Új privát üzeneted érkezett!

Rani,
enyémek is szeretik mind a kettőt, és persze inkább a kukit ennék, ha hagynám. De nem. :-) Kukit csak ritkán adok nekik, abból is inkább a sómentest. (Mindig az jut eszembe a kukoricáról, hogy a háziállatokat is ezzel hízlalják, a libákat is ezzel tömik, legalábbis régen. :? )

Lois,
az én lányom is egy "terrorista", mint az az 5 hónappal fiatalabb kisfiú lehet, de az oviban még nála is van brutálabb, úgyhogy ott behúzza fülét-farkát, és szerencsére kezdi kinőni, már kevesebb rosszaságot csinál, és verekedni se verekszik annyit. :) Olivér meg az ártatlanság báránya volt mindig is, de ma már megvédi magát, szerintem ezt azért ált. megtanulják a gyerekek, kénytelenek. Emiatt is rossz szerintem a vegyes csoport, mert amíg kicsik, addig muszáj behódolniuk a nagyoknak, el vannak nyomva általuk, azért minden gyerek fölméri, hogy ki van testi fölényben.

Lafi,
Emlékszem, ahogy bementem egy oviba még anno, a keresgetéseknél, és az óvónő mesét olvasott, két gyerek hallgatta, a többi meg szaladgált ezerrel, senki nem foglalkozott velük. Az óvónő tette a dolgát szegény, dehát nem sok foganatja volt.
Még nem mentem vissza, de már beszéltem a főnökkel, mondta, hogy várnak, szól majd, ha lesz hely. Erre most kirúgtak egy csomó mindenkit, úgyhogy nemtom... :?
Te új melóhelyen? Vagy a régin?
20140901102739
 
 


Elfelejtettem még nemkakilós gyerekeknek ez is nagyon jó lehet:

http://www.vitalabc.hu/dr-hummel-zoltan ... mAodVH4GAQ
20140901102739
 
 


Hajni!
Áááá, B. nevű galád nem terrorista, hanem egészen speciális kis agresszor :? :oops:
Szóval a kiscsaj ilyen kis Kszéna?? :lol: :lol:
Z. is inkább mimóza, most azért már nem félénk, de ha letámadják, akkor kikészül. Némi izmozás belefér, de ez a kisfiú módszeresen szadizza, marja, csípi, üti, ált. mikor háttal van neki belemar a nyakába hátulról, ha résen vagyok és elkapom a kezét, akkor simán belemar az én kezembe is :shock: :evil:
Meg ugyanezt csinálja az egész picikkel is.

Na mindegy is, ez a mi kis belharcunk :oops: :roll:

Lafi!
Úgy tudom hogy te a Mensmentisben a Tűű-höz jársz, nem tudod esetleg, hogy kinti laborleletet elfogadnak -e? Sokat kell várni hogy kapj időpontot ehhez a dokihoz??
Köszi ha válaszolsz :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok.


Hajni igen a kukit nálam is csak ritkán kapja Milán.
Most is épp kölesgolyót rágcsál.
Felhívtam a védőnénit és azt mondta szerinte változatossan eszik és jól is néz ki a gyerek n aggódjak.
Igyekszem! :roll:

Biztos a szülés miatt vagyok ilyen feszült.
Na ne mintha izgulnék, vagyis persze izgulok de nem félek.(vagy még is) :roll: :lol:
Na kb ilyen határozott is vagyok.
Fúúúúú ez az időszak nem künnyű, de nem akarok siránkozni. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

emlékeztek még rám? :wink:

Időnként szoktam olvasni a topicot. Örülök, hogy szépen nőnek a gyerekek.

Jöttem megmutatni az új vonalzómat nektek :D
katica30
 
 


Katica!

Gratulálok a szép vonalzóhoz!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Katica!
Fantasztikus hírek, ezért érdemes volt még benéznem este, örülök, hogy még ma reagálhatok rá!!
Szívből Gratulálok Nektek, annyira örömteli, mikor végül oda is megérkezik egy pici ember, ahol ennyire régóta várnak rá.... :) :) :) :)

Mesélsz majd részleteket???? Nagyon örülnék, ha írnál ide néhanap, ha időd engedi :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na, most mégis írok, annak ellenére, hogy megfogadtam, hogy törlöm magam, de most örülök, h. még nem tettem!

KATICA!!!Szívből gratulálok! Ez aztán a jó hír! Részletesebben is lehetne??? :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Húúú, miről maradtam le??? :shock: :shock: :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica gyönyörűséges a vonalzód!!!! :wink:
Hatalmas gratula!!
Részleteket várunk!!!!! :D

Lányok ma elmentem az OEP-ba, hogy intézkedjek némi nemű TÉGYÁS-ról stb.
Na gondoltam én felszerelkezve érkezek minden papirral.
Hát nagy tévedés a "régi" nyomtatványok már nem jók.
Nem, hogy nem jók, de kizárólag géppel kell kitölteni mert valami vonalkódot tesz rá nyomtatáskor a gép!
Ja és ami a legszebb a dologba, ha bemész TAJ számot igényleni a gyereknek a Születésianyakönyvi kivonattal, kapsz egy igazoló lapot és egy TAJ számot egy jegyzőkönyvön, hogy tudj intézkedni.
Nos ez eddig remek de ennek a TAJ számnak is rajta kell lenni a TÉGYÁS igénylő lapo amit meg ugye csak géppel lehet kitölteni, ha ezt kézzel is rá lehetne még biggyezteni akkor egy kör alatt meg lehetne csinálni a TAJszám kérését és a TÉGYÁST, de így ugye nem lehet mert géppel kell beírni és utána cégszerűen aláírni.
Röhej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Katica,
szívből gratulálok!!!! :lol: :lol: :lol: gyere a részletekkel és írogass ide is többször! :lol:

Rani,
:twisted: :twisted: :twisted: bürokrácia

Baba,
miért szeretted volna törölni magad? :(

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


sziasztok!


köszönöm lányok, aranyosak vagytok!

Hol is kezdjem? Az utolsó fagyis beültink után volt egy hosszabb kitérőnk, Pesre jártunk egy dokihoz. Ő rengeteg vizsgálatot kért tőlünk, végül a saját vizsgálatát, amiért mentünk, el sem végezte.
Orvos nevét direkt nem írom, mert jót nem tudok róla mondani.
Ezután megpihentettük a projektet egy hosszabb időre. Közben új állásom lett, amely elterelte a figyelmünket egy időre.
Idén márciusban akartunk lombikra menni, de hónapokig semmi sem jött össze, mindig vmi miatt halasztani kellett. Végül júniusban mentünk lombikra. Az előző lombikok az utolsó pillanatig tökéletesen haladtak, csak a vége nem sikerült. Most elejétől kezdve nehezen ment, de végig nyugtatgatott a dokink, hogy ez még lehet jó. És igaza lett :) Csak pozitívumot tudok írni a szegedi kaáliról, nagyon hálás vagyok nekik mindenért.

Miután itthon kell lennem, így fogok jönni, és írogatni :)
katica30
 
 


Katica!

Én nem ismerlek, de szívből gratulálok!!!!!!! :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Katica ez szuper!!!
UH képet kérünk!!!!! :wink:

Keny drága szívből gratulálok a 31 lassan a 32. héthez!!!! :D :wink:
Lányok normális az hogy a plafonon vagyok??
Olyan feszültnek érzem magam. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
hááááááát soha nem lehet tudni..... :roll: lehet, hogy a Mikulást már otthon ünnepelitek négyesben. :lol: :lol: van már híradósod? Nem emlékszel Milánnal milyen volt az utolsó hónap?

Katica,
lehet tudni a baba nemét? Nevet választottatok már? Nem számoltam utána mi a pontos időpont? :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili sajna nem emlékszem mi volt Milánnal az utcsó hónapba, de tuti nem ugyan ez mert akkor nem volt egy kis ördög melletem. :lol:
Most sokkal fáratabb vagyok habár a pocakom sokkal sokkal kisebb.
Nem szeretnék mást mostanába csak aludni aludni aludni.
Igen lehet, hogy Mikire már itthon leszünk. :D
Naponta nézem a vonalzóm és hááááát napról napra meglepődök, hogy ez már tényleg a finis, és lesz egy gyönyörűséges lánykám.

Tegnap megérkezett Szlovákiából a kézzel készitett egyedi baba is amit Nadin kap Karácsonyra.
Nagyon kis cuki, szerintem Nadinnál nagyobb! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

köszi lányok!

raniko: drukk nektek! hamarosan a kezedben tarthatod a kislányodat.

lili: március végére várjuk a babát. név még egyeztető tárgyalás alatt van a férjemmel :lol:


Ma túl a 20. hetes genetikai uhn, minden rendben a gyerkőccel :D A dokim újra megállapította, hogy kisfiú, bár ezt tudjuk 12. hetes uh óta.
katica30
 
 


Katica igen lassan érkezik a csajos!!

Neked gartula a 20. héthez és a jó UH-hoz!
Kis fütyis van már neve is??? :lol: :?:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Kórházból jelentkezek :cry: sajnos!Nem velem van gond, hanem Kornéllal.A László kh-ba került a kis Drágám, hasmenése van és 40 fokos láza volt napokig, kiszáradt.... :cry: hiába próbáltam itatni nem akart.2 napja vagyunk benn, egész jó állapotok vannak ebben az intézetben, nővérek nagyon rendesek.Ma végre lement a láza, kapott egy csomó infúziót, és antibiotikumot kap azt is vénásan :? Holnap megjön a vértenyésztés eredménye, ha a vérében nincs kórokozó akkor talán haza mehetünk, ha van akkor még min.5 nap itt:(

Nórikám jól van pénteken voltam dokinál 1965 gramm:)méhszáj tartja magát úgy-ahogy.Reméljük kihuzzuk még pár hétig :wink:

Rani!
Kitartás, elhiszem, hogy feszült vagy, ha az én vonalzóm mutatna 18 napot én is izgalomba lennék :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, óóó, nagyon sajnálom!!Jobbulást Kornélnak. Szegényke...
Neked nem lenne job, ha férjed lenen bent..mégiscsak fertőző és kismama vagy....(nem belepof., csak aggódok érted..)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Maradt egy fél üveg Suprefactom. 4 napig szúrtam belőle. Hűtőben tárolom. Ha valaki most kezdi a stimut átadom szívesen.



Csak táviratilag..

Keny: kitartás! Jó kezekben van Kornél. Olivér is volt ott, de kiengedett a doki bennünket a múltam miatt. Jók a dokik!!!
Neked viszont ott nem nagyon kellene mászkálnod most sajnos. :(

Rani: lassan szülsz. :)

Orsi: megérkezett Csongor bébi?

Nikó: szívből gratulálok!
Katica: nagy gratula a félidőhöz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jééééé Hajni. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: szúrtad, de mi az eredménye?????????????SIKERÜLT?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba: holnap megyek még tüszőnézőbe.
Mivel nekem már nem kell, szívesen odaadom valakinek.
Vagy holnap felviszem a Kaáliba.
Messze van még a sikerült-e.......
Miért akartad törölni magadat?
Jöhet priviben.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


ÓÓ, hát akkor indulnak a drukkok!++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Baba! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!!!!

Keny nagyon sajnálom Kornélkát!
Remélem haza mehettek.
Igaza van Babának a férjed nem tudna, vagy tudott volna bent lenni, nem kéne egy fertőzést összeszedned!!!
Örülök, hogy veled és Nórikával mi minden ok, szép súlya van már!!!!! :wink:

Hanna nagyon mennek a drukkok!!!
Olyan jó lenne megint sok kismami!!! :D

Dobok egy két képet Milánról és rólam így a finisbe! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi csajok!Éjjel apa van a gyerekkel, nappal vagyok csak itt.Tudom nem jó, de Kornél nagyon anyás nincs szivem itt hagyni...de ezt szerintem Ti mind jól tudjátok milyen érzés.
Amúgy sokkal jobban van, már láztalan, az infúziót is leállították, csak a z antibiotikumot kapja vénásan.Dél körül megérkezik a vér tenyésztés.Rendesen eszik-iszik :):):)

Rani!
Micsoda sexi, dögös kismami vagy!!!!! :lol: :lol: hoppá :P :P :P

Hanna!
Nagyon szorítok++++++++++++++++++++++
Milán tüneményes kisfickó! :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Katica!
Sok ilyet hallottam már, hogy az ilyen "kripli" stimuk jönnek be :)
Gratula a fiúcskához :lol: :lol: :lol:
A'szem tudom milyen dokiról írsz, ...pedig milyen nagy reményekkel megy hozzá mindenki...Pont most olvastam egy blogot egy bmc-s csajtól a napokban, ők is jártak nála, tisztára elhűltem, hogy mennyire abszurd dolgok mennek ott :shock:
Akkor vannak már nevek a kalapban?? Majd írd meg mi lett a döntés, már ha publikus :wink:

Keny!

Oh, szegény Kornél :( Remélem azóta már otthon vagytok :)

Hanna!
Juj, akkor picikét és halkan szorítok Nektek :)
Mennyi lett az annyi? Hol tartasz a stimuban?

Rani!
Már FB-n is láttam csudiszép képek :lol: :lol: Mindhármótokról :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Keny Lois aranyossak vagytok! :oops: :D
Már nagyon itt a vége úgy érzem, de a dokinéni szerint inkább Dec. eleje lesz szóval még van idő.
Tegnap voltam NST-n és dokinál is minden ok semmi extra sincs.

Keny ti hogy vagytok?
Kornélka jobban van???

Hanna hol tartotok??

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Itthon vagyunk Kornél már majdnem meggyógyult :lol: Kicsit még sápadt, anyás, folyton rajtam lógna.
Én viszont nem vagyok csúcsformában, már régóta köhögök, és 3 napja nagyon szúr a bordám azt hittem Nóri nyom, de egyre rosszabb, elmentem ma dokihoz, mellhártyagyulladásom van :cry: nemtom milyen szarság jön még.....
bocs, hogy ilyen negatív vagyok de már elegem van :twisted:

KépKép

Kép
keny
 
 


sziasztok lányok,

bocsánat, h ritkán jövök, de amolyan éjjeli topikolvasóvá váltam, írni meg már semmi erőm. :?

Kenykém, nehéz így neked, de örülök,h meggyógyult a kicsid, reméljük te is hamar kilábalsz. Jó, hogy elmentél dokihoz.

Rani, itt a finis. :)
jók a képek.

Katicának sok örömet!!!

Hannának+++++++++++++++++++++++ !

Hétfőn megszületett unokatesóm kicsije ( 7. kaalis lombikból), 10 nappal jött előbb, baba+mama jól vannak. Nagyon örül a familia. :)

Enyimgyerek okés, szedi szét a lakást- de nem hagyom. :)
Ma védőnéni jön, majd kifaggatom, mert Iza hasán/puniján vannak viszkető mini pattanásszerű bőrelváltozások, csak akkor vakarja, ha pelusozunk, de akkor kaparná őrölten. Fene tudja mitől jött ki? Most váltottunk új pelusra (4+), meg a tejes babajoghurtokat is most vezetem be nála, lehet ,h az a bűnös. na meg fogzik is ezerrel.Szóval minden egyszerre.
Egyébként jól vagyunk.

puszi,nani
nani72
 
 


Katica! Nagyon örülök! Óóóh, olyan jó olvasni, hogy sikerült! :)

Hanna! Nagyon drukkolok, nagyon-nagyon! (van némi szerencsehozó utróm-és crinone gél, elküldöm Neked Petivel-én megint szobafogságban)

Cuppi Lánykák! Bocsi, hogy csak így bevillantam, Marci itthon van kötőhártyagyulladással, de ez nem akadályozza meg abban, hogy a fejemen ugráljon :D , más: megváltozott a telefonszámom, végre, ha letettem a Dedet írok priviket.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!


Köszi Csajok!

Rani: nagyon szépek vagytok!

Keny: örülök, hogy Kornél otthon. Neked jobbulást!!!! Nagyon vigyázz magadra!

Nani: gratula a rokonnak. :)

Viktu: Nagyon-nagyon köszi!!! Elfogadom, a szerencsehozó talizmánokat, küldök majd Petivel valamit nektek én is. ;)
Szobafogságot sajnálom, átmennék én, de O. szétszedne mindent. :) Akkor meg oda a pihi.
Számot kérem szépen.

Velünk minden oké, de öregszem, most tovább szúrtam. Pénteken megyek punkcióra. Aztán kiderül.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

A megérzéseim nem csaltak, sajnos nem fejlődött semmit az 5 hetes uh.-hoz képest. Ennyi volt majd a köv.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó nagyon sajnálom.
Tudom mit érzel, az első lombiknál én is így jártam. :(
Sok erőt és kitartást kívánok!!
Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó!

Nagyon sajnálom, tudom milyen nekem is volt egy ilyen lombikom.... :cry: léleksimi!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Láyok ez a 13 nap amit a vonalzóm mutat némi pánikot lelt bennem. :roll: :shock: :lol:

Keny már majdnem 33. hét azta, hatalmas gratula :!:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Igen minnyá itt az idő :wink:

Kösziiiii, nekem is közeleg :D

KépKép

Kép
keny
 
 


Nikó, nagyölelés!

Rani még pár napod van.

Keny,puszi nektek is.

Hanna++++++++++++++++

Viktuéknak is puszi, nagyon sok fiú lesz ott a családban! :)
nani72
 
 


Nikó, írtam tegn.privit!
hanna?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba:

Nem kaptam meg sajna. :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

((((((Nikó))))))) :cry: Remélem Grétikének megoldódik a probléma és a következő már sikerülni fog. Január február körül kezdhettek ismét ugye?

Rani,
ez már nagyon izgalmas. Hogy vagy?

Keny,
33 hét!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Lesz ez nem soká 39 is. :wink: Hogy vagy? Gyógyulgatsz már?

Hanna,
????????? gyere a hírekkel +++++++++++++++Pénteken mikorra mentetek? Elég sokan voltak. Mi Domival voltunk, lehet, hogy láttuk is egymást. :wink:

Viktu,
olvastam a blogodat, pihenj sokat!!!!

Nekem holnaptól indul a Gonal.
:wink: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!!


Lili holnaptól szúrsz, nagyon izgi!
Mennek a drukkok!!!!

Hát köszi a kérdést megvagyok.
Vagyogatok.
Tegnap még tartottunk egy szülinapi bulit, hááááát nem mondom, hogy nem fáradtam el. :roll:
Mindenki sokat segített, de így se volt könnyű.
3-om gyerek is volt akik kb. egy időssek.

Nadinnak nagyon kicsi a helye irtóra tud fájni ahogy nyújtózik. :oops:
Nagyon várom már, hogy kire fog hasonlítani és végre a karomba tarthassam.
Holnap megyünk NST-re és a dokinénit is meg kell keresnem.

Puszi mindenkinek.

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili:
3 hónapot kell várni és ha készen állunk mehetünk, csütörtökön olyan biztos voltam a tavaszi kezdésbe most meg már nem tudom akarom vagy nem .

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Nikó: nagy ölelés.

Lili:11-re mentünk, nem láttalak. 2 körül jöttünk el.

Köszi szépen csajok a drukkokat!

Rani: 11 nap :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nikó még van 3-om hónapod, hogy dönts!
Jön a tavasz nyilni fognak a virágok, melegszik az idő és tuti a hangulatod is jobb lesz!! :wink:
Hajráááááá tavasz!!!!

Hanna igen elvileg már csak 11 vagyis ma már csak 10 húúúúúúúúúúúúúú, de közel van!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, milyen volt az nst? dokinő mit mondott?
nani72
 
 


Szia Nani!

Az NST jó volt szupi, hogy nem kell várni, és jót tudunk trécsizni a többi kismamival.
Dr.néni azt mondta minden ok.
Megnézte csak semmi más nem volt.
A kenet levétel eredményét viszont nem találta aminek én nem igazán örültem.
Egy hete vették le és jó lenne tudni mi az eredmény nem akarom hogy baj legyen.
Ő nem nagyon foglalkozott vele. :roll:
(remélem csak hogy nincs baj)
Hétfőn megint megyek.

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,
Hol maradtam le, hogy Icsilya megszült!?

Icsilya,
Sok boldogságot Csongorhoz! Minden okés volt a szülésnél?

Jövök és reagálok az ovis témára, érdekes gondolatokat vettetek fel.

Kép
farkasok
 
 


Hanna!
????????????ma van a 14-ik nap??????????

Rani!
Már csak egy hét :lol: De jó, hogy minden oks, na és ki hozza a nagy hírt nekünk???????

Nikó!
Tavasszal több kedved lesz újra indulni.Gréti, hogy van kaki?

Mi megvagyunk, Kornélnak megint jött egy rágófoga, kicsit fosik, és taknyos :cry: jó lenne már kikeveredni a betegségből.
Én meggyógyultam kopp-kopp!Nórikám jól van nagyokat nyújtózik szétfeszít ott benn mindent :roll: jövö pénteken megyek dokihoz, már lesz NST-is.Lassan úgy néz ki elkészül a lakás remélem Nóri addig nem bújik elö.

Mindenkinek pussz

KépKép

Kép
keny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: