Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Húú nem győzök olvasni!

Én is rákérdeztem, h miért nem a klinikán találkozunk, és nekem azt mondta, hogy nincs ott annyi ideje a kismamákra, meg nincsenek rendes műszerek (!), meg "jobb" a magánba. Hát neki biztos, bár én nem érzem, h lehúzna, havi egyszer mi kibírtuk. De persze nekünk nem voltak extra dolgok, csak az elején a Czeizel dr.

Jövőhéten nem lesz a doktorúr, elmegy szabira, amilyen mákom van, megint most fogok szülni! Bár azt mondta, h várjam meg, nem akar lemaradni! Szedjem a magneb6-ot még, eszembe se jusson homeós bogyót szedni, vagy teát inni v bármit ami megindíthatja a szülést.

Amúgy ma voltam nála, meg ctg-n, alig bírta megnézni a kicsit, annyira rugdosott! Már 2800 g, úgyhogy mostmár jöhet! Már nagyon várom!

Perla, igen tőlem is elnézést szokott kérni, először kicsit fura volt, de végülis inkább, mint hogy csak úgy hipp-hopp benyúkál:)

Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


ja, én kinek írjak, ha megszültem ?? :( EE??

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


zsuzska
én nem arra gondoltam, hogy lehúz a doki.Csak tudod, így lombik után elég kemény... az elmúlt 3 évbe ami elment a dokikra már lassan egy milla.
De mindegy már így a végét kibírom.

Én is a jövő héten akartam menni hozzá, de hát akkor majd utána, holnap fel is hívom.

Enikő gyönyörűűű, álom szép a babád. Először azt hittem, hogy képeslap, mert annyira profi a kép, és a modell :wink:

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 

 
 

Perla,

engem a Biovital-ba küldött a Mammutba (ott a legolcsóbb, azt mondta, 3000/hormon), de marhára berágtam rájuk, mert 4 hetes felújítás miatt zárva vannak de nem vették a fáradságot kirakni egy bannert a honlapjukra erről. A telefonokat meg egyszerűen csak nem veszik fel. Nyomoznom kellett, hogy mi a ... van.

A Péterfy kórházba mentem el végül. Kicsit több volt 3000-nél/db, de kibírható. Ezekután már akkor se megyek a Biovitalba, ha limuzint küldenének értem :-) Picit olvass vissza, a lányok ajánlottak más helyeket is, csak azok nekem kiesnek.

Pussz!

Kép
manguszta
 
 


beus, jajj félre ne érts, én csak azt akartam mondani ezzel, hogy ő még a normális dokik közé tartozik, vannak nagyon pénzéhesek is. Sógornőmet 2 hetente hívta a magánba a dokija, és még 120-at kért a szülésért is! Na hát az elég húzós.
Elhiszem, h sok volt a lombik, mondjuk támogathatnák egy kicsit jobban is, ha már úgyis fogy a magyar...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Köszi Beus!!!
Gondolj bele, neked kettő ilyened is lesz!!!! :D :D :D
Hajrá!

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok

Kösz Enikő. Nagy ölelés:)

Zsuzska te hogy bírod?
Én 22 re kaptam időpontot a dokihoz, felhívtam, és tök aranyos, volt megértette, hogy nem tudtam menni hozzá, és nem is volt mérges. Így megnyugodott a lelkem :wink:
A húgom jövőhétre van kiírva, nagyon izgul:) Ja és szegénykém már nagyon szenved ebbe a nagy melegbe.
Ha gondolod nekem szólhatsz, ha megvan a baba, én szívesen jelzem itt mindenkinek, és ha küldesz képet, akkor fel is raknám.

Puszi

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Szia beus!
köszi szépen, ari vagy, már enikő is megadta a számát, majd neki írok. csak már lenne vmi! Tudom, hogy korai még, de már nagyon türelmetlen vagyok. Azt mondta a doki bácsink, hogy 3 kg lesz, hát azt meg nagyon hamar eléri, hiszen a héten már 2800 g-ot mértek, szóval lehet nem húzom ki végig. Na majd meglátjuk!

Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia zsuzska88!
Nekem a 37. héten 3700 gr-ot becsültek, és 3 hét múlva lett ténylegesen 3730 gr. Elvileg jó volt a becslés, mert valahol azt olvastam, hogy az utolsó hetekben már csak heti 10 gr-ot hízik a babó.
Hogy bírod a meleget????
Mi nagyon szenvedünk, Eszter szobájában a légzésfigyelő szerint 28 fok van.......
Szia
Enikő

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Enikő!
Hát a fene se tudja, mindenesetre azt mondta a doki, hogy nem lesz több 3 kg-nál. Máté is "kicsi" volt.
A meleget azt nem bírjuk, sokszor zuhanyzunk, egész nap ki sem jövünk, csak 8 körül. Bár még akkor is meleg van. Hétvégén meg majd olyan viharok lesznek, hogy csak nézünk!
Úgyhogy egyenlőre elszenvedünk, lehet jobb is bent még Gergőnek, ott legalább nem szenved a melegtől!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!
Épp most regisztráltam, a 36. hétbe léptem, augusztus 10-15 körülre várom az első gyermekem, aki egy kisfiú. Gidai doktornál fogok én is szülni, akivel eddig tökéletesen meg vagyok elégedve. Ha van köztetek olyan, aki kb. akkorra van kiírva, amikorra én, jó lenne kicsit ismerkedni.
Első gyereknél javasoljátok az egyágyas szobát, vagy jobb, ha az ötágyasban maradok?
Ma voltam először ctg-n, elég sokáig hallgatóztunk, mire végre aktiválta magát a gyermekem. Iszonyú meleg van, és mostantól minden hétre berendeltek erre a szívhang vizsgálatra. Miért kell hetente ezt ismételni, tudja valaki?
tothanhu1
 
 


Épp ezt mondtam ma a védőnőnek, hogy mennyire panaszkodtam a fiamnál, /ő szeptemberben született/, de akkor legalább csak én szenvedtem. Ez most így sokkal rosszabb, hogy nem tudok szegénnyel mit kezdeni....

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia tothanhu1!
Üdv itt! :)
Először is a CTG-ről itt bővebben:
http://www.timmermann.hu/index.php?m=nst_ctg

Ha az én véleményemet kérdezed, én inkább az 5 ágyas kórtermet ajánlanám neked, még az után is, hogy nem az első gyermekem született...
Amikor én az első gyerkőcöt szültem, nagyon sokat jelentett azoknak a segítsége, akik már nem az első babájukkal voltak ott. Mindenben segítettek nekem. Nekem sikerült mind a 2x nagyon jó társaságot kifognom, nem panaszkodhatok. Most én voltam az, akihez fordulhattak az első babás anyucik. :) :)
Szerintem ha egyedül vagy egy szobában, és hirtelen nincs kihez fordulj, ha kérdésed lenne a kisbabáddal kapcsolatban/ami ugye nem ritkaság, még második, sőt többedik babánál sem../, az eléggé aggasztó leget. A nővérnek meg mire ideje lesz.........
Szóval én így gondolom.
Remélem lesz itt valaki, aki ír az egy ágyas szobáról is. Kíváncsi vagyok én is a tapasztalatokra!!!
Üdv mindenkinek
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia enimeniko! Köszönöm szépen a gyors és hasznos választ. Én is hajlok a többágyas szoba felé, mert bár egyedül is jól elvagyok, a társaságot jobban szeretem, érdeklődő, kíváncsi és beszédes ember vagyok.
Belátom, hogy a ctg fontos, de épp ilyenkor, amikor egyre nehezebb mozogni, mobilnak maradni, amikor már a munkát is abbahagyja az ember lánya, gyorsulnak fel az események, és berendelgetnek a 40 fokos hőségben ilyen-olyan vizsgálatokra. Tegnap bent voltam a szülészeten, ott legalább kellemes hűvös volt, beszéltem pár szót a szülésznővel, a szülőszobák tele voltak, a vajúdószoba is, nagyüzemben ment a szülés.:-)))
Jövő szerdán ismét mennem kell ctg-re, akkor már az orvosom is ott lesz, nekem ez a legmegnyugtatóbb.
Gondolom, a lábdagadás a legkevesebb, ami ilyenkor nehezíti az életünket?! Nekem állandóan püffedt a bokám, reggel, keléskor is, és amikor megnyomom, kicsit fáj is. Egyéb panaszom nincsen.:-)))
Még egyszer köszi a tanácsot!
A.
tothanhu1
 
 


Szia!
Gondolom, hogy nem kellemes hetente bejárni, aztán majd két naponta. Nekem volt egy kis gond a ctg-vel, és naponta kellett járnom egészen szülésig... Igaz, akkor nem volt ennyire meleg, de még úgy is eléggé megterhelő volt.
A lábdagadás a vége felé "normális"nak mondható, főleg ebben a melegben. Jó sok folyadékot igyál!!!!!
Üdv
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Zsuzska,

Ahogy elnézem a vonalzód, neked egy igazi kis "oroszlánod" fog születni!! Felkötheted a gatyát, én is egy ilyennel élek, bár férjnek hívják. Szorítok nektek!

Enikő,
Majd küldhetnél fotót Eszterről, a hétvégén is megnéztük a férjemmel amit utoljára küldtél, "levettük a mintát".

Lili
vízililiom
 
 


vízililom,
hát én nagyon bízok a hétvégi frontban, és ha bejön, akkor még rák lesz! Máté meg csak 3/4órán múlt hogy szűz lett, nem oroszlán! Na majd meglátjuk!

Holnap ctg, még jó hogy fél 9-re van időpontom, de így is dög meleg lesz már akkor is!

Szia Tothanhu!
Nagyon jó lesz, hogy már jövőhéten itthon lesz a doktor úr, bár engem átirányított addig a Galamb dokihoz, ő is marha aranyos ám, szóval jó kezekben vagyok. Téged is? Bár mondjuk azt mondta, vasárnap este már lesz! Csak nehogy szaván fogjam:)
Amúgy szerintem is jobb, ha nem vagy egyedül, lévén hogy a baba azért elég sokat alszik, és addig jó beszélgetni másokkal, és nem utolsó sorban a tapasztalat csere is nagyon fontos, és hasznos, szerintem.

Csak ennek a dög melegnek lenne már vége, egyre nehezebben bírom! Ráadásul éjjel az egyik fogam is bemondta az unalmast! ÁÁÁ elég volt !

Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


zsuzska88!!!

Ez a fog dolog!!! Szörnyű.. Én is így jártam.. Emlékszel???? Én 4 nap múlva szültem... :D :D
És Galamb doktorral kapcsolatban én is osztom a véleményedet! Nagyon kedves, aranyos volt velem is, amikor nem volt G. dr.

E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szép estét nektek! Már ha ezt a hőgutát szépnek lehet nevezni! Nekem az a legnehezebb, hogy ettől a héttől már nem dolgozom, és ezt az új helyzetet kicsit lassan szokom meg. Unatkozom, nem találom a helyem, sajnos még nem költöztünk át a végleges lakásunkba, emiatt nem tudok készülődni sem a kisfiunk érkezésére. A kórházi bőröndömet viszont már bepakoltam.:-)

Tegnap a ctg után az ott dolgozó hölgy átirányított Galamb doktorhoz, hogy mutassam meg neki az eredményt. Meglepődtem, mert csak a szülésznővel volt megbeszélt "randim". Gidai doktor nem említette, hogy fel kell(ene) vele vennem a kapcsolatot. Persze felmentem az osztályra, nagyon kedves volt ez a Galamb doktor, részletesen elmondta, hogy mit lát a papíromon, felírta a mobil számát, ha bármi gondom lenne jövő hétig... Mondta, hogy aznap már négy "Gidais" kismama szülését vezette le, tényleg jól esett vele beszélni. A szülésznő is nagyon korrektnek tűnik, vele majd 27-én lesz egy hosszabb beszélgetésem.
Eddig emberileg teljesen pozitív a véleményem az egész klinikáról, mindenki kedves és segítőkész volt.
tothanhu1
 
 


Perla,

Hol jársz? Rég hallottam felőled.

Lili
vízililiom
 
 


tothanhu1, jó, hogy írtál a tapasztalataidról! És, lábdagadásnál tényleg legjobb a sok folyadék, nekem a végére már semmi sem segített, de szülés után egy-két nap alatt helyreállt a rend.

zsuzska, szeretnél már szülni? :) van még egy kis időd, de ha érkezik a baba, már akkor is jó időben lesz, és ez a lényeg :) na, kíváncsi vagyok, meghozza-e a hétvégi front a babádat! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


szalamandra!!!

Isten éltesse Rózát 2. szülinapján!!!!!!!!
Nagyon sok boldogságot neki!

Kép

Enikő

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Vízililiom!
8)
Köszi az érdeklődést!Kicsit elvesztem:rohangálok a papírok beszerzése miatt,hogy 26-ig minél többet vihessek magammal!Te hol tartasz a dolgokkal?Ha van időd és kedved írhatsz privit is :roll:
Szegény kismamák! Türelmet és kitartást mindenkinek ebben az embertelen melegben! :wink:
Puszi mindenkinek:Perla
perla1979
 
 


Sziasztok csajok!

Enikő emlékszem ám, de te azért csak kihúztad a végéig!
Ma volt a ctg, minden rendben volt, Galamb doki egy tünemény! Ha nem szeretném ennyire a dokinkat, biztos lecserélném rá:)
Ezek az uccsó hetek felérnek az egész terhességgel!
És mennyi kismamája van a dokinak. vagy 5-en csak az ő páciensei voltunk ma ott. Szinte hihetetlen! Egyik csaj mára volt kiírva, azért jól itt hagyott minket, szerencsére azért jó kezekben!
Míg vártunk, jött egy kismama apukával szülni, szegénynek a szülőszoba ajtajában ment el a magzatvize :) Kicsit vicces szegény ott toporgott, míg nem jöttek :)

Ja és még ezt el kell mondjam, Máté már egy ideje pisil a bilibe, ha mondom neki, de ma reggel már ő szólt! El sem hiszem, hogy már ilyen ügyes nagyfiú :D:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Én is jókor találtam rátok itt a véghajrában :)
Én is várom a hétfőt, mint a messiást, hogy ha menni kell Doktorúr is ott tudjon lenni :)
Én is tegnap voltam ctgn, és pont azt néztem míg vártam a vérnyomásmérésre, hogy a monitoron 7ből 5 kismama neve mellett a gid kód szerepelt :)

Kitartás a meleghez kismamák, jövő héten 3-4 fokkal kevesebb lesz :) és lesz dokibácsink is, és akkor jöhetnek is a babák.. már akinek már ott tart hogy jöhet :)

Kép
zpilla
 
 


zpilla szia!

Én is tegnap voltam ctg-n, fél 9-9 körül. Akkor elég sokan voltunk Gidais kismamák. Te mikor voltál? Lehet még találkoztunk is:)
Ja legyen igazad, aztán jöjjenek azok a babák!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia!
én 7:30ra mentem, szóval sztem már nem voltam ott mire Te jöttél. :)
de még találkozhatunk a szülőszobán, vagy a gyerekágyon ;)

Kép
zpilla
 
 


zsuzska88, zpilla!!
Sziasztok csajok!!!!! Ha tudnátok milyen irigy vagyok!!!!!!!!!
Pedig még nem rég volt......
:D :D
Puszi
Enikő

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Itt a hidegfront!!!!!
Mindenkinek jó felüdülést!
Írjatok, ha van esemény. :)

Többiek? Merre vagytok? Mindenki nyaral?

Puszi
E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!
Felüdülés megvan, éjjel végre aludtam, és úgy tűnik ma éjjel is jó a levegő!!
Másról én nem tudok beszámolni, nem nagyon igyekszik kifelé a kiscsaj, de nem sürgetjük, tudja ő mikor kell :)

Kép
zpilla
 
 


sziasztok,

megjöttünk a két hét kirándulás-pihenésből. :) jaj, nagyon jó volt. :) a meleget picit nehezen bírtam, de ezt leszámítva teljesen jól voltam. :) a kis Leventém egyre aktívabb, egyre többet rugdos. :)
anyósoméknál csak 4 napot voltunk, de elég is volt. Az utolsó napon majdnem össze is vesztem vele.. :) aztán 4 nap Eger, hát, végre kettesben voltunk a férjemmel. kirándultunk, a pocimat fogdosta állandóan, vigyázott rám, nagyon édes volt. Mostanában egyre többet mosolyog, és látom rajta, hogy boldog. :) Kezdi elhinni, tényleg babánk lesz. :) egy hetet a szüleimnél is voltunk, szintén nagyon jó volt. :)

zsuzska:látom, Ti még egyben vagytok! nagyon drukkolok. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!
Hát nálunk sincs még semmi, tegnap du is csak jóslók voltak negyedóránként, elmentünk sétálni, hátha sűrűsödik, de semmi.
De legalább kicsit hűvösebb van, tudok éjjel aludni. A Pisilő ingajáratokat leszámítva:)

zpilla kiváncsi vagyok találkozunk-e a kórházban, vagy a gyerekosztályon már...mondjuk elég kicsi a valószínűsége, h pont egy szobába rakjanak minket, de jó lenne!

Enikő te csak ne írigykedj, mert én is irigy vagyok ám rád, neked már ott van a pici, mi meg még szenvedünk :(
Csajok, én egy valamitől félek, de nagyon! Hogy hogy fogom tudni szeretni Gergőt is! Jó tudom ilyenkor nem osztódik, hanem hatványozódik az anyai szeretet, de mégis! Nagyon félek, hogy nem fogom tudni úgy szeretni, mint Mátét...
Vkinek vmilyen félelem??

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Zsuzska!
Én az élményre irigykedek, amit maga a szülés nyújt. Amit ki tudja, tapasztalok-e még az életben...
Attól pedig ne félj, hogy hogy oszlik meg a szereteted. Ez az első perctől kezdve egyértelmű lesz :) :) És hogy fogod-e úgy szeretni, mint Mátét????? Mi az hogy!!!!! Nálam például ez úgy alakult, hogy Esztert imádom, Mátét meg valahogy másképp szeretem mint eddig. Nem, kevésbé, inkább jobban mint eddig, de mégis másképp. És sokkal türelmesebb is vagyok azóta, amióta E. velünk van.
Úgyhogy ne aggódj!
Remélem érted, amit akarok mondani ezzel a szeretet dologgal.. :D :D
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enikő!
Értem ám, hogy mire gondolsz, csak mégis....
Hát igen, ki tudja, én is fogok -e még szülni. Ha a férjemen múlik, biztos nem, ő már a másodikat sem akarta... De lehet pár év múlva rá tudom majd venni, ha kicsit jobban megy a szekér..

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Enikő, köszönjük a Róza-köszöntést! :)
Mi hétvégén újra Balcsiztunk, holnapután meg apukámhoz utazunk, ott leszünk vasárnapig. Ezen kívül még egyszer utazunk, akkor férjem édesanyjához, aztán vége az utazgatásoknak, várakozó üzemmódba kapcsolunk :) Meg, ebben a melegben nem igazán kívánom az utazgatást, főleg, hogy mindkét hátralévő utunk vonatozós.

Kitartást mindenkinek, és üdvözlet az új topicolóknak! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok
Zsuzska hogy vagy?

kismamik akik a végén tartanak, nektek szokott méhszájvizsgálatot csinálni? nekem 32.en vizsgált utoljára, és azzal csesztet a családom hogy miért nem kérdezek rá... de én nem fogom "kioktatni" hogy nem kéne e megnézni...
Különben meg min változtat ha nyílik? :D amíg nincsenek rendszeres fájásaim úgysem szülünk nem?
kitartás mindenkinek a nagy melegre!
szombaton megint hidegfront! :wink:

Kép
zpilla
 
 


Halihó!

zpilla, köszi még vagyogatok! Voltam ma ctg-n, még minden rendben, és engem sem vizsgált most meg. Nem értem miért. De igen, valószínű nem sokat számít!
Bizony, hétvégén megint front, 10-15 fokot esik a hőmérséklet, ez már csak elég lesz, hogy kibújjanak ez a babák!
Amúgy mi az igazi neved? Csak ha talizunk 7végén, legalább tudjuk a másikról, h ki kicsoda, nem? :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok

Zpilla nekem sem csinált, mondván hogy a sok nyúlkálástól nagyobb a fertőzések elkapásának az esélye, így nem bolygatott....
mindenki kapta körülöttem a számértékeket..nekem nem volt.. furcsáltam is, rákérdeztem és ő mondta..

amikor én vártam ZSigimet, akkor is szabin volt júliusban tengeren szóval esélyem se lett volna vele szülni a km ek miatt

:wink: :lol: de szerencsére Zsiga a lehető legjobb időt választotta... mert következő héten már szülésznőm is ment volna szabira.... :lol: drukk

Zsuzska nektek is drukk :lol: :lol:

kismamik vigyázzatok magatokra


ja én szülés reggelén írtam fórumra,hogy itt a hidegfront, de rám nincs hatással.. aztán este már a karomban tartottam ZSigimet! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

:)
Boniko ezen ne múljon,
képzeljétek csajok, itt a hidegfront, de rám nincs hatással :wink:

Engem végül tegnap megvizsgált a szülésznő, a külső picit nyitva... :roll:
Aztán este óta válunk meg a nyákdugótól, ma reggel is jött egy adag... de ettől még ellehetek így egy hetet is...
Mindenesetre jólesik ez a hűs levegő!!

Vigyázzatok magatokra!

Kép
zpilla
 
 


zpilla :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!
Na, akkor rám sincs hatással a hidegfront:) Hátha ez a kulcsszó :)
De tényleg jobb is a levegő, kicsit fájogatok, de ennyi!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


zsuzska :lol:

lányok remélem kis pocaklakók már hamarosan a karjaitokban lesznek!

én pontosan egy héttel előbb szültem a 39.betöltött héten :lol: de jó is volt.. remélem azért még egyszer az életben részem lehet benne! :roll: :lol:
Vendég
 


Húú, csajok!! Nagyon izgi!!!
Zsuzska, várom már nagyon azt az sms-t!!!!
zpilla!
Nekem a nyákdugó 4 órával azelőtt "távozott", mit ahogy Eszter kibújt!
Hajrá mindkettőtöknek!
E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!
Na, hát én még mindig itthon vagyok, semmi nem történt, ha csak annyi nem, hogy most végre jól kialudtam magam.Csak 2x voltam pisilni éjjel, és most tök jó kipihentnek érzem magam. Mondjuk tegnap olyan voltam mint a mosott Sz*r, lehet nem is jött volna jól egy szülés.
Holnap reggel még ctg, ha addig semmi nem lesz
Többiek?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok.

Zsuzska, nagyon örülök, hogy tudtál pihizni:)
Milyen sűrűn kell járnod ctg-re?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok csajok!
Amikor pozitívat teszteltetek,a dokit hívtátok vagy egyből időpontot kértetek a rendelőjébe?Hol szokta fogadni,hová hívja az ujdonsült kismamikat???
Pusszantás minden Gidai fun-nak:) :)
perla1979
 
 


Perla szia!
Én először időpontot kértem a rendelőbe, de fel is hívtam, mert ugye én bárányhimlős lettem, és nem akartam egy hetet aggódni, míg tudok hozzá menni!
Ezek szerint lesz babó? :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


ja zpilla szombaton volt utoljára, lehet mégis csak hatott rá a front?? :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia ZSuzska88!
Köszi a gyors válaszodat!Pont most olvastam végig a fórumot elejétől,hátha találok benne valami hasznosat ezzel kapcsolatban!
Hát úgy néz ki,hogy igen,összejött a "csomag",tegnap reggel teszteltem és mivel amatőr vagyok,fogalmam sincs,mi ilyenkor a teendő
:roll:
Ráadásul még fel sem fogtam :shock:
Nagyon köszi a válaszodat!
Ja és képzeljétek:tegnap tudtam meg,hogy babám lesz és azt is,hogy ki az apukám(a féltesóm keresett IWIW-en)Hát nem regénybe illő? :roll:
Pusszantás minden Gidai fun-nak! :wink:
Perla
perla1979
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: