Új privát üzeneted érkezett!

Nszoke, egyszerre írtunk. :lol:
Na ma esti mese: aloe freedom gél.
narancsízű, kicsit kesernyés ivólé. tartalmaz: aloe vera gél, vitaminok, ásványi anyagok+glükozamin szulfát, kondroitin szulfát és metil-szulfanol-metán (divataosabb nevén: MSM). Orvosok gyógyszer helyett is ajánlják, annyira zseniális az ízületek, porcok újraépítésében. ásványi anyag kapszulával szedve tökéles az ízületi problémákra.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,jó reggelt mindenkinek!
Köszi szépen csajok,azt hiszem mára már egy kicsit lenyugodtam,azt hiszem tényleg el kelett volna küldenem a pibe a nyanyát.
Szindikém tényleg elhagyta magát egy kicsit ezen a képen de szerencsére baletton mindig ki kell húznia magát.Én is attol tartok,hogy 4-5 év és a pasikon fog járni az esze!!
Szilveszter meg szerintem is abszolult "férfi"és olyan dolgai is vannak,a doki nem tudom,hogy akart 5pers ismeretség után,következtetéseket levonni...
Klaszka,én is nagy elöszeretettel olvasom a "meséket"
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
nagyon gyönyörű gyerkőceid vannak

Klauszka
mostmár eltudom olvasni, csak idő kéne hogy az egészet elolvassam

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Jó reggelt!

Jók ezek a mesék. :lol:

Kilábaltunk végülis, de az én orrom még dugult, Zsebinek meg hörög a mellkasa, de ha elviszem orvoshoz mindig jön a nurofen meg ez a rinathiol aztán ennyi. Kevés ez szerintem. :?

Szindi balettról jut eszembe. Ti mikor hova írattátok, íratnátok be a gyereket? Milyen elfoglaltságokat ajánlotok. Na ez értelmes, de értitek nem?

Klauszka fogyasztókról is írnál? Azt megköszönném.

Ja és nemsokára 1évesek lesztek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok
Erika,kösz szépen!

Nszoke,Szindi már iskolás korában kezdett sportolni,szerintem nagyon eltérő,hogy kinek mihez jó az erőnléte,testfelépítése.
Szindi mindig is egy vékony törékeny kislány volt neki nagyon testhezállo a balett.Sok szülő beiratta a gyerekét és egy-két hónap után rá kelett jönnie,hogy nem megy..
A kis barátnője egy maszív felépitésű gyerek,neki lány létére nagyon jól megy a judó(remélem igy irják)nagyon sok érme és eredménye van.Ő szintén iskolás korában kezdte.
Talán az úszás az ami mindenkinek jó,és azt nem árt hamarabb,2-3 éves korban elkezdeni,vagy akár mégelöbb.
Jééézusom már mikről beszélgetünk!??!!
(Végülis mindannyian császárral szültünk,nem???) :D
Vendég
 


Visszatérve a gyerekekre,
Ákos,Zsebi,és Elcsi is olyan gyönyörű babák,hogy nyugodtan indithatnánk egy új témát,"Gyönyörű gyerekünk van "cimmel...
Vendég
 


na ez jó! tetszik ez az új topic cím... :lol:
én is akarom balettoztatni és úszatni Elcsit. jó magyarsággal. :D
a barátnőmnek tánctanári végzettsége is van, mondta, hogy Elcsinek jó lazák az izmai, fog tudni balettozni. az ő kislánya sajna nem ilyen laza állítása szerint... ( 4,5 hónapos ) a férjem meg karatéra akarja íratni. asszem, lesz még vitánk... :lol:
esti mesét majd este!!!! :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

ti már most azon filóztok hogy mire járassátok a gyereket?
habár náluk már születése után mondta az apja, hogy judozni fogja hordani, (mert ő is járt 10 évig)
na mindegy, meg persze biciklizni is fog, mert az is imád az apja, van is külön biciklije és felszerelése hozzá, mert ügye dolgozni másik bicajjal jár, v. kocsival
úszás: az igen azt jó lenne nálunk is nehogy csak annyira tudjon úszni mint én (talán bele nem fulladok egy medencébe)

Sziasztok

Erika

ja azt a fogyasztós mesét én is nagyon nagyon várom!

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Bárány, ha jobban megnézed szinte minden topicban törzsgyökeresek, de teljesen eltérő témával vannak. Lehet később is bekapcsolódni vagy újak érdeklődhetnek a valós címmel kapcsolatban és akkor elevenül fel hogy valóban miért is vagyunk itt. :)

Én inkább a strammabb (ez is jó magyaros) nők közé tartozom, vaskos testfelépítéssel, mindig fiúsportot űztem, de a kislányomból kislányt szeretnék. A balett nekem nem tetszik, az már nagyon lányos nekem. :oops:
A csecsemőkorban inkáább úszáspárti lennék, egészséges is.
A tánc viszont nagyon tetszik. Nem szeretném ha zsebi is ilyen fiús lenne.

Elcsi is csini kiscsajszi így tényleg jó az "új" topiccím.
Amúgy minden kicsi szép szerintem. Imádnivalóak.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Idén már szindi is úgy jár,hogy egy nap modern tánc egy nap balett,de tavaly még csk balett volt.Akár mit is táncol,javasolják,hogy egy ideig balettozzon,mert az mindennek az alapja,és nagyon szép tartást csinál,az meg Szindire ráfér.
Szilveszter még nem tudom mit fog csinálni de erős a gyanúm,hogy kosárlabdázni fogom beiratni.
Amig ovis addig csak ovis torna.
Vendég
 


Sziasztok!
Hol vagytok???
Vendég
 


Sziasztok!

Én itt létezem.

Nem volt esti mese :( :( :(

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Remélem,megvagytok!Ha ráértek irjatok!Mi van veletek?
Mi megint kezdjük a náthát meg a köhögést,pontosabban a Szindi,annyira örülök...
Vendég
 


Szia Bárány

Én itt vagyok, kivéve mikor majd ha hagynak ki menni a szobából és esetleg még alszik is a kis drágám akkor takarítanom kéne és persze főzni is (holnapra), mert ma csak kettecskén vagyunk, mert apjuk már elment a haverjához villanytszerelni, utána meg csak haza ugrik és már megy is dolgozni éjjszakára (12órás műszak), csak ma muszáj megfőznöm is mert holnap ebéd után korán megyünk a sógorékhoz, mert itt a faluban holnap búcsú van, pedig én utálom, úgy hogy valszeg kicsit húzni fogjuk itthon az időt, hogy ne keljen oda is elmenni (egy halom pénz - amiből pedig most nincs), ja meg még virágot is kell vegyek mert holnap még Katalin köszöntés is lesz.

Sziasztok

Erika

de azért néha benézek

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Utálom én is a betegségeket, mert Zsebi is állandóan beteg. "hét szünet aztán újra.

Erika mit is dolgozik a párod? Nem rossz hogy éjszakázik?

Holnap mi is megyünk rokonlátógatóba. Unokanővéremékhez. Most 36hetes terhes így megnézzük utóljára pocival, mert lassan szülni fog, már nyitva a méhszája 1hónapja. Jó hogy eddig bírták.

Képzeljétek, lehet 3asban karácsonyozunk. :)
Egyenlőre nem kivitelezhető hogy lakást vegyünk, de vannak ezek a lakáspályázatok, most lesz egy 6-án és pályázunk de nem látok sok esélyt, de jó egy kicsit reménykedni. :roll:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Nszoke
a párom elektrikus (villanyszerelő), de nagyon rossz mikor éjjszakás, de mivel ő folyamatos műszakba jár így csak minden 4 nap éjjszakás, így úgyahogy kibírható, de így legalább hétköznap is sokat vagyunk együtt - kivéve ha maszekol, vagy itthon dolgozik a házon v. a kertben,mert akkor is csak enni jön be meg este (de hát ez a pénztelenség - talán egyszer jobb is lesz)
Lakás +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
miért nem látsz rá reményt? én nagyon szurkolok nektek hogy OK!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hahó!

Sorry, de zűrös napokat éltünk, Elcsi mindig felébredt, mint aki rosszat álmodott! :o
este benézek és mesélek, oké???? csak most itt dühöng mellettem, trombitál a flakonjába. :twisted:
Asszem, fogyasztás helyett leírom a gélt, mert mindig beteg valamelyik gyerkőc. ti felnőttek váhattok holnapig a fogyasztóval! :lol:
este jövök!!!!!!!!!!!! :wink:

K.
Kép
klauszka
 
 


Hello!

Nyugalmat kívánok Klauszka, mármint nyugodalmat. A flakon....azt mi is imádjuk :lol:

Erika! Mert ezek ilyen önkormányzati lakások. Évente 2szer kb 6-8lakást dobnak pályázatra(többnyire putrit) és kb.600család pályázik. :(
Nem bizti ha találunk egy nem (túl) putrit hogy azt nekünk adják. :cry:

Mi ez a sok plusz jel? Jelent valamit csak én nem értem? :roll:

Izgatottan várom a mesét.

Hol jársz Báránykám?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke

+++++++++++ = drukkok a sikerhez

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Én is drukkolok Nszoke,hogy sikerüljön a lakás!
Magam részéről,már bele törödtem,hogy soha nem lesz saját lakásunk,de hát ez van...
Elvagyunk igy is,nem mondom,hogy nem lenne jó külön....
Soha nem lesz annyi pénzünk,hogy vegyünk egy lakást!!!SOHA!!
Ha csak nem nyerünk a lottón :D Ennek meg elég kicsi az esélye!
Vendég
 


Sziasztok!

Nszoke, megy a drukk ezerrel a lakáshoz! Bárány, soha ne mondd, hogy soha! :wink:
Esti mese a gélről: aloe vera gél. A tökéletes gyümölcs az emberi szervezet számára. Az ember úgy jön világra, hogy 150 évig képes lenne élni. Csak tesz róla, hogy még a felét se érje meg. Hogyan? Most szándékosan nem említem a dohányzás, alkohol és társait. Manapság már nem tudunk úgy vásárolni a boltokban - még ha akarnánk sem - ,hogy az ételeink, alapanyagaink ne tartalmazzanak vegyszert, tartósítószert, mesterséges anyagokat. Ezek a szintetikus anyagok lerakódnak a bélbolyhainkban, amelyek azért felelősek, hogy a táplálékból a hasznos anyagokat felszívják, és így ezek a sejtekhez juthassanak. A bélbolyhaink eltömődnek ezekkel az anyagokkal, a tápanyagok hasznosulása csökken. Emésztési zavaraink, és egyéb - ennél súlyosabb - betegségeink lesznek. Az aloe vera jelentése: az igazi aloe. A földön több mint 300 féle aloe növényfaj található, de csak 3-4 faj leve tartalmazza az élettani hasznosságú anyagokat. Az aloe vera vírus, baktérium, csíra és gombaölő hatású, természetes immunerősítő. Kipucolja a szervezetünkből a lerakódott mesterséges anyagokat, emésztési zavaraink elmúlnak, közérzetünk javul, immunrendszerünk erősödik. A növény 1,5 méterre nő meg, az érett leveleket leszüretelik, a külső héjtól megtisztítják (mert ezek hashajtó anyagot tartalmaznak), és a levet leszűrik. ez maga az aloe vera gél, ami 1l-es flakonban lehet megvásárolni. az íze kesernyés, fanyar, én utálom, de van aki szereti pl. a férjem és anyukám is. viszont bele lehet keverni gyümölcslébe, teába, de csak hidegen, sem a forrót, sem a szénsavat nem szereti. Azért mesélek róla, mert a gyerkőcök is kaphatják, és immunerősítő hatása kiváló! Orvosok úgy ajánlják, hogy megszületés -9hónap lehet elkezdeni az alkalmazását. :lol: amíg azonban a baba anyatejet kap csak, addig én feleslegesnek tartom ezt is adni, mert az anyatej mégiscsak a legtermészetesebb, de amióta Elcsinek megy a hozzátápi is, én is adtam neki (nem ízlett neki :lol: ). Alkalmazása felnőtt embernek: napi 3-5 cl éhgyomorra, tehát a flakon egy havi adag (kb. 6000 Ft). Viszont a hatását úgy kell elképzelni, mint a szappan. Tehát ő kipucol, viszont sok-sok vízre van szükség, hogy az a sok piszok ki is tudjon jönni belőlünk. Ergo nagyon sokat kell inni, különben a szappan dolgozik, összegyűjti a piszkot, de az nem tud kiürülni! tehát minimum 2l folyadék naponta. na, még órákat tudnék róla regélni, még csak annyit, hogy Kolumbusz négy növényt vitt magával mindenhová, az egyik ez volt, úgy hívta, hogy a cserépben lakó doktor. Nagy Sándor pedig aloe verával kente be a harcosait, mivel sebgyógyító hatását már akkor is ismerték. az ellenség körében pedig elterjedt, hogy Nagy Sándor seregén nem fog a kard, ezért nagyon féltek tőle! Nagy Sándor hódító hadjáratokat indított az aloe földekért. Elcsinek nem volt 3 napig kaka, adtam neki, egy óra múlva gyönyörű sok kaka volt a pelusban. persze nem ezért adtam, hanem immunerősítő hatása miatt! na, befejeztem. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Nagyon szépen köszönjük az esti mesét, nagyon szép volt.

Szia

Erika

Nagyon szép álmokat kívánok mindenkinek

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkot.

Élvezettel olvastam a mesét, már csak így tudok aludni.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,
Nagyon örülök az ilyen meséknek,olyan szivesen olvasgatom,egyébként az kimaradt,hogy állitólag kleopátra is ennek köszönhette a szépségét..
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek Szép Napsugaras Jó Reggelt Kívánok!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Felénk is felkelt a nap. :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Na ugy látom a jóidő felszívott megint mindenkit.

Na de nem baj most élvezzük amíg lehet.

:) :) :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Naháááát!!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Még nem tért senki haza vagy mi a szösz?

Ma lesz a fogyis mese? :roll: :roll: :roll:

Ugye jól emlékszem?

Bárány, Erika? Merre vagytok?

Voltam uncsitesókámnál. Jól bírják, de már tök vizes is meg elég magas vérnyomásokat mér. :?
Bár már 36hét betöltve, rossz nem lehet hacsak szegény nem császárral szül. Nem szeretne, de ha nem megy máshogy akkor úgy is jó.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke!

Mi már haza értünk, csak a gyereket még lefektettük, és még vacsit kellett adjak a páromnak is.

De én is hiányolom a fogyis mesét!

Sziasztok

Mindenkinek nagyon nagyon szép álmokat kívánok kicsiknek és nagyoknak is!

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika!

Mi sem vacsiztunk amikor hazajöttünk. Mármint mi nem vacsiztunk.
Aztán Málna időközben 9óra után jelezte márpedig ő nem alszik amíg nem ehet, így kaja és alvás. De azóta mély álomban vvan.

Hát igen a mese....

Na de holnap....

Szép álmokat mindenkinek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Mi ismét betegek vagyunk,Szilvi úgy köhögött éjjel ,hogy már azt hittem jön a krupp!!
Már nagyon nehezen viselem idegileg!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Jobbulást nektek. Mentek orvoshoz, ugye?
Kíváncsi vagyok mit mond.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Szép jó reggel mindenkinek, és jobbulást - gyógyulást a betegeknek!
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1164618990.9.gif[/img]

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Köszi!
Elment oviba mert annyira ragaszkodott hozzá.
Orvoshoz csak a legvégső esetben viszem,akkor ha már lázas(2napja legalább),vagy tényleg kruppol...
Egyébként kezelem én magam,már amennyire értek hozzá...
Szép napot mindenkinek!!!
Köszönjük a jókivénságokat!!!
Vendég
 


Attól függetlenül, hogy ma nem ez volt a legpörgösebb topic én jövök s köszönök nektek:

Így tehát jó éjt mindenkinek és jobbulást a betegeknek. :P


Ui.: kicsit olyan érzésem van leáll ez a topic hamarosan :cry:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap este kiaktiváltam magam a rendszerből! :lol:
már bejelentkezni sem tudtam. ma tudtam rendbe rakni.
ma sem lesz fogyimese, mert apa vár.... :oops:
de holnap megírom, jó?
bárány, Kleopátrát honnét vetted? én úgy tudtam, az a pomesteen. persze lehet, hogy már felejtek, régen volt... :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Klauszka,van itt egy magánorvos aki árulja az aloét,ő tartott egyszer előadást és akkor mondta..
Nszoke,szerintem nem szünik meg ez atopic,legalábbis én fogok írni.
Vendég
 


Jó reggelt!

Ok Bárány. Számítok rád.

Megyünk most egy csomó helyre. Állásinterjú meg ilyenek.

Majd benézek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Szép jó reggelt mindenkinek!

Nszoke
dolgozni akarsz menni

Klauszka
akkor ma este lessz mese?
már nagyon nagyon várom!

Bárány
kicsi fiad hogy van?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,
Erika köszönöm kérdésed,most éppen oviban van remélem nem köhög nagyon,mindig megkérdezem amikor hozom haza, de tudod mennyire hiteles a szava...
Ma biztos nagyon fáradt lehet,mert reggel 5-kor kelt,vele együtt én is.
Nszoke,milyen állást keresel?Ki lesz gyesen Málnával?
Vendég
 


Sziasztok!
Látom senki nincs errefelé..
Én is nagyon fáradt vagyok megyek is mindjárt lefekszem csak elöbb bekukkantottam egy kicsit..
Vendég
 


Hahó,

miért szűnnénk meg? én is jönni fogok, de csak esténként, mert Elcsó napközben igényel. :lol:
Mai esti mese: Garcinia kapszula+Lite por
fogyókúrázóknak. ugyanis: az emberi szervezet okos, ha megvonjuk tőle a táplálékot (ami fogyókúráknál előfordul), elkezd raktározni (raktározza a zsírt). Ezért egy idő után az istennek se megy le több kiló, ráadásul, ha néha elcsábulunk, azt a bevitt mennyiséget is elrakja magának rosszabb időkre. :D
A garcinia kapszula úgy működik, hogy blokkolja az információ eljutását az agyba, hogy éhesek vagyunk. természtesen kell mellé inni rengeteg vizet és egy főétkezés helyett a Lite port kell fogyasztani. A Lite por vanília és csoki ízesítésben kapható, és megtalálható benne minden, amire az emberi testnek szüksége van, viszont nagyon minimális vagy 0 kalóriaértékű (zsírt nem tartalmaz!!!). ha vízzel keverjük úgy nem finom, viszont tejjel madártej íze van a vaníliásnak! vigyázni kell vele, főétkezés HELYETT, nem pedig UTÁN kell fogyasztani, mert különben testsúlynövekedést okoz!!! tehát igazából testsúlykontroll termék. gyúrósoknak étkezés után, fogyózóknak étkezés helyett. ennyi ma a mese.

Más: Elcsót nem érdekli az ülés, csak az ácsorgás! mindig az ég felé tör! hihetetlen, tegnap belém kapaszkodva felállt...
ma megkapta az első biokrumpliját bioalmával! nem nagyon ugrált érte, inkább tejcit kért... :lol:

így indul a reggel:

Kép

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Elcsike nagyon édes. Majd ha elfárad az állásban lefog ülni is :)

Nem én akarok dolgozni, hanem a páromnak néztünk munkát.
De én is szívesen dologoznék, valami kötetlen, vagy itthonvégezhető munkát. Kicsit lekötném magam és a pénz is jól jönne.

Tényleg bárány te dolgozol, nem? S mivel foglalkozol? Mit csinálsz?

Ma csavarogni voltunk az állásinterjúk között.
Voltunk Árkádban. Már voltam párszor de most töviről hegyire-hááát nem nagy szám.
Meg a jó öreg camponában. :)
Sőt még hazafelejövet előtt a tescoba is beugrottunk pár dologért.

Annyit lottóztam hoogy csak na, hátha bejön, de ezt nem hiszem...

Akkor nem ehetek ha ezt használom? Mármint a port meg a kapszulát?

A volt kolleganőm mondta: egyél egy héten 20almát s 5után ne egyél, illetve ásv.vizet igyál. Garantált 7 kilo minusz.
Lélekben rákészülök , főként az agyamat kéne rávenni és indítom ezt a programot.
Végülis nem eszek sokat csak egyre egészségtelenebb cuccokat.
Nem táplálkozok rendesen egyáltalán. :(

Olyan nehéz elkezdeni fogyizni, főleg hogy nincs mi inspiráljon...

Na elég a sírásból. Befejeztem mára.

Holnap sem sokat leszek, mert ezerféle orvoshoz megyünk.
Gyerek, fogászat, endokrinológia...

Jó éjt mamáknak és babáknak illetve (bárány) gyerekeknek. Bár a gyerekeink a mi babáink maradnak örökre.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok ,örülök,hogy itt vagytok!(voltatok)
Nagyon érdekel a fogyókúra és szerintem ha ünnepek után lesz egy kis pénzem,ki is fogom próbálni!
Elcsi baba egyszerűen gyönyörű!!!Azok a szemek...
Nszoke,én mindig is dolgoztam,hol ezt hol azt de május óta nem dolgozom,mert igy tudom a Szilvesztert hordani az oviba,és itthon bedolgozok(rengeteg meló kevés pénz).Így kell összeegyeztetnem az életem gyerekek,és meló meló,van hogy hajnaltól,estig!!
Egyébként Szilveszter 5 hónapos korától dolgoztam ,most májusig,(anyám volt gyesen).Össze kelett szednem a pénzt,mert egyedül maradtam két gyerekkel.Volt,hogy éjszaka 12 óráztam egy gyárban,hogy meg tudjak teremteni mindent egyedül nekik!!
Na abbahagyom mert még a végén olyan lesz mintha sajnáltatnám magam!!
Vendég
 


Sziasztok

Klauszka
nagyon szép a mese, köszönöm szépen
és a pici lány, hát ő aztán gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű

Nszoke
fogyókúra: hát nálam volna mi inspiráljon, de most valahogy mégse megy, végülis az előző 2 telet végig diétáztam, karácsonykor is (semmi, tényleg csak 1-2 falat bűnözésképpen de nem több), de talán majd jövőhét csütörtöktől, ha beszéltünk a dokibácsival, talán beindul valami az agyamban és akkor nem lesz megállás

Bárány
és te most mifélét dolgozol be? Én itt az interneten már néztem jó néhány dolgot, de mindegyiknek olyan átverés, vagy olyan furcsa szaga van, és nem merek bele kezdeni

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Erika,amik a neten vannak bedolgozások,tényleg kamu az összes,nagyon kell vigyázni mert már több barátnőm is ráfizetett!!
Befizetek 7-8 ezreket vagy még többet,és utána meló meg nincs....
Vendég
 


Szia Bárány!

És akkor hol lehet olyat találni ahol nem verik át az embert?
Nekem csak valami itthoni kéne egy kis anyagi kiegészítésként.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk mert ma is jövünk-megyünk nap van.


Ez a meló érdekel nagyon.

Elcsike egy édes baba, a tvbe láttam először igazán milyen széépséges.

A válaszborítékos leveleket én is beszívtam egyszer-kétszer, ezért idővel az ember bizalma annyira meginog, hogy később már szinte nem bizik semmibe.

Ma megyek endokrinológiára aztán az eredmények után belekezdenék egy fogyiba. :)

Ja, kérdés: nyugdíjas is elmehet gyedre? Vagy ki mehet el a gyerekemmel gyedre helyettem?

Akkor az anyukádnak csak a te gyeded volt a jövedelme? De akkor azt elméletileg nem adta oda, mert valamiből neki is élni kellett nem?

Szóval most azon jár az eszem, hogy elküldök valakit gyedre helyettem és én meg elmennék melózni 4órába legalább.
Nem mindegy hogy kapok 70ezret-gyed meg 20családi meg még dolgozhatnék 50-60ért valahol.

Hogy is van ez a gyed? Akinek nincs munkahelye de volt azzal mi van?

Na mennem kell

Sziasztok majd jövök.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Igen elmehet anyukád is gyedre de akkor nem lehet semmi más jövedelme,én anyukámnak nem volt,mert ő háztertásbeli volt.Nem kelett neki az én pénzem,mert őt apám eltartotta és tartja most is.Tehát neki csak a nevére jött.
Végülis Szilveszter 5 hónapos volt amikor átvette a gyest, vagy gyed, nem is tudom pontosan a sorrendet...
Én nagyon kevés pénzt kaptam,mert én nem munkahelyről mentem gyedre,tehát én alanyi jogon kaptam kb20ezret,nekem muszály volt dolgozni!Sőt mivel már a terhességem első percétől egyedül voltam ,ezért ez egy előre kitervelt dolog volt,mármint,hogy nem fogok tudni otthon maradni agyerekel.
Bedolgozásról annyit,hogy a tapasztalatom az,hogy sehol nem lehet bedolgozást találni,csak valami véletlen folytán esetleg...
Sajnos nem tudok semmi tippet mondani nektek ehez, csak egy véletelen "szerencse"már amennyire egy ilyen keccsölés szerencse
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: