Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Csak egy gyors infó erejéig jöttem. Ezt most kaptam.

Aki még esetleg nem tudja: 2010. október 4-től kivonták a forgalomból a Vigantol olaj nagy részét, mivelhogy a pipetta gumijából mérgező anyag oldó ...tovább »dik ki! Csakhogy erről épp az érintetteket felejtették el értesíteni!
Az érintett sorozatszámok megtalálhatók a http://www.ogyi.hu/kivonasok_2010/ címen. Megjegyzem, hogy bár azt mondják, Magyarországon nincs forgalomban ezekből, valahogy mégis minden ismerősömnél ilyen van otthon, és a gyógyszertárakban is hiánycikk! Úgyhogy jól nézzétek meg, mivel mérgezitek a babáitokat!

Megnéztem a határozatot és tényleg igaz. Nekünk is ilyen számú a Vigantol. Hívom a gyerekorvosomat.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Lili megelőzött én is a Vigantolos hírrel jöttem.
Sajnos hiánycikk lett így a D vitamin.
A határozatot én is olvastam.
1286522267.9932.pdf

(nem tudom jó lesz e a csatolás)

Twist sahójnálom Dorkát!
Mi elég szarul vagyunk.
Milánnak nagyon fáj a torka már sirni se sír inkább!
Iszonyat a hangja szegénynek és tiszta takony!
Az a baj, hogy adok neki mindent és nem hogy jobb lenne nekem még rosszabbnak is tűnik!
Remélem hétvégén azért rendbe jön!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nekünk is ezek közül való Vigantolunk van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Mindenkinek jobbulást!!!
vovanda
 
 


sziasztok!

vigantol-ügy :evil:

Baba, a fenébe........jó lenne ha vége lenne ennek a cicisebnek.

Kisbeteg gyerkőceink jobban vannak??????

Kenyről rég volt híradás.....ugye minden oké Kenymama???

Ma voltam a 3. cukorterhelésen, hétfőn lesz lelet.
Jövő héten kardiológiára megyek, mert magas a pulzusom (vérnyomi jó) , de ez terhesség előtt is magas volt, szedek rá Betaloc-ot. Most emeltünk az adagon, de így is magas, nyugalmi állapotban 110-120. Ezért küldtek el, hogy "lásson kardiológus".
Mondanom se kell, másfél hónap a várólista, de bekönyörögtem magam, mondván, akkorra szinte szülök. :) Így a doki jövő keddre besuszterolt, rendes volt.

Vanda, arik a gyerkőcök.

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


D vitamin ügy, azért félni nem kell, elővigyázatosságból vonták ki.Nem lesz semmi gond.Mivel hiánycikk a d vitamin és a babáknak KELL, így én úgy oldanám meg, és magam részéről úgy oldottam meg, hogy letekertem a cseppentőt, ráraktam más kupakot, hisz a vitamin része kell, és amikor épp kell, akkor cseppentek a gyógyitárban vett üvegcseppentővel.ennyi.

Baba, sajnálom.

Nani, nekem is ez volt, de nem mentem el, T drtól kérdeztem, ő elmagyarázta, hogy evvan, nyugi, így nyugiban voltam :lol:
Vendég
 


Hunci!
OFF:
Milyen az új meló?
vovanda
 
 


Baba, mit mondott a doki???? puszi nektek.
nani72
 
 


Lányok!
Segítség kellene. Ismerős kezdené a lombikot. Nagyon türelmes, empatikus doki kéne neki. Kit javasoltok?
vovanda
 
 


Vanda, először is, sztem a Kaáliban bárki jó, én szmsz Krizsa-párti vagyok...
Másik.Jó, nagyon jó.Kissé és ez enyhe kifejezés, eltérő szakma mint eddig, ellenben -mégha a pénzem nettóban kevesebb is- inkább vagyok, az ami a diplomám szerint mint a másik helyen, ott minden voltam igazán, ami épp munka volt, azt kellett csinálnom, itt viszont egyértelműen elkülönül az ügyintéző és a jogász munkája.És nem utolsósorban, nem kötnek bele pontpontvesszőcskébe, sőt.Amott minden szóba evegy-avagyba belekötötttek, itt meg szabad a pálya, elismerik, hogy mindenkinek más a stílusa.Viszont emiatt nagy is a felelősség...Nagyon élvezem.Már vannak tervek is :lol: a nagy szerelem, bjog megmaradt, de most jelenleg ebben az irányban gondolkodom, elvégzem a könyvizsgálói kamara által hirdetett tanácsadói majd mérlegképes sulijait, asszem megtaláltam a helyem 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Milán még mindíg nagyon beteg! :(
Nagyon fáj a torka és sírni se sír már hanem csak nyöszörögve nyávol, hogy anya fááááááááj! :( :(
Annyira sajnálom szegényt!
Már antibiotikumot kell kapnia sajna!

Hinci szupi, ha így megtaláltad a helyed gratulálok! :wink:

Vanda az én Kaáli dokim (habár én nagyon szeretem) nem épp empaikus, vagy nem is tudom. :roll:
Engen nagyon kedvelt és mi jók kijöttünk de van aki nem kedveli.
Szerintem is Krizsa aki ilyen.

Kép

Kép
raniko
 
 


Szasztok! Rani: Sajnálom, hogy antibiotikum kell szegénykének, de ha ilyen erős a torokgyulladása, akkor nincs mese sajnos. Dorci talán végre jól van, bár még szipog. De végre kivittük tegnap a piacra emberek közé és nagyon boldog volt, látszott rajta. Szóval, a betegség miatti bezártságból tökre elég volt!

Én egy napig nagyon rosszul voltam, nem tudtam megmozdulni és porcelán isteneztem keményen. Szalmonellára gyanakodtam, mert még sosem voltam ennyire rosszul, forgott a világ velem, legyengültem, stb. Azt hittem, hogy kórház lesz a dologból, de estére jobban lettem. Aznap 4 kg-ot fogytam, nagyon durva volt. Erőltettem, hogy legalább vizet tudjak inni és azt minél tovább magamban tartani, hogy ne száradjak ki. És szerintem végül is ez segített. Mivel a szalmonella nem múlik el ilyen hamar, így valszeg más lehetett. Szegény babát alig tudtam ellátni. De most már minden okés. Újra jól vagyok. Nem terhesség (sajnos), csak valami gyomormérgezés lehetett, valami gyors dolog.

Baba: egy barátnőmet szintén most műtötték tályoggal. Ha gondolod, összehozhatlak vele, neki nagyon odafigyelős, jó dokija van. Oks?

Hunci ilyen végzettséggel baromi jól fogsz keresni! Jó ötlet!
Vendég
 


Twist szupi, hogy Dorka jobban van!!!
Én Milánt azért ha nincs hideg és nem fúj a szél jól felöltöztetve leviszem picit sétálni.
Dokinéni is mondta, hogy kell a friss levegő.
Láza nincs hála és egész jó a kedv ha kap levegőt és nem fáj a torka (a fájdalom csillapítótól).
Tegnap sikeült eladni a babakocsim most már csak az Espiro van.
Kicsit meg is sirattam, de a férjem vígasztalt ha jön a második baba menyire fogom élvezni az uj kocsi keresését! :lol: (ismer valahonnan)
Ez a kocsi nagy volt nekem és Yariskába nem nagyon fért be.
Most keresek új autósülést vagyis még egyet Yariskába szóval ha tud valaki akkor sikítson.(nekem nagyon bejött a Concord ha van esetleg valakinek)

Lányok jó lenne egy tali, ki mit gondol erről? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


ÓÓÓ Twist te szegény!
4kg nem semmi! :roll:
Még jó hogy nem lett korház a vége, és egy nap alatt túl vagy rajta!
(kár, hogy nem kistesó)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: gratula a babakocsi gyors eladásához!:) Örült a pár neki? Milánkának hál íIstennek, hogy jó kedve van, akkor már nagyon hamar meg fog gyógyulni.
Én már kb. jól vagyok. Most nem felül jön, hanem alul. Így még szoptatni sem merek. Kiöntöm a mosogatóba a lefejt tejet, rossz érzés, de hátha abban is van baci.
Ma 9 hónapos Dorka baba, tök jól repül már az idő.)
Ma kutyasétáltatás közben azt mondta, hogy Deje (gyere):)) Tök jó! Ja és kijött a harmadik foga (felül). Szóval, emiatt is volt rosszabbul szegényke. Ez eszembe sem jutott, hogy a foga is szerepet játszik.
Vendég
 


Jobbulást az összes betegnek!!! Nálunk fogzás okozta nyűg van, Daninak 3 szemfoga jön egyszerre.

Hunci!
Szuper, hogy bejött a váltás, én még mindig nem tudom, mi lesz. Ha tehetném, dekkolnék még itthon egy fél évet, hogy kiderüljön, mi lesz velünk. De hát a pénz nagy úr.
vovanda
 
 


Tudja valaki Baba telefonszámát? Egy sorstársunknak kellene nagyon.
Vendég
 


Twist Gratula Dorka 9. hónapjához!
Nem semmi, hogy jön a 3. foga!
Milán még fogatlan! :lol:
ÚÚÚ ki kell öntned a tejet jajjjj! :(
Gondolom, hogy rossz érzés te szegény.

Lányok segítségeteket szeretném kérni!
Két családnak gyűjtünk minden féle babaruhát, ételt játékot stb.
Az egyik családnál most fog születnia baba a másiknál 5 hónapos.
Mindenüket elvitte az iszap!
Tőlem szerdán viszik a motyót, de máskor is visznek le ha valakinek esetleg van valami ami felesleges akkor meg lehetne beszélni valahol egy talit ahova én elmegyek a motyóért!
Úgy sajnálom szegényeket!
(ugye ha az ember pénzt nem is nagyon tud adni valamit csak össze tud otthonról szedni)


Milánom még mindíg beteg!
Tegnap elég levert volt.
Ma jobb a kedve viszon az éccaka elég szar volt.

Most licitálok még egy autósülésért mert kell az én kocsimba is.
Ha valakinek esetleg van eledó Pl Concord ha jól tudom többeteknek van az sikítson!

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Vanda, szerintem is Krizsához irányítsd az ismerősöd. Utána a dokinőt javaslom még, hozzá könnyebb talán a bejutás. (én a dokinőhöz jártam)

Twist, 4 kg-t fogyni nem semmii! Igyál sokat, egyél vitamindúsan. Tejcsit sajnálom, de pár nap múlva úgyis mehet a szopi igaz?! Éljen soká a 9 hónapos!

Baba, hogy vagy???

puszi mindenkinek
26+4
nani72
 
 


Lányok!
A DLS ingyen viszi az iszapkár sújtotta területre az adományokat!
vovanda
 
 


Na, most írtam és elszállt.(

De megint megírom. Szóval, köszi a hófordulós köszöntéseket.)

És sajnálom szegény MIlánka rossz éjszakáját. Most nekünk is az volt, Dorka 23 órakor ébredt és nagyon fájt valamije. Aszem most a foga fájt.
A mensiről beszéltünk, nekem 5 perce jött meg. Egyáltalán nem is érzem, semmi fájdalom. Hát remélem, hogy mostantól már ilyen klassz lesz az egész és nem kell többé gyógyszer rá.

Nani: én is a dokinőhöz jártam, és imádtam.) Nagyon együttérző, határozott és jó irányba terelt. Elhitette velem, hogy sikerülni fog és elsőre sikerült is:) Nagyon hálás vagyok neki!
Vendég
 


Hello Lánykák!
Csélcsap Lois is itten vala :roll:

Betegecske, fájós-fogú babóknak jobbulást :)

Vanda!
Én Krizsás voltam, és bár nekem nem "csinált" gyereket, de nagyon kedveltem, és ez nem múlt el :) Nagyon empatikus, közvetlen, jó fej. Ha a barátaid kicsit is frusztráltak a saját meddőségük terén, Krizsánál jó helyen lennének, ő helyre teszi a dolgokat a párokban.
Többi dokihoz nem nagyon volt szerencsém(bár a drnő csinált nekem egy transzfert :) ), szóval másokról nem tudok nyilatkozni, a hallomásaimra meg ne alapozzon senki :roll:

Vigantolt és most nem adok, kövi héten megyünk 15 hós oltásra, akkor terveztem felirtatni, tudtommal már lehet kapni az újat, ami olyan fejű mint a Cebion.

Twist!
Húú, szegénykém, ez rémes lehet :shock:, jobbulást :)

Rani!
Na hogy áll a licited?? Van már új ülés? :wink:
Én is vettem második ülést, mert túl macerás volt az isofixes ülést rakosgatni :oops: Bár magamat ismerve a nem isofixest is macerásnak találtam volna :oops: :oops: :oops:
Talit én már többször feldobtam, de nem volt rá érdeklődést, így már nem erőltetem :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda köszi az infót az adonyányok szállítására! :wink:
(én két konkrét családnak szedem össze a motyót)

Twist sajnálom a fogacskát!
Remélem hamar túl lesz ezen is Dorci!

Lois nincs még ülésem, lecsúsztam egyről! :(
Nekem nem isofixes van és szerintem megint olyan lesz mert a Toyóba nincs is szerintem és ez az én kicsikocsimba kellene.
Kiscipőt még mindíg nem sikerült rendelnem sajna béna béna béna vagyok! :roll: :oops:

Milánnak már jobban van hangja már nem csak nyávog hanem ha kell sír is.
Ezt én a gyógyulás útjának látom.
Most kezdett köhögni így remélem ez a vége.
Sajna a bal füléhez mintha kapkodna néha, apa is észre vette tegnap így lehet, hogy még is kell menni a fül-orrgégészetre.
Nem fáj neki ha megnyomogatom (ahogy Vanda tanácsolta), de oda nyomja a fülecskéjét a kezemhez.
Lehet hogy viszket neki? :roll:
A vizet fürcsi után apa mindíg ki szokta törölgetni szóval most nem tudom mi legyen.
Szerintetek?

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja még egy kérdésem lenne.
Lányok mi a különbség az autósüléseknél a 03-as és a 04-es között?
Miért fontos ez a szám?
A 03-as nem jó?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Azért már jó ideje nagy sokféle kocsiba tesznek isofix füleket, ha leírod milyen évjáratú a kocsid, meg tudom nézni neked :)
A 03-as szabvány is jó. 01-est és 02-est ne vegyél, azok már nem jók.
A régi típusú biztonsági gyerekülés, melyen ECE R44/01 vagy ECE R44/02 jelzés található, már nem lesz tehát megfelelő. Az ECE R44/03 és ECE R44/04 jelű autósülés megfelel a követelményeknek.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois köszi az infót!!!
Az én kocsim 2000 évjáratú régiség!! :lol:
Imádnivaló Yariska!
(a Concord Ultimaxos ülések nem isofixesek én úgy tudom)

Kép

Kép
raniko
 
 


Elvileg '99-től tettek a Yarisokba isofixet. Pontosan milyen típus a tiéd? Mármint a Yarison belül. Úgy jobban rá tudnék keresni.
Az Ultimax nem isofixes.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda!
Megvan még valamelyik hámod? Mennyiért adod?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Enyimgyerek lázasodik. Tegnap csak hőemelkedése volt este, adtam neki Nurofent. 23.30-kor felébredt, sírdogált, megnyugtattam, majd visszaaludt reggelig. Ma délelőtt már kúpot kapott, mert 38,3-ig ment fel a láza. Nem köhög, nem tüsszög, picit kevesebbet eszik. Inni iszik, ma volt egy kis hasmenés is. Nemtom mi lehet. Fogtól még nem lázasodtunk be ennyire.

skrisz72
 
 


Lois!
Elvitték mindkettőt. Pórázra akarod kötni Zét?

Skrisz!
Lehet, hogy a fog mellett bujkál benne valami. Nálunk a takonykór szokott így indulni: két napig csak hő van, semmi egyéb tünet, aztán beindul az orra, de az már legalább egyértelmű.
vovanda
 
 


Lois, húúú most megfogtál, hogy Yariska milyen. :roll:
Annyit tudok rólla, hogy fullos! :lol:
Ugye mivel a Concord nem isofixes is talán nem is fontos, hogy van a Toyóba vagy nem, de azért köszi!! :D

Skrisz sajnálom Esztikét!!!
Jóbulást neki!

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz!
Szegény Eszterlány :( Jobbulást neki :)
2 hete Zéténynek is volt egy ilyen mókája, azóta sem tudom mi volt, pont eddig ment fel a láza (popsiban 38.8.), Nurofen levitte, estére megint felment, tiszta kóma volt, másnapra meg semmi. Persze fogilag semmi fejlődés. Sztem sose lesz több :oops: Gyerekem úgy döntött ezzel a héttel Ő mindenevő, és befejezte a növesztést :roll:

Rani!
okéé, akkor nem keresgetek :) Persze te még háttal ülteted, nem is lenne jó az isofixes.

Vanda!

Neeem, enyémZé fegyelmezetten sétál a kezemet fogva. Teljesen el vagyok tőle alélva, olyan kis ügyes :roll: :roll: Van előnye is a fososságnak :lol: Egy barátnőmnek kerestem akinek a 17 hónapos kislánya az enyém szöges ellentéte. De az előbb leütöttem neki egy olyan katicás hátizsákos kombót :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz: Esztikének jobbulást! Nem semmi, hogy felment a láza szegénynek.

Az lehet, hogy egy babának egyszerre 6 db foga jön felül? Mert mindnél fehér az íny és sorban bukkannak ki a csücskök. Ez az élet tréfája, 2 hónapig semmi, aztán egyszerre sok fog.
Vendég
 


Twist!
Törölted magad?? Miért?? :shock: :shock: :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois már nem ültetem háttal ,azt mondta a védőnéni, hogy simán lehet menetiránnyal szembe is ültetni, így 2 napja úgy ül!
Ülést viszont nem találok.
Sajna lecúsztam egyről és ez nagyon dühít! :(

Twist töröltette magát?
(vagy nem jelentkezet be)

Mi belegség ügyileg kezdünk jobban lenni kopp kopp! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist!
Hova lettél??? Egyébként igen, lehet. Daninak pont bárányhimlő alatt nőtt egyszerre 5.

Lois!
Az jó, ha Zé ügyes.

Mi szépen araszolunk bele egyenesen a dackorszakba. Hajfestékgyártók sokat fognak rajtam keresni. Egy gyerekkel is gáz, kettővel horror. Amikor pl. megkérem, hogy sétáljon már be a loftba, és úgy tesz, mint aki nem hall. :mrgreen:
vovanda
 
 


sziasztok!

Twist, átmentél névtelenbe?

Babamami, hogy vagytok???

Skrisz-Esztikének gyógypuszi.

Tegnap megjártam a kardiológiát (magas pulzus miatt). Szerencsére minden jó, a szivem tankönyvi, nem is értik miért dobog annyira?!
Már terhesség előtt is túlműködött. Azért kellett elmennem, mert sem a nőgyógyim, sem a házidokim nem mert a gyógyszeremen emelni, nehogy szívbetegség legyen a háttérben. (de nincs) Így ha nő majd a pulzus (120 fölé), akkor emelhetek a szokásos gyógyiból.

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Ma még nem volt láza a kiscsajnak. Viszont űber hülye volt ma. Én meg űber érzékeny (piri nénje gondoskodik rólam). Jó szar napunk volt. Este még mérek lázat azért, mert volt egy kis hőemelkedés napközben.

Nani, nekem meg azt mondta a nőgyógyim, hogy bradycardiám van. De a háziorvos szerint nincs, és az ekg sem mutatott semmit.

skrisz72
 
 


Nani,örülök, bár nem lepődtem meg, nálam is ez volt.Mi lett a cukor kontroll eredménye?

Rani, már most előre ülteted?Én 2 éves szülinapján ültettem előre és nem háttal :oops:

én szóltam, nálunk lehet tali, kötelezővé nem tettem, de ezerszer írtam, de kb nem volt reagálás, ajánlat most is áll.

illetve 2 hétig nem, mert bárányhimlő van a bölcsiben és 2 hétig várni kell, mi elkaptuk-e.remélem igen.
Vendég
 


Hunci!
Én akkor is és most is lelkesedem, ha lesz tali mi tuti megyünk :)
Meg össze tudok röffenteni még pár régi tagot, akik bár kissé talán "ellinkültek" és nem nagyon írnak, de talira szerintem eljönnének :)

Rani!
Huhh, jó hamar átfordítottad, nem nagyon szabadna még, ugye tudod?? Védőnénid sztem nem mondott okosat. 8 hónaposan Milán nagyon pici még hozzá. De persze szíved joga.

Nani!
Örülök, hogy minden oké :D [/b]

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jaj, Hunci, ne kívánd a gyerekednek a bárányt, inkább oltasd be villámgyorsan. Még ha el is kapja a szuri mellett, enyhébb lefolyású. Balázs úgy kapta el, a kicsik meg beelőzték az oltást, 1 évesen, azt hittem, megőrülök velük. Amit szenvedtek, azt senkinek nem kívánom, nagyon gáz volt.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Devecseri ismerősöknek lenne szükség pár dologra.
Az egyik anyuka bármikor szülhet, van egy 2 és egy 6 hónapos baba.
Mindene odaveszett a 3 családnak.
Vasárnap viszik Zsu barátnőmék le nekik a csomagot.
Természetesen Laca bármikor lemegy hétköznap este is, ha újra összejönnek dolgok.
Szóval a kérés: babakaja, pelus, törlőkendő, domestos, babaruha, minden ami egy babának kell. Nem luxus cikkek kellenek, hanem alapvető dolgok.
A felnőtteknek tisztálkodó szerek, fertőtlenítő szerek.
Írjon privit, aki esetleg tud segíteni.

Nagyon szépen köszönöm!

Ígérem, jövök majd, csak most történések vannak.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Én koordinálok itt egy gyűjtést, egy ajkai alapítvány vállalta a szétosztást. Egy babakocsi lenne, de nem tudom, a GLS elviszi -e azt is (még várom a választ). Ha elviszik, majd kérem a címet.
vovanda
 
 


sziasztok!

Skrisz, nemtom mi az a bradycardia, a lényeg, hogy nincs panaszod.

Hunci, a 3. terhelésem :éhomi 4,5 lett, 60perces 6,35.
(múltkori 60perces 6,1 volt). A leletet T. dr. még jónak ítélte, de a reggelimet 20 gr lassú ch-ra csökkentette) A 30. héten megyek újabb vv-re a mensbe. Eddig 4 kg-t híztam, metet szedem.
A tegnapi kardiologus rosszul lett, mikor megtudta ,hogy szedem a metet,szerinte nem szabad szedni. :D De ezt a szitut már ismerjük.
Lassan gyerekorvost kell választanom, kihez menjek itt Újpesten,kit javasolsz?Jöhet pü-ben.

Babikám, pusziiiiii

Üdv mindenkinek.
(ma vagyok épp 27.hetes :shock: )
nani72
 
 


Nani!
Akkor üdv a 3.-ik trimeszterben :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ez jó érték, Nani, szuper!20 gr reggelre még jó sok, nekem 15 volt :? :lol: :lol: De a 4kg szuper!Kardiológus őőőő no comment, tudod...Jössz nov.20-án pcos talira???én igen, most nagyon jó lesz, bár mindig az :lol: Természetesen az én dokim ajánlom, bár nem körzetes,és tudod miért, mert a körzetis dokink őt mondta, csakis őt és igaza van :lol: Hannáéknak is ő a dokijuk.ment püben
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem a védőnéni azt mondta ha már biztossan ül akkor nyugodtan!
Sőt elösször nem is a saját védőnénimmel tudtam beszélni, de aztán csekoltam az enyémi mit mond!
Ő is mondta, hogy MIlán már ülhet menetiránnyal szembe.
Drága férjem veszélyesebben gyorsit mint ahogy fékez.
Ja a másik a lába már így is kilóg az ülésből és baromira zavarta azülés támlája!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nem az ülés a lényeg, mármint nem az, hogy tud-e ülni, hanem hogy erősek-e a nyakizmai.Mert nem azok.És egy fékezés, neadjisten karambol esetén előre esik a feje és...nem ijesztgetni akarlak, de ülésteszteket néztem, sokat, amikor eljutottam az ultimax ülésig, hogy nincs annál jobb, én is háttal kötöttem még 2 évesen, és őt nem zavarta, hidd el,Milánt sem zavarja, hisz fekszik benne szépen, sztem csak te hiszed, hogy zavarja és nem mellesleg inkább zavarja mint bármi legyen.
Vendég
 


Ranikám!
Hunci leírta amit én is gondolok a kérdésről :)
Az egy érv, hogy esetleg a hordozót kinövi a Ded és váltani kell, de ha már van egy ilyen király ülésed, mint az Ultimax, akkor úgy kéne használni, hogy maximálisan biztonságos is legyen egy ilyen picurnak :)
Ha nekem befért volna a kocsimba (nekem azért nem az lett mert nem fért be), akkor mostanság fordítottam volna át, de egyéves kora előtt semmiképpen :roll: Már ha ilyen háttal beköthetősöm lenne. Zétény 11.5 hósan ültettem át a Römerbe, mert addigra már fizikailag képtelenség volt bekötni a hordozóba, nem érte be a pántja :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Huncikám, nem tudom, hogy megyek e a pcos rendezvényre. Jó lenne, még meglátom (kicsit messze van, vagy csak lustulok?) :)

Húú Lois, tényleg, ez már a 3. trimeszter. :shock:

Tegnap volt anyumnál a háziorvos (köhög), és üzente, hogy az egész familiának, -külön rám gondolva- félreteszi az influenza elleni oltóanyagot. :shock: :shock: :shock:
Jaj, hát nem tudom, hogy akarom e???!!!!
Már megint kezdődik ez a h1n1 mizéria. (sima influ ellen nem oltatok)

Megyek ma az imádott oep-emhez táppénzes papírt leadni/érdeklődni. :?
Du. pedig vízvezetékszerelés lesz.
nani72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: