Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem biztosan van az ezt a topicot olvasó anyukák, kismamák között olyan, akinek Tidrenczel doki az orvosa... Kérdeztem is vmit ezzel a dokival kapcsolatban nemrég, de a sok, csontot szopogató hozzászólás között tuti meg sem látta a kérdésemet... pedig biztos válaszolna...

Ismételném, amit ugyancsak nemrég (talán 1-2 napja) írtam (de már türelmem sincs visszakeresni, hogy mikor, mert Névtelenéket kellene ahhoz visszaolvasgatni), hogy kedves Névtelenek, és más emberkék, aki csontiztok: a nyakamat teszem rá, hogy minden, MÁV-ban szült, szülni fogó (szép magyaros) anyuka/kismama TUD Herczegh doki dolgairól, hagyjuk már ezt... tényleg, egész októberben erről ment itt a diskurzus, és higgyétek el, hogy egy az egyben ugyanezek az infók hangzottak el akkor is, NEM MONDTOK UJAT!!!

Beja
beja
 
 


Menta!
Freemail ment!
Névtelen
 


Menta,
Koszi. Abban viszont egyeterthetunk, hogy a Ba´ba valaszol nagyon jo konyv, ugye?
Amit en meg probaltam, az a koromvirag-kivonatos ulofurdo, az is klassz (csak februarban eleg hideg volt a furdoszobaban, erre emlekszem)!
Es talaltal orbancuolajat? Ram tavaly ilyenkor orbancviragolajat soztak a fitotekaban, ugyhogy ez kimaradt, helyette volt muskotalyzsalyas buzacsiraolaj a patikabol (ahol megdobbenesemre a ferfi patikus kivulrol fujta a fent emlitett konyv recepturait)!

Judit,
Neked is javaslom ezt a konyvet, szupi! Es mint latod, rengeteg lehetoseg van gatvedelemre, gatseb-kezelesre egyarant!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Beja! nyissál egy új topikot, ahol a Tidrenczelről lehetne beszélgetni!
Engem is érdekelne!

Ildi
Ildi
 


Zsuzsi!
nagyon is egyetértünk. Szinte minden szavát iszom a könyvnek. Na, jó, azért némi kritikával. Kép

Még nem találtam. Az Aromax honlapján nem szerepel a termékek között. De találtam egy boltot a Bécsi út 15. alatt. Csak még nem volt időm eljutni oda. A honlapjuk alapján ott is gyógyszertári minőségű olajakat lehet kapni, csak nem tudom, hogy orbáncfűolajat lehet-e külön.

Én mindenesetre beszereztem Nandutól a gátmasszázsolajat és, ha nagyon nem találok mást, akkor vagy azt fogom használni szülésnél is, vagy megkérem Nandut, hogy szerezzen nekem külfödről. Még van 4 hónapom addig.

És te hol találtál olyan minőségű körömvirág-kivonatos ülőfürdőt?
Menta
menta
 
 


Beja!

Ha ilyen sok ember szólhozzá, akkor erre van igény, akár csont, akár nem. És ne legyél már a 120. okos, aki megpróbálja a neki tetsző mederbe terelni a társalgást.
Névtelen
 


Ez itt a reklám helye.
Orbáncfűolaj: rengeteg mindenre jó, szülés után is. Én megvettem a nagyon jó minőségű Dr. Hauschka olajat, amikor egyik fiam nem hallott rendesen és a talpát kellett kenegetni, a másiknak meg nem javult a hörghurutja, neki meg a veséit(!).

A Weledának nagyon klassz körömvirágos és árnikás termékei vannak, többek között masszázsolaj is, ezt kis kiszerelésben is lehet kapni. Babaápolás, mellmasszázs, stb.

Mindkét termékcsalád bio-, ill. biodinamikus termesztésből származó alapanyagokból van.

Az én beszerzési helyem: Ezerjófű Gyógynövénybolt, Solymár, Terstyánszky út 37. (nagyon egyszerű megtalálni, ez a Pilisszentiván felé vezető főút), és tel: (26) 360 280. A tulajdonos, Ligeti Ági, szívesen ad tájékoztatást pl. az importőrökről, ha valaki nem tudna elmenni Solymárra.

remélem tudjátok az infót használni,
szilvi
h_szilvi
 
 


Itt Nemetorszagban a patikaban (a Wala ceg termeke, 25 %-os alkoholban 20 % tiszta calendula kivonat) . Nem olcsok a termekek, de pl. ami kifejezetten a terhesseg alatt, szuleshez, gyermekagyas idoszakban kellett, arrol szamlat kertem, es a szuleszno kifizette, o meg lerendezte a betegbiztositoval. Es mindent a gyogyszertarban lehet kapni, ha valami nincs, nehany oran belul (na jo, fel nap)hozzak. Persze aruk is van recept nelkul...
Telefonon nem lehet megkerdezni az Aromaxtol? Jut eszembe, van egy uveg bontatlan muskotalyzsalya olajam (Aromaxos), november 27-en jart le a szavatossaga, viszont megfeleloen volt tarolva, es meg felbontva sincs. Ha szukseged van ra, es nem sertodsz meg, odaadom szivesen (en mar azt hiszem nem fogom hasznalni)! Nagyon fini illata van! (Azert nem lett felbontva, mert az "olajamba" az emlegetett patikus gratisz belenyomott par cseppett!)

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Igen, Szilvi, jo, hogy emlited, a szoptatos-ciciolaj is nagyon jo, imadtam!

Menta,
A Nemzeti Muzeummal szemben van egy biobolt, eleg sok mindent tartanak, ott mar erdeklodtel?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Közbekotty: van egy Makai Anna nevű hölgy, aki az egyetlen(?) gyógynövényszaporító-anyag előállító Mo.-n. benne van a neve a telefonkönyvben, valahol az M3-as bevezetőjénél található. Én nála vettem olyan kivonatot, amire még az importőrök is hevesen rázták a fejüket. Ez a barátcserje volt, amit sehol sem lehetett kapni. Egy telefont megérKép

Csi
Névtelen
 


Kedves Csi és többiek, kérlek benneteket, hogy maradjunk a topik témájánál, a varázsfüves tanácsokhoz keressétek a megfelelő topikot, és hadd maradjon meg ez a várandós kismamáknak! OK? Nincs harag? Kép

Beja
Beja
 


Sziasztok!!
Megdöbbenve hallottam a hírt erről a nőgyógyászról. Őszintén szólva még nem tudtam kideríteni, hogy pontosan H.Sz. doktorról van-e szó. Bár nagyon szeretném tudni.
Szeretném tájékkoztatni azokat a naiv embereket, akik a mai világban 100%-ban hisznek a mádiának, azok buták.
Én ennél az orvosnál szültem 2002-ben, indított szülés volt.Semmi, ismétlem semmi problémám nem volt sem az orvossal sem a szülésnél. Gyönyörű, egészséges kislánynak adtam életet. Nem kell semmit teljesen elhinni, amit a média ír és mond. Én nem hiszem, hogy elpártolok ettől az orvostól.Köszönettel: egy hálás anyukat
kisági
 


Es szerinted okosabbak lennek az emberek, ha 100%-ban neked hinnenek?
Névtelen
 


Naugyehogyugye!
nagyági
 


Beja,
Ha jol tudom Menta a MAV-ban fog szulni, en is MAV-os dokihoz jartam ket varandossagom alatt. Miben is terunk el a topik temajatol? Hogy epp nem Dr. H. Sz. munkassaganak negativumain es pozitivumain vitatkozunk, hanem csak ugy szimplan es egyszeruen a (MAV-ban Kép )szulest segito praktikus dolgokrol beszelgetunk?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


"Es hol maradnak a verfarkasos-szettepett csecsemos viccek?"

Azok nem "viccek" voltak, hanem egy paródia arról a sok "jólinformált" noname felhasználóról, akik tonnaszámra hullatták itt a harmadkézből szerzett "tuti információikat" mindenki üdvére.

Egyébként sem bizonyították még be róla, hogy csakugyan vérfarkas.
Halacs
 


Sziasztok!

Lassan 3 éve, hogy H.Sz-nél született a kisfiam. Most, hogy visszagondolok, szerdán. De előtte jó pár napig nem találkoztam a dokival. Lehet, hogy "távbeindítás" volt? Úgy Mézgáék módján?
vicc, hogy hogy felfújják ezt az ügyet. Tavaly a kislányomat már másik dokinál szültem, de csak az anyagiak miatt. Ő viszont beindította a szülést. Szenvedtem is eleget, mert a babóca még akkor sem akart menni. A doki éjszaka elment aludni, majd hajnalban az utolsó pillanatban keltették fel. Ő is népszerű orvos, egy másik kórházban. Neki is közel annyi "anyukája" van. Mégsem róla szól a mostani dolog. Tény, hogy az előző doki túl vállalta magát, de bizton állítom, hogy jónéhányan vannak így. Mindenkit fel kell akasztani, akinek jól megy?
Tudom, hogy szörnyű lehet elveszteni egy feleséget, egy anyát, de nem egyedül nála történt ilyen. Másokat miért nem hurcolnak meg ezért?
Na csak ennyit: Dadamam
Dadamam
 


Kisági!
Szerintem, te is nyissál egy új topicot, ahol H. doktor mellett lehetne állástfoglalni!

Dorkamama
Dorkamama
 


Igen szerintem is csak felfújják! Van egy előre kalkulált káló, mondjuk 1000 szülésre 3 elhalálozás, és aki ebbe beleesik...
Szóval, szerintem is ejteni kellene a témát, mert ezzel az erővel tényleg minden orvost le lehetne csukni.
Névtelen
 


Halacs bujj a verfarkas seggebe, pont jo helyen lennel!Kép
Névtelen
 


"A vérfarkasok olyan lények, melyek képesek emberi alakjukon kívül, farkas formát is felvenni. Farkas formában agyaraikkal és karmaikkal tépik szét áldozatukat, és ráadásul olyan gyorsan gyógyulnak, hogy a kisebb sebeket észre sem veszik."
Ezt a Bréhm-ben találtam. Viszont nincs semmi utalás arra, hogy emberre veszélyesek lennének.
Nem lehet, hogy itt valami félreértésről van szó?

Ocsovai Péter
Ocsovai Péter
 


Ha azt írom, hogy a nagyapám nagy dohányos és 90 évesen a legjobb egészségnek örvend, akkor megállapíthatjuk, hogy a dohányzás nem káros az egészségre? Azért mert sokaknak volt jó tapasztalatuk a dokiról,még nem jelenti azt, hogy ne lenne hibás azokban a dolgokban, amiket mondanak róla. És csak azért, mert más dokik is túlvállalják magukat, még nem lesz kevésbé hibás dr. H.
És Beja! Még1x: Ne terelgesd a topik témáját. Az embereket foglalkoztatja a doki és a gyógyfüvek és sok egyéb más is. Nem lehet mindig csak arról írni, hogy mikor van a köv. uh., hány cm-es a baba, mikorra vagy kiírva és fogadsz-e szülésznőt. Mert akkor ezzel az erővel nyissunk egy új topikot hány cm-es a petezsák címmel, egyet dec. 14-ére vagyok kiírva címmel, adnak-e hálóinget címmel, stb, stb.
Ha majd az lesz a téma, hogy xy kútvölgyis orvos mikor rendel,akkor joggal irányíthatod át a megfelelő helyre, de itt semmi OFF nem volt. Megjegyzem kész röhej egy kórházon belül külön dokinak topikot nyitni. Láttál már valaha is hasonlót a neten? Minek?
érdeklődő
 


Névtelen
 


10 nappal ezelőtt megrendeltem Nandu-tól a gátmasszázsolajat és a spec. teakeveréket. (málnalevél +mindenféle gyógynövény)
Ha megjön, akkor elmondom, hogy milyen.
fiona
 
 


A 15.57-es hozzászólásomat nem én írtam! Ha rákattintotok a mostani "Beja" névre bal oldalon és a 15:57-esre, nem is ugyanaz jön be...

És új topicot sem nyitottam...

Valaki jót szórakozik, egészségére...

Beja
beja
 
 


Fiona, én meg a maszzázsolajat és a szénavirágot rendeltem meg. A gátmasszázsolajat azóta is mindennap szagolgatom, mert olyan fincsi. Már alig várom, hogy betöltsem a 34. hetet. Kép
A férjem tiszta dilisnek néz, hogy ilyen "áltudományos" módszrekhez folyamodom. Kép

A zeakeveréket majd mindenképpen meséld el. kíváncsi vagyok!

Zsuzsi74!
A muskotályzsálya felajánlás nekem szólt? Kép
Ja, és te szültél is a MÁV-ban? Vagy mindkettőt otthon sikerült szülnöd? Ha a MÁV-ban is sikerült, akkor neked ki volt a szülésznőd?

Menta
menta
 
 


Fiona,

ugye előre befizetted a csekken az árát?
(Ismerem Nandu-t, és tudom, hogy nem foglalkozik azokkal a megrendelésekkel, amikhez nem jött pénz. Utánvét nincs.)
Nem beszólok, csak nem lenne jó, ha hiába várnál. Kép
Akkor most ez is OFF volt? (Mellesleg én nem is a MÁV-ban szültem...)
sz
h_szilvi
 
 


beja!
Mindenképp írj a szerkesztőknek, ez nagyon gáz!
Névtelen
 


Menta,
Nem, de otthon az utolso ket terhessegem alatt MAV-os dokihoz jartam!
Dani Schopf-Mereis, Gyuri Franciaorszagban korhazban szuletett, Miki Nemetorszagban otthon jott vilagra! Igy lett kerek! Kép
Felajanlas neked szolt, felteve, hogy nem sertodsz meg. Ha avas, nyilvan ki kell dobni, de mivel meg nincs felbontva, gondoltam mar nem is bontom. Amugy en is imadom az illatat!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Szilvi!

Utaltam neki online a pénzt és utána a megrendelést. Szerinted kérdezzek rá e-mail-ben?

fiona
Ui:
JA! Ha fiona névvel bármilyen fikázódás vagy szitkozodás jelenik meg mostanában a net-en az nem én vagyok!
Sosem alacsonyodnék le "a mocskoljuk egymást a net-en kersztül szinvonalra".
fiona
 
 


Fiona,
gondolom, ha a site-ján ottvan, hogy online is lehet, akkor minden rendben... Kép
szilvi
h_szilvi
 
 


Zsuzsi!
Köszi! Kép Nem tudom, hogy érdemes lenne-e elküldened olyan messziről, mert szerintem több lenne a postaköltség, mint maga az olaj itthon. De szerintem nyugodtan elhasználhatod aromaterápiára is, meg masszázsra is. Kép
De nagyon köszönöm a felajánlást! Kép És nem sértődtem meg.
Azért kérdeztem a szülésznőt, mert végre nekem is van fix szülésznőm és kíváncsi lettem volna, hogy milyen az olyanokkal, akik szívesen szülnének otthon és mivel nem tehetik, jobb híján kórházban szülnek, de persze amennyire csak lehet, úgy, mint ha otthon szülnének.
Hátha a 3. gyerkőcnél már az én férjem is beadja a derekát. Kép

Fiona! Én is úgy rendeltem és picit többe került, mint két hét, mert hiányzott 1-2 hozzávaló és ő is külföldről rendelte, arra kellett várni. Egyébként is kb. 2 hét az átfutási idő nála. De ha gondolod, akkor nyugodtan írj neki, nagyon rendes, biztos, megynyugtat, hogy hol is tart.

Menta
menta
 
 


Valaki oldja már fel bennem azt az apró logikai buktatót:
ha ennyire rossz orvos, hogy lehet, hogy annyi páciense van???????
tapasztalatom szerint aki eljut egy jó szülész-orvoshoz, szívesen ajánlja másnak. ha rossz az orvos, akkor "csak oda ne menj", a reakció, és egyre kevesebb lesza páciens.
Ha igaz az itteni sok rémtörténet, akkor nem nagyon lenne páciense, és nem ő vezetné a szülések zömét (INDEX cikk)

Szóval?
Ti nem érzitek az ellentmondást?
hmmm?
wic
 
 


Kedves Guba Viktor!

Ok a következő: Én egy kórházban doki vagyok és népszerűsíteni akarom magamat. Frankón itt van erre ez a topic. Irok több regisztált néven vagy névtelenül minden jót magamról egy-két kollégát meg elkezdek fikázni. Sokan beeszik az ilyen-olyan nicknéven idefirkált történeteimet, egymás között fogják cserélgetni a címemet, a többiekről sz@rokat írok és máris én leszek a sztárdoki. A feleségem dokijáról egyszer-kétszer írtak ide a Babanetre, aztán kiderült, hogy ilyen szülése és kismamája soha életében nem volt. Hát így leszel sztárdoki...

Tamás
Névtelen
 


Kedves Tamás!
Hát ez enyhén szólva hülyeség volt. Nem gondolod, hogy nem csak internetező nők mennek szülni? Számold már össze, hányan írogatnak a Babanetre!... Függetlenül a doki személyétől, nem hiszem, hogy az internetes fórumoknak ekkora hatalmuk lenne.
Emma
Emma
 


Úgy lesz sztárdoki a hülyesége ellenére, hogy az emberek olyanok, mint a birkák. A legtöbb sztár nem érdemes a köztiszteletre, de ha egyszer megszerzik valahogy, akkor a jónép divatból hisz benne, hogy az illető rászolgál a sztár címre. Az emberek zöme nem kérdőjelezi meg a többséginek tűnő véleményt. Hanem elfogadja. Ha egyszer sok évvel ezelőtt esetleg még tényleg jó volt, és jól is menedzselte magát, akkor kialakult a sztár imázsa, és utána már csak azt kellett meglovagolnia.
Ja, és egy orvos esetében még egy hozzájárulhat a népszerűséghez. A terhességnél sokszor meg lehet csinálni, hogy akár kockázatok árán is, de látványosan az anyuka kényelmi szempontjait helyezni előtérbe. Megengedni olyasmit, ami neki jó, de a magzat számára enyhe kockázatot jelent. Persze ilyenkor anyuka csöndben örül, nem meséli el senkinek, hogy maga se hitte volna, milyen rendes lesz hozzá a doki. Például azok akik előre nem gondolnak (miért is gondolnának) komplikációra, sokszor örülnek a korábban megindított szülésnek, mert olyan kellemetlen már a kilencedik hónap. És a következővel is visszamennek hozzá, tudat alatt is remélve, hogy doktorbácsi ismét megszabadítja őket a terhesség utolsó napjainak (heteinek) nyűgjétől. A csecsemőnek meg - áltatják magukat - már mindegy az a pár nap. Persze ehhez az is kell, hogy a nők értékrendje olyan legyen, amilyen sokaké: én vagyok az első (a testem és a kényelmem), a gyereknek meg "úgyse lesz ennyitől semmi baja". Na, erre nyilván szépen rájátszott ez a doki, hisz a pénzt úgyse az újszülött adja majd, hanem az anyuka meg a férj.
Kockázat van (nyilván tudta ez a doki), de minden alkalommal azzal hitegethette magát, hogy "ha eddig nem volt baj, most miért lenne?"
Névtelen
 


Ugy tudom a doktor ur igen jo arc es nevmemoriaval rendelkezik. Ez onmagaban eleg ahhoz, hogy pozitiv benyomast gyakoroljon sokakra. Kinek nem esik jol, ha neven szolitjak, felismerik, "emberseges" stilusban beszelnek hozza!? Ez egy kismama ingovanyos lelkivilagara igen nagy hatassal van! Ezt ki lehet hasznalni, erre lehet epiteni! Igy is elofordulhat, hogy a sokat emlegetett orvos reflektorfenybe kerult, hiszen mindenkinek "szimpi" volt!

most inkabb nevtelenul
Névtelen
 


2003 December 18 csütörtök - 08h 40
"most inkabb nevtelenul"
Miért írsz most névtelenül? Félsz?
Mitöl félsz?
Ha nem írtál igazat, akkor miért írtad?
Ha meg öszinte meggyözödésed, amit írtál, akkor azt miért nem vállalod?
Ti korrektséget vártok el valakitöl, meg becsületességet, öszinteséget kértek számon valakin úgy, hogy még a fórumos nick-neveteket se meritek aláírni?!
Annyira féltek, hogy már a doktor nevét se meritek leírni! Ö itt már csak H.Sz., mert ö a Sátán!

Miért mennek az évek óta kétes hírü doktorhoz a kismamák? Mert birkák, buta libák! Szó nélkül fizetnek akár százezreket is, suttyomban, összekacsintva. A természet rendjét a doktor sikerének, míg a doktor esetleges hibáit a szülés természetes velejárójának tekintik.
Aki már szült nála, és problémái akadtak, az saját magát nyugtatja meg azzal, hogy évek óta lehurrogja itt azokat, akik félve ugyan de kezdenek a negatívumokról beszélni. Sokan saját mühiba gyanús eseteik után is lelkesen ajánlgatják ismeröseiknek a doktort.
Szánalmasak vagytok.

Liptai Ágnes
(nem regisztrált-nem is fog)
Névtelen
 


Sziasztok!

Van még terhestorna a MÁV-ban? Ha igen mikor van?
Még mindig Forgách Kati vezeti?

Köszi! Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Nekem egyáltalán nem szimpatikus, amit ez az orvos művelt és ahogy a betegeivel bánt! Igaz szemtől-szembe (a leirások alapján) nagyon kedves, figyelmes, emberséges orvos, de úgy tűnik ez csak a felszin és valójában nem az anya és a baba érdekeit tartja szem előtt. Hibázott, nem is egyszer. Kettőről már konkrétan tudni lehet. És hány van amiről még nem tudunk, de lehet, hogy ki fog derülni.
Én csak annyit mondok, aki ezek után is bizik benne, hát egészségére és menjen hozzá, szüljön nála. Csak nehogy ő legyen a következő, akinél valamilyen szövődmény előfordul a "jó kis módzsere " miatt.
Én biztosan nem biznék benne, sőt! Soha többé nem mennék hozzá, nem biznám rá magam!
De ezt mindenki maga dönti el!

Sajnos, hogy még praktizál ezek után is. Ha netántán mégiscsak ártatlan (bár ennek kicsi a valószinűsége) akkor is ki kellene várni a vizsgálat végét. Igy lenne korrekt és etikus.
De akit a pénz hajt, az nem tud leállni......


Névtelen
Névtelen
 


Menta, Fiona, Zsuzsi74,
Olyan zsúfolt lett a topik, hogy nem igazán sikerül kihámoznom, amit keresek (ráadásul baromi lassú az internetünk pillanatnyilag).
Szóval, honnal lehet rendelni a "Bába válaszol"-ban leírt olajakat?
Mondjuk örülnék, ha már ott tartanék, hogy tényleg szükség van rá. Hétfőn megyek Uh-ra, akkor kiderül, hogy a kis zsivány hajlandó-e lefelé fordulni (akkor már 30 hetes lesz). Ha nem, jön a Zsuzsi által javasolt homeobogyó. Bár lehet, hogy előtte elmegyek egy homeopátiás orvoshoz. Találtam egy elég kedves nőt.
Az említett könyvben elég sokat foglalkozik az írónő moxázással. Nem tudjátok, hogy itthon ki csinál ilyet?
Köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó!
A moxázást én sajnos nem tudom, hogy bárki is csinálná nálunk. Kép
Én pl. a gátmasszázsolajat a www.nandu.hu -ról rendeltem.
Menta
menta
 
 


Sziasztok!
Egy orvos addig lehet sztár - bármilyen hülyeséget csinál is - amíg nem történik vmi baj. Sok olyan kismama van szerintem is aki nagyon örül mondjuk annak, hogy karácsonyra már haza is viheti a babáját. Nem gondol bele a veszélyekbe. És ha szerencséje volt és nem lett belőle baj, akkor bizony nagyon fogja a dokiját dicsérni. Csak most pechje volt a "Tisztelt sztárdokinak " és így kiderült a turpisság. Az hogy továbbra is praktizálhat engem is felháborít - bár gondolom és remélem, hogy nem mer több szülést siettetni.
Névtelen
 


Sziasztok!
Kérlek benneteket, hogy az alábbi linkre kattintva az erre a célra nyitott topikot használjátok, ha a H.SZ. ügyet akarjátok tovább fejtegetni!

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/50469.html?1071741422

Menta
Menta
 


Bár az előző hozzászólást akár én is írhattam volna, de NEM ÉN ÍRTAM! Kép
Menta
menta
 
 


Bocsi, ezt tényleg nem te írtad, ezt én írtam!
cory
cory
 


Álcory, Álmenta, Álbeja!

Engem nagyon meg tudsz nevettetni! De komolyan.
Szóval, ha ez a célod, akkor örülj, mert célt értél. Ha nem, akkor sorry... KépKépKép

Menta
menta
 
 


Már megint ezek az összeesküvés elméletek!
Ágci
Ágci
 


Nickrabló!

Te beteg vagy!
Névtelen
 


Kedves Liptai Ági!

A szívemből szóltál. Most akartam leírni nagyjából ugyanezt. Még egy pár mondat, aztán továbbra is inkább maradok olvasó, mind közbekotyogó: Tényleg meg kéne várni, mi lesz a felelősségre vonás eredménye, és azután ítélkezni felette. Én csak azt tudom mondani, amit tegnap is írtam, nem bántam meg, hogy nála szültem kétszer is, és mégegyszer hangsúlyozom, a magánrendelését hagyta ott miattam. Nekem szakmailag nagyon jónak tűnt eddig, rendkívűl higgadt orvos, bármire válaszolt, amit kérdeztem, és nekem a nyugodsága, odafigyelése nagyon nagy biztonságot jelentett terhességeim alatt. Hát ennyi, nem ragozom tovább. Lehet, hogy hibázott, de ezt csak a nyomozás után lehet 100%-al kimondani.

Lehet, hogy most sokan megharagszotok rám,(névtelenek előnyben...) de úgy érzem, ez a Babanet már nem az a régi, aminek indult annak idején. Félretéve a mostani "sátán sztorit", hová tűntek a jóízű beszélgetések? Amikor tényleg tanácsokat adtunk egymásnak, odafigyeltünk egymásra, és nem így névtelenül, egymást anyázva léptetek színre??? Ezért nincs már kedvem írogatni, pedig "régi motoros" vagyok a Babaneten.
Nem is húzom az időtöket, maradok olvasó, ha egyáltalán betévedek.

További jó babázást! (inkább bennük gyönyörködjetek, mint egymást marjátok!)

Dorka
Dorka
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?