Új privát üzeneted érkezett!

Judit,

13200 Ft. számlával, 3 év garanciával . Berchet tricikli Kép
www.hunex.hu
Nagyon jó mert szerszám nélkül szétszedhető (befér a kisebb kocsik csomagtartójába), stabil,nem dől el, a pedál kiiktatható így a fáradt gyereket csak haza kell tolni a játszótérről Kép A csajos, rózsaszín is igen vagány!

Ed,

Kép Jobbulást Nektek! Majd írj, hogy mikor mentek Barbiékhoz.

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


csajos verzióKép

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Segítsetek légyszíves! Hanna ma 10 hetes. Lassan 4 hónapja hullik a hajam. Most már csomókba. Mit lehet szedni az Eleviten kívül??? KépKép
hanna15
 
 

 
 

Szia Edina!

Hanna most nagyon jól van. Kép Én a szemével már az utolsó időben semmit nem csináltam és ez volt a jó mert saját magától rendbe jött. Lehet ha tovább macerálom akkor már mi is mosathatunk volna. Most nagyon szép neki.
Kb. két hete volt egy nagyon nehéz éjszakánk. Fél négyig ordított és apa fél ötkor indult Romániába, így sajnos előkerült a cumi, hogy apa legalább egy órát aludjon. Pedig nagyon nem akartuk. Hát az eredmény elszomorító. A Manócska már csak ötször evett egy nap és percre pontosan 4 óránként. Kép Éjjel pedig egyszer. A cumi óta elfelejtett rendesen szopizni, pedig ha lehet nem adom oda neki. Most megint 3 óránként eszik és csak 80-130-at.
Barangó, hogy van? Veletek minden rendben?
hanna15
 
 


Hanna

Kép
hanna15
 
 


Hanna,

Én már soxor leírtam itt én a Flavin7 re esküszöm. (csak a folyadék) Egy üveg elfogyasztása után nekem teljesen elmúlt a - szintén csomókban történő- hajhullás.

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti,

köszi, mi is ilyet néztünk, csak a Brendonba (ott 17900 Ft.), mi is húsvétra akarjuk venni a Dorkának.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Hanna, meg sem ismerem a lányod, úgy megnőtt. Miért méregeted? Csak idegesít az eredmény látványa, úgy látom. szerintem nem baj, ha 3 óránként eszik. Próbálj lazítani!
Sajnos nálunk a betegség az úr.Kép mindkét gyerek randizik az orrszívóval, köhögnek. Várom, hogy felébredjenek és elinduljunk a dokihoz.
Jó lenne majd talizni valamikor. Persze ez mindenkinek szól, csak össze tudunk már szervezni egy állatkertezéstKép
Állítólag kisteve született.Kép

Teszek fel én is fotót:
Kincső:
Kép

Barangó:
Kép

szép napot, menjetek sétálni!
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Ma kaptam levelet a brendontól. És benne van az a tricikli amit vettek Cuiccoloék.(berchet baby pop) Le van árazva 15990.-ftról 9990Ft-ra, április 8-tól. Új áruház nyilik Soroksáron április 8-án és ott lesz ez a kedvezmény április 30ig. Oda menjetek YTONG.

Viki

Ja a cím: Auchan soroksár. XXIII.ker. Bevásárló u. 4. Tel: 421-0510

De azt írja, hogy a Váci úton is. Kérdezzétek meg.
iviki
 
 


Judit,

És ha már ottvagytok be is ugorhattok hozzánk. 10 percre lakunk onnan Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Mi is 10 percre lakunk a Brendontól/XIII.ker/! Kép

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Edina!

Ez a legényke tiszta apja KépKép Nagyon aranyos! A Kincső még mindig gyönyörű. Hát vidékről felmenni vele még nehézkes de ha kicsit nagyobb lesz akkor minden képen. Mondjuk a nyáron. A mérleg azért került elő mert gyanúsan evet. Ma már az egyik ciciből csak 10-et, de produkált már 30-at is ma. Remélem ha elkezdek fejni akkor vissza tudom ezt fordítani.

Kriszti!

Nekem a védőnő azt mondta, hogy azt nem szedhetem. Kép Lehet, hogy hülyeséget beszél?
hanna15
 
 


Kriszta,

Ez jó volt Kép Mi a XVIII. ban :d

Hanna,

Háát nem tudom én szedtem és nem mondta senki, hogy nem szedhetem pedig a trombózis miatt fraxiparin injekcióval is bökdöstek utána sincumart szedtem szóval én folyamatos orvosi ellenőrzés alatt álltam Kép

Ed,

Jobbulást Nektek! Barangó nagyon férfias bár ugye nekem volt szerencsém személyesen is babázni Vele Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


Sziasztok,

Viki, köszi, én is megkaptam a levelet, csak annyi, hogy amit ők leáraztak, ahhoz nincs "mamatoló kar" és nem tudom, hogy kapható-e hozzá, de majd utánnajárok.

Kriszti,

szívesen, mi sokat járunk a Brendon felé, majd szólok, hogy mikor mennénk és megbeszékjük, hogy jó-e nektek.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Rendben,jó lenne itt úgyis mindig baba-buli van! Tudod mi a most nyílóhoz lakunk közel Kép XVIII. kerület Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti,

és az honnan van 10 percre?

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Hát a XVIII. kerülettől azaz tőlünk Kép Azért írtam, hogy ha jöttök akkor utána beugorhattunk hozzánk hiszen onnan már csak 10 percet kell autókázni :d hogy ideérjetek.
Viszont ha a váci úti Brendonba mentek az Cristiékhez van közel Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


Sziasztok!
Ed!Nem tüntem el,csak egyszerűen elfelejtettem ide kukucskálni.
Mi jól vagyunk,Szabi tök jó gyerek(kop-kop),eszik,hízik rendesen.
Huuu,jól megnőtt Barangó,nagyon helyes,rá sem lehet ismerni.Szegény,szörnyű lehetett hallani,látni,hogy átmosták a szemét.De ha csak így gyógyúl meg,akkor nincs mit tenni.
Egy Állatkertezésben mi is benne lennénk.
Hanna.Ha más nem segít,ajánlom a nullás gépetKép

mimi12
 
 


No egy kérdés.Szeretnék képet ide biggyeszteni.De elég nagy képek vannak.Tudom-e így felrakni,vagy le kéne kicsinyíteni?

mimi12
 
 


Sziasztok!

Noémi, de jó, hogy te is itt vagy.Kép
Ha nagyok a képek, le kell kicsinyíteni,a mérethatárt nem tudom, de kiírja, ha túl nagy. Azt hiszem, én 400 pixel szélesre szoktam állítani.
A szemosást nem láttam, csak hallottam. Állítólag nem szép látványKép GondolomKép
Sajnos megint váladékozik a szeme, ha így haladunk, megint mennünk kell. Megpróbálom az anyatejet.
Állatkert ok, már várom, hogy kimozdulhassunk. A betegség miatt állandóan itthon vagyunk.
Barangó mostanában hamgosan kacag!!!Kép
Voltál már lovagolni szülés óta? Lenne egy pofátlan kérdésem: Tesóm (14 éves leányzó) szeretne néha lovak közelébe kerülni. (A sógornőmék messze vannak, illetve volt egy kis gond a múltkor...Kép nem a lovaglással ill. lóápolással) Tudsz segíteni? Imád dolgozni az istállóban!

Apropó lovaglás...
Kriszti, szerintem mehetünk lovagolni sógornőmékhez, ha gondolod. Mondjuk meg kell gyógyulni Barangónak, de a jövő héttől már ok.
Szerintem megbeszélek egy randit Barbival is. Sajna mégnem vezetek.
Hanna, jobban eszik a leányzó? Cumi? Merre az a vidék?

Hétvégén ráültettem Kincsőt egy triciglire, de még nem tud vele menni. Nem érzi, hogy mire jó a pedál. Úgyhogy maradunk a motornál.Kép

Megyek vacsit főzni a zuramnak...
edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Edina!

A triciglit sokkal nehezebb tekerni, mert a lábát előrenyujtja. A kétkerekű pótkerekest könnyebb. Nekem nagyon nehezen tanulta meg a lányom, mert mi is először 3kerekűt vettünk. A játszón felült más bicajára és simán tekerte. És még után is nehezen ment a háromkerekű.
De most lecseréltük neki, pótkerekes bringára.

Viki
iviki
 
 


Szia ED,

Voltunk ma Barbiéknál, kép sajna nem készült de meg kellett zabálni a két gyerkőcöt együtt Kép
Lovaglásban benne vagyunk Kép Majd egyeztetünk mailben!
Tricikli: majd kipróbálhatjátok a miénket is! Marci lába messze nem ér le a "nagyfiús" pótkeres biciklik pedáljáig Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Kriszti, de jó nektek! Már várjuk, hogy meggyógyuljunk és mehessünk. Kincső már jól van, Barangó még köhög.
Van Budafokon egy gyerekcipőbolt, sokféle, olcsóbb-drágább gyerekcipőket árul a csaj. Ha vennetek kell cipőt, érdemes megnézni - ha jól emlékszem, beszéltünk a cipőkről. Ha kell a cím, megírom.

Hétvégén olyan triciglit próbáltunk, aminek úgy van elhelyezve a pedalja, mint a rendes bicajoknak. (dechatlonban - így írják?)

Kincső rászokott arra, hogy a földre köp.Kép Ötletünk sincs, hogy kitől látta, de már borzalmas. Hiába szólunk rá, magyarázzuk el, hogy ez nem szép...

Viki, én tanultam már a hibámból. Még nem volt Kincső 1 éves, mikor vettünk neki bébitaxit, amit sokáig nem használt, csak állt a lakásban. Gondolkodtam, hogy megvegyem-e neki a motort, de mi van, ha nem tetszik neki. Megtanultunk a játszón motorozni és csak utána vettem. Azt hiszem, így lesz a bicajokkal is. Mindig van valaki, akiét kipróbálhatjuk.Kép a bébitaxira most kapott rá, állandóan száguldozik a lakásban, még a földszintem is hallani.

Befejezem... sokat írtam. Jó éjt,
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!


Rég nem voltam..A gépünk sem volt jó egy ideig, meg a három gyerek is leköt némileg...Kép

Cuicc
Ha aktuális még a szemüveg téma írj ide vagy mailbe.

Nálunk a nagyoknál a lábbalhajtós kismotor és bébitaxi volt a sláger 2-3 éves korukig, utána tanultak meg pedálos biciklin. A kicsit (15 hó)eddig nem is nagyon érdekelték a járgányok, ha ráültetjük vagy egyből leszáll vagy tolat veleKép

Ha szerveztek talit minket is érdekelne.. Kép


Zita
Bocsi, hogy eltüntem... beszélünk mailbe?? Kép

Üdv Mzille

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


<font color="0000ff">Mzille! Kép

Én is eltűntem. Szerdától szombatig a László vendégszeretetét "élvezték" a nagyjaim. Rota vírus volt a ludas. Réka szerencsére megúszta, pedig szerdán a kora délutántól estig ő is a kórházban volt velünk, meg persze előtte itthon is együtt voltak. De most már túl vannak rajta. Minden szempontból helyreálltak, már csak az infúzió helye emlékeztet arra a pár napra.

Jöhet a mail!!!!

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Ed,

Jöhet a cipőbolt címe.
Ezt a linket tovább tudnád küldeni Barbinak? Teljesen behalt a levelezőm:
http://www.kep.tar.hu/zombizsombi/50248519#2
köszi,

Kriszti

Mzille,

Köszi már nem aktuális Kép

k.

cuiccolo
 
 


Kriszti, elküldtem.
Tipi-topi cipőbolt
1221 Bp., Kossuth L. u. 42.
Budafok, Városház térnél. APEH, Promontor, pékség mellett, Plusz áruház van szemben a bolttal.

Zita, Ó Ti szegények! Mostanában elég sokszor hallom ezt rota vírust.

Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Kriszti, Barbi, jó lovaglast, kar hogy nem készültek képek a kicsikről.
Zita, orulok, hogy jol vagytok! Nekunk is volt, Kaidi is kórházba került.
Ed, hogy vannak Kincső és Barangó? Sikerül beosztanod az idődet?
Kaidi közölte, hogy ő "tennis rocker" szeretne lenni (a rocket-et ismerte, ebből képezte). Most kereshetünk majd neki helyet, ahol ilyen kicsiket is tanítanak.
Holnap megyunk USA-ba, ket gyerkőccelKépKép.
Puszi Mindenkinek!
Majd onnan is irok
Iza
masodik
 
 


Mzille, orülök, hogy hallottam rólatok, téynleg eltűntetek,
Timi, Ti hol vagytok?
Judit? Pocak?
Üdv,
Iza
masodik
 
 


Iza,

Nagyon jó utat NEKtek!!! (kicsit irígykedem Kép)

Ed,

köszi! Tánc holnap?

Zitus,

Jaj Ti szegények!!!! Eszméletlen, hogy még Ádámot is ledöntötte. Jobbulást Mindenkinek!!!

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


KisborAndi,

Veletek miujs? Írj néhány szót, jöhet akár priviben is..

pusz,
k.

cuiccolo
 
 


Kriszta, sajna nem megyünk, Barangó még nincs teljesen jól, nem akarom közösségbe vinni.

Iza, köszi, minden ok, javulóban vagyunk, több időm van 2 gyerek mellett, mint csak Kincsővel.Kép
Jó utat! Nem semmi, és még mi vagyunk a vagányak.Kép Mi az a tennis rocker??? Lehet, hogy tompa az agyam, de nem értem.

Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok,

Kriszti,

hát akkor kicsit kint vagytok, de azért majd valamikor szavadon fogunk és beugrunk hozzátok.

Iza,

köszi, mi jól vagyunk, holnap este megyünk dokibácsihoz. Olyan furi, hogy már csak 4 hét és félidőben vagyunk.
Dorka is jól van, bár kicsit kezdek izgulni, mert 4 hónapja nem nő foga és még csak 7 van neki. Mikor lesznek kint a fogai 3 évesen?

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért. Segítségeteket kérném. Egy külföldi barátnőm nemrég tudta meg, hogy babát vár, és megkért, segítsek neki angolul beszélő szülész-nőgyógyászt keresni Budapesten! Se ő, se a férje nem beszél annyira magyarul, hogy elboldoguljanak, tehát fontos lenne, hogy angolul igen jól tudjon az orvos. Ha tud valaki ajánlani, megköszönném! A rokica kukac yahoo pont com címre küldjétek el légyszi az orvos nevét, elérhetőségét, hogy melyik kórházban dolgozik, és bármi más infót, amit fontosnak tartotok róla!

Előre is köszönöm!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Kriszti
Taliképesek vagyunk most már, bepótoltuk az oltásokat. Annyi hogy a tuti nagy fertőző betegségeket egyelőre ajánlatos elkerülni (járványok, himlők..)

Jók ezek a bicajok. Egyébként az árakról: nagyon durvák. Én beleszerettem az interneten egy FisherPrice hintába (bébiöves 2 poziciós) és itthon még nem kapható, de gyanítom 2x annyiba fog kerülni, mint a tipegő-segítő-később-kismotorrá-csukható-tvraklámos darab, mint kint az USA-ban ill. interneten (a száll. ktg még nem derült ki mennyi lenne ha ott venném)

Ed
Gyönyörű Kincső, igazi kis hölgy!
Köszi a cipő címet, minket is érdekel majdKép

Judit
Annyira hihetetlenül repül az idő, most láttam a gyorsba a sógornőmet is, ahol éppúgy a második babát várják és kisfiút, hihetetlenül megnőtt Misa odabennKép... mondjuk ők június közepére vannak kiírva.
Néha jó lenne megállítani az időt és jobban a kiélvezni. Most már Te is túl vagy a kezdeti nehezén, ugye?

Zita
Jobbulást nektek!!! Épp ma gondoltam rátok, hogy csak nem betegek vagytok, mert alig "láttalak" mostanság itt. Én is sok rotáról hallom mostanság...

Kismammabörze ÁPR 22 ???
Mentek? Érdemes? nagy tömeg?

AUTÓSÜLÉS
Kérném a tapasztalotokat. Most már le kell cserélnünk szerintem Dani kagylóját (ugyan még nincs 13 kg és feje búbja még nem éri el a tetejét DE a lábacskája szerintem már hosszú az ülésmélységbe)
Szóval mi a tapasztalatotok, melyik a jó? (most MaxiCosy van, a következő is jól néz ki, DE... ???

Köszi és hajnali üdvKép)
Andi
kisbora
 
 


JA,....

!!!és a lényeget nem is írom, hogy tök jó lett a PET CT-nk!!!!!!!!!!! ugyan van egy kis "de" hogy egyes neuroblastoma típusok FDG-vel nem csak MIGB-vel mutathatók ki. Szóval szerintem mi nem ezek vagyunkKép!!!

A.
kisbora
 
 


Sziaszttok!
Andi, te is bagoly vagy? Örülök, hogy jól vagytok!!!
nekünk Römer Qickfix(?)van, Kaidi nagyon szereti.
Puszi Mindenkinek,
Iza
masodik
 
 


Andi,,,

Éljenek a jó hírek! Taliban benne vagyunk Kép!!!
Ülés: Maxi cosi priori XP-re szavazok vagy az Iza által írt Römerre!!!

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Ed!
Még nem voltam lovagolni,bár már csalogatnak de,fáj még a farcsontom sajni.Ahová én járok lovagolni az is messze van.Bicske mellett(ez még nem is volna gond)de,kb 10km-re minden civilizációtól egy félreeső tanyán.Csak autóval lehet megközelíteni.De ha érdekel,megkérdem egy barátnőmet,ő talán Érden dolgozik,az még közel is van hozzátok.Hátha tud segíteni.
Na megyek betömöm az apróságom szájacskáját.
Ja képeket nem tudom,hogyan kell kicsinyíteni de itt vannak képek.
http://www.kep.tar.hu/lisztesnoemi

mimi12
 
 


Sziasztok!


Masodik
Nagyon jó utat nektek, melyik részre mentek?

Zita
Örülök, hogy jobban vagytok, mitől van ez a sok rota mostanság??

Mindenkinek szép napotKép!

Mzille

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!

Egy barátnőm nemrég tudta meg hogy babát vár, és szemez a Schöpf-Méreivel. Ezért információt szeretnék kérni tőletek a nevében (ő nem tud magyarul).

Milyenek a szülőszobák? Van alternatív lehetőség? Tehát hogy lehet-e nem háton fekve vajúdni meg ilyesmi. Esetleg kád?

Mellre teszik a babát már a szülőszobán? Gátvédelmet használnak? Van rooming-in lehetőség? Milyenek a gyermekágyas szokák? Hány személyesek? Segítenek a csecsemősök a szoptatásban? Kapnak pótlást a babák?

Meg bármilyen élményre kiváncsi lennék. Előre is köszönöm!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Andi,

igen már túl vagyunk a "kezdeti nehézségen", bár nem volt annyira vészes, mint Dorkával.

Autosülés ügyben, vagy a Römer vagy a Concord szerintem a tuti. Nekünk concord van, de csak mert Dorka még kicsi volt amikor vettük és menetiránnyal ellentétesen kellett még beültetni.

Jó utat nektek.

Zita, remélem már minden rendben nálatok, teljes a gyógyulás?

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Concordból melyik fajta van Nektek?
Én Marcit abba próbáltam (nem tudom a nevét) ami viszonylag "kis" kortól használható ülésként utána pedig ülésmagasítóként. Az nem tartotta stabilan mert túl széles volt és a legtöbb kocsiba nehezen fért bele a túl magas háttámlája miatt. Piros, zöld, kék színű és vmi. figura megy az oldalán vagy lifeg Kép

Rokica,
Angolul is válaszolunk Kép
VAn egy db. 3 ágyas és 1 db. 2 ágyas szülőszoba. Alternatívkodni max. egy bordásfalon lehet kád és egyéb "menő" felszerelés nincs. Viszont van kitűnő szakmai gárda, jól felkészült orvosok, szülésznők és koraszülöttosztály!!!
Vajúdás sztem. a választott orvoson, szülésznőn múlik, gátvédelem is. Babát mellre teszik azonnal, nekem altatásos császár után is azonnal felhozták és végig velem volt. (meg a család is ugye hogy segítsenek mivel nem kellhettem fel)

Fizetős szobák vannak, 1,2 ill. 3 ágyasak. A nem fizetőseket inkább nem is említem. Pontos tarifát a másik topicban találsz. Csecsemősök segítenek, ha szükséges kapnak pótlást a babák. Marci pl. kizárólag anyatejet kapott Kép)

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti,

azt hiszem, te a trimax-ra gondolsz, az 9-36 kg-ig van, nekünk van ilyen is és van ultimax is az 0-18 kg-ig. Mi mind a kettővel meg vagyunk elégedve.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Igen igen trimax, tegnap a bartánőmében utazott Marci Kép (megkérdeztem a nevét)
Tetszik nekem is de Marci komának nem kényelmes, túl vékony hozzá, amikor elaludt na azt inkább le sem írom.

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


<font color="aa00aa">Hello Mindenki!

Betegségböl mostmár ELEGEEEEEEEEM!
Csütörtök óta szenvedem a középfülgyulladást! Mostmár hazajöttem...! Hátha a kinti vírusok, baktériumok nem birják az "idegeneket"!
Cuicco, megvan a hön áhitott cucc?Odaadtam már a t.shirt-öt? Vagy még itt figyel nálam valahol?

Kivel mizu?
Ytong? Bébi?

Megpróbálok visszaolvasni...nem igérek semmitKép</font>
timili
 
 


Én most ilyenre gyüjtök:
Kép
Késöbb kiegészithetö pedállal középre. Egy két éves kislány a bölcsiben most kezdte használni...azzal jár "munkába"...Márk meg jövet-menet mindig megcsodálja...rá"cücc" és imádja!Valszeg még korai egy kicsit,de MárkO lába már leér róla...=> jöhet!
timili
 
 


Timiiii,


Szeva tessék meggyógyulni és tali Kép
Bringa nagyon állat sztem. imádná! Marci is megsimogat a játszótéren minden bringát. T-shirt még Nálad Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Kriszta!

Nincs kedved ma Du. játszótérre jönni?

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok!
Baltimore-ban vagyunk, teljesen leegetett a nap mindenkit a csladbol tegnap a Steeplechase-n (igazi piknikes loversenyes delutan, evente egyszer van). Kaidinak nagyon tetszettek a lovak, a ponik verenyevel indult. 10 futam vol, sajnos, mivel elotte par napig esett az eso, par balesetet is lattunk.
Timi, gyohgyulj meg, a bicikli sztem nagyon jo. Baratnom gyerekenke van ilyen (hasonlo, fabol, nagyon szeretik ok is.)azt nem lehet kiegesziteni kerekkel.
mindenkinek jo jatszoterezest, naputest,
puszi,
Iza
masodik
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: