Új privát üzeneted érkezett!

Renoka,
Pont én is odaát voltam, ott írtam neked cukorral kapcsolatban...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Reno Kép
no para! írtam a másikban. nem rossz az eredményed. Az enyém 7.8 volt, felső határérték Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Itt is köszönöm, mindkettőtöknek Kép
renoka
 
 

 
 

Sziasztok,

Megint ÁFA határidő van... Kép Még holnapig ki kell bírnom... Kép

NorkaKép
Már miért is köveznénk meg azért, mert szeretnél dolgozni a picur mellett is? Szerintem ideális ez a heti pár óra arra, hogy szellemileg fitt maradj és ne veszítsd el a kapcsolataidat a külvilággal. Megjegyzem, akkor már engem is lehetne kővel dobálni régen, mert én meg nem hagyom abba a melót, hanem itthonról folytatom. Persze ez nem ugyanaz, mintha bejárnék meg sokkal kevesebb is, de azért akkor is munka. És én önszántamból vállaltam fel ezt. Tudva azt, hogy ha most elkezdek teljes időben pelenkázni, stb. abba beleőrülök előbb-utóbb. Úgy vagyok vele, hogy meglátjuk, mit fogok bírni. Ha nem megy, még mindig be tudom dobni a törülközőt. Kép
Kíváncsi vagyok, mit találtok az IKEÁ-ban... Majd megírod a tapasztalataidat?

OrsiKép
Miért is kell Neked fogyózni? Mennyi többlettől szeretnél megszabadulni? Kép
Igen, szeretném, ha írnál pár szót a köldökzsinór vér levételről, ha lehet Kép Köszi!

KrisztiKép
Tudom, hogy pillanatok alatt kinövik a pici holmikat, de akkor addig meg ne adjak rá semmit? Én minden pillanatát szeretném majd élvezni a babázásnak, és nem felgyűrt ujjú kis rugikat adni a drágámra.. Kép
Köszi a rucik dícséretét! Kép

RenoKép
Na, mit mond a dokid a cukorra? Szerintem is benne van a határértékben. Biztos majd azt mondja, hogy nem diétázol eléggé és így is kövér vagy Kép Kép Terhességnél normális, hogy magasabb a terhes nélküli értékeknél. Szerintem. .)

Puszi most megyek, tényleg sok a meló, de már fél lábbal is kibírom Kép

Ma voltunk a szülésznőnél, nagyon aranyos, teljesen meg voltam elégedve vele. Szóval újabb pipa Kép

Unique
29+6

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
miért is kell?? mert van rajtam még ez az, ami a szopi alatt idenőtt Kép de annyira nem lettünk jóba, hogy örökre együtt maradjunk.
A cél 55 kg lenne, az a versenysúlyom, attól 8 kg választ el.

Mi a pasiknak levetettük a köldökzsinórvért. Amit tudni kell:
1. nem biztos, hogy le tudnak venni annyit, amiből őssejtet lehet szeparálni - ez egy kockázat
2. ez nem mindenné alakítható őssejt (olyan csak a zigótában van), hanem ez csak vérképző szervi betegségnél használható fel
3. egyelőre ezeket a sejteket tudják tenyészteni, de kb. 40kg súlyhatárig használható fel ez a mennyiség, utána már kevés - tehát alapvetően gyerekkori vérképző szervi problémák esetén jelenthet megoldást
4. mi a krio rt-t választottuk.
5. a doki simán levette, adnak hozzá leírást, majd apának kell 48 órán belül eljuttatni az rt-hez, addig hűteni kell (nálunk K. még aznap elvitte, mikor levették)
kérdezz, ha még van valami. Ma nem vagyok a topon, így most más nem jut eszembe.

puszi.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

Unique,
Persze hogy kell kis méretű ruha is, csak én legszivesebben minden színben és fazonban vennék egyet, ezért mondogatom(főleg magamnak) hogy nem kell túlzásokba esni, mert ugyis hamar kinövik majd. Inkább legyen jobb minősgű 4-5 darab, amit lehet nyúzni, mint sok nem praktikus de szép példány...de szerintem úgyis csak tapasztalatból fogunk rájönni mi az amire szükség van Kép
A munkához meg sok sikert KépKépÉn már TÉNYLEG alig várom hogy rá se kelljen gondolni...
aztán meglátom meddig fog tartani ez az állapotKépKép

Orsi,
Köszi az info-t a köldökzsinórvérről...mostmár emlékszem, hogy én is a 2-3 pontban leírtakat olvastam, ami elbizonytalanított...majd még megálmodom...
Még egy kérdés, fizetni hogy is kell érte? Gondolom egyszer a levételért, meg évente a tárolásért....vagy...?

Hú, nekem is kéne mennem már a Jánosba a felkészítő tanfolyamra, de azt hiszem január 31-én fogok tudni kezdeni, végül is a doki is a 30. héttől javasolta...hát ezt majd jól betartom...
Mostanában néha beparáztatom magam azzal, hogy mi van ha sokkal korábban jön Máté, vagy valami bajom lesz és feküdnöm kell és nem lesz időm mindent megvenni és elrendezni ahogy szeretném...ez normális ???

Kriszta
27+5

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
terhesen minden normális Kép a parák érthetőek, de nem lesz semmi gond. Én tapasztalatból azt mondom, hogy ha fél is az ember, lőjje be a 32. hetet célnak, hogy addig húzzák ki egyben, utána már nagy bajok nem lehetnek.
1szer kell fizetni a levételért, ott a csomagért, meg magáért az eljárásért, amikor a sejteket kiválogatják, másrészt van 1 éves tárolási díj.

parákhoz még: 1 gyereknek az elején egy alvóhelyre és ruhára van szüksége, semmi egyéb nem fontos. Tehát ha van 2-3 rugi + egy mózeskosár, akkor azzal már el lehet lenni az első időkben Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, éppen tegnap mondta a dokim, hogy még 10 hetet kellene kibírni, akkor leszek a 36. héten. Oylan közelinek tűnik ez így most, pláne, hogy nekem tényleg nem nagy a hasam, és valójában semmi terhes nincs ebben a terhességben eddig, most eltekintve a hülye paráktól.

Unique! Anyám, te ma vagy 30 hetes! De király, még csak most jelentetedd be nem rég, hogy pozitív a teszt. Repül az idő, én már nagyon várom a bébit, bár kisruhán kívül másunk még nincs, de jövő héten már lesz!!

reno
26+0
renoka
 
 


Hú, hát igen, azt nézem, mindenki szépen itt van a 3.trimeszter küszöbén-elején... lassan akár szülhettek is... Kép Én még csak félidős vagyok, dehát telik az idő valóban... itt van a lelki szemeim előtt, ahogy remegő kézzel fogom a pisitől csepegő, két csíkos Medilabot és őrült módon ébresztgetem a férjem. Kép

Renó, pont a kilóid számán gondolkoztam tegnap este, miközben ágyaztam, hogy tulajdonképpen lehet, hogy a dokid túl parás! És így a cukorral is az. Ugyanis 26 hetesen a 6 kg az álomszép gyarapodás, teljesen ideális, szerintem a 40.hétre éppen összejön neked a 10-11. Mi ezzel a baj? Én örülök, ha megúszom 16-tal, már ha veszem Kriszta dokijának a képletét... Kép

Én ehhez az őssejt-dologhoz olyan lemaradott vagyok... Kép Szerintem nálam ebből nem lesz semmi.

Unique, valami keverés van, én IKEA-ban nem megyek bababútorozni. Kép Voltunk ott más kapcsán december elején, és egy nagy nulla volt ott, kicsi a választék ebben és ami volt sem tetszett, illeg-billeg, komolytalan. Pont ennek kapcsán mondtam, hogy kár, hogy a Toscana-nak nincs bababútora, mert őnekik nagyon szép tömörfa bútoraik vannak, igényesek. De mivel már van egy IKEA-s szekrényünk a babaszobába, valószínűleg egy világos fenyő kiságyat és pelenkázót veszünk hozzá, illetve ide a Toscana-s nappalinkba kellene mégiscsak felhajtani egy diófa vagy másmilyen sötét színű bölcsőt. A Lutz-ban nem láttál szép bölcsőt? Akárhogy nézem a Neten, itthon tök gagyik vannak ebből is.

Voltam a Libriben nézelődni, hát képzeljétek, levettem a polcról a Csodálatos újszülöttet, és végignéztem a fotósorozatot arról az 50 percről, ahogy a pici újszülött, még mázgás baba felmászik az anyja hasáról a cicihez és anyja szemébe nézve elkezd szopni. Úgy elkezdtem bőgni... Kép Jaj, olyan ciki volt, az eladók ott bámultak rám! Kép

Norka (18+6)
s_norka
 
 


Jesszus Norka, totál kirázott a hideg és könnyek szöktek az én szemembe is. Meg fogom nézni ezt a könyvet.
A dokim 9 kg-ot "engedélyezet" összesen. VAlóban úgy tűnik, hogy túlzásokba kerget mindennel, a cukorral is. Õ paráztatós típus én paráztatható vagyok, szóval szépen összejöttünk mi ketten. Tegnap, amikor lekövérezett (nem szó szerint), megmondtam neki, hogy úgy tűnik nem én vagyok számára az ideális páciens, ezen meg nevetett. Tény, hogy nagy nőfaló és ilyen "macsó csávó", de könyörgöm, nem vagyunk egyformák. Én az elején is amikor hánytam néha, akkor is simán tudtam enni, nem fogytam, mint néhány terhes nő az elején.

Bútor: RS bútor, itt vannak még fenyőbútorok, elég stabil cuccokat gyártanak. Esetleg nézd meg.

Õssejtügyileg: http://www.kismama.hu/cikk.php?id=61&cid=17101
Ha így nem jönne be, akkor kismama.hu, archivum és ott az Életmentő tartalék-köldökzsinórvérből
Olvassátok el, engem ez a cikk ingatott meg, de azért el fogok menni egy iylen helyre és felteszem a kérdéseimet egy dokinak.
reno
renoka
 
 


Reno Kép
9 kg-t engedélyezett??? 9 kg az a hízás alsó határa!
a másik, meg hogy sokszor tőled tök függetlenül jönnek a kilók. Rám pl. a 25-32. hét között 1 gr nem sok annyi nem jött, és a pocim kerülete is összesen 1 cm-rel nőtt, pedig a pasik ekkor nőttek a legnagyobbat. Annyira, de annyira egyéni, hogy ki mennyit hízik.
Én 11 kg híztam a pasikkal, majd 5 kgt a szopi alatt... meglett nekem is az ikres 16 kg Kép Kép Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Renó, majd megnézem amit mondtál.

Hát, a te dokid se komplett. Kép László doki is 10 kg-t engedne, de már letett róla, ő hajlíthatóbb. Ugyanis az van, hogy a vékonyabb mamik az elején jobban tudnak hízni, szedik fel a szükséges tartalékot. Legalábbis én mostmár ezzel a dumával ámítom magam. De nézd meg ezt:
http://www.ilmiobaby.com/imbol/pages/sezionebaby/tools/aumentoPeso.jsp

Itt írd be a magasságod és a kezdősúlyod, majd "calcola". Minden épeszű úgy gondolkozik, hogy a kezdeti BMI-hez kell igazítani az engedhető gyarapodást. És alatta hetekre lebontva is meg van adva, mennyit hízhatsz, -tól -ig.
s_norka
 
 


Norka Kép
tök igazad van. iszonyúan függ a kezdő súlytól, hogy mennyit lehet hízni. Ha valami 50 kg-san indul, akkor simán hízhat akár 15-20 kg-t is, mert egyszerűen a terhességhez és az utána köv. időhöz bizonyos tartalékokra szükség van. Ha meg 80 kg, akkor lehet, hogy összesen csak a gyerek súlyát hízza maximum, vagy még annyit sem.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szasztok,

Renoka, én már átléptem a 9. kilós határt KépKép akkor most szüljek ? KépKépKép Én is örülök ha 15-nél meg tudok állni, most ezt tűztem ki célul KépKép

Norka,
Azért az én dokim számítását sem kell készpénznek venniKépKépKép

Mi pont ma vettünk egy fenyő komódot az RS-ben.... Majd csak hétfőn szállítják ki, addig még helyet kell csinálni neki...

Orsi, azért én alapvetően nem vagyok parás fajta, szerencsére KépKépKép csak úgy szeretném már magamat halálra vásárolni...mózeskosár és bölcső mondjuk pont nem szerepel a tervek között, de szerintem lesz hol aludnia Máténak Kép
Az RS-ben is láttunk nagyon ari ágyneműket, de ott is és a Brendonban is minden szép pamut huzat műszálas töltetű takarót takar....van olyan, ahol a töltet is természetes anyag??? Vagy ezek a tiszta műszál cuccok speciálisak és jók ? Nekem valahogy nem szimpik...

Ma színházban is voltunk, a Castel Felice-t néztük meg a Radnótiban...Szervét Tibor ide vagy oda, nem voltam elájulva...olyan 'ezt is láttuk' érzéssel jöttünk ki...

Na jó éjt,

Kriszta
27+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


ja, és a védőnő azt mondta, hogy az utolsó két hétben a kismamik fogyni is szoktak KépKép illetve 'veszítenek a súlyukból'Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
van ám a tiszta műszálnak is magyarázata Kép érdekel??? Kép
egyébként gyerekgyógyászok is a műszálat preferálják az első időben, merthogy ott minimális az allergiaveszély. Mindenféle természetes anyagra sokkal nagyobb, a gapjúra is elég magas, a pamut ami nem veszélyes ilyen szempontból.
saját tapasztalat: boltban vehető ágyneműt mi még mindig nem használunk - tavaly vettem egyet, de még nem avattam be. Én mindig plédekkel takarom a fiúkat, mert egyrészt a kapható 90*140es takaró rémesen nagy, másrészt sokkal meervebb, mint egy pl. polár/pamut kistakaró.
Mi a bútorunkat az RSben vettük, úgy, hogy megvettük a legegyszerűbbet, és vettünk hozzá sokféle állatmintát (így nagyságrendekkel olcsóbb volt, minta már a mintásat vesszük, ráadásul különbözik is egy picit a két ágy pl.)

kellemes hétvégét mindenkinek,
puszi. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Köszi, azt akartam, hogy valaki megnyugtasson arrol, hogy miert is jo a muszal....de ezek szerint ti sem olyat használtok...gyapjura nem gondoltam, mivel a panelban ilyenkor is 25 fok van, tok felesleges, de en szeretem a pamut dolgokat, illetve magamnak a pehely/toll paplant... En is az RS-ben (is) neztem az agynemuket, akkor ti sima plédet használtok huzat nélkül ? Vagy a huzatot külön vettétek ? Bocs hogy ilyen hülyeségeket kérdezek...

Koszi,

Kriszta
27+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Tiszta hülye vagyok, már visszafelé számolok KépKép 28+1 a helyes aláírás Kép Beléptünk a hetedik hónapba Kép

Kriszta
28+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
huzatot sem használunk Kép sima kis plédeket. Keresek Neked róla képet.
ezek polár plédek:
Kép

ma is ilyennel takaróznunk, csak az már nagyobb Kép
meg van 2 pamut plédjük Kép

kicsit plédmániás vagyok, így van nekik a kocsiban is Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok ide is írogatni, de alaposan nincs időm olvasni, csak átfutottam ezt az oldalt.

Kilók: én +17 kg után már nem voltam hajlandó a mérlegre állni. Aztán Andor 4!!! hetes korában, már a terhesség előtti farmeromat hordtam. A pólóimat persze nem, mert azok csak a nyakamig voltak jók Kép

Norka,
meló: Andort hazahoztuk a kórházból és másnap már dolgoztam, igaz itthonról. De mivel én tudtam, hogy melóznom kell és magára is kell hagynom Andort Petivel, már a kórházban kapott cumisüveget és cicit is. Aztán mikor hazajöttünk, minden este lefekvéskor üvegből kapott korábban lefejt, fagyasztott tejet. Én az Avent cumisüvegre esküszöm Kép Így nem keverte össze a cicit az üveggel és elfogadja a mai napig is a fagyitejet. Ennek nagyon más íze van, mint a frissnek. Most pl a kórházban nem is tudom mi lett volna vele, ha nem tudja használni a cumisüveget és nem fogadja el a fagyitejet. Gondolom hamar orrszondázták volna tápszerrel, brrr... Szóval arra, hogy otthon hagyd apával, jól fel kell készülni, de szerintem nincs akadálya. Andor 6 hetes volt, amikor osztálytalálkozóra mentem az éjszakába. Peti fürdetett, etetett, altatott. Semmi gáz Kép A kikapcsolódás pedig kell és jár is neked!

Renoka,
nagyon cukik a kiegészítők Hanna szobájába Kép

Unique,
édes rucikat vettetek, nem is emlékszem, mikor volt Andor ilyen pindurka Kép

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok,

OrsiKép
Tündériek ezek a fiúk! Mégképetmégképetmégképetmégképet!!!! Kép
El tudom őket nézegetni egész álló nap... És akkor nem is halad a munka Kép
Nekem is 55 kg a versenysúlyom, de az már nagyon rég volt... Tán igaz sem volt... Kép Amikor teherbe estem már 61 kg voltam. Az 55 kg az naddon sovánka volt. De előbb utóbb nekem is ez lesz majd a cél. Utóbb. Most az, hogy a bébimnek mindene meglegyen Kép
A köldökzsinór-vér témában sokkal nem lettem okosabb, mindenesetre levetetjük, aztán meglátjuk. Tényleg ne kelljen neki. Ez a legjobb, ami történhet. Hogy feleslegesen adtunk ki rá pénzt. Bár úgy lenne.

NorkaKép
Bocsi, lehet, hogy nem kevertem az IKEÁ-t csak egy picit túlkombináltam a dolgokat... Írtál az IKEÁs bútorokról. Emiatt van a zűrzavar a fejecskémben. De már minden OK. Kép
A Lutz-ban vannak bölcsők, szerintem nézzétek majd meg Kép Mi Esprit márkájút vettünk. Meg vettünk hozzá egy kisméretű baldahin tartót és így azt is lehet baldahinnal vagy anélkül is használni (mint a kiságyat). Szerintem nagyon klassz, masszív, lehet rögzíteni és akkor nem ring és lehet ringatni is. A Lutz babakatalógusban azon az oldalon van alul, ahol az Esprit márkájú bútorok. Egyszerű, de jó masszív és nekem nem kellett, hogy gurulni is tudjon, mert nem akarom gurítni a kégliben. Kép
Megnéztem ezt a súly-kalkulátort, de valami nem stimmol vele, mert nekem azt írja ki, hogy 12-18 kg majd amikor belemegyek abba, hogy melyik hónapban (héten) mennyit szabadna, a végén csak 14 kg a max. amit kiír. Kép Valamit rosszul írok be? (nem tudok olaszul Kép)

RenokaKép
Már én is nagyon várom a bébinket, bár egyelőre még imádkozok hogy azért sokkal előbb ne szülessen meg, mert ilyen jó helye, mint a pocakomban sosem lesz. Kép
Tényleg most vagyok 30 hetes. És olyan klassz, hogy most nem kell a 36. hétig mennem vizsgálatokra!!! Bibibibibibibiiiiiiiiiiii Kép Kép
Mizujs a vizsgálatokkal? UH lesz? Más? Mit mondott a doki?

KrisztiKép
Jó Neked, hogy a 15 kg-s határt ki tudod tűzni célként... Én már nem Kép Viszont ami érdekes, hogy a nagyon nagy része a pocakomra jött fel. Picit hízott a popóm is meg a combjaim is, de főleg a pocim (109 cm Kép). Iszonyú nagy és állandóan viszket, tehát még nő .O A kis nyavalyás odabenn Kép Majd meglátjuk, kinn hogy ágyaz magának Kép Kép
Meghozták a fenyő komódot? Fénykép? Kép

Lányok,
Néha feszülget a pocim, meg oldalt szurkál, néha olyan kellemetlen érzés. Ilyenkor nő a baba, rendeződik még mindig odabenn? Olyan ijesztő néha... Talán még 30 hetesen nem kellene szülni Kép

Puszi

Unique
30+4

KépKép
unique
 
 


Szia Lara,

De jó, hogy itt vagy velünk! Kép Sokat gondoltam Rátok, amikor Andor kórházban volt. Most már minden rendben van Veletek?
Hááát... a kilókkal én is úgy vagyok, ahogy feljönnek, úgy le is mennek majd. Nem is olyan régen fogytam már fél év alatt 15 kg-t (egészséges étrend+sport), úgyhogy nem hiszem, hogy gond lesz másodszor is.Kép
Köszönjük a babaruha-dícséretet! Kép Olyan hamar megnőnek a babók, igaz? Észre sem vesszük! Én még pl. tisztán emlékszem rá, amikor férjed írta, hogy most született meg Andor. És azóta mennyi minden történt! Kép

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


OrsiKép
csatlakozom Uniquehoz, baromi édesek a fiúk, lepj meg időnként fotókkal!!!

UniqueKép
diétázom, szigorúan lenyomtam a szénhidrátot, nagyon kemény, mert én nagy csokifaló vagyok. Szerdán hajnalban be kell mennem a kórházba, egész nap óránként fogják ellenőrizni a cukromat. Bízom benne, hogy jó lesz az eredmény, és nem kell inzulin meg hasonló finomságok.
Más vizsgálat most nincs, lehet, hogy bekönyörgöm magam UH-ra, de szerintem csak a genetikain fogom újra látni a drágaságomat, ami még nem tudom, hogy mikor lesz. A vérnyomásom totál rendben van, vaklárma volta dokinál a 145, azzala csuklós vacakkal mérte, ami nagyon csal felfelé. Kipróbáltam egy üzletben 3-féle csuklósat, mind 140 felettit mutatott, míg a sima könyök fölé tevősön csak 110 v. max 120 voltam...
Milyen a bőröd a hasadon? Nagyon feszül, ugye kenegeted? Nekem nincs nagy hasam, tartom a 6kg-ot, úgy érzem, mintha a fenekem és a combom nőtt volna, ami már csak tornával fog lemenni.
Ez a szúrkálás normális, legalábbis olvastam róla, hogy ez egy tünet, miszerint készül a szervezet a szülésre, rendeződnek a dolgok, tágulnak stb. Nem jelent rosszat!!!!HA már tényleg nagyon kellemetlennek érzed, menj be inkább a dokidhoz!

Lara, jól meg kell járnotok a hadak útját, de nagyon remélem, ezzel vége és kórházat most jó ideig csak kívülről láttok. Gratulálok aAndornak az elfogyasztott alma mennyiséghezKép

Norka, neked most genetikai UH-d volt vagy 4D-d? Most nem keresek vissza, de miért is nem kaptunk képet Bogiról???? Kép Te jól vagy? Visszavettél a melóból? Tényleg érzed, hogy egyre többet mozoga baba? MA a hideg miatt megint inaktívabb volta miénk, estére jól befűtök neki, imádom amikor fickándozikKép Akartam még kérni tőled, hogy mondj nekem Bécsben naygon kellemes éttermet és jó boltot, mert ott leszünk két napig és szeretnéma páromat megint vmi tuti helyre beültetni. Olyat is mondj, ami a városban van, köszi.

Kriszta, én is iylen kis polár takarót veszek Hannának, mint az Orsiéké. Könnyű és meleg. Kíváncsi vagyok milyen idő lesz áprilisban?

reno
26+3

reno
26+4
renoka
 
 


kicsit hülye vagyok, szóval 26+3 a helyes (Kriszta, ez most miattad vanKép )
renoka
 
 


olyan aranyosak vagytok Kép most, hogy a képeket kerestem, nézegettem én is a régi fotókat Kép hihetetlen, hogy már milyen nagyok, pedig 15 hónapja még 2300 grosak voltak és 44 cm rövidek Kép

ezt láttátok?
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Megkérdezhetem milyen magas vagy kb? Azt irtad, hogy 55 kg a versenysúlyod...ezek a friss babák, fantasztikusak. Hány hétig bírták odabent?
Én ma töprengtem azon, hogy mi van ha ezúttal több margarétánk lesz, és többet kapunk vissza, és mondjuk ketten velünk is maradnak. Én viszonylag kicsi vagyok, bár jó súlyban Kép kb. 155 cm és 55 kg. Igazából nem nagyon tudom elképzelni, hogy férne el odabent több pocok... Kép

Köszi,
Mka
Vendég
 


MkaKép
Mi 4 babót kértünk vissza.
De a doki megígértette velem, hogy ha mind marad, akkor redukálunk.
Persze azt nem mondta, hogy a hármat sem ajánlja, csak akkor, amikor már tudtuk, hogy ketten vannak.
Elöbb nem akart ezzel is flusztrálni, gondolta, hogy elég nekem a hiperstimuval megküzdenem.

Amúgy, nyugi. Elfér két baba! Én 158 cm vagyok.
Eddig szinte csak a pocakom nőtt, de az nagyon.
A 28. héten 108 cm volt a kerületem.
Szóval, tényleg úgy nézek ki, mint aki kosárlabdát dugott a polója alá Kép!

Remélem tudtam segíteni a margaréták számát illetően Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Reno, Unique,
sajnos még nincs vége, mert hétvégén megint a kórházban kötöttünk ki, 40 fokos láz, hányás. Az antibio ellenére vesemedence gyulladása lett Andornak. A teljes vasárnapot bent töltöttük, de szerencsére este már hazaengedtek minket. Most minden nap be kell vinnem injekcióra és még nem tudom, mikor lesz vége. De hála az injekciónak, már tünetmentes a fiatalúr. Kép És már nagyon kis ragaszkodó tud lenni, most egyik kezével éppen átöleli a nyakamat, a másikkal pedig a hajamat simogatja KépKépKép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Mka Kép
egy nagyon kedves ikres bnőm 150 cm és kb. 45 kg Kép a babái majdnem a 40. hétig bírták Kép
én 163 cm vagyok, és a pasik 35+0ra születtek, de nem helyhiány miatt, a méhemmel semmi gond nem volt, kaptunk egy fertőzést, majd Máté burkot repesztett.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah Kép és akkor még 1, aztán eldugulok Kép
ez az első nap itthon:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó estét, Mamik és Babik!

Még a végén elmaradok itt a szóáradatban. Kép

Na hol is kezdjem? Csak szépen, sorban, lassacskán (kicsit zizzent az agyam, most van félévzárás a suliban, eddig megírtam kb 1/3 bizonyítványt, brrrrrr és boáááá Kép )!

Szóval az RS honlapján találtam a Faktum bútort (köszi a tippet), és ott valóban van jópofa skandináv-fenyő együttes, nekem bejön. Na akkor most először Lutz, szétnézünk (bölcső továbbra is onnan valószínű), aztán az árak függvényében döntünk, honnan hozzuk az ágyat+pelenkázót.

Gyerekek, rájöttem, tényleg képtelenség tartani akár csak akarattal is ezt a súly-dolgot Kép Vagy inkább: Kép Egyszerűen nem tudom, mi van. A hétvégén megint felpattant 1 kg. Ennyire hormonzavaros tyúk lennék? 20.hét és +6 kg. Ááááá....
Unique, jól csináltad az ilmiobaby-n, csak a hetes lebontású táblicsku az a nagy átlagra hozza ki a dolgot, most esett le. Úgyhogy a Te esetedre Kép érdemes a "massimo"-hoz hozzáadni +25%-ot, és úgy megkapod a lehetséges maximumot, lebontásban (ugye 18 kg, ha jól rémlik?). Dehát... én is örülök, ha legalább ezt tudom majd hozni. Kép

Lara, részvéttel figyelem a kálváriátokat... De ismered a mondást: Minden, ami meg nem öl, az csak erősít! Igaz, ez egy kicsit erősen hangzik, de így van. És hát az a jó, hogy úgy tűnik, lassan tényleg vége, és csak egymásnak örülhettek. Kép Viszont apának is mutattam a "Megmondalak anyukámnak" pólós fotót, dőltünk a röhögéstől... Kép Annyira cuki ez a baba.

Egyébként köszi a tanácsokat a munkával kapcsolatban, azt hiszem azért ez tényleg babafüggő lesz. És igen, már én is gondoltam a cumizavarra. Hogy mi lesz, ha néha egyszer-egyszer párom kel fel hozzá éjjel etetni, illetve ő marad vele itthon azokra a pár órákra. Hát majd kitapasztaljuk.

Almodo hamarosan csatlakozni fog - remélem, ma látták ugyanis UH-n a babát Kép - , addig is én vagyok a legfiatalabb kismami, és ennek is megvan ám az előnye! Kép Osztogathatjátok majd nekem a tanácsokat, hihi! Kép

Orsi, volt szerencsém látni ezeket a fotókat, már nem is tudom, honnan. Ha jól rémlik a Családinetről lehetett klikkelni az albumotokba. Nekem megadatott az a kiváltság, hogy pici törpe koruktól viszonylag folyamatosan tudtam nézni a fejlődésüket. Kép

Renó, köszi az érdeklődésed. Kép Ez a múltkori genetikai UH volt. Azért nem kaptam fotót, mert szarrágók a kórházban, papír sincs a nyomtatóban. Persze nem a dokim csinálta. De sebaj, 2,5 hét és megyünk megint Győrffyhez a Praxisba. Kép Akkor leszünk 22 hetesek, remélem jó képek lesznek majd. És azt is, hogy megerősítik, hogy kislány. Kép

Egyébként Bécs-étterem tippet sajna nem tudok mondani. Mert anyóshoz mindig az agglomerációba, Brünn mellé megyünk, és ő elég jól főz Kép Tehát még nem ettünk Bécsben, talán kétszer mindig ugyanabban az olaszos kajáldában, ami nem egy nagy szám. Parndorf-ban és a SCS-ben meg a Nordsee-t szoktuk választani, mert szeretjük a halas-mártásos kajákat. Ja, azt tudom még, hogy Bécs sétálóutcájában több cukrászda is van, amelyek viszont nagyon tutik, dehát ezt lehet, hogy most pont nem kellene reszkíroznod... Kép

Egyébként hétvégén megjártuk anyámat, 190 km oda is-vissza is... hát, Bogi nem tolerálta túl jól. Szinte semmit nem mozdult megint a 2 nap alatt, kicsit el is álmosodhatott az evészettől (innen a plusz 1 kg) és a hidegtől. Viszont tegnap hazaértünk, kezdődött a derbi. Komolyan. Kép És a csúcs az volt, hogy lefekvés előtt, mikor fickándozott, párom odahajolt és énekelgetett neki 10 percen át, Boci boci tarkát mondjuk vagy 4-szer. Addig dermedt hallgatózás. Kép Mikor abbahagyta, olyan diszkó kezdődött kisvártatva, hogy elég volt felhajtani a pizsimet és nézni a kis bubornyákokat a hasfalamon. Kép Anyum nem hiszi el, azt mondja, ezt 19-20 hetesen nem lehet. Hát pedig lehet, ezt tanúsíthatjuk mindketten! Kép Elég erősen tud már rugdalni a 30 dekájával is, ha akar, ha kijön egészen a hasfalamhoz!

Na, hát kb. ennyi. Amúgy meló most változatlanul van, szóval nekem itt májusig annyira nem lesz sok pihi.

Norka (19+2)
s_norka
 
 


Norka Kép
a 22. hét nagyon jó Kép a mi sztárfotóink akkor születtek Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Köszi a fotókat, akkor ezt a polár takaró dolgot majd jól körbejárom....
A fiúk tényleg hihetetlenekKépKép Bár én is emlékszem, hogy itt a babanetes albumban is sok képeteket lehetett látni, nem ?

Lara,
Remélem Andornak nem kell a közeljövőben többet kórházban kikötnie Kép Nagyon gyors jobbulást kívánok neki, szegény kis hős, ha még naponta kap szurikat isKépKép

Csajok, mikor lesz már megint tali, hogy megsimizhessük Andor, Máté és Levi buksiját?
Nekem a febr 11-et kivéve minden szombat jó, a hétköznapokról nem is beszélve KépKépKép

Norka,
Tényleg fantasztikusak, ahogy a pocakban kavarnak, mi ? Szerintem a 20 héten nincs felétlen korán hozzá, bár nekem kívülről inkább csak a 24 hét óta látszik...de onnantól már tényleg hihetetlenKép
Várjuk a mielőbbi 4D képeket KépKépKép Aztán ne strapáld túl magad azokkal a bizonyítványokkal Kép
A Faktum bútorok nekem is tetszenek Kép

Unique,

Képet most még nem akarok feltenni, majd ha 'kész' lesz a szoba... az új komód úgyis a mi hálónka jött, már át is pakoltam, és az én 'régim' költözött át a gyerekszobába...ott már van egy-két fenyőbútor, igy legalább egységes lesz (többé-kevésbé) Sajnos mivel mi (illetve főleg a párom) már évekkel ezelőtt beköltözött ebbe a lakásba, nem tudunk teljesen új stílust kialalkítani, csak a meglévőhöz igazodni...de sebaj, azért nálam még tervben van egy költözés, talán a kistesó utánKép

Renoka,
Drukkolok szerdára, szerintem biztos minden rendben lesz KépKép
Örülök hogy nem csak én vagyok megkergülve mostanában KépKépKép

Stella,
Ti hogy vagytok ? Jól bírják még a fiúk ? Illetve te őket ? Ugye már nem dolgozol ?
Nekem is csak 1 hét van hátra KépKépKép

Kriszta
28+2

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Stella, Orsi köszönöm.
Megnyugtató, amit írtatok. Kép

Élőben eddig egyetlen ikres, pont csaszar elott allo kismamát láttam a János kórházban, hááááát akkkkkkora hasa volt, és az anyuka sem volt éppen kicsi. Ezért volt a para igazából. Kép

Mka
Vendég
 


Atyaég, mennyit írtatok! Kép Nem baj, én is szorgos leszek Kép

RenokaKép
Sajnálom, ami a cukor-evészetet illeti. Tudom, hogy amúgy nem terhesen én is képes lennék rá, hogy megvonjam magamtól (volt már rá példa), de így most el sem tudom képzelni, mi lenne, ha akár csak pl. egy madártejet vagy egy túró rudit ne ehetnék meg... Kép Brrrrr...
Kenegetem a pocómat reggel+este is már elég régóta. Reggel DM Reelle krémmel amire a ruhát fel lehet venni ragacs nélkül, este pedig Nivea babaolajjal, ami ragad ugyan, de nagyon jó. Kép
Akkora már a pocim és még mindig úgy feszül meg viszket, hogy egyszerűen muszáj kennem.
Annak azért tényleg örülök, hogy a vérnyomásoddal minden OK. Ez a cukorral együtt azért elég gáz lett volna, szegénykém...
A súlyoddal pedig szerintem ne törődj, a legfontosabb a baba egészsége. Az, hogy a popsidra meg a lábadra is megy, totál normális. Középpont. Nekem a pocakomra jött fel nagyon sok (ahogy én látom), de azért van a lábamon és a popsimon is Kép
Még februárban azért elmegyünk egy 4D UH-ra is, nagyon kíváncsifáncsi vagyok már és szerintem addigra (kb. 33-34. hét) már szépen lehet majd látni őfelségét Kép

OrsiKép
Annyira édesek a fiúk!!! Nagyon tetszik az újszülött kép! Félelmetes, hogy mekkorát nőnek születés után is. Kép

Jaj, Lara, annyira sajnálom, hogy megint kórház lett a vége Kép Véget érhetne már ez a dokisdi Kép Kép Édes lehet Andor, ahogy csimpaszkodik! Majd ha kifújjátok magatokat, teszel fel képet róla nekünk? Kép

NorkaKép
Most mentek a hétvégén Bécsbe?
Melyik bölcsőt nézted ki? Van már választott?
Jajajajaj a súly -mizéria... ne aggódj, megcsókoltam volna mindenemet, ha a 20. héten "csak" 6 kg lett volna rajtam... Nem lóverseny ám. Főleg, hogy szinte nulla édességevészettel értem el a mostani +15 kg-s "álomhatárt"... Jójó. Azrté néha ettem sütit (de nem dömpingre, csak kóstolóban), de nagyon ritkán. Sok gyümi, meg talán a kenyér nem kellett volna, de az meg muszáj, mert esténként megint elkezdett kerülgetni a hányinger, hála a drágámnak, aki úgy felnyomta magát a lábával a gyomromhoz, hogy még csak az kellene nekem, hogy kinyújtsa a lábát és totál kész lennék Kép Kép
Mi is a 22. héten voltunk 4D UH-n, akkor mr szépen látni, ha ő is úgy gondolja Kép
Igen, 18 kg volt az én maximumom. Na meglátjuk Kép

KrisztiKép
Azért várom majd azt a képet... Én is teszek majd fel, csak mi majd februárban szereljük össze a bútorokat és akkor rendezkedünk. Kép
Mindjárt itt a 30. hét Neked is. Olyan furcsa! Úgy repül az idő!!! Kép

Puszi

Unique
30+5

KépKép
unique
 
 


KrisztaKép
Ez az első hetem itthon.
Hát, nem mondom, hogy nem unatkozom, de azért jó, hogy akkor fekszem le, amikor akarok!

Fiúk jól bírják (remélem), én őket pedig nagyon jól.
Igaz, lassan ideje ellopni pár polót apától, mert akkora a pocim, de egyébként minden remek!
Ma voltam védőnéninél. Már megint nem hitte el, hogy csak 95/60 a vérnyomásom. mondjuk néha én is érzem, hogy alacsony.
Szerintetek gáz, hogy csak ennyi? Vagy csak a magas vérnyomással lehet gond?

NóriKép
Én már megtanultam nem foglalkozni a kilókkal.
Ma a védőnéni +15-öt mért a terhesség elejéhez képest.
Ezt tényleg nem lehet szabályozni. Én sem eszem többet, mint azelőtt, de a pasik híznak és ezt a mérleg is megérzi Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
nekem is alacsony, azon ne aggódj. gondot csak akkor jelentene, ha ájulgatnál sokat. egyébként örülj neki, hogy alacsony.
(nekem mértek 80/55-t is Kép)

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó napot,

megint én!
Haha, most először életemben végigültem egy másfél órás tantestületi értekezletet. Kép Szuper volt. Főleg, hogy a végén már olyan hangosan korgott a gyomrom, hogy szerintem a tanári másik végében is hallották. Csak az igazgató nem...

Kriszta, olyan fura, hogy te is leállsz a melóval! Kép Hogy fogod majd bírni? Kép (Megsúgom: szerintem marha jól.) Én egy kicsit veszélyeztetett vagyok ebben a műfajban, emlékeztek talán a nyaramra... képes vagyok itthon úgy elüldögélni, hogy a végén szomorka leszek. Kép Mi a fenének vagyok ilyen zavaros, nem tudom, azt azért remélem, hogy az anyasági hormonok már sok mindent átrendeztek bennem. Kép Na majd kiderül májusban... (akkor szerintem vagy 1 hétig muskátlit fogok ültetni - ti nem várjátok a tavaszt? én nagyon!)

Stella és többiek, higgyétek el, a vérnyomás akkor jó, ha inkább kicsit alacsony. Nekem sajnos felső határon van, a pulzusom meg nem is jó, csütörtökön kardiológia. Úgy tud verni, hogy csak na!

Unique, olyan jót kacagtam!! Kép Egyik helyen: "így most el sem tudom képzelni, mi lenne, ha akár csak pl. egy madártejet vagy egy túró rudit ne ehetnék meg", kicsit odébb: "Főleg, hogy szinte nulla édességevészettel értem el a mostani +15 kg-s "álomhatárt"." Kép Kép De tudod min röhögök? Hogy én dettó ugyanígy beszélek! A korábbi fegyelmezett Norka időnként gyakorlatilag zabál (mondjuk 1 óráig folyamatosan), utána este nagyot csodálkozik a mérlegen, "hiszen ma alig ettem, most is éhes vagyok". Kép Erre az ellentmondásra a párom hívta fel a figyelmet. Kép Egyébként ha már megint témánál tartunk: a férjem mostanában elég sűrűn fogdos, mert meg vagyok cicisedve-combosodva-farosodva. Elnézést a pikáns részletekért! Úgyhogy kész a replika: "Doktor úr, nem magának akarok tetszeni, hanem a férjemnek." Háhá.
Amúgy a bölcsőt még nem néztem ki, kb. 2 hónap múlva megyünk ki nagybevásárolni, addig van időm. Meg most minek is mennénk, túl tömény lenne az anyós-dózis. Kép

Renó, látod, még a végén elfogysz itt mellettünk. Kép Drukkolok a holnaphoz!

Norka (19+3)
s_norka
 
 


Sziasztok,

StellaKép
Szerintem tökéletes a vérnyomásod. Örülj neki, hogy nem magas. Kép És most, hogy otton vagy, szoktál napközben aludni? Bírsz éjszaka aludni? Nincsenek ezzel gondjaid?


NorkaKép
Ejnye, valaki milyen kis szemfüles Kép
Szerintem nagy ellentmondás nincs abban, amit írtam. Kevés édességet eszem (=szinte nulla...) SZINTE Kép Kép Nem bírnám ki totál édesség nélkül, bevallom az őszintét Kép
A madártejtől totál ellágyulok, és mivel anyumnak szent meggyőződése, hogy attól lesz sok tej, már most nyomja belém Kép Mértékkel, de szeretem nagyon Kép
Pikáns részletekkel sajna én nem szolgálhatok, bár a melleim nekem is óriási méretűek, de valahogy nálunk most ez nem annyira téma. Mennek a dolgok a maguk útján... Máshogy Kép
Én már rég reggel mérem magam, nem este, így csalok egy picit Kép Kép Persze ha mindig reggel mérem, az is jó. És így optikailag kevesebbnek tűnik Kép Na, mit szólsz? Kép
Elhiszem, hogy tömény lenne az anyós-dózis Kép Az nekem is mindig az, bár én keveset látom az enyémet és nem is szól bele semibe = jól megvagyunk mint a befőttek Kép Amúgy jól kijössz az öreglánnyal? Kép

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


UniqueKép NorkaKép
Bögyös-faros sorstársak Kép!
Jót mulatok azon, amit írtok. Elég ismerős az " alig ettem, mitől hízok" szitu Kép!

Ti minden nap méritek magatokat??? Én itthon csak azért nem állok mérlegre, mert nem akarom ezzel felhúzni magam (vigyázok a vérnyomásomra, hihi).
Most már szerintem nbem is látnám a mérleg számlálóját Kép!

UniqueKép
Nappal sose tudtam aludni, még akkor sem, amikor hajdanán végigbuliztam az éjszakát. (De rég is volt).
Szóval, amint virrad én is ébredek.
Mostanság éjjel jópárszor fel kell kellnem folyó ügyek miatt és nem mindig tudok rögtön visszaaludni.
És reggel sokszor már 4-1/2 5-kor felébredek.
Ennek a párom issza meg a levét, mert ilyenkor őt is felzargatom, mert unatkozom Kép!

Hmmmmmmm, madártej..... azt hiszem holnap csinálok Kép!

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap voltunk a Kaáliban, és megvolt az első uh Kép. A doki szerint minden rendben van, volt petezsák, szikhólyag és embrió, de szívhang még nem. Szerinte 6 hetes vagyok, és ez ilyenkor normális. Két hét múlva kell újra mennem, és ha akkor is minden rendben van, akkor elbúcsúzunk egymástól Kép
Addig is szorítsatok nekem, hogy minden rendben legyen. Kép Kép Kicsit még félek... Kép

Felteszem a képet (ha sikerül Kép), szívem szerint egész nap csak ezt nézegetném... Kép Kép

Nem sikerül Kép - túl nagy a kép. hogyan tudom 600x600 méretre csökkenteni? segítsetek!!!

Puszi, Almodo

Kép
almodo
 
 


Na, talán most sikerül... kicsit levágtam a keretét a képnek Kép

Íme a kis maszatkánk Kép

Kép

Kép
almodo
 
 


Unique,

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15495

Az utolsó kettő új feltöltés, ma készültek Kép

Anyós dózis:
talán emlékeztek, de anyós nem díjazta igazán annak idején a névválasztásunkat. Hát nem is köszöntötte Andort a névnapján. Kedves, mi?

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Szasztok,

Lara,
Tényleg, még mi is elfelejtettük, pedig mi imádjuk Andort KépKépKép Boldog névnapot a kis hősnek KépKépKép
Ezeken az utolsó képeken egyre jobban hasonlít rád, legalábbis a szeme tuti a tiéd, pedig én eddig mindig úgy láttam hogy apára ütöttKépKépKép


Csajok,
Az én vérnyomásom is 90/60, egyszer, mikor a körzetinél nagyon felhúztak, egészen 112-re is felment KépKép Amíg alacsony, de nem ájulunk el, addig nincs bajKép
A kilókat pedig igenis reggel, ébredés után, reggeli előtt kell mérni KépKépKép

Stella, Norka
Én egyáltalán nem hiszem hogy unatkozni fogok, sőt, szerintem a fejemben már kétszer annyi programot betábláztam, mint napKépKépKép
Csomó barátnővel találkozás, mégtöbb vásárlás, lakás rendezgetése, könyvek kiolvasása, terhestorna/jóga, szülésfelkészítő tanfolyam, és ne felejtsük el hogy az utolsó időben dokihoz meg CTG-re is többet kell majd járnunk....szóval nekem inkább még kevésnek is tűnik az idő KépKépKép

Norka,
Nem hiszem hogy sikerülne depisnek lenned, ahogy mondod, tavasz is lesz, és ki van zárva hogy ilyen örömteli esemény előtt rossz kedved legyen KépKépKép

Ja, el is felejtettem, még főzőcskézni is fogok, jól megtömöm a mélyhűtőt kajával, nehogy ne legyen itthon mit enni az első időkbenKép
Szerencsére eddig az alvással sem volt problémám, se napközben, se éjszaka, és abból is be kell tárazni egy nagyobb mennyiséget előre KépKépKép

na jó, eldugulok, csak most egész jó kedvem van, már az egyik nehéz napon túlvagyok benn, csak a holnapot kell túlélniKépKépKép

Kriszta
28+3

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Tiszta zizi vagyok, tényleg....

Almodo,
Gratulálok maszathoz, ne izgulj, legközelebb meglesz a szívhang is KépKépKép CSak pihenj sokat, szopogass egy kis vörösbort és vigyázz magadra ebben a nagy hidegben KépKépKép Üdv a kismamik közöttKép

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Hanggal, jó hangosan és végignézni!!!

http://video.google.com/videoplay?docid=-6318080527832103022&q=camkaraoke
_________________
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


annyival egészíteném ki: "A kilókat pedig igenis reggel, ébredés után, reggeli előtt kell mérni"
pisilés után Kép Kép Kép Kép Kép Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Almodo Kép
biztosan semmi gond nem lesz. Drukkolunk az UHig!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Almodo!
Nagyon szép a kép! Könnyet csalt a szemebe. Mégegyszer gratulálok és a táblába behelyeztem. Kép

Orsi!
Annyira aranyosak a kicsik képei. Nem is volt rég és mégis mennyit nőtek hihetetlen. Kép


NEm tudom elolasni ami írtatok mert oly sok, de minden kismaminak és anyukának hatalmas puszit küldök!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


StellaKép
Annak azért picit örülök, hogy nemcsak én küzdök álmatlansággal, ez olyan már, mintha normális lenne Kép
A folyó ügyek miatti felkelés nálam már nem nagy szám, nekem végig volt, most lecsökkent 2-3-ra/éj az eddigi 4-5/éj-ről. Szerintem ebben talán tarthatom a világrekordot Kép Kép
Az, hogy minden reggel ránézek a mérlegre, picit túlzás, de kétnaponta szoktam. Azt is igazából azért, mert így nem tűnik olyan brutálnak a súlynövekedés (kétnaponta azért nem lehet több kilót felszedni Kép).
Madártejet Te tudsz csinálni?? REceptet elküldöd nekem? Kép Nekem a mamám szokott csinálni, de nem jó ez, hogy tőle függök Kép

AlmodoKép
Gratula a picihez! Nagyon szép a képen! A 6. héten azt hiszem, nem is kell még szívhangnak lennie. Jön az a 7. héten. Kép Fú, mekkora lehet az öröm most. Még emlékszem a mi nyarunkra Kép
Vigyázz magadra! A hideget útálják a picik!

LaraKép
Nagyon helyes pofi Andor a képeken! Olyan nagy legény már, hihetetlen! Kép
Boldog névnapot kívánok neki! Kép Rendi az anyóspajtás, nem mondom... No comment Kép

KrisztiKép
Nem is kétséges, gondoltam, hogy lesz mivel lefoglalnod magad Kép Furi lesz otthon az első időkben Kép Én már úgy vagyok vele, hogy iugyekszem lefárasztani magam, hogy este tudjak aludni. Ma pl. de. 10-kore keltem fel, nem is tudok most mit kezdeni magammal... Kép
Az utolsó időkben gyakrabban kell dokihoz menni? Mikor és mennyit? Mit tudsz erről? Nekem azt mondta a dokim, hogy febr.15-én kell mennem hozzá legközelebb. (az 33. hét) Utána meg a 36. héten majd a kh-ba.

OrsiKép
Hogy Neked milyen igazad van a méricskével kapcsolatban! Pisi után, ez az!!! Tudom, hogy miért voltam eddig ennyivel több. Kép Kép

ZsebikémKép
De jó itt látni Téged! Kép Gyere, hadd ragasszunk Rád egy kis "baba-vírust" Kép
Tudod, azért írunk olyan sokat, mert elengedték a macsak farkát Kép Odaát visszafogtuk a hülyeségeinket Kép Kép

Puszi és jó éjt

Unique

KépKép
unique
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: