Új privát üzeneted érkezett!

Lois: Más... nagyon más.
Majd jól kivesézzük. ;)

Keny: köszi! Ha csak így menne, jó is lenne.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, én is odaadnám az egy tb-semet még Neked, ha lehetne.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!!

Hanna nagyon sajnálom!!
Csak így tovább erőt és kitartást!!


Keny igen élvezem az enyhülést!! :wink:

Tilli nem semmi 5 hónap!
Nagyon sajnálom, de abszolút érthető ebbe a magi világba.
Nagyo nehéz nekünk is én se nagyon tudom még mi lesz! :roll:

Mi jól vagyunk csajos nagyon sokat mocorog és hatalmassakat rúg.
Milán mikor az ölembe van ő kap egy kis hát masszázst!!!
Most elteszem magam holnapra ha tudok jövök!

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Sziasztok!
Baba: neked is nagyon köszönöm. Bár lehetne ilyet tenni. Akkor inkább én is olyannak adnám az utolsó lehetőségemet, akinek már nincs és megérdemelné a csodát!

Rani: köszi. ;)
Szeptember végén megyünk vissza, majd meglátjuk hogyan tovább.
Irigy vagyok a mocorgásért. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!!

ÚÚÚ de jó lenne, ha oda lehetne adni a lehetőségeket másoknak!!!
Én is tuti odadnám!

Hanna neked akkor kívánok karácsonyra egy dobogó szívü kis pontocskát a pocakba!!(vagy többet is :wink: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

((((((((Hanna))))))))
tényleg kár, hogy nem lehet ajándékozni lehetőségeket. Hanyadikán mentek? Mi szept. 26.

Lois,
nálatok tesó projekt? :wink: sulival hányadik félévnél jársz. Én még nagyon gólya vagyok csak a harmadikat kezdem.

Till,
hű nagyon sok erőt kívánok Neked ehhez az 5 hónaphoz. Szörnyű, hogy ez a helyzet családokat választ szét még akkor is ha csak egy kis időre. :( Ha májusig nem jön össze a tesó akkor én is visszamegyek dolgozni és úgy folytatjuk. Gyes összegéből még levegőt sem tudok venni.

Rani, Keny
jó ez a kis felfrissülés, talán már nem is lesz olyan nagy meleg ismét.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Ötödéves voltam, de volt közben 2 passzív szemeszterem, szóval még nem végeztem. A következő évtől sem várok el sokat, mióta megvan Zétény csigatempóban haladok, ahogy nő egyre kevésbé hagy tanulni, tőle meg nem vagyok hajlandó elvenni az időt :oops: Filózom is, hogy passziválom ezt az évet, és majd csinálom érdemben, mikor ovis lesz. Akkor meg befejezem 2 szemeszter alatt. De igazából nem izgat.. megvár, még van 5 évem, hogy lediplomázzak 8)
Tesókérdés :arrow: Igen, mi rajta vagyunk, egyelőre még nem jött össze, de én már nem igazán akarok lombikozni. Nekem anno elég volt belőle :?

Hanna!
Oké benne vagyok :)
Te dolgozol már??
Egyszer csaphatnánk teszem azt egy játszóházazós talit :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Halihó!

Rani: :)

Lili: mi is akkor megyünk. ;)
A GYeS-ből éhen lehet halni. Én is melózok.

Lois: én benne vagyok, csak egyeztessünk.
Kocsim nincs, szóval, bkv-val jól megközelíthető legyen. :)
De jó is lenne. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én is akarok talit!

Ha jövő szept.től tudtok irodai munkát, szóljatok! (Úgy néz ki, nem tud a főnököm munkát biztosítani és mi is éhen halunk Gyesből, a Gyed is nagyon gáz CHF lakáshitel mellett!!Már a dupláját fizetjük, mint amikor felvettük, de sokan vagyunk sajnos így.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna, sajnálom:(

Kismamik, most már jobb idők jönnek, nem lesz meleg.

Till, sajnálom, kitartás!

BAba, leírtam neked, mit kell tenned, csak fel kell venned a harcod illetve pontosítok, élni a jogaiddal, ha azt megléped, ami jogos és tv-i jogod, akkor visszavesz.
lafead
 
 


Halihó!

Hová lettetek már megint?

Baba: sajnálom a hitelt. Ismerős...

Lafi: köszi. Mikor kezditek az ovit?

Mikor és hol lesz akkor tali????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, holnap. Anyu szoktatja be, én nem tudom, mert holnaptól új mhelyem van és apának is holnaptól új mhelye van...ő sem tud segíteni többet.

Tali engem is érdekel, de mivel én dolgozom, eléggé kötött vagyok :?
lafead
 
 


Lafi, mindketten új mhelyen...hűha... :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimado írta:Lafi, mindketten új mhelyen...hűha... :shock:


így hozta az élet :lol: sőt, mindhárman új munkahelyen, mert H. meg nagyfiú és óvis lesz, nem bölcsikés már, nem kisfiú, hanem kiscsoportos nagyfiú (ez szörnyű, így szalad az idő :cry: :cry: ) és így őneki is új élet kezdődik, új mhely :lol: :lol: :lol:

ezt neked (na meg másnak is persze) találtam : http://mno.hu/portal/806767
lafead
 
 


Sziasztok!!

Minden bölcsisnek, ovisnak és uj munkakezdőnek sikeres és szép napot kívánok.

Nálunknincs semmi extra tegnap voltam önszorgalomból vérvételen, hogy hogy alakul a hemoglobinom ennyi vitamin és car szedése mellet.
Háááááááááááááááááááát 10,1 ről 10,4-re emelkedett (minimum normál 12) a vasam viszont 29 ami extra jó mert 12-25 között normális.
Szólítsatok csak vaslédinek! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Elég jóóóó a vasad!!!! :lol: :lol: :lol: Nem értem miért nem emelkedik jobban a hgb-od :roll: Milánnál jobb volt?Az enyém 12,5 pont az alsó határ, de ugye én még csak 22-ben vagyok.
Kiscsajod boxol?

Lafi!
Mindenki új helyen nyomja ez nem semmi.Bölcsi után is kell beszoktatás az oviba?

Hanna!
De kár, hogy én nemtok majd talizni :cry:

Na gyes, gyedet ne is mondjátok, katasztrófa...2x elmegyek a DM-be aztán elfogyott :roll:

Nálunk minden oks, Kornél kópé, folyton menni akar játszóterezni, már reggel 6-kor mondja:"megyek", és hozza a cipőjét, és jajj annak aki nemet mond :lol:
Nórikám egyre nagyobbakat rúg, csak úgy hullámzik a hasam :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Szia Keny

Én sem értem a hemaglobinom, bár most 3-om tizeddel jobb volt.
Védőnéni szerint ez nem fog nagyo nőni végülis már 27 hetes vagyok.
Nagyokat rúgdos Nadin nekem is hullámzik a hasam.
Milán ha az ölembe van mindíg kap egy kis hátmasszázst.
Milán is menne de szerencsére nekünk a háznál van játszó így nem kell messzire menni.


Mi van a költözéssel?
Hol tartotok?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Az a lényeg, hogy Nadin jól van hgb ide vagy oda, mindent megtettél.

ÁÁÁÁÁÁÁ költözés, már átadtuk a régi lakást, nem volt 1xű, eléggé kifáradtam pedig alig csináltam valamit, csak pont múlt 7-en a legnagyobb kánikulában brrrrrrr.Most anyóséknál lakunk, mert az új kecó csak szept végére lesz kész, de itt jól elvagyunk nagy a lakás nem zavarjuk egymást.Csak egy baj van, hogy 4-ik emelet és nincs lift, így nem mászkálok le, kedd óta le se mentem :shock: ez egy kicsit rossz, de az új lakásba lesz lift és ott majd néha lemehetek.

KépKép

Kép
keny
 
 


Tali :arrow:
nekem nagyjából mindegy a mikor és a hol, mi tudunk alkalmazkodni :) Én nagyon örülnék Lafinak, szóval olyan időpontot kéne találni, amikor esetleg neki is jó lenne.
Bkv-s elérhetőségekhez nem nagyon tudok hozzászólni, lőjetek be egy helyet, bár azért nem bánnám ha parkolni is lehetne :roll:

Én lehet szólnék még pár régi motorosnak/elveszett báránykának... hátha jönnének ők is :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ehhez mit szóltok?
http://sugarshop.hu/sugar/kepekben/petofi.html
Itt van játszórész is a kicsiknek...Még nem jártam itt, de ismerősök igen. Parkolni is tudtok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nekem megfelelne, sőt :) De leginkább hétvégén...Mivel sulit kezdek, így heti 2* du. 5 és este 8,30 között tanítás, előtte munka, a többi nap meg valszeg túlóra a suli miatt, péntek úszás.

Beszoktatás szarul megy :? leginkább a h...e szülők miatt :x
lafead
 
 


Lafi, gondoltam...Neked, Naninak, és nekem is jó a helysz.. Többieknek?

Lafi: milyen az új munkahelyes? Férjedé? H.nak hogy tetszik az ovi?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt meg mi ez a pangás?????Jelentkezzetek mááá!

Mi jól vagyunk, csütörtökön megyek cukros löttyöt inni brrrrrrr....

KépKép

Kép
keny
 
 


Szia Keny

Én vagyogatok, bár nem túl rózsás a kedvem.
Mi szerdán megyünk babakukkra nagyon izgulok már.
Pénteken Milán kapja a 18 hós oltást,már előrre félek a láztól, mert mi mindentől eddig lázasodtunk és azt modják ennél ez majdem tuti.
Nagyon fáradt vagyok bevallom jó lenne néhány nyugis nap.
Milán egyszer 2 órt alszik naponta akkor együtt alszunk a nappaliba, az nagyon jó.
Lassan készülget Nadin szobája is talán hónap végére az is kész lesz, aztán jöhetnek a ruhák, mosás vasalás lassan.
Ja és novemberbe rákészülni Karácsonyra.
Azta de furi ezt leírni.

Remélem mindenki jól van és jól kezdődött mindenkinek a Szeptember.

Kép

Kép
raniko
 
 


Ranikám!

Kitartás, tudom nagyon nehéz segítség nélkül.... :cry: napi 2 óra pihenés nem sok.Gyere feküdj helyettem pár napot :)
Nadin tuti jól van :lol:Majd írj mi volt szerdán.De jó lenne már ott tartani mint Te hmmmm 28 hét.
Jó kis hétvégéd lesz, ha Milán belázasodik :(

KépKép

Kép
keny
 
 


sziasztok,

sok az elfoglaltság minálunk (festés/karbantartás), nem tudtam/tudok jönni sűrűn.

Iza jól van, egy hete annyi újat produkál mozgásban, csak lesek. felhúzódzkodik térdre, lassan feláll.Erőlködik. Ma le is tesszük az ágyát, nehogy kibillenjen. Mászik előre ezerrel, egyre gyorsabb. Összevissza kántál, ha kedve tartja, gágá tete, bebe, hádá meg ilyenek.

pusz mindenkinek, pocakosoknak duplán!
nani72
 
 


Sziasztok!

Hát Keny nem mondom hogy nem pihennék pár napot.
Annyi segítségem van, hogy holnap anyum is jön az UH-ra és míg bemegyünk Milánra vigyáz, mert nem ül végig egy vizsgálatot.
Mndíg van valami ha csak a napi főzésre vagy takarításra gindolok is elfáradok.
Az északáim sem a legjobbak sajna.
Na de elég a nyafogásból, lesz ez még így se. :lol:
Drukklok a cukros lötyi miatt.
Mikor mentek UH-ra?
Jó lenne már kép Nóriról!

Nani ismerős a "tatarozás".
Kitartást nektek is!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani!

De ügyes már a kis Izácska, ez olyan jó korszak :lol: Felújítás brrrrrr.....

Rani!
Igen-igen neked már teher a pocakod, biztos jó nagy :lol: Mutasd meg!Az Uh bizti izgalmas lesz.Én jövő pénteken megyek nőgyógyihoz, de csak 2D-s UH-ja van azzal nézi a babát.Majd ha már nagy terhes leszek akkor elmegyünk 4D-be.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny igen már nagy a pocak.
Holap ha tudok dobok képet.
Ti is tehetnél fel, mert tuti tök csini vagy,Kornélnál is nagyon csini voltál.
Elvileg most 3kg-nál tartok ahogy a védőnéni mázsált, és még így nem értem el azt a súlyt ami volt mikor teherbe estem, mert akkor 4kg-ot hogytam.
Na majd most jöhet a nasi és minden. :lol:
Mi is most 4D-re megyünk lehet, hogy az utcsóra még nem tudom érdemes lesz e ha nagyobb lesz a baba, mert Milán a 30. héttől nem igen mutatta magát.
Nagyon várom már az UH-t dobok képet ha lesz.

Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!

Csak 3 kg-ot híztál aztaaaa nagyon ügyes vagy!!!Na én már 6-nál tartok most nagyon elkezdtem hízni 20-ik hétig csak 2 kg-ot, és most alig 2 hét alatt 4-et, de van is ám étvágyam :D .
De jó lesz, hogy láthatod Nadint, ilyenkor lehet tök jó képeket csinálni.A minimanóba mentek?
Poci fotót csak 3 hét múlva tudok csinálni, kb akkor költözünk az új kecóba, és akkor tudom előkeresni a letöltő kábeleket.Addigra jó nagy lesz a bödönöm :P

pusza mindenkinek!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk és csak egy pár képet dobok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Halihó!

Én is jelen.

Hétvégén csavarogtunk (Lois integettem :) ).
Most meg ezerrel meló.

Rani: nagyon szépek vagytok! :)

Taliban benne vagyok, csak időben szóljatok. Hétvégén kocsival tudok mozogni, szívesen vállalok fuvart. ;) És nagyon jó lenne, ha előkerülnének itt is a régi csapatból a csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Kornél ma délután elindult :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Keny,
itt is gratu!!!!!!!!!! Nem mondom hogy könnyű időszak, főleg pocakosan, de mégis nagyon jóóóóóóóóó!!!

Rani,
szép pocak és gyönyörű Nadin baba!!!!!!!!!!!! :lol:


Nagyon ügyesek vagytok hogy ilyen keveset híztatok!

Tali sajna nálam sztornó. Messze lakom. :cry:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Keny hatalmas gratula itt is Kornélkának!!!

Hanna Lili nagyon köszi.

Most alakul épp Nadin szobája! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Lánykák!

Mivel most éppenpont aktuális a jelenlétem a topicban, akkor hm...hm... bejelentkeznék... :)
No meg, semmiképpen sem szeretnék lemaradni a találkozóról... :lol:

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Csajok!

Köszi :oops:

Viktu!
Jól látom ikreket vártok???Nagyon nagyon örülök és gratulálok!!!Gyere gyakrabban :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Talira én továbbra is lelkesedem :)
Én nem tudom milyen ez a sugarshop-os játszóizé, olyasmi hely kéne, ahol a nemférnekabőrükbenagyobbak is elvannak :roll:
Meg esetleg hétvége necces, mert sokan vannak, nem tűnik ez a hely túl nagynak.. De csak kekeckedem ám, ha szerintetek jó a hely, mi biztos ott leszünk :wink:

Viktukám!
Én olvaslak, képben vagyok, csudára örülök Nektek :lol:
Jó hogy jelentkeztél magadtól, így megúsztad a zaklatásom taliügyben :wink:

Keny!
Kornéljárás :arrow: Éljenéljen :lol: :lol: :lol: Képanyag a nagy eseményről??

Ranikám!

Szép a csajszi, meg a babalak is :)

Na lépek napozni 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny! Igen, kettő babóca:)
Lois! :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu!Gratula!

Ha valakinek nem kellenek match pontok (legora lehet megint hajtani) akkor átvennén :oops:
(Keny esetleg??? :D Tőled annyit kaptam. FEl is vásároltam az üzletet annó. Egyébként járáshoz gratula!CSak bírjad a nagyfiút!!!)

Lois, ott van játszóház az üzleten belül.

Hanna, én Lelléért odavagyok, minden évben ott vagyunk.

Rani, szép nagy poci.

Ma voltunk szintfelmérésen. 6 éves kornak megfelelő a tudása, iskolaérett lehetne, mert mindazt tudja, amit kell, de nyilván nem iskolaérett, mert jelenleg az óviba sem érett sajnos. Nem szokik be :( :shock: A szintjének megfelelően fejlesztik majd, nekem bejött az egész.
lafead
 
 


Sziasztok!

Viktu hatalmas gratula az ikrekhez!!!! :D

Lois KisZé olyan írtó pasis!
Nagyon édes!!


Itt egy pár kép Milán szobájáról és Nadin félkész lakról.
(még nincs semmi dekoráció stb. az majd most jön)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!
Benéztem... már aki még emlékszik rám :oops:
Jujjjjjjj, mennyi kistesó van úton! Viktu, nálad meg 2??? Én nagyon lemaradtam... majd utánadolvasok :roll:
Snufival mi van??? Valamelyik nap hallottam a rádióban, hogy küldött egy zenét a férjének :D
Mostanában kicsit több időm van, lehet, hogy megpróbálok kicsit visszailleszkedni, ha lehet :oops:
Szandra

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Rani,
nagyon szépek a szobák. :lol: Tetszik!!!! :lol:

Viktu,
Gratulálok!!!!!!!!

Én már nagyon várom pirit mert ha jönne kezdenénk, de csak jeleket küld. :twisted: görcsöl a hasam második napja. Ha nem kellene már biztos itt lenne. :twisted:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!
Bejelentkezünk mi is:)

Rani: szépek a szobák, és a kislányod is. És a pocakod is. E-mailekre, privikre igyekezz válaszolni, mert már 100-at írtam, hogy válaszra sem méltattál. Nem tudom, miért vagyok "fekete listán"...

Vitku: gratulálok az iker babákhoz!

Keny: ügyes a kis járóbabád:)

Nálunk az az "újság", hogy Dorkám sajnos csak égő villanynál tud aludni, illetve napközben, amikor világos van.
Amúgy leesett a nagy ágyról egyik nap és szörnyű sebes lett a szája. Nagyon megijedtünk, azt hittük, minden első foga kitört. Azt hittem, hogy belehalok:((( szegénykém! Rohanás az ügyeletre éjjel! Anya bőg, gyerek bőg, apa tartotta bennünk a lelket.....De aztán kiderült, hogy csak a száját harapta meg belül és semmi gond, egy foga sem tört le. És azóta már szépen meggyógyult, nyom nélkül. Állandóan vagánykodik, nem fél semmitől, nagyon nehéz vigyázni rá, főleg éjjel 22 órakor már nem olyan élénk a szülő (de a gyermek bezzeg, mint a Duracell nyuszi!).
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszi a szobák dícséretét!!!

Dorka esküsz nem kaptam mailt és itt néztem a priviket is és nincsenek! :(
Dehogy vagy fekete listán írj nyugodtan szívessen levelezem!!
Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Xandra,
én sajnos még nem voltam itt mikor már te babás voltál, de biztos mindenki örül neked. :lol: Gyere többször!

Dorka,
te jó ég!!!!!!!! Én is nagyon megijedtem volna. De szerencsére semmi baj. Mostanában nálunk is Duracell nyuszi Domi. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Bekukk...

Viktu, gratulálok az ikrekhez, lehet felkötni az alsóneműt :wink:

Rani, nagyon szépek a szobák, ügyesek vagytok!

Lois, szia :)



Kép

 
 


No mi a szösz, elveszett báránykák előbukkannak szépen sorban?? :lol: :lol: :lol:

Szandrám!

De örülök Neked, olyan régóta akartok már íni neked, de tudod az idő kifolyik a kezeim közül :oops: :oops: :oops: Srácokat azért mindig megcsodálom ám :)

Szia Mó!
Ikresen néha olvaslak, de is nagyon szűkszavú vagy magatokról :roll:

Twist!
Eeegen, a szájsérülések eléggé ijesztőek, bazira véreznek, énfiam mondjuk "homlokgyenge" volt picinek, de az unokahúgom egyfolytában a száját harapta szét. Mindig a fogáért aggódtunk mi is :?

RAni!
Jujj, nagyon szépek ezek a szobácskák :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Bocs hogy beleugatok, de nem gáz szerinted hogy ott megy a vezeték az ágy mellett?? ÉnFiam szerintem igen hamar megtalálta volna kapaszkodónak...később meg liánnak használta volnal és Tarzanként lengedezne, ismerve Őt :roll:

Lafi!
Az mit jelent hogy nem szokik be?? :shock: Gond van?

Mi is voltunk Lellén 2X is strandolni az idén, egyszer Nyulaszékkal randiztunk ott, végre megcsodálhattam a Kisnyuszikat :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lafi!
ButabutaLois :oops:
Nagyfiadnak boldog névnapot kívánok, bár kissé megkésve :roll: :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lafi! Én is érdeklődnék, mi a baj??

Kedves kismamik!Örömmel értesülök minden újabb babásodásról! Nálunk több okból sem lesz másik, de fejet hajtok előttetek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: