Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nikó, én is sajnálom a doki által mondott dolgokat, kg-okat én is tudnék adni. Szülés óta 10 kg-ot fogytam, de így is nagyon teltkarcsú vagyok:(
Ma sikerült beadatni a Mennigococcus elleni védőoltást, hurrá:) Nagyon sokat kellett halasztgatni, mindig más előrevalóbb volt. Nem tudjátok, hogy milyen hatás várható? Mindenesetre felszerelkeztem lázcsillapító kúppal és drukkolok, hogy ne legyen gond. Bár amióta a tüszös mandulagyulladás okozta 1 hétig tartó iszonyúan magas, csillapíthatatlan lázat megismertem, azóta egy oltás okozta 1 alkalmas laza kis "lázacska" nem is tűnik olyan rémesnek.
Vendég
 


Twist!
Zének sosem volt kutyabaja sem az oltásoktól, így nem tudom mire számíthatsz. Dorkát megviselték a korábbi szurik?
Mi barioltásra megyünk hétfőn, ma váltottam mi. A Menjugate mennyi volt? Pont ma kérdezték tőlem, de már nem emlékeztem, vagy ti nem azt kaptátok, hanem a másikat?
Én azért tudok gépezni tőle, de az érdemi dolgokat alvásidőre hagyom... :roll:

Nikó!
Sajnálom :? Nem hangzik jól. Én kérnék a helyedben egy másik szakvéleményt is.
Gréti bőre hogy van?? Mi most átálltunk a Babéra, esküszöm, rosszabb mint valaha. MA voltam bőrgyógyásznál (magam miatt) és kérdeztem tőle hogy mit csinálhatnék még, azt mondta vigyem be és ránéz a bőrére :?

Vanda!
Naná hogy azt írta :D
Jobbulást Nektek!

Baba!
jössz majd valamikor?? Még mindig nincs neted? Mert annyira faggatnálak még a habtapitokról :roll: Már megint habtapivesszőfutásba kezdtem :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Most kaptam ezt a kupont ha érdekel valakit úgy tudom csak ki kell nyomtatni!
1299226879.7021.pdf

Mi kezdünk kilábalni a náthából.
Milán mostanába egész jókat alszik és max egyszer kétszer kell kellni hozzá.
Jippíííííííííííííííííííí!
Biztos jön a foga mert folyik a nyála.
Állandóan odaüti magát valahova és a felső fogacskával szépen ráharap az alsó szájára szegény, úgy hogy vérzik. :(
ÚÚgy sajnálom.

Lois habtapi engem is érdekelne.
Tegnap épp a Régióba nézegettem.
Megvettem a barátnőm kislányának az első kis motorját (full rózsaszín lila kormánnyal és kerekekkel) azt kapja szülinapjára.
Még lesz vele egy kis dolgom át kell "fényeznem". :lol: (egyedi matricákat kap ahogy Milán is)

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,

csak erre jártam...
Lois, száraz, ekcémás bőrre tudom ajánlani a sanatopic-ot. Igazából unokatesónak javasolta gyerekbőrgyógyász, de már mi is kipróbáltuk és nagyon jó. Van testápoló, kézmosó, ezt lehet fürdővízbe is tenni és van ún. intenzív krém is. Na abbahagyom, istibizi nem kapok tőlük részesedést vagy ilyesmi.



Kép

 
 


Lois: Dorka sajna mindig lázas az oltásoktól, így reagál. Este minden okés volt, de most délelőtt belázasodott. 38,6 volt neki sajnos. Egy kúptól elmúlt és minden okés, azóta sem jött vissza, le is kopogom gyorsan!:) Jobb ez a kis, egyszeri lázacska az oltás után, mint a betegség miatti folyamatos, az biztos.

Rani: tök jó, hogy a nátha kezd végre múlni, juhéj!:)
Te jól vagy amúgy? Nálunk most én lettem megint náthás, csak nem tudom, hogyan és miért. Mert már idén télen voltam párezerszer. És be is vagyok oltva. Nem értem ezt az újra és újramegfertőződést.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást. Jobb a kedvem 2 hét múlva megyek egy másik orvoshoz és meglátjuk mit mond.

Lois:

Gréti bőre változatlan vannak rajta száraz foltok. Babé nekünk se vált be. De most utána nézek annak amit Mó írt.

Mó:

Köszi a tanácsot.

Ja és képzeljétek, elkezdtem egy Kisgyermekgondozó-nevelő képzést, távoktatás és itt a helyi bölcsibe leszek gyakorlaton. Ha ezt elvégzem mehetek gondozónéninek bölcsibe. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: ez gyönyörű foglalkozás lenne!:)) Nagyon jó lehet kisgyerekekkel foglalkozni, szuper!

A száraz bőrre nekünk most adtak egy új krémet, a doki írta fel és hozzá bőrpuhító krémet is adott. Annyit tudok, hogy sokáig ütötte be a gyógyszertáros a kasszába a krémek összetevőit :roll:

Rani: kismotort tudja használni Milánka? Mert gondolkozom én is egy négykerekű hasonló dolgon.
Vendég
 


Végre van net, de ne tudjátok meg, mit küzdöttem...

Lois, parancsolj, mi a kérdés? Nem az a kép, amit belinkeltél. Ebben nincsenek db-kák. Msn-en, skype-on is elérhetsz, ha akarsz..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Én egyiket sem tudom. Amit belinkeltem abban nincsenek 000000000000000000000000darabkákjjzg

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bocsi ez a kölköm volt :oops:

Felveszel engem? Én rádkerestem skype-on de túl sokan vagytok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mó!
Köszi, a krémjével teszek egy próbát :D

Rani!
És az amit belinkeltem e a régióból a minap azt nem láttad?
Még ajánlottak egy kengurus fajtát, de azoknak nincs honlapja :?
Matricákat Zétény mind leszedte :?

Nikó!
Hajrá dadus néni-képzés!!! Jójó, tudom hogy az az oviban van, de az olyan kedves titulus, aranyosabb mint a gondozónő ahogy a bölcsiben hívják :roll:

Twist!

Sajnálom a lázat :?
ÉnFiam 15 hónapos korában kezdett motorozni, azelőtt nem nagyon megy még nekik, legalábbis én ezt látom magam körül. Másik fórumomban inkább 18 hós körül kezdték a Dedek.
De nyugodtan cáfoljatok rám :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó, nagyon klassz lenne, ha gondozónéni lennél. Igazán szép foglalkozás. Kár, hogy mire végzel, Eszti már óvodás lesz.

Szijja , de régen láttalak! Puszi nektek!

Mi még mindig a gyógyszertári fürdetőt használjuk, és nagyon szép a bőre Esztinek. Nem kell kencéznem semmivel. Kopp-kopp-kopp...

skrisz72
 
 


Ötletet kérek: Fanninak már sebes az álla a nyálától.Éjjel nincs aki letörölje:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Én pici sudokrémet kennék rá :) Az talán megvédeni a bőrét.

Skrisz!
Én is visszaállok arra, mert még az volt a legjobb. Attól is voltak pici foltok, de most szinte mind a négy végtagja egészében gáz :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, egész nap kereslek, várlak skype-on.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, én is kentem már rá Esztinek az állára a Bepanthent. Kipattogzott a szája alatt.

Lois, jól teszed. Én még jó sokáig nem is akarok leállni vele. Tudom, hogy érzékeny a bőre az én kicsikémnek. Mikor apja megpuszilgatja, olyan, mintha csalánkiütése lenne. Vagy a parfüm miatt, vagy a borosta... :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok Csajok!

Beteg babáknak, mamáknak jobbulást!!!

Niko!
Ez nem hangzik túl jól.Liszt érzékenység extra gáz lehet... :cry: Remélem megtaláljátok a jó megoldást, Grétinek puszik!

Bbaa!
Nekem is a Sudot javasolták nyálpöttyökre, de attól nagyon száraz lett a babám bőre.Cremor aqua-val kenem az egész jó, és naponta többször, éjszakára pedig bőségesen :wink:

Rani!
Milánkának fogvédö kellene :lol: , kis drága:)

Nálunk minden okés, szerencsére nátha egész télen elkerülte a családot, pedig sokat megyünk ide-oda.Kornél nagyon beindult, mindig azt szeretné elérni amit nem szabad, a laptop nálunk is nagy sláger, távirányítóval és telefonnal együtt :lol: Villám gyorsan kúszik, és 3-4 mozdulatot mászik, de még megbillen az egyensúlya és inkább kúszik tovább.Ja és állni szeretne mindig, pedig még ülni se tud rendesen :roll:

Kép

7 hónapos:
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Bocsi most értem haza.
Én nem talállak így meg, vannak sokan a neveddel. De te engem könnyen megtalálsz, tudod hol lakom abban a városban más nincs ezzel a névvel :wink:

Keny!
Kornél nagyon édes, bejövős pasi nekem :lol:
Nagyon intenzív a mozgásfejlődése, eszméletlen hogy már így ácsorog :shock: :shock: :D :D

Skrisz!
Én azért álltam le vele, mert azzal sem volt jó, és kerestem a jobbat, de csak egyre rosszabb lett :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam... :D

Száraz bőrre a sanatopic-ot tényleg nagyon dicsérik!Pont pár napja hallottam jókat róla 2 Anyukától is,hogy 2 nap alatt rendbe tette a nagyon száraz babájuk bőrét! :D Az enyémeknek is elég száraz...főleg a pofijuk.Eddig az Elobase kenőcsöt használtam Nekik,jó is rá,csak egész testre nem akarom,így én is ki fogom próbálni azt a sanatopic-ot. :)

Nálunk minden okés...február 22-én Rasi-Sacim betöltötte az 1 évet. :D Az ikrekkel imádják egymást,főleg Pannikámmal játszanak nagyokat. :D Édesek mind,lassan összenőnek. :shock: :lol:

Itt van pár kép,hogy mekkorák lettek: 8)

www.blog.egyetlenem.hu

Mindenkinek jó éjszakát

Ági

pálgi
 
 


Sziasztok!

Babák nagyon szépek gratula hozzá lányok! :wink:

Lois én remélem Milán nem szedi le! :roll:

Mi mr jól vagyunk kopp kopp elmúlt a nátha!

Dorka sajnálom Dorcilál a lázat!
Bocs nem tudok sajna többet írni de dobok egy képet hátha mosolyt csal az arcotokra!! :lol:

Kép
Ablakpuci

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, én még tegn.reggel küldtem skype-on felvételi kérelmet.

Krémek:félek, mert lenyalja.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Édesek a babák!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny:

Neked is köszi a vigasztalást és Gréti is köszöni a puszit.

Baba:

Én se mertem kenni semmit mert Gréti lenyalta napközbe de ha alvás közbe kened be akkor az tuti szerintem.

Nagy szépek a gyerekek.

Gréti picit náthás lett így nem tudom ma megkapja vajon az oltást.
Tegnap csak úgy megkérdeztem Grétit, hogy hívnak? Azt mondta Hagga, de ha látja magát képen és megkérdezi : ő ki? Elsőnek vissza kérdezek: szerinted ki? akkor meg azt mondja Géti. Még nem sikerült a mondókázást felvennem de rajta vagyok az ügyön.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Csajok!
Popsikrémeket akár meg is eheti a gyerkőc, semmi bajanem lesz tőle. A nyáltól sebes áll viszont fáj.

Nikó!
:lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Ági! Hiába, én lányos anyuka vagyok, borzasztó szépnek látom Pannit. A másik két gyerek is szép, de ő viszi a prímet. 8)

Nikó, az én lányom csak azt mondja Há. Ez a halló, mikor a füléhez emeli a telefont. Előbb fogja kimondani, mint azt, hogy anya. :oops: :oops: Pedig nem is telefonálok sokat. :lol:

Keny, nagyon helyes kisfiad van. Persze az anyukája is szép, így könnyű. :wink: Ügyesen ácsorog már. :D

skrisz72
 
 


Skrisz!
Ne búsulj, nekem az összesnek a NEM volt az első. megfelelően használva. :D
vovanda
 
 


Keny: jaj, de édes Kornélka! Hogy megnőtt, azta! És már ügyesen álldogál. Gyönyörű babci!!!

Rani: köszi szépen a Milánka képeket, nagyon cukker.) Egyre helyesebb Milán komám is!:)

Pálgi, gratula a kislányod első szülinapjához! HOgy zajlott?

Boldog nőnapot kívánok holnapra mindenkinek!!!
Vendég
 


Skrisz!
Köszi... :D Panni hihetetlenül tud pózolni,élvezte nagyon a fotózást.Már 15 hósan is ezt csinálta Hajninak. :D A képeken Panni igazi gyönyörű,szabályos kislány,nagyon fotogén,viszont élőben szerintem Rasi a legszebb...már ha mondhatok ilyet. :oops: Mindegyik különböző...Ábel fiúban irtó pasis és helyes..tökéletes.Sajna a képek nem adják vissza Rasi igazi "arcát". :roll: :cry: Rasikám egy nagyon vidám,harsány,jópofa csupa kacaj kislány...a fotózás pont alvásidőre esett,így a kis drágám álmos volt.Mindegy,de így is szép lett. 8)

Nekem Rasi már tök sok szót mond...hiába sokat jelentenek a nem sokkal nagyobb tesók. :D Ha meglát vkit,vagy reggel bemegyek hozzá,akkor mingig köszön,hogy szia.:)De mondja már,hogy titoltó (tűzoltó,by Ábel),kérem,tették,tejcsi,cica,baba,mama,papa,anya.Meg nem is tudom már...sok mindent mond utánunk,mint 1 kis papagáj.:)

Dorka!
Köszi,szülinap nagyon jól telt.Étteremben,szűk családi ebéddel.(17 fő).

Keny!
Milyen ügyesen áll már a kisfiad! :shock: :D

Ranikó!
Nagyon cuki Milán azzal az ablakpuszival. :lol:

Sziasztok és jó éjszakát mindenkinek!
(Bocsi a ritka betoppanásért.)

Ági

pálgi
 
 


A "nem" az enyémnek is megy és tudja is, hogy mikor mondja!!!, csak így hangzik: "mem!":))) 1 héttel ezelőtt pedig 3-4 napig mondogatta teljesen érthetően, hogy mama mammmaa mama mamma, baba baba baba te te te te ...AZt hittem, rosszul hallok, de TÉNYLEG! Persze felvenni nem hagyta... azóta meg abbahagyta, csak a babahalandzsa maradt meg, de azt édesen csinálja. Fel akar állandóan ülni, a becsatolt pihiszékben feszegeti magát, amennyire az öve engedi, ha meg tudja fogni az ujjad, akkor simán felhúzza magát. Tegn.levittem a védőnőhöz megmutatni az állát és a karján a foltot. A karján ekcéma van, azt mondta. Frankó. Sudo megy mindegyikre, aztán meglátjuk.
Lois, privit írok, mert nem tudunk úgy látszik ö.futni skype-on.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pálgi!
Gyönyörűek a csemeték :)
Mi is úgy 1 éves kora óta készülünk visszamenni, de annyira be van táblázva a Hajni, én meg nem merek annyira előre tervezni...de csak összehozom valamikor..... most megint jól fellelkesültem :roll:

Rani!
Hát ezen a képen becartam a röhögéstől...eszméletlen jó, szuper hogy így elkaptátok :lol:

Baba!

Én is ha ideülök, rögtön nézlek, de sosem vagy "On" :roll:

MI ma megjártuk a dottorét, barioltás I.-nek pipa, volt némi kukinyúzás is, szegénykémnek nem volt jó délelőttje :(
Aztán mekiztünk egyet búfelejtőnek :oops: Bőrére a javallata, hogy kétnaponta fürdés max 5 percig. Ezt nem fogom betartani, most mással próbálkozunk.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi lánOk a kép dícséretét! :lol:

Lois a nővéremnek szupi gépe van sorozatba kapta el van még ennél "dúrvább" is!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda, Eszti nem mondja, hogy nem, csak rázza a fejét. Egyértelműen. :wink: Most azt próbálgatom, hogy neveljem le az óbégatásról, ha nem kap meg valamit, amit akar.

Baba, ekcéma gyakori a piciknél, kinövik. Kíváncsi vagyok, bejön-e a Sudo.

skrisz72
 
 


Sziasztok,
Ezer éve nem írtam ide, de időnként olvasok.
Esetleg ki kellene próbálni a 100%-os shea vajat.
Mi is bevezettük a téli időszakban a 2 naponta fürdést, mert mint egy rinocérosz olyan volt az egész teste, minket a bőrszárazsság, Ördit pedig az ehhez kapcsolódó viszketés zavarta, és néha annyira vakarta magát, hogy sebes lett. Próbálkoztunk cicikrémmel, sudoval, külföldön használt kórházi babaolajjal, naponta 2-szer kentük, de most javaslatra próbáltuk a 100%-os shea vajat. Mediline-ban találtam megfelelőt, tényleg nincs benne más. A foltok megszűntek pár nap után, és viszketés is elmúlt. Most ha felüti valami bőrprobléma a fejét, vesszük is elő a shea vajat.

Farkasok

ui. lenyalós sebeket lehet cicikrémmel kenni, hiszen azt szopinál is lehetett használni, legalábbis a miénket. ( Purelan).

Kép
farkasok
 
 


Ó, a hiszti nálunk is megy, ha nem adom oda, amit épp szeretne, vagy elkobozom egy idő után:)))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Még egy évig biztos, hogy bőgés lesz, ha nem az van, amit ő akar. :D
vovanda
 
 


Dobok képet Izáról:
Kép karmester :)
nani72
 
 


Kép Gombóc
nani72
 
 


Jaj, Nani, hihetetlenül édes kislányod van. Olvadozom:)

Pálgi, éttermes szülinap tök jó!:) Ott lehetett az egész család, igazi nagy ünnepség lehetett! MIlyen torta volt? Picúr ehetett belőle? Az én babám akkor kapott először tortát, főleg a piskóta ízlett neki, a krém nem nagyon.

Hiszti nálunk is van, sikít Dorka, ha valamit nem kap meg, vagy hidat csinál és teljes erőből hátraveti magát. Pl. autózás közben unatkozik és nagyon hisztizni kezd. Ilyenkor zenét kapcsolok be (a rádióból csak a zenét szereti, a beszéd idegesíti), adok neki inni a kis poharából, meg mindenféle oda van készítve a kocsiban, hogy játsszon vele. De van, hogy ilyenkor sem hagyja abba. Az utazást főleg nem bírja. Jó esetben elalszik és akkor szupi minden.

Skrisz: üzensz valamit a közös dokinknak? Holnap megyek hozzá.
Vendég
 


Twist, minden oké, csak ellenőrzés, vagy bibi van?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon édesek a babók!!! :lol:

Sajnos nincs sok időm visszaolvasni, csak kérdezni szeretnék. Pár hete Domi rosszul eszik és nem is gyarapszik. :( most menni kell vérvételre, vérszegénységre gyanakszik a doki. Volt már valakinek ilyen. Rákerestem a neten és már kész ideg vagyok, mert a vashiány a leggyakoribb ok, de ezen kívül még számos nem igazán jó dolgot írtak. :( Eredmény pedig csak szerdán lesz. Addig megőrülök!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


A védőnő szerint rendben van, amiket eszik? Nálunk hasonló eset volt nemrég, ezért tápszert kellett váltani (1-ről 2-esre, ami időszerű is volt a kora miatt, persze nekem kellett rákérdezni), rizspépet kapott és minden nap húst. Azóta szépen gyarapszik+a fogak is belejátszottak. Esetleg nem lehet valami ilyen egyszerű oka? De mindenképp nyugodj meg Lili, biztos nincs nagy gáz! Gyere majd, ha tudsz valamit!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Az a baj, hogy a védőnőm most végzett a sulival. Ma helyettesítette egy másik csajszi, aki már többet látott és küldött rögtön a dokihoz. Ő már teljesen máshogy mondta el, hogy mit adjak Dominak enni. Az a baj Baba, hogy nem is akar enni. Hiába főzök neki bármit, pár kanál után nem kéri. A gyümölcsöt hajlandó enni, vagy esetleg babakekszet. A tápszer elvileg jó. Most eszi majd az utolsó 2-est és már megvettük a 3-ast neki.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Enyhe hőemelkedést/ sírósságot nem tapasztaltál nála? Foga nem jön? (nálam olyankor hirdettek kaja-sztrájkot).
Konkrétan fogy, vagy csak áll a súlya? Mióta?
vovanda
 
 


Vanda,
eddig 7 foga van, most úgy látom nem jön a 8. fogacska. Kb 2 hónapja áll a súlya, és 2 cm nőtt ez idő alatt. Múlt hónapban még nem mondtak rá semmit én kérdeztem. Akkor azt mondta a védőnő, hogy két hét múlva vigyem vissza. Hát most visszavittem, és egy másik csajszi küldött rögtön a dokihoz. :shock: Hát elöntötte a sz@r az agyam, hogy a saját védőnőm miért nem küldött már előbb. Hiába mondtam, hogy nem eszik, annyit mondott vannak ilyen időszakok. Hőemelkedés nincs, viszont egész nap nyűgös. Ha kínálom kajával jobban ordít, ha itatni akarom néha elfogadja. Csak a reggeli és esti tápszer amit tutira elfogad. Olyan, mintha napközben nem lenne éhes. Egyedül nem akar játszani, csak akkor érzi jól magát, ha vele vagyok, de még akkor is sokszor nyűglődik. Kész vagyok! :(

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, tudom, hogy nincs nagy tapasztalatom, de nincs Vandán kívül több tapasztalt anyuci most és nekem is az a gyanúm, hogy a foga. Nem lehet mégis? Hogy szokott lenni, amikor foga van? Nem lehet (lehet.h. butaságot írok), hogy egy nagyobb hátsó fog kínozza?(Nem akarok hülyeségeket írni, csak szeretnék segíteni)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lili:
Ha csak pár hete tart az lehet a foga simán, mostanába Gréti sem eszik valami jól és nekünk is mondta a védőnő nem hízott eleget. De ő meg válogat semmi főzelék nem kell neki csak a hús meg a krumpli és a husileves.
Nincs a családotokba ételallergiás?

Sajnos mégse jön öszze a suli, a bölcsöde nem vállalja a gyakorlati oktatást én meg nem tudok 30 km-et utazni 3 héten át minden nap.

Gréti beteg, csúnyán köhög majdnem ugatósan. Kapott 2 féle kanalast, remélem segíteni fog neki. Ja de egyáltalán be veszi vajon? :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Lili!
Körülöttem nagyon sok a "fényevő" gyerek, akik alig gyarapodnak. Egy éves kor alatt és felette is. Korábban jó étvágyú baba volt?
Mondjuk amíg a tápit megeszi én addig nem aggódnék. Már ha nem vesztett jelentőset a súlyából.
Nekem mindig azt mondta a védőnőm, hogy a fiúk vagy nyúlnak vagy híznak. A kettőt egyszerre nem. Bár nálunk ez nem állt, de attól még másnál lehetséges.

Nikó!

Sajnálom, hogy nem jön össze a suli :(
Grétinek jobbulást! ÉnFiam is taknyos :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: