Új privát üzeneted érkezett!

Valéamit nem jól csináltam. Sebaj, majd még próbálkozom
Egész jól eltársalgok magammal.
sac
Névtelen
 


Na mégegyszer
Kép
Névtelen
 


Újjéééé
sikerült
Pusz Sac
Névtelen
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Bella: mi van, írj már valamit!
Sac: örülök, hogy jobb a kedvedKép, igen jók az "ugrálóid", tényleg, jól elszórakoztattad magadat!
Adrienn: hát igen anyagilag is sokat kell áldoznunk a babáért, de ez van, ez a sorsunk.
Lányok, annyira kiváncsi vagyok már, hogy nekünk mit mond holnap a doki, mikor, milyen stimulációt ír elõ! Sokat beszélgettünk a párommal, és az lenne számunkra a legkedvezõbb, ha csak június közepétõl kezdõdne a stimulációm, mivel május végéig szertnénk beköltözni az új lakásba, és ez még egy nagyon zûrös idõszakunk lesz. Június közepétõl viszont már, nyugodt szép új lakásunkban készülhetnénk a lombikra. Ráadásul a munkám is június elsõ két hetében a legzûrösebb, viszont ha ezt végig csinálom szép kis jutalékot kapok, és hát az sem mindegy, ilyen gyógyszer árak mellett, amiket írtatok! Na, de nem lelkizek tovább, holnap minden kiderül!Kép
Sziasztok: Émi
Émi
 
 


Adrienn! Nem is hallottam még a Luverisröl. Na megjegyzem. Én is azt gondoltam ott ügyesebben beadják, mint a háziorvos asszisztense. Nekem is mondták, jaj de fáj majd, de nekem a fenekembe szuri meg se kottyan. Alig érzek valamit, nem is feszit szinte soha. A hasamba viszont nagyon utálom! Arra jó volt még, ennyi a siker eddig Kép hogy a rosszullét, ájulás elmúlt a tûktöl.

Sac! Idönként mindannyian elkeseredünk, szerintem ez természetes, mégiscsak le kell valahogy vezetni a feszültséget. Mert a várakozás, a kudarc az. Örülök már jobban vagy. Arra meg ne is gondolj hogy beteg lesz!!

Nekünk spontánnal semmi esélyt nem mondtak, szerintem van, a csoda. De ugye tudjuk erre nem kellene számitani, igy a 2 lombikra még elmegyünk, utána jöhet az örökbe fogadás. Nem tudja valaki, mennyit kell várni egy kisbabára? Remélem 1-2 évnél nem többet.

Szerintem Bella szigoruan fekszik. Pár napig én sem keltem fel, emlékezhettek. Jobban is teszi, de én is izgulok érte is.

Émi! Milyen jó érzés lesz végre az új lakásban!! Nyugi, az elsö 2 alkalommal nekem "csak" 40-50e volt. Nem mindenkinek kerül sokba.

Puszi: Karmen
(ja amúgy tök jól érzem magam, végre nem mondok le a baba miatt mindenröl, évek óta nem mertem sportolni sem, most járok heti 3-4x tornára, a többi napon meg úszni. Lehet hogy ezzel lesz szerencsém Kép)
karmen
 


Sziasztok!
Most jöttünk a dokitól, nagyon jófej volt. Menstruáció elsõ napjától indulhat a stimulációm, azt mondta kb 70.000,- forint gyógyszer kölcségre számítsunk.
Lányok, mi úgy döntöttünk egy ciklust még kivárunk, nem vágunk bele most május végén, csak júniusban: pénz, költözés, nyugalom...stb, tudjátok már írtam.
Mindenkinek drukk, bírjátok még ezt a hõséget?
Puszi: Émi
Émi
 
 


Sziasztok!
A mi lakásunk északi ezért ott jó idõ van, de a munkahelyem szauna.
Tegnap a másodállásomban beszélgettem az egyik vezetõvel és a köv. mesélte: A lányáék is lombikra jártak. 4 sikertelen próbálkozás után, éppen elhatározták, hogy belevágnak az 5-be, bementek megbeszélni mikor kezdhetik és akkor derült ki (rutin UH-t csinált a dokijuk), hogy 2 hónapos terhes.Spontán összejött. Mégiscsak van remény és csoda. Kép
Émi
Tegnap rád gondoltam mégis Ninat irtam, bocsi.
Tuti fogunk együtt babázni, stimulálásban, pedig talán két hónappal követlek.
Jó költözködést! Én tavaly kijelentettem, hogy min. 5 évig nem vagyok hajlandó dobozolni, bútort cipelni, stb. Az elmúlt 7 évben vagy ötször költöztünk-jóból is megárt a sok.
Az örökbrfogadáson már sokat gondolkodtam, de még soha nem jártam utána, hogy is zajlik. Én is remélem, hogy 1-2 év alatt megy, így 40 éves koromra biztos anyuka leszek.Persze az 5 lombikot mi is megpróbáljuk, sõt ha egy babánk lesz tesót is szeretnénk majd neki.

Sac
Kép
Névtelen
 


Émi! akkor lassan nálatok is beindul már, ez nagyon szuper. Én sokszor nagyon messzinek érzem a januárt, de anyagilag is kell várni, meg melobol is sokat hiányoztam és most nem kedvez a benti helyzetnek. Tudom, ha terhes leszek akkor nem számit, de ahogy eddig sikerültek a dolgok, jobb az óvatosság nekem. Milyen szurit fogsz kapni?

Sac! Tesoméknak is igy jött össze, a 4. lombik után, spontán, Szombaton lesz Csilla 1 éves. Csoda is van, csak ennyi kudarc után mi kissé nehezebben merjük elhinni, hogy velünk is megtörténhet. De feladni nem szabad. Én mire jó hirrek jövök, ti már régen itt se lesztek. Nekem a köv. lombikig csoda sincs. Amugy mi 3-4 gyermeket szerettünk volna, sajna már 1nek is nagyon örülnénk. Bár a férjem arra nem mondott semmit, de ha nem lesz tesó, én akkor is szivesen fogadnék örökbe.

Bella!! Hogy érzed magad? Pihensz sokat?

Puszi: Karmen
karmen
 


Sziasztok!
Sac: Igen gondoltam, hogy nekem szántad azt a mondatot.
Karmen: a szurikról még nem beszéltünk, majd a stimuláció elõtti 20. napon kell mennem uh-ra és akkor beszéljük meg. Annyit mondott a doki, hogy az eddigiek alapján könnyen stimulálható vagyok, kevés szurira lesz szükség szerinte, és nagyon hamar megérnek a tüszõim, így várhatóen már 11-12. nap körül punkció lesz. Nagyon bizakodunk, és megkönnyebbültem a döntésünktõl, hogy csak a következõ hónapban vágunk bele, úgy érzem nagyon jót fog tenni ez a másfél hónap pihenõ, regenerálódás. Furcsa, hogy már nagyon akarjuk, mégis a józan észünkre hallgatunk, nem pedig az érzelmeinkre.
Már meg is mondtam, hogy három hét táppénzre megyek június utolsó hetétõl!!!!
Az örökbe fogadáson mi még nem gondolkodtunk, érthetõ talán, nincs még mögöttünk annyi sikertelen próbálkozás, a párom problémájára tökéletes megoldás a lombik. De bennem van a félsz, hogy más gond n derüljön ki menet közben!
Bella:KépKépKépKépKépKépKépKépKép DRUKK......
Puszi mindenkinek: Émi
Émi
 
 


Sziasztok Mindenki!

Én egy férj vagyok és nagyon sokat olvasgattam a leveleiteket. Azért írok, mert mindenkibe erõt szeretnék önteni, olyan erõt ami elegendõ ahhoz, hogy egy lombik-programot végigcsináljatok.

Talán elég az ha elmesélem a történetünket. A feleségemmel közel három éve házasodtunk össze. Természetesen nagyon szerettünk volna gyerekeket, azonban ez nem sikerült. Orvoshoz fordultunk - nõgyógyász és andrológus -, akik megállapították, hogy nekem - a férjnek - van problémám egy gyermekkori mûtétembõl kifolyólag. Ezek után egyenes út vezetett a Kaáli Intézetbe.

Az elsõ kísérletünk - lombik - ez év elején volt, sajnos sikertelenûl. Azonban a második - mely áprilisban volt - eredményre vezetett, a feleségem terhes és két pici babát hord a szíve alatt. Most vagyunk a hetedik hétben. Láttuk már õket az UH-on. Tudom, hogy még sok van hátra a végéig, azonban most a boldogság tõlt el bennünket.

És azt is tudom, hogy mindenki így fog érezni amikor sikerül neki. És mindenkinek sikerülnie kell. Ez egy olyan dolog, amit nem könnyû megélni. Azonban akarat kell hozzá, ami a leveleitek alapján meg van bennetek.

Remélem nem baj, hogy írtam. Csak a boldogság beszélt belõlem.

Tamás.
Névtelen
 


Szia Tamás!
GRATULÁLOK!KépKépKépKöszi, hogy megosztottad velünk a történetedet. Nagyon szívhez szóló az írásod. Most már nektek is drukk...KépKép!
Ha kérdezhetek, tudjátok, hogy az elsõ vajon miért nem sikerült? Tudod nálunk is a párommal van a probléma, és lehet, hogy tanulhatunk a példátokból!
Ezek szerint nektek sem kellett három hónapot várnotok a két lombik között?
Émi
Émi
 
 


Tamás! Én is gratulálok, csodálatos érzés lehet.

Szégyellem, de én félek mi lesz ha 2 probálkozás már nem elég? Sajna nem merem beleélni magam a sikerbe, de reménykedek.

Karmen
karmen
 


Émi! És nem kérdezték honnan tudok elöre hogy tp. leszel? Mert nekem mindig ezzel jöttek. Meg hogy biztos abortusz.

Karmen
karmen
 


Sziasztok!
Gyorsan írok, mert a rendszergazdánk szólt, hogy szünetelni fog a netünk.
Üdv Tamás!
Jó, hogy írtál. Nagyon vigyázzatok Magatokra! Sok-sok drukk! Kép
Karmen!
Ne félj, bízzál magadban, magatokban. Lazíts.Használd ezt az alig több, mint fél évet feltöltödésre, a pozitiv energiák begyûjtésére. Kép ,ha lelkileg OK vagy, biztos sikerülni fog.
Hétfõn nagyon el voltam keseredve, de ma már a pozitiv dolgokat látom a hosszú halasztásabn. Fizikailag eléggé le vagyok robbanva. Már tervezgetem, hogy jul-ban elutazzunk nyaralni-tök jó lenne, ha sikerülne, mert akkor tuti kipihenten, feltöltödve vágnánk bele a köv. beültetésbe.
A sok megpróbáltatás során mindig arra gondoltam, hogy ha esély már nincs is, remény mindig van.A csodákat mi magunk hozzuk létre - volt, hogy sikerült (az orvosok nem hittek az ügyben, de mi a hitünkkel megtettük - azért írok rébuszokban, mert a régi dolgokkal nem akarlak benneteket terhelni)
Annyira, jó, hogy tudunk dumcsizni.Sok pozitiv energiát kapok Tõletek.
Hétfõn megint megkaptam, egy ismerõstõl, hogy minek erõltetjük a dolgot, miért nem adjuk fel a küzedelemt. Kivülálló ezt nem érti.

Bella!
Hogy vagy?

Jó hétvégét mindenkinek!
Sok puszi Mindenkinek
Kép
Sac
Névtelen
 


Holnap esküvõre megyünk, megfelelõ idézetet kerestem, az üdvözlõlapra, mikor rátaláltam a köv. idézetre:

"Nem tudod, mit rejt a sorsod
Mosolyt hoz-e vagy könnyeket
Tanuld meg hát feledni a rosszat,
S õrizd meg a boldog perceket."
(Hemingway)

Pusz
Sac
Névtelen
 


Sziasztok Kedves Társalgók!

Nagyon jólesik, hogy Ti is örültök a mi örömünknek! Tudjátok ez igazán pozitív és feltöltõ érzés.

Kedves Émi!

A teljes történethez hozzátartozik, hogy én jelenleg 32 éves vagyok, a feleségem pedig 23 éves.
Engem 9 és 10 éves koromban mûtöttek heresérv miatt. Az orvosaink szerint ez túl késõn történt. Ebbõl következik, hogy amit az andrológusnál produkáltam az egyenlõ volt a semmivel. Ezután jött a szokásos elkeseredés, aztán az elmaradhatatlan biopszia. Szerencsére ez eredményre vezetett, és elkezdõdött a folyamat. A mûtét során talált dolgokat lefagyasztották és az andrológusunk javaslatára kerültünk a Kaáliba.

Tavalyi év decemberének végén kerûlt sor az elsõ stimulációra, és a punkció után a petesejtekbõl csak egy termékenyûlt meg. Igazán az orvosunk sem bíztatott nagyon, ennek ellenére visszaültették és a két hét elteltével szembesültünk azzal, hogy a teszt negatív lett.

Valóban nem kellett kivárni a három hónapot, mivel a feleségem teljesen egészségesnek bizonyult és így március végén elkezdhettük a második menetet. Ennek az eredményérõl tegnap írtam nektek. Jelenleg nálunk a hangulat eufórikus, és ez most nagyon jó.

Kedves Karmen!

Tudom mindenkit megvisel egy ilyen dolog, azonban az én véleményem az, hogy nem szabad arra gondolni, hogy nem sikerül. Az öt lehetõség nem tudom, hogy soknak számít-e. Feltehetõleg van akinek elsõre sikerûl és van akinek csak késõbb. Mindig csak arra gondoljatok, hogy sikerûlni fog. És minden lehetõséget ki kell használni, tudom - és hidd el éreztem is -, hogy anyagilag is megviseli egy ilyen dolog az embereket.
De nekünk akiknek csak így lehet gyerekünk ezt el kell viselnünk. Lehet, hogy közhely de ezzel együtt kell, hogy éljünk.

Ha két próbálkozás nem elég, akkor elég lesz a három....és így tovább.

Még valamit el kell Nektek mondanom, most legszívesebben kiállnék a világ elé és kikiábálnám mindenkinek, hogy APA leszek! Meg azt, hogy büszke vagyok a feleségemre. Mert végigcsinálta ezeket a dolgokat. Mert erõsnek és kitartónak bizonyúlt.

És Ti anyák - leendõ anyák - mindannyian ilyenek vagytok. Kérlek benneteket bízzatok magatokban. Akkor pedig semmi sem akadályozhat benneteket a sikerben.

Köszönöm, hogy meghallgattatok és válaszoltatok a levelemre. Nagyon jól esett. Remélem tudtam a kérdéseitekre válaszolni, ha bármit szeretnétek még kérdezni ittelérhettek.

Mégegyszer köszönöm, hogy örültök az örömünknek. Mi is szorítunk mindenkinek.

Tamás.
Névtelen
 


Tamás! Nem is tudod nekem mekkora öröm volt olvasni hogy egy férfi igy megbecsüli a feleségét és igy tud örülni neki, hogy babájuk lesz. Azt hiszem az én férjem is ilyen, amiért már eleve szerencsés vagyok, ha lesz babánk ha nem. Mellettem áll, ahogy én sem hibáztatom öt az okokért. Neki is herevisszér sérve volt, 2 éve mütötték, sajna nem segitett. Én is csodálom akik a lomnbikon keresztülmennek, vállalják. Nekem amikor közölték hogy erre visz tovább az út, több hónapba telt amig rá tudtam magam szánni. Most már örömmel várom mindig a köv. mert tudom megéri csinálni, mert a siker csodálatos lehet.

A 3 hónap érdekes, mert törvény irja elö, hogy min. 3 hónapnak el kell telnie a 2 lombik között.

Sac! Ez az idézet nagyon tetszik, köszi hogy megirtad.

Általában nagyon pozitiv vagyok, és csak itt vallottam be hogy félek is, másoknak nem beszélek róla. De belül félek, mert olyan kevésnek tünik a 2 esély!! Szinte hihetetlen hogy az elég lesz. Persze utána sem adjuk fel, ebben biztos vagyok, csak akkor még nehezebb lesz.
Most nemigen gondolok amugy a babára, nem stresszelem magam, mivel a dokik szerint sincs spontán esélyem, ahogy irtam szinte minden nap van valami sportolás. Nekem lelkileg nagyon jót tesz, föleg amiatt járok oda.
Kinek mi hatásos, még az is lehet hogy tényleg igy fog csoda érni. Azért még az Aviva tornát is csinálom hogy hátha az is segit.

Bellának nagy drukk, én se nagyon keltem fel, min. 1 hetet feküdtem, csak utána adtam hirt. Majd várjuk ide a jó hirekkel. Persze a többieket is, én még jóideig végigizgulom ezt veletek, megigérem. Amugy nem vagyok bánatos amiatt hogy várni kell, mert a munka miatt is jobb ha már nem hiányzok egy ideig.

Na megyek már aludni. Kissé most mégis elkeseredtem, de a levél végére már megint mindent jó szinben látok.

Puszi: Karmen
karmen
 


Sziasztok!
Tényleg jó volt olvasni Tamás a leveledet.
Az én férjem is hasonlóan gondolkodik, nélküle talán már rég feladtam volna az egészet. Mikor kiderült ,hogy nem elég egy probléma, még itt van ez az immunológiai hülyeség is, én nagyon elkeseredtem és Õ volt aki biztatott és erõt adott, hogy ha lesz baba ,ha nem lesz akkor is nagyon fog szeretni, és megtaláljuk a módját, hogy akkor is teljes életet éljünk.

Az idézeteket illetõen, az életem legszomorúbb idõszakában voltak kedvenc idézeteim, amibõl erõt és hitet merítettem, sokszor segített.

Puszi
Sac
Névtelen
 


Hello Lanyok,
Elnezest kerek, hogy eltuntem, de muszaki okok miatt nem tudtam irni. Leegett a winchesterunk es mara sikerult realizalni a helyzetet, mashova pedig nem mehettem, mert pihenni kell.
Nagyon hianyoztatok! Remelem, mindenki jol van!
Velunk annyi tortent, hogy mult heten kedden visszakaptam a kis Piciket, blastocomp formaban (a biologustol kerdeztem, hogy hany sejtet jelent, de azt mondta, hogy mar nem tudja megszamolni!), akkor volt negy napos. A nyalkahartya nagyon jo volt (12mm), igy a doki is biztatott, hogy rendben lesz minden. Eleg sokaig erzekenyek voltak a petefeszkek, talan hetfo ota erzem, hogy regeneralodtak. Mar nagyon unom a pihenest, de ezt a par napot kibirom. Sokszor erzem puffadtak magam, az elejen sokat feszult is a hasam. Most ha megeszek egy szendvicset mar ugy erzem magam, mint egy leggomb. Mas tunetem nincs, neha gorcsolget a hasam. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, a tobbit majd kesobb.
Ugy orulok, hogy megint itt lehetek veletek!
Mindenkinek hiper-mega-szuper drukk Kép
Megyek elolvasom az egy heti termest.
Puszi,
Bella
bella
 
 


Helló!
Bella
Mikor csinálsz tesztet?
Drukkolok nagyon.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ sok-sok + hullám.

Én már nagyon készülök a nyaralásra. Úgytünik, én megkapom a két hét szabit, a páromé még kérdéses. A szállás árajánlatot is megkértem már, elég lesz a pénzünk. Már alig várom a júliust. No meg a júniust-vérvétel és újbóli megmérettetés a Szabolcs utcában.

Pusz Sac Kép
Névtelen
 


Hello Lanyok,
Koszonom, hogy aggodtatok ertem, es gondoltatok ram!
Adrienn,
Megcsinaltad a tesztet? En a debreceni Kaaliba jarok.
Karmen,
Nekem 100 ezer korul jott ki a koltseg ugy, hogy korabban abbahagytuk a Gonalt. En nem kapok progi szurit, csak ket ampulla Profasit kaptam a transzfer ota. Viszont bogyokban bovelkedek: Divitren, Utro., MagneB6, Medrol, Aspirin, Elevit.
Hidd el, ket lehetoseg nagyon sok! Egy is eleg lesz! Ugy tisztellek benneteket, Emit is, hogy jozan esszel tudtok gondolkodni, es inkabb vartok egy kicsit, hogy jobbak legyenek a korulmenyek, eselyek. Sajnos en erre most meg nem vagyok kepes. Remenykedni pedig mindig kell, jol teszed, hogy minden egyes alkalommal bizakodsz, csak igy lehet tulelni ezt az egeszet!
Emi,
Azert vigyazzatok a korai punkcioval! A nyalkahartya szempontjabol nem biztos, hogy a legjobb megoldas. Nekem is gondot okozott. Ugyes vagy, hogy varsz egy kicsit.
Sac,
Orulok, hogy jobb kedved lett, es arra ne is gondolj, hogy nem tudsz majd terhesseget kihordani! A hormonokat be lehet allitani, az nem lehet problema. Ne hallgass az ismerosodre, igenis kuzdeni kell addig, amig sikerul! Mert biztosan sikerulni fog mindenkinek! Es ez nem eroltetes, hanem probalkozas, de igazad van, ezt mas nem is ertheti.
Szep az idezet!
Nina,
Neked beindultak mar a dolgok?
Tamas,
Koszonjuk a batoritast es sok-sok boldogsagot nektek!
Lanyok,
A leggomb szindroma tovabbra is tart, mar azt varom, mikor fogok felszallni Kép Egyre jobban aggaszt, mar aludni sem tudok. Volt valakinek ilyen? Azt hiszem, holnap felhivom a dokit es megkerdezem. Erdekes, hogy a punkcio utan nem ereztem ilyesmit, csak a transzfer utani egy-ket napban, de aztan elmult, es most napok ota megint erzem.
Borzasztoan felek, ahogy kozeledik az ido egyre jobban! Nagyon-nagyon szeretnem, ha sikerulne!
Sac,
Nekem kedden kell mennem vervetelre, tesztet nem csinalok.
Puszi mindenkinek,
Bella
bella
 
 


Bella! Én is 4 naposan kaptam vissza, és a nyh-m is ennyi volt. EZ ennyire általános? Kép Nagyon szoritok hogy sikeres legyen. Kedden tesztelhetsz? Már nem tudtam mi lehet hogy nem jelentkezel, de akkor nincs gond szerencsére. Mire jó a Divitren? Még sose hallottam róla. Atya ég, elsöre ilyen sokba került neked! Akkor én meg ne panaszkodjak! Köszi, nem kell ezért tisztelni, ha valaki úgy érzi jobb várni a körülmények miatt, akkor a baba miatt meghozza ezt az áldozatot. Szerintem ez természetes. Ne igyál szénsavasat meg ne egyél pl. banánt meg nehéz kajákat, mert ilyenkor nagyon felfúj. Egyél sok túrót, mert sok benne a fehérje (nem a felfújodás miatt)

Sac! Hova mentek nyaralni? Én szeretném ha legalább az idén elmennénk Debrecenbe a virágkarneválra.

De izgulok már a tesztetek miatt!!

Karmen
karmen
 


Karmen,
Itt altalaban a harmadik napon teszik vissza a manokat, nekem a nyalkahartya miatt kellett huzni. Igazabol az otodik napon akartak, de szerintem nem mertek megkockaztatni, mivel csak egy volt osszesen.
A Divitren hormonpotlas, haromfele bogyot tartalmaz tulajdonkeppen es mindegyik mas szinu. Nekem csak a feheret kell szedni Kép
Csak szensavmentes asvanyvizet iszok, nem is szeretem a buborekosat. Szerintem ennek valami mas oka van. A szteroid adagot kellett felemelni, en erre gyanakszom, de holnaptol mar megint kevesebbet kell hasznalni.
Ha jottok nyaron a karnevalra, akkor akar talalkozhatnank is!
En nem akarok tesztelni, annyit csalodtam mar. A dokim szajabol akarom hallani az iteletet! Viszont holnap megprobalom megpuhitani egy kicsit, hogy ne kedden legyen a vervetel, hanem hetfon. Hatha belemegy!
Puszi,
Bella
bella
 
 


Sziasztok!

Bella hatalmas drukk neked.

Nálam tart a szurizás egészen vasárnapig. Hétfõn megyek Uh-ra kiderül,hogy hány tüszõt sikerült ügyeskednem.

Én is kérek szorítást!

Puszi : Nina
Nina
 


Hellóka!

Karmen
Horvátországba megyünk, Vrsarba, campingbe sátorozni.
Bella
Én is nagyon felfújódtam, nem tudom miért, idõvel enyhült.Karmennek igaza van, egyél fehérje dúsan, sajt, túró, tengeri halak.
Szurkolok nagyon
Kép
Nina
Drukkolok

a Debreceni karneválra nem biztos, hogy tudok menni, mert lehet hogy akkor pihizek a picikkel. Kép

Jó hétvégét!
Puszi
Saci
Névtelen
 


Lanyok,
Beszeltem a dokival, szerinte a petefeszkek miatt puffad a hasam, mert nem alltak le, hanem tovabb termelik a hormont! Remelem, igaza lesz!
Hetfon megyek vervetelre!!!!!!!
Szurkoljatok nekem, hogy sikeruljon! Iszonyatosan izgulok! El sem hiszem, hogy letelt a ket het!
Mindenkinek drukk!
Adrienn,
Mi az eredmeny?
Puszi,
Bella
Kép
bella
 
 


Sziasztok!
BELLA!!!!!
Nagyon-nagyon drukkolok neked, de én már biztosan érzem hogy sikerült neked! Tudod, én egy boszi vagyok! :-) :-) :-)

NiNA!
Neked is drukkolok a hétfõi UH-hoz hogy sok szép tüszõcskéd legyen!

És azoknak is drukkolok akik a várakozás stádiumában vannak (mint én is), hogy vidáman teljenek a napok addig amíg újra bele nem vágunk egy újabb, de UTOLSÓ sikeres akcióba!

Minden kedves topic lakónak szép hétvégét kívánok!
Puszka, Szonja
Szonja
 


Bella! Megértelek, én is ezért kértem a dokit hogy nézze meg vérböl, olyan szörnyü lassan telik el a 2 hét. A vérböl meg biztos is az eredménye. A fene, hogy én csak este tudom majd elolvasni, melobol nem tudok netezni (nem merek, pláne nem babás oldalt) De nagyon sokat fogok rád gondolni!

Nina! Szoritok nagyon, várom töled is a hireket!!

Émi! Régen voltál már itt.

Szonja. Ezzel egyetértek. Jó lenne ha tényleg utolsó lenne.

Bella! Már nem is emlékeztem hogy van itt debreceni. Remélem tényleg menni fogunk. Ha minden igaz eljönnek anyuék is velünk, ugy még jobb is lenne meglógni tölük dumálni, a férjemet egyedül nem akarnám hagyni, mi meg kissé untatnánk Kép

Adrienn remélem sokat pihen és ö is hozza majd a jó hireket.

Sac! Imádom a horvát tengerpartot. Tavaly és az idén is szerettünk volna menni, de a lombikra kellett a pénz. Ha jövöre összejön akkor lehet hogy majd akkor nyaralunk (persze ha utazhatok a doki szerint)

De jó hogy végre hétvége van. Holnap megyek virágkiállitásra, remélem megint kapok valami szépet. Kép

Karmen
karmen
 


Hello Lanyok,
Izgalmas hetvegem volt! Pentek delutan elkezdett folyni egy kis halvany barnas trutyi. Teljesen elkeseredtem, hogy vege az egesznek, biztosan meg fog jonni. Iszonyatosan gorcsolt is a hasam. Szombat delelott meg jott egy keves, aztan elmult, de a gorcsoles maradt. Nagyon feltem, hogy mi lesz, de nemileg biztatott a dolog, hogy mar megjohetett volna, ha akart volna. A puffadas merseklodott egy kicsit, amikor csokkentettem a szteroidot. A dokit mar nem is hivtam, mert ugy gondoltam, hogy ha megjon, akkor ugyis felesleges. Szoval a szombat reggel borzaszto stresszes volt, es aztan az egesz hetvege. Minden alkalommal fraszban voltam, amikor mentem a wc-re.
Viszont.............Kép
A betaHCG:300!!!!!!!!!!!!!!!!! KépKépKépKépKépKépKépKép
Az orvos a lelkemre kototte, hogy pihenni kell es kimelni magam, mert ez az egy-ket het meg nagyon rizikos. Egy het mulva kell mennem UH-ra, es kepet is kapok majd! Kép Remelem, ezek utan mar nem lesz semmi baj, es szepen befeszkeli magat a kis Mano es novoget rendesen.
Szonja, Kép
Tenyleg boszi vagy! Kép Koszonom a drukkot!
Karmen, Kép
A karnevalt megbeszeljuk! Koszi, hogy gondolsz ram!
Lanyok,
Mindenkinek koszonom a sok drukkot es a kedves szavakat! Nagyon sokat jelentett, hogy tudtam, hogy izgultok ertem! Megigerem, hogy en is hasonlokeppen fogok szoritani mindenkinek a siker erdekeben! Nem szabad elkeseredni, mert mindig van kiut!
Meg fel sem fogtam, hogy mi tortenik velem! A dokinal is csak vigyorogni tudtam, egy ertelmes mondat sem jott ki a szamon. Dehat ido kell, hogy az ember ennyi csalodas utan felfogja, hogy jo is tortenhet.
Kezdodik a vizsgaidoszak es pihennem is kell, igy kevesebbet jovok majd, de azert minden nap benezek es drukkolok! Kép
Adrienn,
Veled mi a helyzet?
Puszi mindenkinek,
Egy nagyon boldog Bella Kép
bella
 
 


IGEN! IGEN! TUDTAM!!! Kép Kép Kép
Tiszta szívbõl gratulálok!!!
Nagyon vigyázz magadra! Pihizzél és igyál sok folyadékot!
Puszka, Szonja
Szonja
 


Jeeeee!!!! Kép
Bella
Nagyon örülök. Kép
Pihenj sokat, és ne emelj, ne létrázz, ne ugrálj stb.A vizsgák miatt ne izgulj, tuti sikerülni fognak.
Nagyon szorítok, hogy pocaklakó kismanó Veletek maradjon.

Kép

Puszi Mindenkinek
Sac
Névtelen
 


Sziasztok Lányok! Mindenekelõtt óriási gratula Bellának!!!!Nagyon régen olvaslak már Benneteket így teljesen képben vagyok, most viszont szeretnék csatlakozni hozzátok. Képtelen vagyok bejelentkezni, így névteleül írok. Az eddigi orvosom elküldött meddõségi központba, mert nem tud segíteni rajtunk, hogy babánk legyen...Most nagyon el vagyok keseredve, jó, hogy látom a jó példát, mert azt gondolom elõbb-utóbb azért mindenkiek sikerül!!!Férjemmel a budapesti Kaáli mellett döntöttünk, most jelentkeztem be, jövõ keddre kaptam idõpontot, így elkezdjük mi is a vizsgálatokat. Azt olvastam valahol, hogy a Kaálinak 48 %-os a sikeraránya a lombiknál, Ti errõl mit tudtok? Kíváncsi vagyok, hogy nálunk mit fog javasolni a doki. Ugye szerintetek is jól döntöttümnk, hogy a Kaálit választottuk? Nektek mik a tapasztalataitok? Válaszotokat elõre is köszi: Málna
Névtelen
 


Bella!

Szívbõl gratulálok! Nagy öröm ilyen jó hírt olvasni!
Figyelemmel kísérem a topikot, de eddig csak a háttérbõl drukkoltam mindenkinek, remélem nem baj,hogy irtam.

sasha

Kép
sasha
 
 


Kedves Bella!

Én, mint egy leendõ apuka is gratulálok Neked! Ugye milyen jó dolog és egyben jó érzés is ami történi ilyenkor?

Biztos minden rendben lesz!

Azt szeretném még elmondani mindenkinek, hogy mi a harmadik hónapba léptünk szombaton. Csütörtökön pedig megnézett bennünket a feleségem nõgyógyásza és azt mondta, hogy van nyolc centi gyerekem, két részletben. Pénteken megyünk a terhes - csúnya szó, szerintebb jobb az ÁLLAPOTOS - könyvért és már csak egyszer kell a Kaáliba visszamenni.

Ugye tudjátok, hogy mindenkinek sikerülni fog! Nekünk ez lett megírva és ezt kell megélnünk, egytõl-egyig.

Mindenkinek üdvözlet, Tamás.
Névtelen
 


BELLA!
Most nem bírom ki és írok is!
Mindannyiótoknak szurkolok és most szeretnék Veletek örülni! Kép

Tamás,
Szerintem még szebb a VÁRANDÓS jelzõ. Fõleg, ha már valaki ennyire nagyon szeretne babát!

Solya, a kukkolótok Kép
solya
 
 


Bella! Ez fantasztikus! Megint eggyel többen lettetek, akiknek elsöre összejött. Vigyázz magatokra, pihenj sokat. Remélem nyáron tudunk találkozni, eddig minden ugy van hogy megyünk. Akkor én már a pocakodat is látni fogom Kép

Adrienn??

Málna! SZerintem a Kaáliban jó kezekben lesztek.

Karmen
karmen
 


Kedves Solya!

Valóban igazad van, szebb a VÁRANDÓS, mint az ÁLLAPOTOS kifejezés, szó. Ígérem, én is ezt használom ezután.

Üdvözlettel, Tamás.
Névtelen
 


Sziasztok!
Kép
Málna
Jól döntöttetek.
A Kaáliban jó kezekben lesztek, szakmailag és emberileg is megbízhatóak, jók. Én a Kaáliban mindig biztonságban érzem magam.

Tamás
Jól esik a biztatás, mégha parkoló vágányon is vagyunk.
Sok drukk, hogy kismanó szépen fejlõdjön. Kép

Sasha
Gyere nyugodtan dumcsizni

Nina ?????
Adrienn????
Émi
Mikor indul a program? Mindjárt június Kép nekem 2 hét az mindjárt.

Mindenkinek sok puszi
Sac
Névtelen
 


Helló!

Sac!
Köszi, hogy nem tessékeltél kiKép

TamásKép
Szerintem mindkét szó szép, de szerencsére nem terheskönyvnek hívják. "A várandós anya gondozási könyve" címen futKép Ez azért nem olyan csúnya megfogalmazás szerintemKép Gratula a Nyolc centishezKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Hello,
Koszonom szepen a gratulaciokat, olyan kedvesek vagytok, teljesen meghatodtam! Hatalmas puszi erte mindenkinek! Kép
Malna,
Igazad van, elobb-utobb mindenkinek sikerul! A Kaali jo dontes, ahogy Sac es Karmen is irta, en is meg vagyok elegedve, mindig szivesen es jo kedvvel megyek oda.
Sasha,
Orulunk, hogy itt vagy! Irj valamit magadrol!
Tamas,
Nagyon jo erzes es furcsa is, meg mindig nem fogtam fel! Szeretnem mar en is latni, hogy vegre el tudjam hinni, hogy velem tortenik mindez!
Akkor pontosan egy honappal jartok elottunk! Kép A nyolc centi mar igazan jelentos meret!
Solya,
Tessek abbahagyni a kukkolast es irj gyakrabban! Kép
Karmen,
Remelem, hogy akkorra mar jo nagy pocakom lesz es tudok mit mutogatni! Kép
Rolam annyit, hogy egyenlore meg nem nagyon erzem, hogy VARANDOS vagyok. Neha megszedulok egy-egy pillanatra, es sokkal intenzivebb ehsegerzeteim vannak, mint eddig, de mas nincs. Kép
Tovabbra is drukk ezerrel mindenkinek!
Puszi,
Bella
bella
 
 


sziasztokKép
bocsánat, hogy így ismeretlenül jelentkezem be, de mindig olvaslak Benneteket és Mindenkinek drukkolok csak így a háttérbõl!!!
Bella óriási gratula!!! fantasztikus lesz az élmény mikor elõször láthatod majd az uh-án a kis lurkót, na meg a fénykép! Tedd el mindig és lassan kész albumot készíthetsz belõleKép
pussza
a háttérben olvasó
Névtelen
 


Bella! Remélem téged elkerül majd a hányinger. Nekem a Bromotól szokott lenni pár napig amikor elkezdtem szedni, hát olyankor mindig eszembe jutnak a kismamák. Pokoli!! De szivesen lennék rosszul én is amiatt!!! Majd tedd fel a profilodba a baba UH képét. A másik forumban szoktam látni, nagyon tetszik.

Hova tüntek a többiek, akiknek drukkolunk itt??

Karmen
karmen
 


Sziasztok!

Ahogy olvasom, sok mindenki szurkol Nektek. Azért jöttem én is, hogy gratuláljak Bellának.
Bella!
Kevés hányingert, lábdagadást, viszont jelentõs eufóriát kívánok az elkövetkezõ hónapokban. És utána egy gyönyörû és sokat alvó, keveset síró babócát.

Sac!
Mostanában alig írsz nekem. Remélem nem haragudtál meg rám?! Már csak két hét! Tök jó!
Hajrá!!!

Snoopy
snoopy
 


Szia Bella!

Mégegyszer gratulálok, én azt tudom, hogy a mi várandoságunkat március 22.-étõl számítják. A szülés várható idõpontja azok szerint akik értenek hozzá, december 27.-e. Ilyen szép karácsonyi ajándékunk eddig még sohasem volt. Már olyan nagyon várom a karácsonyt...

A nyolc centi, két részletben meg azt jelenti, hogy az ikrek összesen ekkorák (4-4 cm). A nõgyógyász szerint - múlt hét csütörtökön voltunk nála - szép nagyok. Sõt úgy tûnik, hogy az átlagosnál nagyobbak.

Remélem, hogy ilyenek is maradnak. Mi már nagyon várjuk ÕKET!

Tamás.
Névtelen
 


Hello Lanyok es Fiuk! Kép
Karmen,
A Bromotol en is rosszul voltam egy ideig. Most neha a hasam fajdogal, ha sokat jarkalgatok vagy ucsorgok, dehat fekve igen nehez tanulni. Szeretnek mar a vizsgakon tul lenni, eleg rosszul erint most ez az egesz.
Meglatod, hamarosan eljon az ido, amikor a WC cseszet olelgeted! Kép
OK, felteszem majd a kepet, bar meg nem tudom, hogyan kell, de kitalalom.
Hatterolvaso,
Mar en is nagyon varom, hogy lassam. Tulajdonkeppen nem ez lesz az elso alkalom, hiszen a transzfer utan lattam a kis feher pontocskat, bar akkor meg nem volt beagyazodva.
Snoopy,
Koszonom a jo kivansagokat, remelem, ugy lesz minden, ahogy irtad! Kép
A nevedet lattam mar mas topicban, de most hirtelen nem tudom, hogy hol.
Tamas,
Nekunk aprilis 19. a kiindulopont, es szamitasaim szerint januar 20. korul lesz a baba erkezese. De nem szaladok meg ennyire elore, az elso harom honapon legyunk tul, es akkor mar nyugodtabb leszek.
Izgalmas karacsonyotok lesz! Biztosan nem lesz semmi gond!
Hatalmas puszi mindenkinek, Kép
Bella
bella
 
 


Bella!

Már irtam, hogy nekem semmi keresni valóm itt, hiszen már anyuka vagyok, ráadásul az eltervezéstõl számított 2. hónapban fogant meg a kicsi, de amíg még szóba sem került sürün rettegtem attól, hogy mi lesz ha nem vagyok termékeny, ha nem is lehet babám, hiszen a párommal 4 évig nem is védekeztünk, csak a "kihúzos" módszerrel, az pedig semmit sem jelent (fõleg, hogy nem mindig idõben sikerült a fogamzásgátlásnak eme módját kivitelezni...). Ezért kicsikét át tudom érezni a dokgokat, és nagyon szurkolok mindenkinek akik a babáért küzdenek és osztozom örömükben, bánatukban és küldöm a +++ energiákatKép
kicsi fiam már 7,5 hónapos eleven gyerkõc, most tanul mászni, felállni, de nem nagyon megy neki. Kb ennyi.

Tamás!
IkrekKép De jó! Akkor dupla gratuláció járKépKépKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Ja meg az kimaradt, hgoy egy közeli ismerõsünk is a Kaáliba jár lombikra, eddig egy beültetésük volt de sikertelen sajnaKép Szóval még ezért is olvasom a topikot, illetve ezért kezdtem el ezt olvasni, ezelõtt a ma megint megjöttet olvastam.

sasha

Kép
sasha
 
 


Kedves Sasha, köszönjük szépen. Nagyon jól esik a gratulációd, duplán meg mégjobban.

Igencsak sok feladat áll elöttünk amit meg kell tennünk, míg az ikrek megérkeznek. De ebben ez a szépség. Tudod azt elárulom, hogy még mindig "madarat lehetne fogatni velem". Emellett a boldogság mellett eltörpül minden más.

Puszi, Tamás.
Névtelen
 


Tamás
Ez nagyon jó és izgi, hogy ikrek. Gyönyörû karácsonyotok lesz.

Snoopy
Ha ezt olvasod elõbb, akkor nézd meg az e-mailedet, írtam. Bocsi a csendért, kicsit elhavaztam.

Bella
A puszis Kép -k aranyosak, lementettem, ugye nem baj ha néha én is használom õket


Mindenkinek puszi
Sac
Névtelen
 


Bella!

Anesztes topikokban lelhettél rám. Gondolom egyelõre a babás és szopis topikokat ritkán olvasod...
De hamarosan...Kép

Sac!
Egyelõre nem jött át a leveled, de majd kutatom...

Snoopy
snoopy
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: