Új privát üzeneted érkezett!

Pocak!

Ági hátról tud csak hasra fordulni visszafelé nem akar...
És már nagyon mászna, emelgeti a popsiját, csak még nem jött rá a technikára és így nem halad Kép

Dóri
Vendég
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza
Tibicsoki75 Fanni 2005.09.22 2750 gr 50 cm
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm
Eper8 Nagy Maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm
Kizsó Fabó Zsófia Lilla 2005.04.09 3640 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Dia1 Farkas Noémi 2005.02.04 3600 gr 51 cm
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm
Koviki74 Kristóf 2004.11.05 3100 gr 50 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm
Kira Bertha Kíra 2004.09.25 4000 gr 53 cm
Nyeste Soltész Emma 2004.08.29 4250 gr 56 cm</pre>
Vendég
 


Előbb utóbb Liu és Judy68 is csatlakozik hozzánkKép
Vendég
 

 
 

Előbb utóbb Liu és Judy68 is csatlakozik hozzánkKép
Vendég
 


Megint semmi idom, most fejeztem be a pakolast, holnap indulunk.

Fricky!
Koszi, hogy hianyoltal, nagyon jo erzes.

Tibicsoki!
Gratula, sok boldogsagot, oromot!

Mi most mar jol vagyunk. Vettem 400ft a kinainal delfines szelforgot. Imadja!!! Orat elvolt ma vele Kép Nem is gondoltam volna. Ajanlani tudom mindenkinek. Rajott, ha az also delfint megloki, zenel az egesz. Csinaltam kepet de ide szerintem nem tudom feltenni, mert nagy, nem tudok kicsinyiteni. Pedig jo lenne mar megtanulni Kép

puszi, jo hetveget mindenkinek!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kép

csak nagyon kicsi lett Kép
ezt is most vettuk, es mar nyomogatja

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Lányok!
Dóri,még egyben vagyok sajna,és nem sok jelét látom h meg szeretné nézni a nagyvilágot a kiscsaj.KépMára vagyok kiírva.
Irigykedek is rendesen,h lassan már mindenki babázik (csak én nem).Kép
Tibicsokinak nagy-nagy gratula a pici lányhoz!Kép
Andi
liu
 
 


Liu!

Akkor ha holnap megszülnél, akkor randiznál Tibicsokival a kórházban Kép

Előbb utóbb te is babázni fogsz....
Azért majd értesíts minket, ha "action" van.

Ezvicc!

Majd írj, ha hazajötetek. Jó ötlet ez a forgó. Ági most egy kockával van el leginkább.


Üdv: Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Most mi van Csajok, senki nem akar fórumolni?
Megint eltelt egy hónap, babákkal felKép Képek, beszámolók a jelenlegi méretekkel fűszerezve!!!!
picipocak19
 
 


Tibicsoki,

Sok vidámságot a legkisebb jövevényhez:-)

Liu,

Ne izgulj, észre sem veszed, és már ott is lesz veled a kiscsaj:-)

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!
Szóval Pocak kérésére akkor leszek az első: Bence 9 hónapos múlt, 8940 gramm, 72,5 cm. Fogaink száma 8, kúszás-mászás ezerrel. Két kezét fogva ill. a bútoroknak támaszkodva jár. És dumál!!! Fényképet majd legközelebb, hétvégén készültek újak, de még nincs bemásolva a gépbe Kép

Várom már Tibicsokit, kíváncsi vagyok a részletekre!

Liu!
Szorítok, meglásd hamarabb itt lesz az idő, mint gondolnád Kép

Csajok!
Tényleg hová tűntetek? Ne dögöljön már be ez a topik!!!!

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Nekem zűrös ez a hét, nincs időm írni, majd csütörtöktől. De azért mindig megnézem, mizujs.

Tibicsoki sok boldogságot! Talán már holnap hazamehettek?
nyeste
 
 


Pocak!

Ági jövő héten lesz fél éves, pont egy hét múlva.
Friss súly méretet nem tudok, mert rossz a mérleg.Kép
5 és fél hónaposan 7,4 kg volt és 65,5 cm.

Forog hasra, imád "szerelni" és már nem cumiból iszik/eszik, hanem vagy tányérból vagy itatós pohárból, nagyon ügyes.
Nagyon szereti a képességfejlesztő játékokat.

És íme a fotó:
Kép
Vendég
 


és mégegy:
Kép
Vendég
 


Dóri!

Ági gyönyörű kislány és ismét a tőle megszokott eleganciával...Kép Nagyon ügyes tényleg. Mi is bevezetjük holnaptól az itatós poharat, hamar megszokta?

Nyeste!
Akkor csütörtökig kapsz haladékot Kép

Fricky!
Várom a képeket!
picipocak19
 
 


Akkor folytatom a sort:
Danca nemsokára egy éves lesz, 10 kg és 76 cm. 5 foga van, de már készülőben van a hatodik. Mászik ezerrel, kapaszkodva lépeget, de még határozottan előnyben részesíti a mászást, úgy lényegesen gyorsabb:-)
Integet, dumál, már mondja, hogy mama:-)Mindent szétszed, magára ránt, megszerel. Ha tapsot ill. zenét hall, rázza a fenekét. Kedvence a virágföld...
Itt van kép is.
KépKépKép

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Danca nagyon édes! Lesz sorban állás a lányoknál érte az tutiKép
picipocak19
 
 


Köszi!!!

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Fruzsina vagyok 5 hónapos. 8kg, 67 cm. Felfedeztem, hogy szótagokat tudok mondani és ezt a tudományt mindenkinek bemutatom, sőt a hasra fordulást is. Nagyon szeretem a mesekönyveket, főleg Micimackót. Imádok ülni, gyűlölöm ha kézben tartva félig fektetni akarnak. Nagyon szeretek zenét hallgatni és azt is ha énekelnek nekem. Mindenkit puszilok: Fruzsi
Kép
picipocak19
 
 


Sziasztok!

Tibicsokinak nagy gratula!!!!

Gyönyörűek a babák!!Kép

Mi ma vagyunk 1 hónaposak és 15 naposak. Gergő 5270 gramm és 57 cm. Már mosolyog, és ha beszélünk hozzá, már próbál válaszolgatni. Az A és E hangokat már hallani tőle. Nagyon édes hangja van.
És íme a kép:
image

jucus1
 
 


image

jucus1
 
 


Kép

jucus1
 
 


Csak sikerült feltenni!Kép

jucus1
 
 


Csajok!
Nagyon édesek a picik!
Sajna képet még mindig nem tudok, a pasik ebben a családban most inkább a tetőtérrel vannak elfoglalva Kép De igyekszem!

Karpijudit!
Lehet, hogy hülyének fogsz nézni, de én végig azt hittem, hogy Danca lány név Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Én már meglehetősen rég írtam, de mindig olvasgatlak titeket. Nálunk most nagyon zajlik az élet, ugyanis úgy néz ki, még idén lesz saját lakásunk! Kép Nem kis utána járást igényel ,mire minden papírt beszerzünk. Holnap megyünk majd a bankba leadni a hitelkérelmünket. Remélem minden rendben lesz!
Zsófi egyébként 11 nap múlva lesz fél éves. (hogy megy az idő!) 3 héttel ezelőtt volt 7 kg. Majd két hét múlva megyünk méreckedni, friss adatot majd akkor fogok tudni írni. Simán forog már hasról hátra és vissza, mindenért nyúl, már hason fekve is játszik. A fekvés már nem nagyon tetszik neki, inkább ülne. Szereti hallatni a hangját, főleg reggel, amikor felébred, beszél a cuminak!
Aranyosak a babucik, mindenkinek jó egészséget!
Egy kérdés: nincs valami ötletetek, hol lehetne utána nézni gyerekszoba ötleteknek?Kép

kizsó
 
 


Eszti,

Nagymamám is folyton ezzel nyúz, de nekem Õ már csak Danca marad:-) Még a kórházban lett az.

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok Lányok!
Gyönyörűek a babák!Kép
Köszönöm a sok bíztatást,de sajna nem sok remény van rá h a héten szülök.KépTúl hosszú a méhszáj,és semmi jelét nem mutatja a változásnak (valószínűleg rövid a köldökzsinór és nem tud beilleszkedni a baba),így egyelőre hétfőre csaszi van kilátásban.KépMinden nap kell mennünk a kórházba,mivel túl vagyok a terminuson.
Írok,ha lesz valami!Kép
Andi
liu
 
 


Sziasztok!
Szépek és aranyosak a babák, és a legfontosabb, hogy mindegyik egészséges!KépKépKép

Luca a hétvégén lesz hat hónapos, ma mérték, 7,8 kg és 71 cm. Legtöbb idejét hason tölti, illetve ide-oda hemperegve. Néha sikerül négykézlábra állnia, a popsiját már jó magasra felhúzza, meg a lábát is maga mellé, gondolom nemsokára elkezd kúszni. Szeret dumálni, főleg, ha egyedül hagyjuk, akkor jobban. Mindent meg akar fogni, a játékok már nem érdeklik annyira, mint az "igazi" tárgyak.
Az evéssel kínlódunk, nagyon finnyás és nincs türelme hozzá. Most még dundus, de valszeg két év múlva olyan vékonka lesz, mint apuci (ő is ilyen finnya volt anyós emlékei szerint)
Fotót majd később töltök fel.

pussz

Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Nagyon édik a babák.

Judit és hogy érted azt, hogy a kórházban lett Danca?
Igen különleges név.
Szerintem nem lányos.

Liu!
Kitartás és lehet, hogy addig jön Tibicsoki és megosztja a friss császáros élményeket veled.
A mindennapi mászkálásért nem irigyellek, de lehet, hogy azért kell, hátha így megindul magától a szülés.
Ha hétfőn szülsz az azért jó, mert akkor, ha minden ok, szombaton mehetsz hazaKép

Pocak!

Titeket nem szekál a gyermekorvos, hogy Fruzsi jó súlyban van?
Minket már fokozatos étrendváltozásra köteleztek Kép

Bea!
Luca 5 cm-el hosszabb és uannyi kiló, mint Ági Kép
Vendég
 


Kizsó!

Gyerekszoba ötletek a Brendon honlapján jókat lehet találni illetve külföldi honlapokat nézegettem.
Én nem szabtam annyira babásra, ha oviba megy ne legyen ciki nekiKép
Vendég
 


Sziasztok lányok, most már mi is csatlakozhatunk a J.F. kórház babás anyukáihoz.
Mindenkinek nagyon-nagyon köszönjük a gratulációt aranyosak vagytok.

Jelentkezem, amint több időnk lesz.

Racsits Fanni is szerettettel üdvözöl titeketKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Dóri79!

Én nem kimondottan babás szoba ötletekre vadászok, hanem lányos szobákra. Ha elköltözünk a két lány egy szobába kerül és nekik akarjuk megcsinálni a szobájukat vmi igazi lányosra! De azért köszi! Kép

Tibicsoki! GRATULA! Sok egészséget és kitartást nektek! Élvezzétek ki minden pillanatát, mert hamar meg fog nőni Fanni!

kizsó
 
 


Dóri,

Semmi különös, csak már a kórházban ráragadt a Danca név. Én azóta sem nagyon hívom Daninak.

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Karpijudit!
Nálam akkor feleltél a kérdésre Kép Így már tiszta Dániel=Danca Kép
Hihihihi!

Kép Kép
fricky
 
 


Dóri!

Szerencsére eddig nem kifogásolta a dokinéni a súlyunkat, de mindig megjegyzi, hogy "jó a segge" Fruzsinak. Kicsit szabadszájú, de nagyon ari.
Egyenlőre még javarészt anyatejet eszik, most szoktatom az ízekre, eddig alma, barack, sütőtök és sárgarépa lett kipróbálva, tehát nagyon nem is tudok mit változtatni. Szerintem Ági is remekül néz ki egyáltalán nem dagi, szép formásKép és a dokitok szerint mit kéne változtatni?
picipocak19
 
 


Szerintetek dagi a gyerekem? Kép

Kép
picipocak19
 
 


sziasztok (előkerültem én is)Kép)
GRATULA Tibicsokinak
Tüneményesek a babák. Mi is nővünk mint a gomba, még mindig anyatejesek vagyunk hurráKép és kb 6,2kg és 60cm, egyre jobban érdeklődünk minden iránt, amit elérünk, megfogunk és megis esszükKép)
Kép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Picipocak ne nevetess, teljesen jó forma a kiscsaj, az enyim is kis húsgolyó, de így jó. Igy legalább olyan jól meg lehet már dögönyözni.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Tüneményesek a babák.

Pocak,

Szerintem nicsn semmi baj a csajszi súlyával. Szerinem is kicsit korai ebben a korban fogyózni:-)

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Kép
Kép

képek Lucáról

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Nem semmi haja van a kiscsajnak:-)

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Pocak!
Egyáltalán nem dagi a kiscsaj!!
Különben is nem szép a sovány ember Kép

Marq!
Luca haja tényleg nagyon király Kép

Kép Kép
fricky
 
 


Köszi csajok, én is így gondolomKép

Luca haja csúúúúcs, annyira édesKép
Hol vettétek azt a plüss virág csörgőt, ami az I. képen Luca kezében van? Olyanra vadászom.
picipocak19
 
 


Pocak!

IKEA termék.

Nem dagi a csajszi, csak jó húsban van. Ez addig nem gond, amíg nem halad meg bizonyos mértéket, akkor viszont nem árt rá figyelni, mivel megterheli a kicsi keringését....

Fricky!
A sovány ember nem szép, de a hosszúcombú, vékony nőket szeretik a pasik...Kép
A múltkor az IKEA-ban egy srác mutogatta a barátnőjének, hogy szülés után is milyen jó hátsó felem vanKép
Én megígértem a férjemnek, hogy nem hagyom el magam....és ezt be is tartottam, pedig sokat szedtem fel, de mind lement.
Vendég
 


Bea!

Mail ment, válasz nem jött Kép
Megkaptad?
Vendég
 


Pocak!

Nekünk okt. közepére már csak napi 2* tápot és többszöri gyümölcs, zöldség, főzelék adagot írt elő, mert az nem hízlal annyira. Ez Áginak is jobb, már szinte követeli magának a tányért...Kép
Imád kanállal enni, és szépen eszik, de ha olyanja van akkor minden tiszta trutyi.
Vendég
 


Dóri!

Köszi, hétvégén megyünk az IKEA-ba, remélem lesz is! Pont délelőtt volt nálunk a dokinéni (csak nézegelődőbe) kérdeztem Fruzsi súlyáról, és azt mondta, hogy a hosszával arányos a súlya.
Nálunk is volt ez a szülés utáni kinézet miatti aggódás apa részéről. Soha nem mondta, de láttam rajta, hogy örült mikor szülés után meglátott. Persze én a cukordiéta miatt nem is tudtam túlenni magam, így nem volt mit leadni. Persze szerencsém is volt.
picipocak19
 
 


Pocak!

Nem dundi a csajod egyáltalán....
Csak az előző képen rosszul lett fotózva...

És most látom, hogy ő 3 cm-el hosszabb, mint Ági és a születési súlya is nagyobb volt.

Tök jó, hogy nálatok csak úgy is jön a dokinéniKép
Vendég
 


Dóri!
Hogy eteted Ágit? Ölben vagy már etetőszékben?
picipocak19
 
 


EtetőfotelbenKép
Ez jól dönthető, úgy kb. 135 fokos szöget zár be a vízszintessel.
ÍGy jobb, mint ölben, az nem annyira kényelmes neki, mivel nem tudom fogni és etetni egyszerre, akkor viszont még nagyon terhelődik a gerince, ha egyedül ül.
Ha gondolod küldök képet.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: