Új privát üzeneted érkezett!

<font face="Comic Sans MS"><font color="0000ff">Viki!

Nálunk mindenki be van oltva, mert sok a kullancs. Pontosabban Réka most fogja az elsőt kapni. Ádám meg már emlékeztetőt, meg én is. És ez az oltás NEM véd a Lyme-kór ellen, csak a kullancsenchephalitis ellen . A Lyme kór ellen sajnos nincs oltás. Csilla lányom tavaly nyáron sikeresen randevúzott egy Lyme betegséget hordozó kullanccsal, így ő három hétig ette lóadagban az előírt antibiotikumot. És annak ellenére, hogy teljesen tipikusak voltak a foltjai, a monori bőrgyógyász egy ideig gombaként kezelte. Aztán a párom, mivel ő látta annak idején az én foltomat is, mondta, hogy ez olyan. A bőrklinikán első ránézésre is ez volt a diagnózis, amit a vérvétel igazolt is. És voltunk Lakos doktornál is, ahol szintén erősen pozitív eredmény lett.

Az Encepur Junior 1113 Ft-ba kerül. Az FSME-IMMUN Junior vakcina pedig 1147 Ft. Nem tudom, melyiket írják majd nektek, de az FSME-IMMUN Juniorját még tavaly is le akarták tagadni egy-két patikában, hogy egyáltalán létezik.

Üdv:

Zita</font></font>
pzita
 
 


Zita!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Én is így tudtam, hogy a lyme ellen nem véd, de a híradóban összezavartak. A dokink lebeszélt róla 2 éve. De akkor nem volt ennyi kullancs. Mi meg nem járunk nagyon olyan helyeken.
Kiváncsi vagyok most mit fog mondani.
Monori vagy? Nem is tudtam. Sogórnőmék is Monoron laknak. Nyáron szerintem megyünk. Mi nem nagyon szoktunk, mert nincs kocsink és két picivel vonatozni macerás, igy inkább ők jönnek mostanság.

Viki
iviki
 
 


Viki,

Ugyanazt tudnám írni, mint Zita, kivéve az oltások fajtái és árai Kép (azok tuti nem mennének ennyire)

Szomszéd apuka is lórugás antibiotikumot kap és ugye szintén félrekezelték amíg a GYEREKORVOS rá nem jött, hogy ez biza Lyme kór Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 

 
 

Kriszti, Zita!

Mindig van mitől megijedni sajnos. Egyébként hallotáttok, hogy nem sokára a rota vírus ellen is lehet majd kapni oltást.

Múlt héten mikor betegek lettek a lányaim, a macska ürülékről faggattam a gyerekorvost. Mert nagyobbik lányom mesélte, hogy az oviban a homokozóban találtak. Aztán a cipőjén is lehetett érezni. Kérdezgettem mi baja lehet..stb. Azt mondta, hogy ő inkább a madárinfluenzától tart, mert most jönnek a vándormadarak és azok is berepülhetnek az udvarra, homokba, játszótérre. Ki tudja mi lesz majd. Most az árvíz miatt ezzel nem foglalkoznak annyira. Nagyon jó. Most akkor ne is homokozunk egész nyáron? Az oviban egyébként készül már a takaró a homokozókra. De lassan itt a szünet, marad a játszótér.
Ti mit gondoltok erről? Sokat jártok ti is játszótérre?

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Segítsetek légyszi! Hol tudok reklamálni ha az albumból eltüntek a fotók, pedig nem volt publikus?
hanna15
 
 


Hááát Viki,

Nehéz kérdés, mi CSAK olyan játszótérre járunk ami el van kerítve. Mondjuk ez a madarak és a macskák ellen nem nagyon véd Kép
Homokozni itthon vagy a barátoknál szokott Marci, mindenhol tetős homokozó van.
Az ovis történésekkel nem igazán lehet mit kezdeni. Esetleg a szülők összefognak és készíttetnek, vesznek egy takaróponyvát...

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti!

Ugye nehéz ügy. Mi is elkerített játszótérre járunk, de simán berepülnek a madarak. Reméljük nem lesz semmi gond.
Ma kullancs ügyben is felvilágosított egy védőnő. Hogy az az alj növényzetben van. Játszón nálunk kevés bokor van, inkább fű meg fák. Õt azt javasolta inkább használjunk kullancs riasztó krémet. Holnap még megkérdem a dokinkat ismét.

Viki
iviki
 
 


Iza,
...engem is Kriszti bátorított KépKépKépKép szóval merj szólni...

Más
Kullancs
épp ma voltunk kontrollon Danival és megkérdeztem a doktorbácsit (kezelőorvos, a kórházi)azt mondta, hogy annyi mindenre lehetne ma már oltást adni és adnak oltást, dehát minden este fürdik ugye? megnézni és kiszedni.
Amit máshonnan hallottam, talán tv v. rádió hogy jó ha van otthon kullancs-kanál (patika) azzal kell eltávolítani.

Jövő héten majd még a házi doktorbácsinkat is kikérdezem.

Üdv, Andi
kisbora
 
 


Andi sziaaaaa Kép

Jó ez a kullancs kanál, nekünk is van. Mégis amikor Marci 17 ÉVES unokahúga összeszedett egy kullancsot én rohantam Vele a dokihoz, hogy vegye ki. Kivették Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Hello lányok!

Ma vittem vissza 18hós lányom a dokihoz mert még mindig csúnyán köhög. Rákérdeztem a kullancs oltásra. Azt mondta, hogy a kicsit semmi kép ne oltassam még. A másik, meg hogy ennek febr-márc vagy okt-nov. van értelme beadatni. Már most késő. Azt mondta nézem át tűzesetesen őket ha olyan helyen járunk. Igy nem oltatom be őket egyenlőre.

Viki
iviki
 
 


Floramama!

Én augusztusban szültem dr.Kósánál, meg hozzá járok már vagy 6 éve. Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim voltak vele, mind a kórházban, mind a rendelőjében. Augusztusban elméletileg végig szabadságon volt, de szinte minden nap volt "szülése", így állandóan bent volt a kórházban. Sőt a szülésnél is végig velem volt, nem szaladgált össze-vissza, pedig aki utánam szült nála, már ő is bent volt a CTG-ben. Egyébként az a lány is meg volt vele elégedve. Szülés után is minden nap meglátogatott, ő hozta a híreket a gyermekintenzívről (sajnos oda került a kisbabám). Szerintem nem igaz rá, hogy pénzéhes és, hogy ő a legdrágább. Én nem kérdeztem meg tőle, mennyi, annyit adtam, amennyit gondoltam. A Szőnyi doki például ott közölte a szobatársammal a tarifáját (80 e), szegény lány eléggé ki volt borulva.
Szülésznő ügyben: a szülésznőt (Horváthné Marika) a doki ajánlotta, mert vele szeret dolgozni. Nekem bevált.

Üdv,
Judit
angel068
 
 


Sziasztok!

No mily csodás eszközök :P :roll: :lol: ...

Cuiccolo
Hát szóval kullancskanál: valószínűleg csak biztonságból tartanék itthon (tehát még nem vettem:) ) és inkább rohannék egy orvoshoz, vagy hívnám a dokibácsinkat, aki feltehetőleg szakszerűen eltávolítaná.

Megyek tovább, vár a Pi víz készülékünk, hogy összeszereljem...

A:o)
kisbora
 
 


Sziasztok :)

oóóóóó emotion hegyek :)

Andi,

Nem jöttök el hozzánk vmikor Danával?

Megpróbálok képet feltöltelni hátha ott is volt némi improvement...
nem nem volt tehát továbbra sem lehet egy normál méretű képet feltölteni

pusz,
K. :shock: :shock: [/img]
cuiccolo
 
 


Kriszti,

DEDEDE :P :P :P :P

Már éppen akartuk kérdezni,nincs-e tali vmikor... ugyan mostanában, azaz az elmúlt két hétben kicsit zűrös a napirendünk, lehet h átállunk napi 1x-i alvásra??...

Szóval, hol is ? a budaőrsi brendontól 10p-re? Jól emlékszem?...Szívesen és köszönjük a meghívást! +próbállak hívni a napokban...

Csók, A.

Lányok
Mackooo Claudiáról tudtok vmit? Gondoltam írok neki, de aztán úgy gondoltam előbb benneteket kérdezlek ...

Andi
kisbora
 
 


Ja...

új helyet fedeztünk fel: www.hobla.hu :P
kisbora
 
 


Ja... hát az úgy történt, hogy Apuka csabrendeki és cég székhelye ott van...állítólag magyarok tervezik a játékokat.

...elmegyek aludni... :shock:

a.
kisbora
 
 


Andi,

Okszi, épp meghalt a telefonom de írok mailt :)
Nem nem a Budaörsi a Soroksári :o

Fúúú de jó ez az oldal majd megbeszéljük :)

Mackoo ról semmit, kórházat váltott és néha néz csak be ide...

Kriszti
cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Tapasztalt Anyuciktól szeretném megkérdezni, hogy tudjátok-e, mi a különbség a ringató és a tücsökzene között, illetve, tudtok-e jó helyet javasolni?
Nati lassan 10 hós, szeretném vinni valamelyikre, de nem tudom, melyik lenne inkább neki való.
Szerintem a nyári szünetek miatt, csak szeptembertől mennénk.
Köszi előre is! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi,

Merre laktok?
Tücsökzene (Gabi féle) van az Almássy téren, Kuszában (Campona mellett) én nagyon ajánlom. Marcit én minden héten hordtam. Jövő héten van az utolsó azt hiszem :)
Viszont bármelyik zenebölcsi is tökéletes :)

Kriszti
cuiccolo
 
 


Szia Kriszti!

Manka említette, hogy úgy emlékszik, ti jártok Tücsökzenére!:)
Mi a XIII.ker-ben lakunk.
Elég sok helyen van már, ezért is vagyok bizonytalan, hová vigyem Natit.
Az Almássy tér még talán jó lenne, de a Campona környéke már messze van babakocsival közlekedve. :) :(
A ringatóról tudsz valamit?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Szia Andi,

a XIII.ker-ben a Pagonyban nincsen? (Pagony könyvesbolt a Pozsonyin...)

Ringatóról én nemrégen a NőkLapjában olvastam,jópofa lehet,de ahogy mondod nyári szünet lesz... egyébként ha jól emlékszem www.ringato.hu :)

Kriszti,

ép most kerestem ki a telefonszámodat egy korábbi mail-edből, mert ugyanis hogy hogy nem nekem is bedöglött a telefonom, szóval éppen újnézőben vagyok, lehet hogy nokia lesz, azt ajánlják a körünkben, mint megbízható készüléket ugyan én mást néztem ki..... blablabla...nem furcsa hogy mostanában elromlanak ezek a telefonok..némi kozmikus erőt tulajdonítanák neki:):) :D

Más
CIPŐkérdés,tudom visszakéne keresgélnem úgy egy évvel ezelőttre, de most nincs rá lehetőségem hosszan barangolni ... szóval hogy is van, ha már lábra áll, kell a cipő és bokát fogó??? vagy mondják, hogy ha lehet mezítláb????

Szóval TI nagyok hogykezdtétek?
KSZNM!!!

Andi

UI. bocs de néha vacakol a space/köz...
kisbora
 
 


Sziasztok!

Megnéztem, a Pagonyban is van tücsökzene! :)
Köszi Andi és neked is Kriszta! :)

Andi!
Nekünk a Dévény-alapítványnál nagyon ajánlották a Salus cipőit!
www.salus.hu

Üdv.: Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi,

Igen igen mi járunk mindenhova :)
Bármilyen zenés foglalkozás szuper a gyereknek és általában élvezik is!! HAJRÁ!!!

Andi,

Ha jár (sőt azt mondják ha már napja nagy részét állva tölti akkor is) a gyerkőc, csukát rá! Kivéve ha egyenetlen talajon totyog akkor jobb a mezitláb :)
Két vonal van:
1. Betétes Siesta
2. Salus vagy Dr. Leo un. supináló (nem biztos, hogy így hívják) cipő egyenes belül és kifelé dől a sarokrésze, hogy kitartsa a lábat

Mi a második vonalat követtük. Én még szeretem a Superfit és Elefanten cipőket is :)
Melaniát, Skippyt, Assot pedig nagyon nem.....

pusz,
K.
cuiccolo
 
 


Andi(Duda)!

Merre laktok a XIII.ban?
Mi is Angyalföldiek vagyunk! :D
Talizhatnánk egyszer ha van kedved,meg persze ha jó idő lesz!
Mi a Madarász kórháztól 5 percre lakunk.
Üdv:Kriszta[color=blue]

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


DudAndi, Kriszti

Köszi a cipőinfót, most már muszáj lesz belevágnunk... ugyan kicsit utálja és az nem engedte (baba tornacipője van) felhúzni... mióta megmutattuk h nekünk is van, azóta engedi ha nagyon muszáj.Itthon egyelőre meztílláb nyomja...

Kriszti,
pü nemjött át... :(

Sziasztok
A.
kisbora
 
 


Kriszti,

DE ... pü átjött! De programerrorba bonyolódtam és nemtudtam oda pü-be válaszolni.

Szuper ez a pü,így pü esetén nem kell külön mailt írni.

no pá,asszem ideje visszafeküdnöm...

A.
kisbora
 
 


Húúú Andi,

3 óra 21?????????? és ez teljesen normális??
Marciból még folyik alul a cucc úgyhogy mi sem sokat aludtunk, de gyúrunk a jövő heti talira úgyhogy készüljetek :)

p,
K.
cuiccolo
 
 


Szia Kriszti,

JOBBULÁST Nektek!!! Szegény Marci!

Kicsit zűrös ám a jövő hetünk, így lehet hogy átcsússzannánk pünkösd utáni hétre... még szedegetem az agyam...

Mi egyébként remekül alszunk,csak hát ez a legújabb napirend:) próbálom Danit visszaszoktatni a szuper kiságyába (no meg magamat megfosztani egy édes vanilía illatú kiskemencétől :P :P ) így most átalakítottam a programot: max egy fog- s arcmosással bealtatom, majd átkucorítom az ágyikójába és jövök "tetvészkedni".

Ez a hivatalos verzió, a nem hivatalos pedig, hogy ahogy Dana bealszik még várok 5 percet, (ha én nem aludtam el előbb :P ... )hogy biztosan elaludjon, és ezalat engem is elnyom... így aztán kb éjfél után (miután már megszépültem az éjfél előtti alvástól) kijövök az édes álomból és irány a fürdés, vacsi:) internet:)... csak az a baj hogy ilyenkor kicsit lassú vagyok, néha Dani is felsír, ilyenkor rohanok be h apukát ne ébresszük fel, és visszaaltatom... szóval eltart kicsit a dolog.. és ezért ilyen rémisztő az üzenet keltezése :P :P :P

P,
A :shock:
kisbora
 
 


Ja... akarom kérdezni a többiekkel miújs? vagy már mindenki iwiw-ben nyomja?
kisbora
 
 


Kriszta!
Az Árpád-hídnál! :)
Ha jobb idő lesz és van kedvetek, kimehetnénk a Margitszigetre. :)
Merre szoktatok sétálni?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi,

okszi majd egyeztetünk :) Kedd, péntek tuti kilőve :(

Ed, Barbi, TIMIIIIII,

Hóóóó vagytok?

pusz,
K.
cuiccolo
 
 


Andi!!

Akkor közel vagytok! :D
Mi sétálni csak itt a "környéken" szoktunk..Pénteken megyünk majd be a munkahelyemre/Uzsoki kh/az egy kicsit macerásabb,metró,villamos.:(
De ha jóidő lesz,megbeszélhetjük a randit,és kimehetünk a szigetre! :)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Kriszta, vagyunk! Hétvégén voltunk lovagolni! Én is mentem néhány kört, vagyis a ló vitt magával. :lol: Kincső is lovagolt, állítólag tetszett neki. Végig mondogatta, hogy tetszik. :lol:
Kép
Van kedved még lovagolni? Mert jóidő esetén lemehetnénk (hm.. a vezetéssel még gondjaim vannak. :? ) Árat holnap tudok mondani.
Jártok még táncolni? A helyi oviban nemrég volt Kolompos koncert, elmentünk, de mindkét gyerek csak ült és nézte a műsort.

Andi, ha mégis eljönnétek a Camponáig, szólj, mert itt lakunk mellette! Talizhatunk!
Amúgy már én is vágyom egy kis margitszigetezésre. Nekünk egész napos program lenne, mert tétényből 2 gyerekkel nem egyszerű megoldani fél napos programot.
Esetleg Gellért-hegy? Az még ok délelőtt.

Így megnőttek a gyerekek:
Kép

Szép napot mindenkinek!
ed26
 
 


Szia Eddddd,

Úristen de nagy már Barangó!!! (Kincsi is persze de Nála nem annyira látványos az utolsó élményemhez képest)

Igen még járunk táncolni, bár sajnos most pénteken lesz az utolsó :( Szeptembertől pedig bölcsis lesz Marci.
Tali részünkről is ok. Lovaglás is. Írj majd pontos helyszínt + időpontot!
A telefonom nem működik úgyhogy mail vagy iwiw :)
Kolompos koncert szuper lehetett, mi Grylluson voltunk, na Marci nem ült.... :oops:
Azaz ült fél órát de utána úgy beindult, hogy el is kellett hoznom.

pusz,
K.
cuiccolo
 
 


Ed!
Azt a mindenit, milyen nagyfiú ez a Barangó! :) :)
Hát hiába, a gyerekeken látja igazán az ember, hogy megy az idő!
Taliban benne vagyok, de a Camponáig biztos nem tudunk elmenni!
Csak legyen kicsit jobb idő! :)

Kriszta!
Oké, szólj, nektek mikor jó! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!
Ed! Multkor néztem a képeiteket,hát nem semmi mekkora nagy legény lett a Barangó.Nagyon édi,rá sem lehet ismerni úgy megváltozott,és hogy mennyire szőke és,hogy nő a haja.No mi meg kopaszodunk.A Szabi volt a korházban a hajasbaba,na most meg ő lesz lasan a legkevesebb hajjal rendelkező :D
De jó,hogy voltatok lovazni.Én is voltam de,lóra ülni még nem igen tudok,mert még mindig fáj a farcsontom :cry: ,így maradt a lósimizés.Ti hol voltatok lovagolni?

mimi12
 
 


Sziasztok!

Ed, én sem hittem a szememnek, milyen helyes nagyfiú már Barangó!

Kriszti (Cuiccolo), ti hány hónapos korától kezdtétek a tücsökzenét Marcival? Leköti az izgága gyerekeket?

Kriszti (Cristi), Andi,
A sétában én is benne lennék, el tudok a szigetig tömegközlekedni.

Andi, köszi szépen az alvós emilt, tök jól összefoglaltad, mi most szüneteltetjük a tréninget, megvárom amíg Jack megtanul állásból biztonságosan visszaereszkedni.

Andi (Kisbora), "vanilia illatú kiskemence" :lol: :lol: , tudom, hogy mit érzel.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket, megmondom a pöcsösnek. :lol:

Szigetséta: jóidő esetén benevezünk, akár a jövő héten is, kivéve kedd, mert hosszúhétvége után kell egy pihenőnap. Mi kb 10re érnénk ki. Ötletek, vélemények? Jó lenne már találkozni és összeereszteni a csemetéket.

Kriszta, a lovaglás miatt még írok, rajtunk múlik, hogy mikor megyünk.

Noémi, szabadszálláson lakik a sógornőm, neki van néhány lova. Szombaton sikerült lemenni hozzájuk és végre felültem a lóra! Micsoda bátorság. :wink: Arra gondoltam, hogy meg kéne tanulni, szuper terep van arrafelé. A fotón egyébként a tesóm van, boldog volt, hogy ő is jöhetett.
Kijönnétek ti is a szigetre? Kiváncsi vagyok a kopaszodó Szabira. :lol:

Jó éjt!
ed26
 
 


Szia Manka!!

Jó régen "beszéltünk"! :D
Ha jobb idő lesz,talán a jövőhéttől,egyeztetünk időpontot,Andival is,és mehetünk szigetcsavarogni!! :D

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Szia Manka,

Húúú én már nem emlékszem, hogy mikor kezdtük de elég hamar az biztos :)
Amikor már stabilan ül sztem. viheted. Minden gyerek máshogy reagál rá, Marci imádta az első pillanattól. Mostanra már rengeteg verset, éneket tud.
Mondjuk nálunk a kocsiban is mindig "gyerekzene, gyerekmondóka" szól :o

Kriszti
cuiccolo
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt egy elveszett lélek.

Ed! Óriási Barangó! Pedig újszülöttnek sem volt kicsi. Ennyire telik az idő? Persze csak ők öregszenek, mi meg fiatalodunk mellettük. :)

Manka! De jó Téged is látni. Remélem, anno megkaptad az e-mailomat, mikor a hozzátáplálásról kérdeztél!

Dud(Andi)! Lassan két hete készülök megköszönni a köszöntést. Nagyon figyelmes vagy.

Timili! Remélem, azért időnként jársz erre. Örülök, hogy tegnap az MSN-en két mondatra összefutottunk.

Kisbor(Andi)! Tetszett az altatós leírásod.

Cuiccolo Kriszti! Köszönjük az érdeklődést. Megvagyunk. A nagyoknak erre a tanévre vége van az ovinak, mert 12-én leműtik Réka fejéről hátul az anyajegyet, és nem lenne jó, ha addig bármit hazahoznának az oviból. Mert akkor tolódna az időpont. Úgyhogy, kicsit sem unatkozunk itthon. Réka egy igazi huncut manó lett. Imádja az epret. Ami már itthon is érik. Reggel kinyílik a szeme. Az első: Anyaaaa! A második: Ciciiiii! A harmadik: Epeeeeer! Igazi légtornász. Az emeletes ágyra már rég óta felmászik bármelyik végén, de most már le is. Imád kinn lenni a nagyokkal, motorozni, hintázni, na meg persze homokozni. Csak győzzek eleget mosni és mosdatni. Röviden ennyi.

Legyen szép napja az összes Schöpfis anyukának és csemetéjének!

Zita
pzita
 
 


Sziasztok!
A jövő hétre már jobb időt mondanak! :) Kedd, szerda nem jó nekem sem, egyébknét bármelyik nap jó!
Csütörtök, péntek?????? :D :D

Manka!
Ha találunk valami jó helyet, ami tömegközlekedve is könnyen elérhető, mi szívesen mennénk veletek tücsökzenére! :) :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!
Ed! Mennénk mi is a szigetre!Az itt van hozzánk közel,és én is vágynám már egy kis babás talira,csavargásra.Csak legyen jó az idő.

mimi12
 
 


Zita,

Nagyon jó volt a helyzetjelentés :) !!
Marci mostani húzásait csak szűkszavúan ecsetelném:
rengeteget beszél, Ő is felmászik mindenhova (kb. 1 éves kora óta :o) mostanság a 6 éveseknek való mászóka aljában rettegek, hogy mikor zuhan le, percekig lóg a gyűrűn (ha feltesszük rá) és imádja a SZŐLŐT .
Természetesen nem az idénygyümölcsöket, tehát az epret én eszem :) Bár néha bekap egy két cseresznyét.
Ami a legnagyobb bajom, hogy borzasztóan irígy lett, nem adja oda a játékait SENKINEK (még a szerelmének sem) és néha elveszi a másét. (ez nem annyira jellemző)
Viszont végigül minden zenebölcsit, a néptáncon hibátlanul végrehajtja a feladatokat pedig elég örökmozgó egyébként. Ki érti ezt?
Kiváncsi vagyok mi lesz a bölcsiben....

pusz,
K.

p.s. én hetek óta üldözöm Timit az MSN-en de mindig offline :(
cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Andi!Remélem igazad lesz,bár én is azt hallottam hogy kicsit javul az idő :)
Jövőhéten nekünk a péntek nem jó...mondjuk csütörtök???
Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Zita, megkaptam az emilt, köszi szépen, írtam is valahová, azt hiszem a 2005 őszibe. Én is hagyom Jacket a saját tempójában megismerkedni az ízekkel, és már egész jól eszik.
Remélem összefutunk valamelyik talin.

Sziget nekünk bármikor jó, csak legyen máááár jó idő.

Kriszta, köszi a tücsökzenés infót, Andival és Natival mi is kipróbáljuk.

Andi, a Pagony honlapján láttam, hogy pénteken 1/2 5-től van zenebona a legkisebbeknek, holnap fel is hívom őket.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Halihó!

Manka!
De jó! :D :D Majd mesélj, mit mondtak! :D

Akkor szigeti tali csütörtökön :?: :?:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Csütörtök nekünk is ok! Megyünk!

Kriszta, Marcinak küldjük:
Kép

Mit szóltok a csodás júniusi időhöz? Mi már voltunk sétálni... :wink:

Üdv
Edina
ed26
 
 


Ed!
Én azt, hogy bátrak vagytok! :D :D
Nálunk szakad az eső és fúj a szél! :( A 2005 őszi topikban mondta egy lány, hogy "enyhe telünk van!" :D :(

Kriszti Marcijának mi is sok boldogságot kívánunk!
:) :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi, kellett egy kis séta, vásároltunk, tornacipőt néztünk Kincsőnek (feleslegesen buszoztunk Budafokra :? ). De enyhe téli cucc volt a gyerekeken. :twisted: Azt hiszem délután nem megyünk sehova, mert rosszabbodott az idő. :cry:

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: