Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


ez nyaralós kép, nagy kedvenc
Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Nos, a többin már anyucik is voltak, azok majd mennek mailben.mint látható, Hunor vagy evett, vagy simizett, vagy nézte a többieket, vagy átadta a játékait.De ő sajna alig játszott, csak hozzánk bújt, kis félős.
Lili meg mosolygós kiccsaj, pörgött ezerrel, Olivér meg minden játékot kipróbált, Léna pedig Hunort követte mindenfelé :lol: , Dióka meg csendes pihenőt tartott, így ha anyuci azt írja, hogy sírós baba, nem hiszem el.
Nagyon szép kisbaba mind, egytől egyig.
Vendég
 


Hunci :) és Többi talis Mami! :)
Gyönyörűek az Apróságok!!! :wink: :D :D
(Olivért és DióBabát megismerem, a Többiekre tippelek :wink: )

Legközelebb mi is megyünk, remélem, már Lencsivel :wink:

tillidian
 
 


Hát tündéri képek!
Klassz lehetett a buli :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Hunci!
Köszönjük a képeket, annyira jó lett volna ott lenni. Legközelebb mi is megyünk!

Szinte mindenkit felismertem a babák közül, ja és a nyaralós kép szuper jó! Remélem, jövőre mi is nyaralunk :roll:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hunci,
nagyon jók a képek! :D
minden baba nagyon édes, cuki!
kár, hogy Lénát és Lilit nem tudtuk megvárni :? na, tényleg legközelebb :wink:

Boni,
szegényem :( hú, de idegesítő :roll: hogy tudnak így kavarodni a napok? :roll: (bár nekem is elég egyformák bírnak lenni :lol: )
sebaj most már, majd legközelebb! :wink:

Hunci,
köszönjük még egyszer a vendéglátást!

Diu, ha látogató van - ezek szerint vendégségben is - adja a kisangyalt :lol: taxis bácsi már kapott a "másik Diuból" :lol:

van ám hangfelvételünk a kisasszony ordításáról :D , a dolog dokumentálva van! :wink:
angel37
 
 


Szöcske!
Sajnálom, hogy nem tudtatok jönni, de hasonló esetben én se indultam volna útnak. :roll: Remélem mára minden OK. veletek!

Angel!
Ahogy olvasom, csak Veletek nem találkoztunk. :( Remélem hamarosan személyesen is megismerkedhetünk! :D
Dióka olyan édes a képeken, jó lenne élőben is látni!
Lili szemével nincs semmi baj, ez egy kötelező vizsgálat 1 éves korban. A szemcsepptől sem sírt, és a vizsgálatot is végigdumálta. A dr. néni meg is dögönyözte. Itt még apát is beengedték, és a dr. néni viccesen megjegyezte, hogy apa anyával jött? :) Igen, elismerem, jobban tartottam a vizsgálattól, mint ahogy kellett volna. :oops:

Boni!
Én is sajnálom, hogy nem jöttetek, szívesen megismertelek volna Benneteket is, Zsigire pedig külön kíváncsi voltam a gyerekek hasonló kora miatt. Remélem legközelebb Veletek is összefutunk. :)
Most olvasom miért... Tényleg, nem csuklottál, sokat emlegettünk, hogy hol lehettek? :D

Xandra!
Legközelebb ugye Ti is jöttök?

Hunci!
Először is köszönjük a vendéglátást!!! Nagyon jól éreztük magunkat. Képeket én is kérek e-mailben! Köszi! Ha a mieink jók lettek, én is szívesen küldök annak aki kér. Hunor igazi nagyfiú már, annyira aranyos volt, amikor megsimizte a csajokat.

Katica!
Én a nevekkel hadilábon állok. :? Nem akarok hülyeséget írni. Elküldöm Pü. amire emlékszem, írd meg légyszi, hogy jó-e?
Léna egy igazi kis tündér! Még most is a hatása alatt vagyok.

Hanna!
Kár, hogy olyan hamar elmentetek, Olivér jó lett volna Hunor mellé, hogy egálban legyenek a csajokkal. Olivér igazi pasi ezeken a képeken.
Vendég
 


Nők,
biztosan! :wink:

aha, értem! akkor jó! ügyes kiscsaj Lili! :D

Diónak volt szemműtétje, még másfél kilós korában, így neki elég szoros kontroll van. kb havonta most.
állítólag durva, ahogy nézik a retina ereződését, mintha a szemét fordítanák ki :shock:
4-szer csöppentenek pupillatágítót a várakozás alatt. (nektek is?)
angel37
 
 


Hunci
szuperek a képek! Látszik milyen gáláns volt Hunor a játékai kínálása közben! :) Az életmentők legújabb generációjáról a strandon nem is beszélve!

Angel
ja a szemvizsgálaton mi is mindíg csak az üvöltést halljuk. :? neki 3x szoktak cseppenteni.
Amúgy sikerült elintézni amit beszéltünk, úgy ahogy Te gondoltad?
Nagyon édes Diócska! és milyen kis csinos,ismerős ruci :wink: Kép

Kép
katica_75
 
 


[quote="nők"]

Xandra!
Legközelebb ugye Ti is jöttök?

Remélem, szeretnék. Én vagy Apával együtt tudok menni, vagy nagyon jó kondiban kell lennem testileg-lelkileg ahhoz, hogy 2 gyerekkel egyedül elinduljak :roll: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Katica,
áááááááá :lol: :lol:
egy pillanatra azt hittem Diu az! :oops: 8) :lol: rá kellett néznem még egyszer! :wink:

eddig nem, csak beszéltem az drnő asszisztenssel, de úgy lesz, ahogy mondtad :wink: , szept 7-től váltok! :wink:

Xandra,
hú, de jó volna, ha jönnétek legközelebb!! :P
angel37
 
 


Halihó!

Én is itt. Végre van netünk is.

A tali jó volt. Csodaszépek a bébik.
Sajnálom, hogy rövid ideig voltunk, de a főnök az főnök. :)

Hunci! Én is kérném szépen a képeket! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jaj de szépek vagytok és milyen jó lehetett :lol: :twisted:

Dió és LÉna képei engem is bekavartak :lol:

SZép NAPOt!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!
Már jól vagyunk, hányás, hasmenés nincs, étvágyunk a régi, Kisnorbinak csodák csodájára még jobb is, mint valaha. Szépen eszik kanállal és csőröspohárból iszik. Kira nagyon szereti a cumisüveget és nehéz lesz a leszoktatás.

Tegnapelőtt kigyulladt a vasalóm, még szerencse, hogy a férjem itthon volt. Elérett a vezeték, úgyhogy tegnap kaptam is gyorsan egy újat. Gyönyörű szép, "dizájnos", szuper-hiper, de sajna magától nem vasal :(

Hunci, mi az a zabpehely, és használtok-e még valamilyen gabonapelyhet? Hol lehet ezeket kapni? Tegnap láttam a Corában, de nem mertem megvenni, pedig a gyümijükbe jó lenne valamilyen sűrítőanyag. Néha teszek bele háztartási kekszet vagy babakekszet.

Más: Kircsike 2 napja sír, tegnap 1 órán keresztül vígasztalhatatlan volt, talán a foga? Már ezt várjuk 3 hós koruk óta.

És még egy: vége a jó világnak, tegnap bejárták kúszva az egész lakást mindketten. mindent megvizsgálnak, pakolnak, szájukba vesznek, úgyhogy vége a jó világnak, amikor kimentem nyugodtan a konyhába főzni. Járókánk nincs, de szerintem már nem is szoknának bele. Illetve van egy kint a telken, de ott sem szerettek benne lenni. Itthon nem vagyunk egy bababarát háztartás, mindenhol kacatok, a férjem főiskolás iratai, az építkezéssel kapcsolatos dolgok hegyekben állnak, a kanapétól és 2 nagy fotelünktől nem férünk. Játékok hegyekben állnak, szóval kész katasztrófa. Az elkövetkezendő hónapok a rendezkedésről szólnak majd. Ja és a kiságyban kapaszkodnak a huncutkák, úgyhogy a legalsó szintre kell őket költöztetni, így legalább edzésben lesz a gerincem, két 8 kilós gyereket emelgethetek.

Még egy utolsó: sem én, sem a férjem nem akartunk ikreket. Nehezen barátkoztunk meg a gondolattal is, mert a családban van ugyebár jónéhány ikerpár, és nem mindenkinek sikerült jól az élete. De mostmár nem cserélnénk őket el a világ minden pénzéért sem. A kacagásuk, ahogy ránk néznek reggel a kiságyból, ahogy lopkodják egymás cumiját, egymáson akarnak átvándorolni, mindig a másik játéka a szebb, szóval csodálatosak. Az a sok-sok szenvedés megérte és a több hónapos kórházi életem is homályosnak tűnik már. Olyan "igazi" anyuka lettem. Bocsi, ha hosszú voltam...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Halihó!

Hol vagytok???

Szöcsi! Örülök, hogy jobban vagytok!
Nálunk is hasonló a helyzet. O. felállt. Próbálom még lent tartani, nem sok sikerrel, mert a gerincéért aggódom.
Nálunk is megy a pakolás.

Hunci! Köszi a játékot!!! Hajfestéked nincs? Lacával már beleőszülünk. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :lol: szerinted miért festetem állandóan a hajam?

Szöcsi, örülök, hogy rendben vagytok.kölesgolyó a neve, ezt adhatod nyugodtan b.pisk. helyett és/vagy mellett.
Vendég
 


Hanna
gratu a fellálláshoz! Léna is korán kezdte,aztán meg állandóan hanyatt esett, és a fejét verte.Nem lehetett lent tartani, inkább a csüccsöt tanítottam meg neki hozzá.(röpke 1 hónapba tellett! 8) )

Kép
katica_75
 
 


Hunci! Én is festem, mert már ősz vagyok teljesen. :(
De most gyakrabban kell. :)
A képeket átdobod?

Katica! Én még nem örülök neki, hogy felállt. A gerincét féltem.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna
hát én sem örültem,bezzeg Ő :) 1mpre sem lehetett magára hagyni.a gerincüknek sztem nem lehet baja, sok gyerek feláll 6-7hósan.

Kép
katica_75
 
 


Angel!
Elég durva lehet a vizsgálat. :(
Lilinek csak 1x cseppentettek a szemébe.

Hunci!
Kérek szépen képeket! Köszi! :)

Megpróbálok feltenni egy pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Egyébként hol van mindenki? :( :shock:

Kihasználjátok még a nyár utolsó napjait. Jól teszitek. Mi majd jövőre, remélem... :roll:
Vendég
 


Nők, tök gáz, nézem a képeket, még az elején jártam,de édes meg minden, itt mosolygok, erre nézem, hogy jé ez olyan szőnyeg mint a miénk, már majdnem írtam, hogy nekünk is ilyen szőnyegünk van, vagy egy percbe tellett, mire leesett :oops: és még csak nem is szőke vagyok :oops: Bár tény, nem értettem, hogyhogy Léna nálatok volt :oops: Na nem is ragozom tovább, mert már így is gáz, inkább befeketítem jobban a hajam :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
A képek óriásiak, nagyon szépek a babák!

A hosszú hétvégén kipróbáltuk a strandot, nagy sikere volt, kacagtak, csapkodták a vizet a picurok. Vasárnaptól indul a bébiúszás, juhééééj! Gyerekek költöznek az alsó szintekre a kiságyakban, mert már igencsak kapaszkodnak. Rendes gyerekágy kinek mikortól van? Nem akarom siettetni, csak kíváncsi vagyok.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


szöcsi, elhiszem, hogy élmény volt a strand.H is nagyon imádja.És most olyan mint egy kiscigány, amúgy is barnabőrű mint én, de most kiccigány lett.

én akkor tettem nagy ágyba, amikor már tudott lemenni,pontosabban lemászni az ágyakról,helyekről.És már tudott menni is.Ez 15 hósan következett be.Én siettettem a cserét, mert helyet foglalt a kiságy.

Képek folyamatban, ígérem, küldöm, csak egy lusta dög vagyok :oops:
Vendég
 


Hunci :lol: :lol: :lol: kicsit nevettem, nem baj? :)
küldöm az emalicímem, Mindkettőtöknek.

Nem kiscigány, hanem jóképű dzsigoló! :lol: 8)

Kép
katica_75
 
 


HUnci :lol:

a gyerekeitek még mindig gyönyörűek! és látszik hogy jól érezték magukat egymás mellett! :lol:

ÉN torokfájásos lettem, meg 31 éves tegnap, remélem előbbi hamar elmúlik :roll:
Vendég
 


Hunci,
:mrgreen: bocs! :wink:
tök jó, hogy a fióka ilyen hamar lesül! 8)

Boni,
boldog szülinapot! :) :)
nahát nem kéne, hogy torokfájás köszöntsön :? hess!!

angel37
 
 


Hunci! :wink: :lol:

Szöcsi!
Lili biztosan a kiságyban marad amíg meg nem tanul ügyesen közlekedni le-fel az ágyra/ról, akkor kap majd egy saját ágyat.
Mi csak itthon strandoltunk, de Lili azt is nagyon élvezte. Nagy medencében majd csak jövőre pancsikolunk.

Boniko!
Boldog szülinapot! Remélem a torkod hamar rendbe jön.
Vendég
 


Boni! Sok boldog szülinapot! Én 30 felett már visszaszámolok, akkor most mennyi is leszek? 23?

Képeket teszek, nők, otthon apósomnál is szoktunk pancsolni, de a strand mégis nagyobb szám volt nekik. Mondjuk másnap egyfolytában aludtak... :lol:

Kép

Kép

De jó ez a pohár, eljátszanék vele reggelig: Kép

Ha én egyszer kinyitom a számat: Kép

Mókamiki mindig mosolyog: Kép [/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske,
naaagyon édesek!! :lol:
nem csodálom, hogy gyűltek a kedves emberek! :wink:
Mókamiki különösen tetszik :wink:

na ja, én is visszaszámolok... :roll:


voltunk ma kontrollon a Margitban, fejlődésneurón. kicsi lányunkkal meg volt elégedve a pszichonéni és a főorv. asszony is :D :D
nem is kell mennünk egy hónap múlva, két hó múlva kell időpontot kérnem! ez mindenképp jóóó!
nem is tudtam, miket tud! :shock: bámulja magát a tükörben (mikor én vittem oda, csakazértse, vagy messze álltam :? ),
fogja a rumbatököt! :D

angel37
 
 


Angel! Tükör nálunk is bejön! Nézd csak:
Kép

A régi öregek mifelénk azt tartják, hogy addig nem szabad a tükör elé vinni a gyereket, amíg ki nem jött az első foga, mert akkor szenvedni fog sokat. Hát én mondtam erre, hogy azért tartok a telken feketemacskát, elűzi a rossz szellemeket. :wink:

Mennyik vagytok súlyban most?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


:lol: :lol:
azé ő már kicsit idősebb! :wink: mióta nézi magát?

na akkor ezt a fogas-tükrös dolgot elbuktuk :wink:
szenvedés már megvolt :roll:

macsak bevált? :lol:

két napja volt 3980g, ma már biztos van 4kiló! :D

angel37
 
 


Ez 7 hósan készült, az igaz.

Macska szuper! A szomszédom ellen is jó, mindig azt nézi, hogy halad az építkezés.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, szuperek vagytok.

Boni,jobbulást, és boldog szülinapot!

Angel, nagyon örülök, hogy ilyen szépen alakul Diókád.

Na annak azért örülök, hogy láttátok élőben, nem vagyok szőke :lol: csak ne szólaljak meg ha majd megint látok valami talis képet, ugye? :lol:
Vendég
 


Hunci :)

Boni
Sok boldog születésnapot!!!!! És gyógyulj mielőbb!

Szöcske
édik a gyerkőcök, egymás hegyén hátán! :lol:

Angel, Szöcske
ezt a tükröset én sem ismerem és Léna sem :) Ő is olyan nárcisztikus volt már pár hósan is h. a meztelen fényképe előtt felhagyott a legvörösebb fejű üvöltéssel is.

Na akkor már komoly súlya van Diócskának ha cipelni kell!?

Többiek hol vagytok??
Pandus,Kisfóka,Véda,Fanni,Fendike,Donika,Petit és a többi kismama is mi újság????

Kép
katica_75
 
 


Sziazstok

Milyen szépen iperednek gyerekek! ez a tükrös kép csúcs

köszi köszöntéseket, én is visszafelé számolnék... bár mióta láttam a Benjamin Button életét azóta nme akarom visszafelé járatni az időt :roll:

Torkom még mindig kapar, szerencsére Zsiga nem kapta el...
Vendég
 


Katica,
:lol: jegyzem, hisztinél lehet, hogy majd alkalmazom a tükröt! 8)

Hunci,
köszi :D

Szöcsi,
ja, hogy egyben szomszédtávoltartó macska is! :wink:

angel37
 
 


Basszuskulcs most esett csak le, lehet Lénának ezért nincs még foga!!!??? :shock: :shock: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Sokat nézegeti magát a tükörben! :wink:

Nekünk sincs még fogunk, sőt hajunk sem! Szerintetek ezek a dolgok kinőnek valaha?

Katica! Ti mindjárt 1 évesek vagytok! Nagyon gyorsan megy az idő!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske csak kinőnek :wink: ez a tükrös dolog ..hmm mi is is előbb mutattuk meg benne magát, de sokáig vártunk vele, mert állítólag megijed hmm érdekes....roppantmód :mrgreen:
Csiguszomnak cart se ért a fogzáskönnyítő lánc, ugyanúgy szenved.. :roll:
Vendég
 


képzeljétek Zsiga tegnap már egyedül ment a játszótéren is.jaj és eltűntek a gyerekjátékok a szobánkból! jippijé! nincs totálkáosz hangulat!
Ime ZSiga új irodalma berendezve a hétvégén kapott polcos szekrénnyel



Kép

Kép Kép

és lekváros kenyér majszolása tegnap

Kép Kép Kép

a képek minősége car, mert félhomály volt....
Vendég
 


Boni! Nagyon szépek vagytok! Mi is így fogjuk enni a lekváros kenyeret?

Gyerekszoba szuper, nálunk műanyag dézsákban vannak a játékok, elég ronda így. Polcos tárolók nekünk is jók lennének, de hova? Az egész szoba 8 m2, benne 2 kiságy, szekrény, játéksarok és kifújt. Az erkélyre már alig tudok kimenni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Katica, Szöcske,
akkor fogatlanok maradunk! :roll: :lol:

Boni,
édi! :lol:
mennyi cucc! :shock:

angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: