Új privát üzeneted érkezett!

Tigrist kiegeszitenem....ha nem baj
A Tenna- nak letezik egy fajta halos, eldobhato bugyija, nekem nagyon bejott...igaz akkor hulla meleg nyar volt, mikor en voltam
Plusz a WC hasznalathoz vittem Domestos kendot, amivel kisse higienikusra varaszolhato az amugy eleg tree WC.
Tejbeinditasra nekem bejott a Laktoherb tejserkento tea,(ferjem hordta be naponta literes palacban) csaszarosan mar 2.nap szopizott 30gr a lanykamKép)Kesobb meg kell figyelni, hogy a baba nem lesz e hasfajos tole, mert akkor kivalthato egyeb nepi gyogymodokra (csulok pekne modraKép))))

Torna: nos lehet hogy en vagyok nagyon finnyas, de nekem az Uzsokis torna nagyon nem jott be: koszosnak iteltem meg a helyseget, budos volt es engem megmasztak a hangyak...de ez csak az en velemenyem.Mindenesetre ne varjatok tole tul sokat....a torna viszont nagyon jo!
monique
 
 


Monique: akkor csak a hely nem jött be, de a torna jó volt??
tikobaba
 
 


Igen, a torna maga jo csak a korulmenyek eleg rosszakKép
Kicsit luken fogalmaztam.... sorryKép
monique
 
 

 
 

Azért ez még talán a jobbik eset, bár a hangyák nem túl csábítóak... Kép Majd legfeljebb úgy fogom magam érezni, mint amikor az egyetemen jártam tornázni
tikobaba
 
 


Köszi Tigris a listát.A felére nem is gondoltam volna magamtól Kép

Kép

Kép
anita23
 
 


Kedves Mamaya és többiek,
minden infó érdekelne Lukács doktorral kapcsolatosan. Aki nála szült (vagy fog), és van kedve írni nekem, ne fogja vissza magát.
Címem: bombi@mailbox.hu
Előre is köszönöm.
S.
sonrisa
 
 


Sziasztok!
16 hetes vagyok és még nem érzem a picurt.Annyi mindenkitől hallottam már, hogy ilyenkor már lehet pici morgásokat vagy csiklandozásokat érezni..., de nálam semmiKép((( Úgy félek nehogy valami baj legyen.A héten megyek ÁFP-re és már előre gyomoridegem van.Mennyi idő alatt van kész az eredmény?

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Timcsusz: első baba? Akkor később szokták megérezni a mozgást a kismamák. Ha pedig elöl van megtapadva a lepény, akkor pláne, úgyhogy nyugi, az semmit nem jelent, ha 16 hetesen még nem érzed! Nekem az afp-m 10 nap alatt lett meg.
tikobaba
 
 


Timcsusz: megertelek....
En CSAK a 20. heten ereztem...Kép( mar ugy aggodtam
Az en vedonom az alabbit ajanlotta
Fekudj hanyatt (ezt nem szeretik a babocak) kinyujtott labbal es tedd a kezed a hasadra...es erezni fogod!
persze lehet hogy a 16.heten meg ez nem mukodik, de a 20.on mar mukodott es aztan mar tudtam mi az o mozgasa, es mi az egyeb.
Amugy biztos erzed csak nem tudod, hogy az azKép)
monique
 
 


Sziasztok! Én tavaly szültem az Uzsokiban és már bánom hogy nem néztem be előbb ide mert akkor én is jó sok infot kaphattam volna amikor még terhes voltam.
Én is az öt ágyas room-inban voltam,ami tényleg a legjobb az összes szoba közül,de amint hallom a többségnek már szerencséje lesz és a felújított szobákban lehettek majd a picikkel.
A Tiba-nál senki nem fog szülni?
kismuki
 
 


Kismuki, Te a Tibánál szültél?
Nekem olyan horror-sztorikat meséltek róla, hogy elrettentem. Persze ez lehet hogy csak szóbeszéd volt...
tigris
 
 


Tigris: igen,nála szültem és már a terhességem előtt is hozzá jártam és nagyon jó fej volt.Miket hallottál róla? Kíváncsi vagyok,mert én csak jókat.Én november elején szültem,de az év végén mi is tervezünk újabb projektet.
Ti is ilyen gyorsan akartok még egy babát,vagy te már tavaly előtt szültél?
kismuki
 
 


Kismuki:
nekem a Tiba kicsit olyan mint egy orias LiliputbanKép) Nem ismerem ot, engem anno egyszer vizsgalt, mikor bent fekudtem a korhazban, igy nem akarok rosszat irni rola....csak nekem nem volt szimpi, igy ranezesre.
Kicsit nagyon erezteti hogy o a fonok, nem?
Milyen amugy mint sajat doki?
monique
 
 


Kismuki, nem írok rosszat Tibáról, csak akkor írnám meg, ha a saját bőrömön tapasztaltam volna, de az eset a barátnőmmel történt.
Én is novemberben szültem, de 2002-ben. Mi rögtön szerettünk volna kistestvért, de nem akar összejönni azóta sem sajnos. Pedig szerettem volna, ha kicsi a korkülönbség.
tigris
 
 


Sziasztok!
Nem tudjatok veletlenul, van az Uzsokiban is IKEA szoba? Szoval ahol muszerek nelkul lehet szulni?
KosziKép

KépKép
fibi
 
 


Van igazság abban amit írtok lányok,tényleg elég érdekes figura,vannak fura dolgai de mint saját orvos tényleg nagyon rendes.
Én 2002 óta óta járok hozzá és azt hiszem szerencsém van hogy ő az orvosom.Elmesélem nektek hogy miért ha nem bánjátok,ígérem rövid leszek.
Szóval az esküvőnk után nem sokkal eldöntöttük hogy vágjunk bele a babaprojektbe,a munkám már megengedte hogy elmenjek,ráadásul mi is hamar akartunk két babát.Elmentem az Örsre a rendelőbe hogy megnézzék minden oké-e velem,belevághatunk-e?
Nem írok nevet mert nem tudom pontosan melyik doki volt ott éppen-egy fiatal- akihez mentem.Addig nem volt saját dokim mert soha nem volt semmi gondom.
Ez a doki közölte velem hogy januárban már voltam és mivel még csak november van,az állam neki nem fizeti ki hogy egy éven belül megvizsgáljanak ha semmi problémám sincsen.Köszi.
Rá egy hétre begörcsöltem és felhívtuk a Tibát mert anyumat ő műtötte régebben.Másnapra már be is hívott,mindkét petevezetéken ciszta.....nem is kicsi.Adott gyógyszereket,már nem fájt de ott volt.Ő azt mondta lehet más megműtene,a Csapó is rögtön laporoszkópiát mondott,de ha akrunk babát akkor vágjunk bele( ugyan nehezebb lesz )de akkor hátha elmúlik,az esély hogy műteni kell a terhesség alatt pedig 1%.A következő hónapban terhes lettem,azóta van egy 6 hónapos kisfiam a cisztám pedig összement picire és nem kellett megműteni.
Hát ennyi remélem nem volt túl hosszú történet.A másik dokinak pedig lassan megköszönöm hogy nem nézett meg mert így legalább olyan dokim lett aki soha nem kért pénzt( persze azért mindig adtunk neki) és 100%ig megbízom benne.
Az viszont tuti hogy a Tiba nagyon nyomja a Csapót,ő a kedvence,mindig vele konzultál mindenről.
Ikea szoba szerintem nincs de ha most fogják felújítani akkor talán az is lesz.Bár ha a következő szülésem is ilyen lesz akkor nekem tök mindegy hogy abban a 2 órában hol vagyok.
Ahogy olvastam a ti dokijaitok is rendesek voltak és azt hiszem ennél nem is kell több.
kismuki
 
 


Fibi, az IKEA-szoba nem azt jelenti, hogy ott műszerek nélkül lehet szülni, hanem az egy gyermekágyas kórterem, amelynek a berendezését az IKEA szponzorálja. Az Uzsokiban az egyik nővér azt mondta, hogy lesz szeptembertől két fizetős szoba, amelynek a berendezése modern lesz, ára kb 5000 ft. Nem tudom többiek mit szóltok hozzá, akik már feküdtetek többágyas kórteremben, de nekem, mint elsőbabás anyukának kifejezetten jót tett, hogy a szobatársaim segítettek, bátorítottak. Pedig mehettem volna az egyágyasba, mert éppen üres volt.
Kismuki, nekem a Csapó az orvosom, kedvelem, bár elég távolságtartó, nem túl empatikus, de jó szakembernek mondják.
Gratulálok, hogy a nehézségek ellenére egészséges féléves babád van!
tigris
 
 


Tikobaba & Monique!
Édesek vagytok, ahogy bíztattok-))Ma talán éreztem.... azt hiszem!! kb 1/2 órán keresztűl morgott a hasam jobb oldalán és rá egy óra mulva valami hasonló történt megint...Remélem a kicsi volt!!! Első babánk lesz és már nagyon várom, hogy találkozzunk!

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Timcsusz: akkor most már ezt az érzést figyeld, szerintem hamarosan újra jelentkezik Kép)
tikobaba
 
 


Tigris! Gondolom nem véletlenül nyomja a Tiba a Csapót,engem is vizsgált már és különben szakmailag én is csak jókat hallottam róla. Láttad a szülőszoba műsorban?!
Timcsusz! Nekem is felajánlották az egyágyas szobát de szerintem mindenképpen jobb ha a többi kismamával vagy.Én a 3.napon már féltem hogy nem lesz tejem és az előttem szülők nyugtatgattak és meséltek hogy nekik hogy volt.Rá egy napra már én nyugtattam az utánam szülőket.És bármi gondod van,rögtön kérdezd majd meg a csecsemősöket.Van két nagyobb darab nő,ők a legrendesebbek,mindenben segítenek majd.Irigyellek,már én is alig várom hogy megint terhes legyek.Élvezd ki minden pillanatát,persze csak ha már a hányigeres időszak elmúlt.!!!
kismuki
 
 


Kismuki:Kedves, amit ítrál,de szerintem nem nekem szántad.-))Viszont teljesen egyetértek veled.Én is több kismamával szeretnék majd együtt lenni,de egy szempont nagyon fontos lenne,a wc bent legyen.Elég ha csak mi páran járunk rá...Így talán a higénia is megoldhatóbb lesz.Amúgy én is a Csapóhoz járok és eddig csak pozitív a véleményem róla.

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Kismuki, láttam Csapót a szülőszoba c. műsorban, ott nem tudott igazán kibontakozni, mert könnyű szülés volt. Az én szülésem alatt reggel 8-tól este 21 óráig végig velem volt, fél óránként jött be a szülőszobára megnézni. Ezt Timcsusznak is írom, hogy bár én a terhesgondozás során néha rossz érzésekkel távoztam tőle (számomra fontos dolgok, kérdések flegmán kezelése miatt), de a szülés alatt kifogástalanul viselkedett. A férjem is a legnagyobb elismeréssel nyilatkozott róla. Kismuki, egyébként teljesen egyetértek veled abban, hogy jó társas szobában lenni, engem is a többi mama dobott fel legjobban.
Timcsusz, az én kisfiam a 16. héten egy fogorvosi műtét közben adott először életjelet magáról :-) Ha fürdőkádban ülsz, és finoman csorgatod a hasadra a vizet, akkor biztos beindul a kicsi.
Az Uzsokiban van egy osztályos nővér, fekete hajú, szemüveges, Áginak hívják, nagyon szerény és roppant kedves. Nekem ő nagyon sokat segített, ha a terhesség során kérdéseim voltak. A Csapónál ő van keddenként a magánrendelésen.
Most egy hétre lemegyek Balcsira a kisfiammal, mert a suliba meg kell írnom pár házi dolgozatot és lehetetlen egy 17 hónapos mellett erre is időt szakítani, úgyhogy megyünk anyukámhoz, hogy vigyázzon addig a kicsimre.
Timcsusz, mi lesz a bébi neve?
Mindenkinek jó hétvégét!
tigris
 
 


Tigris,remélem a tanulás mellett azért jól telik majd a heted,és lesz időd pihenni is kicsit.Ilyen sokáig tartott a szülés?De nem volt semmi gond csak a vajúdás volt hosszú? Lehet hogy már leírtad de én kíváncsi lennék rá.Timcsusz,én 17 hetes voltam mikor nyaralni mentünk és a repülőn mozdult meg először,de aztán 1 hét múlva már rendszeresen éreztem...és onnantól kezdve nem volt nyugtom.Amit Tigris mondott az nagyon jó próba neki,főleg este amikor a legéberebbek,mindenképpen próbáld ki!
Nem tudtok véletkenül valami jó helyet ahová elmehetünk a kisfiammal délelőttönként?Apukánk éjszakázik és ilyenkor mindig megyünk valahová hogy ő tudjon aludni.Már Zuglót és Újpalotát bejártuk most új célok kellenek.Előre is köszi.
kismuki
 
 


Sziasztok!
Múlthét szerda óta tegnap éreztem újra valami morgást, de méginkább csiklandozást a pocimban.Úgy érzem a picúr kezdi felhívni magára a figyelmet:-))Tigris: A nemét még sajnos nem tudom, de ha kislány lesz Fanni, ha pedíg kisfiú Bence lesz .A babakocsit már megvettük a következő a kiságy lesz.Tényleg a börzén lehet újat venni?

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Timcsusz,mikorra vagy kiírva pontosan?
Elvileg vannak a bababörzén új dolgok is,úgyhogy biztos lesz,de érdemes mindenhol szétnézni. Mi az Ikea-ban fogtunk ki egy akciós ágyat anno. Igaz még csak a 4.hónapban voltam és mindenki azt hajtogatta hogy minek még ilyenkor vásárolni,de ami tetszik azt rögtön meg kell venni szerintem.
Most mennem kell mert Márk szétrágja a lábfejét...
kismuki
 
 


Kismuki:Márknak hívják a csöppséged!Az egyik legszebb férfinév szerintem.Ha fiam lenne én is így hívnám, de van már egy a családban.Vásárlás terén nagyon egy húron pendültünk, úgyanis én is 4 hónapos múltam:-)) és már a kiságyat venném én is:-)))Október 10-re vagyok kiírva.

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Sziasztok! Márknak hívják de mi csak Mukinak szólítjuk,akartam róla küldeni képet de valamiért nem jön át....majd még próbálkozom.
Ti is szép neveket találtatok,már mi is gondolkodunk a következő neveken,de még egy kicsit odébb van.
Akkor te is olyan lelkes vagy Timcsusz mint én voltam,minden szép dolgot megvettem neki ami megtetszett,de szerintem ezzel mindenki így van.
Most 4 napig én sem leszek,ez lesz Márk első nyaralása szállodában...nagyon kíváncsi leszek rá hogy fogja bírni,főleg az éjszakai felkelésnél.Vasárnap jövünk haza,majd jelentkezem.Nektek is jó hétvégét!!!
kismuki
 
 


Szisztok!
Képzeljétek,kimentünk a párommal a börzére és egy zsák ruhával jöttünk haza.Írtó szépek!! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi klassz cuccra fogunk lelni:-))

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Sziasztok!
Ha valakit érdekelnek az előadások ide leírom őket.Minden szerdán van a faházban 17-19-ig,utánna meg lehet nézni a szülőszobát.
Május 12 : A szülés eseményei -vendég : a szülésznő

Május 19. : az intim tornáról és a gyógytorna lehetőségeiről - vendég : a gyógytornász

Május 26.: Félelemről és fájdalomról


Én is voltam a börzén,sikerült tök olcsón pelenkázótáskát vennem,újat,aminek nagyon örültem.Tudtam volna vásárolgatni rendesen,csak sajna már megvan mindenünk,így sak nézelődtem Kép

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok lányok!Akkor érdemes volt kimenni a börzére ha ennyi mindent tudtatok venni.
Mi nagyon jól átvészeltük az első nyaralást.Márk nem akart kijönni a medencéből.Éjszaka kicsit húzós volt,mert kb.7perc volt amire a bébiételmelegítő megmelegítette a tápszert,és addig sírt a picikém,de nem szóltak a szomszédok,pedig egy szállodában papírvékonyak a falak.
Anita,te egy hónap múlva fogsz szülni igaz?
Tigris nálatok mikor jött ki az első fog?
kismuki
 
 


Anita:akkor neked is jól telt a vasárnapod:-))Táskát mi is néztünk,de nem láttunk olyat, ami megfelelt volna.Viszont nagyon klassz overálokat meg hálózsákokat vettünk!
Kismuki:örülök, hogy ilyen kellemesen sikerült ez a 4 nap:-)))Mennyi idős a picúr?

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Sziasztok!

Látom sikerrel jártatok a börzén. Én nem mertem kimenni, mert hajlamos vagyok mindent megvenni ami tetszik, a rendelkezésemre álló keret teljes kimerítéséig. Így inkább a szigorú távolmaradást választottam.

Holnap jön valaki a faházas előadásra? Ezt már korábban kinéztem, és igyekszem odaérni.
Tudtok nekem abban segíteni, hogy a Nyugati tértől tömegközlekedéssel hogyan jutok el az Uzsokiba?

Szép napot mindenkinek!

csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Csirkesz, én szeretnék elmenni erre a holnapira, ez engem is érdekelne. Remélem, elengednek a munkahelyemről... Hát én a Nyugatitól csak bonyolultan tudom, leírom, de hátha tud valaki egyszerűbbet: Nyugatinál 4-es, vagy 6-os villamossal Blaha, ott 7-es busz a Róna utcáig, és onnan vagy lesétálsz, vagy a trolival mész egy megállót... De biztos van ennél egyszerűbb is!!

Bea
tikobaba
 
 


BeaKép Köszi! Így már oda fogok találni.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Remélem Kép
tikobaba
 
 


Sziasztok!

Kismuki: igen már csak egy hónap van hátra a szülésig.

Örülök ,hogy ilyen sokan jöttök az előadásra,megyek én is és szeretném a szülőszobát is megnézni.Remélem ti is.
Csirkesz: úgy is tudsz jönni a nyugatitól,ha lejössz az Ecseri útig metróval és onnan a 3-mas villamossal a Laky Adolf utcáig,onnan pedig besétálsz,így nem kell sokszor átszállnod.


Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Hát megint itt vagyok,ugyan ma már írtam de látom nagyon beindult a beszélgetés.
Én sosem voltam ott a faházas előadásokon,de majd írjátok le milyen volt hátha legközelebb én is megyek majd.
Hát az egy hónap az már nagyon szűkös Anita,gondolom már mondta a dokid,hogy lassan csomagolj!!!
Márk most múlt 6 hónapos,lassan jön a foga,most is itt sikítozik,olyan jó kedve van...ilyenkor egy kisbaba már alszik,de ő még itt vigyorog.
Szerintem a 4-6-ossal meg a 7-essel egyszerűbb és gyorsabb is a kórházhoz menni.
jó éjt mindenkinek!
kismuki
 
 


Sziasztok!
Egy másik topikban szoktam írogatni, de most egy barátnőm segítséget kért, talán tudtok segíteni:
7 hetes terhes, második terhessége.Egy napja elég negatív élményben részesült a dokijától és most váltani szeretne.Az Uzsoki van hozzájuk a legközelebb, itt szeretne egy megbízható orvost találni.Ha van ötletetek, kérlek írjátok meg nekem, neki nincs otthon internete.Az e-mail címem a profilomban,de ide is visszanézek később.Előre is köszönjük!!!
Barack
barack
 
 


Sziasztok!

Hűű, most már annyi útvonal-tervet kaptam, hogy a bőség zavarában szenvedekKépKép. Valahogyan majd csak odaérek, a mai előadást ki nem hagynám.

Barack, én nem ismerem az uzsokis dokikat, csak azt az egyetlen orvost, akihez azóta járok, hogy Bp-en lakunk. Őt is a magánrendelésén ismertem meg, de el nem cserélném a világért sem. Ő dr. Járányi Beáta főorvos, és nagyon pontos, szakszerű, barátságos és megértő. De állítólag csak korlátozott számban vállal szüléseket.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Nekem is Járányi doktornő az orvosom, nála szültem tavaly és maximálisan elégedett vagyok vele. Sőt, többeknek is ajánlottam már Őt, és mindenkinek ez volt a véleménye. Szakmailag és emberileg is a csúcson van, de én is hallottam, hogy mostanában sok a kismamája, így csak korlátozottan vállal újakat.
maternity
 
 


Sziasztok!
Most látom csak, hogy beindult a topik!
Szuper, hogy ennyi kismami van, már én is szeretnék ismét az lenni!!!!
Kismuki, nálunk 11 hónaposan jött az első fog, és minden egyes fogacska egy átmulatott éjszakával járt. De nem panaszkodom, mert a fogaktól eltekintve a fiam hathetes korától átalussza az EGÉSZ éjszakát, hurrá!
Másfél évesen még csak kilenc foga van egyébként.
Majd ORAL B bébifogkefét vegyél Márknak, az a legjobb. Amikor még csak kis rügyecske van kint, akkor frottírt nedvesíts be és azzal kell tisztítani.
Barack, én a Csapóhoz járok, fiatal, kitűnő szakember, de nem a lelkizős fajtából. Viszont amikor a szülésre került a sor, nagyon-nagyon kedves és aranyos volt, szinte újjászületett.
Friss kismamik, szülésznőt lehet már választani?
tigris
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a tanácsokat, esetleg tudjátok a Járányi és a Csapó telefonszámát, vagy csak egyszerűen próbálkozzanak a kórházban?
Barack
barack
 
 


Barack!

Kezdetnek a kórházat javaslom. Ott ingyen levonhatják a maguk véleményét a dokiról, és el tudják dönteni hogyan tovább. Váltanak, vagy maradnak. Így senkit nem érhet csalódás.

Ha kell, a későbbiekben meg tudom adni Járányi doktornő magánrendelőjének a számát.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Lányok, én nem tudok menni előadásra, leírjátok majd, hogy milyen volt? Kép Köszönöm!

Bea
tikobaba
 
 


Sziasztok !

Fantasztikusan jó volt a tegnapi előadás.Mostmár bánom,hogy nem mentem el máskor is. A szülőszoba nagyon modern és barátságos,van labda és zuhanyozni is lehet.
Kicsit módosítanám a programot amit fentebb írtam,mert közben megváltozott:

Május 19. Fogorvos fog előadást tartani

Május 26. Együttszülés lesz a téma

Remélem kibírjuk még a 26.-át,mert mi együtt fogunk apával szülni Kép) Persze én már becsomagoltam,így startra készen állunk már.Bevallom a tegnapi szülőszoba látogatás után már kicsit rezeg a léc nálam,hát még apánál Kép)

Sziasztok : Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Helló Lányok!

Csatlakozom AnitáhozKép A tegnapi előadás tényleg fantasztikus volt. Én úgy készültem, hogy a fenekemet fogom szétülni, mire eltelik az idő hétig. De csak azt vettem észre, hogy már vége is. A lányok is nagyon szimpatikusak voltak, a szülésznő hihetetlenül kedves és türelmes, az előadásokat szervező lány szintúgy aranyos. Tetszett az előadás kérdezz-felelek stílusa, bár először meglepődtem - hiszen előadásra számítottam. De jobb volt ez így.

A felújított szülőszobák is nagyon tetszettek - le a kalappal a kórház előtt. Otthon nem győztem részletezni az élményeket. A férjem feltett szándéka, hogy bejöjjön velem szülni, de csak azért, mert tudja nagy segítség lesz ő nekem. Ezért neki pontosan le kellett írnom, hogy a szülőszobában hol van az ágy, mekkora, és mi garantálja, hogy nem fogja látni a "véres jeleneteket"KépKép Megnyugtattam, hogy minden rendben lesz.

Azt hiszem, a maradék két előadást nem fogom kihagyni. Igaz, hogy csak szeptember végén fogok szülni (remélem nem előbb), de most teljesen belelkesedtemKép

Anita! Hogyhogy a tegnapi szülőszoba látogatás után rezeg a léc?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Csirkesz, mikorra vagy kiírva? Én szept. 21-re...
tikobaba
 
 


Bea, én szeptember 25-26-27-re. Mindig attól függ, hogy a nődokim, az uh-os doki, vagy a védőnő olvassa-e le a korongotKépKép Személy szerint a szept. 25-öt tartom számon.

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Hát akkor nagyon egy időben vagyunk Kép

És a kórtermeket is újítják már??
tikobaba
 
 


Bizony. Már le van zárva az emelet fele. A nőgyógyászati részt leköltöztették egy emelettel lejjebb, a szülészet részleget meg per pillanat fél emeleten üzemeltetik. Állítólag 6 hét, és elkészülnek az új rooming in szobákKépKép De ha csúsznak is, szeptemberig tutira elkészülnek.

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?