi hidegforntot, még az a 3 fok is sokat fog jelenteni.

ja, és ezt a vonalzót nem én csináltam... mer azé ez nem annyira igaz... :lol:

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!

Hunornak jobbulást kívánok!

Én is nagyon nehezen bírom ezt a hőséget! Úúúúúútálom! :evil:
Szerencsére van klímánk, különben megfulladnánk a szobánkban. Este 11-12 előtt ki sem lehet nyitni az ablakokat. (tudjátok emeleti, déli fekvésű, és a ház sincs szigetelve) Hiába a kert, délután 4-5 előtt ki sem mozdulunk.
Na, elég a nyafogásból!

Azért néztem be, hogy meghívjalak titeket egy újabb kerty-party-ra!
Júli.26.-i hétre gondoltam! Egyenlőre nekünk bármelyik nap megfelel!
Várom a jelentkezőket és a javaslatokat, hogy melyik napon tartsuk!!!!
Remélem minél többen el tudtok jönni!!!

Addig is vigyázzatok magatokra és a picikre!

puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!
Jelentem a hidegfront elvitte Hunor lázát!!!! Még este lázas volt, és éjszaka is izzadt, de a hajnali cici óta láztalan. végre. szegénykém, annyira aggódtam érte. Most viszont nagyon híg a kakija.... lehet mégiscsak vmi fertőzés, vagy vírus volt a baj... itatom változatlanul, remélem a fosás is abbamarad.

Marcsi! tök jó lenne! bármikor a héten megfelel nekünk! viszont 31én lesz a Millenáris Parkban találkozó. Én tavaly voltam pocakosan, és nagyon jól éreztük magunkat. Szóval most is megyünk. Ha más is megy, találkozhatnánk ott!
Tavaly láttam egy nagy bandát, hoztak kaját, innivalót és ott dumáltak együtt. Szerintem mi is szervezhetnénk egy ilyen talit oda... is. :lol: Kedvetek lenne?

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok, végre tudok írni.

Eddig technikai okok miatt nem tudtam írni ide, valamiért nem jött be teljesen az oldal. A hétvégén megvolt Beni szülinapi zsúrja..az egyik, mivel 3 lesz. Nagy a család, barátok..:-) Hivatalosan szerdán 21.-én tölti az 1 évet, de most hétvégére tettük. Volt csokitorta, málnás túrótorta és egy kis pöttöm "anya csinálta" meggyes gesztenyetorta. De egyik se érdekelte különösen. Jól elfáradtunk, készítettem rakott bolognait, franciasalátát, 3 nagy tálca szendvicset, de még a szomszéd srác is kapott mindenből este mert annyi maradt. :-) Egy egész hadsereg is jóllakhatott volna.

Nekünk a találka megint nem jó, mert a következő 2 hétvége is szülinapi banzáj....:-( Így jártunk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép
fruzsa7
 
 


Sziasztok!

Mi is túl vagyunk a szülinapi partikon, a családi 22 fővel, na az kemény volt :) de egybe letudtunk mindenkit :), a barátin meg annyi gyerek volt... na hát rájöttem még nem vagyok felkészülve a ezekre a gyerekzsúrokra :D De egyébként Bulcsú nagyon jól bírta, én jobban kifáradtam mint ő :)

Na és most meg jól lebetegedtünk :( ez a hülye idő... olyan náthásak vagyunk... hát kemény éjszakáink vannak...na de remélem hamar túl leszünk rajta... ja és persze ráadásnak jönnek a fogak persze a 7. kibújt, most a 8. jön, így a takony mellé még jön a nyála is :)

Nekünk a találka a szokásos módon, hétköznap valaki segítségével tudok esetleg eljutni, a hétvége azon a héten nem jó...

tücsi85
 
 
 


Sziasztok!

Előkerültem végre. Látom egyre több a szülinapos! Mindenkinek gratulálok az 1. életévéhez!!!! Nekünk még van kb. 7 hetünk. :) Nálunk is csak 1 buli lesz és azon kb. 24-en leszünk és ez csak a szűk család. :)

A találkát nem lehetne egy héttel odébb tolni, mert pont jövő héten megyünk Balcsira. Múltkor sem sikerült eljutnunk, pedig Andy még el is vitt volna minket, de sajnos programunk volt. Most szeretnénk elmenni.....

Egy kicsit Orsikáról: Közel 9 kg és 74 cm. Egyenlőre 6 kibújt fog tulajdonosa, mindegyikért megszenvedtünk, de megvannak. Tapsol, puszit dob, újságban megmutatja a nénit, bácsit, babát, nyuszit. Már 2 hete nem szopizik, mindent megeszik, nagyon jó az étvágya.Egyedül is tud állni, kb. fél percig :) és ha fogjuk a kezét sétálna szerintem egész nap. Általában átalussza az éjszakákat, de ez változó, éjjel már nem kap enni. Röviden ennyi.

Remélem mindenki jól van és tudunk találkozni mihamarabb!!!!!!! Teszek fel egy friss képet a Kisasszonyról!

Kép

Kép
esztke
 
 


Kép
esztke
 
 


sziasztok!

Fruzsa, Esztke!
Nagyon helyesek a gyerkőcök! Gratulálok!

Mivel többen is jeleztétek, hogy jobb lenne egy későbbi időpont, arra gondoltam tegyük augusztus elejére/közepére! Mi aug.25-től megyünk nyaralni. Előtte nagyon szeretném, ha még egy talit össze tudnánk hozni!
Augusztus 9. vagy 16. -val kezdődő hét?????

Kérlek jelezzétek kinek mikor lenne jó!!!!

Addig is vigyázzatok magatokra! Utazóknak: kellemes kikapcsolódást, sok szép élményt és megfelelő időt kívánunk!

puszi mindenkinek
Boglárka és

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Ja! (és mi többiek)

Az itthon maradóknak kitartást a hőség elviseléséhez!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


nekem a 08,16 hét lenne jó.

iszonyat ez a meleg ez már szinte elvislehetetlen.
és persze most kell az egész lakást átpucerálni,mivel nem akarok a suli idő alatt vele foglalkozni,hát eég lassan haladok.

meg elkezdtem angol tanárhoz járni,tök jó áron ha valakit érdekel megadom az elérhetőségét,itt van a 10 kerbe,de házhóz is megy.

pusz mindenkinek,remélem a találkozunk a talin.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Nekem mind a 2 hét jó Marcsi! Döntsenek a többiek! :)

Andy! Nem irigyellek!

Persze a héten meleg van, de mi jövő héten megyünk nyaralni a Balcsira és 18 fokot mondanak!!!!!!!! :( :shock: Ugye nem ilyen kegyetlen a sors!!!!

Tudnátok abban segíteni, hogy mi az amit mindenképpen vigyünk magunkkal az útra Orsinak? Még nem utaztunk sehová több napra. Köszi előre is!

Kép

Kép
esztke
 
 


sziasztok!

Andy
Csak lassan, óvatosan a takarítással! :wink:

Esztke
Mi tavaly ezeket vittük: Lázcsillapító-fájdalom csillapító, (Nurofen) Ca-Kid kálcium szirup, ha valamire allergiás lenne, Fenistil,(csípésre, égésre) lázmérő, orrszívó, Idén hozzá jön: chamomilla vulgaris (fogzásra), viburcol kúp(szintén), apis melfica (csípésre, viszketésre), esetleg hasmenés ellen is vigyetek valamit. Azt hiszem ennyi. Remélem nem hagytam ki semmit! :oops: De biztos még a többiek is hozzászólnak.

Kitartás lányok! Szombaton jön a lehűlés! :)

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!

Először is a szülinaposoknak sok-sok Boldogságot, így nagybetűvel. Beninek küldtem e-mailt mackósat, de lehet, hogy elbénáztam és nem kapta meg...Fruzs, akkor csak akartam...
Nálunk is lázzal jött a meleg. De valami vírus azt mondta a doktornő. Nálunk viszont nagy a gáz, mert a cici nem kell csak a kanál...Ma már a tejet is így "ettük"Hát nem tom mi lesz így. Én már most kikészültem. Hiába hagyok ki egy szopit megnyalja a cicit és üvölt meg harap. Aztán kanállal meg megeszi ugyanazt a tejet. Veletek volt már ilyesmi? 7 hónapos és még annyira szeretném szoptatni :( :(

Ja azt elfelejtettem, hogy lehet, hogy valami fogügy is van benne...
Csajok, monjatok valamit!!!!:(

Lajtalány
lajtalány
 
 


Kata! Küldtem mail-t.


Kép
fruzsa7
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki kombinált-integrált teszt ügyben segíteni?

Azt tudom, hogy a kombinált teszt ingyenes, de ha én integráltat szeretnék, akkor mi a helyzet? Olyat is hallottam, hogy a kettő különbözetét kell csak kifizetni, de olyat is, hogy akkor egyáltalán nem lehet ott csináltatni.
Betelefonáltam már párszor a szülészetre, de nemigen adtak határozott választ.
Köszi a választ!
tatusmatus
 
 


Sziasztok!
hát tatusmatus! ez olyan baromi régen volt, hogy már nem emlékszem...

Mi megyünk szombaton a Millenárisba! Ki jön még??? Tavaly voltunk és baromi jó volt, most hogy Hunor már kint van, még jobb lesz :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!
Mi is előkerültünk!!!

2 perc nyugim nincs már a Rolitól.22-én elindult és azóta le sem lehet lőni! :-)
Egész nap csak sétálgat!!Nagyon édes!!

Mi is túl vagyunk az első szülinapon!Roli nagyon élvezte a tortázást!
Igaz mi kevesen ünnepeltünk!De 3 tortája volt.(tőlünk is 1,mamától is és a keresztszülőktől is.)
18-án volt a keresztelője!

Mi is szívesen megyünk a talira!Bízom benne,h nem jön közbe semmi és sokáig tudunk maradni!Nekünk bármikor jó!

2 hete levonatoztunk a sógornőmékkel a Velencei tóra!Nagyon élvezte!!
Tegnap voltunk szurin és méreckedésen. 77 cm és 9460 gr.

Niki!!
Én nagyon gondolkodok rajta,hogy menjünk.Csak nekünk nagyon messze van babakocsival.Vonatozni,metrózni kell....

És egy pár kép a lurkóról:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
baba0727
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk 15 hónapos oltáson. Megkapta a kötelezőt és az agyhártyagyulladás ellenit is. Csak egy kicsit sírt az én hősöm!
11kg és 77,5 cm. És 12 foga van már. Egész nap megy, szaladgál, de beszélni egy kukkot sem hajlandó.

Tali: Aug.11. szerda vagy aug.17. kedd!
Nektek melyik lenne jó?????????? Amelyik napra többen jelentkeztek, akkor tartjuk!


puszi mindenkinek

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


hali mindenkinek!

tegnap kaptuk meg mi is a 15 hós oltásokat,csúsztunk vele,de már éjjeltől lázas is tőle,hát nem örülök.

anyumék vannak most fent nálunk és pénteken utazunk le megint egy hétre,szóval tali szempontjából én s 17-re szavazok.

marcsi: remélem akkor lesz a tali és rendezzük az anyagiakat.

pusz mindenkinek

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


17!!!!! re szavazok.

Ábel is eljárt! :D

nyugtom eddig sem volt, úgyhogy mindegy :D , oltári nagy garázda a lelkem, ketten együtt meg!!! :shock:

visszaolvasok, bár nem tudom reagálni tudok-e, egyik csemete már itt sorjázik...

Kép
Kép
tengdi
 
 


Hannának gyógyulást a lázból! Szopi téren van javulás Andy?

Kép
Kép
tengdi
 
 


ha 17.én lesz a tali akkor dia viszlek titeket is kocsival.
szopi téren ,hát igen 2 hete éjszaka nem szopizik,viszont a nappalok még annál rémesebbek,de hát már ez is nagy lépés volt.

tiszta nyügi egész nap,megviseli a szúri rendesen.

többiekkel mi újság?

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok,

Nekünk a mostani találka nem jó, 18.án megyünk Horvátországba, szóval most tuti nem megyünk... :(

Velünk minden rendben, Bulcsú már egy igazi nagy cula :) 13 kg., és kijött a 8. foga, és hát ömlött is a nyála rendesen, megint előkét kellett elővenni mert úgy átázott... de szerencsére kijött már, úgyhogy kezd normalizálódni a helyzet... bár az éjszakák még neccesek...

tücsi85
 
 
 


Sziasztok!

Nekem mindegy mikor lesz a tali, mind a két dátum jó. Csak azt nem tudom, hogy menjünk. Örstől messze vagytok?

Nálunk minden rendben, Orsi már mindenhol megy, ahol tud kapaszkodni. Mi 2 hete voltunk méreckedni, akkor 9 kg és 74 cm volt, 6 foga kibújt már. Már nagyon készülünk az 1. szülinapra. :)

Kép

Kép
esztke
 
 


Andy!

Leírnád nekem, hogy az őszibarackot hogy raktad el tavaly? Szeretnék eltenni télire. Köszi
esztke
 
 


és hogy sikerült elhagyni az éjjeliket???? gondolom nem itthon voltatok, azt használtátok ki....
azt hiszem tudunk mi is kocsival menni, úgy néz ki férjem itthon lesz, és akkor te tudnád vinni esztkééket...

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok!

Akkor legyen augusztus 17. kedd! Rossz idő esetén 18. szerda!
Jó lesz úgy mint múltkor? (11 után már jöhettek, és addig maradtok amíg jól esik!)
Esztke
Kicsit messze vagyunk. (már majdnem Pécel) :( Örs-ről 169E elhoz az utca végébe! Priviben küldök címet, ha gondolod! De lehet, hogy Andy el tud hozni!?!

Mindenkit szeretettel várunk!!!!!!!

puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok! Milyen kihalt megint a fórum... remélem mindenki nyaral! :)

Sajna mi nem tudunk menni a talira :( Apa használja az autót, így nincs mivel menni :( De biztos nagyon jó idő lesz... sőt kánikula, szóval nagyon irigyellek benneteket!
Jó szórakozást!

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!

Borzalmas héten vagyunk túl! :( Nagyon remélem, hogy most már tényleg túl vagyunk rajta! Vasárnap éjszakától csütörtök éjszakáig Bogi szinte folyamatosan lázas volt! Eddig oltások után soha nem volt semmi baja! Na most bepótolta szegény! És nem kicsit volt lázas, hanem 38,5-39,7 között "járkált" a hője szegénykémnek! Ráadásul jön a két alsó szemfoga is, ami önmagában sem egyszerű! Annyira sajnáltam szegényt! Százszor inkább egy akaratos, csintalan, talpig maszatos kislány, mint most ez a kis "őszi légy"!

Remélem nem halt ki végleg a topik, csak mindenki nyaral!

Mindenféle médium szerint kedden eső várható! Mit szólnátok, ha szerdán lenne a tali?????????? Remélem így is jó nektek!?!

Addig is minden jót, és vigyázzatok magatokra!
Remélem minél többen el tudtok jönni!!!!!!!!!!!

puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!

Marcsi, Andy megértem a helyzeteteket és nagyon sajnálom a kis aprónépet. Nálunk is most volt láz először. Vírus és fog együtt érkezett, tényleg borzasztó egy lázas, elesett szopizni sem tudó gyerek.
Marcsi! Kitartás!!!!

Manka szépen nő és ahogy írtam, már van egy darab foga. További 3 készülőbnen, de ha olyan tempóban jön, mint az első ( Négy hónapos kora óta szenved) akkor még várnunk kell.
71-72 cm körül van és 8,5 kiló. Kis husi nyuszi. Szépen kúszik,

http://www.youtube.com/watch?v=S9swSZqHTpQ


ácsorogni szeretne, de még nem tudja magát felhúzni. Nagyon muzikális :

http://www.youtube.com/watch?v=NGGtmS96Ea0

És egy hős! Olyan jól viselte a betegségét, hogy le a kalappal. Pedig volt magas láz, n yelni sem tudott, szóval klassz csajszi lesz nagyon. Csak olyan gyorsan nő.

Jó hétvégét mindenkinek! És jó talizást!!!!

Kata

Lajtalány
lajtalány
 
 


Sziasztok,

Lajtalány, nagyon édi Manka... :)) és már mekkora..., tényleg mi a helyzet ami a születésénél a tarkójánál volt?

Egyébként nálunk is nagyon aktuális a fogzás... és amiatt egy kicsit ugye még taknyos is... szóval nem gyengén horkolnak az apjával... :)) Pedig már kint van a 8. foga... azthittem jön legalább 2-3 hét szünet... de most megint úgy látom kezdődik...
És ráadásul kedden megyünk Horvátországba... remélem azért ott nem tetőzik neki... és jól fogja magát érezni...

Ja és ma másodjára levágtam a haját, most 15 millis lett... annyira más így az arca, megzabálom... :)

Kép

tücsi85
 
 
 


sokkal jobb lenne a szerda!!! mikor dől el ez?

Kép
Kép
tengdi
 
 


Nikilány

nem indok a kocsihiány!!! Sokkal kényelmesebb azzal az tény, de hidd el anélkül is lehet azért közlekedni! :lol:
( Még 2 pici gyerekkel is )
tessék jönni! Látni szeretnénk titeket!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Hali!

nem rég értünk haza.kipakolás utálat.szupi időnk volt.
tali nekem mindegy melyik nap apa akor itthon hagyja az autót és persze aki befér jöhet velünk.

dia: ha te is kocsival jössz,akkor még akár nikiék vagy krisztiék is beférnek.

jellezze aki jönne velünk.

esztke:barackot meghámozta cikkekre vágtam és kis adagokba lefagyasztottam.

most mennem kell,de figyelem akkor a pontos dátumot.

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy néhányan előkerültetek!

Legyen szerda (aug.18.)!
Remélem nem fog esni!
Mindenkit sok szeretettel várunk!
(Remélem Boglárka addigra teljesen rendbe jön! Láza már nincs,de sajnos még nem egészen 100-as!) :roll:

puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


:( Sajnos nekünk a szerda nem jó. Már megint nem tudunk menni.... :(
Képzeljétek Orsi 6-án lépett először egyedül és tegnapra bejárta gyalog az egész lakást, olyan aranyosan egyensúlyoz, olyan mint egy kissé ittas ember..... :)

Köszi Andy! Teszek el idén, ne az agyoncukrozott befőttet kelljen ennie. Bár rettentő drága a barack. :(

Kép

Kép
esztke
 
 


akkor szerda. Oké. Andy, ha senki nem megy veled, akkor induljunk már egyszerre, mennék utánad, mert csak egyszer voltam akkor is utasként, egyszerűbb lenne odatalálni.
Hánykor indultok?

Kép
Kép
tengdi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: