Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi, ne aggódj, nem lesz semmi gond. Gondolok Rád majd nagyon. Ha Beni nem akar korábban jönni, akkor nem vszínű, hogy találkozunk, de ki tudja? :):) :D Én még azért várnék a helyében... És ha van vmi híred, szólj nekünk! :)
Pussz és kitartást!

Heni

Kép
szheni
 
 


Zsuzska,

az én programozott császárom úgy zajlott,. hogy a megbeszélt napon reggel 7-re bementünk a kórházba, sajnos ekkor nem volt ágy és a kezelőben lefektettek, kaptam kanült a karomba (nem fáj, ne félj :) ) lecsorgott vagy 4 zacsi (kb 2 liter) folyadék a kezembe, majd 3/4 10-kor jött értem a műtős fiú egy gurulós ággyal...na itt volt az első kellemetlen élmény, hogy le kellett vetkőzni, egy szál mosolyban felfeküdni az ágyra. Letakart egy lepedővel és felvitt a harmadik emeletre a műtőbe.

Ott rettentően hideg volt...de ahogy betolt, lekapta rólam a lepedőt és kaptam a fejemre és a lábamra fej és lábvédőt (nagyon fontos testrészek...:) ) ott feküdtem továbbra is egy szál mosolyban. Majd megkértek, hogy feküdjek át egyedül a műtőasztalra...:)
Na nekem ezek voltak kellemetlen részek...aztán felfeküdtem a műtőasztalra és jöttek az orvossegédek, meg a nővérek...megnézték, hogy minden megvan-e a műtéthez.
Aztán jött az aneszteziológus, és megkaptam a spinális érzéstelenítést. Ez nekem nem fájt, de rettentően féltem tőle.

Az aneszteziológus végig mondta, hogy mi fog történni, és minden tényleg úgy volt.
Volt még egy ilyesztő, hogy amikor az érzéstelenítőt megkaptam, hirtelen mindenki odaugrott hozzám és hirtelen lefektettek az asztalra és már éreztem is a forróságot a lábaimban. Majd kikötözték a kezeimet is és a lábaimat is. JA és ekkor kaptam a katétert is.
A Babát 12 perc alatt kiszedték, odatették a fejemhez, megmutatták, megpuszilgattam, majd kiadták az apukának és a nagymamának.
Utána engem foltoztak össze majd 45 percen keresztül
Ahogy kész voltam, visszavittek az osztályra és feküdnöm kellett.

Az tény, hogy a fejedet addig nem szabad megemelni, amíg teljesen ki nem megy az érzéstelenítés a testedből ,mert borzasztó erős, migrénszerű fejfájást okozhat és azt el sem tudják mulasztani semmilyen gyógyszerrel.

A tej miatt tényleg ne izgulj. Áron baba 4 hónapos lesz holnap és még mindig csak szopizik.
Úgyhogy hessegesd el a félelmeidet ezzel kapcsolatban és ne foglalkozz senkivel, aki vészmadárkodik esetleg, hogy ha császáros leszel, nem tudod majd szoptatni a babádat.

A legfontosabb, hogy legyen melletted a kicsi, mert a testi közelség nagyon jót tesz a tejszaporításnál.

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


zsuzska, bármi eszedbe jut, kérdezd meg és válaszolok ha tudok
Nekem sokat segített ,hogy én is tudtam a császárnál a főbb lépéseket és nem ért minden váratlanul.

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 

 
 

Aithra,
nagyon hálás vagyok a részletes beszámolóért!!!!

Valóban nagyon segít, hogy nem ismeretlenül megyek oda és ott érnek a meglepetések. Illetve nem mindegy, hogy egy szülésznő vagy egy anyuka mondja el a történéseket, mert mindenki mást tart fontosnak, más momentumokat emel ki.

Most már rákészültünk mindenre, a tegnap a férjemnek is elmeséltem amit írtatok, és sikerült megnyugtatnom, hiszen ő is eléggé izgul miattam.

Most már csak várunk, mert bár még nem fordult be a kicsink, elvileg megindulhat a szülés, és akkor rohanás lesz :)

Kellemes napot és babázást kívánok, ha van fejlemény vagy kérdésem mindenképpen jelentkezem,
Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


Ja, eszembe jutott azért valami. Volt egy ismerősöm, aki a császár alatt/után trombózist kapott... nincsenek részleteim, tehát nem tudom mi volt az előzménye, de kicsit félek tőle.
Nagyon dagadok, a lábfejeimre és a kezemre nem ismerek rá és az arcom is eléggé fel van puffadva és félek, nehogy egyéb következménye legyen, bár nem értek hozzá. Az orvosom nézte a vérnyomásom és vizeletem, tehát nem toxémia, de most már nagyon fárasztó kezd lenni, hogy a kezem nem tudom ökölbe szorítani és hát papucsban kell mászkálnom, mert semmilyen cipő nem jön rám.
Visszér problémáim nincsenek, így gondolom a trombózis sem jelent reális veszélyt, de azért ha van ezzel kapcsolatban információtok, annak örülnék.

Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


Zsuzsi, nekem is sokat dagadt a lábam és a kezem. De vettem a patikában Natrium Chloratum 9CH-t, naponta 2x5 bogyócskát eszem belőle, és nagyon szépen elmúlasztja. Már az első napon láthatóan lejjebb ment a puffadás, és nyugodtan szedheted, mert homeopátiás cucc. Próbáld ki, hátha hatni fog... ha nem toxémia, akkor oké, csak baromi kellemetlen és kényelmetlen.

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni, köszi a biztatást és az ötletet: még két napom van a császárig, így nem tudom érdemes-e bevásárolnom ebből a homeopátiás szerből. Nagyon remélem, hogy szülés után minden rendeződik, de ha addig is nehezen bírom, akkor elugrom egy gyógyszertárba.

Reméljük azért még Beni nem akar elindulni, csak szüksége van még néhány hét növekedésre :wink:

Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


zsuzska, nekem szerencsém volt a vizesedéssel, mert a lábaim és kezeim megúszták a szülésig, de az arcom az a végén már borzasztóan festett.
Viszont a császár után, másnap reggel már szabályos elefánt lábaim voltak és a papucsba egyáltalán nem fértek be. szerencsére készültem egy szövet papuccsal...mert abba belefértem :)

És ez sokáig nem javult...mikor már mehettem haza, edzőcipőt kértem a hazaútra, de még abba is csak nehezen tudtam bepaszírozni a lábam :)

Szóval ne izgulj emiatt, a lényeg hogy ne lógasd sokat a lábad, hanem polcold fel őket a kórházban is.

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!

Az ijesztő sztorikat próbáld meg se hallani. Szerintem mindenkinek van olyan ismerőse, aki fontos kötelességének érzi riogatni a kismamát megszülhetetlen méretű babákkal, napokig tartó vajúdással, műtéti szövődményekkel, hasonló finomságokkal :evil: Rendeltetésszerűen haszáld a füleidet, itt be, ott ki :)
Tejcsi miatt tényleg ne izgulj, látod, én ikreket szoptatok simán :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Olyan aranyosak vagytok Lányok :D

Annyira jól esik, hogy valaki megpróbál megnyugtatni. A családom egyik fele mindenféle riasztó történeteket mesél, és sajnos nem tudom őket leállítani...

Én már nagyon várom a kicsimet, minden nap bőgök egy sort, amikor kidugja a kezecskéjét és fejecskéjét a hasamon... Most lassan indulunk CTG-re és vizsgálatra, kíváncsi vagyok nyíltam-e meg valamennyit, én különösebben nem érzek semmit sem.

Valószínűleg rákérdezek ma a dagadásra, most már kissé zavar, hogy minden este rekordot döntök... nekem azt mondták, hogy majd a szülés után minden lemegy rólam, ezért csodálkozom Aithra, hogy te meg utána dagadtál be. De aztán lassan elmúlt, nem??

Közben még dolgozgatok, irogatok egy-két dolgot, mert nem tudok a négy fal között csak úgy "ellenni", kimenni már nem merek, mert a lábaim nem nagyon bírják. De közben felpockolni sem nagyon tudom a lábam, mert akkor meg a hasam nyom nagyon. Szóval már egyre nehezebb, csak az vigasztal, hogy hamarosan ennek vége. Aztán jön más :roll:

Évi, szerintem nagy dolog, hogy az ikreidet még szoptatod, ki tudják várni egymást?? Gondolom már kialakult a rendje :wink:

Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


Zsuzska, nekem pl. tök jól lement a víz mindenhonnan szülés után. Azért pár nap kellett, hogy látványos legyen az eredmény, mert extrán vizes voltam :( Képzeld, annyira, hogy már vízcseppek jelentek meg kívülről a lábamon :shock:

A kicsiket egyszerre szoptatom, így senkinek nem kell várni a sorára. Jó kis technikát fejlesztettem ki az egyszerre etetés-böfiztetés idejére, és közben még mesét is tudok olvasni a nagynak, vagy pónizni is tudok vele 8) Ikres anyuka találékony :wink:

Kitartás, már nincs sok hátra! Ha nem sikerül leállítani a családot, akkor itt egy csodaszer, vegyél be belőle 1-2 szemet:

Kép

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Dehogy bújtam én el, csak hát kicsit leszoktam a netezésől. Marci örökmozgó, és hát akkor van időm magamra, ha alszik. És akkor nem mindig a net az első...

Évi, majd lehet, hogy megyek hozzád tanácsért. Mindenki azzal húz, hogy ikreket várok :lol: :lol: De már nem sokáig van bizonytalanság, jövő héten megyek UH-ra, majd kiderül :lol:

Zsuzska, kitartás, már tényleg nincs sok hátra. És teljesen igaz az, hogy csak a jó és a szép dolgokat halld meg. Felesleges parázni, gondolj arra, hogy a nők hihetetlen nagy százaléka túléli. Nekem is ez lebegett a szemem előtt végig. És a tejjel se legyen problémád. Ha netán nincs, nagy dolog. Akkor eszik tápszert. Nekem sosem volt elég tejem, Marci 6 hetes korától meg aztán semennyi. És szépen gyarapszik. Szóval fel a fejjel, kitartás :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Évi, nagyon jót nevettem az "orvosságon", köszönöm a biztatást, igazad van, csak néha annyira fel tudnak idegesíteni, hogy nehezen nyugszom meg.

Most már tudok szelektálni, de kezdetben annyi mindent olvastam az interneten is, hogy mindig bepánikoltam. Aztán leálltam az olvasgatással, és bár most is kíváncsi vagyok, ami nem tetszik, vagy megriaszt, azt nem olvasom el, továbblépek. Sajnos két hete tudtuk meg a császárral való szülés hírét, így még nehezen tudjuk feldolgozni, és szerintem a család is, csak ők másképpen viszonyulnak hozzá.

Az ikres anyukák pedig szerintem sokkal teherbíróbbak, meg találékonyabbak, gondolom a helyzet hozza magával :wink:

Hékás, gratulálok, most látom a vonalzódon, hogy nemrég kezdődött el a második gyerekvárás. Kitartást és sok örömet hozzá!

Lassan búcsúzom, most már nem nagyon van türelmem semmihez, de amint hazaértünk jelentkezem a hírekkel. Addig is mindne jót kívánok mindenkinek és hálásan köszönöm a bíztató szavakat!
Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


Zsuzsi, minden rendben lesz! Vigyázz Magadra és nagyon várunk a hírekkel! Csak ügyesen, és ne félj! :) Mi gondolunk Rátok!

Heni

Kép
szheni
 
 


HAJRÁ ZSUZSI!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Heni

Kép
szheni
 
 


Lányok, van infótok arról, hogy a kórházban lyukasztanak-e a kislányoknak fülecskét? Ha igen, lehet tudni, hogy ki csinálja? Vinni kell fülbevalót?
De jó Zsuzsinak már! :) Annyit gondolok rá... És Titatira is... :):) Sztem együtt vannak bent...

Heni

Kép
szheni
 
 


Szheni, igen lukasztanak fület. Fülbevalót kell vinni. A csecsemősöknél azt hiszem a gyerekorvos csinálja, de ez nem biztos. Mi nem éltünk ezzel a lehetőséggel :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, köszönöm szépen a segítséget!

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!
10-11 hetes kismama vagyok és egy 20 hónapos kislány anyukája, akit Székesfehérváron szültem, viszont most költöztünk fel Bpre, és sajnos nem ismerek egy nőgyógyászt sem. A baba-mama barát cím miatt mindenképp az Istvánra gondoltam, hogy ott szeretnék szülni, csak a doki ügyben szeretnék segítséget kérni. A 3. kerületben lakunk, úgyhogy ha esetleg lenne itt vkinek magánrendelője,vagy a környéken (de ez sem feltétel), jókedvű, nem kell várni 1 hónapot egy időpontra, nem túl drága és nem kéri el előre a szülésre a pénzt (lehet csak szülésznőt fogok fogadni), akkor légyszi küldjetek elérhetőségeket! Nagyon köszönöm előre a segítséget, minden info jól jön!
verus22
 
 


verus:

Gratulálok! boldog babavárást!

a dokim Dr. Koiss Róbert, Budán a Városmajor utcában rendel (magán). nem kell előre fizetned neki a szülésért és nem kell rá hónapokat várni. kedden és csütörtökön rendel ott tutira, de talán még pénteken is, ebben nem vagyok biztos,mert vagy kedden vagy cs-ön voltam nála mindig.
ha kell bármi elérhetőség szólj.

Teszek fel két képet!

Kép ásítok

Kép kidugtam a lábikómat :)
miszkó
 
 


Miszkó! Köszönöm a választ!Szeretném priviben elkérni az elérhetőségét, és hogy mennyibe kerül egy vizsgálat nála. Nagyon édes a babád,gratulálok!
verus22
 
 


Miszkó, nagyon édes babád van! :)

Verus, nem vagyok túl ismerős Pesten, nem tudom, hogy a II. kerület a III. mellett van-e... Az én orvosom a II.kerületben a Lövőház utcában rendel. Ha érdekel, szívesen megadom az elérhetőségeket és infókat is adok róla. Gratulálok a várandósságodhoz, és a kislányodhoz is!

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni,
azt hiszem egy a dokink. :D

Miszkó,
nagyon édes! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata dr Hamvas Ferenccel kapcsolatban? Milyen terhesgondozás alatt, és szülésnél? És milyenek az István kórházi körülmények?
bobita05
 
 


Bobita,
a dokit nem ismerem, a kórházról volt szó sokat mostanában, olvass vissza 1-2 oldalt. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én az Istvánt baba-barátnak igen, de mama-barátnak annyira nem mondanám :lol: :lol: :lol:

Miszkó: annyira édi a kisfiad. És azok a talpak. A képeteken felbuzdulva én is csináltam Áronról :D Kép Kép Kép

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Elszállt az elősző, grrrrrr

szóval szia Aithra itt is! Áron zabálnivaló, főleg a formás popója! :wink: majd megdumcsizzuk mikor jöttök hozzánk megint.

kri: nem tudom gratuláltam-e már Zsombid fogacskáihoz! cuki lehet. kérünk képet róla, ha van.

Zsuzsi már biztos babázol. majd gyerek beszámolni.

ilba: köszi a bókot. hogy vagytok?

Ezt a pocsék időt. Minimanóm már másodszorra szundibundizik. lehet alszom vele egyet.
miszkó
 
 


Aithra,
Áron is nagyon édes, micsoda szemei vannak! :shock: :D

Miszkó,
köszi, jól vagyunk, a nagy szeptembertől ovis nagyfiú 8) , a kicsi kúszik már, dumál, kedvence a dádádá, de üvöltve a legjobb :lol: , foga még nincsen, ebédre már megeszik egy fél adag főzeléket, ami egyenlőre az almásrépáskrumpli. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, tényleg? :) Én nagyon meg vagyok elégedve vele eddig, és csupa jót hallottam róla. :)

Olyan szép képeitek vannak... ezek a talpacskák!!!Zabálnivalóak! :):) Áronnak tényleg csodaszép szemei vannak! Kitől örökölte? Nagyon vagány ebben a kapucniban! :)

Remélem, már két babával gazdagabbak lettünk... Zsuzsiéval biztosan és Titatiéknál is tuti, hogy van már babó... Gyertek csajok mesélni!!!

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni,
ha GE-ről beszélünk, akkor én is. Nem hiába szültem nála már kettőt. :wink: Évi meg egyszerre, mert az ikreket is nála szülte. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


szia Verus22 !

Én Kecskemétre jártam a 38. hétig magánrendelésre, de már hónapokkal korábban rájöttem, hogy az Istvánban tervezek szülni és csak szülésznőt fogunk fogadni.
És mennyire jól tettük, gátmetszés és vágás nélkül ez is megcsináltuk és az ügyeletes doki a kitolásra jött be, és mellettem ült. mindent a szülésznő csinált.

Bár ez sok esetben akkor is így van, ha van fogadott és fizett dokid.
gbkati77
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk.

Heni, nekem is ő a dokim. Én is nagyon meg vagyok elégedve vele :lol:

Miszkó, köszi :).

Egy kép a fogacskáinkról:
Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Hékás mi volt a dokinál?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


G.E.? Nekem dr Horváth Tamás... :? Akkor mégsem egyről beszélünk...:(:( Lehet, hogy csak ugyanott rendelnek?

Jajj, ezek a Zsombi-fogacskák.... !:):):):) Nagyon édesek....

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Ezek a képek, csajok... Olvadok, de tényleg. Ilyen talpacskás képet én is csináltam anno :lol: :lol: :lol:

Tegnap voltam dokinál (Ilba, GE :lol: ). Minden oké, most 5 hetes és 4 napos. 14 mm-es szabályos petezsák, szabályos szikhólyaggal :lol: :lol: :lol: Embrió még nincs, majd júni 8-án kell visszamennem UH-ra. Már nagyon várom :lol: :lol: :lol: De addig még lezavarunk egy szülinapot is Marcusnak :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Kri,
azta! Mennyi fog! :shock: :lol:
Nekünk még nincs, nagynak is majd 1 évesen jött ki az első és pár hete jött ki az utolsó. :shock: Hát nem kapkodta el. :lol:

Heni,
a Mammutnál a bank épületében rendel? Mert én nem láttam még, hogy HT ott rendelne. :shock:

Hékás,
szuper! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok csajok :)

Miszkó!

Úgy tetszik a fiad sérója :) Nagyon sármos :)

Aithra!

Gyönyörű szemei vannak Áronnak :) Csoda édes :)

Kri!

Zsombi és ennivaló a fogacskáival :)

Hékás!

Akkor mégsem ikrek? :twisted: :twisted: :twisted: nekem is GE a dokim, és asszem én nyertem, nekem 3 dedem született nála és a Barbinál 8)

Ilba!

Hajrá almásrépáskrumpli :twisted: Még 2 hónap, és én is pampucolhatok az aprajának is :)

Heni!

Hogy vagy? Megvolt a szülőszoba látogatás?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ilba, várja már a picúrod az ovit? :lol: És a kisebbiknél mikor kezdted a hozzátáplálást hogy már ilyen ügyesen eszik?

mi még csak kóstolgatunk...az alma már egész jól megy, de nem adok Áronnak minden nap. :lol:

gbkati77: nekem is úgy volt, hogy csak szülésznőm lesz...aztán a 38. héten kiderült, hogy Áron nem fordult meg, így császár lesz tuti...végül a szülésznőm javaslatára felkértem egy orvost, aki elvégezte a császárt...

viszont a 38. hetes UH-t végző doktornő egy suttyó volt...elég erőteljesen és bunkó stílusban hangot adott annak ,hogy én csak szülésznőt fogadtam...és közölte hogy neki már baromira elege van, hogy manapság mindenki ezt teszi...az előttem levő két mama is...és különben is tudom-e hogy a gyerekem faros és ez tuti császár lesz...de őt amúgy sem érdekli, menjek a szülésznőmhöz és oldassam meg vele a problémámat...na..teljesen megsemmisülve és sírva jöttem ki az UH-ról...ennek ellenére minden ok volt a végén.

kri29:
jaj de gyönyörű a te fiad is.
:lol: Csodaszép szemek és édes fogacskák. :D :D :D

hékás:
szuper hogy minden rendben van!
:D

Évi77:
mit szólt Dóri babád az ikrekhez? Szereti őket? És nem nehéz három ilyen aprósággal? Én néha Áronnal is baromi fáradtnak érezem magam... :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


mi kedden megyünk babamasszázsra. Már nagyon várom és kíváncsi vagyok, hogy Áron hogy fogja viselni? :D

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra,
picurkám 106cm! :shock: Ma kapott 28as szandált. :D
Igen most már várja, majdnem minden nap elsétálunk arra. De a bölcsiben is nagyon jól érzi magát.
Hozzátápit 17 napja kezdtük. :) A mai teljesítményére nem vagyunk büszkék, inkább nem dicsekszem. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

köszönjük a bókokat :D :D :D

Hékás, szuper.

Ilba, mi is nemrég kezdtük a hozzátáplálást. egyenlőre nem dicsekszem én se a teljesítményünkről, mert nem nagyon akar még enni semmi mást anyatejen kívül ez a gyerek :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri: nagyon édes fogacskák!!! Most összesen már 6 foga van? Csak azért mert ha jól tudom akkor először alul jön ki 2, majd felül kettő, de látom, hogy Zsombidnak már alul 4 van! :shock:
adtál valamit (homeós bogyó, gél, stb.) Zsombinak amikor nyűgös volt a fogzás miatt? Zsombim napok óta szenved, főleg esténként, már nehezebb az altatása is.

Évi: köszönjük a bókot. mi is örülünk hogy ilyen szép hajasbabánk van, de sajnos a sűrű haj miatt makacs koszmónk van. :cry:

Hékás: szuper hírek! gratula a bébihez.

Kép
miszkó
 
 


Kri,
hopp, majdnem bedőltem a 2 vonalzódnak ... :D

Miszkó,
a Babé sampont ismered? Nekünk nagyon bevállt, igaz enyémnek nem volt nagy haja ... na jó, kopasz volt. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Aithra!

Hát ez jó kis uh-os sztori :cry:
Dorcinak teljesen természetes, hogy egyszerre lett két tesója, el se tudja képzelni szerintem, hogy valakinek csak egy van. De, rém nehéz tud lenni egy-egy nap, de alapjában véve jól elboldogulok :)

Ilba!

Tényleg, a Babé sampon isteni! És az illatát is úgy szerettem :) Koszmó nálunk is van, pedig hajuk alig akad :) :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!! Megjöttem!!

Kissé későre, egyszerűen nem tudom még úgy osztani az időmet, hogy mindenre jusson….

Szóval minden nagyon rendben van, Annácskánk 3440 gr, 53 cm. született, hajas kis baba, és hát az első reakció, amikor az orvos meglátta, hogy ez tényleg nagyon faros baba. Nem tudom pontosan mit jelenthetett, vélhetően a kis fenekét látták meg előre. A fejecskéje pedig kissé megnyomódott, mikor elsőre megláttam eléggé megijedtem, hogy valami baja van, de mostanra tökéletesre alakult.

A műtét elég ijesztő volt, végig remegtem, alig tudtam magam nyugtatni, de sokat segített, hogy mindenki annyira együtt érző és kedves volt. A legnehezebb talán a 6 óra fekvés volt, érzékelten lábakkal, már a végén minden öt percben kérdeztem apucit, hogy mennyi van még hátra. Már az elején behozták a kicsimet és rám tették, szopizott és aludt rajtam, az valóban fantasztikus volt.

A méh összehúzódásaim nagyon fájtak, én főleg a derekamon keresztül éreztem, azt nehéz volt megszokni, a varrásommal hamar megbarátkoztam és szerintem elég korán elkezdtem a sétálgatást, ami sokat segített a felépülésben.

A második és harmadik éjszaka folyton szoptattam, ami nagyon kifárasztott, de a csecsemősök biztattak, hogy ennek így kell lennie, igaz már vasárnap belövellt a tejem, bár addig a mellem megsebesedett. Az egyetlen gondom az volt, hogy a csecsemősök teljesen megfeledkeztek rólunk. Hiába voltunk friss császárosok a szobában, senki nem jött felénk, mindig nekem kellett menjek kérdezősködni, aztán kiderült, hogy valaki mindig elfelejtett valamit mondani. Aztán éjszaka úgysem tudtam aludni, akkor volt idejük és megbeszéltünk egy-két dolgot.

Hétfőn hazaengedtek, szerencsére, mert a rossz ágy és a gyakori szoptatás miatt a derekam, meg a hátam teljesen kikészült.

Most igyekszünk egymásra hangolódni, a kicsim napközben már 3 óránként kel, éjszaka viszont kevesebbet eszik, mert állandóan belealszik, így 2 óránként kelünk. Szerintem már ez is egy rendszer, így nem stresszelek, hogy mikor fogja átaludni az éjszakát.

No kissé hosszúra sikeredett a történet, be is fejezem, még írok majd, a végére csatolok néhány képet.
Zsu

Kép Kép Kép
kovzsuzska
 
 


Jajj, de gyönyörű gyerekek vannak nálunk!!! :):):) Zsuzska, annyit gondoltam Rád!!!! Köszönjük, hogy lemondtad a sztoridat, nekem nagyon hasznos volt ám! :) Remélem, hamar egymásra hangolódtok Annával és rendben lesz minden!

Ilba, igen, a bank épületében a 2. emeleten. Péntek délutánonként van ott ő. És mostmár tudom a szülésznő nevét is, aki ott van vele: Fehér Teréznek hívják. Viszont úgy tűnik, már többet a magánrendelőjébe nem kell mennem várandósan, mert az utolsó uh-t is el tudjuk intézni a kórházban. :) Holnap megyek laborra és a héten megejtjük az uh-t is, alig várom már, hogy tudjam mekkora Benito...

Hékás, nagyon nagy gratula a babához!!! :):D:D

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat :D :D :D

Miszkó, csak két fogunk van :wink:

Sampon, mi is a babe sampont használjuk. Koszmó két hét alatt el is tűnt. :lol:

Kovzsuzska, gyönyörű baba Anna :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!

Anna babácska gyönyörű :) Apukás képektől egyébként is mindig olvadok, olyan imádattal tudnak nézni a gyerekükre :) Látszik rajta, hogy iszonyú büszke, és hát lehet is :)

Heni!

Lassan értetek fogunk izgulni! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


zsuzska

Én is nagyon gratulálok Anna babához. Nagyon szép! Nálunk is ha lány lett volna Áron, akkor Anna Nelli lett volna. Az Anna név a nagy kedvencem :D

A ti babáitok hogy bírják ezt a nagy meleget?
Mi akármikor megyünk sétálni szegény manó úgy megizzad, ha meg autókázni kell, az meg még rosszabb...facsarni lehet a ruhájából az izzadtságot...és még nincs is nyár. :shock: :shock: :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Évi, gratulálok nektek is, az ikrek úgy látom 4 hónaposak lettek :lol: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: