Új privát üzeneted érkezett!

Keny, anyum is összevarrták anno és íme, itt vagyok!:)Pihi!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dorka köszi a kérdést megvagyunk!
Milánnak tegnap végre kibújt a 7. foga! :D
Sokat szúrkál a pocóm szedem a Magne B 6-ot de így is fájdogál főleg este.
Nem könnyű Milán örökmozgó!

Ma jönnek a klímát átszerelni a mi lehetndő hálónkba és hétvégén kezdődik az átalakítás, festés.
Nagyon izgulok hogy fog kinézni Milán mit szól majd az uj szobához!
Bár a takarítást nem várom.
Cukor kontrollra a jövőhéten megyek nem tudok róla semmit. :roll:

Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, sajnálom a betegséget.Szegény kicsi lány:(((

Babások kitartás, és sok pihit, már amennyire lehet :?

Lois, help plíz!!!!Aug 10-16 között megyünk Lellére, feltehetőleg sz---r lesz az idő. Én még elvagyok Lellén, de H feltehetőleg halálra unja magát, na meg várná szegény a tavat :? Szóval Lelle környékén +-50 km-en belül van bármi olyan strand, ami fedett???Vagy bármi program, lehetőség egy 4 évesnek???Bármi tipp jöhet, strandolni valszeg nem fogunk :( :( :( :( :(
lafead
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!
Nagyon régen jártam erre!
Kérdés:
Az első Kaális konzultációra milyen vizsgálati eredményekel érdemes menni?
Régen volt egy lista.
Köszi! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Domi: :lol: :lol: :lol: , tényleg nagyon régen láttunk, a listát Fanny írta még talán vagy tévednék??? Nem emlékszem pontosan már, hogy mi kell, de szerintem apa eredmény, és rólad minden ami van és nem régebbi fél évnél. na ezzel sokat segíthettem :lol:


Lois: hát éppen ez aggaszt most, de elviszem Zétit ahhoz a doktornőhöz, akit Icsilya ajánlott, majd kiderül, hogy spontán nagy vagy tényleg van valami a háttérben. Bújtam a netet napokig - kár volt - mindenféle betegséget bebeszéltem magamnak, találtam minta étrendeket is, most azokat gyakoroljuk.
Kispasim ma egyedül evett őszibarackot, annyira édes volt, hogy megkönnyeztem négy fogával harapná-szívná a levét, nem tudja hogyan kellene enni, de falná, remeg érte és közben a kicsi ujjacskáit belenyomja a gyümölcsbe, hááát ennivalóan édes volt :lol:


Dorka: kösziiiii, holnap válaszolok!

Baba: ez nem semmi lehetett, szegény F. A lényeg, hogy már jobban van.

Ilyen nyarat????? Én nem is emlékszem, hogy volt-e már ilyen nyarunk...

Sannah

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Zsenka, mikor mentek? Majd írd meg, mit mondtak neki!Drukk!+++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsenka! :D
Köszi, én is úgy emlékszem, hogy Fanny írta, de ő nem tudom szokott-e még olvasni?!

Na mindegy, ha valaki tudna ebben a témában segíteni, azt megköszönném.

Kép

Kép
donika
 
 


Dorkaanyu, boldog névnapot! :)

Zsenka, enyimgyerek is jó súlyban van. De Eszti tényleg dagi. Asszem 15,5 kg-nál járunk. A magasságát is le kéne mérnem hozzá. De nincsenek illúzióim, 85-90 cm között lehet valahol. Remélem óvodás korában azért kicsit karcsúbb lesz. :oops: A combja bazi vastag. A többi "része" inkább babásan pufi. :wink: A netet meg ne bújd, felesleges. Csak megijeszti az embert az a sok információ. Én már többször jártam így.

Keny, sajnálom a sok fekvést. Majd ha megnő a lánykád, később meghálálja. Segít majd ablakot pucolni. :wink:

Baba, remélem vasárnap nem felejtem el, de boldog szülinapot előre is! :D

Én most szemészetre készülök Esztivel. Megvárom a kétéves kötelező orvosi vizsgálatot, és kikérem a doki véleményét. Eszti sokat dörzsölgeti a bal szemét. És néha olyan, mintha egészen másképp nézne vele, mint a másikkal. Fura. Lehet, hogy valami bandzsaság vagy kancsalság akar kialakulni? :roll: :roll:

skrisz72
 
 


Skrisz, köszi! Mi is szemészetre emgyünk, csak a máj.ban kapott ipntot le kellett mondani, mert pont akkor volt beteg. Szept.re kaptunk új ipontot.(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, hívtalak, meg akartalak köszönteni!:9 NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT NEKED ÉS MINDEN KRISZTINEK! (pl. Nyulasz és Dorkaanyu).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi szépen lányok, nagyon aranyosak vagytok:))
Skrisz, neked is boldogságos névnapot kívánok:))
Isten éltessen sokáig!
Csak nem holnap lesz 2 éves Eszike?:-) Nagyon boldog szülinapot előre is neki!
Nem is tudtam, hogy 2 évesen van kötelező szemvizsgálat. Na, majd remélem, hogy a védőnő tájékoztat, ha itt lesz az idő. Én is aggódom Dorka miatt - bár nem látok semmi gondot nála -, mivel én nagyon bénán látok, szemüveg nélkül már csak homályokat stb. Apa viszont élesen lát, mint a sas, remélem, hogy ezt örökölte inkább a mini lányka.

Baba: nagyon édi a kiscsajod, cuki alul a két kis fogacskájával:)
Az a zokni, nagyon le akar tévedni a lábáról:)
Dorci állandóan leszedi a cipőit, zoknijait, ma még az utcán is mezítláb rohangált. Nem tudom mi lesz télen, rákötöm a cipőt szig' szalaggal.

Zsenka: Remélem, hogy a doktornő jó híreket mond majd és megnyugszol. Drukk+++
Oksi, majd várom a választ:)

Na, ennyi, megyek bulizni, folytatjuk a névnapi lazítást:)))
Vendég
 


Krisztik! soksok boldogat!!

és az augusztusi babáknak nagy puszi!
nani72
 
 


Sziasztok!

Krisztináknak nagyon sok boldog névnapot!

Baba:
Nagyon cuki kiscsajod van!

Dorka:

Ez jó, rá kell szigszallagozni a cipőt, enyém gyerek meg nem szeret mezítláb mert szúrja a fú meg a kavics is bök.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Dorkaanyu, nincs kétéves korban kötelező szemvizsgálat. 6 hónaposan ajánlják az elsőt. Mi akkor nem voltunk. Vasárnap lesz két éves. Sütök neki tortát. Túrórudi pöttyös lesz a teteje. Imádja a túrórudit. :)

Baba, köszönöm a köszöntést! Milyen nagy már Fannika! Jó sokat kell várni a szemészetre is. Ha nem kapok csak hónapokkal később időpontot, elviszem magánba. Van a Pólusban baba szemvizsgálat. 9000 Ft, és megnézik az én szemem is. Az benne van az árban.

skrisz72
 
 


Dorkaanyu: 8 foga van. Lent a 2-esek most félig vannak kint. Igen, leházza azoknikat, a sapkákat is letépi a fejéről, még a kötőset is!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

SKrisz! Eszternek boldog születésnapot kívánunk!

Baba! Boldog szülinapot!


(ahogy tudok jövök, csak most.. :(((( )

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Baba és Skrisz Esztikéje: Nagyon boldog szülinapot kívánok!:)

Dobok egy fotót, Dorci mostanában szereti a bevásárlóközpontokban lévő ringatós, zenélős, villogós játékokat:)
Kép
Vendég
 


Köszönjük a köszöntéseket! Jó kis buli volt délután. Eszti sok mindent kapott, tetszett neki a gyertya a tortán, édes volt és vidám. Azt sem tudta, mivel játsszon. Végigpróbált mindent, amit kapott. Persze a hangos játékok nyertek. Zongora, telefon, hangos sütő, szilofon. :D Remélem azért éjjel aludni is fog...

skrisz72
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Skrisz Esztijének és Babának!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok Csajok!

Minden ünnepeltnek sok boldogságot!!!

Nálunk a család dögrováson :cry: Apa kezdte láz, hányás, hasmenés, aztán másnap reggelre Kornél lett lázas, viszont nála semmi más tünet nincs csak a láz ami jön-megy :( .Ma már csak hőemelkedése van, de 3 órája alszik...

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, jobbulást nektek!

skrisz72
 
 


Nagyon szépek a kislányok!!!

Keny, gyógyulást! remélem már jobban vagytok.

Krisz, milyen volt a túrórudi torta?
nani72
 
 


Nani: pont ezt akartam kérdezni én is, hogy milyen volt a túrórudi torta?:)) Nagyon fini lehetett, el tudom képzelni, nyami!

Keny: a dögrovás téged is elért? Ugye nem? Jobbulást nektek!
Vendég
 


Twist!

Szerencsére én nem kaptam el semmit:)Már jól van Kornélkám, voltunk egy éves kontrollon, dr-néni azt mondta vírus fertőzése volt.Most pöttyös a hasa-háta, de nem igényel kezelést majd elmúlik.10, 25kg, 79cm :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Betegeknek jobbulást!

Keny, jó, h. nem kaptad el.
tegn.megmértük F. súlyát 9 kg végre! A hosszt kb.2 hete mérte a vnő, akkor 78 volt

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba: Boldog 1. szülinapot Fannikának!:)

Keny: király, hogy téged elkerült a vírus:) Kornélkán a pöttyök remélem, hogy hamar elmúlnak. Egyszer Dorkán is voltak, de neki az egyik antibiotikumtól.

Húúú, nagyon kemény éjszakánk volt, Dorka megint fogzik. Ezek a fránya szemfogak jönnek. 3 óránként keltünk, vígasztaltuk, ringattuk. Csak apa karjaiban volt hajlandó aludni a kiscsaj. Sőt azt is mondta, hogy "Apa enyim!":)))) Tehát apa az övé és kész!:)
Ma reggelre kint van az egyik szemfoga végre, de még jön a másik is, még pár álmatlan éjszaka vár....
Vendég
 


FANNIKA DRÁGA ISTEN ÉLTESSEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twist!
Gyors fogzást Dorcikának!

Kornél is fogzik neki a rágó fogai jönnek, éjjel sokat sírdogál, nyügös.

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani: megvolt a felújítás, vagy még tart? MIlyen lett Milánka új szobája és a ti hálótok?

Keny: uhh, rágófogak, azok is nagyon tudnak fájni, ha kijönnek. Irigylem, azokat, akiknek a gyermeke meg sem érzi a fogzást. Milyen lehet az?
Vendég
 


(((((((Dorka, Kornél))), köszöntést pedig köszönjük, majd jövök képekkel is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba:

Fannikának nagyon boldog első születésnapot, így utólag is.


Dorkának és Kornélnak jobbulást!

Dorka:

Azt én is szeretném tudni milyen a fájdalommentes fogzás, még 4 fog van hátra és kint van az összes de ez a 4 fog 1,5 hónapja jön.
Pár napja belázasodott 2 alkalommal kellett hűtő fürdőzni , nagyon sajnáltam csak az éjszakainál sírt amúgy kis hős volt. Remélem most már kijön a foga és nem lesz több ilyen, Gréti minden fogzásnál beteg volt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: Akkor te is sorstárs vagy. Hűtőfürdő is kellett, azta, akkor az már nagyon komoly. És másnapra elmúlt, nem volt már gond?
Egy barátnőm mesélte, hogy a nyaralásuk alatt jött a kisfia egyik örlőfoga és lázas volt az egyik éjjel és vörös és bedagadt lett a fél arca szegénynek. Aztán kibújt a fogacska és elmúlt a pirosság és minden baj.
Nálunk ez úgy zajlik, hogy szipogni, szörcsögni kezd Dorka, egymásra mutogatunk a párommal, hogy biztosan miattad fázott meg, nem vigyáztál rá stb. Most sem értettem, hogy miért szörcsög, pedig nyár van, meleg van, közösségbe sem jár, ahol bacikat kaphatna. Aztán jön az enyhe hasmenés. Az is furi, mert nem az a tipikus hasmenés, hogy napi 10-szer lenne, hanem csak napi 2 "cucc" van, de az viszont hasmenés. És végül jön az, hogy elalvás után fél órával zokogva kell és nagyon "káromkodik". Tanítottuk neki, hogy mondja, hogy Foga, hátha így hamarabb rájövünk, mije fáj. De csak azt zokogja szegényke, hogy apa, anya, baba.
Vendég
 


Dorka:

Hát igen nagyon rossz, hogy csak sírnak és nem mondják el mi a baj. Most is kérdeztem Grétit mi fáj, mondta a torkom anya itt és mutatta a pociját.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: Jaj, de édi Gréti:)))) Hát igen, még keverik, hogy mi hol van:))))
Vendég
 


Baba, utólag ugyan de annál nagyobb szeretettel kívánunk BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Fannikának!

Betegeknek jobbulást, fogzóknak mielőbbi kibújást! :D

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Csak gyors kukk hulla vagyok.
Megkésve bár de Sok Szeretettel boldog Szülinapot Kívánok én is Fannikának!!!

Dorka kész lett a kecó tegnap és ma nagytakarítás, holnap szeretnék haza költözni anyutól.
Még egy pár bútort kell össze rakni és van egy pár cucc ami feljön a garázsból de a nadja kész van.
Nagyon szupi lett dobok majd képeket is!!

Puszi mindenkinek!

UI: túléltem a cukorterhelést jipíííííííííííííííííííííííííííííí! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: várjuk a fotókat:) Te vigyázz magadra, ne pakolj sokat.

Képzeljétek, az Auchanban Siesta cipő kiárusítás van augusztus 25-éig, 6990 Ft minden db. Nagyon jók! Vettünk is Dorkának őszi cipőt, végre egy márkásat:) Ráadásul féláron, máshol 15900 Ft-ért láttam ugyanezt. Aztán az információs pultnál lehetett számlát kérni, amit beküldök az egészségpénztárnak, mert a Siesta cipőket el lehet számolni. Így gyakorlatilag ingyen volt.)
Babakocsi akció is van, féláron voltak utolsó db-ok. Na, abból is vettünk egy szuper jót, ami nekünk most a legjobban megfelel, minden szempontból és nagyon olcsó volt:) Annyira tetszik!!!:)
Vendég
 


Sziasztok!!

Dorka nagyon szupi ez a kiárusítás.
Én néha az Ecserinél szoktam venni Siesta cipőt, van egy cipőbolt a benzinkút mögött ott ahol a MC van és ott 5000Ft dzokott lenni érdemes benézni!!!!

Ne is mond ez a pakolás és takarítás megőőőőríííít!
Egyezer csak vége lesz!
Dobok majd kénepet!
Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: Húúú, köszi a tippet! 5000-ért Siesta? Na, legközelebb oda megyünk!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Dorka:
Nagyon ügyes vagy, jó áron vetted a cipőt. Babakocsi csak sima ülő?

Rani:
Csak óvatosan a pakolással.

szerintetek ha nagyon befelé tartja Gréti bal bokáját, el kell vinni ortopédiára? Olyan mintha bokasülyedése lenne. Csak tudom ez még most alakulgat náluk de nehogy elkéssek vele mert örök életére ott lesz a nyoma.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Na most már többször jövök. Nyaralgattunk, pihentünk élveztük, hogy hárman vagyunk. :lol: :lol:

A szülinaposoknak utólag boldog szülinapot kívánok!! :lol:

Niko,
nekünk a supinált cipőt ajánlották, nagyon jól tarja a baba lábát, bokáját. Nekünk Szamos Kölyök van, de biztos van más márka is. Azért én lehet, hogy elvinném, csak hogy szakember mit mond. Biztos nincs baj, hiszen még csak most alakulgat a lábacskájuk.

Dorka,
Hűha nagyon jó áron vásároltatok. Babakocsi milyen? Dobsz róla képet? Gratula a fogacskához!! Dominak is kijött a felső kettő rágó most már 10 foga van. Azt hiszem már nem sokára kijön az alsó is mert éjszaka álmában sírdogál.

Rani,
jaj de jó már hogy készülődtök. Pakolással tényleg csak óvatosan.

Keny,
remélem jobban vagytok már. Pici lánykád pedig most már tényleg a legnagyobb biztonságban van.

Mi következő hónapban kezdjük a tesó projektet. Egy kicsit izgulok, hogy mennyit tudok majd pihenni Domitól, de szerencsére lesz segítségem.
Baba,
szegény kicsi Fannika tényleg nagyon beteg volt. :( mi is nagyon örültünk mikor Domi átlépte a 9 kg-ot. Sehogy sem akart hízni, most meg gyümölcsön él, semmi más nem kell neki, már teljesen kicsinál.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Baba, nem voltam itthon,így csak utólag tudok, de annál nagyobb szeretettel Fannikának sok-sok boldogságot kívánni!

Lois, mázlink volt az időjárással, víz szupcsi volt :wink:

Kisbetegeknek gyógypuszi!

Kismamiknak pocaksimi.
lafead
 
 


Ég a fejem, de hadd kívánjak utólag boldog szülinapot Eszternek és Fanninak :roll:
Ne haragudjatok, hogy így el vagyok veszve, de ez a nyár nagyon mozgalmas, alig vagyunk itthon, gépezni semmi időm, fórumozásra-írni még kevesebb, azt a kicsit ami jut azt meg szégyenszemre elverem máshol :oops:
Azért olvasok ám, jóhíreknek örvendezem, kisbetegekkel együttérzem :roll:

Lafi!
Igen, mikor lejöttetek múlt héten, már sejtettem hogy nem fogsz keresni, belenyúltatok a tutti időbe :-) Remélem jól telt nagyon :)

Lépek is mert vár a meló :oops:

Egy mai kép búcsúzóul:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nagyon köszönjük a köszöntéseket!

Lois, édes a kislovag!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki nyaral.

Most gyorsan megtöröm a csendet, mielőtt letoltok, hogy titkolózok.
Hétfőn volt a tesó beülti, 2 mazsola került a pocakomba.

Baba: hívtalak, de nem vettél fel. Üzit megkaptad?

Szülinaposokról hol vannak a képek??????? Krisz? Baba?

Rani: kész a szoba? Kép?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:++++++++++++++, épp csak megcsörrent a telóm, azt hittem, tévedésből...Nem jött üzi. Köszi a köszöntést!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hanna,
:lol: :lol: :lol: szuper!!! Drukkolok nagyon!! +++++++++++++++++++++++++++++++ Hány naposan kaptad vissza őket?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Hanna:

Mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hanna!
Ez szuper akkor drukkolunk nagyon, h. Te legyél a köv. kismami+++++++++++++++++++++++++++++++++

Rani!
Nagyon ügyesek vagytok, a szobával :wink:

Szombaton voltam dokinál, holnap megyek a babámmal szív UH-ra, remélem rendben lesz minden, ha valami gebaszt látnak szerdán magzatvíz mintavétel.Amúgy túl a félidőn:), elég rendesen nő a hasam( ja és ma rosszul lettem az utcán még épp beértem egy étterembe aztán ott se kép se hang, tök gáz még soha életemben nem ájultam el :roll: )
Kornél elég hisztis lett mostanában, már alig kell fogni a kezét de még mindig nem tud önállóan járni, és ha nem arra megyünk amerre Ö akar azonnal leül a földre és ordít :roll:
Szerdán kijött a jobb alsó szemfoga, így már 9-nél tartunk :wink:

Mindenkinek pussz!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, miért kell szív-UH? Ájulás: nem ütötted meg magad nagyon?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: