Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép
bentley86
 
 


Kép Kép

És még csak töltenék és töltenék fel még vagy milliónyi képet,mert mindegyiket IMÁDOM!

Nagyon szép és kellemes napot kívánok Minden Babucinak és Anyucinak!!:DD
bentley86
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon rég jártam erre, de minél nagyobb Boglárka, annál kevesebb időm jut a gépezésre. Főleg, hogy jó idő van így elég sokat játszóterezünk, csavargunk.

Minden baba rohamosan növekszik. Egyre okosabbak és ügyesebbek! :D És mindegyik nagyon szép!!

Nem igazán hittem, de valóban rohan az idő és iszonyú gyorsan felnőnek! Így próbálok minden percet kiélvezni amit Bogival tölthetek, hiszen már 1 éves! (hétvégén lesz is nagy banzáj! :wink: )
Ma voltunk dokinéninél 1éves státuszon.
10kg és 74cm a kisasszony. Kapaszkodva lépeget, ezerrel mászik, egyedül álldogál (nem fog semmit). Imád hintázni, mászókázni, de legjobban a csúszdát szereti. Most már szinte mindent ehet és szerencsére eszik is. (nem válogatós)
Még mindíg nagyon jó kislány, bár már próbálkozik a saját akaratát érvényesíteni!
Szülinapi party után majd dobok néhány képet.

Remélem nem szűnik meg ez a fórum, igazán jó kis társaság jött itt össze!
:roll:
Tengdi, Andy, Viccvucc és persze mindenki más! Nézzetek be ti is néha!

Jó éjszakát és további szép és boldog napokat mindenkinek!

puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 

 
 

Sziasztok!!
Mi is jól eltűntünk!!Egész nap kint bandázunk a kertben és sétálgatunk össze-vissza.

Roli iszonyatosan jó baba.Már ő is lassan 1 éves.Tényleg nagyon rohan az idő.
Na meg a Roli is....Már az a mániája,hogy kézen fogva kell sétálni mindenhová. :D Édes.És nagyon bírja a sétát.
Már 6 foga kint van.
73 cm és 8,5 kg.(jól össze szedte magát)

Nem hozunk össze egy talit??Már úgy találkoznék már én is veletek!!!Jó lenne beszélgetni.

Puszi!!

Kép
baba0727
 
 


holnap teszek fel képeket

Kép
baba0727
 
 


helló csajok!

Bocsi az eltűnésemért,de ez a vizsgaidőszak kikészít.
lassan fele megvan.

úgyebár én akartam talit tervezni,de most már mivel ennyire jó idők vannak,át adom a lehetőséget a kertel redelkezőknek,mert gondolom már nem lenne jó panelba nyomorogni,persze ha akartok nincs akadálya.

marcsi te ajánlottad múltkor,

júni eleje lenne nekem jó egy hétköznap.és akkor diáékat is tudom vinni kocsival

már én is nagyon taliznék veletek.

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok,

Fantasztikus az idő :( Bébikét is úgy megviseli tiszta nyügi, sírós és miegymás... amellett megint beindultak a fogzás tünetei hasmenés, orrfolyás, szóval tutik vagyunk nagyon :( Már 5 fogunk van :)
Amellett 11 és fél kg, és 80 cm. Bútor mellett már teljesen járkál, és már néha megáll egyedül is, elenged mindent igaz pár másodperc múlva jön a borulás :)
Én is örülnék már a találkának bár hétköznap én csak kőbányára tudok elmenni... de hát ez van :(
Mi meg hát a fentebb már részleteztem, elég messze vagyunk (bár kocsival nem, de hát nincs mindenkinek) és hát most jelenleg egy terasszal tudok szolgálni, mert a kert még sárkányos majd talán most fogunk nekiállni...
Minden nap nézem a fórumot de hát sajna már nagyon ritka a beírás, igaz a jó időben mi is nagyon sokat bandázunk itt-ott, szóval igazából mi sem vagyunk sokat itthon... de azért remélem tényleg majd egy kicsit beindul... akár egy új tesó érkezésével :)... talán :), valakinél van kilátásban hamarosan, bár még kicsit korai de hátha????

tücsi85
 
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem lányok, ha valaki tud okosat. Manka most múlt ugye 5 hónapos. Az egyik oldalára ügyesen fordul, sőt már majdnem át is fordul. A másikra viszont nem akar. Lehet, hogy a jobb oldala erősebb? Ez normális szerintetek?
Az az oldala is aktív meg ilyenek, csak hát erre nem akar úgy gurulni...
Nagyon köszi előre is, ha valaki tud valamit mondani, van tapasztalata!!!

K.

Lajtalány
lajtalány
 
 


Lajtalány

abszolút normális.

Marcsi

köszi az érdeklődést jól vagyunk, többet majd a talin, ide már végképp nincs időm jönni...képeket nincs időm kicsinyíteni...

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
tengdi
 
 


de ennyit találtam..bár ahogy látom a fórum kihalás szélén...megszűnik a Bajcsy szülészete??? :D

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok!

Dia
Örülök, hogy jelentkeztél és hogy minden rendben! Fiúk nagyon helyesek! Ábel hatalmasat nőtt mióta nem láttam!

Június második felében nálunk összehozhatnánk egy talit! Szívesen látnánk minden mamát és babát aki el tud jönni! Jövőhét végén már pontosabban fogom tudni mikor érünk rá! Nagy a kert sokan elférünk!
Remélem minél többen el tudtok jönni!!!!!!!!!! Kérlek írjátok meg, hogy hétköznap vagy hét végén talizzunk!?! Papákkal vagy nélkülük?? Van sok zöld, hinta, homokozó és nagy meleg esetén kádban, lavórban vizet is csinálhatunk pancsoláshoz!

Remélem olvassa még valaki! :roll:

puszi mindenkinek

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!
én is csak röviden...
Tali tök jó lenne, ott tudnánk beszélgetni, és jó lenne már gyerekzsivajban is lenni :)
Akartam menni Hunorral ringatóra, de reggel van, és egyáltalán nem fér be a napirendünkbe :( szóval minden babás programnak örülnék!!!

Dia! Ábel rengeteget nőtt!!! kész legény már!
Marcsi! köszi a felajánlást, nálad a múltkor is nagyon jó volt talizni :)
felőlem apák is jöhetnének, és akkor hétvégén, de akkor necces, hogy nehezen jön össze a banda, ha hétköznap lenne, akkor többen lennénk.

hát igen, a fórumunk szépen lassan kihal, az új kismamák is eltűntek... pedig annak örültem volna, ha az újak túrtak volna ki minket :) :) :)

((Dia! tudom nincs időd... de Hunor horoszkópja még érdekelne...))

Kép
Kép
nikilány
 
 


jajj Niki!!! :oops:
az jó, ha a talin elmondom??


Marcsi nekünk jó lenne a hétköznap is hétvége is, vagyis mindegy de apa biztos nem jön...

Kép
Kép
tengdi
 
 


Boldog Gyereknapot!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
nikilány
 
 


IGEN, IGEN!!!ÉLJENEK A GYEREKEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lajtalány
lajtalány
 
 



Hali! most komolyan! hova tűnt mindenki???

mi jelentem megvagyunk. a második fog 1 hónapja duzzad, egyre nagyobb, mindig azt hiszem, hogy ennél nagyobb és ennél fehérebb már nem lehet, de még csak nem szakította át az ínyét :(
Rita, nektek már van fogatok?
pár napja már annyira fáj neki, hogy vettem neki dologélt. ma már többször kentem neki, kb 3szor, és délelőtt 2 órát aludt, délután 1,5 órát. Ez Hunornál abszolut lehetetlen volt eddig. szerintetek a dologélnek lehet ennyire nyugtató hatása? tapasztalat?

viszont a foga ellenére eszik rendesen. most a marhahús és a durumtésztát fogom bevezetni, és várom, hogy legyen finom barack, mert abból az üvegest imádja! ha lesz majd, ládaszámra fogjuk venni :) reggelire eddig mindig zabos gyümit adtam neki (áztatott zabpehely, alma v. körte v. banán) elég uncsi. egyéb ötlet reggelire?

na, feltettem pár kérdést, remélem ezzel aktivizállak benneteket :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok,


100 éve h itt voltam....

Ha lenne találkozó, mi mennénk Lucával, feltéve ha nem hétvégén van. Vagy ha 7 vége, akkor jó előre beszéljük meg az időpontot, mert egyelőre a köv. 3 hétvégénk fullon van, de gondolom ezzel ti is így vagytok.

Luca 2 hét múlva 1 éves, már szervezem a szülinapi bulikat, 3 db party lesz, 2 a családnak, 1 a barátoknak. :lol:

És IGEN!!!! Van már 1 db fog, kb. 1.5 hete vettem észre, hogy hoppá, fehérlik vmi Luca szájában. Abszolút észrevétlenül, mindenféle jel nélkül bújt ki, semmi hiszti nem volt. Sőt! Mostanában éjjel is alszik mint a bunda, max. 1-szer ébred hajnalban, iszik egy kis vizet, és kb. 5 másodperc múlva alszik, általában reggel 8-ig.
Elég viccesen néz ki ezzel az 1 db foggal ( a bal alsó bújt ki), de most arra számítok, hogy gyorsan kibújik a többi is.

És a másik nagy hír az, hogy múlt vasárnap óta EGYEDÜL JÁRKÁL a kisasszony!!!! 5 napja gyakorolja az önálló járást, most kb. 2 métert tud egyedül megtenni, napról napra ügyesebb. És marhára kitartó, mert ha lehuppan a földre, akkor azonnal feláll, és nyomja tovább, egész nap mászkálni akar, fáradhatatlan.
Sztem szülinapjára már tök magabiztosan fog mászkálni! :lol:

Mondja hogy: anya, apa, pápá, hoppá, hinta, nem, de, lámpa, baba. Utánozza az oroszlánt (hangos oroszlánbőgéssel, állati viccesen csinálja), a békát, a kutyát. Ha meglát egy kutyát, azonnal mondja, hogy vau-vau.
A lámpa mutogatása a mániája, mindenhol azt keresi.

Tuképpen mindent eszik, nagy kunyis, állandóan bele kell ennie a mi kajáinkba. Marha nagy mákunk van vele, mert egyedül a tökfőzit nem eszi, minden mást igen.

Állatkertben mi is voltunk múlt vasárnap, a zsiráftól leesett az álla, az apja nyakában ült és tátott szájjal figyelte őket, a tevéknél meg hangosan kacagott és meg akarta őket simogatni. Nagyon élvezte!

Hát velünk ez van, többiekkel mik a hírek? Találkozó ha lesz, szóljatok!

Rita

Kép
szolnoki rita
 
 


Hali!

Hát igen én sem vltam mostanában,de még tart ez a frnya vizsgidőszak.jővő héten lesz még 3 vizsgám és ha sikerülnek akkor vége,már alig várom.7 vizsgán vagyok túl és hát eléggé lemrültem tőle.

meg persze hannától aki jelentem még mindig cici fűggő és már hiszti jelleggel követeli ,éjszakán rémesek.de amúyg egy kis észkombány.7 foga van.étvágya nem úl jó,olyan csipegető,inkább a szilárdakat,zöldségeket,gyümit semmit nem fogad el.

marcsi: bogi mit szólt az elefánthoz?melyik nap legyen a hó vége felé a tali?

esztke: szólsz hogy mikor lesz és hánykor a zenebölcsi,elmennénk veletek,lehet diák is jönnek.

niki: sajna nins ötletem reggelire,mert nálunk cic az úr,de hanna már ennyi idősen is kapott virslit,felvágottat,tejpépet.

talira a hétköznapot beszéltük marcsival,mert hétvégén mindenki inkább a prjával lenne .

szóval remélem a talira sokan eljöttök és dudunk egy jó beszélgetni és a gyerköcök meg játszani,hisz már mindenki babája nagy,

pusz mindenkinek

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


A hétköznap tök jó lenne, akkor én is tudok menni, csak szóljatok mielőbb hova kell menni!

R.

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok csajok!

Először is a legnagyobb hír: Bogi önállóan járkál!! :)

Még mindíg nem tudok pontos dátumot. Hétfőn időpontot kell kérnem az ortopédiára,(mivel "önjáró" lett a kisasszony, felülvizsgálatra kell vinnem) aztán attól függően feldobok 1-2 időpontot!
21.-vel, vagy 28.-val kezdődő hetekre gondoltam. Legyen hétköznap, elkezdhetnénk délelőtt és maradtok amíg van kedvetek! (vagy amíg a gyerkőcök bírják) :wink:
Hétfőn nem tudok jönni, de kedden mindenképp írok néhány dátumot!
Nagyon remélem, hogy sokan el tudtok jönni!!! Mi mindenkit nagyon várunk és szívesen látunk!!!!!!!!!!!

Aki jönne de még nem tudja a címet jelezze, és elküldöm priviben!

Mindenkinek szép és kellemes hétvégét kívánunk!

Boglárka és

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!

Nos, akkor ígéretem szerint:júni.29.kedd;30.szerda vagy júli.1.csütörtök.
Én egyenlőre erre a három dátumra gondoltam! Kérlek jelezzétek, hogy kinek-melyik időpont lenne jó! Amelyik napra a legtöbben jelentkeztek, az lesz a nyerő! :D

Amit ajánlani tudok:nagy kert, homokozó(már majdnem kész, remélem addigra el is készül),hinta, egy kis medence a gyerkőcöknek és egy kerti zuhany az anyukáknak.
Arra gondoltam, hogy megint összedobhatnánk a nasit és az üdítőt. Vagy rendelhetünk pizzát.
Ja! Kezdhetnénk délelőtt 10körül, és addig maradtok amíg jól érzitek magatokat!
REMÉLEM SOKAN EL TUDTOK JÖNNI!!!!!!!! JÓ LENNE MÁR TALÁLKOZNI VELETEK!!!!
Nagyon várjuk a jelentkezőket!!!!
Esetleg, ha egyik dátum sem jó, később is tarthatjuk. (júlisban)
puszilunk mindenkit
Boglárka és

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Hello,

nekem a szerda, vagy a csüt. lenne a jó, a két nap közül mindegy melyik!

Üdv,
Rita

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a zavarásért! Segítsetek ha tudtok nekem!!!
Nem ismeri valamelyikőtök a Bajcsy szülészetről Dr kovács Tamást???
Ha igen írjatok már valamit róla akár hallomásból is!!! Előre is köszi ha tudtok segíteni!!!
krikis
 
 


Sziasztok!

Fúúú, iszonyat régen jártam már erre, de látom más is. :)

Emma pontosan 11 hónapos korában elindult és azóta le se tudom lőni! :lol: Eszméletlenül mozgékony, egész nap pörög, délelőtt mostanában már nem annyira, de délután alszik kb. 2 órát, aztán pörög tovább estig. De szerencsére éjjel még mindig jókat alszik. Pont a mostani egy hét volt a kivétel, mert fogzik iszonyatosan meg itt ez a viharos idő meg azt hiszem, a szeparációs szorongás is utolérte, mert pár napja még pisilni is alig tudok kimenni, mert áll a rácsnál és ordít, hogy egyedül maradt. És sajnos, sokszor éjjel is ezért ébred már sírva és alig lehet visszaaltatni. Remélem, gyorsan túljut ezen is, eddig még semmi nem viselte meg ennyire szegényt, meg engem se............... :?

Egyébként 9,4 kg és 74 cm, tök jól kajál még mindig, de szilárdat egyáltalán nem akar még enni, hiába van már foga meg kínálgatjuk kiflivéggel, nem érdekli. Pedig már jó lenne hanyagolni a turmixot meg a tejpépeket. :?

A talira nagyon szívesen mennék, de nekem csak a kedd a jó. Tücsi, ha valahogy meg tudjuk oldani, mi szívesen elviszünk.

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok!

Crissy, köszi a felajánlást, ha úgy alakul majd élünk vele...:)

Marcsi, mi csak esetleg Crissy segítségével tudunk majd elmenni, egyszóval kedden, mert máskülönben csak hétvégén tud elvinni a férjem, így ha kedden lesz végül, és meg tudjuk oldani Crissyvel akkor tudunk csak menni...

Mi már 12 és fél kg.-osak vagyunk és 83 cm-esek és 6 foggal rendelkezünk :D És hát nálunk is nagyon durván aktuális a fogzás, a szeparációs szorongás, és az időjárás okozta együttesek, egyszóval nehéz napokon vagyunk túl... Már szinte mindent eszik, és szinte mindent szeret is szerencsére...
Még nem indult el magától de ha fogjuk a kezét nem lehet lelőni, állandóan sétálni akar, és már nem sokat bír ki a babakocsiban, mert ő inkább a saját lábán akar jönni :) De ma épp megtette az első önálló kis lépését, bár még nem biztos hogy szándékos volt vagy csak véletlen :D
Voltunk nyaralni ebben a fullos babahotelben a Kolpingban Alsópáhokon... hát mindenkinek csak ajánlani tudom, gyerekeknek egy kánaán, nagyon jól éreztük magunkat, igaz csak egy hosszú hétvégére mentünk, de Bulcsú imádta...

tücsi85
 
 
 


csak bekukk

ma és tegnap lenyomtam 3 vizsgát kicsit vagyok fáradt és az én nagy lányomnak 2 foga is jött a héten és 39 feletti lázzal(borogatás,kúp szenvedtünk( dia ezért tüntem el)

tali nekem bármelyik nap jó szóval többség dönt:)

most megyek,de talin tuti befutok vagyunk,szerintem diáék is,ha eljönnek velem,

de jó lesz,sütök én is valamit.

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Bocsi, lányok!

A szerdai nap kiesett! (közbe jött valami) :(

De kedd és csütörtök még versenyben! :D

Remélem sokan el tudtok jönni!!!!!!!!

Addig is: puszi mindenkinek

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Hello,

megpróbálom a keddet megoldani, de nekem csak a délután lehet jó, úgy 3 körül, legfeljebb majd csatlakozunk Lucával.

Tücsi, a 12.5 kiló brutális. :) De a fiúk ilyen rohamtempóban nőnek a csajokhoz képest.

Nálunk egyelőre 1 db bal alsó fog, több nincs. A járást nyomja ezerrel, tök ügyes, egész nap grasszál. Egyre többet eszik, és szinte mindent. Estére hordóhasú lesz. :)

A nyafogás nálunk is megy ha eltűnök, de kezelhető a dolog.
Időnként hisztizni próbál ha vmi nem tetszik neki, de ezt gyorsan leállítom, nálunk ebből nem lesz rendszer, meg nem lesz földön pörgés-ordítás.

Nálatok a gyerekek isznak csőrös pohárból, vagy ebből az AVENTES varázsitatóból? Luca nem hajlandó semmi másból inni, csak a dedós 150 milis cumisüvegből, ahogy közelítek mással, rázza a fejét és mondja, hogy nem-nem....bezzeg az esti fürdés közben úgy inná fürdővizet pohárból, mint a kisangyal...




:(

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!
Nekünk bármelyik nap jó!

Kép
baba0727
 
 


sziasztok!

Rita
Bogi is a "dedós" cumisüvegből iszik. Pohárból is tud szépen inni, de ha megyünk valahova azt ugye nem viszem. :) A csőrös poharat nem igazán szereti, bár ha olyan kedve van kortyolgat belőle.
A fürdővizet az utolsó cseppig kiinná a kisasszony. :lol:
A du.3 teljesen jó szerintem, (ha a kedd marad)remélem 5-6 óránál előbb nem akarnak hazamenni a lányok!

Még várok pár napot, hátha a többiek is jelentkeznek!!
Niki, Nikilány, Esztke, Crissy, Viccvucc, Trinky, Fruzsa!!!!!!!!!! (Bocsánat, ha valakit kihagytam!) Halllllóóóóóóó! Hol vagytok????

Andy
Jobbulást kívánok Hannusnak! (Boginak tetszik az elefánt!)

Jó éjszakát mindenkinek!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


FRUZSI KÜLDI, CSAK NÁLA SZARAKSZIK A BABANET:

Rég jártam erre, pontosabban rég írtam, de olvasni olvastam mindig. :-) Beni is közeledik az első szülinapja felé. Ma pontosan 11 hónapos. Már rengeteg mindent eszik. Ma kapott először tojássárgáját is. Egyedül a tejtermékeket nem eszi még, apukám is laktózérzékeny meg többen a családban, úgyhogy mi 1 évesen kezdünk neki a sajtnak, joghurtnak stb. Kicsit tolódik nálunk, de reméljük nem lesz semmi gond, és nyáron már ehet minden ilyesmit is. Viszont már hetek óta kiütéses. Nem hámlik, csak pontszerű vörös kiütés, és kicsit az arcán ragyás is. Ráadásul nem múlik semelyik nap, szóval nem valószínű, hogy étel, mivel nem eszik minden nap ugyanazt, ill. csak glutént, de a gluténérzékenység nem ebben mutatkozik meg általában. Semmi gondunk amúgy, csak a kiütések. De többek mondták náluk is van. Viszont a hideg napokon is, így a meleg kiütés is kilőve....



A találkozóra szívesen mennénk, de még nem tudom hogyan, bkv kilőve, evvel a babakocsival nem tudok ott közlekedni. Majd most kap újat. Autóval meg nem tudom, hogy lehetne, mivel most gyerekülésünk sincs egyáltalán, a hordozó kölcsönbe volt, és már amúgy is nagyon kicsi. És mivel nincs autónk, saját gyerekülést még nem vettünk, nem használtuk ki.

Ha sikerül valahogy megoldani nekünk mindegy melyik nap.



A héten megyünk tanácsadásra, de olyan 6 hete volt Beni 80 cm, és 8 kiló valamennyi, nem túl vasgyúró, de hosszra nagyon hosszú, 9 hónapos kora óta 80-as ruhákat hord, de mostanában 86-osokat is...



Mi már rég óta sima csőrös poharat használunk, már maga tartja és iszik belőle, de tény hogy mi soha nem használtunk cumisüveget, talán csak a kórházban, ill. utána az első hetekben, így én rögtön a vizet, ilyesmit pohárba adtam neki, nem akartam rászoktatni a cumisüvegre, ha úgyse használta eddig. Nálunk ezért más a helyzet. De az is lehet, hogy Lucának már rögtön a sima pohár jönne be, látná a folyadékot benne, és hogy anya apa is ebből iszik, lehet, kíváncsiságból kipróbálná. Még lehet, az első néhány korty a nyakban landolna, de utána megtanulná kortyolgatni. Lehet csak fura neki az a csőr rajta.



Bocs felébredt.. mennem kell





Kép

tücsi85
 
 
 


Marcsi!

Én itt vagyok! :lol: Már írtam, hogy nekünk csak a kedd a jó és ha sikerül összeegyeztetni Tücsiéket is visszük! :D

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk a találka egyelőre kilőve, innen 180 kilométerről, 6 hónapos babával ugye...de talán jövőre majd egyszer, izgalmas lenne...
Mi az az AVENTES csodaitató?
Mi most kezdjük a hozzátáplálást a héten, már nagyon izgulok. Manka eddig még inni sem kapott mást csak anyatejet? Szerintetek egyébként kellene, hogy kapjon mondjuk teát?
Egyébként ma voltunk féléves jelenésen a védőnéninél. Manka 70 cm és 8 kiló, jó kis vasgyúró csaj :)


Biztos jó lesz nektek egyet dumálni...:)


K.

Kép

Lajtalány
lajtalány
 
 


Hello,

tényleg vasgyúró, cuki!
AVENT varázsitató= csőrös aventes pohár, amiből csak akkor jön a folyadék ha szívja, de ha megfordítod a poharat, akkor nem folyik ki belőle semmi. (elvileg)

Én csak azért örülnék ha rászokna végre Luca, mert nem kéne naponta 5-ször megtöltenem a 150 milis cumisüvegét, plusz ha nagyon szomjas, képes akár 3-4 percet is inni, és mivel a kisasszony úrinőt játszik, én tartom neki az üveget minden alkalommal amikor iszik. Ő ugyanis nem hajlandó egyedül inni. :roll:
Pohárból is tud inni, de a fele még a nyakában landol, és ha kocsiban vagyunk, vagy épp útközben vhol, jobb az üveg.

Ma adtam először tojásfehérjét rántotta formájában, azt vacsizta kenyérrel. 1 tojás 3/4-ét megette, aztán lefojtotta egy kis sajttal.
Remélem bírni fogja a tojásfehérjét is, eddig semmilyen kajától nem lett baja.

Csüt-ön szülinap! Már nagyon várom! :lol:

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!

Manka nagyon helyes kiscsaj! Igazán aranyos! És a neve is nagyon tetszik!

Lucának előre is boldog szülcsi napcsit kívánunk!

Sajnos nem sokan jelentkeztetek! :cry: Még várok csüt,. péntekig!

Eddig:Andy, Dia, Baba, Rita, Crissy, Tücsi.
Remélem Ti eljöttök! És remélem jó idő lesz a kertiparty-hoz!?!

Jó éjszakát!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Hello,

Marcsi, akkor még egyszer elmondod a pontos dátumot? És hogy hova kell menni?

Köszi!
Rita

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!
na, itt vagyok, azért volt a néma csend, mert nem tudtam el tudok-e menni. de igen, el tudok. sőt, ha addig szerezne Fruzsa még egy gyerekbelülőt, akkor őket is vinnénk.
Marcsi lécci priviben küld el a címed, mert már nem biztos, hogy megint odatalálnék...
ja, és mikor is lesz pontosan..?

KEDVES LUCA!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED! SOK AJÁNDÉKOT, FINOM TORTÁT, JÓ JÁTÉKOT!
A KÖVETKEZŐ ÉVRE MÉG TÖBB KACAJT ÉS VIDÁMSÁGOT!

Kép
Kép
nikilány
 
 


NEM LETT PIROS :( :x :cry:

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!

Nos, akkor eredmény hirdetés: :wink: Június 29. kedd!!! 11-től ki-meddig bírja! :) Akár estig is maradhattok, párom csak 1/2 8 körül ér haza!
Veszek ásványvizet, gyümilevet. Sütni még mindíg nem tudok, ill. lehet, hogy tudok csak még nem próbáltam. :roll:
Ezért a rágcsálni valót rátok bíznám. :oops:
Sajnos a homokozó nem készült el, de a hinta, a kis medence és a kerti zuhany szeretettel vár mindenkit! És persze mi is!

Szeretettel várunk minden babát és mamát!

nikilány, Rita!
Küldtem privit!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Esőnap esetén köv.hét kedd! Július 6.!!!!!

Jó lesz így csajok?????

Jó éjszakát mindenkinek!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Ja! Még arra gondoltam, hogy tarthatnánk "mini" babaruha börzét!
Ha van kedvetek, energiátok elhozni a kinőtt rucikat, csereberélhetnénk, vagy vásárolgathatnánk egymástól!

Most már tényleg megyek. Jó éjt!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


hali!

remélem nem fog esni az eső.mert azon a héten vidéken leszek.
keresztlányom is itt van velem egy hétig,így őt is viszem,bár majd megbújik a kocsiba,mert sokan leszünk diáékkal,de sok jó ember....

sikerült minden vizsgám,jelentem első év megvan:)

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Tudjátok mit? Ha esik akkor is gyertek!! Bent is elférünk!!!!! Aztán még csinálunk nyár folyamán néhány talit a kertben is!!! :wink:


puszi

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Marcsi, úgy néz ki, tudunk menni. El tudnád küldeni priviben a címed?

Tücsi, küldtem privit!

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok!

Andy! Gratula a vizsgáidhoz, nagyon ügyi vagy így gyerek mellett. Le a kalappal.
Marcsi, Rita, köszi a dícséreteket és Rita neked az infót a csőrös csodapohárról.
A héten megkedtük az almaevést, háááát. Nem mondanám, hogy ízlik. Holnap egy kevés őszibarack is jön már hozzá. Szépen lassan haldunk...Fura lehet ez az íz az anytejci után...

Ilyen fejet vágott:

Kép


Jó találkázást nektek!!!!

És jó hétvégét!!!!!

Lajtalány
lajtalány
 
 


Sziasztok!

Marcsi köszi a privit. Nekem holnap de 11-től dolgom van, ha tudunk menni, akkor úgy 2-f3-ra érünk oda. Akkor még ott lesz vki a bulin? Sajna nekem a kedd általában macerás...

MINDENKINEK köszi a szülinapi kívánságokat! :lol:
Csütörtökön hármasban voltunk itthon, csináltam egy tortát a Babaszakácskönyvből, nagyon jó lett! Benyomtuk halász jutkától a szülinapos nótát, bevittem a tortát a nappaliba, Luca épp a távírányítóval matatott, de amint meglátta a tortát, elhajította, és tepert a tortához, egyből lekapta a tetejét és elkezdte enni...tiszta túró lett a szája, a keze, aztán a szemöldöke is. :)
Annyira cuki volt, mi meg teljesen meg voltunk hatódva.
Majd küldök képeket is.

Aztán szombat+vasárnap jött a család egyik fele (következő fele majd most vasárnap), remekül sikerült mindkét buli, volt torta, süti, természetesen Luca mindegyikből kunyerált, de engedtük neki, mégiscsak az ő napja volt! :)

Most aztán tényleg úgy nézünk ki, mint egy játszóház, kapott: könyveket, labdát, fa kirakós játékokat, rongybabát, műanyag talicskát, egy lábbal hajtós kvadot, fa tologatós egeret, homokozós játékokat. És tesómék hoztak egy fa hintalovat is, amit ők használtak sokáig, szóval még az is....a héten átválogatom a játékait, és elpakolok egy csomót.
De az a jó, hogy minden játéknak örült, minden érdekli, és szépen eljátszik velük.

Ma meg megyünk egészséges rendelésre, és kap egy szurit (agyhártya ellenit), remélem jól bírja, és nem lesz tőle lázas. Mert még ez is döntő lesz abban, hogy holnap tudunk-e menni, én nagyon szeretnék!!!

Ha megyünk, viszek vmit én is!

Üdv,
Rita

Kép
szolnoki rita
 
 


hali!

Diáék sajna nem tudnak jönni,de a kövire tuti.
mi megyünk,esetleg valakiket eltudok még vinni 2 hely szabad a kocsimban,esztke? trinky?
vagy valaki?

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!
Mi is megyünk a Rolival!!Viszek gyümilevet,ropogtatni valót.

Nem lenne gond ha jönne a szomszédunk is a 1,5 éves kislányával??

Kép
baba0727
 
 


Sziasztok!

Rita, ha tudunk menni akkor mi még tuti ott leszünk akkor!! Még nem biztos a dolog, a férjemék épp korlátot csinálnak Emma miatt a teraszra és még elég sok munka maradt holnapra, de azért megpróbál eljuttatni valahogy........ :?

ANDY, TÜCSI, ÍRTAM PRIVIT!!!!

Addig is puszi mindenkinek, remélem, holnap talizunk!! :lol:

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: