Új privát üzeneted érkezett!

Ikky, Tigrincs, gyönyörűek a drágák, meg kell őket zabálni.

Rencsikém, jövőhéten nagytakarítunk, utánna teljesen kész lesz és teszek fel képet. Jó pihenést drága, és próbálj megnyugodni.

Moncsika, ma randi. :lol:

Lehet én is kapok a pofámra, mert híztam, de úgy gondoltam, hogy 34. hetesen már hízhatok megint kicsit. Remélem Dévisz is így gondolja. :lol: :lol:

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi
Szerintem fogd Marcira a hizást :lol: -mármint, hogy ő hizik...
csak nem szól érte apán, hisz már alig van hátra pár hét a szülésig.
nem tartassz a szüléstől? tudod már, ha apánk nem lesz kéznél, ki ugrik be helyette?


moncsika
várlak a jó hirekkel... :wink:

rencsikének jó pihenést...
chilike1
 
 


Chilike, én is azt terveztem, hogy Marcikára fogom. :lol:
Kicsit tartok a szüléstől, de még nem mondott semmi konkrétumot, és arról sincs fogalmam, hogy mi van ha nem ér oda. Azt mondták a lányok, hogy ez elég ritkán fordul elő, és általában mindig ott van.
De azért egyre több kérdésem lenne. :wink:
Nálad a két baba miatt tuti a császár, vagy lehet simán is?

Kép
gmelcsi1
 
 

 
 

Hát igen, valószinűleg tuti a császsár.De nem bánom.
Sokat gondolkoztam rajta, de lehet, hogy még az első baba megszületne simán(akkor is kérnék epidurálist), a második meg már csak császárral jönne, akkor "felesleges" két helyen is vágatnom magam :roll: , szóval inkább megyek a tutira...ami a császár. Az utánna lévő fájdalomtól tartok csak kicsit, sok császáros kismamit ismerek, mindenk azt mesélte, hogy aki simán szül, az akkor szenved amikor épp szül, de másnapra kutya baja, a császárosoknál forditva van, ott a szülés nem fájdamas, de utánna annál inkább!!!
Azért kicsit fura, hogy ilyen későn beszélitek meg a részleteket, nem? Vagy nem is kell olyan sokat beszélni erről, amikor megindul a szülés be a kórházba és pikk-pakk jön apánk is meg a baba is :lol:
Fúúú, én még olyan tájékozatlan vagyok erről az egészről, mi -hogy műkődik, még sose szültem :lol:
chilike1
 
 


Tigrincs!!! Micsoda mosoly! Köszi! ...és látom ám, a két kis huncut fogacskát is ott az alsó sorban! :lol: :lol: Igen, óvónéni vagyok. Nagy öröm nekem, ha egy kisgyerek szeret oviba járni, hiszen az ovi legfontosabb feladata (szerintem), hogy a gyerekeknek maximális érzelmi és fizikai biztonságot adjon. Minden más csak ezután következhet...

Apánknál jó kis csúszás volt. Elugrott "szülni". :lol: Így, mikor kettőre odaértünk csak lemázsáltak (két! kilót híztam) és szélnek eresztettek. Mehettünk csavarogni. Mondta Zsuzsika, hogy legkorábban 3-ra ér vissza Dévisz és vannak előttem hárman, így csak négyre időzítettük az újabb érkezésünket. Találkoztam Melcsivel, meg Zsuzskával. :lol: :lol: (Zsuzska, írj, mi volt?)
Babócával minden rendben van, szépen növekszik.Már csak a buciját mérte meg Apánk 39,2mm. A méhnyakam megnyúlt :shock:, 6mm-t. Gondolom, a mérés némileg pontatlan néha. Lényeg, hogy nincs gond.
Jaj, mekkorát égtem! :lol: :lol: Nekem senki nem mondta, hogy most már hasi UH lesz, én meg pucérra vetkőzve vártam Apánkat. Már vettem fel a megszokott testhelyzetet, mikor szólt, hogy csak maradjak nyugodtan fekve, semmi terpeszre nincs szükség, mert nem hüvelyi UH-t csinál. :lol: :lol: Aztán persze volt hüvelyi is a méhnyakmérés miatt...

Kérdeztem az oltást. Azt mondta, hogy ő nem fogja beoltatni magát, és a gyerekét sem oltatná be...ezzel mindent elmondott.
Csak azt nem , hogy a Tovitából mennyit kell szedni... HELP ME!

Ja, és kukit most sem látott. Lehet mégis Dóri lesz a Petikénk? :lol:

Puszik Mindenkinek!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsikám Tovita reggel, este 1 szem.
Örülök, hogy minden rendben van.
Nálunk is, csak Marcika hatalmas és Apánk nem volt nagyon meggyőző azzal kapcsolatban, hogy ki fog-e férni. Úgyhogy bármi lehet.

Kép
gmelcsi1
 
 


moncsika
Tovitából 2x1 -et irt fel. Vagyis nem irta fel én meg azt hittem csak elfelejtette, lementem a házidokimhoz felirtani, ő meg mondta, hogy recept nélkül kapható :roll: .
Melyik az a fejméret a leleten? Akkor biztos nálunk is lemérte, csak nem tudok róla. Nekem is szokott mindkét féle uh-t csinálni,, mondjuk én a hasit jobban kedvelem :lol:
Örülök, hogy minden rendben.
Nem mondott semmit az amnióról?
Mikor mész legközelebb?
Lehet kicsit közlékenyebb, mert nagyon szűkszavúan nyilatkozol, pedig már alig vártam, hogy gyere... :lol:
Neked se mondta még, hogy mikor fogsz szülni? Én mindig csak ezekkel a nettes módszerekkel számolom, úgy március 09-lenne elméletileg, de ma kiderült , hogy február 20-a lesz a nay nap és tuti császár lesz...na a többit átküldöm privibe :lol:


melcsike
Örülök, hogy Marcika jól van.Hizásra nem szólt semmit?
Beszéltetek a szülésről?
Van az a flowmetria vagy mi, ami az áramlást nézi, neked nem kell menned olyanra? Vagy arra nem kell minden ksimaminak mennie?
chilike1
 
 


Én szűkszavú?! Ennyi történt. Én nem megyek száz kérdéssel, mit "egyesek" :wink: :lol: .

A fejátmérő a BPD. Nekem csak azt mérte,a többi testrészt "csak" leltárba vette. Cuki volt a baba a kis kezét tette vette föl-le. Más produkcióhoz most nem volt kedve.
Áh,dehogy mondott a szülésről valamit! Hol van az még! :lol: :lol: Bár, ahogy rohan az idő...még most üldögéltünk a váróban a pozitív teszteket szorongatva, aztán tessék...
Ja,az amniot megint emlegette,de mondtam,hogy legyen nyugiba, ha egy kicsit is bizonytalan a négyes tesztnek,vagy a genetikai UH-nak az eredménye, én fogom hívni, hogy adjon beutalót rá. De ilyen nem lesz! :lol: :lol:
A Tovitán kívül még kaptam vasat Maltofer Fol címűt.
Legközelebb okt.9-re akart hívni, de aznap megyek genetikára, mondtam, hogy fölösleges két UH egy nap, így megalkudtunk, hogy egy héttel később 16-án megyek.
Ja,a hízást csak nyugtázta, és annyit kérdezett: " Azt tetszik tudni,hogy 10 kilót hízhat,ugye?!" Én meg bőszen bólogattam.

Na, most már csak azt nem írtam le,hogy közben ketten telefonáltak.... :lol: ...nem is! Hárman!!

Pusszok!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsikám! Mondtam én, h kislányka lesz!!!! ;-)
Jó volt hallani a hangod Bébikém!!! Köszi, h hívtál, drága vagy!!!
Tovitát megnézem holnap a kiskönyvben.

Mucikám! Hát jól keresztbe hívtunk/írtunk. Sajnos nem rezgőn voltam, csak azt hittem, így nem érzékeltem. :lol: Na, majd holnap. :D
Addig is pusssssssz!!!

Kép
bodza2005
 
 


Chilike! Akkor még éppen vízöntők lesznek a Bébikék. :D
Aaaaaz jóóóó! ;-)
Az enyém is az, duplán. :D
Kérdezted, mit érzek, hááát, egy fiú-egy lány vagy két lányka.
Elsőre az elsőt gondoltam, de utána elbizonytalanodtam vagy mégsem???:lol: :lol:
Apánk nekünk a 11.héten megmondta, h punás. :D
Nemsokára Te is megtudod.

Kép
bodza2005
 
 


Moncsika
Jól van drága, azért , mert "egyesek" mernek kérdezni, te meg itt tudod meg a többi infót. :lol: :lol:
...egyébkén igy már máris jobb a történet, látod mennyi minden volt, te meg elintézted 2 mondattal :lol: :lol:
Szerintem is nagyon rohan az idő, tényleg nem rég volt amikor megpillantottuk egymást a váróban, aztán segitettem megkeresni a bugyidat a zsebedbe... :o -az már nem a váróbanvolt- :D :lol: azok a régi szép idők.... :lol:
Szóval tényleg megy az idő, már nem sok kell a félidőhöz, mi?
Én is szedek vasat (ferrogad folic-azt hiszem)+ folsav is van benne, meg nekem is mondta a tovitát, magne b6-ot, meg 4 naponta 1 elevit. Te azt kapod még?
Nekem is úgy jön ki, hogy megyek genetikaira, aztán másnap apánkhoz, de egyre jobban úgy látom, hogy nem megyek amnióra, felesleges lenne, bizom benne , hogy a kisbabáim egészségesek, minek tegyem ki őket és magamat is csakegy plussz stressznek.
Arról meg nem is beszélve, hogy ma azt hallottam, hogy az amnió is csak 99%, nem 100%, szóval az a 2-3% a különbség a vérvétel és az amnió között. És itt van cs.andi is, nézd meg az ő eredménye 1: 3száz valamennyi volt, mégis makk egészséges kisbabája van.
Szóval bizti minden oké lesz a genetikain.
Te azért én ezt nem értem, apánk néha úgy áll ehhez a hizás kérdshez, mintha annak örülne, ha a kismamák egyáltalán nem hiznának az elején, aztán az utolsó 3-4 hónapban magára kapna a gyerek súlyát. :lol:
Sztem tökéletes a 2 kiló.

Bodzika
Én is igy éreztem, hogy 1 kisfiú 1 kislány :lol: , aztán ki tudja? Már azt is mondták, hogy 2 kisfiú-na ez nem hivatalos :P .
Szerinted az AFP-n meg tudják mondani?
Ien én is néztem , hogy vizőntő lesz, anyukám is az, hááát nem tudom :roll: :lol: , nagyon szeretem anyumat , de két teljesen más világ vagyunk(én oroszlán vagyok). Remélem a gyerekek csak a Jó tulajdonságait "öröklik" a nagymaminak :lol: :lol:
chilike1
 
 


bodzika
ja mesélhetnél Esztikéről milyen baba? Milyen tulajdonságai vannak, sirós? vagy kiegyensúlyozott ?stb, stb.
chilike1
 
 


Te, "egyeske" olvass már vissza, hogy mennyire bőbeszédű szoktál lenni! :lol: :lol: Úgy kell kihúzni belőled minden szót! :lol: Nem arról van szó, hogy én nem merek kérdezni, hanem egyszerűen mindent tudok, így nincs mit! :lol: :lol:
Ez a bugyis sztori tényleg így volt! Már el is felejtettem! :lol: :lol:
Nekem az első élményem az Rólad, hogy szívem szerint agyoncsaptalak volna, mert majd egy órát késtél a punkció reggelén és az egész banda rád várva ücsörgött a váróban. Már a Dévisz hívni akart, hogy mi a szösz, mikor nagy mosolyogva belibbentél... :shock: Akkor elhatároztam, hogy ha eldurrannak miattad a tüszőim, akkor tutti lenyomlak! :lol: :lol: Aztán kicsit dumáltunk és mindjárt megnyugodtam. A végére meg már a bugyogómat is rád bíztam. Látod, milyen gyorsan változhat az ember véleménye? :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


moncsika
hát te milyen dili vagy :lol: :lol: :lol:
Bocs, hogy akkor még nem gondoltam a drága tűszőidre :lol: , azóta minden nap gondolok rád :lol: , remélem ezzel kompenzálom :wink:
egyébként meg lehet, hogy pont az én késésem miatt voltak ilyen szép érett a tiéd is, hogy a végén bébi lett belőle :wink:
ha jól belegondolok, lehet, hogy nekem is köszönheted, na jó csak egy kicsit.. :lol: :lol: :lol:
na nem vicceskedek tovább, úgyis mindjárt lépnem kell, mert jönnek hozzánk.
mit ettél ma? Tényleg úgy általában mit eszel? sokat eszel vagy keveset?
képzeld éjszaka volt egy olyan élményem, hogy éreztem ahogy mozog valamelyik picikém.nem tudom eldönteni, hogy csak álmodtam vagy tényleg megtörtént.
na mindegy, most várok, hátha érzem újra,-egyébként nagyon jó érzés volt-
melcsi irta, hogy ő csak a 20. héten érezte, mindegy akkor is már csak pár hetet kell várni.
chilike1
 
 


Hali!

Mizu lyányok? Szép idő van, mi? Oszt az a csavargó véretek visz titeket mindenfelé... :lol: :lol:

Én nem megyek. Petim délutános egész 7végén, én meg egyedül nem csavargok. :cry: :cry:

Chilike! Nekem azt mondta Apánk, hogy az Elevitet, meg a folsavat szedjem a 20. hétig+ az újakat is. (remélem, nem értettem félre) Csak a 20. hét után szedjem a négynaponta egy szem adagolásban az Elevitet. A folsavat, meg ha elfogy közben, akkor már ne vegyek, mert van a vasban is.
Én még nem éreztem semmi egyértelműt. Néha valami gyanús kis csiki, vagy ilyesmi, de szerintem az nem is a baba. Azt sem tudom, hol kell érezni... Mennyire lenn? :shock:

Ja, hogy mit és mennyit eszem? EDDIG! bármikor, bármit, bármennyit, de most már (tegnaptól:D) odafigyelek jobban.
Azt a cselt eszeltem ki, hogy az ebédet két részletben eszem meg , a másodikat a leves után úgy 2 órával, így egyel csökkentettem a napi étkezések számát. Én mindenfélét eszem, mert szerintem szükség van mindenféle tápanyagra, csak a neccesek mennyiségére figyelek inkább oda. Pl.a reggeli tojáshoz csak fél szelet kenyeret ettem. A levesbe csak egy evőkanál tésztát teszek...meg ilyenek. Majd kiderül, mire elég így.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Szia Moncsika,

Én is itthon vagyok, mivel ugye 'szobafogságon' vagyok.

Te mit csinálsz ilyenkor, illetve egész nap? Én a vérzések előtt dolgoztam, meg azért mentem ide-oda, de mostantól egy ideig ennek biztosan vége... kicsit félek, hogyan fogom magam lefoglalni, mert Petim sokat dolgozik.
Azt találtam ki, majd kézimunkázni fogok dolgokat a babaszobába, hímezni, festeni képeket, meg még ami eszembe jut. Aztán reméljük pár hét múlva legalább a háztartást el fogom tudni látni (dolgozni már nem megyek vissza egyáltalán).

Akartam még mesélni, hogy mi is aláírtuk már a papírt, amiben lemondunk az amnioról.

AFP-n már voltatok? SZTK-ban vagy istenhegyin?

További szép napsütéses vasárnapot, sétáljatok, kiránduljatok helyettem is :)
vjulcsi
 
 


Na igen, és a kajatéma....

Az egy hét alatt a kórházban, mivel ugye csak wc-re keltem fel, híztam egy kilót, pedig szinte alig ettem (a kórházi koszton kívül csak gyümit). Igy vagyok most ugyanannyi, mint amikor a pozitív tesztet csináltam.

De én is odafigyelek, már az elejétől fogva: csak teljes kirölésű kenyér és tészta, du. 3 után már szénhidrátot nem nagyon, édességet egyáltalán nem... és mellette sok zöldség, gyümölcs, könnyű kaják. Mondjuk én eddig is kb. így ettem, mert nagyon hízékony vagyok, remélem ez elég lesz így is.
vjulcsi
 
 


Julcsika!

Háát, nagyon nehezen telnek a napok. Főleg, amikor Petim nincs itthon. Semmi érdemlegeset nem csinálok, pedig megfogadtam még régen (tudtam, hogy ha sikerül, nem fogok dolgozni) , hogy tanulni fogok valamit ezek alatt a hónapok alatt. Már négy elment úgy, hogy semmi értelmeset sem csináltam. Haragszom is magamra emiatt.

Kedden megyünk az Istenhegyire négyes tesztre, szoríts, ha beférek még a Szimba mellé a drukkra várók sorába!

Mit takar nálad a könnyű kaja? Csajok írjatok már néhány ötletet, mert én még soha életemben nem diétáztam...

Pussznyussz!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok,

még a Tiszánál, csak nagyon hiányoztatok (függő vagyok) így bekukkantottam..... :oops:
Moncsikám, kaptál képet? Felrakod? már jó nagy a pocakod, nem? Nem raksz fel pocakfotót?
Nekem vannak könnyű kaja receptjeim, de inkább nem írom meg, mert én ezektől hízok..... :cry:

puszi mindenkinek!!!

Kép
rencsi79
 
 


rencsike
sziaaaa, na kipihented magad?
Ja ez igy van nálam is minden napos program már, hogy jövök és megnézem kivel mi történt. :lol:

Julcsika
Te hizékony vagy??? Komolyan??? Fúúú, én teljesen másmilyennek képzeltelek el, azt gondoltam, hogy kis pici alacsony törékeny nőcike vagy :lol:

moncsika
Nekem azt mondta már most, vagyis múltkor, hogy 4 naponta 1 elevit. Tuti , mert már nem a legutolsó hanem az azelőtti uh-nál szólt és most is ugyanezt mondta. Viszont szedem ezt a ferrograd folic-ot , meg a tovitát, erre most olvasom, hogy nem szabad együtt szedni a vasat meg a kálciumot, mert megváltozik a hatása...Na én meg idáig igy szedtem, :roll:

A hasam nekem hirtelen most megnőtt és olyan egybefüggő lett, mint a kismamáké :lol:
Én kedden megyek AFP-re ide az SZTK-ba, aztán csak október elején megyek az Istenhegyire a genetikai uh-ra.
Ja moncsa , én is zoritok , de tuti minden rendben lesz a négyes teszten ezen ne is izgulj :wink:
És tényleg lassan telnek a napok amikor itthon van az ember, főleg, ha nincs itthon senki, a tv-ben meg olyan hülye műsorok vannak, én mostanában főzőcskézni szoktam. Persze julcsika te inkább pihengess pár napot még az ágyban, olvass vagy fejts rejtvényt, csak lightosan..
Ja a savam megint sok, rengeteg kefirt iszom, attól jobb egy kicsit.
Na pusza mindenkinek
chilike1
 
 


Chilike!
A magnézium sem szívódik fel jól a vassal!!! Ezt valamiért senki nem mondja...
Kérdezted Eszti természetét. :D A kis dupla vízöntőjét. ;-)
Csodás Kislány!!! Hatalmas egyéniség, nap, mint nap elkápráztat bennünket. Nagyon jó a humora, hihetetlen dolgokat megért és lereagál, már egészen kicsi kora óta, nem sírós egyáltalán, sőt, mindig nevet, boldog, vidám, nagyon kedves, barátságos, nyitott, kiegyensúlyozott, édes kis Tündér! Ha idegen veszi fel/kézbe, nem sír, hanem hosszasan mérlegel, ha látnád, meg kell zabálni és attól függően, hogy érzi/ítéli meg, visszakéri magát hozzánk, illetve marad és már dumál is vagy berreg, csettint, előadja a repertoárt mama, papa, baba, apa, aja és társai, szóval egy álom. :D

Mucim! Jó volt csacsogni. :D 1,5 óra volt, tudod??? Férjecske kérdezte, hogy pontosabban ki vagy, hogy ennyit beszéltünk. :lol: Részletesen be kellett számolnom. :lol:

Csajocskák! Szorítok a vizsgálatokhoz, de tudom, h MINDEN a legnagyobb rendben lesz!!!!!!!!!!

Ma voltunk lovas-napon Bián és kaptam egy kovácstól egy szerencsepatkót!!! :D ;-) Eszti szuperjól érezte Magát. A kisállatkáknál és nagyoknál is elő kellett adnunk a mesekönyvéből az állatokat + hangokat... :lol: Képzelhetitek. :lol: (A könyvében mutogatja a dolgokat és próbálja utánozni, ami tetszik Neki pl. macskát, lovat. Amikor mi utánozzuk, ha ezek következnek, elnézően mosolyog, h milyen bénán utánozzuk őket és hátranyúl, megfogja kedvesen az arcunkat. :D )
A du. folyamán jót szopizott helyszínen, győztem félrevonulni :D , majd folytatódott a nézelődés, fogathajtás is volt, végül Anyumnál kötöttünk ki, az Ő kertjében elaludt a füvön (jó meleg pokrócon). Éppen hazaértünk a fürdetési időre. IMÁDOM EZT A KIS ÉDESSÉGET CSAJOK!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Moncsi! Bíííííírom a dumádat Csaje!!! :lol:
Rencsi! Ott merre vagytok Bébi?
Muci! Micsi ma???
Chili! Küldj fotót a nagy-nagy pociról!

Kép
bodza2005
 
 


Moncsikám! Olvasd el a jó kis könyveket, amit Bodzi-anyád javasolt :-) , nézz filmeket, ne horrort ;-) és keresztszemezz törölközőt, zsebes tartókát a Béjbikédnek!! Cépet, amilyet Te tucccccc!

Melyik kis pocakoska van oda a Micimacis dolgokért? Már nem tudom. Megkérdezem, amit ígértem most mailben, oksika?

Cupákok!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodza2005 2009.09.28 20:47-kor.

Kép
bodza2005
 
 


Drága muci,

Nálunk apa, pont akkor ért haza, mikor veled beszéltem, de már tudta, hogy veled dumálok. Kérdezte is, hogy mit mondtál. :lol:
Én vagyok mici-macis, és már találtam is. Vettünk Marci ágy felé, egy hatalmas felhőt, amin szamár és maci alszik. Annyira aranyos.
Eszti, hát komolyan Bodzi zabálnivaló lehet. Mikor küldesz nekem képet róla, a emailre???

Julcsi, nagyon örülök, hogy rendben vagy. Pihenj sokat.

Kép
gmelcsi1
 
 


Bodzikám,

Eszti tényleg egy tündér lehet, olyan jó lenne már találkozni veletek!!!
Olyan jó, amiket írsz, hogy ilyen jó kedélyű, boldog, elégedett kisbaba.... én már most aggódom néha, hogy hogy sikerül majd nekünk nevelnünk a picit az első naptól, hogy ne legyen elkényeztetett, mert sajnos, ha a kutyákból meg a cicából indulok ki... na hát őket legnagyobb igyekezetünk ellenére is nagyon elrontottuk, pedig aztán rengeteget olvastunk utána, egész hétvégén kutyasuliban voltunk...
Ez biztos hülyén hangzik, de sokszor felmerül bennem, hogy ha ezt sikerült 'elrontani', akkor hogy fogunk megbírkózni a babával? Nem szeretném, hogy egy kis hisztigép legyen, én is azt szeretném, hogy mosolygós, nyugodt, boldog baba legyen...A kórházban most sokat beszélgettem tapasztalt anyukákkal, ki hogy csinálta, próbáltam ez alapján 'osztályozni', hogy nekem mi tetszik, mi nem... de még nem állt össze a kép. Bodzikám, ha majd nagyobb lesz a poci, ugye találkozunk, és majd picit felkészítesz engem erre a nagyon nagy dologra???

Moncsikám,
persze hogy drukkolok neked holnapra!!! Biztos, hogy minden rendben lesz!!!
Mi meg ma mentünk volna Apánkhoz, de felhívtam reggel és áttettem szerdára, nem jön valaki 14.30 felé?
A könnyű kaják: hmmm, hát főleg zöldség, natúr hús, hal...ezeket mindenféle kombinációban, pl sütőben egyben összesütve, vagy a zöldség salátaként, stb. Én imádom a leveseket, és sokszor csinálok vmilyen zöldségből krémlevest. Ha nem lesz elég sűrű a turmixolástól (bár majdnem mindig az), akkor keményítővel sűrítem, nem rántással. Én pl. kenyeret nem eszem semmihez (csak reggelire pirítóst), de ez nálam mindig így volt, még a zsíros kajákhoz (pl halászlé) sem eszem soha.

Chilikém,
Hízékony vagyok, de nem duci :) Pont, mivel hízékony vagyok, nagyon oda kell figyelnem amúgy is,hogy mit eszem, így inkább vékonynak, vagy ' normál testalkatúnak' mondanám magam. Tegnap pl. a múlt heti 1 kiiló plusz miatt már csak zöldséget-gyümit vacsoráztam: lereszteltem két kisebb almát és két kisebb répát, meglocsoltam egy kis mézzel, jól összekevertem... isteni volt! Télen még fahéjjal szoktam megbolondítani (plusz forralt bor :))

Na megint jó sokat írtam, egy időre befogom a szám és visszafekszem aludni :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vjulcsi 2009.09.21 08:39-kor.
vjulcsi
 
 


Melcsikém,
Te meg mindjárt a 35. hétben jársz! Aztaaaaa.....
mindjárt láthatod kis Marcidat, de jó lesz neked! :)
vjulcsi
 
 


Na otthon ülő kismamák, lehet kreatívkodni: :)
http://www.nlcafe.hu/otthon/20080725/61 ... ralasahoz/

Már alig várom, hogy elkezdjem gyártani a szebbnél szebb dolgokat, csak a baba nemére lennék kíváncsi...
Moncsi, neked a múlt heti UH-n Apánk még mndig nem volt benne biztos???
vjulcsi
 
 


Sziasztok.

Gondoltam írok ide nektek.Remélem szerdán már hivatalosan is ide tartozok. :lol:
Vjulcsi:mi még nem taliztunk de valamiért én is egy kis vékony törékeny nőcinek gondoltalak.Ez nem így van???
Én is megyek szerdán apánkhoz.9:30 fele mondta.

moncsiga:mesélsz nekem erről a bugyis sztoriról? Kiváncsi vagyok. :oops:
És MINDEN RENDBE LESZ VELETEK KEDDEN!!!

bodzi:Eszti milyen kis nyugodt baba!!! :lol: puszi.
Ja és én is micimackó mániás vagyok.

Kép
Kép
melánia
 
 


bodzika
Na jó, hogy mondod, hogy külön szedjem a vitaminokat :roll:
Remélem az én csöppségeim is ilyen jók lesznek, eyébként én úgy érzem, hogy nem lesznek rossz gyerekek, legalábbis a terhességemből kiindulva úgy tűnik. Habár mindenki riogatott eddig, hogy: Jaj-jaj, még egy gyerekkel is milyen nehéz, hogy fogod birni, stb., de én egyáltalán nem vagyok megijedve.Valamiért biztos ezt adta a JóIsten én meg szivesen fogadom őket, ha meg nehézségeim lesznek még mindig tudok segitséget kérni. :wink:
Esztike biztos nagyon édi. :lol:
Igen csinálunk majd a pocimról képet, és felteszem, már én is gondoltam rá, úgyis mostmár olyan nagy, hogy érdemes megörökiteni :D . A legutóbbi fényképnél még nem volt olyan nagy, csak "alhasam" volt, de az még nem ilyen egyértelmű terhes poci volt. Szokott nyomni alul a hasam meg igy néha belenyilalgat, nem olyan kellemes, de azért nem fáj. Viszont nekem idáig felül lapos volt a hasam, mostmeg ahogy kigömbölyödött az az érzés nem volt olyan jó. Olyan fura volt, mintha mindig tele lenne a gyomrom és csak feszit, csak feszit. Egyébként mostmár , hogy itt vannak a köldököm alatt a babák(ott nézte múltkor apánk hasi uh-n, csodálkoztam is, hogy hogy feljöttek :) )szóval biztos már rakosgatják ide-oda a belső dolgaimat, azért van néha ilyen érzésem: hogy Hú, de tele vagyok :lol:
na puszi drága, majd nyomom a képet
chilike1
 
 


szia melániaaaaaa
Na pont most gondoltam rád.
Te már most is ide tartozol csak még nem akarsz hinni a szemednek :lol:
Mikor csináltál tesztet? Mondta apánk, hogy mielőtt mész csinálj még, vagy már nem kell?
Köszönöm kérdésed, mi jól vagyunk.
Két dolog van ami kicsit zavaró, az egyik, hogy éha még most is sok a savam-sokszor nagy párnákon alszom, hogy álmomba ne jöjjön vissza,pedig egyébként nem is használok párnát-, a másik, hogy nem tudok éjszaka aludni. Barátnőm aki nemrég szült, azt mondja, ő sem tudott aludni terhesen.Én kb. fél 12-12 körül elalszom, és rendszerint 3-4-5 körül felkelek, aztán már nem is nagyon tudok visszaaludni. Napközben viszont délután már elálmosodok, de akkor meg nem akarok lefeküdni, mert akkor megint este nem alszom, de ha nem fekszem le délután, akkor sem tudok éjjel aludni. Na jó ezt jó elmagyaráztam, nem is ragozom tovább.. :lol:
Te hogy érzed magad? Az izguláson kivűl, mert az természetes... :lol:
chilike1
 
 


julcsika
nem akartalak "le ducizni" :lol: :lol:
Egyébként én sem eszem (vagyis ettem) fehérkenyeret már nagyon régóta, teljes kiörlésűt eszem, meg tönkölyt, meg ilyeneket, de a terhességem elején csak a fehér friss kenyeret kivántam, meg a kiflit, zsemlét, stb. Most megint vissza vettem belőle, pont a hizás miatt Te cukrot eszel vagy mit használsz?
Pont pár nappal ezelőtt irtam erről moncsinak, hogy eddig sztiviát használtam(az egy természetes édesitő), de a védőnő azt mondta, inkább barna cukrot használjak, igy most azzal iszom a kávém, de hát az meg ugyanannyi kcal, mit a sima cukor, csak valamivel egészségesebb.
Neked most mi a következő lépés, milyen vizsgálatra és mikor mész? Azt tudom, hogy a kombinált jó lett, de akkor már csak AFP-re mész meg a 18.heti genetikai uh-ra?
Na nem is mesélted, hogy neked is alá kellett irni a papirt az amnióval kapcsolatban.
Te még elég fiatal vagy nem? Úgy emlékszem huszonéves...
Én 32 vagyok, de nem amiatt kell állitólag, hanem az ICSI miatt.
Érdekes, mert akikkel beszéltem (rencsike te, én :lol: , stb) nem megyünk amnióra, apánk meg azt mondta többen mennek, mint akik nem :roll:

moncsika
gyere, ha meg van a tuti jó eredményed. :lol:

gmelcsi
Ja nagyon jó. hogy már "mindjárt" szülsz.
Kicsit mesélhetnél hogy érzed magad? Sokkal nehezebb igy a vége, mint az eleje-mármint a terhességnek-?
chilike1
 
 


chilike:holnap tesztelek még egy utolsót.3pozi tesztem van.Remélem holnap még lesz egy.
Én megvagyok.Álomkór hol rám tör hol meg én sem birok aludni.Rendszeresen járok éjjel pisilni és a hasi feszítés is meg van főleg estére vagy éjjel.
Hányingerem nincs.Remélem ez nem baj.És persze hogy izgulok.Szeretném már ha szerda lenne és minden rendbe lenne!!!
Te sem voltál rosszul??? Hányás,émelygés?

Kép
Kép
melánia
 
 


Azért jöhetek kicsit hamarabb is? :lol: Az eredmény csak péntekre lesz meg, addig meg nem bírnám ki nélkületek! :wink:

Melike! A Julcsi egy csöppet sem duci, hanem egy vékony, copfos kis szőkeség. Olyan igazi kiscsajszi! :lol: Legalábbis az én emlékeiben így maradtál meg Julcsika... :wink:

Akkor most mi a bánatot csináljak? Szedjem csak 4 naponta az Elevitet? Határozottan emlékszem, hogy a 20. hetet mondta, még azt is hozzá tette: "Hogy ne hízzon sokat..." :shock: Az bizti akkor, hogy a vasat mindentől külön fogom bevenni. Bodzikám, de jó hogy Te legalább felhomályosítasz minket!

Jaj, én is akarok egy Esztit!Nekem jó néhány évig (még boldogult lyánykoromban) folyamatosan vízöntő pasiim voltak. Tényleg jó fejek, kreatívak, értelmesek. Csak egy volt a bibi, én bikaként megfojtottam őket. :oops: Nekik nagy tér kell, meg szabadság, én meg kis birtokló lüke vagyok. Tehát...nem csodálkozom, hogy az Eszti is is ilyen csudajófej kis teremtés!

Úgy lesz, úgy lesz Bodzianyus! Van még egy nagyon jó kis könyvem. Ajánlom mindenkinek. Popper Péter-Ranschburg Jenő- Vekerdi Tamás (micsoda társulat!): Sorsdöntő találkozások: szülők és gyermekek. És imádom még Molnár V. József könyveit is, amik a gyermekrajzok elemzéseiről szólnak. Csodálatos ember, csodálatos szemlélettel. Ilyeneket tud mondani: "A virág, a Nap földi kedve..." Ha újra születnék, néprajzkutató lennék...és néptáncolnék. Na, jó sokáig tudnék még erről a témáról beszélni úgy, hogy nem is tudom, érdekel-e valakit egyáltalán...

Julcsikám, ne félj! Nagyon jó anyuka (leszek- ezt /nem/ véletlenül íratta le velem az öreg Freud, nem is merem kitörölni) leszel. Nagyon felkészülni erre nem lehet, hiszen majd a Babád személyisége, meg az igényei eldöntik, hogy mi a dolgod. Neked csak figyelned kell, ő majd segít.

Nálam is az a baj, hogy annyira "lányos" agyú vagyok, hogy konkrét elképzeléseim vannak arról, milyennek szeretném látni 4-5-6 évesen a lányomat (nagyon jófej kiscsajszik voltak a csoportomban...) és ez nem biztos, hogy szerencsés dolog. Épp a fenn említett könyvben írja R.J., hogy micsoda károkat tud okozni a szülő-gyerek kapcsolatban, ha a szülőnek a fejében nem illeszkedik az elvárt és a kapott kép a gyerekről. Na, ha lesz időm, de leginkább kedvem, (mert elég uncsi) lassanként beszkennelem és elküldöm a közös e-mailre. (ha már van, legyen értelme annak is) Tehát, lehet, hogy jobban járna a gyerekem, ha fiú lenne, mert fiú-kép nem él a fejemben. Julcsika, még mindig nem látott Apánk semmit. Egyre valószínűbb a lány, Dóri-Dorci-Dorica.
Nagyon csapongó voltam, bocsi!
Puszmákok!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Melike! Ne stresszel magad! A hányinger nem kell! Chilinél és nálam is beigazolódott. (és a cicifájás sem kell, hogy állandó legyen-én még ezen borultam ki folyton)

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Melike,
Nekem az elején egyáltalán nem volt hányingerem, az 5. és 6. héten talán 1-2x hánytam, meg olyan más volt minden. De ha jól emlékszem, a 'vicces' része pontosan a 7. hét elején jött, és tartott a 10-11. hétig (na erre jó a blog, utána lehet nézni, mi hogy volt, mert már most nem emlékszem egy csomó mindenre! ).
A cicifájás is hamar elmúlt nekem, talán 6. hét környékén, és igazából most egy hete kezdett el megint fájni, meg nagyot nőni, de úgy, hogy néha aludni alig tudok (Moncsi, Chilke, ezzel ti is így vagytok?)

Chilike,
Én cukrot egyáltalán nem használok, korábban valamilyen édesítőszert használtam, bár igazából azt sem sokat, mivel én szinte semmit nem eszem/iszom édesen. PL. teát/kávét üresen vagy mézzel, sütiket elég ritkán eszem, a 'normál' kajákat meg én sosem curkozom (pl. zöldborsófőzelék). Most picit úgy éreztem, hogy megfáztam, és mézes teát ittam- a méz is hízlal, de ilyen szempontból nem érdekel, mert kicsit a mennyiség, a torkomnak meg kellett. A múltkor csináltam muffint, abban az a nagyon sötét fajta nádcukor volt, ami már tényleg szinte fekete.
Édes vagy, de nem vagyok huszonéves: pont most voltam 31. De ettől függetlenül, az ICSI miatt kellett volna az amnio. Apánknak megmutattam a kombinált teszt eredményét, és nem is próbált meg minket rábeszélni azután az amniora, mondjuk elég határozottan mondtam, hogy nem.
A következő lépések: most sokminden lesz, szerdán Apánk (reménykedem benne, hogy megtudjuk a nemét...), aztán 2 hét múlva AFP, rá két hétre meg a genetikai UH. Mi mindent az Istenhegyin csináltatunk (AFP, genetikai UH).

Moncsim,
Aranyos vagy, ahogy leírtál engem Melinek :) Azért amióta találkoztunk, sajnos rámjött 1-2 (na jó, asszem 5) kiló, de még így sem vészes a helyzet :)
Vitamin-téma: én femibion 400-at szedek, és egyáltalán meg sem említette Apánk, hogy nem minden nap kéne szednem...
Nekem vasat sem kell szednem, mondjuk jó magas volt a vérvételen a vas értékem, ezt csak akkor mondja, ha alacsony valakinek?
Jó, hogy benthagytad a freudi elszólásodat, na abban tényleg biztos vagyok, hogy Te nagyon jó anyuka leszel. Ráadásul te azért tudod már, hogy ez mit jelent, olyan sok gyerekkel, családdal találkozol...Nekem ez teljesen új lesz, én nem tudom hogy kell bánni egy babával. Tudom persze, hogy ösztönből jön, és nem is szeretném ezt túldimenzionálni, de azért jó lenne valami kapaszkodó...

Érdekes amit írsz, a gyerekkel szembeni elvárásokról... egyrészt ezt én gyerekként eléggé megtapasztaltam (én voltam az a gyerek, akinek minden nap volt különórája, mert ugye zongora, furulya, szolfézs meg sport nélkül nem gyerek a gyerek), illetve érdekes módon a kutyával is ezt rontottuk el, hogy mivel a világ legintelligensebb fajtája, túl sok elvárásunk volt, túl korán....illetve főleg a páromnak sajnos :(

Hú mostanában dől belőlem a szó, bocsánat!!!!!
vjulcsi
 
 


Oké próbálok nem idegeskedni csak olyan rosszak jutnak eszembe.Remélem jó helyen lesznek a babók és minden szépen fejlődik odabent.
tudom fő a pozitív gondolkodás de mégis félek. :oops:

Kép
Kép
melánia
 
 


julcsika
Na akkor csak alig több, mint 1 év van közötünk!!! :lol:
Augusztusban töltöttem be a 33-at,szóval még épp hogy elmúltam 32 :lol: :lol:
Egyébként én vagyok az akit abszolút nem zavar a korom, soha, sztem én öregen is jól fogom érezni magam a bőrömben :D Tök mindegy hány éves az ember, ha boldog!
Hát nagyjából úgy csinálom, mint te , főzelékbe én se rakok soha cukrot, mondjuk én reggel iszom 1 kávét-azt barna cukorral-, ha teát iszom akkor én is mézet használok, mondjuk én szeretem az édes izeket, de most abszolút nem kivánom.Este szoktam csak inni egy meleg kakaót(kevés nesquickkal, de abban van cukor).
Én holnap megyek AFP-re.
Reménykedjünk benne , hogy megtudjátok a nemét(mit szeretnétek?), de ha moncsa vagy az én esetemből indultok ki akkor még várni kell, még mi se tudtuk meg, egyszer sem úgy fordultak a békikék. Állitólag a 18. heti genetikain tutira meg tudják mondani, nem tudom, majd meglátjuk. :wink:


moncsika
Jó, hogy nem vártál péntekig :lol:
Sztem az elevittel kapcsolatban csörögj apánkra, nem tudom, lehet, hogy neked úgy mondta :roll: , csak azért nem értem, mert nekem két gyerekem van-na nem hencegni akarok :lol: :lol: - és nekem lecsökkentette az adagot, akkor nálad, hogyhogy nem? Na ezt én sem értem?
Párom is bika-tudod- remélem azért hagyja érvényesülni a gyerekeinket- :lol: , de azt én is érzem, hogy marhára szeret(ne) birtokolni, :lol: , a mi esetünkbe ez azért nehéz, mert én oroszlán vagyok és hááát ugye én szeretem a szabadságot, de szerencsére tudjuk a helyzetet kezelni :wink:
Egyébként imádom(a bikákat), nagyon nagy szive van :lol: , obbat nem is találhattam volna nála. :wink:

melania
mindjárt irok, de most mennem kell, pusza
chilike1
 
 


na itt vagyok újra!


szóval nekem mindegy, hogy kisfiú vagy kislány, egyébként úgy érzem, hogy egy kisfiú biztos lesz, de hogy a másik is fiú lesz-e vagy kislány, azt nem tudom.
Mindkettőnek meg van az előnye is meg a nehézsége is. Ha kislány akkor az apukájára fog hasonlitani-aminek én kifejezetten örülnék-viszont a kislányokra jobban oda kell figyelni főleg kamasz korban, jobban félti az ember. Ha kisfiú lenne-akkor valószinűleg jobban hasonlitana rám-aminek meg a párom örülne, meg egyébként is szeretett volna fiút, őrá azért nem kell annyira aggódni, jó nyilván félti az ember, de teljesen másképp, mint egy kislányt. Szóval :roll: , hát majd ahogy a JóIsten gondolja. :D

melania
Én se voltam eyáltalán rosszul, soha nem hánytam, még azt se mondhatom, hogy émelyegtem. Jó néha volt olyan furcsa érzésem, hogy másmilyen a közérzetem, de semmi "különös". Egyébként ez már csak az uh- után volt néha.Cicim is hol úgy fájt, hogy nem birtam ráfeküdni, hol meg semmit nem éreztem.Mindig moncsival nyugtatgattuk egymást :lol: .
Teljesen természetes, hogy ideges vagy és izgulsz, ezzel mi is igy voltunk.Én voltam vérvételen ,ahol megmondták, hogy terhes vagyok, sőt valószinűleg több bébi van, mert olyan magas volt a Hcg szint, de még igy is úgy mentem az uh-ra, hogy ideges voltam, amikor kijött elöttem moncsi és hozta a képet a kisbabájáról, akkor egy picit megnyugodtam, hogy na jó akkor biztos nálam is minden oké :lol: -nem is tudom, miért gondolam igy?, na mindegy, de ez teljesen normális, az lenne a fura, ha nem izgulnál. Mindjárt itt van már az a szerda :wink:
És biztos, hogy jó helyen tapadt meg, ez nem is kérdéses.!
Próbáldmeg magadba beszélni, hogy minden oké
Én mielőtt megcsináltam a tesztet, abszolút nem hittem, hogy összejött és már tervezgette, hogy mit fogok majd csinálni, meg ilyenek, párom meg aranyosan megkérdezte, hogy:oké, de akkor ezekkel mi lesz? -azt hittem csak vigasztalni akar, közben meg ő már "tudta", hogy tuti sikerült. Úgyhogy csak bizz magadban :wink:
chilike1
 
 


Na, hellóóóó! Átküldtem 3 könyvet a gmail-re. Még van pár, csak nem tudom, átfér-e. Meg lesznek mp3 anyagok is, azokat sem tudom, hogy át lehet-e küldeni, de megpróbálom mindenképp.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Cukikáim! Átküldtem azt a könyvet is, amiről fönn beszéltem, a Sorsdöntő találkozások-at. Mindenkinek ajánlom! Nagyon jó kis olvasmány.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok.

moncsiga:ki bitorolja ezt a fórumot????
Tesztelt ma egy nagyon erőset.Olyan erős mint a controllcsík. :lol:
Holnap meg uh.
Csajok találtam itthon Elevitet még a Kaáliba szedtem.2009.májusába lejárt a szavi ideje.8-10db.Szerintetek kuka?????

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli! Arra gondolsz, ki szabotálja? Hát egy jóképű fiatalember annyira bosszús a szakadás miatt, hogy nem jön ide. :lol: :lol: Persze nem haragból, hanem szeretetből. Én értem Őt. Együtt szeretné látni a társulatot...

Gratulálok a szép teszthez! Holnap hány babáért szorítsak?

Ha nem volna baba a pocimban, simán beszedném a vitamint,ha kicsit már lejárt. De így....nem valószínű.

Valakit érdekelnek egyáltalán a könyvek, vagy fölöslegesen strapálom magam? Megnéztétek?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsika,

Igen, engem nagyon érdekelnek, és szeretném is megnézni, de elfelejtettem, hogy pontosan hogy is működik ez a gmail-es izé... melyik weboldal, milyen bejelentkezéssel... tudnál segíteni?

Annyira bosszantó (bár inkábbb vicces) hogy milyen hülye lettem... minden elfelejtek, bizonyos dolgokkal kapcsolatban arra sem emlékszem, hogy egyáltalán megtörtént, de a legcikibb, amikor nagy lelkesen magyarázok, és fogalmam sincs a mondat végére, hogy mit is akartam mondani. Ez néha elég kínos tud lenni. Nálatok is van ilyen, vagy csak én vagyok ilyen 'tompaagyú'? :)
vjulcsi
 
 


Moncsiga! Én meg néztem! :lol: Köszi!

Én is "haragszom" a szakadás miatt! :lol:
Csak a kiváncsiságom miatt múszáj eljönnöm ide is és beledumálni a dolgokba. :lol:

Julcsi: Örülök, hogy már jobban vagy!
A jelszót kérdezd meg priviben vakitől, mert az meg változott!


Nagyon jó Titeket olvasni, itt is! puszi!
emerenc
 
 


lányok!

Lenne egy kérdésem: a terhesgondozás már fizetős apánknál?

Mert találtam egy fizetős terhesgondozást:
www.kismamagondozas.hu

szerintetek,? Hallottatok már róla vmit? Én már készülök, nagyon! :wink:
emerenc
 
 


Julcsikám! A jelszót én is elfelejtettem, :shock: :shock: csak a Firefoxom emlékszik rá. (addig, amíg újra nem kell telepíteni a gépet)
Hahóóóó! Aki tudja, mi a jelszó, írjon már nekem is egy privit!

Igen Emrenc, fizetős. Alkalmanként 12E Ft.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


na itt vagyok

emerenc
gyere nyugodtam, igy legalább már tudat alatt most is ide tartozol, érted :wink:

julcsi
sztem ez tipikus kismama tűnet, én olyan lüke vagyok, hogy reggel elindultam a kis rózsaszinű csattommal meg a hajkefémmel a tükörhöz és mire odaértem, úgy leraktam valahova, hogy hosszú perceken keresztül kerestem...mire megtaláltam :lol: :lol:


moncsi
a könyveket én is megnézném, de tudod én "kirekesztett " vagyok, szóval semmit nem tudok :lol: :lol: , átlökhetnéd nekem is-ha már úgyis fennt vannak a picikéim képei is a közös g-mailen.-

A másikon már irtam, hogy ma voltam AFP-n, 1 hét múlva lesz kész.
Jövő héten megyek genetikai uh-ra, pénteken meg apánkhoz.
Na beszéltél vele azóta az elevitről, mit mondott?
Te érzel már valamit-tudod bébi mozgást-?
Ja el is felejtettem múltkor megkérdeztem apánkat a szivhang figyelőrő, de azt mondta hülyeség, úgysem lehet vele jól befogni.

meli
Drukk holnapra, de úgyis minden rendben lesz. :wink: :wink:
A gyógyszert én sem szedném már be...tudod ami lejárt.


Csajszik(gmelcsi)
Valaki elvilágositana, hogy műkődik apánknál a szülés? Megmondja mennyit kér vagy mindenki amennyit jónak lát vagy hogy?
És , ha ő nem ér be a szülésre akkor a helyettesitő orvosnak-aki levezeti a szülést-szokták adni a pénzt, vagy neki is meg apánknak is??? :roll: :roll:
chilike1
 
 


ja bocs , nem elvilágositana, hanem felvilágositana :lol: :lol:
....és persze a többi kismami véleménye is érdekel(ne)
chilike1
 
 


Jó Reggelt!

Már régen voltam, mert elég sok dolgom volt mostanában, de azért olvasásra volt időm.
Ez a feledékenység nálam még most is megvan, csak az a ciki, hogy mindig szegény páromon keresek mindent, közben rájövök, hogy én tűntettem el a dolgokat.
[b]Chilike[/b
A szüléssel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy mi megkérdeztük apánkat, hogy hogy szokott működni a dolog.
Diplomatikusan elmondta, hogy a Telkiben ez, hogy működik, így ebből tudtunk következtetni.
A helyettesítő orvossal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de gondolom illik neki valamit adni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Képzeljétek annyira büszke vagyok a kislányomra, tegnap sétáltunk és találkoztunk egy anyukával, akinek 2 kislánya van.
Meglátta Fannit és agyondicsérte, hogy milyen szép, meg látszik rajta, hogy mennyire okos is. És azt mondta, hogy ő a második gyerek, akit így meglátott és azonnal elfogadná sajátjának.
Olyan büszke voltam rá.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: