Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Márti,
Én is nagyon hányós voltam 14. hétig, és nekem az segített, hogy mielőtt felkeltem az ágyból elrágtam 2-3 darab háztartási kekszet. Ez legtöbbször jó volt, hátha neked is segít.

Pandácska,
Te még mindíg egyben vagy? :)
Nem tudom ki hogy van vele, de én már most alig bírom, pedig csak a 38. hét :oops:
Én nem tudom mi lesz még a 40.hétig, vagy esetleg tovább...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy,
Egyben :wink: . Most nem is akarok szülni, mert nem jöhet be velem a párom. Bízom benne hogy a napokban eltörlik, és akkor még egyben leszünk.
Vendég
 


Pandácska,
komolyan??? az influenza miatt? erről még nem is hallottam... szegény, hát ez most egy elég tudathasadásos állapot! szóval, akkor most még néhány plusz napért drukkoljunk :wink: ?! nem baj, ezért cserébe nagyon szép, könnyű szülésed lesz :) !!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 

 
 

Pandácska: szívesen :)

Én végig hánytam, bár a terhesséh második felében már csak kb hetente kétszer :lol:
Vendég
 


Szentpyr,
Igen, tegnap voltam ctg-n és akkor mondta a szülésznőm, hogy mi a helyzet :( Mondta hogy bírjuk ki még egy picit, hátha lesz változás a napokban. Nagyon szomorú vagyok miatta, de bízom még az utolsó pillanatig!! Ma is megyek ctg-re reménykedem...
Vendég
 


Köszi, Lányok!

Próbálom összekanalazni magam! Azért jó, hogy ilyen megértő a társaság, Ti át is éltétek, amiről beszéltek!

Pandácska, nekem azt mondta a dokim, hogy a lányok ráérősebbek! Akkor most drukkolok, hogy így legyen és együtt szülhessetek! Végülis logikus, hogy a látogatási tilalom erre is vonatkozik, de el sem tudom képzelni, milyen lenne, ha a férjem nem lenne ott a szülésnél!

Susy! Én mind3at a 39. héten szültem, úgyhogy bármikor bármi lehet Nálad is! Minden rebdben lesz!

Na, futok és csinálom, amit tudok, rájöttem közben, hogy azért az ég nem szakad le. ha nem lesz tiptop minden holnapra!
:lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Márta,
Nem logikus kettő dolog miatt. A szülésznők, orvosok betegen dolgoznak, tehát ők is fertőznek. A másik meg hogy te kimehetsz a folyosóra vajúdni a beteg papák közé, de ők nem jöhetnek be. Tehát a fertőzést ezzel nem állítják meg, csak elveszik a szép együtt szülés élményét :? Óvatosan a nagy szorgoskodással :wink:
Vendég
 


Pandácska,
nem sopánkodom:), őszintén drukkolok! miért ne sikerülne:)! Dórika, csak ügyesen:))!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


tudjátok sokszor érzem úgy a kilenc hónap alatt, hogy az orvosok és úgy egyáltalán az egész rendszer, elsősorban magát igyekszik levédeni és abszolút másodsorban van a kismama igazi "érdeke", amiért esetleg egy picit több felelősséget kellene vállalni, vagy egy kicsit több munkát igényelne... Pandácska, ott a pont! nyilván egy totál köhögős, orrfújos apukát ne nagyon engedjenek be, de azért mindenkit eleve kizárni, és úgy hogy közben mégiscsak érintkezel egy csomó potenciális vírushordozóval.... ez minden csak nem logikus és főleg minden empátiát nélkülöz...

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Pandácska, te még azt hiszed, ezek logikusan gondokoznak? Á, felejtsd el. Akkor most azért drukkolunk, hogy bírd ki még egy kicsit :)

Márti, én ugyan 'csak' két hónapig hánytam reggel, meg kóvályogtam az émelygéstől egész nap, de azért teljesen átérzem a helyzetedet. Nekem ugyan nem voltak már gyerekeim, csak a háztartás szorult a háttérbe, de kiderült, a férjem is milyen jól meg tud csinálni sok mindent, szóval mostmár nem tud kibújni semmi alól, mert tudom, meg tudja csinálni, ha kell :wink:
danann
 
 


Szia Márti!
Én is végig hánytam Panndihoz hasonlóan az egész terhességet, bár a vége felé már kijöttem kb. heti háromból a napi egy helyett. :D
Drukkolunk neked, hogy jobban légy! :D
Üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Én nem is tudom mit csinálnék ha a férjem nem jöhetne be Velem szülni... remélem Lányok ez gyorsan változik, hátha kihúzzátok addig.
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Pandácska!

Nem tudtam, hogy egyáltalán a kórházba beengedik az apukákat és Te nyugodtan vajúdhatsz a beteg emberek között! :oops: Azért ez nagyon gáz és így semmi értelme az egésznek! Miért nem elég, ha mondjuk maszkot adnak az apukáknak? Akkor bemehetnének!
Azon meg se lepődők, hogy a személyzet betegen dogozik! Ez volt az oviban is nálunk, ahova a házirend szerint csak egészséges gyerekek járhatnak! Hát, nézzetek végig bármelyik óvodán! A fél csoport tuti fertőz, a szerencsétlen óvónő elkapja a többi gyerekkel együtt, aztán meg dolgozik tovább betegen, ami ugyan tilos, de ki helyettesíti, ha 2-3 hetente elvonul betegállományba? Arról meg nem beszélve, hogy az állását így nehéz lenne megtartani! Sajnos ez van! És beszélhetnénk itt még a gyógyszertári alkalmazottakról, bölcsödei gondozókról, tenárokról stb. Nagyon durva a helyzet nálunk ezen a téren is!
Kitartás, hátha kibírj még a kicsi lány odabent egy picit...

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Most jövök a dokitól, és azt mondja, hogy ők szültek éjjel és mai s, és bent volt az apuka, de csak az apukát engedik be. :roll:
És a látogató is bemehet, csak attól függ melyik kapun megy be...hát nem tudom. Ő mindenesetre ezt mondta.

Nálam semmi változás, 3,4 kg-os- nak saccolta a babát, feje mélyen beékelődve. Ha még sokáig bent marad, jó nagy lesz.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az infokat a dokikról!Most a Szabó doki a nyerő ,utána olvastam és ő van közel hozzánk magánrendelésileg is.

Azt tudjátok véletlenül, hogy bent lehet -e apuka a császárnál?Altatás vagy az epidurális a jobb a szülésnél?

Köszi és kitartás a még hányingeres anyukáknak!
amonré
 
 


amonré!

Bent nem lehet az apa a császárnál, legalábbis nálunk nem lehetett, de ha erős idegzetű, akkor leskelődhet, mert üvegablak/ajtó van. Nekem azt mondta a dokim, hogy a két órás megfigyelés helyett, amíg a hasamon lenne a baba, megkapja apa, de aztán nem így lett, de lehet, csak azért, mert a nyitás első napján voltunk, és még nagy volt a káosz a különböző kórházakból odakerült személyzetnél, hogy most pontosan mi is a protokoll. Viszont a szomszédból látta, ahogy megtörölgetik, felöltöztetik, és akkor meg is kapta pár percre.
Nekem azt mondta az orvosom, hogy az altatásnál az van, hogy nincs idő finomkodni, az ő szavával élve csak kitépik a babát, mert annyira sietni kell, mielőtt az altatáskor használt gyógyszerek átjutnak a babába, ami nagyon veszélyes. A másik opció a spinális érzéstelenítés, az epidurál csak fájdalomcsillapítás, azt vajúdásnál adják. Ha jól tudom, a kettő nem teljesen ugyan az. Nekem is ez volt, pillanatok alatt lezsibbadt a teljes alsó részem, csak annyit lehetett érezni, mintha rángatnának. 12 órát kell utána szinte mozdulatlanul feküdni, a fejedet csak jobbra-balra mozgathatod.
Én nagyon tartottam tartottam a mellékhatásoktól, hogy esetleg hetekig fájhat a fejem, de végül semmi nem lett.
danann
 
 


Susy,
Ki a dokid? :roll: Ez érdekes nagyon, most jövök a szülőszobáról nincs ott egy apuka sem, a folyosón ülnek és nem mehetnek be.
Vendég
 


Livi 12 órát kell feküdni???? :roll: Miért?
Nekem is császár volt, de 8 órát kellett csak feküdnöm, utána szigorúan felkeltettek. Bevallom nem is bántam, már majdnem megőrültem a tehetetlen fekvéstől, ráadásul alig vártam, hogy mehessek a kisfiamhoz.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Én is hallottam már mástól, hogy csak 8 óra volt a fekvés, nem tudom, hogy mitől függ, a doki 'szigorúságától' vagy másféle cuccot használtak, passz. Inkább az elsőre gyanakszom, eddig szinte minden témában azt tapasztaltam, hogy nincs két doki, aki pont ugyan azt mondja. Nekem du. 5kor kezdték a műtétet, és a nővér szigorúan hajnali 5kor keltett. Még jó, hogy éjszakára esett a fekvés, bár én előtte konkrétan fél órát aludtam egész éjjel, valószínűleg állva is elaludtam volna.
Szerencsére mielőtt teljesen kiütöttem volna magam, behozták egy órácskára a babát, nem kellett reggelig várnom. És nagyon rendes volt a nővér is, mert én ugye nem mozoghattam, de ő megoldotta, hogy úgy tegye mellém/rám, hogy szopizhasson is!
danann
 
 


Talán akkor tényleg csak a dokitól függ, mert engem is spinálissal érzéstelenítettek. Bár, akiket aznap császároztak, mindenkit más doki, de mindenkit talpra állítottak 8 óra múlva.
Azért remélem, hogy ez most nem az átszervezés "újítása".

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Pandácska,
Dr. Szabó Gergely a dokim. Tök jók ezek az ellentmondások, nem is tudom mit gondoljak. Te ott voltál, Ő ezt mondta... reméljük tényleg csak pár nap és egyikünknek sem kell apa nélkül szülni.
Gondolom már a te pakkod is készen áll. 2 felé pakoltam, de annyi cuccom van, mintha nyaralni mennék. Neked is? Vagy eltúloztam valamit? :roll:

Reggelre kicsit be volt dagadva a szám, és az ujjaim, mint a hurka.
Nálatok is volt ilyen?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Múlthét szombaton, nekem is volt egy kórházi kalandom (sajnos!) 6 percenként keményedett és görcsölt a pocakom.... (már minden oké, de szigorú pihenés mellett:)!) Két apuka ült kint a folyosón... át is futott az agyamon, hogy nahát, hogyhogy nincsenek bent az anyukákkal, de érthető módon, aztán nem foglalkoztam a dologgal. Így viszont kezd összeállni a kép...
Pandácska! ha úgy alakul, próbáljátok meg, hogy hátha beengedik a párodat is! Csak határozottan, kismamának szabad egy kicsit hisztizni is;), meg hivatkozzatok nyugodtan a Szabó Gergelyre és mindenre, ami csak az eszedbe jut:))!!! Kitartás!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


b_barbie írta:Talán akkor tényleg csak a dokitól függ, mert engem is spinálissal érzéstelenítettek. Bár, akiket aznap császároztak, mindenkit más doki, de mindenkit talpra állítottak 8 óra múlva.
Azért remélem, hogy ez most nem az átszervezés "újítása".

Én arra gondoltam, hogy az anesztes doki véleménye a mérvadó! Nálunk is ő mondta, adta az utasítást a nővérnek, mikor lehet engem felkelteni, nem a szülész.
Amúgy az átszervezéssel egy jelentős része lecserélődött a személyzetnek, szóval lehet, hogy innentől kezdve a 12 óra lesz a nyerő. Ki tudja?
danann
 
 


Sziasztok!

Na felhívtam a szülésznőmet, és megerősítette, hogy tényleg nem lehet bemenni. Látom a dokim naprakész....
De azt mondta a szülésznő, hogy más kórházakba az apukákat beengedik és most a dokik telefonálgatnak, hogy az apukák bent lehessenek.
Bocsi a téves infőért, de a doki nagyon vitte a magáét, hogy bent volt az apuka.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy,
Ma beszélt a szülésznőm Szabóval, mert pont ott volt amikor ctg-n voltam, és nem is volt szülése az elmúlt két napban :roll: sajnos nem úgy látszik hogy a napoban eltörlik ezt a rendeletet :( Nekem is sok csomagom van, de szerintem a fele felesleges lesz :wink: Az ujjaim nekem is virslik lettek :oops: tiszta viccesek :lol:

Szentpyr,
Az tuti hogy mindent megpróbálnuk, ha kell beöltöztetem a párom kismamának :D
Vendég
 


Pandácska,
Akkor lehet, hogy csak a szülés közben látta (és nem ő szülesztett), ahogy az apuka bent volt, mindenesetre nekem ezt mondta.
A szülésznő nekem is mondta ma, hogy az ajtóra is ki van írva, hogy nem lehet bemenni, de azt nagyon hangsúlyozta, hogy rajta vannak, hogy ez változzon.
Remélem eredménnyel.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kedves Mindannyiótok!

Nagyon új vagyok, és a segítségeteket szeretném kérni. 3. babát várjuk szeptemberre (szóval még az elején vagyok), és az én Mávos Kisfalvi dokim elment másik kórházba. Én kórházi rendelési idejében jártam hozzá, nem magánba. Igazából ami nekem fontos, az a kórházban eltöltött napok. Így aztán most keresek olyan orvost és szülésznőt ebben az "új" ÁEK-ban, akit ismertek, jónak tartotok, va rendes kórházi rendelési ideje, és járhatnék hozzá NEM magánba.

Van esetleg köztetek olyan, aki szült már a volt Máv-kórházban, és most ismét itt , az ÁEK-ban? Van minőségi (akár neg., akár poz.)változás a szülésznőkkel és a csecsemősökkel kapcsolatban? Minden részlet érdekel. Baba/Mamabarát még a hely?

Ha tudtok, kérlek ajánljatok ottani orvost és/vagy szülésznőt!

Köszönöm!!!!

Ildikó
ildkovacs
 
 


sziasztok,

Panda írta:

Ma 12.15-kor a Föld és az Ég egy pillanatra összeért!Megszületett kislányunk, Kovács Dóra Bianka 3850 g, 56 cm. Határtalanul boldogok vagyunk:Anya és Apa.

Sok boldogságot, egészséget, tejcit a pici babának, nem is pici!Pandus ügyes voltál!
Vendég
 


Hurrrrráááá! Nagyon sok puszi az egész kiscsaládnak:)))))!!!!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Panda: gratulálok Nektek :)
Vendég
 


Szívből gratulálok Pandának!

A soron következő már azt hiszem én vagyok :)

Lafead,
Ha esetleg tudsz bővebbet, pl hogy a párját be engedték e, légyszi írd meg.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kedves anyukák, kismamák!

Ismeri valaki valamelyik doktort/doktornőt az alábbiak közül? Ezeket találtam a neten az ÁEK szakrendelési listáján (nőgyógyászok) :) Kérlek, osszátok meg véleméneteket, tapasztalataitokat velük kapcsolatban! Akár itt, akár privátban. A nevek:

Dr. Atalay Katalin
Dr. Doszpod József
Dr. Fülöp Vilmos
Dr. Kazár Tibor
Dr. Kiss Atilla András
Dr. Mágenheim Rita
Dr. Milián Csaba
Dr. Turi Zsuzsa
Dr. Unk Péter
Dr. Zilahi Gábor
Dr. Végh György

Nagyon szeretném tudni azt is, milyen az ott töltött 3-5 nap szülés után. Az a rész is felújított? Telt ház van? (Én a 2. gyerekemet szültem a Mávban, és akkor meg voltam elégedve.) Csecsemősökkel meg voltatok elégedve? Szülésznőkkel? Minden részlet érdekel!!! Panny, még egyszer köszi a hozzászólást priviben.
ildkovacs
 
 


szia Ildkovacs! én sajnos nem ismerem ezeket az orvosokat, csak azért válaszolok, nehogy azt gondold nem figyelünk Rád:)! a csecsemő osztályt szintén felújították, de legalábbis ráncba szedték egy kicsit, azt mondják az azóta ott járt anyukák. továbbra is három ágyasok a szobák és fürdőszoba is van mindegyikhez. a csecsemősöket és a szülésznőket, szintén dícséri mindenki és a bababarát szemlélet is változatlan. ha sok konkrétummal nem is tudtam szolgálni, de azért remélem "megnyugtattalak" egy kicsit....jó helyen jársz:)!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Ildi, ismerem őket, mivel 5 hétig voltam bent, nagyjából képben vagyok. Akik szerintem jók:Atalay drnő és Fülöp dr profik, Mágenheim drnő jó, Végh dr elég jó.
Vendég
 


ildkovacs írta:Kedves anyukák, kismamák!

Ismeri valaki valamelyik doktort/doktornőt az alábbiak közül? Ezeket találtam a neten az ÁEK szakrendelési listáján (nőgyógyászok) :) Kérlek, osszátok meg véleméneteket, tapasztalataitokat velük kapcsolatban! Akár itt, akár privátban. A nevek:

Dr. Atalay Katalin
Dr. Doszpod József
Dr. Fülöp Vilmos
Dr. Kazár Tibor
Dr. Kiss Atilla András
Dr. Mágenheim Rita
Dr. Milián Csaba
Dr. Turi Zsuzsa
Dr. Unk Péter
Dr. Zilahi Gábor
Dr. Végh György

Nagyon szeretném tudni azt is, milyen az ott töltött 3-5 nap szülés után. Az a rész is felújított? Telt ház van? (Én a 2. gyerekemet szültem a Mávban, és akkor meg voltam elégedve.) Csecsemősökkel meg voltatok elégedve? Szülésznőkkel? Minden részlet érdekel!!! Panny, még egyszer köszi a hozzászólást priviben.


Én Zilahinál szültem, másodszor is nála szeretnék (remélem minél hamarabb) :lol: A terhesgondozás alatt végig odafigyelt rám, bármikor felhívhattam, ha bajom volt, sosem tudtam túl sokat kérdezni, mindenre normálisan válaszolt. A szülésnél határozott volt, nekem pont erre volt szükségem. Azért azt tudni kell róla, hogy konzervatív doki, gátmetszés és hasonlók terén, illetve ki van hegyezve arra, hogy mennyit hízol a terhesség alatt. Ilyen téren nem volt gondunk egymással, de mindig rákérdezett, hogy hogy állunk. A helyettese a Kazár doki, nála is voltam párszor, róla is csak jókat tudok mondani.

A Zilahihoz még a BM kórházban voltam először, nem tudom, most milyen a rendszer, de nekem az összes ultrahangot ő csinálta, nekem ez is jó volt, hogy nem csak leletet vittem neki, hanem teljesen képben volt.
Vendég
 


Drága lányok!

Köszönöm a "hozzámszólásaitokat"! A vélemények alapján úgy érzem, meg vagytok elégedve az ottani dolgozókkal, orvosokkal, szülésznőkkel, csecsmősökkel, és ezt jó hallani. Biztató!

Van esetleg szülésznőismerősötök, akit szívesen ajánlanátok?

Szép estét, gyors fürdetést, szép álmokat a babáknak, mamáknak egyaránt! :)

Köszönöm!

Ildikó
ildkovacs
 
 


Szia Ildi!
Ha visszaolvasol, akkor találsz egy csomó konkrétumot meg hasznos infót. Én aznap szültem amikor újra megnyitott és még tiszta káosz volt, de így is meg voltam elégedve. Egyébként állandó teltház van, erre készülj fel, ezért nincs sok ideje a személyzetnek, nem mind kérdezgeti, hogy van-e éppen valami gondod, de ha bármit kérsz, segítenek.
Fura, hogy az én dokim (dr Gulyás István) nincs a listádon pedig ő is ott dolgozik. Ha vele futnál össze, nos, én is meg voltam vele elégedve.
danann
 
 


Panda!

Gratulálok!!! Szép nagy lányka! Ügyes voltál! :lol:

Ildikó!

Turi Zsuzsa nem az igazi! Elég idős, konzervatív! A Rókusból jött át, ott majdnem volt egy kis afférom vele, felül akarta bírálni a dokim véleményét, meg a tudtán kívűl akart engem vizsgálgatni! Nem hagytam magam! :lol:
Szülésznőként itt mindenki Fazekas Zsuzsit ajánlja, nekem az vált be, hogy megkérdeztem a dokimat, kit ajánl, találkoztunk, megismerkedtünk és utána döntöttem, hogy Ő lesz a szülésznőm!

Susy!

De izgi! Én mid3szor a 39. héten szültem! Remélem minden úgy alakul, ahogy megálmodtad! Háborítatlan,szép és problémamentes szülést Neked! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Jaj, az előbb lemaradt:
Pandácska, sok gratuli tőlem is! Teljék olyan sok örömötök a kis hercegnőben, mint nekünk a kis hercegekben/hercegnőkben (gondolom, a többiek nevében is mondom ezt)!
Remélem, előbb-utóbb bővebb beszámolót is hallunk, de persze ez legyen az utolsó a listádon, nem vagyunk türelmetlenek!
danann
 
 


Panda!
:lol: :lol: :lol: :lol:

GRATULÁLUNK!!!!! :P

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Márti,
Köszi szépen! Már elég nehezen bírom, mindenem fáj, türelmetlen és nyűgös vagyok :oops:
Jó lenne a héten megszülni, de majd meglátjuk.
Ha valami van, majd apán keresztül tudatom veletek.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Panda írt, apás szülés volt, szülésznő engedte be apát, 15 órát vajúdott, de megérte. Dorka alszik, szopizik, gyönyörű. Kértem tőle képeket,még nem küldött.este beadta a babát, aztán 5től már vele van.

Turi drnő, hát direkt nem írtam róla, amikor 5 hétig bent voltam a végén, nem szépítette meg a kórházi élményeimet, ami amúgy is sz@r volt akkor, de ő még tett is érte, hogy sz@rabb legyen. :evil:

Az én szülésznőm akit válaszottam,Molnár Orsolya, szimpi vidám csaj, de a ZSuzsi és a Julcsi, Kinga is nagyon aranyos. Sokukat ismerem, voltam fönt sokszor az alatt az 5 hét alatt.
Vendég
 


Azért jó, hogy végül bemehetett Pandával apa is! Tényleg elég vacak lett volna, én is utáltam volna, ha a férjemnek a folyosón kell tipródnia, amíg velem ki tudja, mi van bent.

Lafead, Tücsi, arra gondoltam, hogy a héten már megpróbálhatnánk a közös sétát, de ahogy az időjárás-előrejelzéseket nézem... ha tényleg ilyen pocsék lesz az idő, akkor lehet, hogy ki sem dugjuk az orrunkat, vagy max. futunk egy kört a ház körül. Ti hogy vagytok vele?
danann
 
 


Én is arra gondoltam, mehetnénk már, mert már tudok emelni, de ritka pocsék idő van...bűr ha csak be van borulva, az jó még.Szerintetek???
Vendég
 


Képzeljétek, egy nagyon kedves asszisztens lány, Csilla (biztosan sokat ismeritek) mondta, hogy a volt Mávos szülésznők közül is sokan elmentek, mint pl. a Juli is. :( 2. szülésemnél ő volt ott Verával, és szuper volt; főleg Juli. Szóval, szerintetek Juli még ott lehet?
Állítólag csak 3 maradt meg a réiek közül. Fazekas Zsuzsa akkor ott van még?


Lívia
Nem létezik, hogy a dr Gulyás Istvánnak csak magánrendelése van és szerződéses az ÁEK-val? Vagy van "SzTK" rendelése is, nem tudod? Köszi!

Köszönöm az értékes infókat!

Ildikó
ildkovacs
 
 


Kedves Márti!

Megkérdezhetem, ki a te orvosod? (konzervatív vagy híve a gátvédelemnek, nem fekvős szülésnek, stb?)

Köszi!

Ildikó
ildkovacs
 
 


Sziasztok lanyok!

Eloszor is GRATULALOK PANDACSKANAK!
Tenyleg jo, hogy apa bent lehetett.

En kiverem a hisztit ha nem engedik be hozzam.
Elvegre a szuloszobaba csak egy kismama van nem tobb.

A szulesznok kozul Iren, Andi es Zsuzsi maradt.

Nekem az orvosom azt javasolta, hogy Andit valasszam.
Fel is hivtam mar, nagyon kedves es rendes volt.

Mondjuk en kicsit felek, mert anyukam fel ora alatt szult meg engem is meg a noveremet is.

A nagymamam 12 orat vajudott anyukammal, ellenben anyu occsevel O is fel orat vajudott.

En is 12 orat vajudtam a fiammal.
Felek, hogy most nekem is gyors lesz a masodik, mert mar most kidudorodik lent minden mintha szulnek.
Raadasul ugy kivagyok tagulva, hogy nem ismer ram a ferjem meg en sem. :oops: :shock:
Igaz a mehszaj zart, de meg azert nem tartok annyira a vegen.

Szoval nekem otthonrol egy ora autoval a korhaz, ha dugo van akkor ketto.

Mondtam is a ferjemnek, ha nagyon gaz lesz megall a Delpestinel, mert elotte megyunk majd el.

Magi
Vendég
 


Ildi!

Nem konzervatív, sőt! Engem Ő bíztatott már az 1. szülésemnél a labdán vajúdásra, tolófájásoknál az állva nyomásra, mert így könnyebben és gyorsabban ment a dolog! Gátmetszés ugyan mind3nál volt, de ez tök alkati dolog, én pici vagyok, és a fiacskáim ritka szép nagy, gömbölyű fejecskével születtek! Egyébként ez elsősorban a gát adottságain és a szülésznőn múlik!
Egyébként nem császárpárti a doki, mindent bevet, hogy elkerülhető legyen, amíg a baba és az anyuka érdekei is azt diktálják!

Szülésznő: Fazekas Zsuzsi ott van, az tuti, többen mostanában szülnek nála! Julinál szültem én is az 1. babámat, szuper volt, de tényleg nincs már ott! Hogy miért pont Irén maradt? Hát én messziről elkerülöm, még egy szülést nem csinálok vele végig! Szerintem az empátiának mág a csírája is hiányzik belőle!

Márti
borossné becz márta
 
 


Ildi!

Ja bocs, Dr. Harsányi Lehel a neve!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Én Fazekas Zsuzsinál fogok szülni max 2 héten belül...
Ildi, ha akarod majd elmesélem milyen volt. Nekem is ajánlották, de menetközben kiderült, hogy anno szomszédok voltunk :)

Magika,
Engem anyukán 1 1/2 óra alatt szült, de mindenki azt mondja ennek nincs jelentősége. Viszont téged olvasva... talán mégis.

Én magas vagyok, széles csípőjű, vékonynak sem vagyok mondható, főleg most :oops: Majd meglátjuk, számítanak e ezek bármit is.

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: