Új privát üzeneted érkezett!

bocs, hogy ilyennel jövök :) de itt pont ekkora gyerkőcök vannak.
Lilinek eladósorba került a quinny zapp babakocsija. Ha esetleg valakit érdekel, dobjon egy mailt :)
beige színű - teljesen unisex -

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A topictalin ne vesszünk össze, Hunci és Nők megegyeznek egymással, nekünk teljesen mindegy, hogy Miskolcról hová megyünk. Nők, a vidék az mit jelent?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nők, mit jelent a vidék?Mert ha "könnyen elérhető", akkor nekem teljesen mindegy, hol lesz a tali.Nem sértődöm meg,ha nem itt :lol:
Vendég
 

 
 

Gombocske,
gratula a kislanyhoz :lol: En is allandoan emelgetem Laurat ezt nem nagyon lehet egy masfel evesenel kivedeni :lol:

Fendike,

a beszoktatas ne mvolt olyan veszes en rosszabbra szamitottam.A reggeli sirasok pedig addig tartottak amig ki nem jottem a terembol.Utana mindeig a csukott aajton hallgatoztam es megszunt a rogton a siras..
Es kb masfel hete kopp kopp kopp vidaman megyunk kezenfogva be es szo szerint repul a gondozono karjaba...Imadjak egymast ez nyilvanvalo..Ilyenkor ugy orulok en is mert sokkal konnyebb otthagyni...Foleg hogy hetfon kedden reggel 9tol este 6 ig ott kell lennie....Ma is szinte kitepte magat a kezembol es rohant befele.....

Szerintem nagyon sokat tanult,pl kanallal villaval onalloan eszik poharbol iszik,enekel :lol: egyszoval jot tett neki a bolcsi,a betegsegeket leszamitva :?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
ez jól hangzik, lehet h lassan én is megpróbálom
önkorm-ba persze nem vették fel, de vmi fizetőst csak találok..
sztem is jobbat tesz a közösség mintha egy sitterrel lenne, sztem neki az nehezebb lenne, egy idegennel pl. otthon ahol különben mindig velem van.. :oops: , tuti végig engem keresne és a figyelmét is nehezebb elterelni mintha egy csomó gyerekkel lenne új helyen ahol van mit felfedezni
csak úgy félek ezektől a sírásoktól, de sokan mondják, h hamar abbahagyják... :roll:

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Jucmuc. Nektek is gratulálok, bocs, csak gyorsan olvastam múltkor a hsz-eket.

Fendike!

Nagyon profi a baby-sitter, 16 évig bölcsiben dolgozott, nagyon ért a gyerkőcökhöz, és P nagyon szereti, látom rajta. Volt egy másik is, de ő sajnos nem vált be.
Te miért gondolkozol bölcsin? Visszamennél dolgozni? Mert amúgy meg ott van az Anyukád segítségnek.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske,
igen, anyukám sokat segít, de most szinte egész nyáron balcsin van..
Máté egyszerűen unatkozik otthon, alig játszik valamivel, csak az a program ha megyünk megyünk megyünk
gondolom ez a legtöbb gyereknél így van, de néha azért belefáradok és egyre inkább érzem, hogy új, másfajta ingerekre is vágynék.. :?
Máté imádja ha zajlik körülötte az élet és a gyerekeket is nagyon figyeli, szereti, csak hát közben én mindig ott vagyok és valszeg ennyire nem lenne vidám és kiegyensúlyozott ha nem lennék
de azért sztem egy próbát megér és ha nem akkora törés, akkor szívesen vinném bölcsibe
és ha beilleszkedett és minden oké, akkor meglátom a munkát

Kép
fendike
 
 


Szöcske, Hunci!
A vidék az egész pontosan Gyöngyös-t jelenti.
Budapesttől 80 km, Miskolctól kb. 100 km távolságra fekszik.
Nem tudom a távolság kinek okoz gondot. Azt nem szeretném, hogy azért ne jelentkezzen valaki, mert nem tud ide leutazni. :o

Petitpois
Régebben biztosan volt erről szó, de én nem emlékszem már... Neked a férjed belga? Vagy a munka miatt költöztetek ki?
Most a bölcsi miatt vetődött fel bennem a kérdés, hogy Laura két nyelvet beszél (ért meg)?
Mert gondolom odahaza Te (Ti) magyarul társalogtok vele, viszont a bölcsiben németül, franciául vagy hollandul (nem tudom ott melyiket használják a hivatalos nyelvek közül). Nagyon ügyes, ha ez nem okoz neki gondot! :D Bár ha apa belga, akkor gondolom ő kiskorától a saját anyanyelvén értekezik vele.

És Te nem sírtál amikor otthagytad? Nekem biztosan a szívem szakadna meg, ha Lili sírna utánam.
Vendég
 


Jaj Lányok!
Már megint majdnem elfelejtettem! :x

Ti mit ad(tat)ok enni az egy év körüli gyermeketeknek? Mi (volt) a napi menü? Lili pár napja nem akar uzsira enni, tejpépet kapott (tejbegríz), amit nagyon szeret is, de mostanában nem kéri. Nem tudom, hogy megunta, vagy egyáltalán nem akar enni. Persze estére már farkaséhes. Egyébként felkeléskor és lefekvéskor tápit iszik, de. gyümit kap, ebédre főzeléket, du. eddig tejpép volt. Adjak neki uzsira is főzeléket? :roll:
Vendég
 


Nők,

Gyöngyös messzi van azért kissé...nekem legalábbis.Bár tény, Szöcsiék is megoldják Miskolcról két bébivel (le a kalappal amúgy) de én nem merném tök egyedül bevállalni. :oops: Pláne az én autóútfelismerési technikámmal, tutti eltévednék, itt sem tudok közlekedni, még gpsszel sem :oops:

Másik,én ennyi idősen reggel tejpép vagy joghurt kölessel, de túrürudi vagy gyümi, délben már a mi kajánk, délután tejpép vagy joghurt kölessel (reggelitől eltérő mindig) este meg kenyér felvágottal, parival vagy ubival, sajttal.
Vendég
 


Nők
sajna Léna üvölt 90%ban a kocsiban, így én sem teszem még ki ilyen útnak.De különben nagyon optimális lenne. :roll:
Nem hozol képet nekünk???? :wink:

Kép
katica_75
 
 


Akkor marad Pest! Pontos időpontot írjatok légy szíves, hogy 15 vagy 16? Mi elég körülményesek vagyunk, de igyekszünk időben elindulni, kb. 2 óra az út, ha nem kell sehol megállnunk.
Üvöltés nekünk csak este van a kocsiban, így 6 óra után sehol nem tudunk maradni. Belekalkulálva a 2 óra utat, 4-ig tudunk maradni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nok,

a ferjem nemet,es kezdetektol fogva nemetul beszel Laurahoz.En pedig magyarul.A bolcsiben ez mar nem ilyen egyertelmu mert ket nevelo nemet ketto viszont francia igy sajnos a harmadik nyelv kivedhetetlen volt pedig jobb lett volna ha csak nemetul beszelnek..Mert jo a tobbnyelvuseg de azt sem akarjuk hogy a vegen ne legyen anyanyelve..(sajnos itt nagyon sok pelda van ra)
De eddig ugyesen vette az akadalyokat,egyre jobban elkuloniti a ket nyelvet.Az oviban mar jobb lesz mert ott a nemet szekcioba megy es delutan a napkoziben lesz csak francia..

En a masodik otthagyos napon sirtam nagyon mikor mentem erte es sirva talaltam...Nem mondom hogy konnyu az otthagyas de tenyleg sokat fejlodott en csak ajanlani tudom.Ahogy Fendike is irta otthon mar nem olyan erdekes pedig sokat foglalkozom vele...

Kép
petitpois
 
 


Legyen 15-e szombat ebéd után,13 ó után, ki-ki ahogy ideér.
Kérem jelezzetek vissza,ki jönne és küldöm püben az adatokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.28 11:30-kor.
Vendég
 


Legyen 15-e szombat ebéd után,13 ó után, ki-ki ahogy ideér.
Kérem jelezzetek vissza,ki jönne és küldöm püben az adatokat.
Vendég
 


Mi mennénk továbbra is! :P

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Hunci mi is mennénk talira! , megfelel nekünk a 15.e szombat! :lol: :lol: de jó lesz veletek találkozni!

:lol: :lol: :lol: :lol: mi úgyis a szomszéd kerületben lakunk.. én eddig azt hittem ti is a 13.kerben laktok
:oops:



Kép Kép Képő lesz Zsiga egyik általam készített ajándéka őt meg barátnőnk kislánya kapta Kép
Vendég
 


hunci! írjál pü-t, igyekszünk, bár mi mindig mindenhonnan elkésünk, amióta meg négyen vagyunk, katasztrófális lett a heyzet. mint a szeleburdi családban, még a fikusz is a folyosón van.

Ja és segítség, mostmár forgolódunk. Éjjel felkelnek, mert beakad kezük-lábuk a kiságyba, Norbikát pl. letesszük hasra, hátrafordul, tesz egy 180 fokos fordulatot és az ellenkező irányban ébred. Mondja a férjem, hogy én fordítottam meg a gyereket? Én ugyan nem, örülök, ha alvás van éjszaka. Kircsi kúszik, úgyhogy vége a jóvilágnak, már a konyhába se tudok egyedül kimenni. Addig volt jó, amíg letettem őket egy helyre és ottmaradtak, dehát tudom, a fejlődés nem áll meg.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


És a sok beszéd mellett elfelejtettem, hogy csatlakozva bonihoz, jó lesz titeket megismerni, a gyerekeket élőben látni!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Boniko, Katica, Szöcsi ment pü :lol:

Szöcsi, és miben kéred a segítséget?Ha forgolódik, bizony nagynéha beakad a láb-kéz, és jön az üvöltés, de lesz idő, amikor mjad rájön, mi a megoldás :wink:
Vendég
 


Boni
na már látom h. Ti is jöttök!! Szuper.
Édes Zsigi a Balcsis labdájával. Na meg nagyon ügyes vagy, de ezt eddig is tudtuk, :wink:

Szöcske
gratu a forgáshoz, kúszáshoz!! Néha belegondolok mi lenne ha 2 Léna teperne itt. :shock: :shock: :o :lol: :lol: de neked ez valóság lesz. Kép Hajpánt-mert állandóan fiúnak nézik! :twisted: Kép

Kép
katica_75
 
 


Katica! De szépek vagytok!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hunci!
Egyenlőre úgy néz ki, hogy mi is tudunk menni. Ha nem túl bonyolult az odavezető út, akkor szívesen elmennénk.

Boniko!
Zsigi nagyon cuki! Nagyon tetszenek ezek a babák. Jó ötlet, csak nekem nincs hozzá kézügyességem... :?

Katica!
És ki az, aki kisfiúnak nézi Lénát? Olyan aranyos, lányos pofikája van!
Bár igaz, Lilit is nézték már fiúnak csak azért, mert kék színű szoknya volt rajta... :idea: :x

Jaj, és Te kértél képeket is. Megpróbálom csatolni:



Kép Imád nézelődni

Kép Szereti a virágokat

Kép Oroszlánnal

Kép Enni is szeret (tőlem örökölte)
Vendég
 


Sziasztok!

Bejelentkezem ide is a 2009-es bébimmel. :)

Gyönyörűek a babák!!!!!

Hunci! Megyünk mi is.

Szöcske! Apáink megint tudnak majd beszélgetni. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Segítsetek legyetek kedvesek!

Lilinek jövő héten lesz a szülinapja, és meg szeretném rendelni a tortáját, de nem tudom milyen legyen?! Olyat szeretnék, amiből ő is ehet.
Xandra!
A fiúk tortája valamilyen gyümölcstorta volt? Milyen bevonat volt rajta?

Köszike!

Pusz,
Ágota
Vendég
 


Hanna!
Ez a mostani talán jobban sikerül majd, a múltkor olyan szárnyaszegettnek éreztük magunkat! Jó messziről is érkeztünk, igaz, más dolgunk is volt Pesten.

Megfáztunk, de iszonyatosan, előbb Kirácska, aztán ahogy lenni szokott, ráragadt Norbikára is. Tegnap este Kisnorbit magunkhoz kellett venni aludni, gondolom, nem lesz belőle rendszer, 1-2 nap alatt csak nem szokja meg. Viszont muszáj volt, mert félóránként sírt fel. Orrunk folyik, kicsi köhögés van, a szívem szakad meg értük.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nők, sztem bármilyen tortát vehetsz neki, mert úgy sem fogja magát telienni, az a néhány falat meg nem árt.Bár tény, csokitortát nem vennék, de bármilyen más torta simán mehet.

Hanna, még szép, h jöttök :lol:

Szöcsi, gyógypuszik.
Vendég
 


Szöcske!
Jobbulást a gyerkőcöknek! Bár lehet, hogy mára már jobban is vannak! :P

Hunci!
Köszi!
Azon is gondolkodtam, hogy én sütök egy gyümölcstortát, vagy túrótortát?

Végre egy kicsit beborult! Így csak 28 fok van, nem 34! :lol: :oops:

Úgy látom, ha én vagyok, akkor mindenki más nincs. :cry:
Ugye nem miattam :?: :?: :!: :shock: :( :oops:
Vendég
 


Nők nem miattad.az én gépem illetve apáé tegnap délután lefagyott, most lett kész

LÉna és Lili gyönöyrű

nekünk Bécsi túrótorta lesz a szülinapi

aztán anyuéknál sima joghurtos túrótorta gyümikkel

anyósnál tuti csokitorta lezs, mert ő mindig csokival tömné Zsigát!

De jó de jó sokan leszünk.Hunci elférünk nálatok? eddig mennyien vagyunk várhatóan?
Vendég
 


Vagyok én is, csak a hét fárasztó volt, tényleg nem sokat alszunk, állandóan felkel valamelyik prüntyő és akkor rohanás, nehogy a másik is felkeljen. Eddig pedig olyan szépen aludtak :cry: :cry: :cry:

Ma vettem Danone édesfehér joghurtot, hát elég furcsa dolgok vannak benne. Szerettem volna kipróbálni, de így halasztódik, még van itthon hippes joghurtom, inkább azzal próbálkozok. Milyet érdemes adni?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ja, elfelejtettem! Tegnap és ma is voltunk Dévény-tornán, és büszkén jelentem, hogy a nagyfiunk nem sírt! El vagyunk ájulva! Eddig izzadásig ordított. Erre felbuzdulva, ha kész apának a borháza, amit hétvégente betonoznak, megyünk babaúszásra is. Már alig várom, strand helyett az is jót fog tenni a lelkemnek.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nők :P
Az egyik fiú tortája Eszterházy volt, a másiké pedig fekete erdő. Elvileg nem akartam, hogy egyenek belőle, de aztán mégis ettek :lol: Nem lett semmi bajuk :wink:

Léna :P , Lili :P tündériek :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


hali!
én is vagyok!

Szöcske,
ma voltunk mi is bemutatkozni Dévénynél! :D
nem láttalak, gondolom később jöttetek, fél10-től voltunk.
Norbinak grat! :lol:
borház :D

Xandra,
hű, Eszterházy, kedvenc! :P
angel37
 
 


Fincsi is volt, "sajnos" Milcsinek is ízlett :lol: :lol: De nem lett semmi baja... kicsit aggódtam...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


angel! hogy tudtunk volna talizni? nem pestiek vagytok? mi is fél10-től járunk.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Boniko, persze, simán elférünk :lol:

Akik jeleztek eddig:
Boniko és Zsigi
Hanna, Olivér és Hanna-apa
Katica és Léna
Nők, Lili és Nők-apa
Szöcsi, Norbi és Kircsi, és Szöcsi apa

Szerintem simán jöhetnének többen is, kár, hogy nem jelentkeztett más :cry:

Hahó, aki akar, jöjjön :lol: hely még van :lol:
Vendég
 


sziasztok!

Szöcske,
ezek szerint egyszerre voltunk ott? :shock: :D nahát! akkor ti voltatok bent a szobában, mi meg vártunk kint? :)
most jártunk először ott, Anna néni most mérte fel a kiscsajt. a nyár miatt még nem kaptunk kezelés időpontot, majd hívnak. nagyon sokan vannak, most csak lukakba tudnak beírni, ha vki lemondja.
Bp-en lakunk amúgy.

Katica,
nagyon kis szép Lénád van! :D :D

tali:
sajnos a jöv. szombat nem jó :?
angel37
 
 


Angel, nem jövő szombat, akkor én is Balatonon leszek, hanem 15-e :wink: Jó lenne, ha eljönnétek, egyrészt rég láttalak és Diókát is meg szeretném ismerni meg egyáltalán :lol:
Vendég
 


Boni!
Igazi torta kavalkád! :D

Szöcsi!
A lányok tanácsára én bio joghurtot vettem, de Lilinek nem jött be. Így maradt a Milupa és egyéb márkák joghurtja, ill. üveges túró és joghurt gyümivel keverve. Ebből is van szinte mindegyik márkának (Kecskeméti, Nestle stb.).

Lányok!
Gyertek minél többen, én még senkit nem ismerek személyesen, sajnos. :roll: De szívesen találkoznék Veletek, meg a Manókkal is. :lol:

Hunci!
Bocsi, hogy a Ti kapacitásotokkal... :oops:
Vendég
 


na tegnap márnagyon ki voltam fáradva :oops: :lol:

ja, hogy 15 két hét múlva van! :D
akkor az nem lehetetlen :wink:
angel37
 
 


Szöcske,
aha, neked is marhaságot írtam! :oops: :roll:
oks, persze, ti nem Bp! :wink:
angel37
 
 


Nem baj, angel, pihizzél sokat, amikor csak lehet!

Nálunk egy hete nincs alvás, mi a szösz van, nem tudjuk. Ez a fene nagy meleg a bérházban, vagy a nátha, vagy van még többféle verzió. Éjszaka többször is kelni kell hozzájuk. Kirának folyik az orra, Kisnorbi pedig eddig se evett jól, hát most aztán pláne. Már többször előfordult, hogy visszajött a teljes kajamennyiség, ma is az őszibarack egy az egyben. Krumplit főztem neki délre, az nem kellett, aztán felbontottam egy gesztenyés-almás kecskemétit, abból a felét megette. Nem mertem többet adni, most jó kedve van, játszogat a szőnyegen. Iszik sokat, teát, vizet. Kira nem iszik, ő eszik, 8 kg színhús.

Nők, köszi az infót!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


de jó lesz talizni! :lol:

csajok baccus már csak egy nap! de Vasárnap ünneplünk először.
Vendég
 


Boni!
még emlékszem, 1 éve itt izgultam a gép előtt, amikor Zsigi született. A névválasztás nehézsége is eszembe jutott, mennyit gondolkodtatok rajta. Az idő úgy repül, hogy elképesztő.

Mi betegek vagyunk, Kisnorbikám a tízóraikat hányja ki, Kira a vacsorát. Igazából Norbink a betegebb, egész nap alszik, éjszaka többször felsír. Folyik az orruk még mindig. Ma kaptunk B6-ot és Daedalon kúpot, nem tudom, mi ez a nyavalya. Enni alig merek valamit adni, inkább csak keveset. A gesztenye-almás husin kívül nem esznek meg mást ebédre. Dokinőnk szabadságon van, helyettesítés volt csak kutyafuttában.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Eljött a nagy nap! belegondolok abba, hogy egy évvel ezelőtt még meg sem fordult a fejemben, hogy ma szülni fogok, mert semmi jelét nem mutatta Zsiga hogy ki szeretne bújni ebbe a világba.

2005 augusztusban nyitottunk kaput a gyermekvállalásnak, nem gondoltuk hogy nehéz menet lesz... amikor egy év múlva sem kopogtatott az ajtónkon a csoda elkezdtem agyalni mi lehet a gond.persze B. nem így látta.. Sikerült rábeszélnem, hogy elmenjünk kivizsgáltatni magunkat aminek az eredménye egy szörnyű szó: ismeretlen eredetű meddőség .Boldog voltam, hogy nincs semmi bajunk, de agyaltam akkor miért nem akar beköltözni pocakba a mi babánk! Aztán sok reménytelen várakozás teli hónap következett és 2007.októberben Zsigmondom megüzente egy éjjel hogy nemsokára beköltözik. Akkor még nem tudtam hogy mekkora jelentősége van az álmomnak.2007.november 19én segítséggel megfogant a mi gyönyörűséges kis Zsiványunk, és az első pozitív teszt november 30-án volt. el sem hittem.. én kislány koromtól fogva kislányra vágytam,így amikor az UH-n közölték hogy fiú , bevallom elkeseredtem mit fogok kezdeni egy fiúval? nem lehet vele babázni, de mindez csak egy -két napig tartott és amikor egy héttel a kiírás előtt 2008.augusztus 5.én 22.30kor a karomba vehettem az én szerelmetes kicsi fiamat már őszintén azt éreztem, én mindig is fiúra vágytam!

Imádom

amikor reggel bemegyek a szobájába és fülig érő mosollyal kacagva nyújtja a kezét felém és bújik..

amikor valami bánata van és keservesen sír elég ha bemegyek a szobájába és megnyugszik

amikor csak apa kell neki és az ő széles, biztonságot nyújtó válla

amikor puszit ad nekem az ő sajátos módján kinyitva a száját a számra teszi

amikor nyakig maszatosan csatatérré változtatja a konyhát mert ő egyedül akar enni kanállal....

amikor a játszótéren Mauglit játszva rohanmászik mindenfelé főleg a kis toronyba a lépcsőn

amikor nyakig homokos lesz és gyűjti a kavicsokat, botokat

amikor az apja hazaér és ő sikongat és megy és visít ha azonnal nem kapja fel

amikor az apján ugrál és győzelmes mosollyal nyugtázza én győztem!

amikor fogócskázunk a lakásban és ő sikongatva menekül előlem mindenbe beleütközve

amikor az ágyon feláll és elkezd futni egyedül, majd kamikáze módjára vetődik hátra kacagva

amikor sikerül neki az építőkockát egymásra illeszteni

amikor ledönti a tornyot amit építettünk

amikor kidobja a játékot az erkélyablakon és huncutul ártatlan arccal nézeget

amikor a kisautóját húzogatja, tologatja és berreg hozzá


amikor azt mondja a és aa ezek vagyunk mi B.vel amikor be nem áll a szája annyira mondja a magáét babanyelven méltatlankodik, mutogat


és sorolhatnám az idők végezetéig!

egyszerűen imádom hogy van nekünk és minden nap hálát adok érte Istennek, és azon vagyok hogy megóvjam őt minden bajtól és segítsek neki az élet nehézségeit leküzdeni! és ahogy B. mondaná: sohasem gondoltam volna, hogy egyszer valakit ennyire fogok szeretni és félteni!

Nagyon Boldog első születésnapot kívánunk Neked kisfiam!
Vendég
 


Szöcske jobbulást drágáidnak! :cry:
Vendég
 


Boni! Annyira szép, hogy sírok!

Nagyon sok boldog szülinapot a kis Zsigmondnak!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske! Jobbulást a bébiknek!

Boni!
Boldog szülinapot Zsiginek!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni, Zsiginek boldogságos boldog első szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szöcsi, gyógypuszi.
Vendég
 


Boni,
nagyon boldog első szülinapot Zsigidnek! :D :D

Szöcske,
jobbulást nektek! :?
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: