Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak gyors jelentést adok: SAJNOS NEM SIKERÜLT! :cry: :cry: :cry:
Majd ha kicsit kihevertem jövök, addig-is mindenkinek minden jót!

gyoreneildi
 
 


Ildi
Nagyon sajnálom! :cry: :cry:
bessy76
 
 


Ildi!

Sajnálom! :(

Kép
nika28
 
 

 
 

Ildi!
Sajnálom :cry:
Sok erőt kívánok most neked!

Bessy
Meggyógyul a kutyusunk! a Doki szerint 90% esélye van a teljes gyógyulásra, annyira örülünk!
De ha nem visszük el aznap orvoshoz, elpusztult volna ez biztos!
Borzasztó dolog ez a kullancs, vigyázzatok Ti is magatokra és állataitokra!
adri1983
 
 


Lányok!
Van valaki itt, akinek a méhlepény a hátsó falon van és fedi a belső méhszájat?
A babásban konzultáltam Fionával és szerinte is veszélyes ez, meg a neten is utánanéztem és ugyanezt írták!
Lepényleválás következhet be, ha nem kíméljük magunkat ilyenkor és a dokim egy szót sem szólt erről!!!
adri1983
 
 


Ildin

Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: Remélem, hamar túl leszel rajta, és folytatjátok!+++++++++++++++

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


adri!

az bizti hogy nem játék, figyelj nagyon, igaz nekem hátsó falon taptadt, és messze a méhszájtól, a doki örült is nagyon, produkálok én elég problémát, legalább ez nem gond. Sokat pihenj, ne cipelj egyáltalán, és beszélj a dokiddal is, van akit 14-16 hetesen összevarrnak emiatt...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Megvan az eredményem!
Negatív, minden oké! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudna nekem valaki ajánlani egy jó nőgyógyászt a Jánosba?Jelenleg a Szűcs doktorhoz járok,és úgy hallottam hogy ő nem vállal kismamagondozást,ill szülést.Ma tudtam meg,hogy két kis pocaklakóm van! :D És azt is ,hogy jövő hét pénteken megkapom a zárópapírokat a meddőségibe.Tehát onnan nem tudom,kihez tovább!
Előre is köszönöm a válaszokat.

Éva
v.éva
 
 


Kedves Éva! Nekem a nőorvosom a Jánosban Sóvágó Dr. Nagyon szeretem, ha kéred a számát, priviben adom!
Üdv: E. Dóra
edóra
 
 


Szia edóra
Megköszönöm ha elkuldod!Esetleg írnál is róla valamit?
Üdv:Éva
v.éva
 
 


Szia edóra
Megköszönöm ha elkuldod!Esetleg írnál is róla valamit?
Üdv:Éva
v.éva
 
 


Szia edóra
Megköszönöm ha elkudod!Esetleg írnál is róla valamit?
Üdv:Éva
v.éva
 
 


elküldöd :D
v.éva
 
 


szia v.éva szerintem az Újvári Elemér főorvos nagyon jó doki,csak nem tudom,hogy vállal e még terh gondozást,de szerintem igen.ő mindennap bent van reggel korán ,kb du.1óráig.megvan a tel sz.-a,ha kell.
Vendég
 


szia v.éva az előbb még akartam írni,hogy nekem is vannak ikreim, na szia!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nika
Gratulálok a jó eredményhez!!!! :wink: :D
bessy76
 
 


Éva
Vállal Szűcs doki szülést,ikreket nem mindíg!Nyugodtan kérdezz rá szerintem pozitív választ fogsz kapni!Ha jó szülésznőt is szeretnél szívesen ajánlok neked!
gabicsibe
 
 


Bessy!

Köszönöm!:)

Kép
nika28
 
 


Gabi!

Annyira édes Boti ezen a képen, meg tudnám zabálni! :) :D

Kép
nika28
 
 


nem is tudtam,hogy szoktak szülésznőt választani,szerintem fölösleges mert mindegyik aranyos,és tudja a dolgát.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk tegnap este, és hát olvastalak Benneteket!

Edóra,
Nagyon-nagyon sajnálom, sajnos ilyen helyzetben tudom, hogy nincs semmi olyan, ami vigasztalni tudjon. Azért ne tűnj el teljesen és ha lesz már erőd, azért írd le, hogy mi történt. Kitartást Neked és a párodnak! Eszméletlenül sajnálom.... :cry:

Ildi,
Sajnálom, hogy most nem sikerült, de nem feladni, hanem előre nézni és bízni!!!!

Lányok,
Nekem is hátsó fali a placentám, de nem mondott semmit a dokim, hogy közel van-e a méhszájhoz vagy sem? hétfőn megyek hozzá, és rákérdezek, a ti dokitok rögtön mondta?

Rólam,
A nyaraláson nem volt valami jó időnk egyedül tegnap, igaz én nem fürödhetem, mert még az úszómedence is 28 fokos volt, így sétáltunk és sokat pihentem és néztem a páromat és anyumat meg a rokonokat, hogy fürdenek :) majd jövőre ha minden rendben lesz a babával megyünk együtt oda, igaz az még a jövő zenéje :)

Gabicsibe,
Botond nagyon aranyos, gondolom már sokat nőtt!

Witch,

Veled minden rendben? barnázgatás?

Kira
Babó sokat növekedett már?

a baba nemét ki tudja már? a táblázatba beletehetnénk, nem?

Bessy,
Gratula a jó eredményekhez, amúgy azt hallottam több helyen, hogy az AFP-vel sokszor riogatják az anyukákat sajnos....

Nika,
Neked is gratula az eredményekhez!

Momó
Az unokatestvérem is azt mondta, hogy ne válasszak orvost, mert neki sem volt. De valahogy én biztosabb kezekben érzem magam, ha tudom, hogy bármikor fordulhatok a dokimhoz, igaz a másik oldal, hogy több szem többet lát alapon, lehet, hogy tényleg jobb a több orvos....
Neked soha nem volt választott orvosod?

sok puszi mindenkinek!
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


szia tubikr.!örülök,hogy vissza jöttél.nekem soha nem volt orvosom,de jobb is így.majd benézek mert mennem kell ,a nagylányomhoz mert beteg.szia
Vendég
 


Sziasztok!

Még adósotok vagyok egy képpel a babómról. Most pótlom, nem valami jó a felvétel, de így sikerült, azért a lényeget lehet látni :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Kriszta!
Egyáltalán nem olyan rossz ez a kép! Tök jól látni. Ha tudja valaki mit kell nézni az tuti biztos, hogy látja! :) Örülök, hogy azért jól tellt a nyaralás. Hát az idő mostanában tényleg elég nevetséges. De neked a legfontosabb a pihenés volt, abban meg volt részed! :)
Lányok! Hogy vagytok??? Witch?? Rég hallottam felőled! Jól vagy? Barnázás? Még feküdnöd kell??
Nem nagyon pörög a topik, úgyhogy Nikán kívül nem sokat tudok rólatok. Ne tünjetek el!!! :)
Én jól vagyok, szépen nő a hasam... 4 hónap alatt 2,5 kg híztam. Az jó, nem?? Azt mondta a védőnéni, hogy a mellem meg a pocak ami nehezedett. A hátsóm, combom... pont ugyan olyan. Szerencsére! :) Pedíg eszek rendesen. Sőt már a tejtől sem undorodok. De mondjuk elég magas vagyok úgyhogy nehezebben is látni ha hízok! 2 ét mulva ha megvan az AFP eredmény, akkor kell mennem a genetikai uh.-ra. Annyira jó lenne ha megmondanák, milyen nemü ez a gyerkőc! :)
Írjatok!
Pussz mindenkinek!!!!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
Én látom a körvonalakat! :wink:

Lányok!
A 12. heti UH-ra van már időpontom, de szerettem volna menni a héten is, de képzeljétek csak szeptemberre adtak volna időpontot egy sima UH-ra. A régi dokim valószínűleg most nyaral, mert a telefonja ki van kapcsolva, így nem tudok több helyet ahol tudnának nekem UH-t csinálni. Ti hova jártok? A BMC-ben nem örülnének nekem, ha bemennék csináltatni egy UH-t, ugye? Ja, és ráadásul az utrogestanom is el fog fogyni, azt is fel kellene íratnom valakivel, de azt szerintem egy sima terhesgondozáson is felírják. Nem gondoltam volna, hogy ekkora probléma egy UH, pedig az elmúlt 1 évben a BMC-ben nem is tudom mennyit csináltak... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Vucuska és Vuki !!

Hát nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, sok erőt ad, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal ! :D
Ha nem baj, még lenne egy pár kérdésem :

Írtátok, hogy a 3., 20., és 24. napon kell vérvételre mennem....az asszisztensnő mondta, hogy az első konzultációra már vihetném a 3. napos vérvételemet. A kérdésem az lenne, hogy a 20., 24. vérvételt ugyanabban a ciklusban kellene leadnom, mert közben elmegyünk végre nyaralni és akkor ugye ez nem menne...

A petevezeték átjárhatósági vizsgálatot ultrahanggal végzik vagy laporoskópia műtétet jelent ?

Ezek a vizsgálatok egy ciklus alatt hány nap vizsgálatokat jelent(Sopronból fogok utazgatni) ?

Én a Konc doki magánrendelésére megyek először...az asszisztens nője oda hívott....ez jelent valamit ? Vagy jobb lenne, ha a kórházba hívnának konzultációra ?

Mitől függ, hogy inszeminációm vagy lombikom lesz ?

Mennyibe fog kerülni a kivizsgálás...és utána hogy tovább (anyagiakban...oep...)?

És ti mióta küzdötök a babóka témával ? Nektek miért nem sikerült eddig ???
rilla_
 
 


nemone
az utrót a házi orvos is felírhatja, csak vidd magaddal azt a papírt amivel elbocsátottak a BMC-ből

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy mindenki jól van, nagyon elcsendesült a topik!

Kira,
Azt hiszem, hogy én is elkezdtem hízni egy kicsit, pedig nem kéne....mármint így is elég nagy vagyok, de azért remélem, hogy nem fogok xx kilókat felvenni magamra. Mikor is mész AFP-re? meg genetikai uh-ra? Ott már biztos, hogy meg fogják mondani, hogy milyen nemű lesz a babótok! :)

Witch,
Jól vagy? Neked mikorra írtak ki AFP-t?

Én tegnap voltam a dokimnál, megnézte a babát, a vesemedence nem tágult tovább, de nem is lett kisebb, azt mondta, hogy egyenlőre nincs baj, mert a magzatvizem átlagos, ha kevesebb lenne, akkor lenne baj. Megkaptam az AFP vizsgálat időpontját és aznap lesz cukorterhelésem is, mert 5,5 helyett 5,7 lett a vércukrom és inkább most megnézi, minthogy később baj legyen belőle....
Majd augusztus 22-én megyek genetikai ultrahangra. Hát remélem ,hogy minden rendben lesz!

Nemone,
Szerintem ha elmész egy magánklinikára egy másik dokihoz az is biztos, hogy megnézi ultrahangon a babát, igaz fizetni kell érte, de ha nem bírsz várni, akkor nyugodtan hívj fel egyet nem fontos, hogy utána oda is menj.
Az utorgestánt pedig tényleg felírja a háziorvos, ahogy azt Witch írta, szóval oda nyugodtan mehetsz :)

Majd írjatok!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Tényleg jól eltűnt mindenki....

Kriszta
Tök jó a kép a babódról! Szépen látszik minden :wink: :D Örülök, hogy nem tágult tovább a vesemedence! :) A cukorterheléshez kitartás :wink: azt mondják nem valami kellemes :?
Köszi a gratulációt :wink:

Én tegnap voltam a 2. Kötelező UH-on. Minden rendben van a babával, de sajna nem mutatta meg magát...

Nika
Jövőhéten mész AFP-re?

Witch
Hogy vagy??

Kira
Nagyon szép, hogy csak ennyit híztál! Gratulálok! :wink: :D Sajna én már 5 kilónál járok :? :x :evil:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, már csak péntekig utrozok aztán vége végre, ma hívtam a dokit, és kövi héten csütrötökön megyek megbeszélni vele hogyan tovább... Meg remélem babanézés is lesz :).
Egyenlőre nincs barnázás...
Nekem nem igazán nő a hasim, még mindig rámjön a terhesség előtti gatyi, csak már kellemetlen ha begombolom, bár elég széles a csípőm... :lol:
Azért még sokat pihenek, de már dolgoznom is kell.... Szerencsére itthon :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch
Szuper, hogy elmúlt a barnázás! :D
Aztaaa! Még rád megy a régi nadrágod? :o :shock: A 15-16. héten majd hirtelen megindul a poci növögetés :D :D
bessy76
 
 


Kép
tubikriszta
 
 


szia rilla lombik akkor lesz,ha a petevezeték nem járható át.a gyógyszerekért kell fizetni van olcsóbb és drágább kategória,az olcsóbb most nem tudom mennyi ,3éve 70000ft.volt.a drágábbat nem tudom biztos jóval több. szia
Vendég
 


Sziasztok!

Mostanában nem voltam gép közelben, de látom szinte semmiről nem maradtam le. :)
Mi megcsináltuk a nappali parkettázását.....kellemesen elfáradtam :)

Kriszta!

Sztem jó a kép! Avatott szem látja amit kell. :)

Bessy!

Igen, jövő pénteken megyek. Nagyon izgulok. :)

Kép
nika28
 
 


Nika
jó, hogy jöttél! :D Bizti szép lett a nappalitok. :D
Gondolok rád jövő pénteken :wink: Ne izgulj, minden rendben lesz! :wink: :D

Lányok!
Hova tűntetek? Ki fog halni a topik? :( :( :?

Adri? Rég jelentkeztél. Mi újság veled?
bessy76
 
 


Sziasztok!
Hát akkor dobok fel körkérdéseket! :) Kiváncs vagyok ki, hogy fogja csinálni, vagy Momo esetében, eddíg hogy csinálta. Nikát már kérdeztem, pl. hogy hol lesz a kiságy a babával ha megszületik??? Hol fog lakni? Saját szoba, vagy a szülőkkel?
Mi a véleményetek a terhestornáról? Én kedden vettem egy DVD.-t Persze nem olyat mint a R. Réka féle edzés, hanem egy nyugisabb lazább edzés. Tornázik valamelyikőtök???

Kép
kira76
 
 


Kira!

ÉN sajna nem tornázok, tudod, engem fekvésre ítéltek... De állítólag jó a torna :)
Én a szüleimmel lakok, és most cserélünk szobát, anyuék jönnek az én szobámba 12 nm, mert itt nem férnénk el, én meg megyek a 20nm-eres nappaliba a babámmal, meg a munkámmal...
Sztem egy ideig jó ha veletek van a baba, könnyebb fölkelni, amúgy meg ha bámi van észre sem veszed ha külön vagytok...
De ez az én véleményem :oops:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi a kisebbik szobát rendezzük be a babának és már az elejétől teljesen külön lesz tőlünk, mármint így tervezzük. Veszünk légzésfigyelőt meg babaőrzőt is, így mindenhol meghallom, ha valami baj van, de nem is gondolok ilyenre.

Tornázni én szívesen tornáznék, Kira hol vetted a dvd-t? én szeptembertől gondoltam, hogy eljárok kismamatornára, a védőnőmmel augusztus 11-én találkozom és ő mondta, hogy tud egy jó helyet nem messze tőlünk. Persze, ha van jó dvd akkor arra is szívesen tornáznék :)

És nálatok hogy lesz Kira?

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kira,

Voltál már AFP vérvételen?

Witch,
Te mikorra vagy kiírva?

Lányok,

Valakinek mondták már a nemét a babának?

Nika,
Örülök, hogy újra itt vagy :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kira
Egyelőre nálunk úgy lesz, hogy a baba velünk lesz egy szobában, mert most még együtt vagyunk anyósommal. Ha majd el tudunk költözni, ott már persze külön lesz.
Én nem tornázom, bár biztos nem ártana...

Szülésfelkészítőre fogtok járni?
Én úgy néz ki, hogy nem. Régebben ingyenes volt, de tavasz óta 10ezer Ft. lett :evil: :shock:
bessy76
 
 


Na látjátok?? Hogy beindult a topic?? :lol: :lol:
Nálunk úgy lesz, hogy mindenképpen külön szobába szeretnénk a babát rakni az első másodperctől fogva. (De természetesen tudom, hogy csak az teheti meg, akinek van másik szoba... ) Én az első 2-3 hónapban a gyerekszobába berakott "ágyon" fogok aludni. Persze ez nem azt jelenti, hogy este nem a férjem mellé fogok bebújni az ágyba, hanem mikor már az alvás jön, akkor én szépen átvonulok. És ezt azért akartam így mindenképpen, mert a férjem nem az a típus aki mellett bombát lehet robbantani akkor sem ébred fel. Na most Ő asztalos, úgyhogy veszélyes gépekkel is dolgozik és nagyon sokat vezet is. Az hiányozna nekem, hogy a kialvatlanságtól baja történjen. Veszünk bébiörzőt mi is, úgyhogy ha nem vagyok ott, akkor is hallom ha megnyikkan a gyerkőc. De persze midenki a lehetőségei szerint fogja csinálni. :) Csak kiváncsi voltam...
Szerintem aki csak teheti, (persze nem Witch) tornázzon. És ezt csakis magamból kiindúlva írom. Én vékkony vagyok, úgyhogy nem is a hízástól félek, hanem olyan lusta lettem, hogy nem is hinnétek el. Fizikai fájdalmam van ha meg kell mozdulnom! :lol: :lol: Engem a torna felráz nagyon. Na persze nem állítom, hogy ti is lusták vagytok :lol: de könnyű beleesni ebbe a hibába. Na meg azt mondják, hogy sokat segít a szülésnél, vajúdásnál, ha az izmok nincsennek elhanyagolva.
Bessy!
Én tuti nem fogok járni. Nagyon messze is van, meg a védőnéni is fog tartani szülésfelkészítőt 3-szor 1.5 órában. Gondolom elég... Meg sok csajszi szült mostanába, úgyhogy lesz ki felkészítsen! :lol: :lol:
A DVD az Árkádba vettem valami műszaki boltba. de bárhol vehettek. Én konkrétan kemény 990ft-ért vettem, úgyhogy nem költöttem rá sokat. 3000-4000 ft-ért tuti nem vettem volna, pedíg volt olyan is!!!
Kriszta!
Voltam múlthét csütörtökön AFP-n. Majd 2 hét mulva megyek a genetikai uh-ra és akkorra már a Dokimnál lesz a lelet.
Hosszú voltam??? :lol: :lol: :lol:

Kép
kira76
 
 


Kira, Tubikriszta!

Én is veszek légzésfigyelőt, meg babaörzőt egyben, van egy nagyon jó, és angol, öcsi meg londonba van, tehát nekem ő veszi meg :), de nem ez a lényeg, fontos, hogy az elején az anya, vagy szülők a babával legyenek... Sok helyen olvastam erről, és sok sok kismamival beszéltem, mind így van vele, ahogy Kira is csinálja, az elején fontos együtt lenni a manóval.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma sem volt több időm, mert újabb ötleteim vannak a lakással kapcsolatban a párom nagy "örömére". :)

Szombaton elmegyünk pár napra a párom rokonaihoz az Alföldre ( Lajosmizsére) Már alig várom! :)

Mint Kira írta mi beszéltünk már erről a "hol aludjon a baba" kérdésről.
Nálunk külön szobában lesz, de a szoba egy lépésre van a hálótól.
A hálónkban nincs lehetőség a kiságy elhelyezésére.

A barátnőm pont ma kérdezte, hogy tornázom e. :)
Biztos kövérnek talált. :) :) :)
Nekem a védőnőm már az első találkozásnál adott otthon végezhető gyakorlatsort.
Azt mondta, hogy a 12. hét után nyugodtan végezhetek belőle annyit amennyi jól esik.
Még nem vitt rá a lélek. :)

bessy!

Érzed már a Manó mocorgását? :)
Én már annyira szeretném..!!!!

Kép
nika28
 
 


Nika
Sajna még mindig nem érzem a mozgását. :?

Mi már megvettük a légzésfigyelőt. AngelCare, használtan 10ezerért.
bessy76
 
 


Hááát Witch, nem tudom... Nem vagyok benne 100%-osan biztos, hogy együtt kell lenni a babával az elején. A nővéremnek vannak ikrei és esküszöm nem vagyok elfogult, mert látom a hibáit is, de soha egy percet nem aludt a gyerekszobába. Nekik is egy lépés a gyerekszoba. És nem volt gond ebből. Csak akkor ült órákat a kiságy mellett mikor betegek voltak. És soha nem volt ebből hiszti és a mai napig egyedül alszanak, soha nem kellett altatni őket... Így szokták meg. De persze az azért egy kicsit más helyzet volt. Az ikreknél azért sokkal szigorubbnak kell lennie még ilyenben is az anyukának, máskülömben hamar élő halott lesz az anyából. Na meg a másik, hogy sokan úgy szokták meg, hogy tv-znek este az ágyból, beszélgetnek... Mi pl. csak így tudunk elaludni. Ezt egy baba mellett meg nem lehet. Most lehet megköveztek, de azt gondolom, hogy nem nekem kell kifordítani az egész életemet azért mert születik egy baba. A babának kell alkalmazkodnia a mi életritmusunkhoz. Na most ne a végletekre gondoljatok. És ha az első pillanattól így szokja meg a baba, akkor neki így lesz a jó! :) De kihangsúlyozom százszor is, nem biztos, hogy én jól gondolom és ez csak az én véleményem!!!! Pont ezért kérdeztem meg tőletek, hogy haljam más véleményét is, hátha meggyőz valaki és máshogy fogom gondolni. :)

Kép
kira76
 
 


Kira!

Mindenki maga tudja hogyan is tesz, mi a jó neki és a gyermekének... Én is csak az én vélemnyem mondtam el, nekem is megoldható lenne,mert az öcsém szobája az enyém mellett van, és megoldható lenne baba szobának, de az öcsém bármikor haza költözhet, és akkor elég gáz, így jutottunk erre a megoldásra, de ha minden okés, 1 -1,5 év mulva költöznénk nagyobba. Én 8 hónapos koromig voltam anyuékkal (mamánál laktunk) és utána kerültem külön, de nem volt soha gond, ikreknél talán annyi, hogy van velük valaki, a tesó :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia kira76!nekünk családi házunk van ami 7 szobás ,tetőteres.nálunk kb.3hónapig voltak velünk egy szobába a gyerekek,de éjjel nem ébredtek fel ebben szerencsém volt,csak az első héten.de biztos azért ,mert én egyiket sem tudtam szoptatni,mert kevés volt a tejem,és ezért tápszeresek voltak.De a legkisebb fiam ő elég hasfájós volt ő viszont 6hónapig volt velünk 1 szobába,addig minden éjjel felébredt 1szer,2szer.de soha nem volt légzésfigyelőnk vagy ,hogy hívják,mert szerintem felesleges.na megyek aludni ,holnap visszanézek.szia
Vendég
 


Sziasztok!
Momó!
Hát asszem légzésfigyelőt mi sem veszünk. Nem felesleges, de szerintem aki egyszobába lesz a bébivel, annak talán nincs akkora szüksége rá. Meg inkább a koraszülötteknél szokták ajánlani. De azért nem árt ha van...
Witch!
A te eseted is egy kicsit különleges és ezért más is! A helyedbe én nem is gondolkodnék, hol legyen a baba. Természetesen Veled egy szobába. De Te per-pillanat egyedül leszel Vele és Te egyedül tudsz és szeretnél is alkalmazkodni a babahoz. de leírtam már, hogy mi miért ragaszkodunk a külön szobához. Az, hogy én fosós vagyok és nem merem egyedül hagyni az elején... De mondjuk nekünk nem is egy lépésre van a másik szoba!! De tudom, hogy mindenki úgy csinálja ahogy gondolja és a körülményei engedik!!!! Ezt írtam én is!!! Nem is azért kérdeztem, hogy vita legyen... :) Csak én ilyen kis kiváncsi vagyok! :) :) :)

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Nekem egy gyermek szakápoló mondta, mármitn először kérdezte, hogy hova fogom tenni a babát. Mondtam neki, hogy mi úgy gondoltuk, hogy külön szobába, igaz nem nagy a lakásunk ,mert csak másfél szobás, de több okból kifolyólag szeretnénk külön. Azt mondta az ápoló, hogy ő is ezt javasolja, mert sokat látott már és jobb, ha külön van a baba az elejétől. Kira is írt egy két okot, ami miatt mi is így döntöttünk. Azért nálunk is a férjem 7 napból 7-et dolgozik és nem szeretném, hogy mindig olyan fáradt legyen, hogy ne tudjon koncentrálni a munkára. Illetve van egy olyan vérnyomásproblémája, ami mély alvás után, ha hirtelen felkel akkor áll fenn neki, így ha ott összeesne nekem éjszaka, mert hirtelen felugrik a babasírás miatt, hát lehet én is rosszul lennék. De ez nem azt jelenti, hogy nem fogja kivenni a részét az éjszakai "munkából" :)
Meg az-az igazság, hogy nekem arra is kell gondolni, hogy nem szeretném a férjemet sem elhanyagolni a baba miatt, és egy szobában lenni, meg az a szoba a napalink is egyben ott van hifi tévé meg minden ....szóval mi ezen okok alapján döntöttünk így...de még sok idő van addig :) az a baj, hogy az is nagyon jó ötlet amit Kira írt, hogy oda betesz egy ágyat, de nálunk olyan pici a kicsi szoba, hogy oda még plusz egy ágy nem fér el, így cska egy nagyon kényelmes fotelt tudok majd berakni, ami figyelésre tökéletles, meg szoptatásra is :)

szerintem jók az ilyen kérdések, és nem veszekedés lesz belőle, hanem megbeszéljük a dolgokat!

Nekem meg sürgössen be kell szereznem valami torna kazit, mert nagyon kezdek lustulni, igaz járok dolgozni minden nap és szeretnék is sokáig, reméelm, hogy minden rendben lesz és tudok is. De tornázni kéne, nagyon :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: