Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az a baj, hogy a Concordot most menetiránnyal szembe olyan jól lehet dönteni.
Mikor fordítva kötöm be akkor meg nem.(mert ugye ott van az üléstámla).
Lehet, hogy azért vissza fordítom ha ennyire egy véleményn vagytok. :roll: :oops:
(én meg mentem a védőnéni után)
Na mindegy ez van, nem tart semedig vissza fordítani. :wink:

Nana én annó beadattam a h1n1 oltást de szerinem jól beszéljétek át aztán döncs.

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok s.o.s segítség kellene.
Honnan tudom, hogy egy autósülés 03-as vagy 04-es?
A széken van a sorszám és abból?
Találtam egy ülést ami 2007 januári és vajon rá tudok keresni arra, hogy hányas? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani,lustulsz.az oltást a mi dokink mondta?én beoltatom magam,mert H így is sok szart hoz haza nekem,és hát ugye próbaidő...bár én terhesen is oltatnék.

Rani,ülés alján.03 v 04 számú hosszú szám.
Vendég
 

 
 

Hunci köszi!

Le van fényképezve az ülés háta amin a matrica van, de akármit csinálok homályos lesz ha közelítek rá. :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Tedd esetleg az anyósülés mögé (már ha most nem ott van), és ha azt jól előrehúzod, akkor jobban be lehet dönteni háttal is.
Majd négy éves ülés? Azért ezt gondold meg, max. 6 évet bír a műanyag, szóval ez az ülés messze nem kiscsirke már akármilyen száma is van.

Nani!

Én is oltattam tavaly, terhesen is megtettem volna. Idén Zétényt is beoltatom.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois köszi az ötletet!
Hát 2007 januárjába vették.
Képek alapján igen megkímélt!
Nekem második ülésnek kellene az én kocsimba, hogy nem keljen állandóan kötögetni, és ne legyen az, hogy bakker nem tudok menni mert a másik kocsiba van.

Lányok Milán most vett le az asztalról egy poháralátétet és azt vettem észre, hogy mind a két kezével fogja, tehát nem kapaszkodva állt kb 10 másodpercig! :D
Na persze mire észbe kaptam csüccs lett a vége.

Kép

Kép
raniko
 
 


Hunci, igen a közös házidokinénik akar megszúrni. :D ez a mániája.
(múltkor felhív a mobilomon, hogy mondjam meg a Tűű keresztnevét, mert nem tudja, és hogy hol is dolgozik pontosan, mert egy paciensét hozzá szeretné irányítani) :wink:
Szóval lustulok. :lol: :lol: :lol:

MA az oep-ben 10! perc alatt végeztem!!! Ez valami csoda volt!!!!
Sőt az ügyintéző néni oly kedvesen válaszolt a kérdéseimre, sőt még tgyás-os nyomtatványokat is kaptam tőle..............meg vagyok hatva. :D
Nekem érdemesebb élni a baba megszületése előtti tgyas kérelemmel, mert a 2009-es évem sokkal "erősebb", mint az idei.
És a tgyas-nál a beadást megelőző évet veszik alapul. :wink:
Rendes a gyerekem, még ebben is "segít", tgyas ügyében "jókor jön". :D

No és kijött egy fogtömésem. Ezt pont a lombik előtt csinálta,hurrá.
nani72
 
 


RAni, egyre ügyesebb ez a gyerek! :wink:
nani72
 
 


Rani!
Megkímélt vagy sem, sajna álltában is elöregszik a műanyag.
Én a férjem kocsijába egy gyengébb márkájú ülést vettem, mert egy második Römer már bazi drága lett volna. Ugyanazt tudja mint a Römer amúgy. Ha meg az ő kocsijával megyünk messzebbre (ilyen ritkán van), akkor kicserélem a kettőt.
Ügyes Milán :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nani, érdekes, hogy ezt mondja, nekünk annyira nem ajánlotta, csak ha akartuk, akkor adta be, persze jó IR-es lévén ingyen :lol: legalább ez az előnye ennek a betegségnek, na szóval sztem mivel ő annyira nem ajánlgatja, annak oka lehet, ha most neked ajánlja.Gyerekdokit olvastad?Esetleg te is kérdezz rá a Zsuzsánál, de sztem neked is őt ajánlja.Nekem Tűűt Tűűpapának "becézi" :lol:
Vendég
 


Lois és mi a második ülésetek?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, gratula az ácsorgáshoz! :))

Csajok, szerintetek lehet rubeolás a gyerekem 14 hónaposan? Már 4 napja hőemelkedése vagy láza van, tegnap meg kiütések jelentek meg az arcán, füle mögött, pelenka alatt a hasán. Tök olyan, mint a melegkiütés. :roll: :roll: Gyerekorvost hívtam ma reggel, de nem vette fel a telefont.

skrisz72
 
 


Skrisz köszi!!

Szegény Esztike.
Sajna énnem tudom, hogy lehet e rubeolás de remélem hamar el tudod érni a dokit!
Esztikének gyógyulást!

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz!
Lehet háromnapos láz is. Ha a kiütések mellett láztalan, akkor valószínűleg inkább ez lehet. A rubeola nagyobb méretű pöttyökkel jár.
vovanda
 
 


Ma láztalan, pöttyök nem lettek többen, viszont állati hisztis. Lehet, hogy még a hidegfront is bekavar. :?

skrisz72
 
 


skrisz, remélem Eszti mielőbb hiszti- és pöttymentessé válik.
Doki kijött végül??
nani72
 
 


Puszi Lányok!

Látom ma mindenki "pihen".

Ma szétjártuk magunkat, Bergon+Babyoutlet+ Bergon kipipálva.
Szétnéztünk, mi,hol ,mennyi.

Holnap megyek egy barátnémhoz, akinek 2,5 éves a kislánya és elad sokmindenét ( kiságy, babakocsi,ruha) , megyek hozzá is "vizitre".

szép vasárnap estét!
nani72
 
 


Sziasztok!

Skrisz:

Gréti is kiütéses tegnap jött ki rajta, láza is volt tegnap eg. nap ma csak reggel de neki a torka is hólyagos. Alig akar enni azt mondta az orvos 3-4 nap alatt lezajlik. Valami vírus fertőzés .

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Halihó :)

Nani, Skrisz!
Jobbulást a Lányoknak :)

Nani!
És találtál-jókat szépeket? :)

Rani!
Ez a kettes számú ülésünk, csak nem ilyen a színe, hanem szép csoki színű:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 2&pageno=2

Az én kocsimban pedig ez van:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 2&pageno=3

MAgunkról kicsikét:
Most jöttünk meg a dottorétól, fájdalmasan szembesült azzal a Dedem, hogy nem egy hanem két szuri az adag :? Nagyfiúsan a karjába kapta mindkettőt már, egész ügyes volt, a mérésekkor jobban ment a tutulás.
11400 gr és 82 centis paraméterekkel bír most a hivatalos mérés szerint.
Már van új Vigantol receptünk is. Én amúgy elkezdtem adni a Cebion multivitaminját is, mindig nyüszögés van belőle, mert túl keveset adok neki szerinte :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hahóóóóóóóóó, ilyen sem volt még mekkora pangás van :shock: :shock: :shock:
Mindenki elkopott innen? Szomorú lennék :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Benézegetek, de irdatlan balhé volt a Porontyon (a másik kedvenc babás oldalamon), ott lógtam főleg mostanság (ha érdekel, mi volt a balhé, dobok róla linket).
vovanda
 
 


sziasztok!

Lois, igazi nagyfiú akkor Z. :wink: ügyesen tűri a szurit.

Az ismerősömnek sokminden jó cucca van: rengeteg ruha 0-2 évig-csajos ( otthonravaló, ünnepi, keresztelő és mindenféle holmi), avent kézi mellszívó, a kiságyuk klassz,teljes menetfelszereléssel adja jó áron kókuszmatraccal)
A babakocsi elég jó állapotú, chicco 3 funkciós, csak az a bajom, hogy sötétkék. Fiús, pedig 2 lánya van. Neki a kék tetszett. 50ezret kér a kocsiért.
Én színben lányosabb kocsit szeretnék.

Már annyiféle babakocsit néztem, jojózik a fejem, és minél többet nézek, annál rosszabb. :?
A végén veszek 1 hordozókendőt és slussz. :lol:

ááááááááááááá,már kivagyok.
nani72
 
 


Vanda!
Na muti, beleolvasok :D

Nani!
Én is most vadászok új babakocsira :roll:
Én a helyedben nagyon előre nem vásárolnék, mármint korban, nekünk rengeteg olyan cuccunk volt örökölt, amit totál átnőtt a gyerek, nem lehet előre annyira méretet kalkulálni.

Amúgy nem is titeket izélgetlek, hisz ti azért vagytok, (néha én is eltűnök 1-1 napra :oops: ) de páran teljesen felszívódtak, gyakorlatilag szó nélkül :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kukucs!
Lehet épp jókor jöttem. Én nem szívódok fel szó nélkül, csak úgy eltelnek a hetek, hogy csak nézek. :lol: És csodálkozom, amikor idejövök, hogy atya-gatya, mióta nem írtam.

Eszitikének és Grétinek jobbulást!

Rani!
Nekünk egy gyerekülésünk van. egy Maxi Cosi, és apa rakosgatja, mert hosszú útra mindig ő autójával megyünk, egyébként meg az enyémben van. Végül is nem nagy fáradság így se. De persze nem lenne rossz a kettő sem. Egy biztos, a használtakkal azért tényleg vigyázni kell, mert tényleg lestrapálódnak.

Pár szót rólunk: Litti kb. egy hónapja lépeget, érdekes módon a lakásban hosszabb utakra is indul, de máshol nem érzi magát biztonságban, meg se mozdul, csak "kiabál", amíg el nem kaphat egy kisujjat. :) Fogaink száma érdekesen gyarapodik, az első négy foga után kijött az egyik bal alső rágófoga alattomban, ugyanis én végig a ma éjjel biztos áttöri az ínyt a szemfog tévedésemmel voltam elfoglalva. Egyszer csak rádöbbentem, hogy a rágófog meg kinn virít. De mára már az egyik szemfog is kiújt végre. Szóval hat foga Littinek. Mindenevő lett a gyermek és még mindig cicifüggő. Örülök is, mert annyira jó, amikor megcsillan a szeme, ha felhúzom a pulcsim és odabújik, de azért kicsit már örülnék, ha kezdene "leszokni" róla. Már csak azért is, mert attól tartok egyre nehezebb lesz "elszakadnunk egymástól", másrészt meghátha végre lenne egy éjszaka amit átaludhatnék.

Ami engem illet, naggyon örülök, mert voltam terheléses cukor kontrollon és a 120 perces cukrom 4,9 lett. De az inzulinról nem tudok, de nem is akarok rá gondolni. Elkönyveltem, hogy egészséges vagyok és kész. :)

Lányok nem tudtok jó zenebölcsit az XIV, XVI ker. környékén?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Lois, sokan azért tűnnek el, mert írnak és kb egy valaki ha reagál rá (többek között néha én is ezért tűnök el), van akinek meg ezer dolga van, a gyerek nem engedi, vagy mint pl én, már dolgozom, nincs időm semmire.Ha meg van,akkor játszok a gyerekkel.Ráadásul nekem nincs net bent, a mobilomon van net, de ott mint egy sms úgy kell prüntyögni, ahhoz meg nincs türelmem, az inkább csak olvasásra van.Amikor este hazajövök, gyerekkel vagyok, most meg tanulok, itthon vagyok 3 napig....ezért írtam ilyen hosszút :lol:
Szóval majd jönnek az emberek, ha akarnak, csak van valami ok, ami miatt esetleg nincs idő semmire....

Katerina, örülök, hogy jól vagytok, grat a lépegetéshez is!
Vendég
 


Sziasztok!


Én is el-el tűnök hasonló okok miatt mint Hunci. Meg tényleg ha jó idó van akkor irány le játszani és olyankor már este csak olvsok de írni nincs időm és erőm se.

Katerina:

Gratulálok az első lépésekhez, eleinte Gréti is csak a lakásba ment egyedül. Mostmár mint a szélvész jön megy mindenhol csak tudjan követni.

Lois:

KisZé nagyon ügyes, mi már a dr- néni láttán is üvöltünk. :(


Gréti még mindíg nincs jól és totál pipa vagyok az orvosára. Tegnap vittem vissza: közölte még piros a torka , de nem annyira mint szombaton. Nem is ő nézte szombaton, változatlanul nem adott rá gyógyszert isoprinosint kapott szombaton de az immunerősítő, attol nem fog rendbe jönni.
Azt is mutattam 1 hete, hogy a ball tenyerén tök irosak a vonalak, kenjem sudocremmel. Tegnap az egész tenyere vörös volt arra se adott semmit. Ma megyünk maszek gyerekorvoshoz majd ő megmondja mi a baj. Csak baromira bosszantó, hogy miért fizetem a TB-t ha tojnak a gyerekemre.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a beteg dedeket, mindenkinek jobulást!

Lois ment a privi és nagyon köszi!

Milán jobban van hála mondhatni 100-as így 2 hét után.
Megint szobát rendeztünk, a hülye szomszéd miatt a kiságyat a mi nappalival közös falára tettük, igaz ez így nem a legjobb de remélem kevésbé lesz neki zavaró a kopácsolás!
Jelentem vettem egy másik Concord Ultimaxot szerintem nagyon jó állapotba.
A huzata egy helyen viseltes.
íme:
Kép

Ezt a két képet fel kell tennem bocsi, tegnapi frissek és szerintem cukik! :D

Kép

Kép

Lanyok Milán felvett egy rossz szokást, fogja a kezem azaz az ujjaim és belemélyeszti a körmét.
Ha altatom akkor is!
Mit udok ezzel csinálni? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois!
http://web2panorama.wordpress.com/2010/ ... tad-volna/
3 poszt is született itt a balhéról, precízen követte a fickó az eseményeket. SŐT: egyetemi tananyag leszünk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kat!
Hajrá baba után kocogás!

Nikó!
Jobbulást!

Rani!
Cuki a kis medvéd. :D
vovanda
 
 


Vanda köszi! :wink:

Lenne még egy kérdésem.
Ennyi időssen mennyit kell enni egy gyereknek kb.?
Milán reggel 240 tápit eszik aztán nap közbe 3-szor üveges kaját egy kis babakekszet és vacsira szintén ennyi tápit vagy picit többet.
Most 7,7 kg körül van.
Bocs a kérdésért de nem tudom mennyi a nórmális.
Tudom, hogy most lassabban gyearpodnak és nőnek már de mire figyeljek?
:roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Ha jó a kedve, nem fogy, szép a bőre, akkor oké. Nyugodtan rábízhatod, mennyit eszik. Grammokat nem tudok neked mondani, enyémeknek már az sem mindegy, mit esznek, nyomulnak a hűtőhöz és válogatnak.
vovanda
 
 


Huncikám!
Nem Neked szólt a szemrehányásom, nem is Katerinának vagy Nikónak, vagy azoknak, akik szintén rendszeresen hírt adnak magukról. Tudomásul van véve részemről, hogy időhiány, fáradtság, munka ésatöbbi miatt ennyiszer jelentkeztek és kész. Én inkább amiatt fakadtam ki, és továbbra is tartom ezt, mert tényleg elszomorító, hogy pár lánnyal évekig napi fórumozós kapcsolatban vagyunk, végigcsinálunk együtt terhességet, gyerekágyas időszakot, naponta jövünk, és egyik napról a másikra egy szó nélkül tűnnek el úgy, hogy előző nap még itt zsizsegnek. Nekem ez igenis rosszul esik, majdnem annyira, mintha a személyes baráti körömből szívódna fel valaki így. Na ennyi, szót se róla többet. Biztos én vagyok túlérzékeny.

Katerina!
Igen mi is biztos megoldanánk egy üléssel is, csak lusták vagyunk :oops:
Én igazából azt nem szeretm, hogy ha elmegyek itthonról nélkülük, akkor is mindig ki kellett raknom az ülést, mert ugye nem lehet tudni, hogy mennek e valahova, meg akármi is lehet. De persze csak magyarázkodom irdatlan kényelemszeretetem miatt :roll: 8)
Hozhatnál pár képet a nagylányról :roll:
Cukor szuper!! Én sem tudok sokat az én értékeimről, már négy hónapja szedem a metet, fogytam is vagy 7 kilót :roll: Egy inzulinterhelés azért rámférne :) Pláne hogy már nagyon itt van a kistesó-bogár a fülemben :roll:
Zenebölcsi?? Mármint Ringatóra vagy hasonlóra gondolsz??

Nikó!
Piros vonalak?? :shock: :shock: Sose hallottam még ilyenről :oops: Gyereorvos :arrow: :? Körülöttem többen váltottak már orvost, nem macerás, ha nem lennék elégedett a miénkkel, szívfájdalom nélkül váltanék :)

Vanda!
Tudatlanka vagyok, mert sosem Porontyoztam, néha cikkeket olvasok de ennyi. De szép kis lázadást csináltatok :D :D :D

Rani!
Édes mackód van, már iwiwen is néztem ezeket a képeket :D :D :D Örülök, hogy találtál ülést :D
Kajamennyiség :arrow: Nincs olyan hogy normális, szerintem. Ha a gyerek gyarapodik, egészséges, akkor teljesen oké. Nekem ez amit leírtál teljesen jónak tűnik. Esetleg külön gyümit beszúrnék még valamikorra. Mikorra tervezed a tejtermékeket (túró, joghurt)?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a megnyugtatást!!
Tejtermékeket már eszik bár nem sokat.
Natúr joghurt (néha baba joghurt) és tegnap egy kis falat túrórudit is lopott anyáéból, na persze csoki nélkül.
Sajtal is próbálkozhatok ha jól tudom.
Gyümit azt kap a vacsi elötti utcsó üveges (ha nincs friss) akkor az csak gyümi.

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, értelek, én csak képviselem a másik oldalt :wink: Egyébiránt tartom a véleményem, hogy néha rosszul esik ám, ha valaki hírt ad magáról és alig akad, aki válaszol :?Sztem ez is állhat a háttérben...sőőt.
Vendég
 


Sziasztok!

Életjel... (mint mindig) :oops:

Olvaslak benneteket, de este mikor géphez jutok, már nincs energiám írni. Ja, és a laptopom is bemondta az unalmast, szerelő lett a vége.

Ranikó, édes kicsi mackód van! :D

Lois, egyet értek veled, nagyon eltűntek néhányan akik rendszeresen, naponta többször írtak. Biztosan megvan az oka, miért történt így.
KisZé, már nem is olyan kicsi. :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk, Peti szépen gyarapodik, fejlődik, jó fiú!

Kép

Kép

Baba, Keny :?: :?: :?:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lois!
Nem vagy tudatlan. Alapból szájkaratézni jártam oda, aztán valahogy megszerettem a bandát. Főleg, mert vannak páran mozaikcsaládban, sokat segítettek. Lökött banda, de azért rendesek. Jókat lehet velük anyázni, de most azért látszott, hogy össze is tudunk tartani. :D

Bols!
De régen voltak ezek az én majmocskáim ilyen kicsik (hüpp).

Éééés (kérem a dobpergést): hivatalosan felvették a miniket bölcsibe. Jan. 14én kezdünk.

Hiányzók és egyebek: úttörőbecsszó, el szoktam mindent olvasni, csak mire az írásig jutok, felét elfelejtem annak, amit írni akartam. Hiába no, afiam már röhög rajtam a boltban, amikor tapogatom a zsebem, és kérdezi: mi van anya? otthon maradt a listád? :oops: 8)
vovanda
 
 


Vovanda, (dobpergés és üdvrivalgás) bölcsi szuper!!!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Vanda, szuper, hogy összejött a bölcsi! Nekem is kell majd érdeklődnöm... :roll: Jövő ősztől szerintem aktuális lesz.

Lois, ügyes kisfiad van. Igazi kis hős. Asszem én a 15 hós oltásra már váltok dokit. Olyat szeretnék, aki felveszi a telefont éjjel-nappal.

Rani, Milánka édes a mackójelmezben. :lol: Egyébként Eszti is vájja a körmeit belém.

Bols, Peti milyen szép! Cuki, ahogy szunyál.

Nikó, fogadd együttérzésemet a gyerekorvost illetőleg.

Katerina, gratula a lépésekhez! Mingyá futni fog!!! :lol:

Nani, a doki este rámcsörgött. Szó szerint. Egyet csörgött, és letette. Gondolom sajnálta a pénzt telefonálásra. Vagy nem is akart felhívni, csak véletlenül rányomott a nem fogadott hívásra. :evil: Nem hívtam vissza.

Hunci, asszem idén már én is oltatok influenza ellen. Nálunk bent a melóhelyen szervezik rendszeresen.

Eszti már láztalan, pöttytelen, de most meg hasmenése van. Gondolom kifelé megyünk a vírusból és ilyen a lefolyása. Vizes és nyálkás.

skrisz72
 
 


Sziasztok!


Rani:

Milán nagyon cuki, az ülés szuper nekünk is ez a típus van csak sötét kék.
Szoba rendezés : én már nem is tudom hányszor átpakoltam. De én a hideg fal miatt, szomszéd nálunk már 7 éve felújít, mikor lesz vajon kész? :o

Lois:

Tudod amik a tenyerünkön vannak vonalak az tök vörösek. De kiderült mi a baj mindjárt írom is.

Bols:

Nagyon szép baba Peti! Mekkor lett már....

Vanda:

Bölcsihez gratula. Mikor kezditek a beszoktatást? Lehet könnyebben megy majd így ,hogy együtt lesznek a tesók.
Vagy az nem számít mert anya akkor se lesz ott?


Helyzetjelentés:

Megjártuk a maszek dokit:
Közép fül gyulladás, felső léguti gyulladás, a keze gombás. Majdnem sírtam, mondom a dokinek de én úgy vigyázok hova nyúl és mit fog meg és folyton törölöm a kezét ha olyan. Azt mondta nem tudom kivédeni sok baba elkapja, mászik felszed dolgokat. Ja és rákérdeztem a laktóz érzékenységre is, közölte az miatt nem lehet vér a székletbe. Hétfőn megyünk vissza és csinál egy allergia vizsgálatot: tej, tojás és egyebek.
Nagyon mérges vagyok a házi orvosunkra. :( Ezekböl annyit vett észre : picit piros a torka anyuka ennyi.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, nálatok nincs hasmenés?

skrisz72
 
 


Skrisz:

Hígabb a széklete mint szokott és nyálkás, meg nagyon büdi. Nem olyan a szaga mint eddig. Miért?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bols, Skrisz!
Köszi! Virul ám a fejem. Mert hiába mindta meg a vezetőnő, hogy tudják fogadni őket, csak aza tuti, ha már kézben a papír.

Nikó!
Január 14től kezdünk, én effektíve dolgozni majd áprilistól fogok, ki kel venni a felgyűlt szabimat, azalatt szakvizsga (egy büntetőjog még van).

Doki: tuti orvost váltanék. Nekem óriási mázlim van a dokinkkal, igaz, ismerem nagyon régóta, az egyik legjobb barátnőm anyukája, de tudom, hogy alapban is nagyon komolyan veszi, amit csinál, ha itthon van, riasztható hétvégén is. Volt olyan, hogy vasárnap este 8kor jött ki szurit adni, mert nem ment le Réka láza, meg olyan is, hogy 8kor beszéltünk, és 10kor még telefonált, hogy lement -e Dani láza, mert ha nem, akkor jön azonnal. És ezt nem csak velem csinálja így. Kötelező oltásokkal is kijön, mondván ne én mászkáljak 2-3 gyerekkel.
vovanda
 
 


Bols!
Nagyon gyönyörűséges fiad van, pont az esetem :oops: :roll: :D
Képeket méééég!!

Vanda!
Nagyon király, gratulálok a bölcsihez :D :D
NA nehogy már szabódj, te vagy az egyik leglelkiismeretesebb topiktag a szememben, esküszöm :D Szakvizsgához kitartás!!
Én halasztok :oops:

Skrisz!
Olvastam a blogon a dokidról :? Hadd ne fűzzek hozzá semmit :?
Én is váltanék. Én még sosem tettem próbára így dokimat, lévén Zétény még nem volt beteg, de biztos eljön az is, akkor derül ki majd, hogy milyen.

Nikó!
Azta :shock: :shock: :shock: Ilyen kézgombáról még nem is hallottam. És ezt nem tudja átvinni a szájába vagy hasonló, ahogy bekapja a kezét?

Magunkról:
A mai napunk ultragáz volt, volt egy cca 2 órás altatási kísérletem, fél1-től fél 3-ig teljes kudarc :? Nem tudom mi lelte, ilyen még sosem volt, talán a tegnapi oltás, nem tudom. Az eredménye ez lett délután 6-ra:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nincs időnm visszaolvasni,se írni, csak bekukk. Még mindig beteg vagyok, pedig 1 hónapja műtöttek. Itthon teljesen szétesve, minden nap kellene menni kezelésre, de nincs, aki a gyerekre vigyázzon én meg nem tudom levinni magammal. Szóval car a helyzet. Anyum feljött vidékről és itt volt 1,5 hetet, ami nagy segítség volt, de haza kellett mennie. Nem tudom, mi lezs velünk, mert nagyon nehéz helyzetben vagyunk. Egyszerűen matermatiakilag megoldhatatlan az időhiány. 3 óránként eszik, de van, h. nem bírja addig. A cok cumisüvegezés miatt rosszul szopik. Nyámmog, bealszik, cumizik a cicin. Azért kell cumisüveg, mert a beteg mellből nemhogy szoptatni, de a lefejtet sem szabad nekiadni. Tejkészletem most fogy el, táépis kieg.kell.
A 3 órás evés úgy néz ki. h. pelusozás, szopi, mérés, h. mennyit adjak még neki, melegítés (vagy ezentúl tápszer készítésí9 etetés, böfi, 1-1,5 óra fejés, masszírozás, jegelés, közben altatás, mellszívó, cumisüvegek mosása, sterilizálás. Közben már enni, pisilni nincs is idő. Gondolhatjátok. Totál kész vagyok fizikailag is és idegileg is.
Nem panaszkodni akartam, csak elmondani, miért nem tudok jönnni.
Puszi
Ha vki akar, telón elér. Majd jelentkezem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Niko, azért kérdeztem csak, mert Esztinek is ilyen. Most azon agyalok, hogy nem volt-e komolyabb baja, mint a 3 napos láz. :roll: Bár tegnap már csak kétszer volt kaki reggel, napközben semmi. Remélem már túlvan rajta, akármi is volt.

Lois, ma elkérem a szomszédtól a gyerekorvos telefonszámát. Megkérdezem elvállalja-e a mi gyerekünket is. A 15 hós oltást már vele adatom be, ha sikerül megegyezni vele.
Kis Zé csúcs! Biztos az oltás kavart be. Még egy-két nap, és várható belázasodás is... azt mondják... de lehet, hogy megússzátok.

Baba, sajnálom ezt a szar helyzetet. Nem lehet könnyű. Fannika egyre jobban hasonlít rád! :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Bols Peti baba nagyon édes!!!

Lois ne semmi, csuki Zé, hogy így elaludt.

Baba remélem javulni fog a helyzet nagyon nahéz lehet, de olyan gyönyörű Kisoroszlán!!!! :wink:

Ma megyünk dokihozz megnézetem milán fülét még mindíg húzogatja és irtó car éccakánk volt.
Óránként felkelt.
Félek, nehogy a nátha a fülére mennyen.

Nikó nem semmi, hogy ebből a dokid nem vett észre semit!
Én is csatalakozom Vandához, tuti orvost váltanék!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz!
Épp ez az, elvileg a 15 hós oltásnál 8-10 napra jöhetne ki, lehet tőle enyhe lefolyású kanyarója :shock: :shock: Mondtam is, hogy húdef@sza :? A Prevenartól sosem volt baja (mondjuk egyiktől sem), szóval inkább csak találgatok :)
Este is nehézkesen nyifogva aludt el, nem is emlékszem ilyenre. Utána azért nem volt, gond, most keltünk 20 perce mosolyogva (mármint ő mosolygott, én csak elégedettem hümmögtem :roll: )

Baba!

Sajnálom, hogy nehezek a mindennapok :(
Senki otthonülős kismama-barát nincs, aki vigyázni tudna Fannira míg dokinál vagy? Vagy egy kedves Pótnagyi-féle? Bocsi, lehet hülye ötletek :oops:

KisCsaj nagy éééédes, én is Téged látlak benne :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.10.20 22:56-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois enyémgyerek nem kapott szurit de kriminális éccakánk volt. :roll:
Mit nem adnék egy normális északáért!
Marha jó, hogy enyhe lefolyású kanyaró lehet szuper!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, sajnos nincs senki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Bols, nagyon aranyos Petike! :)

BAba, ez elég nehéz helyzet......mielőbbi kilábalást.Fannika cuki.

Nikó, Skrisz, remélem a gyerkőcök már jól vannak.
Krisz, hogy micsoda dokik vannak! Egyébként se szeretem a megcsörrentelek embereket.

Lois, jól beszunnyadt a gyerek! :D

Vanda, ha ezen dolgaid mellett még vizsgázni is fogsz, kalapot le előtted!

Nekem meg nemhogy nyugisodna az élet, most az egyik kolleganőm munkarendjén kellett módosítani ( csak csÜt-p-szo. jön dolgozni), erre bejelentkezett egy új kollegina-jelölt, hogy ő vállalná a hétfő -keddet.
Úgy utálom az ilyen helyzetet, nekem olyan stabil ember kéne (fodrász) , aki teljes műszakot betölt és szívvel csinálja .
Nem esik most jól a szervezkedés.

Kisbabám egyre erőteljesebben jelzi létezését. Hajnalonként , amint megébredek, ő is ébred. A köldököm feletti területet ütögeti állandóan, van úgy hogy fél órán át. :)
nani72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: