Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Beus köszi a képeket!!!!:)
Szépek vagytok!:)

Magdi

Kép
magdica
 
 


Helga!
Köszönöm a jókívánságokat!

Beus!
Örülök, hogy veled minden rendben! Nagyon jó lehetett látni a kis kukist. Gratulálok hozzá. Szép pár voltatok.

Judy-t!
Örülök, hogy jók lettek a párod eredményei! Igen, gyógyulgatok.

Andrea!
Köszönöm!

Zsu!
Én még távol állok a kismamásodástól, de azért mindenképp benézek majd az üzletbe, és küldöm a lányokat is hozzád vásárolni!

Magdica!
Úgy legyen!


Lányok!
Helgáról tudtok valamit?

Én ma voltam varratszedésen. Hát kibírtam, de azért fájt. Most már csak az kell, hogy begyógyuljanak a sebek, és 1 hónap múlva újra rágyúrunk a babára.

Jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ágota a legrosszabb részeken már túlestetek, biztos hamar jön majd a babóca!:)

Képzeljétek, engem megmostanában elhalmoznak állásajánlatokkal. Ráadásul tök jóklennének, csak egyiket se fogadhatom el. Már ez a héten a második. Az első egy mentori volt, most meg egy tanári. Bezzeg tavaly ilyenkor semmi nem volt!

Tegnap voltam a terheléses cukron. Nem volt valami nagy ügy, sokkal rosszabbra számítottam. A nő tett a pohárba egy jó adag citromlevet is, így kicsit olyan íze volt a löttynek, mint a túl cukros limonádénak. Az már más kérdés, hogy az eredmény mit mutat majd...

Remélem jól vagytok, mindenki eltűnt??? :shock:

Pussz!
Magdi

Kép
magdica
 
 

 
 

Sziasztok!
Itthon vagyok és EGYBEN!!!
Kikönyörögtem hogy engedjenek haza,mert már tiszta lelkibeteg voltam hogy körülöttem mindenki megszült,meg ugye a gyerek itthon,stb...
Aztán kiderült hogy nincs gáz,de nyitva vagyok és bármikor jöhet a szülés...(csak már jönne :P )
Remélem mindenki jól van,ne haragudjatok,de nem tudok mindent visszaolvasni,mert nagyon rossz már itt üldögélni!Mindenem fáj...
Majd igyekszem egy-egy mondatokra bejelentkezni!Ha nagyon eltünök,akkor az van amire gondoltok :D
Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
xemer
 
 


Beus: nagyon szépen voltatok és mégegyszer nagyon sok boldogságot nektek!!!!

Ágota: nagyon vigyázz magadra és pihenj sokat! Hajrá babaprojekt! :))) Mindkettőnknek! Tudod, jövőre randink van a főtéren :))))) És akkor majd megyünk Zsuhoz bevásárolni az üzletbe :)

Zsu: de édes vagy. Mégis milyen meglepit szeretnél adni nekünk? Bármi is legyen az, ha mi is kapunk, Ágotával az lesz a kabalánk :)

Magdica: én is épp fogyókúrázom, ha gondolod van egy-két igazán jó fogyis receptem és nagyon hamar el is lehet készíteni őket! Az állásajánlatok miatt pedig ne izgulj, biztosan kapsz majd 3 év múlva is!

Helga: amikor megláttam, hogy írtál, azt hittem már kapunk képet Alízról is. Még mindig semmi? Pedig annyira szorítok ám! Voltam párszor a kórházban, mindig arra gondoltam, milyen szép is lehet a kisbabád és úgy megnézném :)

Nálam nem sok minden történt: pénteken vérvételen voltam, most pénteken megyek UH-ra, utána pedig 2-naponta. Valóban azért kell menni, hogy kövessék a peteérést.

Puszi nektek!!!!
judy-t
 
 


sziasztok!!

A meglepi az meglepi, ha elmondom akkor nem meglepi!!!
Kérem a neveket!!!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi!!!
Bár most megint fájogat a hasam,de szerintem ebből nem lesz semmi!
Zsu!
Nagyon kedves vagy!Hol is van a bolt?Most már úgy is naponta kell mennem!Amúgy meg Kádárné vagyok!...hát ha majd még tudok menni!:)

Judit!
Ha bent leszünk gyere nyugodtan!!:)Csak már bent lennénk:)

Na el is köszönök,majd holnap ha lesz energiám akkor benézek,mert megyek megint nst-re 1-re.

Jó éjt!

Kép
Kép
xemer
 
 


Helga!
Nagyon örülök, hogy jól vagytok! :lol: Azért bevallom őszintén, én már azt hittem, azzal a hírrel jösz vissza, hogy megszületett a kis tündér. De ami késik, nem múlik!!! :wink:

Judy-t!
A randival nem kell addig várnunk, előbb is találkozhatunk! 8) Azért drukkolok nagyon, hogy mindketten minél hamarabb csatlakozhassunk a babások táborához. :oops: :roll:

Zsu!
Priviben küldöm a nevem, bár én még nem vagyok jogosult a meglepire. Azért köszönöm! :D

Mindenkinek jó éjt, szép álmokat!
A bármelyik pillanatban szülőknek pedig gyors, fájdalom- és komplikáció mentes szülést kívánok! 8)
Vendég
 


Hello

Sajna még nincs nyitva a bolt,kicsit ki van a hócípőm a hivataloktól!!!
Mindíg van valami ami hiányzik vagy mit tudom én!!!!!!!!!!
Ez már felháborító ami ezzel jár!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pedig ez csak egy mezei üzletecske!!!
Akkor mi lenne ha éttermet,szállót vagy bevásárlóközpontot akarnék nyitni!!!!!!!
Bár az lehet hogy könyebben mene!na kidühöngtem magam!

Akik most ide írógatnak legyen az pocakos,vagy leendő pocakos
az mindenki kap meglepit!!!
Amint megnyilt a bolt lehet érte jönni!!!a napot megírom!
puszi mindeninek
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!
Nem rég jöttem meg NST-ről,holnap meg mehetek Amnioscopia-ra,úgy hogy remélem hogy az éjjel meggondolja magát a baba és ki akar jönnö,mert nem félek a szüléstől annyira mint a magzatvíz kukkolástól!Vasárnap is annyira fájt...

Most azt hiszem egy kicsit lefekszem,mindenkinek további szép napot!

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam!
Látom mindenki jól van! :)
Helga! Ne aggódj, minden ok lesz! Jövőhéten megyek be a dokihoz a kórházba. Remélem, még ott lesztek és már külön! :)
Zsu! Ne bosszankodj! Én már megszoktam, hogy semmi sem olyan egyszerű. Én csak a nevemet szeretném átíratni a szolgáltatóknál, de hát az is hetekbe kerül... nem is értem...más nem változik!!! :shock:
Szép napot a többieknek is!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam!
Látom mindenki jól van! :)
Helga! Ne aggódj, minden ok lesz! Jövőhéten megyek be a dokihoz a kórházba. Remélem, még ott lesztek és már külön! :)
Zsu! Ne bosszankodj! Én már megszoktam, hogy semmi sem olyan egyszerű. Én csak a nevemet szeretném átíratni a szolgáltatóknál, de hát az is hetekbe kerül... nem is értem...más nem változik!!! :shock:
Szép napot a többieknek is!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Jelentem még mindig egyben!
Holnap megyek be majd NST-re+amnioscopiára és ha túl éltem majd holnap este jelentkezem!

Szép vasárnapot!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki jól van, bár Helga jobban örülnénk mi is, ha már a babóca kint lenne!:)

Zsu tudom, hogy mennyit kell járkálni... Mi bővítenénk a házat. Még sehol semmi, de a tervek, meg a hülye engedélyek a szolgáltatóktól, csak úgy viszik a pénzt. Arról nem is beszélve, hogy a gáztervező lehagyott egy épületet a tervrajzról, ami miatt nem lehet odarakni a kazánt, ahova tervezve lett. :?

Beusnak is igaza van, mert nekem is hetekig kellett járkálni új papírokért. A legjobb az OTP volt, ahova bementem, mondtam, hogy más a nevem, címem, mindent írjanak át. Erre a magánnyugdíjas papíromon nem változtattak meg semmit, és a számlaleveleket az új névvel, a régi címre küldik... (még jó, hogy ott anyuék laknak.:) )

További jó pihenést!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindenki jól van! Kismamik és nem kismamik is!

Ágota: Babanet-MMM klub: azért jelöltelek be, mert ez a ma megint megjött topic, szoktam ott beszélgetni, mindenki bébire vár már régóta. Ugye nem baj? Majd gyere oda is beszélgetni, ha van kedved. Egyébként jól vagy? Szépen gyógyulgatsz?

Én túl vagyok a 3. és 13. napi vérvételen, illetve 10. és 13. napi UH-n. A nő az UH-n azt mondta, hogy ma kell akcióba lendülnünk, hogy sikerüljön a bébit összehozni! :)))) Azért örülök neki, hogy eddig úgy néz ki: egészséges vagyok. Véreredményem is tökéletes eddig!

Puszi mindenkinek, még jövök!
judy-t
 
 


Hello Lányok!

Judit remélem minden jól sikerül!!!:)
írtad, hogy fogyózol. tényleg könnyű betartani? Miket eszel?

Ágota te jól vagy? Mikor kell menned ellenőrzésre? Jó lenne, ha már ti is csatlakoznátok a kismamák táborához!

Zsu , ha nyitás lesz, okvetlenül írd meg. Majd szomszédasszonnyal bemegyünk.:)

Beus nálad minden rendben? Neked mennyire aktív a baba? Mert nekem van, hogy egésznap mocorog, máskor meg csak reggel, meg este. Néha annyira kell figyelni hogy, megmozdul-e.

Helga remélem hamarosan babázol! :D De jó lesz már nektek!!!:)

További szép napot!
Sziasztok!

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk be a kórházba,délelött elment a nyákdugó és a derekam is fájogat,de kimondott fájások nincsenek!Szerintem ma tuti hogy bent fognak és ha ma nem is,de a napokban baba lesz végre!
Mindenkinek szép napot,majd jelentkezem!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Helga nem írt, biztosan már meg van a kis Alíz :))

Ágota: hol vagy? Gyere és írj! Plusz a lányok is várnak a ma megint megjött topikban :)

Magdica: egyszerű a fogyókúra. Reggelire felvágottak kell enni (párizsi, csirkemellsonka stb.) vagy főttojást paradicsommal, paprikával, uborkával, vagy amivel jólesik. Tízórai gyümölcs. Ebéd: több megoldás is van: rakott zöldbab, raguleves csirkemellből-gyümölcs, sárgaborsóleves-1 sültkolbász, grillcsikre, salátával, sült marhaszelet salátával stb, uzsonna gyümölcs, vacsora joghurt vagy kefír. Itt írnak még lenmagot is, de mivel nem vagyok papagáj, így tökmagot szoktam enni, ha éhes vagyok :))) A lényeg, hogy ne egyél se köretet a húshoz (rizs, krumpli stb). Természetesen semmi édesség! Hétvégénl ehet kicsit lazítani: reggelire valami fogyókúrásabb kenyér felvágottal, vagy vajjal-lekvárral, virsli stb, tízórai, uzsonna szintén gyümölcs, ebédre pedig lehet enni húst krumplival, savanyúsággal. Ha kell,k üldök recepteket, ötleteket priviben.
Inni cska vizet szoktam szinte, hétvégén ebédhez max. egy pohár üdítő. De volt olyan, hogy estére csináltam egy kis light madártejet.
Ugye nem olyan vészes??? :))))
judy-t
 
 


Sziasztok!

Na, hazaértem anyóséktól. :)

Magdica! Nekem ennél sokkal aktívabb. Egész nap mocorog. Most már rugdossa a bordáimat. Estére ráfekszik a rekeszizmomra és alig kapok levegőt. Nem értem miért pont ott kényelmes?! :)
Persze most már éjjel is felkelt, hogy ideje wc-re menni és reggel is van ébresztő 7-8 között, hogy éhes. :)
De nem bánom, hogy ennyit ficánkol. Most már olyan nagy, hogy látni mikor a lábát nyomogatja kifelé a hasamon. :D
Judit! Remélem, volt akció hétfőn és eredményes lett! :wink:

Holnap megyek be a dokihoz, megpróbálom majd megnézni Helgát. Meg persze Alízt is! :)

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Lányok mi van veletek? Mindenki eltűnt?

Beus: természetesen volt akció :)))))
Minden rendben volt a dokinál? Helgával beszéltél?
judy-t
 
 


Hello Lányok!

Tegnap voltam dokinál és a leletek alapján minden rendben, a cukor is!!!:) Meg is dicsértek.:) De azért a diéta még kell.
Elég sokat kellett várakozni, így elkezdtünk beszélgetni egy lánnyal, aki bent volt a múlt héten a kórházban, és úgy emlékezett, hogy Helgának megszületett a baba! :D :D :D
Remélem mindendketten jól vannak.

Judit ez nem tűnik vészesnek ( kivéve, hogy imádom a csokit...). De szerintem nem szörnyű. Kenyeret így is ritkán eszek, meg a nasi is inkább gyümölcs, szóval annyira tényleg nem drasztikus. Neked miért kell fogynod? A képeket elnézve én nem talállak kövérnek!
Uh-ra mikor kell menned? Jó lenne, ha valami pozitív dolgot mondanának! :D

További szép napot!
Mgadi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!!!

Megnyitottunk!!!!
Szerdától lehet jönni a meglepikért!!!
A neveket leadom csak szóljatok Orsinak!!!!!
puszi mindenkinek!!!
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok lányok!

Judit! Minden ok még mindig, csak beutalót kaptam. 2 hét múlva megint UH. Helgát sajnos nem láttam, de remélem jól vannak.

Magdica! Ez csupa jó hír! Nekem is a diéta miatt jó minden eredményem. Már annyira hozzászoktam, hogy szerintem abba se hagyom. :)
Egyébként én a kórházban két Helgával voltam egyszerre egy szobában. :D

Zsu! Megnéztem hol van a bolt. Nagyon édes a neve és az a mikulás-kisruha a kirakatban... vennem kell egyet! :D

Jövőhéten péntek-szobat-vasárnap Baba Mama Expó lesz Pesten a Syma csarnokban. Egyik ismerősöm is kiállító 4D-s Uh-t csinálnak majd ingyen, be is jelentkeztem. Csak ha képet szeretnék azért kell fizetni. Már nagyon várom! :)

Szép hosszú hétvégét mindenkinek!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Bővebben kicsit később jövök.

Zsu!
Láttam a hírdetést az Ingyen Piacban. Mondtam is a férjemnek, hogy szólnom kell a csajoknak. Biztosan mennek majd hozzátok, és érdeklődni is fognak az átvételekről, mert nekik már nem nagyon van szükségük a babaholmikra. :) Persze, vásárolni is biztosan fognak majd. Én biztosan, ha odáig jutok, hogy kismama leszek. :roll:
Sok szrencsét kívánok hozzá!!! :lol:

Csajok írjatok!

Majd jövök.

Puszi, Á.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem jelentkeztem,de csütörtökön értünk haza végre külön!!! :)
Képet még nem tudok feltenni,de igérem fogok!

A szülésről röviden:
Hassan volt az ügyeletes akitől először tartottam,de nagyon kedves volt!!
Bementünk,kb 1-re érkeztünk meg,megvizsgáltak,felvettek és mentünk a szülőszobára ahol megint megvizsgáltak és 2 ujnyi voltam,nem rendszeres fájásokkal,de előkészítettek ami kb. 3-ra ért véget és akkor már rendszeresedtek a fájások is,de nem akartak erősödni!Aztán este 6-kor a doki burkot repesztett és oxitocint kaptam....kb 6.30 körül már rendesen éreztem és csak feküdni tudtam meg a férjem kezét markolászni,de még mindig elviselhető volt a dolog.
Aztán nem is tudom hogy már mennyi volt az idő mikor megint megvizsgált,de akkor már 4 ujnyi voltam és hamarosan nyomnom is kellett ami nagyon jó volt,kb ez 8.15 körül volt.2 nyomásra meg volt Alíz,vágtak sajnos,de már nagyon jól van a sebem.Alíz súlya 3900g és 56 cm.
Most már van tejcsi is,és fájnak a cicieim is rendesen.Alíz meg szó szerint zabál,2 óránként megeszik 50-60 ml,csak a jobb mellem nagyon sebes és fáj!
Röviden ennyi,amint tudok majd jelentkezem,de most még nagyon nehéz!

Mindenkinek sok puszi és köszönöm hogy gondoltatok rám!!!!!
Minden kismaminak legalább majd ilyen jó és gyors szülést kívánok,mert az enyém nagyon egy jó szülés volt!

Puszi:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Helga: GRATULÁLOK!!!!
Mit szól Barni a húgihoz?
Már nagyon vártuk hogy jelentkezzél!!!
puszi Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Helga!
GRATULÁLOK!
Végre, hogy hírt adtál magadról. Minden nap gondoltam rátok, és reméltem, hogy minden OK. :) :D :lol:
Vigyázz magatokra, sok tejcsit, átaludt éjszakát, és jó egészséget kívánok az egész családnak!!!
Vendég
 


Helga!

Én is gratulálok és sok boldogságot kívánok! :)

Puszi

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Helga GRATULÁLOK!:) és mindenféle jót kívánok nektek!

Beus hol lehet bejelentkezni 4D-re? Az lehet tudni mennyibe kerül egy kép? Nekem legközelebb csak 30 hetesen kell menni, de én már hamarább is szeretném látni...:)

Zsu én csak kb. egy hónap múlva megyek majd dokihoz, de bizti benézek, mert kellene pár téli meleg holmi. Már jártam arra, de nem voltál még akkor nyitva. Ja, én Budainé vagyok.

Mindenkinek jó pihit!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Magdica!

Gyöngyösön vagy ott lehet jeletkezni, ahol az UH-t csinálják, vagy telefonon 30/639-5047. Itt videóra 8.000, dvd-re 10.000 Ft a vizsgálat és 800 Ft/kép.
Én Pestre megyek az Expora, ott 1.500 a belépő az egészre. Az Uh vizsgálat ingyenes. Ha szeretnél felvételt az 1.500 dvd-re és 1.000 Ft/kép. Ide telefonon lehet jelentkezni 20/4747-087. 27-re kértem időpontot és 12:10-re kaptam.

Puszi

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi Beus az infókat. Én szeretnék felmenni, de a férjem most durcizik. Meg mi tagadás én is, mert hát vannak az embernek szerzett rokonai, akik miatt felmegy az agyvizem... :evil: :evil: :evil:
Szóval majd higgadtabb állapotomban ismét benézek.
Remélem jobb napotok van, mint nekem.
Üdv. Magdi

Kép
magdica
 
 


Kép
Itt van a mi kis Marcikánk! :) ( Halkan jegyzem meg, hogy nyertem és Marcell lesz a neve. :D )
Kicsit bújócskázott, és ott fent a homlokánál az a lába...:D :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!
Gratulálok! Nagyon szép kisfiad van! És ahogy látom, igazi légtornász lesz belőle. :wink:

Zsu!
Remélem sok vevőtök van, a kezdeti nehézségek után minden simán megy! Remélem nemsokára tiszteletemet tehetem Nálatok! Sok vevőt kívánok! :wink: :D

Én tegnap vizsgáztam, a következő vizsgám jövő vasárnap lesz. Minden nap benézek, de elég elfoglalt vagyok, ezért írni már lusta vagyok. :oops:

Csajok hol vagytok?! Úgy eltűntetek! Írjatok!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Beus nagyon aranyos a pici! :D
Mi végül nem mentünk, mert az uram lebetegedett.:( Még most is szenved. A baba már nekem se olyan lusti. A múltkoriban kicsit beijedtem, mert alig éreztem, hogy mocorog. Na mostanában pótol.:)

Remélem mindenki jól van. Ágota ügyes legyél!!!

Szép estét!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Helga: így utólag is gratulálok a kis Alízhoz és már alig várom a fotókat és az élménybeszámolót! Olyna nagyon részleteset, persze cska hal esz időd- mindenre kíváncsi vagyok: szülőszoba, szabatársak, szülésznők, dokik stb... :))

Beus: grati, hogy Marcell lesz, nekem Márton nem nagyon tetszik, igaz nekem van hozzá al egkevesebb közöm. De mindig Nils Holgerson jut róla eszembe :))) "Nils Holgerson, ott repül Márton lúdon..." Ez volt a főcímdal.

Magdica: mi volt a baj múltkor a rokonokkal? Ne idegesítsd fel magad miattuk, nem érdemes!!!!!

Ágota: írtam MMM topikban, ide már nem másolom be, oké? :) Ugye rendesek a csajok?? Majd vizsga után válaszolj, addig tessék tanulni!!! :))

Zsu: hogy megy a bolt? Remélem jól. Hamarosan benézünk a bnőmmel :)

Puszi mindenkinek!!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Voltam ma UHn, minden OK a babával. Jól is fekszik, remélem már nem akar megfordulni! :)

Ágota! Nagy kalappal a vizsgákhoz!

Magdica! Van még időd és Gyöngyösön is el tudsz menni! Remélem jobban van az urad! A rokonokat meg el kell viselni, nem mi választjuk őket...(sajnos).

Judit! Magadról nem is írtál semmit, tessék pótolni! Vagy olvassam el amott?:)

Zsu! Szerintem én már a jövőhéten benézek, remélem találkozunk! :)

Többiek?? Mindenki jól van??

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus úgy örülök, hogy minden ok Marcikával! :) Már csak 10 heted van, jesszusom hogy repül az idő...:)

Annyira aranyos, már így is látni az UH alapján :)))

Velem semmi nem történt. Jártam ugye UH-ra és vérvételre. Véreredményről nem nagyon tudok mit mondani, majd doki kielemzi jövő héhen. UH-n tüszőérés rendben volt, szép nagy volt, mondták mikor kell "akciózni" (ezzel a szavakkal), mégis megjött szombaton, pont statisztika vizsga közben. 25 napon, nagyon korán. Nagyon elkenődtem, mert már pénteken jelentkezett barni (bocs, MMM klubban így hívják és úgy megszoktam). végig sírtam az utat hazáig, mert annyira bíztam benne, hogy talán majd most... De mégsem. De otthon nem akarom mutatni, így a kocsiban jól kibőgtem magam és otthon újra mosolyogtam. Azóta jobban vagyok, csak kicsit reményvesztett. Tudom ez olyan színpadias, de most ez a legtalálóbb kifejezés :))

Köszönöm, hogy érdeklődtél, olyan jól esett :)))

Puszi, vigyázz magatokra!!!!
judy-t
 
 


SziasztokLányok!

Judit nincs veszve semmi, bár én is jó sokszor átéltem. Volt, hogy zuhanyoztam egy órát, hogy ki tudjam bőgni magam. Főleg, mikor minden második ember azt kérdezgett, hogy mikor akarunk gyereket, vagy hogy terhes vagyok - e már. Volt egy idősebb kolléganő, aki kéthetente megsimogatta a hasam, hogy van-e már baba. Aztán mikor mondtam, hogy nem úgy megy az, akkor tisztára hülyének nézett és kioktatott, hogy ő mind a két fiát időre szülte, eltervezte, hogy mikor szülessenek és úgy lett. De ez a kioktatás persze nem ilyen röviden történt. Végül hazajöttem és bőgtem egész este.

Nem próbálod meg Szelvánál, hogy írjon fel clostit? Ártani nem árt, de talán segít. Egy próbát csak megér, mielőtt elküldene mindenféle beavatkozásokra.
Azért fel a fejjel! Mikor a legjobban kétségbe voltam esve, akkor sikerült terhesnek lenni.:)

Szép estét!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Jó reggelt!

Lányok!
Ma tudom meg a szombati vizsgám eredményét. Szorítsatok! Én már nagyon várom, hogy hazaérjek, és meg tudjam nézni. Most meg nagyon gyúrok matekra. Vasárnap vizsga. :oops:

Judy-t!
Igen, rendesek a csajok, csak olyan nehéz beilleszkedni egy nagyon régen indult topikba, ahol szinte senkit nem ismersz, ők egymást viszont nagyon. Nehezíti még a helyzetet, hogy nem tudok minden nap olvasni, ezért nagyon nem vagyok képben. :( Idővel remélem felzárkózom majd. Megyek, és elolvasom mit írtál! Nagyon kíváncsi vagyok! :shock: Ne csüggedj, hamarosan + teszttel fogsz rohangálni otthon! :wink:

Beus!
Örülök, hogy jól vagytok! Marcika biztosan nagyon rendes baba, így nem akar már forogni. Majd kibújni akar csak, kb. 1,5 hónap múlva. Mikorra is vagy kiírva pontosan? :wink:

Magdica!
Hogy vagytok? Mi van veletek?

Helga! Többiek?Írjatok!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy ennyire ritkán tudok jönni,de 2 gyerek azért 2 gyerek:)
Főleg hogy képzeljétek 2 napja ettem egy kis ubi salit és a kicsit meg is viselte!Nem gondoltam hogy attól a kevéstől ennyit fog szenvedni!Alig ehetek valamit....elég nehéz így főznöm!
Amúgy meg nagyon jó baba,hiszen jól eszik,kakil,pisil meg minden amit kell a babáknak:)
Barni is egyre kedvesebb vele,igaz vannak kritikus pontok,de alapvetően egész jól megvannak!Voltunk már bevásárolni is 3-as ban,és amennyire féltem tőle annyira jól ment a dolog!Alíz az éjszaka is jól viselkedik,mert este mikor leteszem 8-9 között akkor szépen elalszik és most beálltunk hogy 1 órakor kel legközelebb,majd fél 5-kor és reggel 7-kor!És amikor felkel akkor sem ordít,csak alkan nyekereg:)
6 hetesen mennek át majd a bátyussal a gyerekszobába.Most még Barnit nem akarjuk átpaterolni,mert nem akarom hogy azt higgye hogy ki lett túrva!
A jövő héten vagy lehet hogy még most hétvégén tudok feltenni képet is majd!!
Judit ne keseredj el,hiszen bizti össze fog jönni nektek is a dolog!Egyébként meg nekem az a tapasztalatom,hogy minnél inkább görcsöl az ember a dolgon annál inkább nem jön össze!Mielött terhes nem lettem már a védőnőnek panaszkodtam hogy nem akar jönni sehogy sem a tesó és teljesen kétségbe voltam esve,aztán szépen lassanmegnyugodtam és már nem az járt szex közben a fejemben hogy biztos majd most!(csúnyán hangzik,de így volt)Aztán rá egy hónapra 2 csíkos lett a teszt!!Szóval kitartás és fel a fejjel!!!
Remélem a kismamik is jól vannak!
Beus!Most már lassan te is elérkezel lassan a végéhez!!Nagyon ari a kisfiad!Nem is emlékszem már hogy amikor beszéltünk akkor te mit mondtál hogy mit szeretnél!Mondjuk gondolom most már tök mindegy!!
Ágota,remélem jól sikerültek a vizsgáid!!
Judit én már leírtam hogy mi volt,keress vissza majd légyszi,mert nincs időm leírni ujra a szüléstörténetet.......de jó volt nagyon :wink:

Azt hiszem hogy most ennyire futotta és bocsi még egyszer hogy nem tudok jönni többször!Majd jönnek a képek is!!
Mindenkinek sok-sok puszi és ölelés!
Helga
xemer
 
 


Sziasztok!

Helga olyan jó, hogy írtál! :D Szerencsére akkor jól mennek a dolgok. Már én is alig várom, hogy megérkezzen ez a kis csöppség. Az ünnepek után megyünk Pestre, anyuék megveszik a babakocsit, én meg nézek pár ruhácskát. Túl sokat nem veszek, mert úgyis hamar kinövi, megkaptam is jópár darabot. S persze Zsu boltjában is szét akarok nézni...:)

Ágota örülhetünk a vizsga eredményének? Érdekes, hogy a matekot én sose csíptem -elsősorban a tanár miatt- de fősulin nagyon megszerettem. Volt egy piszok szigorú tanárunk, de szerettem a stílusát. Minden előadásán ott voltam. Aztán szigorlaton kaptam egy 4-estés úgy örültem, mintha legalább két ötöst adott volna. Mert nála nem igazán lehetett túl jó jegyeket kapni.

Amúgy jól vagyunk, jó sokat rugdos a babóca.:) Mindenki simizi a hasam- ami nem baj, csak ne vadidegenek tegyék. Jövő héten kell menni a védőnőhöz, aztán meg uh-ra.

Üdv.
Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Judit! Egyértelmű az érdeklődés szerintem! :) Sírást meg ne szégyelld, mi nők ettől nyugszunk meg.
Tőlem is állandóan kérdezgették, hogy mikor megyek már férjhez meg mikor lesz már gyerek, mert jövőre már 30 leszek. De hát senkinek semmi köze hozzá. Én most éreztem elérkezettnek az időt, és nem maradtam még le semmiről. Ez a baba még sem született, de már a másodikat tervezzük. :D
Ágota! Január 9-re vagyok kiírva, de a doki szerint nem húzzuk ki addig. 2 hét múlva megint befekvés profilra, és a 38. héttől meg bent maradok végig. Az a legjobb, hogy az pont a két ünnep közé esik... :shock:
Helga! Én nagyon kislányt szerettem volna, na de majd a következő! :)
Magdica! Látom elkezdődött nálad is a kelengye-gyűjtögetés. :D Borzasztó sok mindent kell így venni, hogy első baba. Én kicsit már előbbre tartok, már csak kádat kell venni. :D

Mindenkinek szép estét!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Helga!
Úgy örülök, hogy jelentkeztél! Igazi tündér a kislányod! A képeket nagyon várom. Vigyázz magatokra! Sok tejcsit, és jó egészséget kívánok!

Magdica!
Köszi az érdeklődést. Most el vagyok keseredve, és csalódott is vagyok, mert még mindig nem tudom az első vizsgám eredményét. :( Holnap megyek matekból vizsgázni, úgyhogy küldjetek jó nagy kalappal. Rámfér. :oops: Örülök, hogy jól vagy. Majd jelentkezz, mi volt az UH-on! :)

Beus!
Örülök, hogy jól vagy. Azt hiszem én is jó előre meg fogok venni mindent, mert már most be tudnék vásárolni, pedig még sehol sincs a baba. :oops: Január 9. már nincs messze, pláne, ha azt mondja az orvos, előbb meglesz a baba. Az új évet, már lehet, hogy hármasban ünneplitek! :wink:

Zsu!
Tegnap du. sétáltunk egyet a városban, és nyitva volt a piaccsarnok, ezért bementem megnézni a boltot. Így kívülről nézve is nagyon szupi!!! Olyan aranyosak azok a pici ruhák a kirakatban, hogy majdnem elkezdtem a sírást, amikor megláttam őket. Remélem hamarosan költhetem a pénzt mindenféle babholmira. 8)
Egyébként Ti egyből kifizetitek a bevitt dolgok árát, vagy csak akkor fizettek, ha eladtátok őket? Egy barátnőm kérdezi, mert lenne etetőszéke, meg babakocsi, stb. apróság?

Judy-t!
Már megint eltűntél! Csak nem egyfolytában apán gyakorolsz? Bocsi... :oops: Gyere gyakrabban légyszi!

Puszi mindenkinek!

Jó éjt! Szép álmokat! Magamnak meg jó matekdolgoztot!
Vendég
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Nagy nyomozásban vagyok doki ügyben! Szeretnék Gyöngyösre menni, viszont meddősségi problémával!
A bajt is tudjuk, minden kivizsgálás megvan! INSZEMINÁCIÓ javasolt nálunk, hogy babónk lehessen! A neten találtam, hogy Gyöngyösön van meddőségi központ! Nekünk ez lenne a legközelebb!
Tudnátok dokit ajánlani? Elsőre magánba szeretnénk menni, ahol tisztázhatnánk a dolgokat! Vagy bármi tanácsot, segítséget? Telefonszámot? Rendelést?

Köszönöm előre is!

MIndenkinek drukkok, babásodást, kitartást szüléshez! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok, de ha már egyszer Gyöngyös is Heves megye :wink: ...


Használt gyermekruhák és babafelszerelések (légzésfigyelő, mellszívó, pihenőszék, sterilizáló, fürdetőkád-betét, baldachin, kenguru) eladók.

Képeket a fotóalbumban találod, Brigó néven (4 db album):

http://babanet.hu/album/index.php?album=14116

http://babanet.hu/album/index.php?album=14126

http://babanet.hu/album/index.php?album=14127

http://babanet.hu/album/index.php?album=14170


Ha valami érdekel, írj privit, megegyezünk :)

Én Heves megyében lakom, itt tudok személyes átvételt biztosítani, de amit lehet, azt postázok.


Kellemes napot,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Szia Bettike!
Engem nagyon meglepett, hogy Te a neten azt találtad, van Gyöngyösön meddőségi központ. Én 2 éve járok meddőségi központba, Pestre, pedig én gyöngyösi vagyok. Megírnád, hogy hol találtad? Nagyon kíváncsi vagyok. Mi a Kaáli intézetbe járunk, az ottani telefonszámot meg tudom adni, ha időpontot szeretnél kérni, de a neten is megtalálod őket, és még sok hasznos információt. Az is érdekelne, hogy ki mondta azt nektek, hogy inszemezni kell. Tudtommal ezt a meddőségi központban az eredmények (kivizsgálások, már tudott dolgok) után a kezelőorvos dönti el. Esetleg már jártatok meddőségi központban, csak Gyöngyösön szeretnél járni, mert az helyileg közelebb van?

Bocsi a sok kérdésért, de most nagyon meglepődtem azon, amit írtál.

Csajok!
Hol van mindenki?!

Megyek Tv-zni. Jó éjt!

Ágota ;)
Vendég
 


Nők! Íme ahol találtam:

http://www.oviklub.hu/betegeknek/3_med_vid.php

Honnan tudjuk, hogy inszemezni kell?

Lakhelyemen már minden vizsgálaton túl vagyunk, amin lehetett! Nekem hormon vizsgálat, closty kúra, átjárhatósági! Páromnak is megvolt a kivizsgálása! Az ő eredménye alapján az urológus és az én dokim is azt mondta, hogy inszem javasolt, papírt is adtak róla!

A Kaálit én is néztem, de drága! Szerintem!

És úgy megörültem, hogy Gyöngyöst felsorolják a vidéki között a dokik nevével, reméltem ti tudjátok, hogy csinálnak-e inszemet és melyik doki és rendelés-e hogy van stb!

Remélem így érthetőbb vagyok már és kevésbé meglepő! :roll: [/url]

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok Lányok!

Bettike ezen én is csodálkozom! Nekem a kolléganőm tavaly Hlinkához járt, neki is azt ajánlotta, hogy menjen a Kaáliba. Gondolom, ha itt csináltak volna inszemet, nem küldi el. Melyik orvost említik?

Ágota! Matek vizsga sikeres lett?

Beus szerencsére "csak" ruhákat kell gyűjteni, mert tesóm kisfiától öröklünk szinte mindent. Anyuék veszik a babakocsit. Az Out letben emlékszel még a kínálatra?

Helga, Zsu, Judit???

Sziasztok! Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Magdica! Van minden. :) Van ami sokkal olcsóbb, mint máshol és van ami ugyabban az árban van. A legjobb vételem egy overáll volt, amit át lehet alakítani bundazsákká. Így most is jó lesz és még jövő télen is, 5000 Ft-ba került. Felrakok egy képet róla, ovezsák a neve. Vagy van esetleg vmi konkrét, ami érdekelne?
Kép

Kérdezni szerettem volna már a gyakorló kismamáktól: nem tudom eldönteni, hogy vegyek hálózsákot vagy ne. Szerintetek? :)

Szép estét mindenkinek!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: