Új privát üzeneted érkezett!

Boniko,

mi is boldog szulinapot kivanunk Zsiginek :lol: :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Szöcske!
Jobbulást a gyerekeknek! :roll:

Boni!
Én is elpityeredtem. Belegondoltam, hogy vasárnap Lili is! Nagyon gyorsan eltelt ez az egy év.

Nagyon Boldog 1. Szülinapot kívánok Zsigmond babának!

Lányok!
Lehetséges, hogy jövő szombat munkanap? Így, hogy apa is itthon volt 3 hónapig munkanélkülin (hála istennek ma kezdett egy új helyen), ebből teljesen kiestünk. Csak a tali miatt kérdezem, mert ha apa dolgozik, akkor tömegközlekedve nem hiszem, hogy nekiindulunk a fővárosnak. :oops: :( :twisted:
Vendég
 


Köszönjük szépen!

Nők nem, 29én lesz ledolgozós szombat! :wink:

http://djz.hu/2008/12/19/munka-es-munka ... apok-2009/

minnyá tali :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.06 06:05-kor.
Vendég
 

 
 

Boni
Sok sok boldog születésnapot Huncut Zsivány Zsigádnak!!!

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok! Gyógypuszikat megkaptuk, hányás nincs, csak iszonyat orrfolyás. Kisnorbim megigint nem issza a tápszert, teljesen kész vagyok ilyenkor, hogy mi lesz ezzel a gyerekkel, olyan kis vékonyka. Fogyott 20dkg-ot, így 7,20, Kircsike 8 kg.

Nemsokára tali, van egy halom kérdésem, persze mind az étkezéssel kapcsolatos, tudjátok, ez a mániám :lol: :lol: :lol:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Boni!
Köszi szépen! Akkor úgy néz ki, hogy mi is megyünk! :D

Szöcsi!
Milyen tápszert használsz? Kipróbáltál már mást is? Orrszívást hogy viselik?

Nekem is lesz egy pár kérdésem, főleg etetéssel kapcsolatban. Ettől parázok én is eléggé. :?
Vendég
 


Nők, egy évesen már ehet bármit. Nem kell paráznod.A ti kajátokból simán kaphat, de igazán bármit ehet, jó epret nem, mert ahhoz a köv idényt meg kell várnotok.Tejet is lehet adni szép lassan, bár sokan megvárják a két évet, de legalábbis a másfelet, de én egy éves előtt adtam neki, hogy a torta, amiből majd eszik, tejes lenne, akkor tudjam, bírja-e és bírta.Azóta többször is kapott már tejet.

Várok mindenkit szeretettel.
Vendég
 


Elkiabáltam, Norbikánál kijött az ebéd,azóta megint nem eszik semmit. Tápszer először volt Milupa Pregomin, aztán Beba, aztán Mildibé. Tökmindegy, megérzi a tej ízét és kész. Kevertem már teával, semmi nem segít. Orrszívásnál ordítanak, de inkább kínlódok 2 percet, minthogy ne kapjanak levegőt.

Kaptunk kúpot, amiből fél kellene, de ha kettévágom, össze-vissza törik.

Ja, és megint kész vagyok ettől a kajálástól. A barátnőm most jött haza Olaszból, azt mondja, kint más a helyzet, 1 évesen mehet a tejtermék, az ő lányai 8 hósan ették a joghurtot, túrót, itthon pedig nagy a tiltás. A gyerekorvos szerint 3 éves korig is ki lehetne tolni a tápszer ivását. Hát nem tudom...

És még egy kérdés, tejallergia hogyan mutatkozik meg? Nem azért nem issza a gyerekem a tápszert? Biztos hülyeséget kérdeztem.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, először is sajnálom a betegséget.Remélem, elmúlik lassan.
Aztán igen, hülyeséget kérdeztél, legalábbis azzal, hogy azért nem issza mert allergiás.Nos, akkor H is az lenne, de nem az.Nem issza ő sem a tápot, ha fejre állok akkor sem.Ez van.De a tejet, kakaóit issza.Tán szar az íze, nem tudom.Joghurtot miért is ne adhatnál 8 hósan??????????????????Simán mehet, sajt is, bármi.Gyümis joghurt, én danonet adtam neki, most emg a minden nap vagy valami ilyesmi elnevezésű joghurtot, imádja.
Nyugaton igen ott máshogy van minden, én sem értem,angliai bnőm is ezt meséli és osztrákoknál is így van,ahogy olaszban...fene sem érti.
Menj a megérzésed szt, az nem csal.8 hósak a babák, semmi bajuk sem lesz a joghurttól, túróruditól vagy a túrótól.A tejjel várj egy évesig, max másfél, de nem hiszem , hogy gond lenne...Majd akkor adsz nekik tejet, amikor úgy gondolod, eljött az ideje, és ha pöttyös, vagy bármi furát tapasztalnál, akkor gond van.De sztem nem lesz gond...Nyugi.
Vendég
 


Szocske,

lehet hogy Norbi tenyleg nem szereti a tapszer izet.Lauranal is volt ilyen..Es oszinten en is megkostoltam es szeritnem egyes tapiknak borzalmas az ize nem is tudom hogy keszithetnek ilyeneket...Pl ilyen a HIPP Bio Flogemilch hat egyszeruen borzalmas az egesz dobozt kidobtam...
De lehet hogy faj a kis torka a sok hanyastol es azert nem iszik...Voltatok orvosnal?Ha Laura beteg o sem eszik van amikor egy hetig szinte semmit...

Ami a tejtermekekek es egyebek bevezeteset illetei egyetertek Huncival,otthon kicsit eltulozzak a dolgokat itt sokkal hamarabb lehet bevezetni mindent es nem gondolom hogy itt tobb allergias kisgyerek van sot.....

En mar neha adok Lauranak rendes tejet,nagyon szereti es masfel eves koratol tervezem atallni.Mert azert a tapszer nagy uzlet is am ezert ajanlott akar harom eves korig is.. :? Pl egy liter rendes BIO tej 1.5 euro 1 liter tapszer 4.25 euro :twisted:

Bocsi ha hosszu lettem......... :oops:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois! Orvosnál voltunk, gyógyszerezem őket, de Norbi a "gyengébb" őt nagyon megviseli a betegség. Kirának csak az orra folyik, szik-iszik, szépen gyarapszik. Norbika tegnap 200 g gyümit evett, éjszaka álmában ivott 120 gr tápit. Fogyott hirtelen, szeme beesett, alszik sokat. Ma hajnalban magunkhoz vettük aludni megint, éjszaka többször felriad, úgy alszik el, hogy tekeredik össze-vissza. Szerintem nagyon fájhat a pocija. Nagyon féltjük, evés után ölben van kb. 1 órát, hogy valami maradjon benne.
Kircsikénél elkezdtem a joghurtot pár kanállal, Norbikánál még várok, amíg rendbejön. Nagyon aggódunk...

Mindenkinek szép napot!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, sajnálom.Gyógypuszi.

Angel, írtam püt....Sannaht is külön meghívtam, lehet jön ő is...
Vendég
 


Aki még jönne a talira, kérem, írjon Tillnek püt az infókért, mert én reggeltől Balcsin leszek és csak szerda este jövök.

akik jönnek:
Boni,Hanna, Katica,Kis*, Nők,Szöcske

rábeszélés alatt Angel

Lehet Wish, Till, Sannah
Vendég
 


Sziasztok! Ma már jobb a kedvünk és a pocink sem fáj annyira, igaz, tegnap kint volt a doktornőnk szabadságát megszakítva. Hányás megszűnt, hasmenés ma reggeltől nincs, remélem, hétvégére rendbejövünk teljesen. A mai éjszakára kíváncsiak vagyunk, mert 2 hete nem aludtunk.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Szöcske!
Örülök, hogy a gyerekek jobban vannak, remélem az éjszakátok is jól telt. :roll:

Lilit kicsit megviselte a tegnapi nap, éjszaka többször is felsírt, és sokat forgolódott.
Teszek fel egy képet a kis szülinaposomról:
Kép

Boldog 1. szülinapot Kiscicám!
Vendég
 


Szöcske,
javulás útja :) :)
éjszaka :?:


Lilinek boldog első szülinapot! :)
mekkora torta! :shock: :D
angel37
 
 


Zsiginek :P utólag :oops: és Lilinek :P is
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Boni :P
Nagyon szépeket írtál 8)

Sz+M+M

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


NŐk
Sok Boldog Szülinapot LILINEK!!!!
:P
Nagyon édesen szemléli a tortáját, ami hatalmas tényleg. Milyen ízű lett végül?

7végén tali!! Úgy várom már! :wink:

Kép
katica_75
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Zsiginek és Lilinek is!!! :D

Szöcske,
jobbulást nektek! :oops:
nálunk is volt tápszer sztrájk, 10hónapig simán itta a HA-t, aztán elkezdett tiltakozni és végül maradt a reggeli, azt vhogy mindig megitta, este viszont tea hónapokig
mostanában viszont megint megissza, nem értem én ezt.. :shock:
nekem végül a milupa gyümölcsös vált be +9hó
próbáltam a humana vaníliás tejet, kihányta, tejet egyáltalán nem issza, kakaó talán menni fog.. :roll:

Petitpois,
hogy van a paramami?? :D

Kép
fendike
 
 


Csajok, kész vagyok! Kisnorbi rendben, eszik, mint az álom, Kircsike ma mindent kihányt! Pedig ő a vaslady! Éjszakák továbbra sen javulnak. Kircsinek pelenkakiütése is van, most vettem Sudocreamet, vastagon kentem, reggelig meglátjuk. Norbika éjszakánként felsír, kéri a cumiját, aztán alszik tovább. Fogunk még nincs, lehet, hogy az lesz a gond? (A vírust leszámítva).

Szombaton nagyon szeretnénk menni, küldjetek rengeteg drukkot, hogy meggyógyuljunk! :cry: :cry: :cry:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szülinapi képek!




Kép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nők drága kicsi Lilikédnek Nagyon boldog első születésnapot kívánunk! !!!!!!



Szöcske jaj de sajnálom.. remélem tényleg rendbe jöttök hétvégére! annyira várom már csajok! :lol:
Vendég
 


Boni
olyan szép Zsigi! Látom élvezte a bulit! :)

Szöcske
mennek a gyógypuszik Kirának! Gyógyuljatok meg, nagyon várunk szombaton! Remélem rajta hamarabb átmegy mint Norbin, elvégre a csajok keményebbek!

Kép
katica_75
 
 


Tegnap már nem volt se hasmenés, se hányás. Étvágyuk lassan kezd visszajönni, reménykedünk.
Ma voltunk hallásvizsgálaton, minden rendben.

A liftünk rossz folyamatosan, a 6.-ra cipelem a hordozókkal a gyerekeket. Ma kivertem a balhét, ha van valakinek ismerőse a médiában, szóljon, mert jó a sztori. Három éve nem bírják megjavítani a liftet, mostmár olyan szintre jutottunk, hogy senki nem mer beszállni, mert két emelet között naponta beragad. A liftszerelőnek is beolvastam, hogy milyen szolgáltatás ez? Nulla! Mondtam neki, hogy megvárom a földszinten és ma ő cipeli fel a gyerekeket. Jó lenne már elköltözni, dehát még csak a terv készül, mire felépítkezünk, szerintem a prüntyők 10 évesek lesznek. Na ez nem idevaló sztori volt, bocsi!

Játék: most úgy alakulunk, hogy mindig az kell, ami a másiknak van.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi!
Örülök, hogy jobban vagytok!

Mindenkinek köszönjük a jókívánságokat! :wink: 8) :lol:

Holnap megyünk az 1 éves vizsgálatra, és a kötelező szemorvosi vizsgálatra is. Plusz Lili megkapja az agyhártyagyulladás elleni védőszurit is. Biztosan "elfárad" a nap végére, de hát ezeken is át kell esnie. Én nagyon sajnálom már előre, de kifelé megpróbálom az optimista, jókedvű mamit mutatni. :oops:
Kíváncsi vagyok mennyit nőtt az elmúlt 2 hónapban. Szerintem nem hízott csak nyúlt, ezt a ruháin is észreveszem.

Én is várom már a hétvégét! Ki mikorra tervezi az érkezést? Csak azért kérdezem, mert Lili 1-kor szokott lefeküdni ebéd után, ezért csak kb. 1/2 4 - 4 óra körül érnénk oda. Viszont ha mindenki előbb megy, akkor vagy nem fektetem le, vagy nem lesz értelme elindulni. Majd meglátjuk. :roll:
Vendég
 


Senki nem jár erre???!!!! :roll:

Katica!
Gesztenyés tortát csináltattam. Finom volt, de lehet, hogy a melegben valami gyümölcsös jobb lett volna?. Majd jövőre...
Vendég
 


Nők na státusz eredmények? :lol:


Tényleg ki mikorra megy?

Hunci mit vigyünk? ötlet? valaki jelezte már mit visz?
Vendég
 


Nők, Isten éltesse Lilit!Nagyon édes kisnagylány:))))))))))))))))

Mindenki jön, amikor jön, nincs kötelező, de Nők, asszem a 4 felé már késő lenne, mert sztem sokan 6 fele mennek haza, nem tudom...te tudod, Lili mit hogyan bír.

Boni, amit gondolsz :wink: sztem gyümi, süti, üdítő.

Itt sok minden nem lesz, lesz egy-két liter üdítő, ropik, van alkmentes sör apáknak néhány db, van igazi sör is azért, meg veszek kölesgolyót a bébiknek.
Vendég
 


Sziasztok!
minden baba gyönyörű!

Kis segítséget kérek most tőletek.
Off a téma, bocsánat.
Munka kellene főiskolás lányomnak. Ha tudtok a környezetetekben gyerekvigyázást, leckében segítést, korrepetálást, bármilyen adminisztrációs munkát, nagy segítség lenne. Ha nyitott szemmel járnátok ezügyben nagyon megköszönöm. Priviben várok bármilyen lehetőséget, információt.

Nekem sajnos fizetésnélkülire kell mennem a beteg férjem ápolása miatt.
Puszillak Titeket.
harcimokus
 
 


Harci JObbulást férjednek továbbra is!

Hunci akkor agyalok :lol: Zsiga 10től alszik 12ig, eszünk aztán átsétálunk :lol:
Vendég
 


Boni!
Lili a szemvizsgálaton és a doktornéninél is meg lett dicsérve. Nem sírt amikor cseppentettek a szemébe, és utána is folyamatosan azon ügyeskedett, hogy hogyan tudná kivenni a műszert a doktornéni kezéből. Végig beszélt, meg is dögönyözték cserébe. :)
Az egyéves státuszvizsgálaton is minden rendben volt, ott is végig magyarázott, a szurit észre sem vette, még a kukacot is elfogadta a doktornénitől.
Súly: 11120 gr. (kb. fél kg-ot hízott két hónap alatt)
Magasság: 78 cm.

Kb. 2-3 hete egyedül ül fel, sokat van négykézláb, de mászni még mindig nem mászik, inkább kúszik. Viszont pár napja próbálkozik a felállással kanapé, polc mellett.
Beszélni folyamatosan beszél, elég sok szót mond. És persze folyamatosan "rosszalkodik". 8)

Hunci!
Úgy döntöttem, hogy a délelőtti alvást megpróbálom jól elhúzni, és akkor talán nem lesz olyan nyűgös délután. Kb. 13-kor eszik, utána indulunk. Ha az időmbe belefér, akkor sütök valamit.
Vendég
 


Sziasztok!
Ma volt az első hányásmentes napunk, mit gondoltok, elinduljunk, vagy inkább ne fertőzzük meg a többieket?
Kisnorbi 5 napja teljesen jól van, de Kircsike is elkapta, ma már ő is többet evett.
Várom a véleményeteket?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, várd meg a holnapot szerintem.Meglátod az alapján.De ha úgy érzed, még baj van, akkor ne gyertek, a többiek miatt sem, de Kircsi miatt sem.Lesz még tali.Ha ez jól sikerül, akkor nálunk lehet folyt köv :lol:
Vendég
 


Meglátjuk a holnap reggelt, még jelentkezem. Ma már tünetmentesen voltunk, de nem tudom, mennyi a lappangási idő, mifelénk szinte minden ismerős kisgyerek beteg.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hunci
Mi is a délelőtti alvás után indlunk sztem 2-2,30felé érkezünk,de Léna alvása annyira kaotikus még mindíg h. lehet h. korábban odaérünk.Nem tudok semmit biztosra tervezni még vele.:(

Szöcske
örülök h. jól vannak a gyerkőcök!! Ez akkor tuti vírus volt? :?

Harcika
Én is jobbulást szeretnék kívánni Nektek! (Ha hallok valamit szólok)

Kép
katica_75
 
 


Ja és Nők tök jó h. jöttök!!! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Mindenkinek nagyon jó ismerkedést kívánunk, nem merünk kockáztatni, bár tegnap óta jobb a helyzet. Pedig nagyon szerettem volna élőben is mindenkivel találkozni. Azért majd tudósítsatok, hogy hogy sikerült.

Katica, ez tuti vírus volt, 3 hétig kínlódtunk a két gyerkőccel.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


sziasztok!

fogalmam sincs, hogy lesz ma, nálunk is minden kaotikus :roll: :wink:
nem szokása, de ma hányással indított, kis falánk, most alszik, majd látom, hogy jön ki a köv. etetés...
próbálunk, szeretnénk elugrani! :D

Hunci,
nem tudom, mit tudok vinni :oops: de sztem úgyiscsak villám lesz :oops: sokat bénázom még házon kívül :roll:

Katica,
:wink:

Szöcske,
:? további jobbulást!

Nők,
jó hogy minden okés Lilivel :)
volt vmi amúgy a szemével? v csak sima vizsgálat?
Makit nem érdekli a szemcsepp, de maga a vizsgálat :roll: anyukákat be sem engedik :roll: , de kihallatszik :wink:

Harcim,
itt is soksok ++++++++++++++++++++
majd gondolkodom, figyelek!
angel37
 
 


na, helyzet:
11-kor evett, kb dél óta alszik. hát elég képlékeny a dolog, hogy mikor tér magához 2, 3, 4-kor, bármi lehetséges :roll: :wink:
ha 3-ig megvagyunk köv. evéssel stb, akkor még nekivágunk, ha nem akkor most sajna kihagyjuk :?

örömmel olvasom, hogy lesz következő! :D
angel37
 
 


csajom fölkelt :shock: biztos társaságra vágyik! :wink:
szal mindjárt megyünk :D
angel37
 
 


Léna 12,50kor kegyeskedett elájulni....még alszik, amint kel indulunk,Olyan jó lenne nem lekésni Diócskát! :lol:
Szöcske
sajnálom h. nem tudtok most jönni! :(

Kép
katica_75
 
 


Katica,
ó, kerültük egymást :?
majd legközelebb! :D
sajna nem úgy alsznak, ahogy mi szeretnénk :wink:

Hunci+Apa, Hanna,
nagyon örültem, hogy erre a nyúlfaroknyi időre is találkoztunk :D :D
édes, jóképű fiókáitok vannak! :wink: :wink:

Makim még nem súgta meg, melyikük tetszik - gyanítom nem könnyű a döntés :lol:
hazafelé a taxiban már verte a tamtamot :roll:
angel37
 
 


Érk.sorrendben:
Hanna, Angel, Nők és Katica, örülök, hogy itt voltatok.Édes pofa minden bébi, Dióka nagyon kis édes bébike.Nők és Katica, nektek meg külön örültem, hogy megismerhettelek titeket.

REmélem, lesz folyt köv.

Boni, kár, hogy nem jöttetek.képeket amiken mi is vagyunk, küldök mindenkinek priviben aki kér de a babákról meg teszek ide is fel.
Vendég
 


Lányok én nem tértem magamhoz!
én szentül meg voltam róla győződve,hogy holnap lesz a tali.egész héten úgy készültem.. most itt szidom magam :twisted: pedig reggel bevásároltam, hogy pogácsát sütök kora regegl holnap.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

én hülye... áááááááááááááááááááááááááá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Boni áááááááááááááááááááááááááááááááááááá én meg kész voltam, mondtam is, két sarokkal laksz arrébb és nem érsz ide, de azért "örülök", mert azt hittem, baj van.Gyere át holnap ha van kedved és hozhatod a pogit...

Szöcsi, hogy vagytok azóta???
Vendég
 


Hunci én még mindig itt füstölgök magamban! :lol: köszönjük a holnapi meghívást :lol: de most pofátlankodjak oda külön a pihinapotokon? ? :oops: :lol: reggel üzenek majd ..pusssz
Vendég
 


Képet tegyetek lécci, vagy küldjetek priviben!
Köszönöm!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Hunci,Nők
Köszönjük a vendéglátást, a csajom nevében is mondhatom h. nagyon jól éreztük magunkat,tüneményesek voltak a gyerkőcök!

Angel,Hanna
sajnálom h. Léna maratoni :mrgreen: alvása miatt lekéstünk benneteket, de igen akkor legközelebb!!!!

Boni
:x pedig úgy hiányoltunk! Furcsállottam is mert ez nem Bonis viselkedésre vall. :wink:

és igen képeket rakjatok légyszi. (címemre is: keresztnevem1@freemail)

Kép
katica_75
 
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: