Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsánat,nem volt időm visszaolvasni,.....hogy esetleg szült-e valaki Lázár Gábornál?..

A barátnőmnek szeretném megszerezni az elérhetőségét (telefonszám...,ilyesmi...)
Én Artner Attilánál szültem a gyermekeim,a 4. kivételével..,mert arra nem ért be. Lázár dr volt az ügyeletes,és nagyon normálisnak tűnt..
(Orvost szeretne váltani....,eddig ő is az Artner dr-hoz járt)

Köszönöm! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Nyuszi:
Azt hiszem,az István kh. honlapján,a szülészetnél meg tudod nézni hány ágyas...,hány db szoba van.
(Dömpongtől függ,mert elég gyakran fordul elő,hogy annyian szülnek,hogy a nőgyógyászaton kell kialakítani csecsmős szobát..)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!

Küldtem privit!

üdv
borakata
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hova tűnt mindenki??? Na jó, én sem írtam már rég. :oops:
Tessék jönni és beszámolni ki hogy van!

Nálunk még mindig nincs fogacska, van amikor nagyon szenved szegénykém. Még mindig csak egy irányba és hátról hasra fordul, de már emelgeti a popóját, feltérdel és tolja magát, ergo próbál kúszni. egyik nap lefejelte két kúszómozdulat hatására a járókarácsot. De persze nem lett semmi komoly baja, annyira nem koccant. :lol:

Mivel tápszeres baba már kapott kóstolóban almát, őszit, ezek keverékét és pár napja adtam neki sütőtök-almát is. Mindegyiket megette.

Írjatok!

Kép
miszkó
 
 


Szia Miszkó! :D

Jó gyerek ez a Zsombi! :)
Fogunk még nekünk sincs, kúszik, mászást gyakorolja, szerintem pár nap és sikerül is. :D
Elég sokmindent eszik már (alma, őszi, sütőtök, krumpli, répa, cukkini, cékla, saláta), de a kedvenc az még mindig a cici. :lol:

Nagyomat meg felvették a kiszemelt oviba, nagyon várjuk már. :D

Többiek?
Heni???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Miszkó!

Ügyi bbabó Zsombi :) Fognövesztéshez drukk neki, hogy ne fájjon nagyon :roll: Képet dobsz róla?

Ilba!

Picurkád édes lehet. Képet kapunk? Priviben is jöhet! Ovi miatt irigy kutya vagyok, Dórit egyikbe se vették fel :cry: De nem ráznak le ilyen könnyen, fellebbeztem :twisted:

Nálunk sincs még fogacska, és a temérdek nyálon kívül semmi jelét nem látom, hogy mostanában lenne. Dórinak ennyi idős korára már kettő volt :) Na de nem hasoonlítgatjuk össze a gyerekeket, ugye :twisted:
Ádám forog, mint a motolla, oda vissza is megy neki, de neki is csak még egyik irányba, másikba még csak az oldalt fordulásig jut. Kúszni csak úgy próbál, ha megtámaszom a lábikóit, szóval az még nem ér :) Esztibébi oldalra fordul, de majd ő is belejön a többibe is.
Este már nyitják a szájukat, ha meglátják a D-vitaminos üveget, és néha mintha a nevükre is figyelnének.
Hozzátápit még nem kezdtük el, mert van még elég tejcsi. Már előre félek tőle, Dórival is sokat szívtam, szóval már ezért se sietek vele :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
ovit sajnálom. :( A zártban egyik lánynak nem vették fel a bölcsis fiát sehová. Most ő is fellebbez. Pedig nincs tesó se és már rég visszament dolgozni.
Pest környékén meg még rosszabb a helyzet sajnos, a sok kiköltöző miatt. :( Ovit nem építenek persze, csak lakóparkokat ...
Mi is másodjára próbálkoztunk, ezért vették fel.

Nem semmi vagy :shock: , emelem kalapom. 5 hónapos ikrek, kizárólag anyatejjel. Nem sűrűn hallani ilyet. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: oh, még nincs foga? Tudom, mindenkinél máskor jön ki, de nemá, hogy még több hónapot várjunk, szenvedjünk? jövőhéten lesz 5 hónapos, imádkozom,hogy kibújjon minél előbb. Nekem 4 hósan már volt fogacskám.

Évi: örülök,hogy jól vagytok. az ovit sajnálom, de tényleg ne hagyd magad! én is ámulok és bámulok, hogy még mindig szopiznak az ikrek! ügyes vagy! gratu!

Íme a képek:

Itt éppen készül engem megvédeni :))))))

Kép kemény vagyok :)
miszkó
 
 


Itt pedig flörtölünk! :)

Kép
miszkó
 
 


Miszkó,
jó a hajszerkezetetek. :lol:

A miénk ilyen :D
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám én is... csakhát Benitóval szokjuk egymást.
Hát, Csajok, ez a kórház azért nem semmi. Az orvosomat senkire nem cserélném le soha, de a kórházi ápoló személyzet- persze tisztelet a kivételnek- hagy némi kivetnivalót maga után...
5-én megszületett Benitó este 18.05-kor, nem volt semmi gond, negyed óra alatt kibújt a drága. Imádnivaló kiscsávó... Viszont az, hogy utána az égvilágon senki ránk sem nyitotta az ajtót... nagy néha azért jött be egy-egy nővérke, mert volt a szobánkban egy elég beteg kismama, és rá kellett nézniük, így ha akartunk vmit, lestük az alkalmat, amikor épp bejön hozzá vki. Az orvosom viszont minden nap bejött megnézni, ő adott tippeket a szopizáshoz (pedig nem az ő dolga lett volna), és a csecsemőosztályon Klári néni. Vasárnapig nem evett Benitó szinte semmit, mert nem indult meg a tejcsi, 40 dekát fogyott (3800 grammal született és 58 cm-vel), végülis 8-án hazajöttünk, azóta meg minden rendben van.

Nálatok minden oké? Miszkó, nagyon édes Zsombi baba! :)ÉS ez a fricskóóóóó! :):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Miszkó, Zsombimnak az első foga aznap bújt ki mikor betöltötte az 5. hónapot. Mára 6 fogunk van. :lol: :lol: Drukkolok, hogy hamar túl legyetek rajta, és ne nagyon gyötörje meg Zsombid.
Cuki a hajacskája :).

Ilba, nem semmi kicsi fiad sérója :lol: :lol: :lol:

Szheni, gratulálok Benitohoz, nagyon szép méretekkel született :lol: :lol: :lol:

Mi már mászunk, pakolunk mindent, felhúzza magát térdelésbe, lassan állni is fog majd :lol: Nagyon erőlködik, hogy felállhasson.
Állandó felügyelet kell, mert rendszerint veszéjbe sodorja magát (sok-sok esés).

Az én kis huncutkám:
Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Jóóóó régen jártam már erre :oops: Annyira édesek a gyerkőcök! Meg tudnám zabálni őket :lol:

Nálunk fogak száma 6, már jó ideje. Mozgásnál épp a kétlábról felugrást gyakorolja :? Persze nem megy neki. Egyébként nem sokkal a 10 hónapos kora előtt elindult, és már fel is áll bárhol egyedül. Szalad gőzerővel, néha olyan vehemenciával, hogy nem tud bekanyarodni :lol: :lol:

Kistesó is jól van, holnap megyünk genetikai UH-ra. Hát kíváncsi vagyok, de tuti rendben lesz minden. És már csak 28 hét :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szia Barbamami!

Nem tudom, hogy megkaptad e már dr. Lázár G. elérhetőségét, de hátha még nem, szóval bejelentkezés 061 329-8133, az aszisztensének Évának a száma rendelési időben hétfő csüt. 13-18, ill. szerda 9-12, hívható 061 314-3612, itt is be lehet jelentkezni. Én csak ajánlani tudom őket, bár eddig csak a terhesgondozást próbálgatjuk :-), 0 30. héten járunk.
smoncsi79
 
 


Sziasztok!

Látom, rég nem járt erre senki, de azért remélem, tud segíteni nekem vki. 2 szülésznőt ajánlottak, róluk szeretnék érdeklődni: Spiesz Anna és Gottfried Anikó. Valamint az lenne a kérdésem, hogy ha nincs fogadott dokim csak fogadott szülésznőm, az szerintetek mennyire elég? Mármint általában jó dokik dolgoznak a kórházban, rossz kezekbe nem kerülhetek, ugye?

Köszönöm a válaszokat!
semi84
 
 


szheni írta:Sziasztok!

Megvagyok ám én is... csakhát Benitóval szokjuk egymást.
Hát, Csajok, ez a kórház azért nem semmi. Az orvosomat senkire nem cserélném le soha, de a kórházi ápoló személyzet- persze tisztelet a kivételnek- hagy némi kivetnivalót maga után...
5-én megszületett Benitó este 18.05-kor, nem volt semmi gond, negyed óra alatt kibújt a drága. Imádnivaló kiscsávó... Viszont az, hogy utána az égvilágon senki ránk sem nyitotta az ajtót... nagy néha azért jött be egy-egy nővérke, mert volt a szobánkban egy elég beteg kismama, és rá kellett nézniük, így ha akartunk vmit, lestük az alkalmat, amikor épp bejön hozzá vki. Az orvosom viszont minden nap bejött megnézni, ő adott tippeket a szopizáshoz (pedig nem az ő dolga lett volna), és a csecsemőosztályon Klári néni. Vasárnapig nem evett Benitó szinte semmit, mert nem indult meg a tejcsi, 40 dekát fogyott (3800 grammal született és 58 cm-vel), végülis 8-án hazajöttünk, azóta meg minden rendben van.

Nálatok minden oké? Miszkó, nagyon édes Zsombi baba! :)ÉS ez a fricskóóóóó! :):):)


Szia Heni!

Hatalmas gratula Beni babához :)

Nos, pontosan erről írtam anno, amikor azt írtam: orvos-szülésznő csillagos ötös, de ami (császárosként) utána ránk várt ... hááááát, az minden képzeletemet felülmúlta .... :(

Nekem még kb 7 hetem van hátra, orvosom is és szülésznőm is szabadságon van augusztusban :shock: :shock: :shock: .... így ha akkor indul meg a szülés, amikor egyik sincs, lehet, hogy Kistarcsára megyünk szülni, mert az jóval közelebb van ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok, Lányok! Én csak tapasztalatomat szeretném megosztani veletek. Pár éve Én is az István Kórházban szültem. Hááát! Azóta sem ajánlottam senkinek. Második baba már a Bajcsy kórházban született, tehát van viszonyítási alapom. ÉG ÉS FÖLD A KETTŐ!!! A Bajcsyban mindenki aranyos, kedves. A csecsemősök értünk, kismamákért és babákért vannak. Szívvel-lélekkel dolgoznak!!! A szülésznők akkor is segítenek, ha nem fogadod fel. Nem várnak pénzt, és ha lejárt a munkaidejük, vannak, aki akkor is ott maradnak. Császár után a nővérek segítettek lábra állni, mosakodni. Már bánom, hogy az első babámat az Istvánban szültem. Ott senki nem foglalkozott velünk. Sőt! Kézben kellett cipelni császár után az újszülöttet. A Bajcsyban nem lehetett kézben vinni a babát, hanem mindenki kapott egy kis kocsit és csak abban lehetett a babát kivinni a folyosóra. Mindenkinek jutott ilyen kocsi, pedig rengetegen szültünk akkor. Én a Bajcsyra szavazok. Persze mindenki ott szül, ahol akar! :wink:
cunci
 
 


Cunci
Szerintem ez nem ennyire fekete és fehér, valószínűleg kifogtál egy rossz szériát ott meg egy jót!
Azért én a Bajcsy szoptatáshoz való hozzállását nem tartom annyira optimálisnak mint pl az Istvánét. Az István már egyszerűen le van terhelve és nem kapnak támogatást. De szemléletében szerintem sajnos eléggé egyedülálló. Olyan orvosokkal, szülésznőkkel akik nem vezetni hanem kísérni igyekeznek a szülést (persze vannak kivételek) és szerintem ez fontosabb a tologatós babaágynál és a gyerekágyas osztály állapotánál.

Mindezt úgy írom, hogy a Bajcsy szerintem a benne van a legjobb kórházak között (a nagy orvos váltás óta) én is gondolkodtam anno rajta. És nagyon jó, hogy ilyen élményeid vannak, jó ilyeneket olvasni, hogy azért még vagy már vannak szülészetek ahol nem a lealázás a módi.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


semi84 írta:Sziasztok!

Látom, rég nem járt erre senki, de azért remélem, tud segíteni nekem vki. 2 szülésznőt ajánlottak, róluk szeretnék érdeklődni: Spiesz Anna és Gottfried Anikó. Valamint az lenne a kérdésem, hogy ha nincs fogadott dokim csak fogadott szülésznőm, az szerintetek mennyire elég? Mármint általában jó dokik dolgoznak a kórházban, rossz kezekbe nem kerülhetek, ugye?

Köszönöm a válaszokat!



Szia!

Én csak Speisz Annáról tudok neked írni, ha érdekel. Anno (2 éve) nála fejeztem be a szülést. Mivel elég sokáig tartott, volt időm 2 szülésznő munkáját kitapasztalni.
Az elsőt inkább nem jellemezném, legyen elég annyi, hogy váltásig (ha jól emlékszem reggel 6 v. 7 óra) csak a magzat szívhangját nézte, engem pedig jól paráztatott. Mondanom sem kell, mivel nehezen tágultam, 6 után már elviselhetetlen fájásaim voltak. Semmi nem történt.
Váltáskor megjött Anna. Egyből oxitocinnal kezdtük, majd rendszeresen rám figyelt. Amikor szükség volt rá, mindig jött. Nagyon sokat segített. Szerintem megbízható, kedves, lelkiismeretes, toleráns ember. Soha nem volt egy rossz szava sem. Úgy végezte tökéletesen a munkáját, hogy nem is volt a fogadott szülésznőm. (mi lett volna, ha az?) Mikor vége volt a szülésnek, nem állt mellém "valamit" várva.
Én Őt tiszta szívvel merem neked ajánlani!!!! :D :D

spickey
 
 


cunci írta: Már bánom, hogy az első babámat az Istvánban szültem. Ott senki nem foglalkozott velünk. Sőt! Kézben kellett cipelni császár után az újszülöttet. A Bajcsyban nem lehetett kézben vinni a babát, hanem mindenki kapott egy kis kocsit és csak abban lehetett a babát kivinni a folyosóra. Mindenkinek jutott ilyen kocsi, pedig rengetegen szültünk akkor. Én a Bajcsyra szavazok. Persze mindenki ott szül, ahol akar! :wink:


Sziasztok!

Na akkor én a másik pólusként. :lol: Császárral szültem 2008-ban az Istvánban. Nem kellett cipelni a babát! Mindenkinek-közte nekem is-volt kiskocsi. A Császár után tündériek voltak az áplónők..sőt,még én éreztem magam kellemetlenül,hogy ő fürdet. :oops: Nekem is két gyerekem van,az első Péterffys. Az is nagyon jó hely!..csak most ez közelebb volt és ugye azóta orvost is váltottam.

Tehát az én véleményem két helyen is pozitív.. :)
nikolette
 
 


Spickey, köszönöm szépen az információt!

Csajok, még egy kérdés: ha minden rendben a babával-mamával, akkor hány napot/éjjelt kell benn tölteni? Azért kérdezem, mert anno a fiam a Nyírőben szültem, s ott 5 éjjelt voltunk természetes szülés után, minden gond nélkül (mind2en jól voltunk), s nekem az sok volt :)
semi84
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismeri valaki, szült valaki dr László Dánielnél az Istvánban? Milyen szakember? Hogy vezeti a szülést?

Esetleg szülésznőt tudtok ajánlani?


Előre is köszi,


Kriszta
kiss krisztina
 
 


Cunci: én is sajnálom, hogy ennyire negatív élményed alakult ki a kórházzal kapcsolatban. Én is császárral szültem ott idén és bár nekem sem jutott kocsi (mert éppen megint telt ház volt és még a nőgyógyászaton is feküdtek kismamik és nekik osztották ki a kocsikat, hogy a másik emeletről ne kelljen kézben cipelniük a kicsiket) de különösebben nem is bántam.
Nem mondom, hogy könnyű a császáros heggel vinni a babát, de otthon is nekem kellett megoldanom az ellátását és ezért én nem csináltam belőle ügyet.
Sőt én első éjszakára sem adtam be a csecsemősökhöz a kicsit. Talán ezért lehet, hogy viszonylag hamar fel is gyógyultam. SEgített, hogy nem volt időm magammal foglalkozni.

Jobban idegesített az az étkezések milyensége. A kaja rémálom volt nekem, pedig nem vagyok válogatós. Menza-koszton is éltem egy ideig. :)

semi84: én úgy tudom, hogy 3 éjszaka ha sima szülésed volt és 4 éjszaka ha császáros vagy és nincs semmi gond se veled se a babával.
A sárgulással és a fogyással kell vigyázni, mert az lehet az ott-tartó ok. Én az utolsó éjjel óránként etettem a kisfiamat és végre hízott, nem fogyott, így másnap mehetünk is haza. Előtte azzal riogattak, hogy ha tovább fogyunk maradunk...

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


amúgy én mamackával értek egyet és ebben néhány nemrég vidéken szült ismerősöm is megerősített, hogy az sem jó, hogy ha"elkényeztetnek" a kórházban, mert van tolós kocsid, a gyereket csak 3 óránként adják ki a mamának, az egész éjszakára el is viszik, nem fürdethetsz, nem kell pelenkázni, sőt ki sem veheted a gyereket a kórházi pólyából...és ez az egész majd otthon szakad a nyakadba a sok kérdéssel együtt.

Én nem bántam meg az Istvánt, bár tuti, hogy vannak ennél komfortosabb és modernebb kórházak. :)

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


semi84 írta:Spickey, köszönöm szépen az információt!

Csajok, még egy kérdés: ha minden rendben a babával-mamával, akkor hány napot/éjjelt kell benn tölteni? Azért kérdezem, mert anno a fiam a Nyírőben szültem, s ott 5 éjjelt voltunk természetes szülés után, minden gond nélkül (mind2en jól voltunk), s nekem az sok volt :)


Szia semi84!

Saját, friss (július 22-i) tapasztalat: 2 éjszaka után - hál' istennek - hazaengedtek. Csak azért örültem, mert épp teltház volt, a nőgyógyászatra kerültem egy 7 (!!) ágyas kórterembe, 7 újszülöttel együtt... Nem sokat aludtam egyik éjjel sem.
Remélem, Te majd 3 v 4 ágyasba kerülsz, vagy ha akarsz fizetni érte, akkor az alapítványi egyágyasba!!!
Sok sikert! :wink:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy van pozitív vélemény is a kórházról. Ezek szerint fejlődőképes az István kórház. Nekem sem volt vele problémám, egészen addig, amíg a második babát meg nem szültem a Bajcsyban. Akkor döbbentem rá, hogy az ember érezheti magát sokkal jobban is szülés után. Higgyétek el lányok nem mindegy, hogy hogyan bánnak, beszélnek az emberrel. Tudom, hogy otthon is neked kell ellátni a babát, de nem mellékes dolog, hogy abban a pár napban, amit a kórházban töltesz, tudsz pihenni, vagy sem, már csak a tej termelődés szempontjából sem. Én az 5 napot végig stresszeztem az Istvánban. Hiába lovagolnak a szoptatáson nekem mégsem sikerült elsajátítani ezt a tudományt 5 nap alatt. A Bajcsyban 3 napot voltam és az óta is szépen szopizunk. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nagyon sokat segítettek a csecsemősök, hogy megtanulhassam a rendes szoptatás fortélyait. Érdemes másik kórházban is szülni, csak hogy lássa az ember a különbséget. :wink: :D
cunci
 
 


Sziasztok!
Szült valaki mostanában Dr. Radnai Katalinnál?
A tarifa érdekellne nagyon, konkrétan, hogy mennyi a szülés??
Légyszi írjtaok, nagyon fontos lenne.
Köszi
adrikaa2
 
 


Cunci: Na végre egy jó indok,amivel rávehetem apát egy újabb gyerekre. :lol: Kórházat kell tesztelnük. :D ..ááá,enélkül is rajta vagyunk a harmadikon,de valószínűleg marad az István. :) egyébként nagyon egyénfüggő,hogy kinek mi a jó. Nekem pl a kajával végképp semmi bajom nem volt (és szerintem ilyenkor mindenkinek cipelnek be a rokonok is) a gyereket meg az első perctől ki se adtam a kezemből. Egyik bariném vidéken szült,ő meg meg sem kaphatta,csak 3 óránként szopira. :(
Az Istvánban nagyon aggasztó a teltház esete,ha az ember a nőgyógyira kerül,de hála az égnek ez nálam nem volt..sőt egyedül voltam a folyosó legvégén az egyágyasban császárosként.. de annyira jólesett a magány! :) Van aki azt igényli,hogy foglalkozzanak vele,van aki meg jobb szereti,ha békénhagyják. Megfigyeléseim szerint az első gyerekes anyukák sokkal nehezebben veszik az akadályokat..a másodiknál az ember már pontosan érzi,hogy három nap nem a világ,a sokadiknál meg szerintem még kevésbbé foglalkoztatják a kórházi körülmények.

Azt kívánom,bárki bármelyik kórházban is szüli meg gyermekét,jó élményekkel távozzon! :)
nikolette
 
 


Nikolette!

Jogos az egy pont! Igazad van! Az a lényeg, hogy az ember pozitív élményekkel távozzon. Akinek ez nem sikerül(mint az én esetemben) az keressen magának másik kórházat, hátha az bejön. :wink: Nekem sikerült a váltás, és megérte. :lol: Mindenkinek azt kívánom, hogy találja meg a számára megfelelő kórházat, ahol könnyen és boldogan világra hozza gyermekét. :wink: :D
cunci
 
 


Nikolett, remélem hogy tényleg igazad van abban, hogy többedik esetben az embernek már nem számít az a pár nap. Mondjuk nekem 40 nap II.Női + 28 nap Péterffy után tényleg semmi nem lesz, ha egyszer 3 napot az Istvánban töltök. Csak eljönne már végre az ideje! :) (Egyelőre még csak dolgozunk az ügyön, nem tudom, mikor lesz végre eredmény.)

Kép
hellot
 
 


hellot írta:Nikolett, remélem hogy tényleg igazad van abban, hogy többedik esetben az embernek már nem számít az a pár nap. Mondjuk nekem 40 nap II.Női + 28 nap Péterffy után tényleg semmi nem lesz, ha egyszer 3 napot az Istvánban töltök. Csak eljönne már végre az ideje! :) (Egyelőre még csak dolgozunk az ügyön, nem tudom, mikor lesz végre eredmény.)


Az első babával voltál ennyit kórházban? :(

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


cunci írta:Nikolette!

Jogos az egy pont! Igazad van! Az a lényeg, hogy az ember pozitív élményekkel távozzon. Akinek ez nem sikerül(mint az én esetemben) az keressen magának másik kórházat, hátha az bejön. :wink: Nekem sikerült a váltás, és megérte. :lol: Mindenkinek azt kívánom, hogy találja meg a számára megfelelő kórházat, ahol könnyen és boldogan világra hozza gyermekét. :wink: :D


:!: Igen, az tuti, hogy ez a legfontosabb :!:

És ő az én boldogságom:

Kép

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy a kórházban normalizálódik a helyzet a gyerekágyas osztályon? Azt hallottam, hogy minden szobához van már wc fürdő, és mind négy ágyas.

Tud erről valaki valamit mondani?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


aithra
Nagyon szép ez a kölök! És milyen szép a neve! :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Saját, friss (július 22-i) tapasztalat: 2 éjszaka után - hál' istennek - hazaengedtek. Csak azért örültem, mert épp teltház volt, a nőgyógyászatra kerültem egy 7 (!!) ágyas kórterembe, 7 újszülöttel együtt... Nem sokat aludtam egyik éjjel sem.
Remélem, Te majd 3 v 4 ágyasba kerülsz, vagy ha akarsz fizetni érte, akkor az alapítványi egyágyasba!!!
Sok sikert! Wink


Hát ez nem azt igazolja, hogy igaz lenne a hír...

Mondjuk hiába négyágyas a szoba ha 7-8-ra pótágyazzák. :?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka írta:Sziasztok!

Igaz, hogy a kórházban normalizálódik a helyzet a gyerekágyas osztályon? Azt hallottam, hogy minden szobához van már wc fürdő, és mind négy ágyas.

Tud erről valaki valamit mondani?


Én az augusztus havi kismama újságban is azt olvastam, hogy most már minden szobában van fürdő, WC és hogy 3-4 ágyasok vannak. Gondolom az ötágyasokat oldották meg úgy, hogy 1 ágynyi helyet elvettek a fürdőnek, mert a 3ágyasban eddig is volt fürdő!

A nőgyógyászat az más tészta. Az gáz, ha teltház van és csak ott marad hely.... :?

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


mamacka írta:aithra
Nagyon szép ez a kölök! És milyen szép a neve! :wink:


Köszönjük szépen! :lol: :lol: :lol:
Te sem panaszkodhatsz a két szép fiadat látva. Gratulálok hozzájuk! :D

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


aithra írta:
hellot írta:Nikolett, remélem hogy tényleg igazad van abban, hogy többedik esetben az embernek már nem számít az a pár nap. Mondjuk nekem 40 nap II.Női + 28 nap Péterffy után tényleg semmi nem lesz, ha egyszer 3 napot az Istvánban töltök. Csak eljönne már végre az ideje! :) (Egyelőre még csak dolgozunk az ügyön, nem tudom, mikor lesz végre eredmény.)


Az első babával voltál ennyit kórházban? :(


Igen. :( De szerencsére már minden rendben van vele! :D
Most már nagyon dolgozunk a kistesón, de úgy tűnik, már kezdődik a görcs a hasamban, szóval ez a hónap is ugrott...

Kép
hellot
 
 


Sajnálom, hogy ilyen sokat kórházaztatok, de örülök, hogy minden ok lett végül és szorítok, hogy összejöjjön a második babátok is! :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Sziasztok!

Kiss Krisztina: az én szülésznőm Pruha Krisztina volt,egy szülésfelkészítőn szúrtuk ki és maximálisan elégedettek vagyunk/voltunk vele. Amit megbeszéltünk, úgy volt, bár a burokrepesztés muszáj volt. Igaz a fájások elindulása és Villő lányunk érkezése között 10 óra telt el.
Orvosom nem volt választott, Dr. Pop Andrea jött be a kitolásra és ült mellettem, és nyugtatott, mindent a szülésznő csinált.

Szerencsére 3 ágyas szobába kerültem és minden rendben volt, jó szobatársaim voltak.

Mi 120 km-ről választottuk az István Kórházat, a közelebbi Kecskemét, Kalocsa és Kiskunhalas ellenére. Nekem a szülés lefolytatása volt a lényeg, és megis úsztam fájdalomcsillapító, oxitocin és mindenféle gátmetszés, stb nélkül. ( az első lányom külföldön született és hasonló felfogású kórházat kerestem, bár akkor kaptam fájdalomcsillapítótkat ).
Nagyon jó, hogy nem maradtam a kecskeméti kórház berkeinél.
gbkati77
 
 


Sziasztok!

Az élményeimet jöttem megosztani, hátha segítek vele valakinek. 1 hete szültem a kórházban. A szülőszoba valóban rendezett, családias hangulatot sugároz. Én fogadtam szülésznőt, Gottfried Anikót, csak áradozni tudok róla! Szakmailag és emberileg is a maximumot nyújtotta, odafigyelt az igényeinkre, biztonságot nyújtott, hála neki is, gyönyörű szülésem volt! Orvosom Ujvári Attila volt, vele is maximálisan meg vagyok elégedve. Sok dolga ugyan nem akadt, de végig barátságos és megnyugtató volt a ő jelenléte is. A gyerekágyas részen is mind Anikó mind a doktor úr lejöttek meglátogatni, megkérdezni, hogy vagyunk...stb, ami szintén nagyon jól esett!
A csecsemősökre és a gyerekágyas osztályra sem tudok rosszat mondani. Felújított 5 ágyasban voltam, ami így most 4 ágy plusz fürdő lett, kulturált és el is lehet férni benne! Minden nap többször körbejártak a csecsemősök-védőnő-orvos, hogy mi a helyzet, kell-e segíteni, van-e kérdés. Mindent szívesen megmutattak, kedvesen és udvariasan válaszoltak-viselkedtek. A takarító és egyéb személyzetre is ez az udvariasság volt jellemző. Nekem még nem volt kórházzal ilyen jó tapasztalatom, kellemesen csalódtam!
semi84
 
 


Semi
Ezek jó hírek!

Az én dokim is U.A.
Nagyon meg vagyok vele elégedve! :)


Én az augusztus havi kismama újságban is azt olvastam, hogy most már minden szobában van fürdő, WC és hogy 3-4 ágyasok vannak. Gondolom az ötágyasokat oldották meg úgy, hogy 1 ágynyi helyet elvettek a fürdőnek, mert a 3ágyasban eddig is volt fürdő!



A nőgyógyászat az más tészta. Az gáz, ha teltház van és csak ott marad hely.... Confused


Viszont ha ágyak helyett van a fürdő akkor gyakrabban fognak pótágyra vagy nőgyógyászatra szorulni a mamák! :( Vagy netán új szoba is van?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
2007-ben szültem az Istvánban.Azóta egészen "új arcok" vannak itt a topikban :lol:
Most nem tudom visszaolvasni, lehet, hogy volt már róla szó: azt szeretném megtudni, tud-e valaki valamit Petik Dóra doktornőről?Egyes híerek szerint visszament már a kórházba.Még nem jártam utána, hátha ti tudjátok...
Köszi!

Mamacka!Szia!De jó téged újra látni új vonalzóval!! :lol: Gratulálok a harmadik manótokhoz!(Lehet, hogy már nem emlékszel rám: az én Kristófom született 2007.dec.24-én az Istvánban.)

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Azta, de jó kis meglepi! Érkezik a hamadik babó? Gratulálok! Ezért érdemes volt most benézni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


MAmacka, gratulálok pocakmanódhoz!

Nem tudom, hogy van-e új szoba, vagy az ágyhiányt hogyan oldják meg, nekem a szülőszobán kellett töltenem az éjjelt ágyhiány miatt, de aztán a hazaengedéskor lekerültem a csecsemős osztályra, s onnan minden sínen volt. Pedig eléggé telt-házban szültem :D

Ha a dokid U.A, akkor pláne ajánlom G.A-t szülésznőnek, nekem a doki ajánlotta, sosem fogom tudni eléggé meghálálni!

Szép és problémamentes 9 hónapot és szülést kívánok!
semi84
 
 


Évi,
egy újabb pü. képekkel? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
100 éve nem jártam erre, de van már az 1000 is!!!!

Mamacka! Gratulálok!!!!!

Linus! Nem tán kistesó van láthatáron? Én úgy hallottam, hogy magánban már rendel a dokinő.

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Szia-szia!
De, de , kistesó, és nagy valószínűséggel leány :lol:
Köszönöm, azóta elértem a doktornőt, és megbeszéltünk mindent :D

Kép

Kép
linus
 
 


Szióka!!!!!!!!!

Jajj de jó!!!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi van veletek???????? Mesélj!!!

A dokinőről mit tudtál meg? Babázik még otthon? fia vagy lánya van?

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Csilla: írtam privit.
Most nem tudok feltenni képet a kisfiamról.Túl nagy, nem tudom az új programunkkal lekicsinyíteni.

Kép

Kép
linus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: