Új privát üzeneted érkezett!

Skrisz: Fótnál is volt ma egy motorbaleset, amiatt megállt a forgalom és nem jutottunk be Pestre. A 2/a felé fordultunk, de ott is állt a forgalom, nem tudom mi miatt. Végül visszaszálltunk a vonatra és úgy jutottunk be Pestre. Tegnap pedig 2 órán át jött hazafelé a vonat a Nyugatiból, mert azt mondták be, hogy tűzeset volt. Kicsit már elég volt....
Vannak új fotók Esztiről? Megnézném már milyen aranyos, szép nagylányka lett!

Nani, szegénykém, az nagyon fájhat:(
Vendég
 


Ennyi baleset!!! :?

A tegnapi panelház 9. emeletéről kiesett kislány a mi házunkkal szemben lévő házban történt. :(
Nem is hallottam szirénázó mentőhangot....de már nem is kellett. :(

Köszi csajok az együttérzéseket, el ne kiabáljam...cseppet jobb.
nani72
 
 


Sziasztok!

Nani:

Remélem már jobban vagy, így szokott lenni ha jön akkor ez is az is jön.

Rani:

halkan de örülök, hogy jobban.

Dorak:

Ez tök jó: náthatesó.


Ma Gréti a frászt hozta rám, 2 hete van az asztalon húsvéti dísz eddig nem piszkálta. Ma viszem a szobába a telefont és a gyerekem szájába a 3 kerámia virág. Alig bírtam kiszedni, na el is raktam mindent ami apró. Olyan kis butuska ilyet csinálni, belese gondolok mi lett volna ha nem megyek be a szobába.
Nagyon megviselt a tegnapi kislány esete aki kiesett az ablakon, mivel 4.-en lakunk így apának mondtam rakjon kampót minden ablakra már van de Gréti eléri így jó magasra is kell rakni egyett. Nincs asztal csak a konyhába de az ablak alatt van oda meg simán felmászik Gréti. Ma vittem magammal wc-re is nehogy felmásszon.



Rakok képeket, az első csak mert ilyen is tud lenni az a szoba: gréti még eszik nem volt ideje robbantani.
Kép

Itt járt a nyuszika:

Kép

Ezt hozta a csomagba:

Kép

Kép
Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

Csak bekukk, meg életjel...

Nikó!
A szekrényt, amire a nyuszis ajándékokat kitettétek (második kép) hol vettétek és mennyiért? Valami hasonlót vadásznék a miniknek én is.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda:

Kikába vettük 3 éve kb. de van még nekik mert nemrég láttam , árat most nem tudok mi akcióba vettük ha jól emlékszem 20.000. vagy 25.000 volt akkor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Köszi. :-)
vovanda
 
 


Nikó: ment az infó!
Nagyon szép ez a gyerekszoba, jó ránézni:) A gyerekkonyha cucc nagyon sirály!:) Nagyon tetszik!
Hintalovat szereti Gréti?

Mi tegnap vettünk Dorkának kismotort először (akciós a Tesco-ban). Mint egy régi motoros, vérprofi ült rá. Teljesen jól használja, le sem lehet szállítani róla. Reggel az első szava az volt, hogy Tü-tűűűű! és a motorra mutogatott. Állandóan rajta van. A játszótéren mindenki motorjára ráül, szerencsére a gyerekek nagyon aranyosak és engedik neki, hogy menjen rajtuk néhány kört. Annyira profin motorozik, hogy a szomszéd bácsi megdícsérte, milyen ügyes "kislegény". Pedig a csajok is tudhatnak ám profin motorozni:)))
Igaz, Rani?_)
Vendég
 


Sziasztok!

Dorka: itt is nagyon köszi az infót és a szoba dícséretet. Nem használja csak nagyon ritkán pedig úgy oda volt érte . Bezzeg ha bemegyünk egy játékboltba ott meg pacizik.

Van kép a kis vad motorosról? Megnézném , Gréti kb 5 percig motorozik lent utána meg cipelhetem a mocit.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Dokra ez így van!!! :wink:

Milán még mindíg nem motorozik, de mindenbe egyre ügyesebb.
Nagyon sok mindent megért és megcsinál.
Sőőőt ha kérdezem van e kakk akkor bológat, hogy van vagy nincs! :lol:

Nikó nagyon szép a gyerekszobátok, Gréti igazán szerencsés kiscsaj!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, szuper:) Nálunk még nincs infó a kakkancsról.
Na, ma lefotóztam a csajszit, egész nap a tü-tűűűű-n akar lenni, még a lakásban is:)

Kép Kép

NAGYON BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDENKINEK!:)
Vendég
 


Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Rani:

Köszi szépen. :D

Dorka:
Nagyon édes Dorka! :)

Kép

Nagyon boldog anyák napját mindenkinek!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Dorka Dorci nagyon ügyes.
Remlem Milán is nemsokára használni fogja. :roll:

Boldog Anyák Napját Mindenkinek!!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

utólagosan boldog Anyák napját mindenkinek!

Dorka nagyon helyes a motoron! :D

Grétinek szép volt a nyuszifészke!

Mi jól vagyunk (én is alakulok), Izácskám elkezdett kacarászni, nagyon cuki ( persze ha csak olyan kedve van :) ) És szemmel láthatóan nő,nyúlik, és megnőtt az étvágya is. Jó vele. :)
nani72
 
 


Sziasztok!
Kislányok, kisfiúk tündériek. Rég jártam erre, időm kevés, állandóan a levegőn vagyunk és ingázunk Miskolc és a Balaton között.
2 oldalt sikerült végigolvasni: Rani: óriási gratula!
...Aria Twin 60/40-es testvérkocsink van eladó, a kisebbik részbe bepattintható a hordozó. Tartogattam, de bizony már mi sem használjuk 1,5 éves koruk óta. Egyéb járgányokkal (kismotor, húzogatós dömper, tolókaros bicikli) oldottam meg a közlekedést. Majd ha odakerülsz, meglátod, mivel tudtok járkálni. Télen biztosan jobb a babakocsi.

Vandus: hívtalak, de már nem az a számod, ami volt?

Emeleten lakók: mi is a 6-on vagyunk, minden ablakon van felül lánc, amit be kell akasztani a megfelelő távolságra és az ablakot nem tudom szélesre tárni. Nem értem, hogy eshetett ki az a pici gyerek. Nálunk ez volt az első biztonsági dolog, amit beszereltettem a férjemmel.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!!

Szöcsi igen még én is várok a babakocsi megvételével, hogy tényleg kell e vagy sem.
Most egy Gracot néztem egész könnyű és csatlakoztatható autósülés is hozzá.
Az ára sem vészes.
Ha kell is szerintem a téli időszakra max fél évra aztán úgy is eladom.
Szerintem nekünk egyás mogott/elött lesz az ülés nem sorba.
A kocsinek arra az időra tuti jó lesz hátul.
Nagyon ügyes az az ablakzár!!!!!

Tegnap voltunk dokinál minden ok itt egy friss UH kép.
Már 2cm-er!!!!!Jippíííííííííííííííííí!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, egyre szebb ez a picicsoda! :)

babaimi, boldog névnapot!
nani72
 
 


Rani! De szépek vagytok! Kicsit irigykedek!
Kocsinál majd figyelj a saját súlyára. Nekem is tetszett a Graco, de talán 15 kg volt, ha jól emlékszem és annyit nem bírtam volna cipelni. Volt Peg Perego Duette-ünk, imádtam, de 16 kg volt + a 2 gyerek.

Motorozás lassan mehet. Olyat válassz, aminél a kerék belesimul a motor síkjába, hogy ne akadjon bele a gyerkőc lába. És készíts be havi 1 pár motorozós cipőt! De lehet kapni cipővédőt is, csak nekem nem rentábilis 2 gyereknél. Inkább veszek nekik havonta kínai gagyi tornacsukát.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!
Eladó egy Concord Ultimax autós ülés, piros/narancs színben. 1 gyerek használta, én vettem 2 éve a Brendonban, ahol most 75 ezer Ft.
A narancs része eléggé elhasználódott, így azt áthuzattam. Szép lett.
30 ezer Ft-ért adom. Fotót küldök priviben, érdeklődésre.
Xandra (Fanni)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


...Húú, nem is tudtam, hogy ez az ülés ilyen drága újonnan. Akkor én jó áron jutottam a miénkhez, 10 000 Ft-ért vettem használtan és nagyon jó állapotban van:)))

Rani, gyönyörű a babád, már minden látszik!:) Felemeli a lábait, hasizmozik éppen? Vagy az a köldökzsinór? Olyan éééédi!:)
Jobban vagy már?
Még a MET-et szedned kell, meddig?
Vendég
 


Sziasztok!

Szöcsi köszi az infókat!
Amit én néztem kocsit az 12kg.
Nem nagyon fogom úgy sem emelgetni szerintem max apa a kocsiba.(na neki meg nem árt egy kis edzés :wink: )
Motorozni jó lenne ha MIlán ráérezne mert van egy nagyon cépséges anya átmatricázta van rajta duda is meg minden.
Cipőket beszerzek!!! :wink:

Dorka igen ez az ülés sajna ilyen drága én is jól vetem az egyik használt én 15-ért de az 4 éves nem 2.
Nem a lábát lehet látni, hanem ahogy egy profi módjára írod is a köldökzsinórt!!!
Nem szedem a Merkformin XR-t bevallom nem birom.
Így is volt ma rókakoma úgy meg még rosszabbul vagyok sajna.
Remélem már nem lesz gond, de jó is hogy mondod fel akartam hívni a dokit úgy is.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Lányok jó lenne ha beindulna a babaesőőőőő!!!!!!!!!!

Ki hogy van?
Nagy a csend!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Édiiii a kis puncisod:) Már 2cm-es aztaaaaaa:)Igen-igen várjuk a babaesőt!!!!

Twist!
Dorcika cukorfalat, milyen kis ügyi a mocin:)

Nani!
KicsiIza mosolya az első amivel teljesen el fog bűvölni, majd jön a többi produkció, és egyre jobb lesz minden nap a babás élet :P

Kornélnak 5 foga jön egyszerre, van nyafi éjjel :(
Tegnap délben láttam, hogy kijött az alsó egyese, felül ugye jön mind a 4 metsző foga, este pedig lefejelte a kád szélét oda ütötte a száját és átrepedt a két felső egyese felett az ínye, ömlött belőle a vér, gyerek üvöltött mint a sakál :( anya jegelt....éjjel 10x sírt fel bittos fájt neki, ma tök véraláfutás a szája belül :cry:
Amúgy jól vagyunk, a hinta a kedvence minden nap fél órát hintázunk de ez sem elég neki :roll: mikor kiveszem sír, mert többet szeretne.

Tényleg hol vagytok többiek????

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny szia.
Azta szegény Kornélka!
% fogacska egyszerre, no és az a csúny kád!!! :?
Nagyonfájhat neki.
Milánnak is annó felrapadt az ínye mielött pont kijött volna a felső fogacska így az egyik kicsit feljebről nőt, de hála nem esett ki!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Keny
vagyunk, csak egy kicsit elhavazva. :lol: Szegény Kornélka! Hinta nálunk is bejött. :wink:

Dorka,
nagyon édes Dorka. Motor nekünk is van már, csak még nem ér le Domi lába. Remélem majd szeretni fogja. Most mi is üléskeresőben vagyunk, de ez tényleg nagyon drága.

Nikó,
nagyon cuki Gréti. Hű milyen szép szobája van! Tetszik nagyon!! :lol:



Rani,
édes a kiscsajod!!! Én már látom, hogy kislány. :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili aranyos vagy!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny: Juj, szegény Kornélka, bizti nagyon fájt neki. Gondolom, hogy ti is megijedtetek. Most már szebb az ínye? Az egyszerre több fog jön c. szenvedést ismerjük, szegény kisfiad!
Jaj, olvastam, hogy ha sokat hintázik egy gyerek, az jót tesz, zseni lesz belőle!:) Szóval, csak nyomjátok, jó az nagyon:)

Rani: igen, emlékszem, amikor Milánkának is lila lett a fogínye, nagyon feldagadt szegénykének, írtad. Progit még kapsz és meddig? Hát a hányinger nekem anno kb. a 20. hétig tartott, vagy tovább is. De nem baj, megérte:)
Vendég
 


sziasztok,

Keny, kitartás a fogzásos időszakra.....rossz lehet mindenkinek, nem alszik a család....mivel tudod megvígasztalni Kornélkát?

Rani, hess rókakoma!

Dorkamama, motoroztok??? olyan hetykén ül rajta a kicsid! :)

Mi jól vagyunk. Tegnap kapott Iza ajándékba egy nagyon szép kocsicipőt, mit mondjak.....nem jó rá, ez a gyerek már akkora, mindent kinő secperc alatt.
2 barátnőnk is ígérte ,jönnek babanézőbe, már 2 hete várjuk őket, lebetegedtek, így tolódik a látogatás. Kérdezték ( 2 hete) , mekkora a csajszi, mert ők ruhát akarnak hozni, mondtuk 68-as legyen.Me g is vették, de bakker, mire ideérnek, már passzentos lesz a ruha! :? :lol:
Izuka nyomatja a gőgicsélést, halálosan édes! Amint videóra akarom venni, elhallgat! :lol:

szép hétvégét!
nani72
 
 


Ja, még azt akartam írni, elkezdtem adni neki az almát (levét). A 4. napra már cuppogta, szereti. Kb. egy evőkanálnyit kap ebéd után.
nani72
 
 


Dorka mintha jobb lenne tegnap óta a háyinger, ha mondhatok ilyet.
Este már tudok enni, bár akkor is azt amit kiválogatok.
Igen szegény Milán is nagyon beverte annó az ínyét!

Keny hogyvan Kornélka foga?


Nani azta mekkora Iza, nem semmi!!
Szólj az ismerősöknek, hogy nyomjanak egy kövér gázt mert kinövi a ruhát!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja mielött valaki azt hinné megörűltem a Mikis vonalzóval babót dce.6-ra várjuk elvileg,így vagyunk Mikusak! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, sejtettem, hogy ezért választottad ki a Mikulást! :D
nani72
 
 


Nani: Gratula, hogy ilyen szépen nő Iza baba!:) Bizony, eleinte kb. havonta új ruhakészlet kell, sőt volt, hogy 2 hetente is. Most már, 1 éves kor körül lelassult a növekedés, úgy tapasztaltam. De mondjuk úgy 3 havonta van egy ruhaméret növekedés nálunk, éppen ezen a hétvégén kellett a 86-os kollekciót elpakolnom és elővenni a 92-eset. 86-os bodykat már csak veszítve tudtam bepatentolni alul.

Rani: én azt hittem a kék háttér és a Mikulás miatt, hogy már tudod, hogy kis kukacosod lesz!:))
Vendég
 


Sziasztok!!

Dorka nem semmi Dorci, hogy nő!
Milán még csak most kezdi 86-os rucikat.
Sőt van 80-is ami simán jó rá, pl a gatyák mert olyan kis rövid lábú mint az apja!!! :lol:

Nem még nem tudom, hogy a pocaklakó fiu vagy csajos.(én úgy gondolom kukacos lesz :wink: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!!!!

Lányok használt valaki gyerekhámot????
Kinek mi a véleménye rólla?
Én nem voltam a híve míg nem volt Milán, de most, hogy nem akarja igazán a kezemet fogni elgondolkoztam rajta.
(ha nem vagyok túl jól nehéz séta közbe nagyon szaladgálni)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, asszem Vandának van hámja. :lol:

Keny, jaj szegény gyerek! Eszti a teraszon esett ki a kiskádból, és le is törte az egyik felső egyes fogat. :(

Elkezdett beszélni Eszti. Már kétszer mondta hogy "nem" és kétszer, hogy "gyere" (gyeje). Úgy örülök! 8)

skrisz72
 
 


Szia Skrisz!

Köszi az infót akkor várom Vanda infóját!

Jajj szegény Eszti, Milánnak akkor sérülhetett meg az első fogacskája mikor ráesett arra a fránya faládára.
Akkor még nem volt kinn a fogacska, most hogy kinők olyan mintha egy egérke harapott volna bele és ecs icci pici hiányzik belölle.(bevallom írtó cuki vele)

Skrisz szupi, hogy Eszti beszél.
ÓÓÓÓ Milán a nemet nagyon tudja mondani, anya, nagyon megy apát nem akarja, és kisebb 2 szavas mondatokat is.
Na még nem teljessen érhetően, de az én is az is az egyik kedvence! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Krisz!
Eszti nagyon édi 2 szó, huuuuu azé nem viszi túlzásba:):):):)Letört fogacska jujj még szerencse, hogy ez csak a tejfoga!

Rani!
Hámokról nincs tapasztalatom :roll:

Twist!
Jó nagy Dorcika 92-es:)ez igen!!!!De emléxem amikor azt írtad, hogy simán megeszik 2 bébiételt, akkor nem csoda!

Kornélnak reggelre kibújt a két felső egyese olyan mint 2 kis reszelő, egész éjjel ment a műsor fél óránként sírt, így bevettem a mi ágyunkba akkor kicsit jobban aludt, meg én is:)Azt még nem látom, hogy megsérült e az ütéstöl, de csak nem.

Baba!
Hol vagy?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny: jól emlékszel, igen szeret enni a kiscsajom.) És erős is, mint Popeye!:) Már mindent kinéz a szánkból, evés után is még kér, ha látja, hogy mi is eszünk. Nem gyerekeknek való kajával el kell bújnom a fürdőszobába, vagy a kamrába, hogy ott egyem meg, különben elkunyizza.
Gratula a két kis fehér gyöngyöcskéhez!!!!:)
(Szoktad még nézni a South Parkot? Most indult a 15. évad, tök jóóóó:))))

Rani: Neked sem fogja a kezed rendesen Milánka? Ezek a babák, ejnye! (kiscsajom sem akarja, inkább a csuklóját fogom emiatt)
Vendég
 


Krisz, 1-2 hét és jönnek a mondatok! :wink:
nani72
 
 


Dorka én ma vettem egy hámot!
Nagyon élvezte Milán!
Észre vette, hogy nem esik el vele mert megfogom és lóghat vele.
Nagyon bejött neki!! :lol:

ÚÚÚÚ lányo ma egész nap olyan hányingerem van hogy csak na.
Remélem mindenki jól van!


Hol vagytok hahóóó!

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz!
Tudod énFiam sem egy verbálisan aktív Ded, de képzeld ma beindult, épp most is mutogatja a könyvben, és mondja hozzá, hogy labda, meg autó, meg baba.
Esküszöm tegnap még nem mondta egyiket sem, csak apaanyaegy szószentháromság már vagy 7 hónapja, semmi más.
Teljesen elvagyok ámulva, hogy hogy lehet ez egyik napról a másikra :shock: :shock:

Bocsi Lányok, hogy alig jövök, de hiányoztok ám :roll:

Twist!

Húúú, nem semmi, hogy 92-esben nyomjátok :shock: :shock: Én fiam is azt hord, pedig nagyobb az átlagnál kicsivel (mármint a fiúk között is).

Rani!
Én is vettem már hámot egy barátnőmnek, mert az ő kislánya nagyon életveszélyesen közlekedik. Nekem Zéténnyel sosem kellett szerencsére, ő elég fegyelmezett ilyen téren. Meg nem is lakunk gázos helyen. Ikreseknek alapfelszerelés amúgy.
Mikulás-babácska gyönyörűűűűűűűűűűűű :lol: :lol: :lol: Lois meg írigykutya.... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Rani:

Nagyon szép picurkátok van!
Hámot nem használtuk de be van ígérve Grétinek mert folyton meglép és nem fogad szót.
Keny:

hu szegény Kornél így utólag is jobbulást neki. Szegény ő is megszenved a fogaival.


Nani:

Nagyon gyorsan nő Iza, nemrég született és már mekkora...

Skrisz:

De jó, gratulálok a beszédhez olyan jókat tudnak mondani.


Lenne néhány dolog amibe szeretném kikérni a véleményeteket.

Az egyik, hogy Gréti folyton meglép ha sétálunk és hiába kérem jöjjön vissza várjon meg nem foglalkozik velem. Boltba egyedül nem is szeretek vele menni mert a pénztárnál mindig ott hagy. Nem tudom sokat várok tőle ha azt szeretném ne menjen el egyedül?

A másik mindent összerajzol és tudja, hogy nem lehet mert megcsinálja és mondja is: nem szabad csak papírra. Mivel lehetne megértetni vele ne firkáljon össze mindent.

Néha úgy érzem sokat várunk el tőle és ezért tombol, ma de. irtó rossz napja volt , mindenért sírt, dobált mindent , toporzékolt és kiabált velem ha valami nem volt jó. Persze én lüke nem bírtam és a végén vissza kiabáltam na akkor jött a nagy sírás. Elszaladt a szobájába és ott sírt, majd megszakadt a szívem úgy megsajnáltam.

Ja igen és a legfontosabb: néztünk egy nagyon jó ágyat Grétinek mivel hely szűkébe vagyunk ez praktikus lenne de lehet korai még. Úgy szeretnénk megcsináltatni ha sikerül, erről lenne szó:
http://en.paidi.com/childrens-rooms/ sajna képet nem tudtam bemásolni csak a linket.
Szerintetek ha aug. körül készülne el korai lenne?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Nekünk eddig bejött a hám!
Én nem tudok utána roangálni ma is Vukk társaságát élvezem, ahelyett, hogy Tással lenne elfoglalva. :roll:
(remélem már nemsokára vége ennek a szakasznak)

Tegnap kiborultam a védőnőre mert nem volt 2 hétig (még nincs kiskönyvem) és azt mondta fullon van még 2 hétig. :twisted:
Igaz a nőgyogyinál se voltam még a terhesség igazolása sincs meg.
Na mindegy aztán lehet, hogy hallota a hangomon vagy ő is kínosnak tartaná ha a 13 héten kapnék kiskönyvet, így péntekre behívott ha van papirom ha nincs.

Lois örülök, hogy itt vagy.
Ne legyél irigy kuty :lol: , bár imádom a kutyákat! :lol:
Jó nektek, hogy Zéti ilyen szépen közlekedik.
Milán akárhova megyünk rohangál a bevásárlóközpontokba az összes boltot végigjárja.

Nikó nekünk is sajna sokszor van ilyen nehéz napunk és habár szedem a MagneB6-ot még is néha nálam is elszakad a cérna.
Milán is addig nyafog míg az nincs amit ő akar.
Tudom nem túl jó ha mindent megkap de épp mikor Vukk is itt van mit bánom én csak nyugton legyen.

Az ágyak szupik!
Én is nagy gondolkozásba vagyok, hogy mikor lehet rendes ágyba tenni őket.
Hogy ki kapjon uj bútort.
Milán valami ilyen jópofát, vagy a kicsi sima babababútort.
Nem tudom Milán csak 20 hónapos lesz és amúgy iszonyatossan pörög az ágyba. :roll:
Szintén ki mit gondol?

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok Milán nagyon beleszeretett egy műanyag házikóba.
Nem lehet kiszedni belölle!
Kinek mi a vélemnye az ilyen műanyag dolgokról?
(én majd szeretnék jó kis fa játszót egyszer ha lottót nyerek :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

Nikó, megnéztem a linket az ágyról.
Ez már nem is ágy, hanem valami költemény! :)
Helytakarékosság szempontjából nagyszerű az ilyen, de bocs, őszinte leszek: én sose vennék ilyet, mert összekeveri az ágyat a játszótérrel a gyerek.
Az ágy legyen ágy, a játszósarok meg játszórész.
Lehet ,túl klasszikusan gondolkodom, de evvan. :? :)
Ja, és sztem nem baj, hogy visszakiabáltál a kiscsajodnak, tudja meg, hogy te vagy a főnök, és nem ő. :)

Rani, sztem jó a műanyag ház, ha van hova tenni. :)
Kiskönyvet a 12. hétig kell beszerezni, de hogyhogy nincs papírod róla???mármint a terhességről? Hisz van uh képed is! Többször is voltál a kaaliban, azt viheted, nem kell a sima nőgyógyis papír, a kaalis teljesen megfelel. ( annó én is azt vittem, még uh. képem se volt).
Remélem elhagy már az a vuk!

Lois, grat a dumagépednek! :)
nani72
 
 


Nani papirom nincs semmi csak az UH képek.
Semmi papírt nem kaptam a Kaáliból persze nem is kértem.
Lehet hogy csütörtökön bemegyek egy pár vérvétel eredményért.
Ugye ők a beültiről adnak papírt de most az nem volt.
Új lesz a nőgyogyim ugye és oda még nem jutottam el.
A védőnéni pénteken vár és lesz kiskönyvem!
Jippíííííííííííííííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani: óriási nagy gratula Nektek!!!!!!!!!!

Lányok, két dolgot szeretnék kérdezni:
- mennyi ideig kell várni a császár után a következő baba program kezdetéig? Van, aki fél évet van, aki nyolc hónapot mond.....
- tudnátok olyan babakocsi ajánlani ami kicsire összecsukható? A mostani elfoglalja a fél csomagtartót........
nézegettem a neten is, de tapasztalatokra lenne szükségem, hogy melyik az amelyik kényelmes is és könnyen összecsukható kicsikére,

Köszönöm...

Dorka: írok este, nem felejtettek el, csak sajnos sok dolog összejött, ha leírom megértesz, remélem:)

Lois: ezek szerint a Zétények nagyok, én fiam is már 74-80-as ruhákat hord.

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Nikó, Eszti is elszalad, ha nagyáruházban vagyunk és nem a kocsiban ül. Minden érdekli. :lol: Ha utcán sétálunk, akkor hajlandó megfogni a kezem. A firkálás nálunk is megy, ha rászólok abbahagyja, de mindig összefirkál valamit, amit nem szabad. Sajnos nem lehet őket egyedül hagyni a ceruzával. :lol: Legtöbbször a laminált lapot firkálja, naponta radírozok. Kicsi neki az A4-es papír. Kolléganőm azt mondta, vegyek neki kisasztalt, kisszéket és az asztalt vonjam be fehér csomagoló papírral. Arra remekül firkálhat. De ott kell ülni vele. Meg valszeg veszek neki az Ikeában festőállványt/rajztáblát meg krétát. Anyunál az udvaron a betonon krétával rajzol. :lol:

Rani, nálunk pont a pörgés miatt nem lesz ágycsere, sem védőrács levétel. Ma hajnalban 1 órától fél 4-ig pörgött mellettem a kisasszony a kanapén a nappaliban. Valamiért nem tudott visszaaludni. Majd meguntam, és visszatettem az ágyába. Ott meg gond nélkül visszaaludt. Ma olyan vagyok, mint a mosott car. Műanyag házikót pártolom, szerintem tök jó! :D

skrisz72
 
 


Szasztok!

Gyors kukk ide is.
Ma nem vagyok jól.
Se enni se inni nem tudok, és úgy néz ki megint be van gyulladva a légcsövem ugyan azok a tüneteim vannak mint multkor sajna.
Milán is köhög.
Ma fel se tudtam kelni szinte.
Skrisz igen én is épp ezért kételkedek az ágycserébe.
Annyira pörgés van és van, hogy így is az ágy felső részébe találom meg, keresztbe.
Nem lehetett jó akkor az éccaka. :roll:
Műanyag házikó valószinű rendelve lesz annyira tetszik neki. :D

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: