Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsu!
Sajnálom, hogy cisztáid vannak!:( Kép
Nekem is volt egy, kétszer a kezelések alatt, de azok szerencsére felszívódtak! :D
Milyen tapasztalataid vannak a Dévai Intézetet illetően? Megkérdezhetem, hogy mi a probléma nálatok?
Mi a SOTE meddőségi osztályára járunk, állandó nőgyógyász orvosom nincsen, de Bokor doki nagyon szimpinek tűnt, ezért lehet, hogy hozzá kezdek el majd járni. Még nem tudom, mert Murber doki is nagyon szimpi doki! :roll:
Én sajnos nem tudom Bokor dokinál a lapar anyagi részét, de én SOTE-n belül mentem és szerintem elég volt az amit adtam neki! :D
De jó, hogy a nődokid ismeri Bokor dokit! :D
A magánrendelős számát adta meg Neked?

Szerintem Twist jól írta! :D
Felhívod Bokor dokit, aki vagy az ambulancián vagy a magánrendelésén fogad majd. Ad egy papírt a beavatkozás előtt elvégzendő vizsgálatokkal kapcsolatban. Ha ez megvan, akkor fel kell majd hívni és akkor megint befog hívni. A lapart, mensi után csinálja majd meg.
Kérhetnék esetleg egy szívességet?
Vendég
 


Tényleg Kriszti, ez nagyon jóóó! 8)

Dászi priviben megmondja, hogy jelentkezik majd be! :D
Új emberekkel mindig bővül a csapat, így senki nem tudja meg ki Ő valójában! :)
Vendég
 


Röpcsi: Nálunk az endó a gond és a sok összenövés, ezért kezdtünk bele a lombikba. Az 1. sajna nem sikerült, most kezdtük volna a 2.at, de megint annyira gáz a hasam, hogy Dévai szerint, így nincs értelme kezdeni, rendbe kell tenni, akkor talán az esély is nagyobb lesz, hogy a következő sikerüljön.

Dévaival kapcsolatban: van pozitív és negatív tapasztalatom is. Nagyon rendes a doki, de szókimondó,a mi a szívén az a száján és nagyon rá tud mordulni az emberre, ha valami nem tetszik neki. Nagyon negatív tud lenni, de inkább mindenre felkészít. Az assziaztensek is nagyon aranyosak. Ami rossz, hogy csak ő van egyedül most doki, így rengetegen vannak nála. Ad időpontot, de az nem jelent semmit. Rendszerint min. 1 órát várni kell, de nekünk volt már 3 is. A stimu alatt mindig át kellett rohangálni a város másik végébe vérvétele, mert ott veszik le. Mi eddig nem bántuk meg, hogy hozzá mentünk, de ez az állandó várakozás kicsit bosszantó. Amúgy szerintem, egy nagyon szupi doki, aki ért is ahhoz, amit csinál.

Nekem a doki ismerős a Bokor saját mobil számát adta meg. 1szer már hívtam, de megkért, hogy 1 óra múlva hívjam vissza. Azt hiszem, most már hívhatom is.

Persze, "mondjad" nyugodtan, miben segíthetek?

Zsu
uzsuzs
 
 

 
 

Zsu, mi volt? Kaptál időpontot? Magánrendelőbe mész? Ott legalább nem kell várni.
Én sem bírom (bírtam) a várakozást, szóval, megértelek.
Vendég
 


Az ambulancián vajon meg lehet csináltatni a rákszűrést?
Vendég
 


Jó kérdés Röpcsikém... :roll: nem tom....
Vendég
 


Ha nem muszáj, akkor most még nem választanék magamnak dokit vagy hát nem is tudok....... :roll:

Zsu
Én Bokor doki magánrendelésének "környezetére", áraira lennék kíváncsi!
Bokor doki magánrendelésére vagy a magánrendelőjébe mész?
Vendég
 


Sziasztok!

Pechem van!!!!

Nem fogadnak az ARO-n! :cry: :cry: :cry: Merthogy Murber holnap és szerdán nem lesz!!!!! :( Akkor most mi van????? Lesz vagy mégsem????? :? :shock: Vagy csak engem nem fogadnak???? :shock: :cry:

Megyek nyalogatom a sebeimet, majd jövök!
Vendég
 


Lányok!Segítsetek nekem. Kit ajánlanátok: Murber dr.t vagy Urbancsek főorvost. Inszemről/lombikról van szó. Tudtok adni elérhetőséget?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Az ARO számát kéred?

Murber doki, otthoni és inszemes kezeléseket csinál, az első lombikot mindig Urbancsek csinálja! :D
Vendég
 


Baba, alapból Urbancsekhez kell bejelentkezni első alkalommal mindig. A nővérkéket kell hívni, ők írnak be.
Számuk 06 20 825 42 34. Igen, mobilszámuk van, ez a legbiztosabb, minthogy mellékről kapcsolni őket.
Vendég
 


Twist, ha más intézményből jön át valaki a SOTE-ra, akkor itt nem csináltatnak friss leleteket? Vérkép megy ilyesmi?
Vendég
 


Sziasztok!

Most értem haza a varrat szedésről...hát nem volt ey kellemes a köldökömből alig bírta kiszedni...nagyon nem akart kijönni....
de végre már lehet rendesen zuhanyoznom :lol: :lol:
Amúgy jól vagyok de még érzem a hasam alul....de majd csak meggyógyul :?: :roll: :wink:
Azt mondta Bokor doki,hogy 40% hogy vissza jön az Endrometriózis ugyhogy tesék gyorsan terhesnek lennie.. :lol: :lol:
meghogy Urbancseknél jó kezekben vagyok... :lol: :lol:
ez jól esett... :lol: :wink:
Babaimádó, én Urbancseket ajánlom.. :lol:
Röpcsi, szerintem megcsinálják a rákszűrést az ambulancián... :wink: amúgy jól vagy :?:
Twist, jól vagytok :?: Dorkababa rugdoskodik :?:
Krisz, szórítok 5.-ére,hogy kezdhesetek..... :lol: :wink:
Ditke, szerintem nem csak téged nem fogadnak... :roll: akkor csütörtökön mehetsz nem :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok Lányok!

Rákszürés ügyében érdeklődjetek telefonon.

Én ugyan más helyre járok a klinikán, de sajnos már nem csinálták meg az idén, vagy magánban pénzért vagy a területi nőgyogyi csinálja ingyen. Én ez utóbbit választottam (nem bántam meg) és mentem a lelettel a klinikai orvosomhoz. (Körzetiben 5 perc alatt megvan és nem min 10 ezer Ft, mint magánban)

Sajnálom,ha ezzel rossz híreket írtam, de nekem azt mondták, a klinikán már nem finanszírozza a TB

Jó babásodást

kispatak
Vendég
 


Szia Adri
Örülök,hogy jól vagy. :D
Tök jó,hogy már túl vagy rajta.És igen tessék gyorsan teherbe
esni. :D :D :D :D
Drukkolok neked nagyon én is,hogy minél előbb babás legyél,
spontán,és ne kelljen neked ennyi tortúrán részt venned.
ditke
sajnálom,hogy nem fogadnak.Akkor most mi lesz?? :?:
Puszilok mindenkit.röpcsi,twist,adri,dászi(aki már nem az) :D
babaimado
Remélem nem hagytam ki senkit.
krisztike54
 
 


Én mondjuk helyi vagyok nyolc keres! :)
Vendég
 


Sziasztok!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


szia Kamilla
Üdv a csapatban :D :wink:
krisztike54
 
 


Helló Kamilla! :D 8)
Jó kis csipet-csapatba jöttél! :wink:
Vendég
 


szia kamilla... :lol: :lol: :wink:
mizujs Röpcsi.... :?: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Én vagyok egy ismeretlen ismerős :lol:
Puszillak benneteket!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Twist, Röpcsi: Jövő 7 hétfőre kaptam is időpontot! Este fél 8-ra kell mennem a Horváth utcába ( II.ker. ), ez a magánrendelője a Bokor dokinak. Kérdeztem az aszisztenst, azt mondta a max. összeg, amit kérni szokott az 12.000, de ebben már minden benne van, ennél csak kevesebb szokott lenni.

Röpcsi: Ha beírod a keresőbe a nevet, kiadja Bokor doki saját honlapját, ha gondolod, nézd meg.

Zsu
uzsuzs
 
 


Szia Kamilla:)))))))))))))))
Vajon ki lehet ez az új csaj?_))))

Ügyi vagy:)

Zsuzsi, akkor hétfőn mész, november 2-án. SZuper, nagyon hamar tud fogadni, hallod-e, tök jó! Sok sikert, aztán majd mesélj ám:)
Vendég
 


Szia Adri!
Akkor azért volt leragasztva a köldököd, mert azon keresztül is vizsgáltak :?: :!: :roll: Nem semmi! :shock: :oops:
Elhiszem, hogy fájt, örülök, hogy túl vagy rajta :!: :D
Jó tusolást, fürcsizést!!! :D 8)
Én múltkor amikor felhívtam a tüneteim miatt azt mondta, 2 hetet számoljak, hogy kb. 2 hétig van ez az egész és lám igaza van, lett :!: :!: 8) Neked a 4. hétig bizti eltart akkor, de remélem mihamarabb elmúlik! :D :wink: Mindenesetre jobbulást :!: :!: :!: :D :wink:
Nem semmi, hogy 40%, hogy visszajön a endrometriózis :!: :shock: :oops: Adri :!: Ha indexelsz, beengedlek magam elé, de aztán én jövök a kisröpcsivel :!: :D :lol:
Urbancseknél tényleg nagyon jó helyen vagyunk :!: :D Azért ez jó, hogy Bokor doki is így gondolja, mármint azt, hogy jó dokinál vagy/vagyunk :!: :D
Én jól vagyok és most kivételesen nagyon-nagyon várom a mikimet! :)
Vendég
 


Adrika, most olvasom, hogy túlvagy a varratszedésen.) Hurrá!
Szép lett a köldököd? És hol van még "lyuk"? Nekem jobboldalon volt, de már egyátalán nem látszik. A köldökömet is szépen visszacsomagolták, még piercinget is tetettem bele, olyan normális lett utána:)

Na, nyomás teherbe esni!!!!
Vendég
 


Holnap megyek a SOTE-ra méhtükrözés előtti rutinvizsgálatra,meg hogy altatható vagyok-e?Hát nem bánnám ha csak érzéstelenitenének,más helyeken nem altatnak!Ma meg lett a laboreredményem is,jó lett hála Istennek.Egyedül a koleszterinem kicsit magasabb de az kit érdekel :?:
Badró,örülök hogy már jól vagy!Röpcsi mikor mész vissza a prof.hoz?Twist cukordiétát tartod?A tesóm is terhességi cukorbeteg volt de semmi gond nem volt a baba is gyönyörű egészséges csak annyi hogy számoltuk a szénhidrátot szigorúan!
Puszi!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Zsu
De jó, hogy ilyen hamar kaptál időpontot Bokor dokihoz!:D A honlapját én is megtaláltam, csak a magánrendelő „körülményeivel” és az áraival kapcsolatban nem voltam biztos, mert én is kb. ennyire gondoltam, meg akit eddig megkérdeztem Ő is ehhez hasonló árat mondott. Csak én biztosat akartam tudni :!: :D
Szerintem jó, elfogadható ára van :!: :D
Itt a házunkba a nőgyógyásznál egy konzi + vizsgálat 9.000,-Ft. A rákszűrés 14.000,-Ft. Nem semmi mi? :shock:
Vendég
 


"Ő is ehhez hasonló árat mondott" :arrow: nem valami magyaros, mi :?: :!: :lol:

Kíváncsi vagyok milyen a magánrendelője! :D

Olvastam egy szüléstörténetet, ahol a csaj dokija Ő volt. A csajnál vasárnap hirtelen beindult a szülés és 1 órán belül már ott a helyszínen is volt Bokor doki és a szülésznő! Teljesen összehangoltan ment minden, szóval a csaj nagyon jókat írt róla! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kamilla,
üdv.! :wink: Ne félj az altatástól.Hajrá!

Adri,
örülük,hogy túl vagy a varratszedésen?Hajrá baba!!!

Ditke,
sajnálom,hogy nem fogadtak.Csütörtök már késő,ugye?
Ma reggel voltam Murbernél,hát kell még kapnom 2 Fostimon-t,egyet ma reggel kaptam,egyet holnap.2 tüsző érik,de bénácskák,segíteni kell.Azért a rohadt kemoterápia miatt én sem vagyok egy szupertermékenység,nemcsak a férjemmel van gond,ez most kiderült.
Csütörtökön lesz újabb kontroll,pénteken inszem!
Ezek a pesti magánrendelések :shock: szédületes árak :shock:

Csajok,bocs,hogy már megint nem írok mindenkinek,de olyan fáradt vagyok!Fél 8-kor indultam otthonról és nemrég értem haza!
Jó éjt!
Vendég
 


Köszönöm a válaszokat. Tegnap én is jártam a klinikán, mivel-ahogy nektek is írtam-nem vagyok jól. Kiderült, van egy 52*52 mm-es cisztán a műtött oldalon, ott, ahol most oldották fel az összenövést. Most kell majd megjönnie pirinek és akartam rögtön egy inszemet. Szerintetek ez összejön ilyen gyorsan?

Hétvégére vagy du/esti órára is lehet időpontot kérni?

Ditke, sajnálom. Miért nem tud fogadni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sote-n mit kérnek inszem előtt és mit lombik előtt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kamilla, komolyan a tesódnak is terhességi cukra volt és nem lett baja a babának? De jó!!Aggódom, hogy szülés után nehogy leessen a cukra a babának. És idebent is érezze jól magát. Most úgy néz ki, hogy a 175 g-os diétával beállt egy jó szintre a cukrom. Most már nem is mérem (drága a tesztcsík nagyon és hamar elfogy), csak majd néha mérek végig egy-egy napot.

Baba, mi lett a cisztával? Adtak fogigátlót, hgoy elmúljon? HÁt cisztával nem lehet inszemizni, Röpcsinek, vagy Kedinek, nem is tudom kinek, de emiatt nem indították az inszemit, várni kellett egy hónapot.
HÁt délután 4-ig vannak csak a SOTE-n, úgy tudom, és hétvégén nincsenek sajnos. De olyan déluán 2-re szoktak ám időpontot adni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:56-kor.
Vendég
 


Twist, nem adott a dokim semmit. AZt mondta, remélhetőleg mensivel elmúlik. Csak akkor kell visszamennem hozzá, ha a panaszaim fokozódnak. (Ciklusom általában késik, ma a 28. cn. van.)
Megvan a terheléses cukor eredményem is. A 120 perces inzulinom rosszabb, mint a tavasszal. Eléggé el vagyok kenődve, annyi rossz hírt kaptunk mostanában. Férjem eredménye sem lett jó. (Érdekes, eddig azt mondták, nincs vele gond.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Helló Csajok!


Babaimado, örülök, hogy felkerested aztán a dokidat, de sajnálom, hogy rossz, cisztás híreket kaptál tőle :!: :( :?

Twistnek igaza van, ha ciszta van, nincs se otthoni, se inszemi, se lombikkezelés! :(
És a dokidnak is igaza van, mert ha szerencséd van, akkor a mostani mensivel kiürül és akkor viszont elkezdhetik nálad a kezelést.

Az inszemnél ilyenkor a kezelés elindítása nem mindig sikerül, mert ennél a kezelésnél mindig a ciklus elején kell menni. Tehát ha az uh vizsgálat előtt még ki ürül a pirivel akkor lehet kezdeni, de ha nem, akkor 1 hónap csúszás van.
A lombiknál meg, hát ez jó kérdés, mert ugye kétféle kezelés van. Van a hosszú és a rövid. Az egyik a cik. 20-dik napjától, a másik ha jól tudom a ciklus elejétől indul. A cik. 20 napjáig ki tud ürülni a mensivel, ha a ciklus elejétől indulna a kezelés, akkor nagyon nagy szerencse kell ahhoz, hogy még az uh vizsgálat előtt kiürüljön.
Meg egyébként is.

Nekem volt olyan, hogy kisebb cisztám volt, mint Neked és sajnos nem ürült ki, sőt még nőtt is. Hol 1, hol 2 hónapot vártunk. :(
De volt olyan is, hogy a kezelés után lett egy cisztám, egy hónapot vártunk és már kezdhettünk is! :D
Vendég
 


Röpcsi, igen, a lombiknál tudom, hogy hogy van. Mindegyik fajta lombikom volt már. Csak most felvetődött az inszemhez való visszatérés is, de az andrológus szerint meg nincs értelme. Pedig apa hasonló eredményével sikerült már inszem, még ha csak biokémiai terhesség is lett belőle. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, esetleg ha szedne valami vitamint a párod, míg meg nem jön a mensid? Pl. Pepponen kapszulát (mást hirtelen nem tudok) és elmennétek egy magán andrológushoz utána (pl. Mr. Clinic http://www.potenciaklinika.hu )?
Úgy segítenék, basszus, elszomorítanak ezek a rossz hírek!

És Röpcsi jól írja, tényleg lehet, hogy kiürül a mensivel a ciszta és mehet azonnal az inszemi. Reméljük. És akkor még kéne egy jó eredmény a párodtól. Remélem, hogy valamit tudtam segíteni.

Figyu, nem volt influenzás a párod mostanában? Vagy ilyesmi?
Vendég
 


Magán urológusnál voltunk. Eddig 85000-et fizettünk neki+a vizsgálatokért össz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, ez jó kérdés :!: :idea:

"Figyu, nem volt influenzás a párod mostanában? Vagy ilyesmi?"

Fúúú, ez aztán összeg babaimado :!: :shock: :?
Vendég
 


babimado
Nagyon sajnálom én is a történteket.Az én páromnak
is rosszak az eredményei.Nekünk azért kell egyből lombik.
2-3 milliós és az is lassú.De ha nálatok eddig nem volt gond
akkor most mitől?Nem volt megfázva,vagy nem érte nagy
stresszhatás esetleg?Ja és nálunk ezt 3 eredmény után
mondták hogy rossz.Nem egy után.Lehet hogy a következő
jó lesz.
krisztike54
 
 


Baba, akkor ez nagy szívás. Csak lombikozni lehet rossz sperma eredményekkel, nem marad más. Lehet, hogy Krisztikére kéne hallgatni, hogy többször vizsgáltatni, bár a 85 rugó baromi sok, nekem sem lenne kedvem még több pénzt odavinni.
Itt az a kérdés, hogy a magándoki adott-e vitamint a párodnak, mert ha rosszak az eredmények, fel kellene javítani valamivel. Szerintem.
Ja tényleg! A SOTE-n ingyen úgyis vizsgálják a párod spermaképét az első inszemi előtt, kb. egy hét alatt van meg az eredmény. És addig még javíthattok ezen az eredményen. Hajrá!
Vendég
 


Neki 1* volt 10 mill., mint most egyébk. 20 szokott lenni. Most 10 mill., 30% mozog és 4,8% jó alakilag. Erre mondta azt az urológus. Pedig hasonlóval inszemeztünk már.

Más: még mindig hőemelkedésem van. A nátha stb.elmúlt, de tegnap is hasmenésem volt és ma is 37 a hőm.Mi lehet ez? A házidokim szabin, a nőgyógyi meg nem tudott rá mit mondani. :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimado
Mindig van valami ami miatt idegeskedni lehet.Nem?
Fogalmam sincs mi bajod lehet.Próbálj meg másik
háziorvoshoz menni.Én voltam már így és elmentem egy
másikhoz aki nagyon rendes volt és megvizsgált.
Próbálj ki vitaminokat vagy,macawibét.Vagy nekünk
ajánlották nagyon a proxeedet.Csak nagyon húzós az ára.
Mi nem rendeltük meg mert a páromnak 6 hét closty
szedéstől sem javult a spermája,és így feleslegsnek
tartottuk kidobni 100 000 ft-ot.De nálatok nem annyira
vészes a 10-20 millió.Próbáljátok meg.Bár mondom húzós
ára van.De az urológus esküdött rá hogy jó.
krisztike54
 
 


helló,

Twist, nekem a bal és jobb oldalon és középen meg a köldökömbe vannak a lukak.....szóval 4 lukam van :D
nekem van piercingem de most kivettem műtét elött....szerinted mikor tehetem vissza :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Lányok tegnap akció után volt egy kis pirizésem, ami aztán hamar el is múlt, majd reggel, délelőtt semmi nem volt, délutántól viszont kicsit fájdogál a hasam és barnázni is barnázgatok! :oops: Vasárnap v. hétfőn lenne esedékes ő pirisége, nem tudom most mi ez! :? :roll:
Vendég
 


Puszi lányok,hazaértem hulla fáradtan minden ok. volt majd irok még megyek vacsizni :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Röpcsi,akkor apárod meghozta a prit....
nekem is szokott ilyen lenni,hogy előre hozza az akció... :wink:
szerintem az lesz..

Kép
Adri
badró1
 
 


röpcsi
Ilyen nekem is volt már.De nem tudom igazán mitől lehet.
Lehet hogy ténleg előrébb hozta a párod ahogy Adri mondta. :D
adri
mizujs veled?Jól vagy?
krisztike54
 
 


Röpcsi:lehet beágyazódás.Lehet??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


képzeljétek a sógornőm ma vérzett,elment orvoshoz
és bent fogták a kórházba.9 hetes terhes volt.
Állítólag felszívódott a baba,eltűnt.Ti hallottatok már
ilyenről?Van ilyen?Sajnálom őt.De hál istennek jól fogja fel.
Azt mondta valamiért így kellett lennie.Majd legközelebb.
krisztike54
 
 


Igen, erre az apával való együttlétre mint mensi megindulási "okra" én is gondoltam.......volt már ilyen!

Babaimádo, nem hinném, hogy beágyazódás, mert pár nap és megjön!

Remélem, nem erősödik, vagyis rendesen úgy jön majd meg, hogy a ciklus 2 és 3-dik napján eltudjak majd menni a vérvétel vizsgálatra!:roll:
Végülis most pénteken munkanap van, vagy most, hogy is van ez?

Adri
Fáj még a hasad? Jó volt a tusolás? :D

Kriszti
Sajnálom a sógornődet, Ő az aki azt mondta nem, hogy Ő is most először esett teherbe?! Én hallottam már "babafelszívódás-ról"! :(
Szegényke :!:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?