Új privát üzeneted érkezett!

Lili!

Jajj ezt a szívást, ez nagyon magas :( Remélem hamar normalizálódik a helyzet!Domikád, hogy van?
Képet most nem tudok tölteni, mert nagyon széjjel vagyunk, még nincs kész az új lakásunk, anyóséknál lakunk.

Lois!
Nagyon éééééédes :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Na itt még a fű se nő.....

KépKép

Kép
keny
 
 


Itt van Nórikám 26 hetes :lol:
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Keny!
Nagyon csajszipofi :D
Mikor költöztök? Hogy bírod az együttlakást? Azért abban jó, hogy nem egyedül vagy Kornéllal nem??

Ranikám!
Köszönöm, édes vagy :roll:
Remélem hamarosan anyakímélőbe fordul a kiscsaj :)

Nálunk csendesen csörgedezik az élet, tegnap kisfiam először mondta nekem hogy szeret miközben átölelt.... hüpphüpp :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok,

Nóribaba nagyon szép, cuki a nózija.

raninak is drukk az néhány utolsó héthez.

Lois, édes érzés lehetett. :)

Lili, kívánom hogy mielőbb rendeződjön a leleted, jó magas értéket produkáltál.

Mi jól vagyunk, Izi szépen fejlődik, erőlködik, gyakorol felállni, ha sikerül neki majdnem függőlegesbe tenni magát, akkor úgy elkezd sírni, azonnali segítséget kér, :lol: , még nem tud az álló helyzetből "kimászni".
nani72
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a drukkolást, így az utolsó hetekre.
Jó lenne, ha Nadin tényleg befordulna, mert anyát tényleg nyúzza így.

Keny már nagyon vártam Nóri képét, nagyon cuki!!!! :wink:

Nani Izi nagyon kis ügyi!! :D

Lois jajj de édes Zéééééé én is itt most hüppp hüpp! :roll: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Itt egy pár kép Nadin szobájáról.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nagyon szép lett a szobácska!!! Ügyes vagy!
nani72
 
 


köszi Csajok :oops:

Rani!
Nagyon szép a kislány szoba!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Keny,
jaj de cuki Nóri baba!! :lol: :lol:

Lois,
Hű ez hatalmas élmény! Már én is alig várom ezt a szócskát, bár még az anyánál sem tartunk. amúgy mindent megért. :roll:

Rani,
igazi csajszis szoba. Nagyon szép!! :lol: Kicsi lakója már nem sokára birtokba veheti. 57 nap már nem is olyan sok idő. :wink:

Nani,
Izi nagyon ügyes! Olyan cukik ilyenkor.
Domi ha elesik először szétnéz, hogy látta e valaki. Ha úgy véli, hogy igen ordítás van. Ha pedig azt gondolja, hogy nem látta senki feláll és fut tovább. :lol: Megéri a pénzét az tuti.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Köszi lányok!!! :wink:

Lili Milán pont ugyan ezt csinálja.
Ha azt hiszi észre vette valaki ordííít itt a világ vége címen de ha ne vesszük észre semmi gond.
Nem semmi miket tudnak már ezek a lurkók ilyen korba is! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok! A nagy melóban beugrok kicsit.
Keny, nagyon szép a csajszikád!:)
Rani, ez egy meseszép kislány szoba, jól sikerült, jó ránézni:)
Lois, de drága a kisfiad:)) Imádnivaló! Szépeket mond, jól eshetett.

Dorci babám mostanában azt mondogatja mindenkinek, idegeneknek is az utcán, hogy Anya szép! - ezen persze mindenki nevet:) Aztán hozzáteszi, hogy Apa szép! - nagyon aranyos, de ugyanakkor ciki is, mindig fülig pirulok, amikor idegen emberek végigmérnek, hogy vajon szép vagyok-e :roll: . Azt hiszik az emberek, hogy ön-tömjénező szövegeket tanítunk a gyereknek, hogy hú, de szépek vagyunk, meg okosak:)))))))
Meg Dorci rákiabál idegenekre, hogy Szia! Bárkire, aki tetszik neki. A boltban, az utcán. Mindenki jól fogadja, és visszaköszön neki és vigyorognak egy sort:)

Nagyon mondogatja mostanában, hogy Tojás. Nem értettük, hogy miért kér tojást, mert nem szoktunk csak simán tojást adni neki. Fene sem érti a gusztusát. Aztán a bölcsiben megismertük Balázst, aki a kis barátja, és kiderült, hogy őt hívja Tojásnak:)) Balázs, Tojás, egyre megy:) Na, szóval, nem tojást kívánt a kislányom, hanem Balázsról mesélt, tele van élményekkel.

Lili: Domó nagyon kis cseles:))) Csak közönség előtt sírni, ejnye!
Vendég
 


Szia Dorka!!!!

Nagyon cuki lehet dorci főleg mikor így dícsér!!
(hát nanááá, hogy ti tanitjátok erre ki más :lol: )Csak vicceltem.

Köszi a szoba dícséretét, végre a lámpa is felkerült tegnap.

Milán jelentem, igazi "paraszt" gyerek töpörtyű, és szalonna megy ezerrel. :roll: (legalább ezik)
Most is ezt vacsizik.
Sajna az orrunk most folyik, így csepizünk, remélem remélem nem kell a porszívó! :roll:
Apa holnap elmegy igaz pénteken jön is, megy egy nyomdai összejövetelre.(szerintem jó kis eszem iszomról szól az egész, de kell ez is néha)

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Keny:
Nagyon cuki Nórika. Sokat kell még pihenned? Zétény jól bírja, hogy nem tudsz vele lenni annyit mint eddig?
Nagyon édes lehetett Zétény, én is úgy meg hatódtam amikor először mondta Gréti nekem, hogy szeretlek anya. :-)

Nani:

Nagyon ügyes Izi.

Rani:
DE elszaladt az idő és nagyon szép lett Nadin szobája igazi lányos szoba, ügyes vagy nagyon.

Dorka:

:-) Ügyes kicsi lány Dóra baba és az nagyon jó ha ilyen sokat mesél, biztos nagyon jól érzi magát a bölcsibe. Cuki lehet ahogy sziázik mindenkinek.

Rani:

Töpörtyűt Gréti is imádja a szalonna annyira nem jön be nálunk. Jobbulást Milánnak.

Mi jól vagyunk, nagyon sokat sétáltunk kihasználtuk a jó időt és elkezdtük a tesó projektet: 1 Bogyoka a pocakban lakik hétfő óta. Nagyon remélem, hogy sikerül és ő is velünk akar maradni, mert mi nagyon várjuk. Apa ma még szabin van holnaptól dolgozik sajna.

Gréti a nagy fiúkkal bandázna ( 15-20 évesek) a Dunaparton szoktak bandázni a nagyok és multkor is beült közéjük, megkérdezte: Leülhetek kicsit mert elfáradtam és persze kacagott hozzá, A fiúk meg is engedték, hogy odaüljön. Ma pogit akart kunyizni tőlük.... szegény gyerek nem kap enni.
nikó
 
 


Nikó szupi a kistesó projekt!
Mennek a tapadó ragacsok! :wink:
Gréti igazán cuki lehet!
Milána szalonnát csak sütve eszi meg, de az nagyon megy.
Köszi a szoba dícséretét!
Tényleg rohan az idő! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani:

Köszi, sütve még nem is adtam neki, majd este kipróbálom. Melyiket szoktad adni neki?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Csajok!

Nikó!
Nagyon szorítok nektek, kell az utánpótlás mert Rani lassan szülni fog :wink:
Gréti igazi nagylány már :lol:

Rani!
Szalonna sütve, még jóhogy finom :P Milán orrfolyás hess!!!!!
Hogy bírod itt a vége felé???

Twist!
Dorci cuki birom a dumáját :D

Lili!
Domika is ravasz fiú :wink:

Itt minden oks holnap már 27 hetes vagyok telnek szépen a hetek.Nóri növöget, szétrúgja olykor a hasam :lol:
Sokat pihenek, amennyit csak tudok, anyósom sokat segít tök jó fej.Költözünk is lassan , már nagyon várom.Sok dolog van még hátra, szeretnék mindennel végezni mire Nóri megszületik.
Kornél zsivány, imád trolizni, villamosozni hatalmas élmény neki eddig még nem ült bkv-n.Végig kommentálja az utat persze semmit nem érteni belőle, csak azt, hogy ott-ott-ott és mutogat a kis ujjával, meg kiabál, mindenkinek integet, próbál szemkontaktust létesíteni az emberekkel és ha sikerül vigyorog és dumál, dumál, dumál.....

KépKép

Kép
keny
 
 


Nikó bevallom kapott már mongolicát és simát is.
Sütöttem már a sima hagyományost felkockázva.
(a zsírt meg kis tálba a hűtőbe tettem és apával másnap jó kis zsítos kenyér partit csaptunk)

Keny kornél cuki lehet a BKV-n Milán se ült még, tervezem, hogy elviszem. :D
Változóan vagyok köszönöm.
Most volt kinn a védőnéni és modat ha így keresztbe marad akkor császi lesz. :roll:
Remélem befordul.
Nadin is hatalmassakat rúg kész vagyok néha.
Most jön csak igazán a terhes része a dolognak. :roll:
Kaptam ugye +2 hetet a nődokitól és csak 6 hét mulva kell mennem, ebbe az a furi, hogy akkor már azért a menzesz szerint 38. hétbe beszek és még a kenetet nem vette le.
Mi van akkor ha Nadin még is elöbb jön, el is kell készülni annak a leletnek. :roll:
Szerintem hétfőn erre azért rákérdezek.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Hát nincs sok jó hírem, vasárnap és ma teszteltem nagyon haloványan lett zebrás és ma du. elkezdtem barnázni. Mostanra már elég rendesen fáj a derekam és a hasam, szerintem meg fog jönni a mensim. Nagyon szerettem volna ha sikerül de úgy látszik nekünk nem ez volt megírva most. :-(
Szomorú vagyok mert ez megint egy nagy pofon az élettől de itt van Gréti és nagyon sokat segít ő nekünk.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szia Nikó

Szerintem a + tesztek még ha haloványak is akkor is lehetnek +-ak.
Barnázást sajnálom, de lehet hogy csak a progeszteron nem?
A derék és hasfájás az ágyazódásnál simán lehet!
Én még azért nagyon drukkolok.
Nem mész be vérvételre?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani:

Elvileg szombaton kell mennem vv-re.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nagyon drukkolok!
Piri hesss a csudába!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Lányok! Most 1x kerestem rá ilyen oldalra...nem tudom, hogy jól csináltam e. Tudnátok olyanban segíteni, hogy mi most futunk neki a Kaáliban pesten az első inszeminációnknak...és hát őszintén? Nagyon félek...Tanácsért itt jó helyen járok vagy Ti már boldog várandós anyukák vagytok, igaz? Válaszotokat köszönöm:-) Yoni
yoni
Budapest XVI. kerület
 
 


Szia Yoni!

Igen ebben a fórumban már babás csajok vannak és régi motorosok, kiknek otthon gügyög a csemetéje.
Szerintem azért szívessen lát itt is mindenki és ha tud segíít.
A másik fórum a Kaális párok fóruma ott vannak azok a lányok akik a Kaáliba járnak most.

Inszemem nekem is volt igaz elég rég és nem nagyon emlékszem rá, de nyugi félni biztos nem kell félned.
Bennem semmi rossz nem maradt meg emlékként, nem fájt és ez egy gyors beavatkozás.
Nekem sajna nem lett annak eredménye de sokan vannak itt akiknek igen.
Nagyon drukkolok, sok sikert.
Remélem hamar zebrás tesztel jössz. :wink:
Mindíg csak ++ an.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Nikó,
nagyon drukkolok holnapra!!!! ++++++++++++++++++++++++

Dorka,
nagyon cuki lehet Dorka. :lol: :lol: :lol: :lol: és már pasizik is kérem. :lol:

Yoni,
én ebben nem tudok segíteni sajnos. Nekem nem volt inszem, de félni nem szabad, mert nagyon jó helyre kerültél. Fő a pozitív gondolkodás. Mielőbbi babásodást kívánok!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!


11.napi vérvétel eredménye:
Bhcg: 300
Progeszteron: 91

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


nikó, ez jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :)
nani72
 
 


Sziasztok!

Nani: Köszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó szerintem is jók ezek az eredmények!!!
Nyugi és mondtam, hogy lesz ott még baba!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó, ez bizony baba! SZUPEEEEEEEEEEEER!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Nikó!
Veled örvendezem :lol: :lol: :lol: :lol:
Kismamaságodnak tulajdonítom a képzavart a múlt hétről, Zétény az enyém, Kenynek Kornélja van :wink: :lol: :lol: :lol:

Olvasok/képben vagyok, kismamiknak sok pihit, mindenki másnak kellemesen nyüzsis napokat, ahogy minálunk is van mostanság :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois:

:oops: :oops: Bocsika

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,
gratulálok!!! Bizony ott van a Kis Tesó!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a gratukat, még nem merem elhinni. November 3.-án lesz az uh ott már látni kell a pulzáló szivecskét.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

puszi mindenkinek
nani72
 
 


Nikó!

Éljen-éljen-éljen!!!!!!!Nagyon örülök, tudtam baba lesz :lol: Vigyázz magatokra :!: Majd várunk az UH eredményeddel :lol: Amúgy jól vagy?Még nem kezdődtek el a terhes tünetek?

Yoni!
Az iszemtől nem kell félni nem fáj és kicsi hormonterheléssel megúszható!

Velem minden oks átléptem a 28-at :lol: Voltam dokinál m.száj változatlan, most a 32 a cél, és így tovább...Nórikám nagyot nőtt 1331 gramm a becsült súlya.Kicsit több a magzatvizem, remélem nem lesz baj belőle.Volt itt valakinek sok vize?
Kornél nagy csibész, már szalad most beteg egy kicsit taknyos meg köhög, de szerencsére nincs láza.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok.

Keny gratula a 28. héthez!!!
Hajrá 32. sőőőőt 38-40.
Nórikának szép súllya van gyarapodik a kis drága.

Nálunk semmi extra Milán is taknyos és köhög, voltunk ma dokinál és nem talált semmit, így azt mondta tuti a foga.
Lehet benne valami a pelus alapján. :lol:

Nadin nagyon mocorog remélem befordult, de csak jövő hónapban megyek dokihoz akkor is csaka hónap közepén.(amúgy is szabin van)
Tervezek egy esetleges utcsó babakukkot, de ez még nem biztos.

Itt egy két kép még a kész pillangókról és a végleges szobáról.
Puszi mindenkinek.

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny, Nani!

Köszi nektek is.

Keny:

Csak így tovább, Kornélnak gyors gyógyulást. Még mindíg szigorú fekvés van?

Lili: Köszi
nikó
 
 


Nikó, jaj, de szuper!!! Drukk a nov 3-ai UH-hoz. Ez a HCG érték nagyon szuper!!!! És édi a vonalzód. Pihenj sokat, gondolj sokat a babára, mondd meg neki, hogy nagyon szeretitek és már vártátok őt!:) Nekem nagyon bejött anno:)

Rani, szépséges a szoba. Pillangó motívumokat még nem is láttam, ez nagyon tetszik:) Általában Mici Mackó, bárányka a téma. Nálunk is macis van :oops: De a pillangó nagyon egyedi és tecc:))
Gratula a betöltött hetekhez!
Dorcikám is taknyos volt. Először még a fogára fogták, 4 hétig nem kapott gyógyszert, de aztán lázas lett és már nagyon piros volt a torka (elkapta a bölcsiben) és akkor már antibiotikum kellett. Meggyógyult, minden okés. Viszont úgy elkaptam a torokgyuszit, hogy konkrétan mély férfihangom van, nagyon fáj a torkom, nyakam és a tüdőm. Dorci nagyon jól bírta a betegségét, jó kedve volt, király volt a csaj. De én alig élek, úgy húzom magam a földön, mint egy fóka. Hát a felnőtteket jobban kikészítik a vírusok, mi?

Keny, gratula a betöltött hetekhez! Csak így tovább. Á, én már nem emlékszem, hogy mennyit magzatvizem volt. Kár, hogy a blogomat nem őriztem meg, sokszor visszaolvasgatnék, mert már szinte alig emlékszem valamire.
Más: új South Park részeket láttad? Jók, mi?:-)

Kép
Vendég
 


Dorka!


Nagyon köszi, aranyos vagy nagyon.
Nagyon cuki Dorka! Jobbulást neked is.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!!


Dorka köszi a dícséreteket és a betöltött hetek gratulációját!!! :D
Szegény Dorci akkor jól elkapta a takonykórt.
Milán is taknyos és köhög már vagy 2 hete.
Dokinéni szintén a fogával jön de nekem gyanus. :roll:
Adok neki Fenistil cseppet, homeót és Izlandi Zuzmót.
Most én kezdek belemászni két napja fáj a torkom és kezd folyni az orrom.
A környezetünkbe szinte mindenki beteg, az összes gyerek.
Neked gyors gyógyulást!!!!

Nikó én is nagyon drukkolok.
Én nem látom a vonalzód! :(

Mi szombaton megyünk utcsó babakukkra, ez apa szülinapi ajándéka.(megelőlegezett)
Már nagyon várom!!!!
Anyum segít vaslni szóval lassan kész leszünk, már csak ágynemű mosás van és még egy pár cumó.

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja még valami!

Van valakinek jó kis korházi listája?
Én nem találom a gépen. :roll:
Várnám sok szeretettel.

Kép

Kép
raniko
 
 


Na és még valami!(ezek a terhességi hormonok minden kimegy a fejemből)

Dorka Dorci nagyon cuki a képen!
Igazi csajos!!! :wink: :D

Kép

Kép
raniko
 
 


rani:

[url]http://www.hazipatika.com/articles/Mit_vigyunk_ha_szulni_megyunk?aid=20020902124532
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... a-korhazba
http://www.csaladinet.hu/hirek/babavarok/szules/93/
http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=9
http://velvet.hu/poronty/2008/05/02/mit ... _korhazba/[/url]

Nem tudom miért nem látod a vonalzómat..

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Niko nagyon kszönöm!!

Lois neked is!!!

Én se tudom miért nem látom. :(

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok csajok!

Ez a kis Dorkababa igazán szép baba! a Tojás barátos sztorin jót nevettem.

Keny, örülök, h jól vagy, lényeg, h az "alváz" rendben van és növekszik Nórika. :)

Rani, lassan finiselsz...... :)
De látom mire jön Nadin, minden kész lett!
( mi az az izlandi zuzmó?)

Remélem a többi mama és baba is jól van, és csak időszűkéik miatt nem írnak.
Én tegnap találkoztam Babával és a kis Fannival, helyesek nagyon, és Fanni igazi kedves kislány,cuki mosolygós.

Mi jól vagyunk, Iza betöltötte a 9 hónapot, védőnői mérés szerint nem nőtt semmit, maradt 77 cm , de gyarapodott, most 9400 gr.
Csak áradozni tudok róla, tankönyvszerűen "mozog", :) , szóval a mozgásfejlődése olyan, mint ahogy bárhol olvasható.
1 hete felállt függőlegesbe, és a kiságy/járóka korlátjában kapaszkodva állt, de bass.zus simán állt 1-2 órát egyből. Most már toporog benne, és egyre gyorsabb. Kinőtt a 3. foga, és a 4. is duzzadt.
Valszeg emiatt taknyos ő is , mert semmi más náthára utaló tünete nincs. Viszont be kellett üzemelni az orrszi-porszit, hát nem tetszik neki a dolog. :? :D

szép hétvégét, betegeknek javulást!
kismamiknak pocisimi!
nani72
 
 


Nani igen lassan a finisbe vagyok!
Nagyon izgi már.
Ma voltunk babakukkon és szerencsére befordult a kis drága, de ezt sejtettem is.

Iza nagyon ügyi, hogy ácsorog!!
Gratula a fogacskákhoz.
Milán még mindíg taknyos sajna és köhög! :roll:

Itt egy pár kép Nadinról 33 hetes és 2 naposnak számolták olyan 2300g-nak.

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: nagyon aranyos Nadin, olyan békésen alszik. Gratula, hogy befordult, ügyes a kislány:) De jó neked (és Keny-nek is), hogy nemsokára babázhattok újra!:)

Nani: Iza baba nagyon ügyes, erős lehet a kiscsaj:) Biztos tetszik neki a kilátás olyan "magasról". Dorci is addig ácsorgott, míg össze nem rogyott:) Ilyenek ezek a babák:)

Jaj én már úgy várom a 4 napos hétvégét, hogy végre pihenhessek! Nagyon sok a melóm és jól ki vagyok fáradva. De mindannyian. Tegnap is csak pihenni akartunk ebéd után egy fél órát, de úgy bealudtunk (Dorka is), hogy 4 óra múlva keltünk csak fel. :oops:
Vendég
 


Szia Dorka!

Igen én is örülök, hogy csajos úgy döntött irányba áll!
Féltem picit attól mi lesz ha nem.

Elhiszem, hogy várod a 4 napos ünnepet, én is nagyon várom, igaz egy pár program van már de én is pihenni szeretnék.
Ma nem is mentünk sehova pihengettünk már amennyire Milán engedte.
Az idő is elég rossz, így nem is volt kedvem kidugni az orrom.

Lányok Milán elég rosszul eszik sajna.
Van valakinek valami ötlete mit csinálhatnék vele?
Csak a sima kenyeret eszi meg ha valami rá van kenve nem kell neki.
A rendes kaját se akarja még azt se amiből régebben azért evett.
Egy valamit tudok beleerőszakolni a 6 hós almaszószos csirkét. :roll:
(ezt néha már kínomba adom neki mert volt hogy azért kelt fel éjjel mert éhes volt :( )

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: Nem lehet, hogy a takonykór miatt nem szeretne enni Milánka? Dorci ilyenkor szintén nem eszik. Örülök, ha egy falat lemegy valamiből. Főleg, amikor gyógyszert is kell szednie, azt nem szabad éhgyomorra.
Nekünk ilyenkor még a joghurt jött be, azt megette és volt legalább a gyomrában valami. Azóta joghurt mindig van otthon.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: