Új privát üzeneted érkezett!

Viki

Jobbulást Anikónak!Sajnos még nincs vége ennek a náthás időnek.Talán már 1 hét,és itt a tavaszKép
Nagyon várom már.Ma is olyan gyönyörűen sütött a napocska,és örömmel mentem ki,hogy megyünk sétálni,de borzasztóan fújt a szélKép
Így itthon maradtunk.

Hétfőn újból nekiugrok telefonálgatni a kérelmek,papírok miattKép
Nem hagyom az Állam bácsinak azt a kis pénzecskétKép

Jó hétvégét mindenkinek

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Hahó!Sehol senki?

Ma nézegettük a várható időjárást,és sajnos,van 1 rossz hírem.Március nemhozza meg a tavasztKépBrü-hü!!!
Még márc.22-re is mondanak -5fokokat!!

Már unom,és utálom a telet,a hideget,a szelet!

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Barbic, kivagyok! Azén gyerekem SOSE fogja ezt mondani nekem! Igaz, már néha én is rosszul vagyok magamtólKép egész nap csak mérgelödök vele...gyere ide, hagyd azt, ne tépt a virágokat, ne hasalj le az utcán,...ne dobáld a kulacsod, ne menj rá a bébitaxival a targoncára mert eltörik...nem, tollal, gyufával, anya sminkecsetével nem játszunk, nem rohangálunk....és hasonlók...ja,és NEM, a számitógép NEM játék (egy hétig nem volt intenetem, systemrecovery-t kellett cisnáljak miután Márk online volt egyszer....Képszörnyü kiábránditó néha anyukának lenni!!!!
timili
 
 

 
 

Itt egy fotó a tavaszi kollekcióm legujabb darabjával:
Kép
Már növesztem a haját hogy passzoljon a cipöhözKép
timili
 
 


Timi,

gondolj arra ,hogy rossz gyerekek pedig nincsenek, max. elevenek.
De Márk nagyon helyes kölök.

Na az előző leveleim egyikében mintha talit emlegettem volna, így hát annak rendje és módja szerint csütörtökre sikeresen bekaptam a rota nevezetű vírust. 7 órán keresztül vendégeskedtem a klotyóban, a vége antibiotikum lett. Most már jól vagyok, szerencsére senki nem kapta el.

Na velünk ennyi, ja és a második manó kisfiú lesz.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


<font color="aa00aa">Hurrá YtongKisfiús anyukák elöre! (Ed Te is!)Jó hogy lesz egy nagy, okos, csendes/cserfes növére aki majd pár év múlva "rendre" tanitja, nem kell neked ilyen téren regulázni!

Nagyon jó hirem van és mivel kis családunk roppant büszke rá igy megosztom Veletek is:
Úgy tünik Márk kukaca férfiasodik, és elengedte a börét...Kép lehet nem kell sebészi segitséget kérni...nagyon örülünk...épp ezért (mint fent) Kisfiús anyukák: Foglalkozzatok vele (érzéssel, tudjátok, mint a többivel isKép) megéri!
Na, Tsoki, lefexem, enyhe meghülésem zavar</font>
timili
 
 


Szia TIMIIIIII!!!!

De jó NEktek, az én sebészeti vizitem nem hozott ily pozitív eredményt! Amúgy sztem. is menjen a sunyiba a sok "modern" nem huzogatjuk vélemény. Kép

BArbi,

Új oldal: www.olvasnijo.hu
Sztem. Bence ezt is birná Kép

Judit,

Gratula a fiúhoz, majd 1 év múlva újratárgyaljuk az "eleven" nézetet Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


TimiKép

Nagyon aranyos a fiad!Néha nekem is vannak ilyen NEM korszakok!De hát nevelni kell ezeket a fiúkat,és a sok nem-ből tudja,tanulja meg mit szabadKép.Nem lehet,hogy a tavaszi "fáradságot"érzed?

KrisztaKép
Egy ellen példa:
A "modern" nemhuzogatom-ra.
A fiacskám amikor megszületett volt aki tanácsolta hogy huzogassam,volt aki nem tanácsolta.Én huzogattam neki,remélve,hogy elkerüljük a beavatkozást.DE!:Mivel a Patrik eleve fitymaszűkülettel született(örökölhető),hiába húzogattam én,nem ért semmit.A dr. nő,(gondolta)felrántja,és ez majd segít.Hát nem segített!Úgy fölrántotta,hogy beszakadt szegénynek,vérzett,és fájt nekiKépUtána jött a kenőcsös kezelés,hogy AZ majd jó lesz.....Na,a vége a körül metélés lett.Nem bántam meg,és ha újból fiam született volna,neki is meg csináltatnám.
Örüljetek,hogy nem örökölték a fiaitok.Mert ha igen,csinálhatunk vele bár mit,nemsegít csak a "műtét".

Fölébredt a hercegnőmKép

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Melinda,

Valóban ha fitymaszűkülettel születik nincs más megoldás.
VISZONT a legtöbb fiú nem azzal születik és a kisfokú vagy közepes fokú letapadás szépen kezelhető fokozatos huzogatással és a vége, mint MÁrknál is hogy feljön mindenféle szteroidos kenőcs, műtét nélkül.
Felrántást én nem engedtem és soha nem is engedném hiszen tudom, hogy bevérzés, gyulladás a vége.
Bár az orvosoknak akiknél jártunk ez eszébe sem jutott Kép
Mindannyian a fürdés közben (felpuhulás után) való finom, óvatos, erőltetés nélküli huzogatást javasolták.
Várakozás közben több szerencsétlenebbül járt gyerkőc szüleivel cseréltünk eszmét, a nemhuzogatásnak elég "helyes" következményeit viselték.
Pl: még a hegye sem látszott ki így ahogy nőtt a gyerek pangott bent a vizelet= veseprobléma
bőr alá begyűlt trutyi=jobb esetben kitisztítható, teljes tapadás esetén műtét
ezen kívül heresérv és egyéb tünetek....
körülmetélést csak a súlyos eseteknél választották.

K.

cuiccolo
 
 


KrisztaKép

Teljesen igazad van!Én csak azér írtam,mert mindent megpróbáltam,de mégsem segített semmi.Mai eszemmel én sem engedném a dr.néninek azt a bizonyos felrántást!!
És nektek mit mondott a doki?Lehet,hogy beavatkozás lesz a vége?Ha igen,ne félj tőle,ne idegenkedj.A fiam annyira büszkén viselte az egészetKép 3 éves volt,amikor megcsinálták neki.

Szia

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Cuicco, ha nincs letapadva, én nem adnám fel...persze ez esettöl függ...egy pár hete még én sem láttam elkerülhetönek a "leválasztást"....aztán egyszer csak...magától megtörtént...NEM azt mondom, huzogassd és majd megjavul, egy bizonyos határig történhet akár magától is (Magától, Kedves!) javulás...ah...tudom, hogy érted amit mondani akarok....és ha úgy látod mégis jobb a dokikéz, majd úgyis megcsináltatod...tudom, hogy tudod, hogy tudomKép

<font color="ff0000">+++++MINDENKI ÉS VALAKI++++++
Enyhén taknyosan NEM TALIZUNK vmikor? CSütörtök-kedd intervallumban?</font>
timili
 
 


Melinda Timi,

Háát egyenlőre várakozó állásponton a dokik. (ugye engem ismerve több is látta Kép))
2 éves korig csak nekünk szabad otthon huzogatni fürdőkádban. Előfordulhat, hogy magától feljön ha nem műtét a vége.
Nem a műtét eredménye izgat amúgy (szóval a körülmetéléssel kutya bajom) csak maga a beavatkozás Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


TALI

Csütörtökön csajozós buliba megy Marci, péntek néptánc (várjuk a táncoslábúakat a KUSZÁBAN) tehát hétfő v. kedd nekünk jó Kép

cuiccolo
 
 


TALI
pénteken mi is táncolunk, utána játszunk még egy keveset a művházban vagy a környéken.Kép Ki jön még?
h-k nekünk is jó, hol? mikor? ötletek?

Judit, üdv a fütyis bandábanKép, most már nekünk is jól jön a fütyitémaKép

Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!
Fütyis témát én is nagy érdeklődéssel olvastam, szerencsére a mi doktorbacsink szerint 1 éves koraig semmi teendő.
Judit! Gratula! Mikorra is vagy kiírva? Hogy érzed Magad?
Rota-t mi is kaptunk, sajnos eleg durvan, Kaidi kórházba is került 3 napra, infúziót kapott, annyira kiszáradt. Kép(
A kicsi is megbetegedett, szerencsére a tejcsi őt nagyon gyorsan gyógyítottaKép Mi egy baratnőmtől kaptuk, aki a gyerekeit 4 nappal a kitörés utan közssegbe vitteKép

na, most mar jobban vagyunk, ez a lenyeg.Kép
Üdv Mindenkinek,
Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Még mindig rossz a gépem.Kép Szerencsére ma itthon van apáé.
Talira nekünk a holnap jó!!!!! Jövő héten megint hazamegyek egy hétre anyámékhoz regenerálódni. Kész wellness nem hagyom ki, bár apa kezd kiborulni, hogy mostanában ilyen sokszor magárahagyjuk.

Timi, áh ne izgasd magad teljesen át tudom érezni amit írtál. Nem lehet őket hagyni, hogy szabadon nőjenek, én sem hagyom Bencét, hogy garázdálkodjon. Én sem érzem magam sokszor jó anyának. Márk meg lehet, hogy nem mondja, hogy szeret,de gondolja! Kép Annyira jóképű különben is!Kép Szexi a cipője!Kép

Judit, gratula a kukacoshoz, jó korán észrevették neki!

Kriszti, köszi a címet, megnézzük! Bár már jó régen kérdezted a Dvitamint én sem adok neki 1 éves korától. Flourt sem adok, nem elég ami a fogkrémben van?

Iza, kórházKép, szegények Kaidi. Hihetetlenül felelőtlen szülők vannak.

Melinda, Vivi annyira helyes kisbaba! Szuper, hogy elmúlt a vérömleny, infacolról nincs tapasztalatunk(szerencsére)

Szintén régen volt szó az átmosásról. Bencének 6 hetesen megcsinálták. Kiküldik az anyukákat mert látványnak iszonyatos(férjem bennmaradt) de gyors és állítólag nem fáj a babáknak. Utána megszűnt Bencének a csípásodás. Nekünk sem a szemcsepp, sem az anyatej nem segített.


Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


sziasztok!

mi is csatlakoznánk a talihoz!

nekünk a jövő hét hétfő lenne jó.

i
matt07
 
 


Sziasztok!

Mi is benne vagyunk a taliban.Hétfő De,vagy kedd jó.

Timi!

Megértelek!Annak ellenére,hogy Nati jó kislány,vannak rosszabb napjai,amikor rosszalkodik.Mert szerintem már tudja,hogy mit nem szabad,de azért egymás után végig próbálja az összeset!

Anikó
janiko
 
 


sziasztok!

úgy néz ki, hogy nekünk a hétfő nem jó, mert tesóm szabadnapos, átjönne babázni.

Kedd egyenlőre ok, csak kérdés, hogy hol és mikor, mert 2 gyerekkel világvégéről busszal elég bonyolult, de nem megoldhatatlan.

Timi, holnap táncház?

Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok,

hétfő nekünk is jó tali szempontjából (remélem nem leszünk betegek kopp...), kedd általában baba-mama tornás tali, úgyhogy az nekünk nem jó.

Táncház nekünk kimarad, egyrészt, Dorka 10-kor szok kelni ,másrészt nekünk világvége még kocsival is.

Második,

szeptemberre vagyok kiírva.

Barbi,

ne is mond,hogy korán, már 9 hetesen azt mondta a doki, hogy olyan mintha, de ne vonjak le messzemenő következtetés (pedig mind a ketten láttuk a csomagot). Aztán 12 hetesen már biztosra mondta, hogy fiú. Bár a Dorkát is 12 hetesen mondta, hogy lány.

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Na sehol senki?
Megint talit említettem volna? Dorka ma reggelre betaknyosodott, de szerintem csak a foga miatt, tegnap egész nap a torkáig lenyomta a kezét.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Lehet, hogy Dorkánál ez már pszichoszomaikus tünet :d
Mi azért röpketaliztunk egyet Barbiéknál Kép

Marci tegnapi aranyköpései nem birom ki, hogy ne írjam be:
-Apa elmegy Marcika.
-Hova megy apa?
-Fiú buliba.
-Marci is...
-????
-Maaarci is fiúúú.

Lecseréltük a lámpákat a szobájában azóta folyamatosan ovációzik és fogdossa a régi lámpát és a benne található alkatrészeket.
Sorolja: izzó, folalat (g betű nem megy) Apja próbálja mutatni Neki, hogy belül található az izzószál. Marci odaszalad a nagyihoz és sorolja izzó, folalat, izzó nincs elszállt Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Van valakinek sólámpája? Milyen? Tényleg jó?

Viki
iviki
 
 


Sziasztok!

Bocs h így eltűntünk!!!
Próbálom visszaolvasni a durván 1 hónapos lemaradásunkat.

Jól vagyunk, jó sikerült a korábbi (febr 1-i) CT : kaphattunk oltást. Egyiket Valentin napon, másikat most márc 14-én, kép alább mellékelve.
Most hétfőn PET CT-re megyünk, pha...

Mindenkinek minden jót!!!!
Puszi Andi

Kép
kisbora
 
 


Homeopátia...
nekem, most már nekünk van egy homeopátiás doktorbácsink, aki egyébként gyermekorvos is... elküldjem privát?

A.
kisbora
 
 


Szia Andiiiii,

Jaj de drága DANA és már milyen nagy!!!
Figyu, jártunk Soproni doktornőnél. Egy tündér, mostantól Õ a szemészorvosunk!!!

puszi,
K.

cuiccolo
 
 


Andi!

Engem érdekelne a doki.
Légyszi küld el!

Anikó
janiko
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!
Mai közérdekü közleményem:

tegnapi ujságban olvastam és egyböl be is jelentkeztem rá...bár van egy középfokúm a zsebben, elég poros az, így szivesen veszek bármilyen ingyenes segitségetKép ha valaki hasonló cipöben jár, vagy épp kacérkodik az angoltanulással, hát rajta...állítólag alapfokú tudás igényel, én még csak bejelentkeztem, nemtom milyen a szinvonal....de közzé adom:

www.kismamaweb.hu

angolleckék kismamáknak alapfoktól a középig, saját tempóban a weben. a végén hasznos tanácsok ujra munkába álláshoz...ennyit tudok...a tegnapi népszabiban volt egy cikkben megemlitve...az is hogy START PLUSZ vagy ilyesmi néven adókedvezmény kártyát bocsátanak ki a kismamák és az 50 felettiek ujra munkába állását támogatandó...
Szerintem több ilyen kezdeményezés is jó lenneKép</font>
timili
 
 


KÉRDÉS KÉRDÉS:
Milyen biciklit vegyünk a gyereknek? (azaz triciklit)
Berchet Be Pop van valakinek?

Kriszti

cuiccolo
 
 


Cuicco, mi még csak a háromkerekü lökdösös motornál tartunk, azt szerintem még 3-4 évig fogjuk használni, ahogy a környékbeli "nagyfiúktól " látom. Itt most nagyon megy a 2 kerekü bringa is, pedál nélkül...De sztem az majd 3 év körül lehet érdekes...passz
timili
 
 


Sziasztok,

CuiccoloKép
Örülök hogy Soproni dr-nő okésKép Remélem ez azt is jelenti, hogy Marci szeme rendben!!!

Kukac/Kuki/Fütyi témában
képzeljétek nálunk is enyhe letapadás észlelhető, pedig mióta doktorbácsink van azóta este tudom hogyan kell kitisztogatni (lsd Timili spagettire való utalásátKép plusz az állanndó kórházi kontroll miatt nem is tudom hogyan sikeredett ez.

1 Szó mint 100, a doktorbácsink azt mondta, hogy ez teljesen normális, 3-4 éves koráig nem kell vele foglalkozni, és aggódni, csak figyelni hogy nehogy begyulladjon ill elzáródjon a húgyvezeték, természetesen az esti "takarítás" mellett...

SZÓVAL ajánlott egy kenőcsöt: AZULENOL (kamillatartalmú)

Minden jót!, nem tudok tovább lefetyelni, mert Dani itt molyol már nálam...
Andi
kisbora
 
 


Timiiii,

Motor nálunk nem jön be pedig van kétféle + babytaxi.
Úgyhogy most próbálkozom/nék a háromkerekű, pedálos triciklivel. TApasztalatokat szeretnékkkkkkk Kép

Andi,

Hát az enyhe az szerencse... Én nem is írom, hogy a plafonig spriccelt a genny Marciéból a múlt héten Kép
Nagyon gyorsan javul a szeme, már ragasztanunk sem kell Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Szia ZSUZSI13!

Én Dr. Ita Jenőnél szültem 2005. 11. 14-én császárral.

Megtalálsz az nszoke@freemail.hu így tuti hogy fogunk beszélni.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Kriszti,

mi Kaidinak tavaly vettünk 3kerekű triciklit (peg perego, nem szeretem, de azóta lattam olyat, amilyet vennek, ha most kellene: wwww.happyland.hu -dán tricikli)
Kaidi nagyon szereti, bar mar szinte tavaly kinőtte (2-4 éves kor). Kétkerekűt oldalkerkkel akkor kap, amikor tudja ezt a háromkerekűt hajtani, plusz kormányozni egyszerre. Nagyon nehéz ám ez a kettő művelet egyszerre, igy sztem jó, ha nem kell meg az egyensúlyra is már az elején figyelni.
Üdv mindenkinek,
Iza
masodik
 
 


Iza,

Nagyon szuper ez a dán tricikli. Kicsit belemerülök, hogy mit tud. szted. ez milyen?
Kép

cuiccolo
 
 


Az ülése 3 pozícióba állítható...

cuiccolo
 
 


Kicsiknek pedig ez a favoritom, bár lehet, hogy 33.000-t nem adnék érte :dKép

cuiccolo
 
 


Hú ez tök jól néz kiKépKépKép de 33e?! Lehet hogy a forgalmazónál közvetlenül is lehetne interneten olcsóbban vásárolni?? (csakúgy mint a Fischer-Price-nál...?)

Kriszti
Juj szegény Marci!!!! Fájt neki??

A.
kisbora
 
 


Kriszti!

Nem érsz rá a hét második felében egy talira?

Anikó
janiko
 
 


Andi,

Írtam litániát de elszállt Kép
Fájt de hősiesen viselte, nem is sírt Kép Viszont azóta javul a helyzet egyre magasabbra tudjuk húzni....
Dana jól van? Mikor lesz taliképes?
Az itthoni forgalmazónál 33e, Brendonban 55 e, Ausztriában 25e :d

Anikó,
Mondjuk szerda? Jól vagytok?

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok. Ahoz a 33e-s járgányhoz szólnék hozzá. Szerintem elég hamar kinövik. A quelle katalógusban is van hasonló, azzal hintáztatni is lehet, csak rá kell tennit az aljára valamit. Az ára 14990.-Ft. nagyon hasonlít. nézétek meg, akinek van katalógusa. 2006 tavasz/nyár és a 224 oldal.

Iviki
iviki
 
 


Cuiccolo!

Még eszembe jutott valami. Nézd meg a www.pedalosauto.hu-t. Nagyon édes autók vannak fent és az se kerül 33e Ft-ba.

Iviki
iviki
 
 


Sziasztok!
Kriszti, nekem nagyon tetszik mind a kettő:! A brendonos árkülönbség elég durva (a 33e is soknak tűnik).
Végül melyik mellett döntötök? (csak kívancsi vagyok). Ugy latszik, Kaidi megkaphatja a ketkerekűt, mar nagyon ugyes.
Üdv,
I
masodik
 
 


Szia Iza,

Berchet triciklit (az első képen) vettünk ma a barátnőm kislányának (rózsaszín verziót) Húsvétkor kapja meg, utána referálok. Kép Marci kapott egy magyar triciklit gyakorolja a pedálozást, ha beindul és persze tetszik Húsvét után is a Bercehet benevezünk rá Kép

Viki,

Köszi, de kifejezetten triciklit szerettünk volna. A második képet csak a "kicsik" miatt töltöttem fel.

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti!

A szerda nem jó,mert megyek be a munkahelyemre.Csüt. neked nem,jó?
Jól vagyunk!Lehet,hogy allergia miatt volt mindig beteg???

Anikó
janiko
 
 


Anikó,

Nem tudom, egyeztessünk holnap este. A szerda du. tuti jó lett volna Kép De. zenebölcsi Ágiékkal...

Tánci-tánci,

Ma kipróbáltuk az FMH (Fővárosi Műv. Ház, XI. ker Fehérvári út) táncházát. Kedden 17 órától 17:30ig kézműves foglalkozás 17:30tól 18:30 ig táncház van kicsiknek. Nagyon aranyos, igazi néptáncos hangulat, rengeteg gyerek és szülő. Marcival egyenlőre maradunk a KUSZAnál mert az előnyösebb sztem. a kicsiknek viszont aki közel lakik kipróbálhatja. Ára: 250Ft./fő kisőrének is

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti!

Meglátom hogy érünk haza és hogy tud aludni Nati.Mert 11-nél előbb nem vagyunk bent és akkor ott eltöltök időt,aztán meg míg hazaérek és csak utána fog aludni.Hacsak ütközben el nem alszik Nati.
Akkor holnap beszélünk.

Anikó
janiko
 
 


Kriszti,

mennyiért vettétek a triciklit?

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Kriszti, nem megyünk most sem a táncházba, mindenki beteg.Kép Köhögés, orrfolyás. Kincsőnél lassan vége a betegségnek, most Barangó kezdi.
Pedig már jó lenne talizni! Jöhetne a jóidő!

Noémi, Hanna, merre vagytok? Hogy vannak a gyerkőcök?

Kincsőnél egyenlőre a motor a sláger, itthon pedig a bébitaxi. Gondolom örülnek a ház lakói, amikor Kincső este 9kor nekiáll autózniKép Csakhogy ne kelljen aludni.

Barangót tegnap elvittük szemészetre, átmosták a könnycsatornát. Rossz volt hallgatni. Remélem többet nem kell menni.

Viki, mi valamelyik kiállításon láttuk ezeket az autókat, nekem nagyon tetszenek, de az áruk...Kép Kincső ki is próbáltaKép

ez az időjárás és betegség együtt kiütötte a gyerekeket. Alszanak. Kép

üdv
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed26, igen szerintem is drága. De még mindig olcsóbb mint az a 33000.-Ftos járgány. Mert ott van 21000.-körül is már. De a quelles majdnem ugyanolyan, és fele annyi. Jobbulást minden beteg gyerkőcnek!
Holnapra és a hét többi napjára mindenkinek szebb időt!!

Viki
iviki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: