Új privát üzeneted érkezett!

Hát, a villanyszerelés is tisztességes foglalkozás, ráadásul elég jól lehet keresni vele...bár azt hittem, tartja majd magát a családi átlaghoz, és lesz legalább egy diplomája. Na nem mintha az már garantálná a gondtalan megélhetést :D Az is lehet, hogy zoológus lesz, mert az Elegér névre hallgató, szerintem az ELEfánt és az eGÉR keresztezéséből létrejött ujjbábbal is hihetetlen sokáig le lehet kötni. Akkorákat vigyorog rá, meg gügyörészik neki, hogy heeeee, hööööö, meg gaaaaa. Sőt, néha öööööeeeeee!
Ne irigyelj, Krisz, mert hiába alszik a gyerek éjjel, én a rohadt köhögéstől többször vagyok fenn, mint amikor még ő keltett! :( De legalább Domi alszik nappal, amit az én fiamról általában nem lehet elmondani, bár most 3 napja minden két szopi között van fél-3/4 óra szundi. Csak azért nem örülök neki jobban, mert tudom, hogy erről is leszokik majd, ahogy a többi nappali alvási 'mintáról', amit eddig felvonultatott, egy sem bírta másfél hétnél tovább.
A pocija tényleg ééédes, szoktuk ám puszilgatni neki, néha úgy tesz, mintha örülne neki, de szerintem csak a kedvünkért :D Az egyik beceneve a miszter pókhas :D
danann
 
 


Lívia várj csak,majd ha el kezdenek jönni a fogak :?
Elizám is jó alvó,sokszor este nyolctól hajnali 5-ig alszik,majd eszik és visszaalszik fél 7-ig. Kristófom viszont a mai napig nem alussza végig az éjszakát :evil:
Elizám kis gombóc testéhez képest eléggé mozgékony akkor,mert kb.jó egy hónapja forog hasról hátra,meg már kb.két hete vissza is. És tegnapelött este volt pár kúszó mozdulata,amit azóta is csinál,és jut is előrébb :D
Mondjuk őt nagyon motiválja a bátyusa :D Kép Itt az én két kópém :D
Vendég
 


Cseriani!

Olyan szép ez a kis két kópé!!!!

Lívia!

Látom Ti sem vagytok teljesen "százasok"!Méghogy elegér!
Nálunk anno így keletkezett a tökrőc szó (törülköző+pokróc), ezt én találtam fel még kamaszkoromban.
A mi új beceneveink a következők: hurka béláné, hisztispicsapiroska ( :oops: ),borsószem hercegkisasszony .
:lol:
Na jóó nem irígylem az éjszakai alvásokat. Bár zárójelben hozzáteszem, hogy ma éppen alszik őkelme, de tegnap egy grammot se aludt. Este már úgy visítozott, mint egy kismalac! :cry:
Nagyon érzékeny a hidegfronta (lám megérkezett), jobb időjárás előrejelző, mint a béka.
Ja és ami érdekes, hogy hason alszik, de ha leteszem hasra játszani a szőnyegre, olyan hisztit lever..... :shock:
Háton is csak ideig óráig van el.... :cry:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

 
 

Sziasztok!
Hát most már nem tudok mit csinálni, de megfogadom tanácsot :) Később már én sem tennék fel pucér képet, nehogy megsértsem leányom személyiségi jogait :lol:
Nagyon szépek a babáitok! Testvérke mellett nem nehéz? Én egyenlőre el sem tudom képzelni... persze ez biztos változni fog, ahogy telik az idő.

Kép
hablaty
 
 


Ha már becenevek, a múltkoriban kérdezte valaki, hogy milyen a gyerek, neki mondtam, hogy amikor mosolyog, akkor tündibündi, amikor kiabál, akkor hisztizsák, amikor tisztába tevés közben lepisil mindent, akkor szökőkút, és ha telerakja a pelust, akkor kakamatyi. :D
Samu is hason alszik, néha ébredés után még elvan, nézelődik és az öklét rágja hason, de nem lehet úgy letenni játszani, azt ő sem bírja. Mind1, majd.
danann
 
 


hablaty, én is ezen gondolkodtam minap, hogy a kistesónak messze nem lesz majd ilyen jó dolga, és egy csomó mindenről lemarad majd, amit az elsővel még meg tud csinálni az ember. Szegény második! :cry:
danann
 
 


cseriani, ne szomoríts el! Tudom magamtól is, hogy az egy nehéz korszak lesz, de igyekszem nem ezzel frusztrálni magam jó előre! :D
danann
 
 


ja, és azt is akartam mondani, hogy Kristóf annyira helyes nagyfiú, fogadok, hogy az összes kiscsaj a játszótéren a lábai előtt hever!
danann
 
 


Lívi ne haragudj ám,nem azért mondtam :oops:
Tényleg kimarad Elizám dolgokból,pl,Kristófot sokáig minden nap massziroztam,Elizát sajna ritkábban. Viszont teljesen másként állok már hozzá a dolgokhoz,könnyebben,nem vagyok annyira aggódó.
Ráadásul,ha tudnátok,hogy kicsifiam hogy szereti a lányokat... :D
Nagyon szépen beszél velük,puszit ad nekik,stb...biztos az apjától látta :wink:
Vendég
 


Kriszta: Ez a legújabb, hogy amikor kérem hogy "Dorka mosolyogjál" elkezd "vicsorogni" :lol:
Van egy nézése az biztos, de amúgy nem rossz baba. De ez a vetkőzés!Kész vagyok tőle. Hódolok????? Fuuu lehet, majd körbenézek :D, mindenesetre vannak kutyáink :-D
Fridus: komolyan gondolkoztam hogy leokoplasztal leragasztom.
Még a kókuszmatrac is pisis lett. Egész délelőtt szárítottam, utána még hajszárítóval. Készen vagyok.
Lívia: annyira édes a kis Samu. Gratulálok hogy ilyen jó alvó babód van. Dorka is ilyen volt és hála most is imád aludni.
De már nem emlékszem hogy Dorkámnál mit csináltam vagy mit ettem hogy ilyen jó alvó babó volt. Jó volt 1szer 2szer hogy sírt éjszaka, de szinte az elejétől átaludta. De már olyan rég volt :) hogy nem emlékszem a részletekre.
Te hogy csinálod?????
Végülis is Panka sem vészes, mert lehetne rosszabb is. Éjszakánként 1szer vagy 2szer kel fel.
Amúgy énis arra szavazok hogy villanszerelő lesz a kis úrfiból :D
Kriszta az operaénekes sem rossz :D, Thiller ??? azért csak nem?? :?

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Tesókérdés: én könyen vagyok, nálunk 13 év a korkülönbség!!! :lol:
Bár zárójelben hozzáteszem, hogy kiskamasz és nehéz vele bírni.
A legújabb heppje, hogy félévkor megbukott számítástechnikából. :oops: :oops:
Pedig az anyja programozó eredetileg. :shock:
Egyszerűen se szép szó se fenyegetés se az "utcaseprő" leszel mondatok nem hatják meg. Szóval ez is nehéz. És nap, mint nap leülünk tanulni...
No most jól kisírtam magam..... :lol:
Egyébként mi tervezünk Dominak tesót, de rövid időn belül, mert már 33 éves leszek, ketyeg az órám.....

Gabcsa!

Ágyneműtartó, szekrény, stb....ide szoktak elbújni a fiúk. :lol:
Vajon mért csinálja a vetkőzést? Ezzel is kisbaba akar lenni, hogy pelenkázd és öltöztesd újból?

Hablaty!

Ezt a topikot rejtsd el, ha Luca felnő, nehogy ombudsmanhoz forduljon!:-)
Jaaaaa és Boldog 2 hetes fordulót Lucababának!!!!!!

Lívi!

A kakamatyi játszik nálunk is.:-)
A lepisilésnél a hugyosubi. :oops:
Színvonalas banda jött itt össze!:-)
Szegény Nadimot meg kitúrtuk????????????Úgy eltűnik mindig.... :cry:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta
Megnéztem az általad említett helyeket :D semmiiii :lol: :lol:
Na mindegy estére majd lekötözöm :) :)
Tesókérdés:
Tulajdonképpen nekem azt mondták az orvosok hogy nem is lehet gyerekem, vagy csak nagyon nagyon nehezen vagy lombik! Ehhez képest én túlteljesítettem a tervet. :) Több csöppséget már nem szeretnék mert fel szeretném őket nevelni, és próbálok nekik mindent megadni. Remélem sikerülni is fog, mert sajnos nem egyszerű. Mármint anyagilag gondolom. 2004 ben vettünk fel hitelt mert vettünk egy házat. :cry: Szóval nagyon húzos. De a lényeg hogy a csöppök egészségesek. :) :)
Ha belegondolok nem rossz ez a 2 év korkülönbség, sőt szerintem jó is. Időben jöttek a babók.
Amikor még fiatal voltam akkor azt mondtam magamba fuuu én korán szeretnék szülni hogy kicsi legyen közöttünk a korkülönbség,(röhej hogy így gondolkoztam :D) aztán jöttek az évek múltak az évek 20, 25 te jó ég 30 és babó sehol, jó mondjuk annyira még nem szerettem volna mert még úgy gondoltam hogy nem értem meg az anyaságra, meg eléggé munkamániás voltam vagyok. :oops:
Aztán beteg lettem, és mondták az okosságokat a dokik.
Szóval én szerencsésnek érezhetem magam hogy sikerült teherbe esnem és ráadásul a szülések is nagyon könnyűek voltak.
Egy szónak is 100 a vége életem legjobb dolga, hogy van két gyönyörű babám.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Cseriani nagyon édesek a gyerkőceid. :)
Kristóf már kész férfi :lol:, és az a nézéseeee! :)

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Gabcsa!

Igazad van!!!!
És hitel nálunk is van, ha vígasztal..... :lol:
Mire nyögdíjba megyek, talán lejár. Akkor meg majd a felújításra veszek fel, mert addigra lelakjuk....hehe

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Helo !

Nem is tüntem el :? , csak átalakultam..
Elég sokat megyek ide-oda, közben angol suliba is járok, aztán meg a hétköznapi teendők, szóval nehezen jutok a géphez.
DE azért igyekszem nagyon.

Gabcsa: nem baj ha sir egy picit , azzal nem ártassz a köldöksérvnek.
Az állandó felvevéstől nem gyógyul hamarabb, meg kivitelezhetetlen is.

A pólya : kicsiknél lehet használni, a babák szeretik ha körbe vannak "ölelve " valamivel, biztonságot ad nekik. Ha nektek bevált , használhatjátok nyugodtan ( látom a képen is ) , késöbb azonban ha már többet mozog célszerü elhagyni , mert gátolja a szabad mozgásfejlődésében.
nadimo
 
 


Sziasztok, én kicsi Balukám ma éjféltől fél 3-ig szórakoztatott, persze, mikor már az ágyunkba tettük, igaz fel-fel kelt, de 7 óra 5 percig mormolt.
Az én pici fiam, még nem forgolódik,igaz oldalra fordul magától, de hasra még nem,ha meg hasra teszem, akkor fel fel húzza a lábát, de nem mászik. Lehet, hogy nem érzi magát biztonságban, pedig van hová kapaszkodnia.
Sikerült tejbepépes arcot csinálnom tegnap, azt lefotóztam, majd felrakom :-)
Pólyát én is használtam, bár egy-két hétig, amíg nem éreztem, hogy biztonságosan fogom, inkább a nagyik használták tovább. :-)

Valami más: kedves anyukák, nálunk megmaradt jó pár csomag pampers pelus, 3-6 kilós súlyú, és 18 darab van egy csomagban, ha szeretne valaki venni, 25 ft/db-ért eladóak...

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Várjuk a képet!!!!
Bizti a front miatt nem aludtatok Ti is rendesen, nálunk is érdekesen alakult az éjszaka.:-(

Öt hónaposan szerintem még nem gond, hogy nem mászik.Majd eljön az ő ideje is..!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Fridus nem is kell még,hogy másszon,stb...csak azt mondtam,hogy Eliza a gombócságához képest milyen mozgékony. Ennyi idősen még Kristófom sem igazán forgolódott. Ugye nem értettél félre? :wink:
Vendég
 


Fridus, tényleg nem kell még másznia, ha jól emlékszem, akkor átlag 7-8 hónapos koruk körül 'kell', vagy inkább szoktak, mert jelentős eltérések lehetnek a normális keretek között.
A pelusból valamennyi engem érdekelne, de csak akkor, ha személyesen tudnám átvenni, mert postaköltséggel már nem is olyan akciós :lol:

Ha az éjszakánk nem is volt macerás, de azért vért izzadtam, mire tegnap elaltattam a kis szentemet. Kb egy órán át sétáltattam a kis fenekét, vagy 10szer próbáltam letenni, de mindig hisztizett, amint leért a matracra. Pedig előző este úgy aludt el, hogy ébren letettem, és csak simogattam a hátát, meg beszéltem hozzá. Ehhez képest pláne nem esett jól az egy óra, ráadásul visszaestem a kehességben is, szóval nem voltam valami fényesen. Cserébe most mát majdnem két óráj alszik, remélem nem azért, mert benyalta tőlem a kórt! Sajna most sem tudok pihenni vele, mert a tegnapi műsor miatt nem tudtam főzni, így most kell :(
danann
 
 


Lívi!

Hát nem irigyellek!!!!
Olyan furi, hogy nem alszik napközben.Mi lesz később??? :shock: :shock:

Nadimo, Lányok!

Mint azt sokan tudjátok, Domi nemigen szopizik (szinte csak éjjel,napközben meg 1-2 slukkot) hanem lefejt tejet kap és szükség szerint tápis pótlást.
Eddig nemigen adtam neki plusz folyadékot, de néha úgy veszem észre, hogy nem éhes, hanem inkább szomjas. A sima forralt és visszahűtött alacsony ásványianyag tartalmú vizet gond nélkül issza.
Szerintetek érdemes adnom???

És bizti, hogy szomjas? Ezek a tünetek: beszívja a cumisüveg cumiját, szív kettőt hármat, majd kiköpi és óbégat ezerrel. Majd ismétlés.
Szóval ???Bocs, hogy ilyen marhasággal traktállak titeket, de nem akarok feleslegesen vizet adni neki, mert félek, hogy összekeverem az éhséggel és haszontalan dologgal töltjük ki a pocit.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz, hát azért alszik valamennyit, csak általában nem túl sokat. PErsze gondolom, neki elég, mert nem nyűgös, csak nekem nehezíti meg a szolgálatot. Egyszer volt egy hete, amikor meg álomkóros volt, de általában olyan 3-3,5 órát alszik mondjuk 4 részletben, szopik között. Azért az éjszakai 9-10 órával együtt nem olyan kevés, lehet, hogy megelégedhetnék ennyivel. Én is hasonló fajta lehettem, oviban biztos, ott sosem aludtam délután. Ha azzal fogadta anyut az óvónő, hogy milyen rendesen aludtam, akkor rohant velem haza és már dugta is a lázmérőt a hónom alá, mert tuti beteg voltam.
Fú, most ébredezik, 2,5 óra után! MEgyek, megmentem :-) Legalább hagyott időt megfőzni az ebédet, rendes egy gyerek! Imádom :-)
danann
 
 


Lívi!

Van egy pár tuti tippem főzésügyileg, ha gondolod szívesen megosztom veled.
Domi is néha eljátssza, hogy nappal csak 45 perceket szusszan, de ez szerencsére ritka.
Most pl 8:30-tól szunyál. Főznöm nem kell, takarítani kéne, de mivel folyamatosan minden nap csinálok egy keveset, így az is csak porszívózás és felmosás lesz.
Esküszöm az állatkáinkkal többet kell foglalkoznom, mint így beosztva a háztartással., pedig nem kevés négyzetmétert kell végignyalni.

Mit főztél amúgy???? :lol:
Ja még egy: gondolkodtál már a babaúszáson?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!
Hát, Ti már annyira előttünk vagytok, hogy csak olvasok és jegyzem a dolgokat :D Az éjszakánk most nekünk sem volt túl jó, bár rossz sem, csak szokatlan, 3 óránként evett, de az 5 órás után 7-ig sírt, bár én 6-kor átadtam Apujának és bealudtam :oops: Persze npközben alszik... nem tudom, hogy lehetne az ébrenléti időszakait áttenni éjjelről nappalra??
Fridus, engem is érdekelne a pelus, ha meg tudjuk oldani az átvételt, Te merre laksz? Mert Tesóm Pesten, ha Te is ott, talán megoldható.

Kép
hablaty
 
 


Krumplifőzeléket, sok-sok póréhagymával, csipetnyi szerecsendióval, fele tej-fele vízben. Nagyon jó lett, csak kifutott a dög, majd sikálhatom a tűzhelyet :evil:
Ha gyorsan, egyszerűen elkészíthető tipjeid vannak, azt nyugodtan oszd meg velem! Alapból szeretek pepecselni is, de egyelőre ezt inkább hanyagolom.
Házimunka, na szerencse, hogy csak 53 négyzetméterünk van! És a porszívózás férfimunka, meg a mosogatást is nagyrészt lepasszoltam, egyelőre. Marad a felmosás, mosás-teregetés, főzés. Hetente egyszer-egyszer arra sincs ondom, mert a lelkes nagyszülők látogatásaik alkalmával mindig hoznak egy adag kaját. Van egy csomó cucc a fagyasztóban is, de azt ínségesebb időkre tartogatom (a székelykáposztát meg nem merem megenni...) Az akváriumot megszüntettem még szülés előtt, mert már terhesen is mindig annyira fáradt voltam, hogy nem tudtam annyit törődni vele, amit megérdemelt volna. :( Először azt hittem, hogy minél alőbb akarok szép nagy házba költözni, kerttel, de azóta rájöttem, hogy amíg kicsi gyerek van, addig talán jobb kis helyen meghúzni magunkat, és majd akkor költözni, ha már legalábbb a saját szobájukat rendben tudják tartani.
Babaúszás megfordult a fejemben, főleg, mivel én nagyon parázok a víztől (gyerekkori rossz emlék miatt), és nem akarom, hogy ő se szeresse. Azt már tudom, hogy újpestről a Pólusba lehet járni, az van közel, de még nem néztem utána. Igazából fontolgatom még a baba-mama jógát vagy valami más tornát is, arra már a korától mehetnénk, de mi gyalogjárók vagyunk, és nem akarom, hogy ebben a beteges időben összeszedjen valamit. A vizet, legalábbis a kiskádjában szereti, érdemes megpróbálni az úszást, bár van olyan baba, aki ilyen 'nagyban' már nem élvezte, pl. az öcsém kislánya. Valami program mindenképpen kell, ha már eljön a kicsit jobb idő, szerintem neki is jó, ha van egy ilyesféle izgalom, meg szokja csak a társaságot, meg én sem szeretek csak itthon ülni, néha az utcán sétálgatni. Eléggé menő-manó vagyok, kell egy kis mászkálás.
danann
 
 


Hablaty!

Nekem a "zombi" módszer vált be!
Lényege: ha éjjel felkel nem kapcsolsz lámpát, nem diskurálsz vele és ha marhára nem muszáj nem cseréled ki a pelusát. Úgy viselkedsz vele, hogy úgy érezze, hogy ez most nem a móka és beszélgetés ideje, hanem mivel úgysem foglalkoznak vele, így gyorsan át kell rajta esni.
De az, hogy este leteszed és éjjel meg hajnalban is felkel, az akár természetes is lehet. Nem minden baba alussza végig pláne ennyi idősen az éjszakát!
Mi csendben szopizunk, néha éhesebb és kéri a pótlást néha elég a szopi. Mi 8-kor fekszünk, éjjel 12-1 felé felkel és utána 4 körül.

Lívi!

Összeszedek egy pár használható tippet és megírom, csak most rohanok fejni, mert az ördögfióka elalukált.
Meg traccsolok a hugommal, mert ők tegnap feküdtek be őssejtkezelésre a fiával.
Úszás: pont tegnap néztem utána, van a pólusnál vagy a pólusban egy uszoda, ott van!!!!!
Torna: én nagyon mucsán lakom, itt semmi sincs.:-(
És mivel víziszonyos vagyok én is....:-)
Közösség: én cipelem mindenhová (na jóóó embertömegbe nem)! Az anyatej elméletileg besegít a védelembe! És amúgy is benne van a levegőben a fertő, ha nem mentek sehová, akkor is el lehet kapni!
No most tényleg tépek.

Ja és miylen érdekesen főzöd a krumpli főzeléket!!!!!Életemben nem hallottam még, hogy így is lehet! Majd jól kipróbálom! :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hablaty!

Nálunk is így kezdődőtt hogy felcserélte a nappalt az éjszakákkal és éjjel kellett játszadozni vele, nappal meg nagyokat aludt. de idővel kb.1 hónap rájött a dolgokra és megfordult, éjjel aludt többet nappal kevesebbet. Kitartás! Nálatok is kialakul majd a bioritmus.

Kép
timesz
 
 


Lívia!

Jönnek a tippek! Tehát előbb a fagyasztóba dugható főztök!
Én mindig 2x többet készítek és így a fagyóba is jut szűkösebb napokra.
Fasírt és rántott hús is mehet a hűtőbe, már csak sütni kell!
Szóval bepanírozod és egyenként becsomagolod folpackba. Így nem ragad össze és csak sütni kell. A fasírtot tálcára szoktam tenni, bedugom a fagyóba. Ha készre fagyott, akkor zacsiba vagy dobozba teszem, így nem ragad össze.
A kifőtt tészta is tökéletesen elvan a fagyóban, arra kell vigyázni, hogy természetes úton engedd ki!
Főzelékek is elvannak, bár ott a víz kicsapódik.
Pöriből mindig nagyon sokat csinálok, hisz ha megmarad, isteni hortobágyit lehet belőle készíteni, de ledarálva még rakott kelnek is kiváló.Vagy bolognai is készülhet belőle, csak hozzáadod a port és kifőzöd a tésztát.
Ősszel, ha kicsit tudsz rá időt szánni, érdemes zöldségeket előre megpucolni és levesadagokra szétosztani.
Érdemes kb 5 kiló paprikából lecsót készíteni, mert az is tök jó, ha télen van.
Aztán így tudsz még időt spórolni: mindent konyhakészen tégy el, szeletelve, aprítva.
Én hagymát előre szoktam aprítani (van egy aprítógépem), jól elteszem egy dobozba és egész héten abból veszek ki főzni, ha kell.

Van gyors receptem is, amíg van időm írom:

Olasz paradicsomos tészta
Hozzávalók: spagetti 1 csomag, 1 vhagyma, 1 konzerv paradicsompüré és 2-3 dl paradicsomlé, pizza fűszerkeverék, 2-3 gerezd fokhagyma, olivaolaj (lehet sima étolaj is) sajt ízlés szerint

Oliván megfonnyasztod az apróra vágott hagymát, beleteszed a paripürét és a parilevet, majd sóval, fűszerkeverékkel és zúzott fokhagymával készre főzöd lassú tűzön.
Ezzel kapsz egy olyan paradicsomszószt, amit később használhatsz pizzára, vagy önálló szószként, esetleg a paradicsomos húsgombóchoz.
Spagettire ráhalmozod és reszelt sajttal kínálod. Kb míg a tészta kifő, addig kész a szósz! Mélyhűtőben is elvan, tehát egyszerre nagy adagot is készíthetsz.(arányok növelésével persze)
Szakácskönyvben van húsgombóc recept, ha a kész gombócokat beleteszed és átrottyantod, akkor kész az olasz húsgombóc spagetti!

Aztán apró trükk még: pöri+tészta vagy nokedli egyik nap, másnap belefőzök rízst és így rizseshús.
Ha sok a megmaradt főtt krumpli, akkor krumplis tészta is lehet a amaradék felhasználásával.

No most ennyi, gondolom ennek egy jó része ismerős, tehát inkább összeszedek egy pár 1 órás receptet!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lányok, én ezt a pelust nem is postáznám, én a XX. kerületben lakom, de megbeszélhetünk időpontokat, és megmondjátok hány csomag kell,és viszem
Nagypapáék fognak örülni, mert a padlásukon van, és foglalja a helyet, nagyjából még 15-20 csomaggal... Ugyanis, mi 40 csomaggal vettünk, lesz ami lesz. :-)

Kép
fridus
 
 


Fridus!!!!!!

40 csomaggal???????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AAAAAAAAz iggen!!! :lol:
Fridus! Nem akartok babaúszásra járni? Erzsébeten van az Átlós utcában az egészségházban (még nem tudom hol van) babaúszás.
Mi oda fogunk járni!
Ja és hol a tejpépes fotónk????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz! Köszi a tippeket! Lassan úgyi rá kell vegyem magam, hogy egy kicsit magasabb sebességfokozatba kapcsoljak, pont milánóinak vettem a múltkor darálthúst, de aznapra lettem beteg, így csak bavágtam a mélyhűtőbe (én még gombócokat sem teszek bele, csak darált húst).
Amúgy tudok én rendes babérleveles krumplifőzeléket is főzni, ezt a receptet valami vega vagy krumplis-kajás receptkönyvben olvastam, megtetszett (szeretem a pórét!!!), kipróbáltam, bejött. Férjemnek is tetszik, megtartottuk. :D

Fridus! Az ecseri piac messze van onnan? Mert mellette van a régi munkahelyem, hétfőn jönnek kolléganők látogatni, esetleg rajtuk keresztül megoldhatnánk. Újpestről egy kicsit messze van, egyelőre nem szeretnék békávézni, főleg betegen.
Hopp, megint hallom a drágát ébredezni, majd pontosítunk kicsit később!
danann
 
 


Ja, én ma rakott krumplit készítettem, ha valakit érdekel. :-)
Altatás, én sosem kapcsolok nála villanyt, nem cserélek pelust, mégis mókázik velem, de azt bírom a legjobban, amikor cicizik, aztán felnéz, majd nevet egyet, aztán újras cicizik.:-)
Imádom a drágámat...de gondolom, mindenki így van vele...
Mindjárt nyomom is fel a képet

Kép
fridus
 
 


Kép

Tejpép az arcomon...:-)

Kép
fridus
 
 


Kép

Pancsi után kiabálok...:-)

Kép
fridus
 
 


A xx. kerületi piacra gondolsz, az ecserire, ahol minden megtalálható ? mert az közel van hozzánk, oda még sétálva is el tudok menni. :-)
Dominika, jó lenne, de csak március-április felé, hogy melegebb legyen kicsit. :-)

Kép
fridus
 
 


Kép

Ezt nézzétek!!!

Kép
fridus
 
 


Nagyon jó mind a három kép! :D A bőröndös kifejezetten! :lol:
Szerintem ugyan arról beszélünk, legalábbis remélem, mert ez az ecseri már átlóg a XIX. kerületbe. íme:
Kép
A karika szélén van a használtcikk piac, vele szemben a Citroen székház, oda kellene leszállítani. Te is erre gondoltál?
danann
 
 


Fridus!!!

Ezek nagyon édes képek!!!
Látom a tejpép bejött neki!

Cicivigyor: hát igen! Mi is szoktunk így kurvulni.(már elnézést).Néha még sötétben is látom, hogy vigyorog ezerrel. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi!

Írok még gyors recepteket, de áruld el, hogy mit szerettek inkább???
Tészták, húsok, levesek, stb.....
Ja és saját recepteket írok majd, saját ízlésedre fűszerezd majd, mert én például falra mászok szegény szerecsendiótól, kaportól, kakukkfűtől.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Azok a kedvenc fűszereim! :) Na jó, a kapor nem rossz, de nem kedvenc :D
Receptcsere tetszik, majd lebányászom a csokis muffin receptjét a magasról, ahol most van!
Én imádom a leveseket, meg a húsokat. A férjem is, csak annyi, hogy neki eléggé kivan egy ideje a gyomra, csípőset, paradicsomosat, fűszereset, savasat.
danann
 
 


Tyűűűűűű!!!!

Akkor lövök majd 1 órásakat, aztán.
Lívi Te abban a Citroenben dolgoztál???!!!
Én a Metro-val (áruház) szembeni toyotában!Ott van tőletek 2 percre.
Van nálatok két volt kollégám is: Kiss Gyuri (toyotás) és Prondvai Attila (renault).
Milyen kicsi a világ!!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Danann! A csokis muffin engem is érdekelne, nyam-nyam.... :lol:

De a többi receptötlet sem rossz. Nekem is igazából csak gyorskajákra van időm, ill. már reggel elkezdek részletekbe főzni, mikor alszik, aztán folytatom ha megint letettem. Folyt.köv.alapon :wink:

Teszek fel 1-2 új képet én is az Olikámról! Kép Nyuszikám Kép Alvósan

Kép
timesz
 
 


Timesz!!!

Micsoda csinibaba Olivér!!Igazán szívdöglesztő hapi.
Figyeld majd az írásaimat, mert Danannak már leírtam egy igen egyszerű receptet és folyamatosan írok majd ilyeneket.
Gyors receptek lesznek, ilyen 1 órásak!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Danann, a Citroen, ahol az eiffel torony áll ?
Mert tényleg közel van, szólj, hogy hány csomag kell, és leszállítom, gyalog persze, mert kocsink nincs, csak lakás törlesztő részletünk, nekünk is:-)

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!
De tüneményesek a kis lurkók!!!! Balu abban a bőröndben, látom már most szereti a lányokat (édi a babája), Olinak de édes az overálja.
Fuuu de sok mindent írtatok 1 nap alatt.
Receptek nyamnyam :), nekem is van egy pár majd felteszem.

Babaúszás: én is a XX kerületben lakom és Dorkámmal járok, ill. jártam decemberig úszásra az Átlós utcába. Most fog letelni a szigorú 6 hét úgyhogy utána megyünk vissza pancsizni. Már alig várom. Dorkával 3-4 hónapos kora óta járunk úszni.
Mindenkinek tudom ajánlani Pankánál már alig várom hogy 3 hónapos legyen és megyek vele is.

Csajok az én kiscsajszim az istenér nem akar hason aludni :(, vagy még korai? Dorka is utálta a hason alvást, most már hogy ilyen nagy lány már imádja.

Nálunk is van ám cicivigyor :) :), az a kedvencem :)

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Igen Fridus, az az! írok privit a részletek miatt!
danann
 
 


Danann, tök közel vagytok hozzánk, úgyhogy várhatod a 3 csomagot, a többit én is majd priviben, de most éppen azzal szórakozom, hogy kibűvészkedem a gyerek kezéből a kanalat, lehet, nekem is le kéne kötni a kezét. :-)

Kép
fridus
 
 


Ja, lányok, amúgy akkor ajánljátok ezt a babaúszást ?És hogyé adják ezt?:-)

Kép
fridus
 
 


Fridus, én szívből ajánlom a babaúszást. Tényleg nagyon jó Dorkám oda van érte. Már 3-4 hónapos kora óta járok vele.
Már alig várom hogy Annával is mehessek.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Én úgy hallottam, 2 ezerért mennek ezek a babaúszás dolgok, ma ebben a nagy szélben nem mentünk le, hiányzik neki a levegő, itt nyűgölődik...
Sajna azért nem akarom most megfagyasztani, nincs itt egy szélvédett hely sem, ahová szívesen levinném, mert tudom, nem lesz baja...

Kép
fridus
 
 


Mi tavaly egy hónapra 8.000 Ft-ot fizettünk. Heti 1 alkalom.
Jó kaka az idő :oops: Én is Dorkával mentem el vásárolni, a másik törpe közben durmolt otthon. Remélem már jön a jobb idő mert Dorkának már feles energiája van. :)

Kép
Kép
gabcsa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: