Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!


Lois köszi!
Dehogy baj ha leírod a véleményed.
Reménykedek benne, hogy csajos annyira nem lesz kíváncsi a kanócra. :roll:
Barátnőméknél is pont így van és a kislánya nem foglalkozik vele.
Tehát remény van nálam is, ha meg igen akkor máshova teszem. :D

Mó neked is köszi.
Mi van veletek??

Dorka tegnap nem is mondtam, hogy nem semmi ami szegény Dorcival történt.
Ha Milánnak vérzik a szája én is rögtön a fogakat nézem de hála csaka száját szokta ő is megharapni.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Lili, köszönöm. Én emlékszem a nevedre... de lehet, hogy akkor már inkább csak olvastam, mikor jöttél...

Lois,
Én is nézem a képeket meg videokat :wink: csak reagálni nem nagyon bírtam... Az idő kifolyásról én is tudnék mesélni :lol:
Éppenséggel van mit csinálni, itt mindig disznóól van, ha a fiúk itthon vannak. Hétfő reggelre olyan a lakás, mintha bomba robbant volna... most is épp pakoláshoz tuningolom magam... de azért jó fárasztó és monoton most már az itthonlét... Tiszta htb lettem :?

Baba,
Kicsi Fanni hogy van? Már nagyon nagylány 8) Kistesó miért nem lesz? Anyagi okokból? Látom, munkát keresel. Egy 4 órásba én is simán beleugranék... de az hiánycikk :?

Viktu,
Én néztem, hátha megtudok többet Rólad, de nem lettem okosabb... Emlékszem a kisfiad történetére... ezért nem is értem, hogy jöttek az ikrek? :shock: De nagyon kíváncsi vagyok :oops: s ha nem publikus, akkor a privit szívesen venném :roll:

Rani,
A szobák gyönyörűek! Mindkettő!

Szandra

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lafi!
Eddig nem volt közösségben a kisfiad? Mert akkor nem csoda, ha hosszabb idő kell, amíg megszokja a közösséget és annak a rendjét. Mikor tölti be a 6. évet? Én tisztára úgy emlékszem, hogy még egész picike volt, mikor találkoztunk és nekem már pocakom volt... de akkor biztos rosszul emlékszem, mert 4-5 évesen miért vinnéd iskolaérettségi vizsgálatra? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

sziasztok!

Üdvözlet a régikaalisoknak!

Viktu, nagy nagy gratula!

Rani, szépek a szobák!

Lafi, nem kéne valami spéci ovi a fiadnak?

Lili, remélem megjött piri!

Mi jól vagyunk, Iza ülni készül, már félseggel egyensúlyoz. :)

puszi mindenkinek
nani72
 
 


Nani, direkt nem viszem, majd a suliban.Izád szépen fejlődik, ügyi kiccsaj!

Szia Fanni drága!Hűűű ez az iskolaérettségi dolog elmagyarázása naggyon hosszú :lol: Az óvoval kapcsolatban: pont 2 évig volt bölcsis. A beszoktatás a gyerek jelleméből adódóan nem megy.Egyébként mikulás napján lesz 4.

Lois, köszi, utólag is köszöntésnek minősül és simán benne van a 8 napban :D
lafead
 
 


Lois, Rani: éljük a bölcsisek és dolgozók életét. Pár nap és pontosan 2,5 évesek, beszéddel finoman szólva nem siettek, de már be is pótolták, a lány típusú már szobatiszta, a pasit nem érdekli a dolog :roll: :wink: (pár hónapja kezdett tényleg könnyebb lenni, azóta játszanak el egymással - persze a szokásos állandó veszekedés mellett)



Kép

 
 


Sziasztok Lánykák!

Jahj, de jó, hogy mindenki beinteget:)

Köszönöm a gratukat, hááát, azért félek ám egy möttyöt. :P
Szandra! Publikus, :) igaz, hogy csak egy minta volt fagyasztva, de nem egyben, hanem szalmákon kb. 6-8 stimulációra elég katonával -összesen-, minőségtől függően, ami ugye lutri, mert volt olyan szalma is ami olvasztás után ment a kukába. Most az utolsó stimunál 2 babát kaptam vissza, 5-en mentek sítáborba, sajna elvetéltem elég korán, aztán a fagyis beültinél 3-an ébredtek fel, mindhárman beköltöztek, olyan sokszor eszembe jutottál-1312 lett a hcg-m...., Kettő baba kapaszkodott meg, akikkel pont ma voltam kombinált teszten.
Milyen nagyok már a fiúk!

Emlékeztek Csajok, a tranzitos talira? A szerencsehozó pocidörzsire? :lol:

Mó! A szobatisztasággal mi is most próbálkozunk, a lelkesedés megvan, lassan-lassan haladunk.
Rani, nagyon szép lett a szoba, várom már én is ezt az időszakot, most még elég bamba/kóválygós vagyok.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


viktu írta:Emlékeztek Csajok, a tranzitos talira? A szerencsehozó pocidörzsire? :lol:



Bizony!Fanni pocijához jó sokan dörzsiztetek. :lol:
lafead
 
 


Nekem Szandra pocakja nem használt, vagyis másodjára mikor már nagyonnagy pocakkal jött koranyáron, akkor igen , de az sem volt az igazi, akkor elment a babám. Ellenben az őszi talin, mikor Mó, Hanna, meg Leo jött pocakkal, jobban pocakdörzsiztem, na ott volt egy nagy babahullám, Angel, Katerina meg én is rögtön beterhesedtünk :lol: :lol: :lol: :lol:
De mindenképpen megőrizendő hagyomány ez, szomi is voltam, mikor terhesen lemaradtam az utolsó taliról kórházasdi miatt :?

Szobatisztaság, mi így állunk...azért ez még csak mókázás ám :roll:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Pocakdörzsire én is emlékszem.
Én is dörzsiztm annó több ismerősömmel sajna akkor nem sok sokerrel.
Micsoda babonák!! :lol:

Viktu nyugi bennem is van egy mötty :lol: félelem.(na jó neked azért nagyobb lehet a möttyöd :lol: )
Olyan jó a szobát rendezgetni bár én most a dekoron agyalok.
Pillangós lesz a szoba van is amit ki kell még festenem és valami jó dekormatricát is keresek.
Tegnap meg kaptam az első csajos ruhaszállítmányt! :lol: :D

Lois nem semmi KisZé!!
Jó lenne ha néha Milánis mondaná vagy jelezné, hogy kaka van.
Régen volt egy idő mikor mondta de az elmúlt.
Jövő nyárra jó lenne szobatisztának lenni. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lafi :D
Hmmm, akkor legalább nem vagyok nagyon hülye :lol: De már azon sem csodálkoznék. Valahogy a fiúk születésével egyidejűleg a memóriám egy része eltávozott. Szétszórt vagyok és sosem tudom, mit hová teszek!? Réééémes!
Kicsi H. akkor elég sok fejtörést okozhat a szüleinek :roll:

Köszi, Nani :D

Viktu :D
De jóóóóóóóóóóó, ezt nem is tudtam. Én egyébként amondó vagyok, hogy másodjára sokkal könnyebb az ikrekkel, mintha első babának jönnek, amikor még azt sem tudod, hogy mit vállaltál... Most sem tudod pontosan :lol: de azért Téged nem féltelek! :wink: További drukkok... én 15+3 voltam, amikor 4D-n megmondták, hogy fiúk 8) Elhiszem, hogy izgultál ekkora hcg-vel 8)

Lois :D
Fő, hogy azért valakitől használt a poci dörzsi :lol:
A tranzitos talik mindig jól sikerültek!
KisZé ügyes, nekünk is van ilyen fellépőnk, pont ebben a színben, de a pisihez már szívesebben állítom őket a wc-hez, a nagyobb dolog meg olykor már nagyon sietős és könnyebb őket a bilire dobni :lol:

SZOBATISZTASÁG:
Én csak a saját tapasztalatom tudom leírni. Nekem a fiúk a 3. szülinapjuk előtt 3 héttel szóltak, hogy nem kérnek már pelust. Nem erőltettem én semmit, csak példálóztam ismerős gyerekekkel :lol: meg mutogattam a szép bugyikákat, amiket beszereztem :lol: És megértek rá. Szóltak és Márkkal azóta egyetlen egyszer sem volt gondom. Milán még nem volt rá érett, őt a tesó "húzta" és ez meg is látszik, mert neki időnként még be-becsorran...
De az ismerősök/barátok tapasztalatait is hallgatva az a legjobb, ha magától szól. Amúgy is megy, csak lassabb és nehezebb lesz...

Rani,
Te Milánkád még nagyon pici hozzá. De a jövő nyárnak lehet realitása szerintem simán :wink:

Szandra

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nagyon édes ez a kisZé!Majd belejön!Hálistennek mi alig biliztünk :lol: gyors rászoktattam az állva pisire, kaki meg szűkítővel. Én nagyon utáltam takarítani a bilit, így piszok gyorsan rátértünk a wc-re.

szobatisztaság:én sem erőltettem, amint szólt, levettem, 2 nap alatt lett szobatiszta, abból egyik nap a mandulaműtét napja (illetve du., mert akkor szólt).

Fanni, és dolgozol?illetve írtad, örülnél egy 4 órásnak, nem mentél vissza?hogy lesz majd?
(röviden a hosszút: H. agya elég jól lett összerakva, én tanítgattam, de már nem fogadja el a tanításom, így kell egy idegen, elvittem felmérni, mit tud, és mivel elég sokat tud, berakták 6 évesek közé, ott játszva tanítják tovább, fejlesztik, azonban a kézügyességét, rajztechnikáját- mivel az nincs- meg szintén fejlesztik, csak másképp)

Nagy hír: H. egyedül úszik :lol: . Az úszáson már nem megyek be, az edző tanítja :lol: és piszok ügyes. Kb látszódik, mit szeret. pl. focizni nem, tipikus magyar (legalábbis a régebbi típusból és nem az új magyar válogatott típusból) mert meglátja a labdát és elszalad :lol: , úszni szeret, sőt imád, és a vízben jól bánik a labdával (amikor dobja, úgy jön ki a vízből, mint a vízilabdázók).
lafead
 
 


Lafi:hogy tetszika z új munkád? Férjedé?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Nagyon szépek a szobák!!!Nadin is élvezni fogja.

Twist!
Szegény kis Dorcika mindig történik valami baleset :roll: de már biztos meggyógyult a szája.Nálunk Kornél a nyelvét szokta elharapni :shock: az is vérzik rendesen :(

Lois!
Nagyon cukker a kis trónörökös :lol: Olyan kis formás teste van :lol: pasis!!!

Nani!
Na meg van már az egész popója Izácskának? :lol: Nagyon ügyes kislány úgy fejlődik a mozgása mint a nagykönyvben :P

Viktu!
Huuuu nem semmi, hogy fagyibabából 2 is felébredt és megtapadt, ezért külön gratulálok!!Gondolom jó lett a kombid?!És, hogy érzed magad, nem voltak rosszullétek?Gondolom szeretnétek, ha egy kislány is lenne?

Itt minden oks, fekszem a változatosság kedvéért :roll: Pénteken megyek nődokihoz remélem rendben leszünk :wink:
Kornélnak kijött egy rágófoga felül eléggé megszenvedte , sokat sírdogált éjszakánként, így már 10 foga van.
Ja és itt a hiszti korszak eleje:ha valami nem úgy van, ahogy Ő szeretné leül a földre és veri a fejét a padlóba :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


Én sem erőltetem a szobatisztaságot egyáltalán, sőőőőt :)

A strandon kezdte el maga hogy pisipisi, és szaladt a kijelölt helyekre pisilni egyedül. Itthon a kertben bilire ül, a lakásban, vagy az egyik wc-hez tolja oda a fellépőt és állva, vagy bemegy a másikba, ahol fixen fenn van ez a trónus és ott pisil. De pelenkában nem szól hogy pisilni kell, meg alsógatyában sem. Csak pucéron, meg fürdőbugyiban. Szóval egyelőre itt tartunk, napi 1-2 alkalommal pisil nempelusba, és annak nagyon örvendezünk :roll:

LAfi!
H. nagyon ügyes :) egyedül úszás :shock: :shock: :) :)
ÉnFiam is vízibolha, mondjuk legyen is, ha már ideszületett :roll:
Ő mondjuk labdamániás is, focizni leginkább, de simán bámulja is a tv-ben az apjával meg hajrázik :roll:

Keny!
Köszi, ezt teszi a súlyzózás :wink: Nemám :wink:
Amúgy tényleg nagyon jó alkata van, itt nem is jön le annyira. Széles vállcsúcsok, nyúlánk alkat. 94 cm, nyúlik, mintha húznák. Ja és 15 kiló, várom hogy mikor reccsen szét alatta a méregdrága 15 kilóra kalibrált babakocsi :oops:
Kornélnak nagyon boldogat :lol: :lol: :lol:
10 fog?? Nem semmi, Zéténynek még 15 hónaposan is volt vagy 6 :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Köszi a névnapi köszöntést Kornél nevében is :oops:

De nagyon látszik milyen jó kötésű kisZé :lol: , még a wc-n is hahaha
Ez a szobatisztaság nem egyszerü, de úgy is mindenki az lesz valamikor.
Azzé 15 kg-ot felemelni már nem egyszerű :shock:
Kornél is 11 körül van, igaz én már 2 hónapja nem vettem fel :(
Ja és ma zoknit főzött a fiam cumival :P :P :P kipakolta a konyhaszekrényt, és fakanállal kevergette a "finomságot"

KépKép

Kép
keny
 
 


Kornél:nyami zoknifőzi:)). Boldog névnapot!
F.nak is jönnek a fogai.8 teljesn kint, átlósan kicsike kisfogak a 9 és 10 és 11-12 akar kijönni. HArap szokása szerint.Tegnap elindul egyedül ő is!Iszonyat hisztis! A játszótérre menne mindig, bele a homokba.Kutyát simizne, az utcán mindnet a szájába vene (falevél, kó, bot, cigicsikk), ordít, h. reng a lakótelep, ha vmit nem engedek, potyognak a könnyei is. HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!! :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!!


Kornélkának Boldog Névnapot!!
Milán is kb 11kg, de én sajna még emelem amit nem kéne, de néha nem megy máshogy. :roll:

Baba nem egyszerő akkor Kisoroszlán.
Milán is nagyon hisztis.
Ő is mindent össze szed az utcán.
Nekünk most 7 fogunk van ami kinn van és tegnap tört még át két rágó fog is.
Jippíííííííííííííííííííííííííííííííí!

Lányok ez a hidegfront iszonyat.
Tegnap és éccaka is nagyon szarul voltam.
Nadin tuti máshogy fordult mert akkorákat rúúúg hogy csak na.
Ma jön át a nővérem kicsit felvigyáz rám és segít mert tegnap azt hittem baj lesz. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ranikám!

De jó újabb fogacska :) .Jó lesz neked egy kis segítség!!!!!Próbálj valahogy pihenni kicsit, de tuti nem lesz baj, lehet Nadin érzékeny lesz a szélre :shock: .Nóri is sokat ficánkol, és nekem még össze is van varrva a méhszájam, mégse pottyan ki :P Ne izgulj!!!!!

Baba!
Akkor üdv a klubban :lol: Fanni is elég akaratos, erőszakos kiscsaj :lol: Sokszor nem is tudom mit csináljak Kornéllal, amikor behisztizik otthagyom és akkor észre veszi, hogy nincs közönsége és abba hagyja, vagy megmosom az arcát az általában segít :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lafi, nem írtad, mi van a mehelyekkel! (Priviben is jó, ha úgy szeretnéd.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lafi :D
Nahát, micsoda okoskád van :lol:
Enyémek is vizilények és az egyik azt hiszi, tud is úszni 8)
Pedig mi nem babaúsztunk.

Hi-hi Lois, enyémek pont fordítva! Ha nincs rajtuk semmi, akkor mennek mint a kiskutyák, aztán ahol épp vannak, ott pipikélnek :lol:

Már 1 éves kor körül hisztiznek? Jajjjj, pedig az igazi "dackorszak" csak 2-3 év között szokott jönni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Már most is iszonyatosan!!! De hát mit is várunk egy oroszlántól? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, kitartás!

Baba, grat az elinduláshoz!Harapásról le kéne szoktatni, bölcsiben baj lesz belőle!Hiszti meg hát ja, 3 éves kortól jön csak a java.

Meló: suli mellett nehéz, új terület. heti kétszer suli este 8ig másnap hulla vagyok. 120%on kell pörögnöm...apának meg szuper. ennél többet itt nem.
lafead
 
 


Nem tudom leszoktatni, pedig próbálom:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hát akkor amint megérik rá, büntetéssel kell leszoktatni.sajnos, nincs más megoldás, majd akkor leszokik.

akit érdekel, fb-n vannak szép művészi fotók rólunk!
lafead
 
 


Köszi lányok igyekszem kitartani.
Most kaptam egy uj szivacs matracot is hátha jobban fogok tudni aludni.
Tegnap nem voltam jól este ugye fél 2 óta nem aludtam eggel meg nem ment a fekelés, így nővérkém jött át picit segíteni.

Lányok tud valaki valami jó csajos babakocsit ha lehet multifunkcióst?
Nem akarok horibilis összegért venni.
Ha van valakinek eladó sikítson, vagy ha tud valami jó ujat az is jöhet.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól, méhszájam tartja magát, olyan mint 8 hete a varrásnál :lol: Sokat kell továbbra is pihennem.
Hemoglobinom nekem is alacsony, vasat kell szednem.
Terheléses cukor is jó lett :lol:
Nórikám éppen farral fexik, rugdosta a doki kezét miközben vizsgált :shock:
UH-on minden oks már közel fél kg :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, ezek jó hírek. Még megfordulhat, nem? Egyébk.meg úgyis cs.lesz, akkor mindegy, ugye? Vagy nem értek hozzá? :oops: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!

Igen tök mindegy, a szülés szempontjából, mert császár lesz.Viszont a mszájamnak így jobb mert a fej jobban nyomja mint a popó :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


hát akkor ennek is örülünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny szupi ez a sok jó hír!!!!
Hogy repül az idő!

Baba köszi a privit, válaszoltam! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok csajok,

ritkán jövök, de olvaslak titeket.
Pocakosaink szépen alakulnak!!!
KisZ wc-s képe nagyon klassz!

Nálunk minden oké, Iza stabilan ül és számára biztonságos helyen feláll, kinyomja a lábikóit. Irtó nagy gyerek, ma megyünk a védőnőhöz méricskére. Alvás, evés rendben.

pusz mindenkinek!
nani72
 
 


Eltűnt skrisz jelentkezik. :oops:
Annyi szépet írtatok. Izgalmas idők ezek. Szépek a babákok a pocakban, és szépek a pocakok is. Örülök, hogy mindenkivel minden rendben van. :)
Kislányok, kisfiúk gyönyörűségesek. Jól megnőttek a csemeték, ügyesek, okosak, rafináltak lettek. :lol: Babaszobák is szép ízlésesek.
Klassz, hogy a régi motorosok is vissza-visszanéznek. Puszi mindenkinek!

skrisz72
 
 


Hát ezt jól besűrítetted Skrisz!:)

És TI?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba én is pont ezt akartam "mondani" Skrisznek! :lol:

És ti?

Kép

Kép
raniko
 
 


Szisztok Csajok!

Rani!
Gratulálok a 30-hoz :P :P :P

Skrisz!
És Ti jól vagytok???

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Rani,
gratu a 30-hoz. :lol: Azért csak óvatosan! Próbálj meg pihenni. Jó hogy most már van segítséged.

Lois,
Nagyfiad tündéri!!! :lol: :lol: :lol:

Viktu,
gratulálok a babákhoz! :lol: :lol: :lol:

Keny,
gratula a 10 fogacskához! Örülök, hogy minden ok Nórikával. Látod a csaszinak is van jó oldala. Nem görcsölsz azon, hogy befordul-e vagy sem, ráadásul még nem nyom a buksija téged sem. :wink:

Skrisz,
és ti?????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk minden rendben. Hétfőn megyünk uh-ra, szedem a fogigátlót. Remélem október elején szurizhatunk. :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok!!!
Keny te is szépen haladsz.
Mi hétfőn megyünk dokihoz!
Nagyon kíváncsi vagyok mit mond.


Lili drukk az októberi szurikhoz!

Kép

Kép
raniko
 
 


8 hónapos lett
Kép
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments
jön a foga
/1316940500.1867.jpg[/img] Kép
Kép
nani72
 
 


Nani!

Izácska mekkora nagy baba lett :lol: elképesztő, és szépséges :P
Azt az ágyat tessék csak leengedni :!: :!: :!:

Lili!
Hajrá szúrás+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Közben 11 foga lett Kornélnak tegnap is kijött egy rágófog felül, és alul is mindkét oldalon dagad...vannak nyűgős óráink :(

Rani!
Akkor holnap várom a beszámolódat!

KépKép

Kép
keny
 
 


Nani!

Iza gyönyörűséges, és ezek a szemek elképesztőőőő!!!!
Ahogy Keny is írta lehet, hogy le kéne engedni azt az ágyat! :roll:

Keny gratulálok Kornél 11 fogacskájához!
Milán is most belehúzott így neki is 11 van most egyszerre jön 4 foga!!! :shock:
Itt is van ám nyűgi rendessen!!!
Jövök holnap doki után a hírekkel.
Ti hol tartotok?
Babaszoba, stb?
Pocak kép???
Mi jól haladunk a szoba kb 90%-ban kész.
Azta te is már a 25 hetet taposod! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Drága lányok, csak nem gondoljátok, hogy így maradt az ágy?? :lol:
Azonnal leengedtük.Fő a biztonság.

gyertek majd a babahíradással!
nani72
 
 


Sziasztok csajok!

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy első cipőnek mit érdemes venni? Iza még nem jár, egyenlőre zokniban van ( van 1 olyan zoknija, aminek teljes műanyag a talpa,brendonos, egyenlőre még csak szájához húzza és rágja -ha hagyom) :)
Jön az ősz, nyilván kell majd zárt cipő, de mégis milyen?
Vékony/vastag talpú? vagy "gyógy"cipőféleség?
Itthonra 1 szandi, utcára meg 1 zárt??

Köszi ha felvilágosítotok.

puszi
nani72
 
 


Szia Nani!!!

Én a Sieste és a Szamos cipőket szeretem, de van már rengetekszupi kiscipő ezen kívül is.
Egy kellene otthonra ami tartja a bokát, és nem izzad bele a lába és persze kellene egy zárt ami bírja a vizet is és elég meleg.
(hihi mondom én akinek szintén néha cipő választási problémái vannak)
Remélhetőleg tapasztaltabb anyukák is fognak segíteni és ennyit tudtam. :roll:

Megy pü!

Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Baba szobával sehogy se állok, mert még át se költöztünk az új kéglibe :roll:
Pocifotó is csak akkor lesz, de Te azzé dobhatnál pocakot :wink:

Lili!
Szurizol már????

Nani!
Cipőbe nem nagyon tudok segíteni, én Kornélnak csak akkor vettem egy szandit Siestat amikor már lépegetni kezdett, addig szerintem nem érdemes.És most kapott egy zárt magas szárú cipőt, mert lassan jön az esős idő, és Ő már az utcán is sétál.

Csajok holnap átlépem a "100"-at:) és megyünk este 4D-re, alig várom :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Nani,
Nekünk Szamos van. Nagyon szeretjük. A lényeg, amit Rany is írt hogy tartsa a bokáját. :wink:

Keny,
nem szúrok. :cry: változott a program. Talán januárban. tsh 49 Igen, igen jól látod, nem felejtettem el a vesszőt. :?
Gratula!! Indul a visszaszámlálás!!! :lol: Képeket kérünk a 4D-ről. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nani!
Amíg nem jár addig semmilyent sem. Én Falcon-hívő vagyok, szóval szerintem Falcon Tesorino (az kifejezetten első lépésekhez van) :roll: Lánykád csudiszép :)

Pocakos Lányok, csak ámulok és bámulok hogy mennyire szalad az idő, és már a harmadik trimeszter nyomjátok :shock: :shock: :lol: :lol:

Egy mai friss :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=9mTuDH65cnk

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili!
Sajnálom hogy elszállt a TSH-d :? Januárig kéne helyrerázni??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
november közepén kontroll és ha 2,5 alatt lesz kezdünk, de ez is kb januári ET lesz. Hát ez van sajnos, de szerencsére a Kaáliban már "csak"16-ot mértek.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!!


Nani amíg Iza nem megy szerintem se kell cipő és ahogy Lois is írta (most jutott eszembe), Milán első cipője is Falcon volt tényleg az első lépésekhez!!!!

Keny igen aztán beugrott, hogy most lesz a költözés!!! :wink:

Lois Zéti írtó cuki ahogy küzd!!!! :lol:
Nagyon szép kis pasi, igazán jól össze hoztátok!!! :wink:
Ne is mond a 3. trimesztert, repül az időőőő!
Nadin keresztbe van sajna és nagyon nyom, remélem hamar befordul mert úúúgy érszem szétszakadok.

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: